Dobrovýzva ukončena:

Spolek Patriot 21 pomáhá Tomáškovi

Vybráno 0 Kč 36 600 Kč
175 000 Kč
Spolek Patriot 21 pomáhá Tomáškovi
1 dárce
Celkem se zapojilo
36 600 Kč
Průměrná výše daru
36 600 Kč
Nejvyšší dar
Více o této sbírce

Spolek Patriot 21 pomáhá Tomáškovi

Vybráno 0 Kč 36 600 Kč
175 000 Kč
Autor
Spolek Patriot 21
Datum přidání
5. 9. 2022

Proč Dobrovýzvu zakládám

Dne 17. 9. 2022 od 14:00 hod. pořádá spolek Patriot 21 ve spolupráci s hvězdami bojových sportů akci na fotbalovém hřišti ve Zlatníkách u Prahy, kterou bychom rádi podpořili Tomáška a jeho rodinu. Tomášek potřebuje 350.000 Kč na speciální rehabilitační program. Pojďme jim alespoň zčásti pomoci a udělejme něco dobrého pro někoho, kdo to skutečně potřebuje. Akce se osobně zúčastní Karlos „Terminátor“ Vémola (MMA), Ondřej Pála (BOX), Arleta Krausová (BOX) a Michal Krčmář (Muay Thai).


Představení sbírky

Sbirku zakládám mému úžasnému synovi Tomáškovi na rehabilitace které mu pomůžou dělat malé krůčky dopředu. 

Komu pomůžeme?

Můj chlapeček se narodil 2. 7. 2018 Tomášek má ještě 2 sourozence 18letého brášku Kamila a 14letou sestru Simonku,  když jsem čekala Tomáška těšili jsme se na našeho benjaminka ,těhotenství probíhalo naprosto v pořádku bez komlikaci v den porodu,ale začli problémy a bohužel  byl 2 a půl h.bez přísunu kyslíku náš malý utrpěl nenávratné poškození mozku odnesl si DMO kvadruspastickou formu postiženi  všech 4 končetin,CVI poškozeni zraku a symptomatickou epilepsii Tomáškovi budou 4 roky a je bohužel ležící jíme mixovanou stravu hrozi nám peg ,ale při konzultaci,že musi přibrat alespoň  jedno kilo jsme za 4 měsice dosáhli dvou kil úspěch, kterých si my maminky takovýchto dětiček vážíme. Mým cilem je,aby posílil hlavičku tak,aby ji sám udržel pro mne jako maminku je to nesmírně těžké, když nevidíte velké pokroky,ale raduji se z každého malinkeho posunu a k tomu je potřeba pravidelná rehabilitace,snažime se 2×ročně jezdit do lázní a min.3×neurorehabilitace za kterými jezdime do Prahy věřím, že Tomáška dostaneme alespoň do sedu je to můj sen,kterého se nikdy nevzdáme.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Použili bychom prostředky na pravidelné rehabilitace, které se snažíme dodržovat 3×ročně a lázně se speciálním programem které nejsou hrazeny ze zdravotního pojištění,proto si vážíme v této těžké době jakékoliv finanční podpory.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Štědrý dárce
36 600 Kč  •  20. 9. 2022 20:24

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, ikdyž se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.