Úspěšně vybráno:

Pomohli jste s námi rodině s nevyléčitelně nemocnou maminkou a nemocným synem. Děkujeme!

Vybráno 0 Kč 525 830 Kč
od 224 dárců
 -
224 dárců
Celkem se zapojilo
2 347 Kč
Průměrná výše daru
300 000 Kč
Nejvyšší dar
90 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Pomohli jste s námi rodině s nevyléčitelně nemocnou maminkou a nemocným synem. Děkujeme!

Vybráno 0 Kč 525 830 Kč
od 224 dárců

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Barbora Rysová
Datum přidání
18. 11. 2022
Poslední aktualita

1. 3. 2023 7:02

Poděkování od celé rodiny

Milí dárci, všem vám patří obrovské díky, které ani nelze slovy vyjádřit. Vaše štědrost a vzkazy jsou neuvěřitelnou vzpruhou. Ani možná netušíte, jak moc nám tohle všechno pomůže. Velmi si vážíme všech darů a ještě jednou s obrovskou pokorou děkujeme. Maruška, David, Dáda a Kubík Kühnelovi.

A já, Barbora – zakladatelka sbírky bych Vám též ráda vyjádřila neskutečná slova díky, protože to, jak lidi dokáží držet spolu a pomáhat není v dnešní době úplně automatické. A samozřejmě si uvědomuji, kolik někteří z vás, kteří poslali mají sami naloženo…

Zobrazit celou aktualitu

Představení sbírky

Maruška je moje kamarádka a je maminka od dvou chlapců – Davídka 10 a Kubíčka 8let a manželka Davidovi.  Mladší Kubíček se narodil s Pes equinovarus do 1roka musel podstoupit operaci nožiček. To nebylo vše, co mladou rodinu potkalo.

Pět měsíců po jeho narození se pravděpodobně jako důsledek stresu a únavy u Marušky v roce 2015 projevil Guillain Barré a Miller Fischer syndrom, jež je nevyléčitelné a bohužel fatální autoimunitní onemocnění. Maruška se z naprosto zdravé ženy se ze dne na den stala ležákem na plicní ventilaci, kdy jí selhávaly všechny orgány.

Mája zabojovala a po 4 měsících pobytu v nemocnici a lázních, kde se znova učila dýchat, chodit, mluvit, jíst už nic nebylo jako dřív. Prognóza této nemoci je velmi nepříznivá s předpokládaným dožitím řádů let. Nemoc se bude rozvíjet, až po úplné ochrnutí končetin a orgánů…Sebemenší viróza vyvolá ataku a kterákoliv další Marušku může stát život.

V nemocnici byla již 3× s rozsáhlou atakou a prakticky několikrát do roka pro kratší hospitalizace.

Maruška se dnes po bytě pohybuje vhledem k danému aktuálnímu stavu někdy o holích, chodítku či vozíku – situace se může měnit ze dne den…

Díky tomu, že Maruška pravidelně denně cvičí a dochází na vlastními finančními prostředky hrazené lymfodrenáže (1200kč návštěva, která je nutná 2× měsíčně a fyzioterapie 700kč návštěva 4× měsíčně) a není ještě trvale upoutána na invalidní vozík, nemá nárok na invalidní důchod 3.stupně. Ano, bohužel si tyto terapie musí hradit sama…

Mimo to, Maruška trpí celou řadou obtíží spojeným s následky této nevyléčitelné nemoci ( těžký únavový syndrom, poruchy paměti, porucha intelektových funkcí, migrény, porucha nervových zakončení, velké bolesti kloubů, narušená schopnost koncentrace, ochabnutí svalů atd.) díky nímž není již schopná zvládat každodenní běžné úkony…vše je tudíž na tatínkovi Davidovi, který celou rodinu vede prakticky i z 90% finančně.

Aby toho nebylo málo, v 7 letech byl Kubíček diagnostikovaný s vývojovou dysfázií, kdy jeho onemocnění si vyžaduje 1× týdně fyzio a ergoterapii za 1300Kč jednu návštěvu a neuroterapie 1× za 3týdny za 1000Kč. Také dochází na kroužky, které podporují jemnou motoriku. Bohužel vše hradí rodina, Kubíček je na čekací listině na hrazené rehabilitace,… Samozřejmě se s ním musí cvičit i doma…

Naším cílem je dosáhnout finanční možnosti navštěvovat všechny potřebné rehabilitace (na něž se nyní nedostávají prostředky) ,jak Marušce tak Kubíkovi a veškeré náklady s péčí o ně a provozem domácnosti spojené.

Maruška celou tuto nelehkou situaci po psychické zvládá s pomocí pravidelné psychologické péče a psychoterapeutických léků, které zároveň ale mají spoustu vedlejších účinků, stejně jako ostatní léky, které musí brát. Vím, že Marušce by se i více ulevilo, když by měla větší finanční jistotu.

Komu pomůžeme?

Mamince Marušce, Kubíkovi, Davídkovi a tatínkovi, který celou péči o rodinu a domácnost zvládá skvěle ale rád by měl i více „psychické“ pohody, pokud by se rodině ulevilo finančně a měl více času na rodinu a zároveň klid na duši, že jak Marušce tak Kubíčkovi se dostává potřebné péče, která není hrazená a na které rodině nyní nezbývají prostředky. Ráda bych dosáhla toho, aby si zatím rodina mohla užívat společně strávených chvil a nemuseli řešit finanční situaci. Zároveň by jim zbývalo více času na staršího Davídka, který samozřejmě jako každé dítě vnímá celou situaci v rodině.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Prostředky by byly použity na :

*nákup nutných doplňků stravy a doplatků za léky pro Marušku, Kubíka (cca 4 500 kč měsíčně)

*rehabilitace jak pro Marušku, tak pro Kubíčka (cca 17 000kč měsíčně)

* případné zakoupení novějšího vozu (který je pro Marušky přepravu nezbytný) a náklady s provozem vozu spojené (pneumatiky, servis při poruše, běžný servis – výměna olejů, filtrů, brzdové destičky, kotouče, náhradní díly, pohonné hmoty, technická kontrola a emise atd)

*rehabilitační pomůcky jak pro Marušku, tak pro Kubíčka

*kvalitnější inkontinenční pomůcky pro Marušku, jelikož pojišťovna hradí s malým doplatkem jen standardní (Marušce se po první atace již nikdy neobnovila 100% funkce svěračů na vylučování)

* případnou pomoc do domácnosti, jelikož Maruška již bohužel není domácnost v sebemenším smyslu obstarat a tatínek vše dělá  o víkendech nebo po večerech, když jdou děti spát – s pomocí v domácnosti by se mohl věnovat více dětem i Marušce

*asistentku na péči o Marušku, v případě, kdy se zdravotní stav zhorší, ale není nutná hospitalizace a tatínek se musí uvolňovat z práce

*případnou „asistentku“ pro Kubíčka, která by jej vodila na terapie, když to Marušce stav nedovolí

*Kubíčkovo kroužky rozvíjející jeho motoriku

*Marušky „psychoterapie“ a „relaxační“ terapie a masáže, dále návštěvu plaveckého bazénu za účelem hydroterapie a jiné, což jí pomáhá na psychiku a zároveň postoupení jejího onemocnění

*výdaje spojené s případnými nemocničními hospitalizacemi

(poplatek za lůžko 200kč den)

*na náhlé rodinné výdaje spojené s užíváním bydlení, ale i na běžné rodinné výdaje spojené s provozem domácnosti, jelikož v dnešní době vést rodinný rozpočet z jednoho platu je velmi těžké, jak mnozí z Vás jistě ví

*v neposlední řadě náklady spojené s hlídáním staršího Davídka a jeho doučování a kroužky, na které jej maminka s tatínkem dávají, aby se mohli mladšímu Kubíkovi v jeho rozvoji

* a každé další výdaje, jakkoliv spojené s onemocněním Kubíčka a Marušky, které v rámci onemocnění mohou vyvstat a zasáhnout do rodinného rozpočtu

*vitamíny na posílení imunity pro tatínka a jeho zátěž

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

1. 3. 2023 7:02

Poděkování od celé rodiny

Milí dárci, všem vám patří obrovské díky, které ani nelze slovy vyjádřit. Vaše štědrost a vzkazy jsou neuvěřitelnou vzpruhou. Ani možná netušíte, jak moc nám tohle všechno pomůže. Velmi si vážíme všech darů a ještě jednou s obrovskou pokorou děkujeme. Maruška, David, Dáda a Kubík Kühnelovi.

A já, Barbora – zakladatelka sbírky bych Vám též ráda vyjádřila neskutečná slova díky, protože to, jak lidi dokáží držet spolu a pomáhat není v dnešní době úplně automatické. A samozřejmě si uvědomuji, kolik někteří z vás, kteří poslali mají sami naloženo…

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Moni
1 000 Kč  •  16. 2. 2023 17:20
😘 drz se, kocko
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  16. 2. 2023 11:01
PA
300 Kč  •  16. 2. 2023 2:18
DobroDárce
600 Kč  •  16. 2. 2023 0:06
Milý dárce
2 000 Kč  •  15. 2. 2023 23:08
DobroDárce
600 Kč  •  15. 2. 2023 18:26
Jana
106 Kč  •  15. 2. 2023 12:20
Musela jsem to dorovnat na celou částku, holt OCD. Držte se Májo
D, L, L a S
2 000 Kč  •  15. 2. 2023 11:09
z kopečku
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  15. 2. 2023 10:19
Laskavý dárce
300 Kč  •  15. 2. 2023 7:48
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  14. 2. 2023 20:35
Michaela Š.
200 Kč  •  14. 2. 2023 20:34
Držíme palce!!!
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  14. 2. 2023 19:22
DobroDárce
330 Kč  •  14. 2. 2023 17:15
Velkorysý dárce
300 Kč  •  14. 2. 2023 16:10
Velkorysý dárce
300 Kč  •  14. 2. 2023 16:01
DobroDárce
200 Kč  •  14. 2. 2023 14:52
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  14. 2. 2023 10:06
Štědrý dárce
600 Kč  •  14. 2. 2023 7:18
Štědrý dárce
200 Kč  •  13. 2. 2023 22:34
Hanka, Radek, Káťa
1 000 Kč  •  13. 2. 2023 22:26
Společně to zmáknete ❤️
Laskavý dárce
300 Kč  •  13. 2. 2023 21:55
Štědrý dárce
300 Kč  •  13. 2. 2023 21:54
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  13. 2. 2023 21:31
Laskavý dárce
250 Kč  •  13. 2. 2023 21:05
Štědrý dárce
150 Kč  •  13. 2. 2023 20:59
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  13. 2. 2023 20:48
Radomír T.
2 000 Kč  •  13. 2. 2023 20:45
Přeji hodně sil a dobré nálady
Štědrý dárce
200 Kč  •  13. 2. 2023 20:08
Antošíkovi
1 000 Kč  •  13. 2. 2023 20:02
Držte se, Maruško ❤️. Přejeme Vám hodně síly!
Štědrý dárce
150 Kč  •  13. 2. 2023 19:51
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  13. 2. 2023 19:28
Štědrý dárce
200 Kč  •  13. 2. 2023 18:53
Štědrý dárce
200 Kč  •  13. 2. 2023 18:50
DobroDárce
600 Kč  •  13. 2. 2023 18:42
Velkorysý dárce
500 Kč  •  13. 2. 2023 18:22
Milý dárce
600 Kč  •  13. 2. 2023 18:05
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  13. 2. 2023 17:11
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  13. 2. 2023 16:32
Štědrý dárce
600 Kč  •  13. 2. 2023 16:30
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  13. 2. 2023 16:25
Veronika T.
3 500 Kč  •  13. 2. 2023 16:11
Držím vám všem palce!
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  13. 2. 2023 15:49
Milý dárce
300 Kč  •  13. 2. 2023 15:45
Laskavý dárce
300 Kč  •  13. 2. 2023 15:42
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  13. 2. 2023 15:37
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  13. 2. 2023 15:26
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  13. 2. 2023 15:08
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  13. 2. 2023 14:55
Velkorysý dárce
200 Kč  •  13. 2. 2023 14:22
Martina a Tomáš Netřebovi
600 Kč  •  13. 2. 2023 14:17
Ať vás provází síla!
Jana
800 Kč  •  13. 2. 2023 12:18
Májo držte se s Davidem, přeju vám oběma hodně síly, ať spolu zase můžete tančit
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  12. 2. 2023 8:52
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  8. 2. 2023 13:28
Milena Ž.
1 000 Kč  •  7. 2. 2023 23:29
Jste bojovnice! Jsem rada, ze mohu trochu pomoci. Posílám sílu.
Laskavý dárce
100 Kč  •  5. 2. 2023 13:32
Veronika V.
1 000 Kč  •  5. 2. 2023 12:04
Maruško, byla a jsi velká bojovnice se skvělým smyslem pro humor…myslím na Vás 😘
Zora N.
600 Kč  •  1. 2. 2023 11:24
Držte se :-)
Štědrý dárce
222 Kč  •  31. 1. 2023 21:46
Velkorysý dárce
222 Kč  •  27. 1. 2023 7:00
DobroDárce
1 000 Kč  •  22. 1. 2023 21:17
Štědrý dárce
300 Kč  •  18. 1. 2023 9:33
eva Š.
1 000 Kč  •  17. 1. 2023 18:11
❤️
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  7. 1. 2023 20:39
Štědrý dárce
300 Kč  •  6. 1. 2023 14:37
Velkorysý dárce
150 Kč  •  2. 1. 2023 23:13
Milý dárce
1 000 Kč  •  31. 12. 2022 23:59
Štědrý dárce
450 Kč  •  31. 12. 2022 23:58
Milý dárce
100 Kč  •  31. 12. 2022 22:06
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  31. 12. 2022 21:57
Milý dárce
1 000 Kč  •  31. 12. 2022 21:16
DORYS CZ, s.r.o.
300 000 Kč  •  30. 12. 2022 17:03
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  30. 12. 2022 12:31
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  29. 12. 2022 17:41
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  29. 12. 2022 8:20
Laskavý dárce
5 000 Kč  •  28. 12. 2022 17:21
Milý dárce
1 000 Kč  •  28. 12. 2022 13:57
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  28. 12. 2022 11:06
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  27. 12. 2022 18:43
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  27. 12. 2022 10:29
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  26. 12. 2022 19:32
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  25. 12. 2022 23:38
Vlastimil J.
3 500 Kč  •  25. 12. 2022 13:43
Majko, přeji mnoho sil
Maruška
1 000 Kč  •  24. 12. 2022 22:04
Držte se Majko, krásné Vánoce!
Štědrý dárce
600 Kč  •  24. 12. 2022 18:56
Peta
500 Kč  •  24. 12. 2022 17:48
Maji hodně síly a zdraví!
DobroDárce
300 Kč  •  24. 12. 2022 14:38
Štědrý dárce
200 Kč  •  24. 12. 2022 14:28
Laskavý dárce
300 Kč  •  24. 12. 2022 12:52
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  24. 12. 2022 10:23
Velkorysý dárce
100 Kč  •  24. 12. 2022 9:51
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  23. 12. 2022 21:36
Laskavý dárce
300 Kč  •  23. 12. 2022 17:33
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  23. 12. 2022 13:23
Laskavý dárce
10 000 Kč  •  23. 12. 2022 11:26
Velkorysý dárce
600 Kč  •  23. 12. 2022 8:42
Laskavý dárce
300 Kč  •  23. 12. 2022 0:13
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  22. 12. 2022 19:17
Štědrý dárce
10 000 Kč  •  22. 12. 2022 13:41
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  22. 12. 2022 1:43
Petra
3 000 Kč  •  21. 12. 2022 21:50
Posilame hodne sil, Majo.
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  21. 12. 2022 20:28
Milý dárce
1 000 Kč  •  21. 12. 2022 18:39
Velkorysý dárce
300 Kč  •  21. 12. 2022 14:50
Milý dárce
300 Kč  •  21. 12. 2022 13:00
Milý dárce
1 000 Kč  •  21. 12. 2022 8:50
Velkorysý dárce
100 Kč  •  21. 12. 2022 7:56
Velkorysý dárce
300 Kč  •  20. 12. 2022 21:59
Velkorysý dárce
4 000 Kč  •  20. 12. 2022 21:32
V. D.
1 000 Kč  •  20. 12. 2022 21:05
Hodně sil celé rodině. Držte se.
Katka H.
2 000 Kč  •  20. 12. 2022 20:47
Majko, drž se, myslím na vás 🙏❤🍀🤗
Michala
600 Kč  •  20. 12. 2022 20:42
Držte se🍀🍀🍀🍀
Jana K.
1 000 Kč  •  20. 12. 2022 20:11
Majáčku, držte se!
Laskavý dárce
500 Kč  •  20. 12. 2022 7:48
Laskavý dárce
800 Kč  •  19. 12. 2022 10:44
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  19. 12. 2022 10:39
DobroDárce
100 Kč  •  19. 12. 2022 0:31
Dobrosrdečný dárce
1 200 Kč  •  18. 12. 2022 15:49
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  17. 12. 2022 8:44
Štědrý dárce
300 Kč  •  15. 12. 2022 12:33
DobroDárce
400 Kč  •  14. 12. 2022 21:24
DobroDárce
1 000 Kč  •  12. 12. 2022 20:11
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  11. 12. 2022 22:45
Velkorysý dárce
600 Kč  •  11. 12. 2022 22:29
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  11. 12. 2022 22:28
Milý dárce
5 000 Kč  •  11. 12. 2022 22:11
DobroDárce
100 Kč  •  11. 12. 2022 21:28
Štědrý dárce
100 Kč  •  11. 12. 2022 21:19
Tom
300 Kč  •  11. 12. 2022 20:59
Pokud možno pekné Vianoce prajem.
Štědrý dárce
200 Kč  •  11. 12. 2022 16:03
DobroDárce
500 Kč  •  11. 12. 2022 13:40
Štědrý dárce
5 000 Kč  •  11. 12. 2022 8:11
DobroDárce
1 000 Kč  •  9. 12. 2022 20:35
DobroDárce
23 Kč  •  9. 12. 2022 8:51
Ivana K.
600 Kč  •  7. 12. 2022 23:13
Držím palce, ať zvladate!
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  7. 12. 2022 17:28
Dárce, který je pro každou dobrost
10 000 Kč  •  7. 12. 2022 17:01
Věra
10 000 Kč  •  7. 12. 2022 16:18
Přejeme Vám pevné zdraví a krásné Vánoce
Milý dárce
100 Kč  •  7. 12. 2022 14:31
Milý dárce
300 Kč  •  7. 12. 2022 12:21
Kéž by se zlepšilo do přijatelného stavu, moc držím palečky ❤️
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  5. 12. 2022 9:35
Velkorysý dárce
600 Kč  •  4. 12. 2022 20:34
Milý dárce
1 000 Kč  •  4. 12. 2022 15:28
Laskavý dárce
300 Kč  •  4. 12. 2022 9:13
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  3. 12. 2022 9:45
Velkorysý dárce
500 Kč  •  27. 11. 2022 22:05
Velkorysý dárce
600 Kč  •  24. 11. 2022 20:21
Milý dárce
300 Kč  •  24. 11. 2022 15:31
BáraJ
300 Kč  •  24. 11. 2022 10:32
Moc Vám držím palce!!!
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  24. 11. 2022 10:11
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  24. 11. 2022 8:17
DobroDárce
1 000 Kč  •  22. 11. 2022 10:42
Milý dárce
3 000 Kč  •  21. 11. 2022 22:29
DobroDárce
100 Kč  •  21. 11. 2022 20:55
DobroDárce
200 Kč  •  21. 11. 2022 18:17
Jana Farská
100 Kč  •  21. 11. 2022 11:35
Přejeme celé rodině hodně sil 🙏🙏✊✊
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  20. 11. 2022 23:39
Míša
300 Kč  •  20. 11. 2022 23:31
Máji, přeju moc a moc sil...
Eva
200 Kč  •  20. 11. 2022 22:31
Držím vám palce ✊
Štědrý dárce
1 200 Kč  •  20. 11. 2022 21:21
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  20. 11. 2022 20:37
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  20. 11. 2022 15:16
Laskavý dárce
3 500 Kč  •  20. 11. 2022 13:03
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  20. 11. 2022 10:45
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  20. 11. 2022 9:40
Velkorysý dárce
300 Kč  •  20. 11. 2022 9:30
DobroDárce
300 Kč  •  20. 11. 2022 6:08
Laskavý dárce
300 Kč  •  19. 11. 2022 23:10
Štědrý dárce
100 Kč  •  19. 11. 2022 19:54
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  19. 11. 2022 19:38
Milý dárce
100 Kč  •  19. 11. 2022 19:02
DobroDárce
1 000 Kč  •  19. 11. 2022 17:34
Milý dárce
300 Kč  •  19. 11. 2022 17:14
Honza Vladyka
300 Kč  •  19. 11. 2022 14:51
Držím palce ✊🍀
Štědrý dárce
600 Kč  •  19. 11. 2022 11:23
Štědrý dárce
300 Kč  •  19. 11. 2022 10:54
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  19. 11. 2022 10:28
Lucie Molnarova
1 000 Kč  •  19. 11. 2022 8:20
Přeji hodně sil ✊🏼
Jana Rysová
5 000 Kč  •  19. 11. 2022 1:49
Držím palce celé rodině! ❤️✊🏻🍀
DobroDárce
100 Kč  •  19. 11. 2022 0:28
Velkorysý dárce
100 Kč  •  18. 11. 2022 22:37
Laskavý dárce
300 Kč  •  18. 11. 2022 22:15
DobroDárce
250 Kč  •  18. 11. 2022 21:50
Štědrý dárce
500 Kč  •  18. 11. 2022 21:22
Velkorysý dárce
500 Kč  •  18. 11. 2022 20:58
Romana Vondrušková
1 000 Kč  •  18. 11. 2022 20:54
Držíme palce ❤️
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  18. 11. 2022 20:43
Jiří Radla
1 500 Kč  •  18. 11. 2022 20:31
Together stronger
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  18. 11. 2022 20:23
Štědrý dárce
300 Kč  •  18. 11. 2022 20:14
Štědrý dárce
200 Kč  •  18. 11. 2022 20:12
Laskavý dárce
300 Kč  •  18. 11. 2022 20:04
Dárce, který je pro každou dobrost
3 500 Kč  •  18. 11. 2022 19:56
DobroDárce
100 Kč  •  18. 11. 2022 19:47
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  18. 11. 2022 19:35
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  18. 11. 2022 19:32
DobroDárce
100 Kč  •  18. 11. 2022 19:20
Barbora Svobodová
200 Kč  •  18. 11. 2022 19:17
Držíme palce
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  18. 11. 2022 19:12
Laskavý dárce
300 Kč  •  18. 11. 2022 19:11
Ladislav Novotný
3 500 Kč  •  18. 11. 2022 19:06
✊ mnoho sil
Tereza Novotná
1 000 Kč  •  18. 11. 2022 19:00
❤️
Zdenka Davidová
600 Kč  •  18. 11. 2022 18:58
Májo, myslíme na Vás, přejeme hodně síly v uzdravení Vám i malému.
Jana Sedláčková
600 Kč  •  18. 11. 2022 18:10
Přejeme hodně sil ❤️
Lucka
2 000 Kč  •  18. 11. 2022 17:55
Maruško,přejeme hodně sil.Držte se❤️
VD
222 Kč  •  18. 11. 2022 16:42
♥️
Barbora Lacena
600 Kč  •  18. 11. 2022 16:20
❤️❤️❤️❤️
Aneta Rysova
3 500 Kč  •  18. 11. 2022 16:09
Hodně sil ❤️
Kateřina Teršová
2 000 Kč  •  18. 11. 2022 15:52
❤🤗
Petr Sedláček
3 500 Kč  •  18. 11. 2022 14:12
♥️♥️♥️
Barbora Rysová
5 000 Kč  •  18. 11. 2022 13:13
Mám Vás ráda ❤️

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat