Ručně batikovaný a malovaný textil (10 % pro HELPPES)

Milník 1/1

Přidání dalších kupónů jako odměn k získání nových malovaných produktů (např. taška, batoh, legíny aj.)

Vybráno 0 Kč 0 Kč
20 000 Kč
52 dnů
do ukončení
Datum přidání
13. 12. 2021
Poslední aktualita

PF 2022

PF 2022

Přeji všem lidem a zvířátkům hodně zdraví, štěstí a mnoho úspěchů v roce 2022.

Rok 2021 skončil a ten nový je plný nadějí a očekávání… Tak ať do něj všichni vykročíme tou správnou nohou.

Zobrazit celou aktualitu ▼

Představení projektu

Buduji vlastní značku KRUMMERS design, se kterou si kladu za cíl vytrhnout z „šedi“ jednobarevného oblečení jejich nositele. Teprve začínám a zkoušela jsem zatím jen pár triček, mikin, čepic…

Textil zpracovávám na objednávku. Ručně jej barvím, resp. batikuji tzv. sypanou batikou barvami za studena a, v případě zájmu, ještě maluji barvami na textil pomocí airbrushe, dle dodané fotografie.

Pokud mě podpoříte, budete mít možnost získat tyto produkty mezi prvními.

Malba je náročná na čas, protože barvy musí schnout. Potom je nutné žehlení, 2× praní (studená a teplá voda s práškem) a nakonec finální žehlení. Musím otestovat, jestli barvy opravdu drží. Každý kousek je tedy originál, nelze batikovat ani namalovat třeba dvě stejná trika. Textil se tak stává na těle spolu s jeho nositelem chodícím originálním obrazem.

Tento design triček zeštíhluje a navíc jej lze použít k jakýmkoliv kalhotám nebo sukni, protože černá barva dole se hodí ke všemu.

Batikovat lze jakýkoliv bavlněný textil, nebo přírodní textil.

batika + malba akrylovými metalickými barvami, pes v noci svítí

Protože to všechno musím dělat sama (je to umění), tak i počet kusů, které zvládnu za den udělat, je omezený. Takže nemám obavy, že by se trh přesytil tímto textilem.

Batikování zvládnu maximálně kolem 150 – 200 ks za měsíc a malbu sotva 20 – 30 ks, podle náročnosti.

Malbu přímo na textil bych proto chtěla nahradit DTG tiskem. Stačilo by pak jen 1× namalovat obraz, převést jej do digitální podoby a v tiskárně natisknout trička. Výsledný motiv pak můžu ještě na přání doladit airbrushem nástřikem speciálních barev jako metalické, fluorescentní (svítící pod UV světlem) nebo fosforescentní (svítící ve tmě) a kouzelné tričko, mikina, čepice či jiný textil je na světě. Potom bych mohla nabízet vlastní motivy vícekrát a výroba textilu by se tak i urychlila a slevnila.

Kdo za projektem stojí?

Kdo vlastně jsem? Jsem obyčejná ženská, která si vyvdala jméno Jana Krummerová (alias J. A. Krummer nebo Jane Arida Krummer) a jsem grafik a webdesigner. Také ráda fotím a natáčím zvířátka, materiál dále zpracovávám.

Kromě práce na počítači, abych pořád „nevisela na sítí“ a zejména kdyby u nás zas někdy nebyl elektrický proud, jsem se vrhla na malbu. Zaujala mne právě malba na textil. Je to obraz, který nevisí doma na zdi. Pohybuje se v prostoru. Přes štětec jsem se dostala díky YouTube k airbrushi a protože mě okouzlil, věnuji se nyní této technice. Airbrush je na omak podobný jako potisk textilu, protože funguje na stejném principu – stříkání kapiček barvy.

Protože miluji zvířata a zejména pejsky, veškerá má práce se točí hlavně kolem nich. K tomu mám doma opravdové pejsky úžasného plemene bílý švýcarský ovčák a v budoucnu plánuji zase i německé ovčáky (loni odešly obě naše veteránky).

Představuji tedy naši smečku, která mi pomáhá hlavně psychicky:

PF z vlastní tvorby, včetně fotografií

Kromě textilu maluji i na klasické plátno na rámu nebo MDF desce. Štětcem nebo airbrushem a používám akrylové barvy na vodní bázi.

malba akrylovými metalickými barvami, pes v noci svítí

malba akrylovými metalickými barvami, pes v noci svítí

Samozřejmě pokud by si někdo přál namalovat něco štětcem, nebo třeba i něco jiného než zvířátka, pokusím se mu splnit jeho přání.

Na co vybrané peníze použiji?

1) Nákup materiálu a zboží na prodej plus jejich BRANDING

Pokud chci mít vlastní značku, musím od výrobce odebrat určité množství produktů, aby mi to obrandovali, takže hlavní bude nákup zakázkového textilu. Mám domluveného výrobce textilu, mám dovozce barev, ale na to, abych nakoupila nějaké zásoby a měla produkty na skladě, mi chybí peníze.

Zkusila jsem prodej svých produktů ve stánku a tam jsem narazila právě na problém se zásobami… 20 triček je zatraceně málo. Lidem se trička líbí, ale ne každý chce čekat až na objednávku.

2) Tvorba a správa eshopu – budu si jej spravovat sama

Také se pokouším zprovoznit eshop nejen s tímto ručně batikovaným a malovaným oblečením. Chystám i samolepky, kalendáře a další produkty s mojí tvorbou… a zase řeším finance…

3) Objednání DTG tisku a potisk triček

Mám domluvenou tiskárnu, která by mi natiskla trička. V budoucnu si chci DTG tiskárnu pořídit, abych zkrátila dobu zpracování (přece jen tiskárna netiskne jen pro mne) a textil se k zákazníkům dostal co nejdříve. Taková tiskárna ale stojí hodně peněz plus provozní výdaje, takže tohle je opravdu hudba budoucnosti… splní se mi to někdy?

Sehnat nějaké peníze do začátku je pro mne těžké. Půjčka nehrozí, už mám hypotéku… jsem OSVČ bez peněz potřebných ke splnění mého snu… tajně věřím, že se mi podaří získat podporu od lidí tady.

Takže uvítám vaši pomoc a odměnou vám budou samozřejmě produkty z mé vlastní tvorby.

Eshop se bude nacházet na adrese:

www.krummers.com

Zatím jsou to jen moje webovky a některé produkty tam lze objednat přes formuláře.

Jako BONUS chci věnovat 10 % z cílové částky a také 10 % z každého prodaného kusu z mých produktů organizaci HELPPES.

Proč zrovna HELPPES? Na vlastní kůži jsem zažila, jaké to je, když se nemůžete hýbat, když vás neposlouchají ruce… nemůžete se zvednout, podat si něco, co vám třeba spadlo… nebo pocit bezmoci, když vám pořád něco padá z ruky a vy to necítíte… Naštěstí u mne to byl stav dočasný, po rehabilitacích se výrazně zlepšil. I když úplně zdravá už nikdy nebudu, žít se s tím dá, pracovat také… Přesto jsem loni přišla o práci z důvodu dlouhodobé zdravotní nezpůsobilosti k výkonu práce. Proto se nyní věnuji naplno podnikání.

Když občas selže ruka, je to nic oproti tomu, že někdo o ruce přijde. Nedávno můj kamarád měl úraz. Nyní je bez jedné ruky a na druhé má jen 4 prsty… na kytaru už si nezahraje, ale přežil a musí s tím žít…

Člověk si v takové chvíli uvědomí, jak je důležité zdraví a jak jste najednou závislí na pomoci druhých. Ne každý má to štěstí mít kolem sebe lidi, kteří s vámi můžou být 24 hodin denně. Proto je super mít třeba psího kamaráda, který může s vámi být celý den i noc a rád vám podá vše, na co je naučený. Takový vycvičený asistenční pes dokáže nejen podat spadnuté věci, ale zvládne i otevřít dveře, zmáčknout zvonek, světlo… vyzvednout třeba poštu od pošťáka nebo jej pustit domů…

Výcvik takových pejsků je časově náročný a nemůže jej podstoupit každý pes. Musí mít povahové předpoklady a také předvýchovu od štěňátka. Tohle všechno něco stojí a, na rozdíl od vodicích psů pro nevidomé, asistenční pes bohužel dosud není uznanou kompenzační pomůckou a není tedy hrazený ze státních prostředků. Přesto takovéto asistenty můžou postižení dostat zdarma. Veškeré náklady totiž hradí některé neziskové organizace. Proto chci podpořit tyto organizace, které se přípravě asistenčních pejsků věnují a ochotně pomůžou s jejich získáním. Ve světě je to například Assistance Dogs International, jejíž členem je i náš český HELPPES. Posláním této organizace je integrace osob se zdravotním postižením do společnosti a kolektivu, jejich návrat do aktivního života, zařazení do vzdělávacího či pracovního procesu, rozšíření možností při sebeobsluze, získání větší soběstačnosti, nezávislosti, sebevědomí, svobody a bezpečí. A v tom jim napomáhá pes – přítel člověka. Jak se říká, přítele poznáš v nouzi.

Kdo by chtěl přispět, může přímo zde:

HELPPES

Aktuality

PF 2022

PF 2022

Přeji všem lidem a zvířátkům hodně zdraví, štěstí a mnoho úspěchů v roce 2022.

Rok 2021 skončil a ten nový je plný nadějí a očekávání… Tak ať do něj všichni vykročíme tou správnou nohou.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Na příběh zatím nikdo nepřispěl. Buďte první.

Chcete autorovi projektu něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vyberte si odměnu

Kupón 100 Kč na samolepky
Přispějte 100 Kč a více

Kupón 100 Kč na samolepky

1) Získáte slevový kupón v hodnotě 100 Kč na nákup produktů a služeb z mé tvorby. Kupón Vám zašlu na email po vyplacení projektu a můžete jej použít na mých stránkách www.krummers.com po neomezenou dobu.

Kupón lze použít jen 1× a nelze hodnoty sčítat, ani vracet peníze do výše hodnoty kupónu.

Za 100 Kč si můžete objednat třeba SAMOLEPKY

2) V případě Vašeho souhlasu bude Vaše jméno uvedeno v seznamu fanoušků na mých stránkách www.krummers.com

Odměna

1× slevový kupón 100 Kč
1× jméno v seznamu fanoušků

Získat tuto odměnu
Kupón 200 Kč na kšiltovku
Přispějte 200 Kč a více

Kupón 200 Kč na kšiltovku

1) Získáte slevový kupón v hodnotě 200 Kč na nákup produktů a služeb z mé tvorby. Kupón Vám zašlu na email po vyplacení projektu a můžete jej použít na mých stránkách www.krummers.com po neomezenou dobu.

Kupón lze použít jen 1× a nelze hodnoty sčítat, ani vracet peníze do výše hodnoty kupónu.

Za 200 Kč si můžete objednat třeba BATIKOVANOU ČEPICI

2) V případě Vašeho souhlasu bude Vaše jméno uvedeno v seznamu fanoušků na mých stránkách www.krummers.com

Odměna

1× slevový kupón 200 Kč
1× jméno v seznamu fanoušků

Získat tuto odměnu
Kupón 400 Kč na tričko
Přispějte 400 Kč a více

Kupón 400 Kč na tričko

1) Získáte slevový kupón v hodnotě 400 Kč na nákup produktů a služeb z mé tvorby. Kupón Vám zašlu na email po vyplacení projektu a můžete jej použít na mých stránkách www.krummers.com po neomezenou dobu.

Kupón lze použít jen 1× a nelze hodnoty sčítat, ani vracet peníze do výše hodnoty kupónu.

Za 400 Kč si můžete objednat třeba BATIKOVANÉ TRIČKO

2) V případě Vašeho souhlasu bude Vaše jméno uvedeno v seznamu fanoušků na mých stránkách www.krummers.com

Odměna

1× slevový kupón 400 Kč
1× jméno v seznamu fanoušků

Získat tuto odměnu
Kupón 800 Kč na tričko s malbou
Přispějte 800 Kč a více

Kupón 800 Kč na tričko s malbou

1) Získáte slevový kupón v hodnotě 800 Kč na nákup produktů a služeb z mé tvorby. Kupón Vám zašlu na email po vyplacení projektu a můžete jej použít na mých stránkách www.krummers.com po neomezenou dobu.

Kupón lze použít jen 1× a nelze hodnoty sčítat, ani vracet peníze do výše hodnoty kupónu.

Za 800 Kč si můžete objednat třeba TRIČKO S MALBOU

2) V případě Vašeho souhlasu bude Vaše jméno uvedeno v seznamu fanoušků na mých stránkách www.krummers.com

Odměna

1× slevový kupón 800 Kč
1× jméno v seznamu fanoušků

Získat tuto odměnu
Kupón 1000 Kč na mikinu
Přispějte 1 000 Kč a více

Kupón 1000 Kč na mikinu

1) Získáte slevový kupón v hodnotě 1000 Kč na nákup produktů a služeb z mé tvorby. Kupón Vám zašlu na email po vyplacení projektu a můžete jej použít na mých stránkách www.krummers.com po neomezenou dobu.

Kupón lze použít jen 1× a nelze hodnoty sčítat, ani vracet peníze do výše hodnoty kupónu.

Za 1000 Kč si můžete objednat třeba BATIKOVANOU MIKINU

2) V případě Vašeho souhlasu bude Vaše jméno uvedeno v seznamu fanoušků na mých stránkách www.krummers.com

Odměna

1× slevový kupón 1000 Kč
1× jméno v seznamu fanoušků

Získat tuto odměnu

Donio je určeno také autorům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu

Kupón 100 Kč na samolepky
Přispějte 100 Kč a více

Kupón 100 Kč na samolepky

1) Získáte slevový kupón v hodnotě 100 Kč na nákup produktů a služeb z mé tvorby. Kupón Vám zašlu na email po vyplacení projektu a můžete jej použít na mých stránkách www.krummers.com po neomezenou dobu.

Kupón lze použít jen 1× a nelze hodnoty sčítat, ani vracet peníze do výše hodnoty kupónu.

Za 100 Kč si můžete objednat třeba SAMOLEPKY

2) V případě Vašeho souhlasu bude Vaše jméno uvedeno v seznamu fanoušků na mých stránkách www.krummers.com

Odměna

1× slevový kupón 100 Kč
1× jméno v seznamu fanoušků

Získat tuto odměnu
Kupón 200 Kč na kšiltovku
Přispějte 200 Kč a více

Kupón 200 Kč na kšiltovku

1) Získáte slevový kupón v hodnotě 200 Kč na nákup produktů a služeb z mé tvorby. Kupón Vám zašlu na email po vyplacení projektu a můžete jej použít na mých stránkách www.krummers.com po neomezenou dobu.

Kupón lze použít jen 1× a nelze hodnoty sčítat, ani vracet peníze do výše hodnoty kupónu.

Za 200 Kč si můžete objednat třeba BATIKOVANOU ČEPICI

2) V případě Vašeho souhlasu bude Vaše jméno uvedeno v seznamu fanoušků na mých stránkách www.krummers.com

Odměna

1× slevový kupón 200 Kč
1× jméno v seznamu fanoušků

Získat tuto odměnu
Kupón 400 Kč na tričko
Přispějte 400 Kč a více

Kupón 400 Kč na tričko

1) Získáte slevový kupón v hodnotě 400 Kč na nákup produktů a služeb z mé tvorby. Kupón Vám zašlu na email po vyplacení projektu a můžete jej použít na mých stránkách www.krummers.com po neomezenou dobu.

Kupón lze použít jen 1× a nelze hodnoty sčítat, ani vracet peníze do výše hodnoty kupónu.

Za 400 Kč si můžete objednat třeba BATIKOVANÉ TRIČKO

2) V případě Vašeho souhlasu bude Vaše jméno uvedeno v seznamu fanoušků na mých stránkách www.krummers.com

Odměna

1× slevový kupón 400 Kč
1× jméno v seznamu fanoušků

Získat tuto odměnu
Kupón 800 Kč na tričko s malbou
Přispějte 800 Kč a více

Kupón 800 Kč na tričko s malbou

1) Získáte slevový kupón v hodnotě 800 Kč na nákup produktů a služeb z mé tvorby. Kupón Vám zašlu na email po vyplacení projektu a můžete jej použít na mých stránkách www.krummers.com po neomezenou dobu.

Kupón lze použít jen 1× a nelze hodnoty sčítat, ani vracet peníze do výše hodnoty kupónu.

Za 800 Kč si můžete objednat třeba TRIČKO S MALBOU

2) V případě Vašeho souhlasu bude Vaše jméno uvedeno v seznamu fanoušků na mých stránkách www.krummers.com

Odměna

1× slevový kupón 800 Kč
1× jméno v seznamu fanoušků

Získat tuto odměnu
Kupón 1000 Kč na mikinu
Přispějte 1 000 Kč a více

Kupón 1000 Kč na mikinu

1) Získáte slevový kupón v hodnotě 1000 Kč na nákup produktů a služeb z mé tvorby. Kupón Vám zašlu na email po vyplacení projektu a můžete jej použít na mých stránkách www.krummers.com po neomezenou dobu.

Kupón lze použít jen 1× a nelze hodnoty sčítat, ani vracet peníze do výše hodnoty kupónu.

Za 1000 Kč si můžete objednat třeba BATIKOVANOU MIKINU

2) V případě Vašeho souhlasu bude Vaše jméno uvedeno v seznamu fanoušků na mých stránkách www.krummers.com

Odměna

1× slevový kupón 1000 Kč
1× jméno v seznamu fanoušků

Získat tuto odměnu