Sbírka ukončena:

Pomozme Štěpánkovi a jeho rodině v nelehké životní situaci

Vybráno 0 Kč 396 350 Kč
500 000 Kč
 -
539 dárců
Celkem se zapojilo
735 Kč
Průměrná výše daru
6 500 Kč
Nejvyšší dar
91 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Pomozme Štěpánkovi a jeho rodině v nelehké životní situaci

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
tým SLAWEX RUNNERS
Datum přidání
4. 8. 2022
Poslední aktualita

6. 11. 2022 22:02

Poděkování

Chtěla bych poděkovat všem dárcům,kteří přispěli jakou- koliv částkou.Nesmirně si toho vážím a děkuji vám. Nikdy bych nevěřila,že se moje rodina dostane do tak těžké situace .Máte všichni velke ❤️.Penízky použijí na koupi auta ať se Štepikem můžu konečně sama jezdit do nemocnice a nebudeme na nikom závislý,zbytek penízků použijí na hygienu,benzín,léky apod náklady co obnáší léčba…Ještě jednou moc děkujeme,moc jste nám pomohli ..i my pomáháme dál lidem jak se dá, protože už víme na vlastní kůži že zdraví není samozřejmost.Děkuji Monika ..maminka Štěpánka.

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení sbírky

Rádi bychom vám všem představili příběh Štěpánka. Štěpánek netoužil nikdy po ničem víc, než blbnout s kámoši venku a při hrách na PC úplně stejně jako kdejaký jiný 12letý kluk. Jenomže to u čeho si říkáte, to nás snad nikdy nepotká, tak naši kamarádku Monču a její rodinu postihlo. Štěpánek od ledna bojuje s akutní lymfobalistickou leukémií a my všichni ve Slavičíně pevně věříme, že jejich boj bude VÍTĚZNÝ. Jenomže Monča se Štěpánkem teď veškerý čas tráví v nemocnici, a tak bychom si moc přáli dopřát jim to na co si teď nemůže vydělávat rozdáváním úsměvů za kasou v obchodě. Dopřejme Monči s rodinou udělat si finanční rezervu na jakékoliv nečekané finanční výdaje.

Komu pomůžeme?

Štěpánek má dvě oči, uši, nohy, ruce…..kluk jak kdejaký jiný ze třídy. Možná jako malý trochu často nemocný, bronchitida atd. ale s nástupem do školy se zdálo všechno být v pořádku. Štěpánek byl ve škole vzorný, kamarádský a nikdy s ním nebyl žádný zásadní problém. Po svém boku měl vždycky svoji skvělou sestřičku, maminku a tatínka. Jenomže i je doma potkalo to, co se občas v životě stává. Mamka s taťkou se rozvedli a maminka Monča s dětmi se začali znovu od začátku stavět na vlastní nohy. Když si Monča vyřizovala hypotéku na byt, začali bourat a budovat svůj nový domov, tak přišla další hrozná rána. Štěpánek onemocněl. Když začat Štěpa pár dní před osudným datem 2. 1. 2021 chraptit a vyskočila mu na těle vyrážka tak se předpokládalo, že to bude nejspíš alergická reakce. Navíc vyrážka po pár dnech sama zmizela, tak mohli Štěpa se sestřičkou jít na víkend k tátovi. V neděli už ale tatínek vyděšeně volal Monče, že Štěpa nějak divně chraptí a navíc má nějaký útvar na prsou. Na nic nečekali, všichni sedli do auta a jeli na pohotovost do Zlína v domnění, že se jedná o nějakou reakci na vyrážku, hnis, bronchitida…..LEUKÉMIE nikoho ani nenapadla. Doktorka naštěstí nic nepodcenila, hned odeslala Štěpánka na vyšetření, rentgen, ultrazvuk a Štěpiho s mámou si uložili na pokoj ve Zlínské nemocnici. Tehdy ještě nikdo netušil, že začíná největší životní boj. Ještě se nestihl Štěpánek převléct do pyžama a už si rodiče odvolával pan doktor, který jim zděsil, že se jedná o onkologický nález. Následoval okamžitý převoz do nemocnice v Olomouci, kde hned na JIP zahájili veškerá vyšetření.

2. 1. bylo rodině sděleno, že má Štěpánek akutní lymfobalistickou leukémii.  Začal první blok léčby. Štěpánek je statečný kluk a po vzoru své bojovné maminky se rozhodl bojovat i s touto zákeřnou nemocí. Po 14dnech léčby se dostavily první vedlejší účinky (bolest hlavy, nevolnost, cukrovka). Bolest byla tak ukrutná, až se Štěpa nedokázal postavit na nohy, shodil na 24kg a dokončení prvního bloku se protáhlo z 33dnů na 58dní. PRVNÍ BLOK Štěpánek porazil a s pomocí maminky, rehabilitační sestry, sestřiček a doktorů se s podpěrou chodítka postavil na nohy. Štěpánek s maminkou plakali radostí, zpátky jim to dodalo sílu bojovat a s nepatrnými nevolnostmi dokončili i druhý blok. Na Hematoonkologickém oddělení 21B už si našli i kamarády, protože sdílené neštěstí se líp snáší.  Teď je Štěpánek ve třetím bloku a dává mu opravdu zabrat. Tělíčko malého chlapce už je unavené, v těle má zavedený žilní katetr, po chemoterapiích mu naskákaly boláky v pusince, které mu nedovolují přijímat klasickou stravu a před sebou má ještě dvě silné chemoterapie, kterýma dokončí třetí blok a bude ho čekat poslední bitva, poslední blok který je stejně děsivý jako ten první. Ale Štěpánek a jeho rodina bojují tak silně a odhodlaně, že my všichni, kteří jejich příběh sledujeme, pevně věříme a víme, že ŠTĚPA VYHRAJE.

A proč vám to píšeme? Spousta z vás Monču zná. Někteří jako vždy milou, usměvavou holku z papírnictví, někteří jako silnou XENU, která zvedá těžké váhy v posilovně, další jako maminu, která se prohání s děckama po cyklostezce na kole. My Monču známe jako BOJOVNICI. Nikdy nic jen tak nevzdává a porážku si nepřipouští. A slíbili jsme Monče, že budeme hledat kouzelný prsten, kterým zatočíme a její synek bude zdravý a všechno bude jako dřív. Jenže ho nemůžeme najít, čas běží a na jednu maminku toho je teda už fakt hodně. A to má doma ještě Elenku, která teď musí zvládat všechno, tak jak kdyby byla maminka doma.

My z našeho týmu (a Monča je tak trochu taky součástí) bychom si moc přáli, aby ty všední dny, kdy nás nic netrápí, nebolí a můžeme chodit do práce vydělávat peníze a večer se přitulit ke svým dětem měla i Mončina rodina trochu snazší. A pokud by k tomu měly dopomoct vybrané peníze z této sbírky, tak budeme nejšťastnější v životě. Protože s tím kouzelným prstenem to moc nevidíme…..

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze se sbírky budou použity na zajištění plnohodnotného života u Monči a jejich dětí. A víte proč? Protože málokdo z nás si dokáže vůbec představit co všechno kolem se objeví za nástrahy při cestě za uzdravením Štěpánka. Třeba to že od ledna je Štěpa na nízkobakteriální stravě. Co to obnáší? Že Štěpa může jen balenou vodu, že jídlo co do 24hodin nesní se vyhazuje. Že ovoce a zeleninu může jen loupanou, že máselka mohou kupovat jenom ty mini protože je musí hned spotřebovat. Co Monča uvaří to může Štěpi jíst jen ten den. Hygiena je taky velká nálož, denně se musí vytírat, desinfikovat, praní plyšáků každý den, převlékání peřin každý den atd. atd.

Cesty na kontroly do Olomouce jsou nezbytně nutné, ale také dost finančně náročné. Jenže Monči staré auto absolutně nesplňuje požadavky na současné nároky Štěpánka tudíž do Olomouce musí pokaždé maminku se Štěpánkem někdo vozit. Pokud by se podařilo vybrat dost peněz tak by si koupili spolehlivé auto, kde je alespoň klimatizace. 

Tíha celé situace se podepsala také na zdraví Monči, která se tak dostala do pracovní neschopnosti a příjmy rodiny jsou teď prakticky minimální 

 S penězi může Monča koupit auto, případně pokrýt všechny nečekané výdaje (nízkobakteriální strava, benzín, dezinfekce, přizpůsobení bytu pro Štěpánkovu kvalitní léčbu), které se v průběhu pracovní neschopnosti mohou objevit (finanční rezerva je v této době obzvlášť důležitá). Moc bychom si také přáli aby Elenka (sestra od Štěpánka) měla pocit, že alespoň po stránce materiální je všechno jako dřív. 

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

6. 11. 2022 22:02

Poděkování

Chtěla bych poděkovat všem dárcům,kteří přispěli jakou- koliv částkou.Nesmirně si toho vážím a děkuji vám. Nikdy bych nevěřila,že se moje rodina dostane do tak těžké situace .Máte všichni velke ❤️.Penízky použijí na koupi auta ať se Štepikem můžu konečně sama jezdit do nemocnice a nebudeme na nikom závislý,zbytek penízků použijí na hygienu,benzín,léky apod náklady co obnáší léčba…Ještě jednou moc děkujeme,moc jste nám pomohli ..i my pomáháme dál lidem jak se dá, protože už víme na vlastní kůži že zdraví není samozřejmost.Děkuji Monika ..maminka Štěpánka.

1. 11. 2022 8:51

ARO

Bohužel operace s komplikacemi.  .Synek je v umělým spánku.🙏🥹

30. 10. 2022 9:16

Praha

Dnes jsme nastoupily do Prahy,zítra nás čeká operace plice ..myslete na nás 🙏❤️

18. 10. 2022 22:44

Poděkování

Chtěla bych poděkovat všem dárcům co poslali korunky,moc si toho vážíme a děkujeme moc.❤️🙏

17. 10. 2022 23:14

Pondělí

Pondělí -Magneticka rezonance 

16. 10. 2022 10:18

Sobota

Tak sobota byla krásná,Š konečně chodil,krásné cvičil,krásný den až do večera..Š měl večer záchvat,tak si říkám..co ještě…úterý se blíží.Den D …CT ,kde se rozhodne zda půjde na operaci.🙏

11. 10. 2022 9:24

Čekání na CT

Štepankovi se daří dobře,denně poctivě cvičí,dýcháme přes plicní ventilator.Moc se snaží…Den D přijde příští úterý,kdy se rozhodne zda Š bude muset podstoupit zákrok…Odebrání kousek plice,poněvadž houba v plicích se zapouzdřila.Tak budeme se modlit🙏❤️

6. 10. 2022 14:52

Čtvrtek

Tak dnes jsme dostali plicní ventilator.Snad to pomůže.🙏Pohled hrozný,co vše ještě syn zkusí…chjo

5. 10. 2022 13:53

30den

Dnešní uvolňování plíce,Š se snaží jak může,ať se mu ulevi.Je to velký bojovník,čím vším si musel už projít 💪.Máme skvělou fizio , která mu s tím pomáhá.Diky za ni.❤️

3. 10. 2022 22:41

Dnešní výsledky

Na dnešní den Štěpík čekal a už plánoval jak výsledky oslavíme,ale bohužel zápal plic zatím neustupuje.Tak dalších 14 dní čekání a doufání,že bude líp.🙏Ale bude…my tomu věříme 💪❤️.

29. 9. 2022 15:30

Dnešni vyšetření

Tak dnes kontrola srdíčka,doufám,že se k našemu zápalu plic nepřidá ❤️,doufejme ,že to bude ok … Štěpíkovo tělíčko už je vyčerpané a už chce na pár dní domu,ale zatím to nepůjde…ještě pár týdnů a snad plíce ustoupí od zánětu 🙏🙏 Děkujeme ❤️❤️

28. 9. 2022 0:24

Poděkování

Chtěla bych všem štědrým dárcům poděkovat za každou korunku co poslali.Neskutečně si toho vážíme a děkujeme,že jste s námi a že nám posíláte tolik síly do dalšího boje . Děkujeme Štěpánek s maminkou.❤️

28. 9. 2022 0:19

Štěpánek je ve 4 bloku.

Štepík by měl být už v cílové rovince,ale bohužel jako každý blok máme komplikace .Běžna kontrola mezi chemoterapii,kde jsme již měli nakročeno domu na víkend s rodinou,skončil u výtahu kde Štepik zkolaboval .Tak následoval příjem na oddělení a už druhý týden se Štepikovo tělíčko snaží vzpamatovat.Chemoterapie musela být teď zastavena.Před týdnem podstoupil bronchoskopii,ct .Byl zjištěn zápal plic.Tak teď se snažíme dostat z nežádoucích účinků léčby a po té zpět do boje .💪❤️

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

DobroDárce
2 500 Kč  •  3. 11. 2022 23:13
Velkorysý dárce
150 Kč  •  3. 11. 2022 23:03
Laskavý dárce
100 Kč  •  3. 11. 2022 20:20
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  3. 11. 2022 20:08
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  3. 11. 2022 19:57
DobroDárce
1 000 Kč  •  3. 11. 2022 19:52
Velkorysý dárce
500 Kč  •  3. 11. 2022 19:43
Milý dárce
300 Kč  •  3. 11. 2022 19:23
Velkorysý dárce
500 Kč  •  3. 11. 2022 19:20
Milý dárce
100 Kč  •  3. 11. 2022 16:15
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  3. 11. 2022 9:34
❤️
2 050 Kč  •  3. 11. 2022 9:32
DobroDárce
600 Kč  •  3. 11. 2022 8:06
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  2. 11. 2022 23:10
Štědrý dárce
300 Kč  •  2. 11. 2022 22:02
DobroDárce
300 Kč  •  2. 11. 2022 22:01
Dárce, který je pro každou dobrost
400 Kč  •  2. 11. 2022 21:01
DobroDárce
600 Kč  •  2. 11. 2022 20:38
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  2. 11. 2022 19:13
Milý dárce
1 000 Kč  •  2. 11. 2022 18:55
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  2. 11. 2022 18:32
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  2. 11. 2022 13:40
Milý dárce
300 Kč  •  2. 11. 2022 13:26
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  2. 11. 2022 13:19
Milý dárce
600 Kč  •  2. 11. 2022 12:32
DobroDárce
2 222 Kč  •  2. 11. 2022 10:24
Laskavý dárce
300 Kč  •  2. 11. 2022 8:52
DobroDárce
300 Kč  •  2. 11. 2022 8:29
DobroDárce
200 Kč  •  2. 11. 2022 8:01
Tajný agent
1 340 Kč  •  31. 10. 2022 22:59
Máš v sobě sílu a vytrvalost superhrdiny. A ti jsou vzorem i pro nás ostatní. Vím, že i když občas dostanou pořádně na zadek, nakonec superhrdinové stejně zvítězí…tak jako ty.
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  31. 10. 2022 7:11
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  30. 10. 2022 9:08
Milý dárce
1 000 Kč  •  30. 10. 2022 2:07
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  29. 10. 2022 21:09
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  29. 10. 2022 0:30
DobroDárce
1 000 Kč  •  27. 10. 2022 23:40
Štědrý dárce
1 500 Kč  •  27. 10. 2022 12:26
Laskavý dárce
600 Kč  •  26. 10. 2022 10:57
Velkorysý dárce
300 Kč  •  24. 10. 2022 10:39
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  22. 10. 2022 21:40
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  21. 10. 2022 17:34
Milý dárce
1 500 Kč  •  20. 10. 2022 20:00
Štědrý dárce
300 Kč  •  20. 10. 2022 17:59
Milý dárce
1 000 Kč  •  20. 10. 2022 8:42
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  20. 10. 2022 7:49
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  19. 10. 2022 22:51
Kepysovci
2 000 Kč  •  19. 10. 2022 22:26
Never Give Up !!!
Milý dárce
300 Kč  •  19. 10. 2022 21:43
Palo
888 Kč  •  19. 10. 2022 19:03
Milý Štepán, som pevne presvedčený, že statočný chlap ako ty, sa s touto hlúpou a zákernou chorobou popasuje a všetko dopadne dobre. Držím prsty!
Štědrý dárce
500 Kč  •  19. 10. 2022 17:00
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  19. 10. 2022 8:48
Jana
3 500 Kč  •  18. 10. 2022 19:24
Štěpánku, věřím v tvé uzdravení a přeji ti ať si brzy mezi svými milovanými
Laskavý dárce
3 500 Kč  •  16. 10. 2022 19:29
Štědrý dárce
600 Kč  •  14. 10. 2022 16:42
DobroDárce
1 000 Kč  •  14. 10. 2022 13:46
Zuzka Medvědová
1 000 Kč  •  14. 10. 2022 12:38
Milý Štěpo, držíme ti palce. Vydrž.
DobroDárce
500 Kč  •  14. 10. 2022 11:15
DobroDárce
200 Kč  •  14. 10. 2022 9:18
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  13. 10. 2022 18:38
Milý dárce
300 Kč  •  12. 10. 2022 20:10
Laskavý dárce
667 Kč  •  12. 10. 2022 16:47
DobroDárce
1 000 Kč  •  12. 10. 2022 12:36
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  11. 10. 2022 17:15
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  11. 10. 2022 9:52
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  8. 10. 2022 21:35
Štědrý dárce
200 Kč  •  8. 10. 2022 8:23
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  5. 10. 2022 20:57
Milý dárce
3 500 Kč  •  5. 10. 2022 13:51
DobroDárce
300 Kč  •  4. 10. 2022 22:48
DobroDárce
300 Kč  •  4. 10. 2022 17:40
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  4. 10. 2022 15:38
Dárce, který je pro každou dobrost
15 Kč  •  4. 10. 2022 13:56
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  4. 10. 2022 12:28
Milý dárce
2 000 Kč  •  3. 10. 2022 23:38
Laskavý dárce
300 Kč  •  3. 10. 2022 21:08
DobroDárce
1 000 Kč  •  3. 10. 2022 10:53
DobroDárce
300 Kč  •  2. 10. 2022 16:37
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  2. 10. 2022 16:31
Milý dárce
2 000 Kč  •  2. 10. 2022 15:14
Milý dárce
600 Kč  •  2. 10. 2022 14:49
Štědrý dárce
300 Kč  •  2. 10. 2022 7:44
Jana
500 Kč  •  30. 9. 2022 18:39
brzké uzdravení Štěpánkovi
Štědrý dárce
300 Kč  •  29. 9. 2022 22:48
Velkorysý dárce
200 Kč  •  29. 9. 2022 19:02
DobroDárce
400 Kč  •  29. 9. 2022 14:53
DobroDárce
300 Kč  •  29. 9. 2022 11:34
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  29. 9. 2022 10:39
DobroDárce
300 Kč  •  28. 9. 2022 22:49
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  28. 9. 2022 21:54
Šárka
300 Kč  •  28. 9. 2022 20:21
Štěpánku, jsme s tebou a neustále na tebe myslíme. Jsi největší borec co znám 💪 Drž se, chlapáku😘
Milý dárce
250 Kč  •  28. 9. 2022 17:59
DobroDárce
300 Kč  •  28. 9. 2022 14:02
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  28. 9. 2022 13:23
Milý dárce
1 500 Kč  •  27. 9. 2022 15:09
Laskavý dárce
300 Kč  •  27. 9. 2022 13:36
Štěpi, drž se!!
Laskavý dárce
500 Kč  •  27. 9. 2022 13:02
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  27. 9. 2022 11:51
Velkorysý dárce
300 Kč  •  27. 9. 2022 11:08
Velkorysý dárce
100 Kč  •  26. 9. 2022 13:23
Klára
300 Kč  •  26. 9. 2022 8:34
Štěpánku, přejeme ti hodně síly a rychlé uzdravení.
Velkorysý dárce
600 Kč  •  25. 9. 2022 21:47
Milý dárce
500 Kč  •  25. 9. 2022 21:14
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  25. 9. 2022 20:29
Laskavý dárce
300 Kč  •  25. 9. 2022 19:10
Štědrý dárce
600 Kč  •  25. 9. 2022 9:06
Velkorysý dárce
300 Kč  •  25. 9. 2022 8:16
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  25. 9. 2022 6:54
Štědrý dárce
300 Kč  •  24. 9. 2022 21:55
Štědrý dárce
300 Kč  •  24. 9. 2022 19:33
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  24. 9. 2022 15:03
Velkorysý dárce
100 Kč  •  24. 9. 2022 14:43
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  24. 9. 2022 10:01
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  24. 9. 2022 9:30
Veronika
300 Kč  •  24. 9. 2022 9:10
Štěpánku, myslíme na tebe. Jsi moc statečný. 😚
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  24. 9. 2022 7:15
DobroDárce
200 Kč  •  24. 9. 2022 7:03
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  24. 9. 2022 6:21
Mariam
300 Kč  •  23. 9. 2022 23:26
Přeji ti, Štěpánku, ať se brzy uzdravíš💛🙏🏻
Milý dárce
333 Kč  •  23. 9. 2022 22:49
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  23. 9. 2022 22:31
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  23. 9. 2022 22:15
Štědrý dárce
100 Kč  •  23. 9. 2022 22:12
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  23. 9. 2022 22:05
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  23. 9. 2022 21:36
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  23. 9. 2022 21:36
Milý dárce
1 000 Kč  •  23. 9. 2022 21:25
Laskavý dárce
300 Kč  •  23. 9. 2022 20:29
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  23. 9. 2022 20:13
Eva
500 Kč  •  23. 9. 2022 19:35
Drahá Moni, přeji Ti ze ❤️ už jen radost.
Eva E.
600 Kč  •  23. 9. 2022 19:23
Štěpi, bojuj! Ty to dáš!
Velkorysý dárce
300 Kč  •  23. 9. 2022 19:21
Laskavý dárce
300 Kč  •  23. 9. 2022 19:05
Laskavý dárce
500 Kč  •  23. 9. 2022 18:55
Velkorysý dárce
100 Kč  •  23. 9. 2022 16:24
DobroDárce
600 Kč  •  23. 9. 2022 16:24
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  23. 9. 2022 15:34
Dobrosrdečný dárce
150 Kč  •  23. 9. 2022 15:22
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  23. 9. 2022 14:35
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  23. 9. 2022 14:07
Štědrý dárce
600 Kč  •  23. 9. 2022 13:36
DobroDárce
100 Kč  •  23. 9. 2022 13:33
Velkorysý dárce
100 Kč  •  23. 9. 2022 12:30
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  23. 9. 2022 12:26
Laskavý dárce
600 Kč  •  23. 9. 2022 12:19
Milý dárce
200 Kč  •  23. 9. 2022 12:17
Milý dárce
1 000 Kč  •  23. 9. 2022 12:13
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  23. 9. 2022 12:00
Velkorysý dárce
300 Kč  •  23. 9. 2022 11:58
DobroDárce
1 000 Kč  •  23. 9. 2022 11:50
Milý dárce
300 Kč  •  23. 9. 2022 11:46
DobroDárce
200 Kč  •  23. 9. 2022 11:40
Velkorysý dárce
300 Kč  •  23. 9. 2022 11:35
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  23. 9. 2022 11:29
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  23. 9. 2022 11:28
Velkorysý dárce
500 Kč  •  23. 9. 2022 11:25
Přeji hodně štěstí a hlavně zdravíčka❤️❤️
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  23. 9. 2022 11:22
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  23. 9. 2022 11:07
Milý dárce
1 000 Kč  •  23. 9. 2022 9:46
Monika M.
500 Kč  •  23. 9. 2022 8:26
Držte se ♥
Milý dárce
300 Kč  •  22. 9. 2022 17:30
Laskavý dárce
600 Kč  •  21. 9. 2022 12:44
DobroDárce
300 Kč  •  20. 9. 2022 22:15
NP
600 Kč  •  20. 9. 2022 20:51
Štěpi, spoustu sil do boje!!
Laskavý dárce
600 Kč  •  18. 9. 2022 19:45
Milý dárce
300 Kč  •  18. 9. 2022 18:13
Štědrý dárce
600 Kč  •  18. 9. 2022 16:01
Štědrý dárce
600 Kč  •  18. 9. 2022 10:54
Milý dárce
200 Kč  •  18. 9. 2022 9:26
DobroDárce
600 Kč  •  18. 9. 2022 7:04
DobroDárce
2 000 Kč  •  18. 9. 2022 0:55
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  17. 9. 2022 22:16
Milý dárce
300 Kč  •  17. 9. 2022 22:04
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  17. 9. 2022 17:35
Velkorysý dárce
200 Kč  •  17. 9. 2022 9:11
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  16. 9. 2022 18:25
Milý dárce
400 Kč  •  16. 9. 2022 16:48
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  16. 9. 2022 10:17
DobroDárce
600 Kč  •  15. 9. 2022 20:33
Štědrý dárce
300 Kč  •  15. 9. 2022 16:29
Štědrý dárce
300 Kč  •  15. 9. 2022 14:33
DobroDárce
2 000 Kč  •  15. 9. 2022 12:34
Velkorysý dárce
300 Kč  •  15. 9. 2022 10:05
Velkorysý dárce
500 Kč  •  15. 9. 2022 8:16
Petra L.
500 Kč  •  15. 9. 2022 7:43
Držíme palce, ať vše brzy dobře dopadne.
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  15. 9. 2022 6:45
Petra H.
200 Kč  •  15. 9. 2022 0:59
Přeju hodně síly !
Laskavý dárce
100 Kč  •  14. 9. 2022 22:30
Laskavý dárce
200 Kč  •  14. 9. 2022 21:08
Milý dárce
1 000 Kč  •  14. 9. 2022 18:37
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  14. 9. 2022 14:37
Milý dárce
600 Kč  •  14. 9. 2022 14:05
Milý dárce
1 000 Kč  •  14. 9. 2022 11:42
Aneta
500 Kč  •  14. 9. 2022 11:39
Hodně sil
Laskavý dárce
100 Kč  •  14. 9. 2022 10:44
Držím palce.
Milý dárce
600 Kč  •  14. 9. 2022 10:27
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  14. 9. 2022 9:14
Štědrý dárce
100 Kč  •  14. 9. 2022 6:06
DobroDárce
100 Kč  •  14. 9. 2022 3:07
Milý dárce
1 000 Kč  •  13. 9. 2022 23:35
Milý dárce
300 Kč  •  13. 9. 2022 23:12
Adam
300 Kč  •  9. 9. 2022 21:56
Nikdy nepřestávej bojovat. 🙂
Zdeněk R.
500 Kč  •  29. 8. 2022 20:41
držte se
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  29. 8. 2022 19:08
přejeme mnoho sil celé rodině a Štěpánkovi brzké uzdavení
Miri s dětmi
600 Kč  •  29. 8. 2022 8:33
Štěpánku, máme tě moc rádi, výdrž, bojuj a hlavně se uzdrav. ❤️🙏
Fanoušek slawex
3 500 Kč  •  28. 8. 2022 7:15
Držím palce,vše bude dobré 👍
🫶🏽
300 Kč  •  22. 8. 2022 22:53
Honza
100 Kč  •  19. 8. 2022 18:43
Přeju ti, aby ses brzo uzdravil a mohl dělat to, co si přeješ. Drž se! Honza
B+F MEISLOVI
500 Kč  •  17. 8. 2022 19:38
Všechno dobře dopadne🍀
Magdaléna Lukšíková
500 Kč  •  17. 8. 2022 10:16
Přeji spoustu sil, energie a hlavně uzdravení.
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  16. 8. 2022 11:21
Držíme moc pěsti Štěpánkovi a celé rodině! :)
Jaromír Švach
1 400 Kč  •  16. 8. 2022 10:11
Přejeme plno sil celé rodině, Švachovi
Václav
500 Kč  •  15. 8. 2022 19:34
Drž se prcku, tohle dáš! "Můj" Kája to taky dal :)
Markéta
200 Kč  •  15. 8. 2022 0:10
Moc Vám držím palce, držte se!
KrisTýna & Vashek
500 Kč  •  12. 8. 2022 11:14
Držíme palce, at´to zvládneš!!!
Zuzana a Ludmila
1 000 Kč  •  12. 8. 2022 10:08
Držíme palce!
Krahulovi
700 Kč  •  11. 8. 2022 17:18
Přejeme zdraví a štěstí celé rodině, hlavně aťt
AK
3 500 Kč  •  11. 8. 2022 11:45
Hodne stesti a sil👍
Ivča
333 Kč  •  10. 8. 2022 12:03
Držím pěsti, všchno dobře dopadne! :-)
Dárce
200 Kč  •  9. 8. 2022 19:58
Ať vše dobře dopadne 😍
Štědrý dárce
150 Kč  •  9. 8. 2022 17:03
Držím palce!
Blanka
300 Kč  •  9. 8. 2022 12:04
Přeji Štěpánkovi zdraví a brzký návrat do školy mezi své kamarády.
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  9. 8. 2022 9:57
Držte se!
Eva
1 000 Kč  •  9. 8. 2022 9:12
Budu se za tebe modlit Štěpánku
Pavel
250 Kč  •  9. 8. 2022 6:42
💪👍🏻
Klára
500 Kč  •  8. 8. 2022 22:24
Ať to zvládneš! Hodně sil!❣️
ŠEBAKOVA JARMILA
400 Kč  •  8. 8. 2022 16:38
AOS
300 Kč  •  8. 8. 2022 13:19
Věřte a nevzdávejte se, do poslední myšlenky, do posledního dechu...
B.
300 Kč  •  8. 8. 2022 9:00
Tento boj bude vítězný! Věřím tomu :-) držte se!
Ctenarka nasevalassko.info
300 Kč  •  8. 8. 2022 5:38
Moc vam vsem drzim palce!
J+J+J+R
3 500 Kč  •  7. 8. 2022 21:18
Držíme palce!
Dárce
2 000 Kč  •  7. 8. 2022 20:38
Dar pro Štěpánka
Edita K.
1 000 Kč  •  7. 8. 2022 19:23
Držte se zlatíčka 🍀❤️😘😘
A❤️
300 Kč  •  7. 8. 2022 11:07
Šťepánku, přeji Tobě co nejlepší zvládnutí léčby, abys mohl běhat s klukama venku. Držím pěsti❤️
Fojtikovi
300 Kč  •  6. 8. 2022 16:29
Hodně štěstí 🍀❤️
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  6. 8. 2022 9:48
❤️
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  5. 8. 2022 23:05
Držte se a věřte v lepší zítřky ♥️
Radka
1 000 Kč  •  5. 8. 2022 22:54
❤️🍀
Radek M.
1 000 Kč  •  5. 8. 2022 17:09
Držíme palečky, myslíme na vás
Dárce
2 000 Kč  •  5. 8. 2022 15:36
Štěpánku, ty to zvládneš, držíme všechny palce, které máme.
Simona
300 Kč  •  5. 8. 2022 14:24
Hodně sil celé rodině a Štěpánkovi
Dárce
1 000 Kč  •  5. 8. 2022 14:14
Držíme moc palce a věříme, že vše bude v pořádku 😉
Dárce
600 Kč  •  5. 8. 2022 12:41
Terezka, Simonek a Johanka
2 000 Kč  •  5. 8. 2022 12:24
Štěpánkovi i jeho rodině držíme moc palce a věříme v jeho úplně uzdravení, myslíme na vás. Štěpánka, jsi bojovník, ty to zvládneš.

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat