Sbírka ukončena:

Sbor dobrovolných hasičů Senec pořízení klubovny

Vybráno 0 Kč 500 Kč
50 000 Kč
 -
1 dárce
Celkem se zapojilo
500 Kč
Průměrná výše daru
500 Kč
Nejvyšší dar
60 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Sbor dobrovolných hasičů Senec pořízení klubovny

Vybráno 0 Kč 500 Kč
50 000 Kč

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
SH ČMS Sbor dobrovolných hasičů Senec
Datum přidání
11. 11. 2022

Představení sbírky

Obracím se  na  vás  o podporu sbírky pro  mladé  hasiče  v Senci u Rakovníka  na pořízení   klubovny na volnočasové aktivity.

Je to již přes 10 let co nám z klubovny udělali knihovnu a není  možnost ani snaha nám něco vytvořit, kde bychom se mohli scházet. Když prší nebo přes zimu, nemáme kam jít. A pomalu nám začínají děti ubývat a hlavně ti menší ve věku 3 let – 8 let. Ještě v roce  2021 jsme měli 42 dětí a letos to bude 30 dětí. Jako jediné řešení a dostupné je pořídit si plechovou garáž. S výrobcem jsme se domluvili, že místo vrat nám udělají normální dveře a dvě menší  okna. Základ a podlahu si uděláme sami, firma nám to v rámci dodávky smontuje. Zakoupíme izolaci na zateplení a sádrokartonové  desky. Vybavení do klubovny máme stoly a lavice a dvě skříně  máme. Jsme malá obec kolem 260 obyvatel a podpora od obce je minimální. Chodí k nám 4 děti z Lubné 2 z Rakovníka 2 z Příčiny.  Starosta z obce Lubná nám zakoupil starší PS 12 na soutěže.  Na činnost někdy máme malé částky od sponzoru  a od sportovní agentury. Víte, je mi 71 let a práci s mladými hasiči se  věnuji již 52 let. Mám již i několik pomocníků a nerad bych, aby se nám kolektiv rozpadl.  

Budu rád když podpoříte mladé hasiče, aby se měli kde scházet a udrželi jsme kolektiv v činnosti.

Komu pomůžeme?

Pomůžete dětem z kolektivu MH a vedoucím v jejich činnosti. Aby se  měli kde se scházet.. Teď se nemáme kde scházet, když prší a začne  zima, tak děti musí být doma, jinak se učíme vázat uzle, první  pomoc, dopravní  značky, promítáme jak filmy s hasičskou tématikou, ale i zábavné, různé hry a pokud prší jsme doma, přes zimu když je  sníh, tak chodíme lyžovat a sáňkovat   

Děkuji  za pomoc.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze použijeme na zakoupení plechové garáže s úpravou za 30 000 Kč.

Ostatní za materiál,  izolace-zateplení a sádrokartón 20 000 Kč

Celkem  50 000 Kč.

Budeme mít klubovnu na činnost pro mladé hasiče  …

I když se třeba nevybere celá částka, tak budeme rádi za to co se  vybere..

Určitě se zlepší celková činnost kolektivu   ..

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  19. 12. 2022 9:43

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat