Teepee nejen pro vozíčkáře

Vybráno 0 Kč 0 Kč
80 000 Kč
37 dnů
do ukončení

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět
Tvůrce
Šestý smysl
Datum přidání
30. 8. 2021

Kdo sbírku organizuje?

Jsem vedoucí integračního centra Pátecký grunt spolku Šestý smysl, zabývající se zooterapií pro lidi s handicapem, jmenuji se Dana Jará a snažím se získat pro naše centrum znovu teepee a indiánské potřeby, o které jsme přišly při velkých vichřicích.

Zlomily se nám kůly a protrhala se plachta teepee a kvůli bezpečnosti jsme byli nuceni zchátralé teepee odstranit. Teepee nám sloužilo téměř 9 let. V teepee jsme pořádali přespávání při dvoudenních pobytech lidem s jakýmkoliv handicapem a hlavně i vozíčkářům jsme umožňovali zažít nocování v teepee.

V rámci našich aktivit jsme hráli na indiánské bubny, stříleli z luků na námi vyrobené terče bizonů a užívali si indiánské léto.

Komu pomůžeme?

Pomůžete spousty lidem s různými handicapy a dětem z mateřských a základních škol zažívat opět krásné chvíle mezi zvířátky v našem centru pro zooterapii v duchu indiánských aktivit, které jsou pro ně velice zajímavé a baví je.

Pořízením teepee budeme moct opět pořádat několika denní pobyty lidiček s různým postižením. Teepee je pro ně zázemím i při jednodenních akcí, kdy i při nepřízni počasí v dešti si mohou opékat buřtíky na ohni, či si v něm hrát různé hry…

Teepee nejen pro vozíčkáře

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze ze sbírky budou použity na koupi teepee, na nákup indiánských bubnů, luků a jiných indiánských věcí, které při pobytech v teepee děti a lidé s různým postižením používají. 

Pokud se vybere méně peněz, tak nepořídíme celoroční teepee, ale jen látkové, které je mnohem levnější, ale v něm se nedá přespávat v dešti. Pokud se vybere více peněz, tak koupíme víc čelenek , indiánských bubnů, indiánské luky se šípy a jiné věci spojené s indiánskou kulturou, třeba i totem.

Teepee nejen pro vozíčkáře

Na příběh zatím nikdo nepřispěl. Buďte první.

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám