Úspěšně vybráno:

Složili jste se na speciální vertikalizační vozík pro Kamila

Milník 1/1

Speciální vertikalizační vozík Meyra iChairSky

Vybráno 0 Kč 380 330 Kč
362 450 Kč
 -
386 dárců
Celkem se zapojilo
985 Kč
Průměrná výše daru
20 000 Kč
Nejvyšší dar
60 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Složili jste se na speciální vertikalizační vozík pro Kamila

Milník 1/1

Speciální vertikalizační vozík Meyra iChairSky

Vybráno 0 Kč 380 330 Kč
362 450 Kč

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Kamil Fousek
Datum přidání
3. 4. 2023
Poslední aktualita

5. 6. 2023 14:07

Máme to, děkujeme !!!!

Lidičky, máme to vybráno. Za pouhých 16 dní jsme dosáhli cílové částky. Je to velký úspěch. Fakt nevím, jak vyjádřit velký DÍK Vám všem. 

To poděkování uvidíte na videu na mém FB profilu až vozík přijde. Už je objednaný u firmy Meyra, čekáme na dodání, které se má uskutečnit v polovině července, kdy  zároveň oslavím 40. narozeniny. Mám krásný dárek od Vás všech.

Navíc jste mi poslali 17.880,- Kč, za které si pořídím rehabilitační pomůcku Motomed, se kterou si každý den rozhýbám ruce a nohy. Je to něco jako rotoped a bude to pro mě skvělá rehabilitace.

Ještě jednou moc moc děkuju Vám. Byla to opravdu jízda.

Kamil Fousek

Zobrazit celou aktualitu

Speciální vertikalizační vozík MEYRA iChair SKY pro Kamila

Kamil je mladý muž, básník, který je kvůli dětské mozkové obrně zcela odkázán na péči ostatních. Donedávna žil doma s maminkou. Po její smrti žil Kamil v ústavu, kde si protrpěl téměř celý rok. Na jaře 2023 se přestěhoval do Chráněného bydlení Naplno v Lišově u Českých Budějovic, kde našel nový domov. Aby se osamostatnil, potřebuje speciální vertikalizační vozík MEYRA iChair SKY 1.620

Komu pomůžeme?

     Vážení přátelé,

     jmenuji se Kamil Fousek a oslovuji různé nadace, charity a různé podnikatele, kteří by byli ochotni mi pomoci v mé tíživé situaci.

Zde Vám, milí lidičky, posílám svůj příběh:

     Ještě než jsem se narodil, tak mě potkala smůla. Moje mamka, když byla asi ve 3. měsíci těhotenství, tak jela vlakem domů na Slovensko a nešťastnou náhodou nějaký jantárek USNUL a nepřepojil výhybku na kolejích a tím způsobil srážku našeho vlaku.

     V tu dobu moje mamka byla zrovna na toaletě a při nárazu se silně uhodila do břicha. Já jako malé embriátko jsem se otočil horizontálně, místo toho abych byl ve vertikální poloze!

     Když mě mamka čekala, tak v 5. měsíci to vypadalo na dvojčátka, ale pak podle ultrazvuku poznali, že jsem jenom jeden :)  Tak mamka ležela v nemocnici s tím, že má rizikové těhotenství.

    No a když jsem šel na svět, tak se mi obmotala pupeční šňůra kolem krku a to mě bohužel přidusilo. To způsobilo to, že mi odumřely některé mozkové buňky a jak chvátali na porodním sále, tak jsem jim prý ještě upadl…no docela pech jsem měl, viďte ? :)

    Prostě tam hrála roli spousta faktorů…!!!

     Když mi byly asi 2 roky, mojí mamce bylo divný, že se ani neposadím,  nepostavím a stále mi padala hlavička, pořád jsem brečel. Určitě mě to hodně bolelo…tak se rozhodla jet zpátky na Slovensko. Prý slyšela, že je tam nějaký dobrý léčitel. Když jsme byli u něj v ordinaci, tak zjistil, že mám vyhozené obratle  a navrhl rovnání. Poté se mamky zeptal, jestli u toho chce být? Mamka to popisuje , jako když „KŘUPOU OŘECHY“ :)

     Od té doby jsem se snažil posadit…              

        A teď už to bude veselejší…pak mi mamka vyjednala lázně u Jičína v Železnici. To mi byly 3 roky, tak jsem jezdil každý rok na čtyři měsíce…poznal jsem tam výbornou rehabilitační sestru, která mi moc pomohla. Dostala mě na čtyři, pak do vzpřímeného kleku a pak skoro na nohy. Taky jsem chodil do školy, sice do zvláštní, ale učení mi šlo dobře. Tam jsem se naučil samostatnosti a poznal spoustu kámíků a jiných lidí s postižením…To mi dalo právě asi tu sílu ŽÍT!!!!

     Tam jsem poznal své první lásky, svou pubertu, první večírky. Asi tak v 15 letech jsem napsal své první dvě eseje „Dívka bez tváře“ a „Masky“. Když jsem to ukazoval sestřičkám, tak mě zarážela jejich reakce, prostě se rozbrečely! Tak jsem psal dál!

     Moje učiteka ze školy to dala do jednoho literárního spolku, tam mi vydali asi dvě sbírky! Dostalo se to do novin, do rádia a dokonce do místní televize. :) A jednou, když jsem byl už doma, tak mi volali z Mladého světa, že přijedou a udělají se mnou rozhovor! Že jim to doporučila Mirka Čejková. Moderátorka, která uváděla zprávy na Nově. :) A to bylo mých pět minut slávy.

Zde je odkaz na stránky s mojí tvorbou:

https://pet-minut-slavy-cz.webnode.cz/

    Ale to psaní nebyl jediný můj koníček. Vždy mě moc bavila hudba! Jak její poslech, tak její produkce…dělal jsem pro pacienty různé diskotéky pro malý dětičky, který tam byly s maminkami. Bylo to moc fajn!! Vždycky mě bavilo produkovat hudbu!  Když mi bylo osmnáct, brány dětských lázní se mi nadobro zavřely!   Pak jsem byl dvakrát v lázních pro dospělý, ale to bohužel nebylo takový intenzivní.  Pak se mi stala nemilá aféra s pojištovnami a i já jako člověk s postižením jsem musel zaplatit denní poplatek za ubytování, a proto jsem už nebyl osm let nikde v lázních, které by mi pomáhaly. Za těch osm let se můj stav rapidně zhoršil.

     Bohužel se už ani nepostavím, padám z vozíku a dokonce nevlezu ani na toaletu, za takových pět let budu zase na tom hůř a hůř, jak jsem bejval jako nemluvně. Bojím se, ale nevzdávám se, snažím se bojovat s osudem, co mi síly stačí.

     Když mi moje mamka onemocněla, ze dne na den mi zůstala v nemocnici. Na celej rok. A jak tam jenom ležela, tak už to nebyla ta silná a hyperaktivní ženská. Prostě už tu domácnost nezvládala a tím pádem ani mě, tak muselo dojít k tomu, co si mamka ani nedovela představit ani v nejhorším snu. Musel jsem si zabalit těch pár švestek a opustit domov a jít do týdenního stacionáře a mamka do domova důchodců.

     V týdenním stacionáři Empatie se mi líbilo, bylo to tam malý, ale útulný a ten pokojík byl hezkej, novej, voňavej, tak jsem si ho vybavil televizí a internetem. Jenom s těmi klienty jsem si moc nerozuměl, protože na mě byli pomalejší, ale zato ten personál to vyvážil, tolik srandy jsem s nimi zažil, to bylo až neskutečný a také za mnou chodil dobrovolník, kterej mě bral ven, moc se mi tam líbilo.

     Jenom to bylo na úkor mé sestry, ke které jsem se musel vždycky na víkend vrátit. Nedávala to psychicky ani finančně. Ta doprava z Krumlova do Budějovic a zpátky byla drahá a plus to stravování o víkendech pro mě, mamku a tátu. Musela živit dvě rodiny a ještě doplácela mamce ten domov důchodců a do toho táta dostal rakovinu, tak musel jezdit na onkologii do Prahy, asi to nebylo pro ni jednoduchý.

       Když se jí ozvali z ústavu nedaleko Plzně, tak jsem to musel prostě přijmout a opustit mamku s tátou, rodinu, kámoše z Krumlova, který se mnou dělali tu milovanou hudbu, opustit můj bohémský život, který mi moje milovaná mamka umožňovala. A opustit i týdenní stacionář Empatie.

     V ústavu jsem měl vidinu v té rehabilitaci aspoň hodinu denně, protože mě bolí achylovky na nohou, tak jsem si myslel, že mi to tam pomůžou rozhýbat. Když jsem tam přijel, tak jsem bohužel zjistil, že představa a realita se dost liší a když jsem to říkal mojí mámě, jak jsem tam nespokojený a jaký tam mají poměry, opravdu jsem poznal, co znamená ústavní péče, dokonce jsem tam měl šikanu od jedný ošetřovatelky, tak mi moje mamka dostala mrtvici.

    Je to jenom moje spekulace, ale myslím si, že to dostala z toho, a když se vrátila z nemocnice, tak jsme si nemohli ani zavolat, protože na to neviděla, ta mrtvice ji oslepila. Nedovedete si představit, jak mi bylo, opravdu mi nebylo nejlíp, nemohl jsem kvůli nějaký fatamorganě být u nemocný mamky, bál jsem se, že tom ústavu už zůstanu, ale náhodou jsem vypátral, že bude nějaké bydlení v Kaplici, tak moje neteř jim zavolala a domluvila schůzku, ale bohužel mi oznámili , že nejsem jejich cílová skupina. A ještě k tomu mi den před tím maminka umřela.

     Asi to bylo dno, ze kterého jsem se měl odpíchnout. Mojí neteři to nedalo a zkusila napsat ombudsmanovi a náhle se pro mě našel volný pokoj v Chráněném bydlení Naplno v Lišově, kde se teď zabydluju, moc se mi tu líbí a kde mám už jenom svoje zázemí. Jenom tu rehábku vymyslet, a právě jednu asistentku napadlo udělat sbírku na vertikalizační vozík, abych se mohl kdykoliv a kdekoliv postavit a protáhnout ty achilovky.

     Pokud Vás můj příběh aspoň trošku zaujal a chtěli mi pomoci, můžete zasílat peněžní pomoc na DONIO.cz, nebo můj příběh sdílet s ostatními, děkuji Kamil.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Sbírka by měla zajistit nový vertikalizační invalidní vozík, který Kamilovi umožní kdykoliv a kdekoliv si protáhnou bolavé achilovky a zároveň předcházet dekubitům a zbytečné bolesti. V případě, že se nám nepodaří vybrat celá částka, použijeme výtěžek ze sbírky na nákup stropního zvedákurehabilitačních pomůcek či intenzivní rehabilitaci.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

5. 6. 2023 14:07

Máme to, děkujeme !!!!

Lidičky, máme to vybráno. Za pouhých 16 dní jsme dosáhli cílové částky. Je to velký úspěch. Fakt nevím, jak vyjádřit velký DÍK Vám všem. 

To poděkování uvidíte na videu na mém FB profilu až vozík přijde. Už je objednaný u firmy Meyra, čekáme na dodání, které se má uskutečnit v polovině července, kdy  zároveň oslavím 40. narozeniny. Mám krásný dárek od Vás všech.

Navíc jste mi poslali 17.880,- Kč, za které si pořídím rehabilitační pomůcku Motomed, se kterou si každý den rozhýbám ruce a nohy. Je to něco jako rotoped a bude to pro mě skvělá rehabilitace.

Ještě jednou moc moc děkuju Vám. Byla to opravdu jízda.

Kamil Fousek

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

DobroDárce
13 Kč  •  1. 6. 2023 6:47
Adéla D.
8 000 Kč  •  24. 5. 2023 21:22
Opatruj se Horní Planá 😉
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  23. 4. 2023 12:40
Dárce, který je pro každou dobrost
3 500 Kč  •  20. 4. 2023 20:17
DobroDárce
600 Kč  •  20. 4. 2023 20:15
Laskavý dárce
600 Kč  •  20. 4. 2023 17:49
Jiří Sobek
1 000 Kč  •  20. 4. 2023 17:38
Držím palce!!!
DobroDárce
467 Kč  •  20. 4. 2023 6:56
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  19. 4. 2023 20:32
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  19. 4. 2023 20:15
Laskavý dárce
600 Kč  •  19. 4. 2023 19:10
Nataša V.
440 Kč  •  19. 4. 2023 16:41
Kamile!! Dorovnano!
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  19. 4. 2023 16:15
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  19. 4. 2023 15:41
Johana
2 000 Kč  •  19. 4. 2023 13:41
Držím palce!
Milý dárce
1 000 Kč  •  19. 4. 2023 13:38
Štědrý dárce
300 Kč  •  19. 4. 2023 13:22
Petr Laisek
1 000 Kč  •  19. 4. 2023 13:12
Pavel Šetka
500 Kč  •  19. 4. 2023 12:59
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  19. 4. 2023 12:11
Velkorysý dárce
300 Kč  •  19. 4. 2023 11:58
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  19. 4. 2023 11:04
Dárce
500 Kč  •  19. 4. 2023 10:36
Hodně sil!
Martina Maurerová
1 000 Kč  •  19. 4. 2023 10:06
Milý Kamile,Kuba by z Tebe měl radost
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  19. 4. 2023 8:47
Štědrý dárce
300 Kč  •  19. 4. 2023 6:44
Milý dárce
1 000 Kč  •  18. 4. 2023 19:45
Milý dárce
10 Kč  •  18. 4. 2023 19:31
DobroDárce
21 Kč  •  18. 4. 2023 19:05
Milý dárce
600 Kč  •  18. 4. 2023 18:16
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  18. 4. 2023 16:29
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  18. 4. 2023 14:00
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  18. 4. 2023 13:43
DobroDárce
600 Kč  •  18. 4. 2023 13:37
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  18. 4. 2023 13:16
DobroDárce
500 Kč  •  18. 4. 2023 12:55
Milý dárce
500 Kč  •  18. 4. 2023 12:24
Dobrosrdečný dárce
20 000 Kč  •  18. 4. 2023 12:13
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  18. 4. 2023 11:37
Štědrý dárce
300 Kč  •  18. 4. 2023 9:00
Laskavý dárce
1 300 Kč  •  18. 4. 2023 8:28
Marek
600 Kč  •  18. 4. 2023 1:39
Ať slouží :-)
Štědrý dárce
3 000 Kč  •  17. 4. 2023 23:47
Velkorysý dárce
200 Kč  •  17. 4. 2023 23:15
Milý dárce
1 000 Kč  •  17. 4. 2023 22:44
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  17. 4. 2023 22:33
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  17. 4. 2023 22:23
Štědrý dárce
100 Kč  •  17. 4. 2023 21:29
Velkorysý dárce
200 Kč  •  17. 4. 2023 20:55
Laskavý dárce
100 Kč  •  17. 4. 2023 20:00
Milý dárce
600 Kč  •  17. 4. 2023 18:59
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  17. 4. 2023 16:49
DobroDárce
300 Kč  •  17. 4. 2023 16:03
Velkorysý dárce
500 Kč  •  17. 4. 2023 14:10
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  17. 4. 2023 13:51
Terka a Kuba
2 000 Kč  •  17. 4. 2023 12:36
Ahoj Kamile, rádi vzpomínáme na starý dobrý Goghový časy :) Zdravíme z Prahy, ať se ti daří!!
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  17. 4. 2023 12:31
DobroDárce
1 000 Kč  •  17. 4. 2023 10:49
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  17. 4. 2023 10:23
Velkorysý dárce
300 Kč  •  17. 4. 2023 10:08
Anita Č.
1 000 Kč  •  17. 4. 2023 8:39
Ať každej den stojí za to!S láskou...Anita
Milý dárce
1 000 Kč  •  17. 4. 2023 7:17
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  17. 4. 2023 5:34
Skupina VLTAVÍN
11 555 Kč  •  17. 4. 2023 1:57
Kamile ať se práší za kočárem! 🦼💚👌😃💎
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  16. 4. 2023 22:47
Milý dárce
200 Kč  •  16. 4. 2023 21:54
Tereza
1 000 Kč  •  16. 4. 2023 17:33
Kamile drzim palce, snad to spolecne dame dohromady a vozik bude!
DobroDárce
500 Kč  •  16. 4. 2023 17:21
DobroDárce
430 Kč  •  16. 4. 2023 15:53
DobroDárce
1 000 Kč  •  16. 4. 2023 13:39
Hana P.
600 Kč  •  16. 4. 2023 13:30
Ať se daří a je ti lépe. Hana
Milý dárce
1 000 Kč  •  16. 4. 2023 12:34
Laskavý dárce
300 Kč  •  16. 4. 2023 12:14
Laskavý dárce
300 Kč  •  16. 4. 2023 12:10
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  16. 4. 2023 12:02
Dobrosrdečný dárce
2 323 Kč  •  16. 4. 2023 11:43
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  16. 4. 2023 10:55
DobroDárce
600 Kč  •  16. 4. 2023 10:20
Milý dárce
600 Kč  •  16. 4. 2023 9:19
Velkorysý dárce
300 Kč  •  16. 4. 2023 9:16
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  16. 4. 2023 8:52
Laskavý dárce
300 Kč  •  16. 4. 2023 5:45
Štědrý dárce
100 Kč  •  15. 4. 2023 21:50
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  15. 4. 2023 20:52
Vlastimil V.
5 000 Kč  •  15. 4. 2023 20:03
Kamile, těšíme se, že nás přijedeš/přijdeš navštívit, až se díky vozíku vylepšíš. Za Hospodu Na Louži Vlastimil Votřel
Laskavý dárce
500 Kč  •  15. 4. 2023 16:57
Laskavý dárce
300 Kč  •  15. 4. 2023 16:34
Velkorysý dárce
50 Kč  •  15. 4. 2023 14:56
Milý dárce
200 Kč  •  15. 4. 2023 13:41
DobroDárce
1 000 Kč  •  15. 4. 2023 9:53
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  15. 4. 2023 9:39
Štědrý dárce
600 Kč  •  15. 4. 2023 6:42
Laskavý dárce
500 Kč  •  14. 4. 2023 22:45
Dárce, který je pro každou dobrost
2 323 Kč  •  14. 4. 2023 18:38
Dárce, který je pro každou dobrost
1 500 Kč  •  14. 4. 2023 17:57
Homit
3 500 Kč  •  14. 4. 2023 15:50
Ať slouží dobře, Kamile. Držím palce.
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  14. 4. 2023 14:29
David
500 Kč  •  14. 4. 2023 10:49
Drž se chlape,všechno bude dobrý. Seš frajer! :))
Velkorysý dárce
600 Kč  •  14. 4. 2023 9:57
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  14. 4. 2023 8:16
Milý dárce
3 000 Kč  •  13. 4. 2023 21:06
Tereza M.
300 Kč  •  13. 4. 2023 20:33
Ať se to povede!
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  13. 4. 2023 19:25
Na cestu k větší nezávislosti!
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  13. 4. 2023 18:53
Milý dárce
600 Kč  •  13. 4. 2023 18:44
Milý dárce
200 Kč  •  13. 4. 2023 18:00
Milý dárce
1 000 Kč  •  13. 4. 2023 17:51
Velkorysý dárce
300 Kč  •  13. 4. 2023 16:32
Milý dárce
1 000 Kč  •  13. 4. 2023 16:00
Anna Rapčáková
600 Kč  •  13. 4. 2023 15:04
Hodně štěstí a síly ❤️🍀
:-)
1 000 Kč  •  13. 4. 2023 13:49
hodně štěstí
Hanka a Martin
3 500 Kč  •  13. 4. 2023 13:09
Příbuzní z Děčína, ....ať Ti to pomůže.
Verunka Kolářová
600 Kč  •  13. 4. 2023 12:19
Kamčo drž se a moc ti fandím jsi super člověk.
Dobrosrdečný dárce
3 000 Kč  •  13. 4. 2023 12:03
Lubor
1 000 Kč  •  13. 4. 2023 8:11
Ať to vyjde!
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  12. 4. 2023 22:24
Milý dárce
1 000 Kč  •  12. 4. 2023 21:59
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  12. 4. 2023 21:00
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  12. 4. 2023 20:02
Hospoda Na Louži
15 000 Kč  •  12. 4. 2023 17:28
Pozdravy a přání všeho dobrého posílají nejen příbuzní, ale i ostatní zaměstnanci.
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  12. 4. 2023 15:36
Jana Lovčíková
600 Kč  •  12. 4. 2023 15:14
I když neznáš ty mě, já tebe znám od narození,tvoje rodina je super.Ať se sbírka na vozík podaří.
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  12. 4. 2023 12:25
Velkorysý dárce
300 Kč  •  12. 4. 2023 12:02
Milý dárce
100 Kč  •  12. 4. 2023 11:39
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  12. 4. 2023 9:42
Dárce, který je pro každou dobrost
130 Kč  •  12. 4. 2023 4:37
Milý dárce
200 Kč  •  11. 4. 2023 19:57
Al+Šá
300 Kč  •  11. 4. 2023 19:49
Hodně štěstí a hodně km 😊
Nataša V.
8 000 Kč  •  11. 4. 2023 17:36
Díky, částka, která se vybrala na sobotním plese ve Zlaté Koruně. Díky vše
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  11. 4. 2023 16:04
Laskavý dárce
300 Kč  •  11. 4. 2023 12:08
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  11. 4. 2023 11:02
Štědrý dárce
200 Kč  •  11. 4. 2023 9:18
Milý dárce
600 Kč  •  11. 4. 2023 9:00
Jan P.
3 500 Kč  •  10. 4. 2023 18:11
Kamile ať se ti daří!!!
Milý dárce
300 Kč  •  10. 4. 2023 17:54
Velkorysý dárce
300 Kč  •  10. 4. 2023 17:49
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  10. 4. 2023 16:35
Kiki D. B.
1 000 Kč  •  10. 4. 2023 11:49
Hodně štěstí! :)
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  10. 4. 2023 8:07
DobroDárce
500 Kč  •  10. 4. 2023 7:36
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  9. 4. 2023 21:10
Šárka
200 Kč  •  9. 4. 2023 19:46
Štastné km s vozíkem
Štědrý dárce
600 Kč  •  9. 4. 2023 19:08
G
1 000 Kč  •  9. 4. 2023 17:08
🤞
DobroDárce
1 000 Kč  •  9. 4. 2023 17:01
Štědrý dárce
600 Kč  •  9. 4. 2023 15:00
Dárce, který je pro každou dobrost
400 Kč  •  9. 4. 2023 13:49
DobroDárce
600 Kč  •  9. 4. 2023 11:43
Velkorysý dárce
300 Kč  •  8. 4. 2023 23:25
DobroDárce
600 Kč  •  8. 4. 2023 22:01
Laskavý dárce
600 Kč  •  8. 4. 2023 19:08
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  8. 4. 2023 18:35
Velkorysý dárce
600 Kč  •  8. 4. 2023 12:52
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  8. 4. 2023 9:11
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  8. 4. 2023 8:36
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  7. 4. 2023 22:01
DobroDárce
500 Kč  •  7. 4. 2023 17:29
Milý dárce
300 Kč  •  7. 4. 2023 9:56
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  6. 4. 2023 23:14
Milý dárce
600 Kč  •  6. 4. 2023 22:39
Stana
600 Kč  •  6. 4. 2023 21:09
Ať se práší za kočárem 🙏❤️
Štědrý dárce
3 500 Kč  •  6. 4. 2023 20:03
Laskavý dárce
300 Kč  •  6. 4. 2023 19:45
Milý dárce
100 Kč  •  6. 4. 2023 19:19
Štědrý dárce
300 Kč  •  6. 4. 2023 16:54
Milý dárce
300 Kč  •  6. 4. 2023 15:01
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  6. 4. 2023 14:37
Velkorysý dárce
300 Kč  •  6. 4. 2023 11:26
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  6. 4. 2023 10:39
Štědrý dárce
686 Kč  •  6. 4. 2023 9:04
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  6. 4. 2023 7:59
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  6. 4. 2023 5:57
Tina
600 Kč  •  5. 4. 2023 23:19
Držím palce! To zvládneme ;))
Emma R.
300 Kč  •  5. 4. 2023 22:07
Kamile moc Vám ten vozík přeju ! To musí vyjít
Štědrý dárce
300 Kč  •  5. 4. 2023 21:23
Milý dárce
100 Kč  •  5. 4. 2023 21:10
DobroDárce
200 Kč  •  5. 4. 2023 20:47

600 Kč  •  5. 4. 2023 20:04
Krásné tvoření vlastního světa.
Milý dárce
500 Kč  •  5. 4. 2023 19:46
Laskavý dárce
600 Kč  •  5. 4. 2023 19:34
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  5. 4. 2023 19:11
Al
1 000 Kč  •  5. 4. 2023 17:54
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  5. 4. 2023 17:20
Ráda (sceletor)+ Lucka
2 323 Kč  •  5. 4. 2023 16:53
Ať už na tebe čekají jen dobré věci a stále ti to hraje. Měj se,směj se😉
Milý dárce
1 000 Kč  •  5. 4. 2023 15:20
Laskavý dárce
300 Kč  •  5. 4. 2023 14:16
Velkorysý dárce
900 Kč  •  5. 4. 2023 13:49
Milý dárce
500 Kč  •  5. 4. 2023 13:10
Milý dárce
300 Kč  •  5. 4. 2023 12:26
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  5. 4. 2023 12:15
Laskavý dárce
500 Kč  •  5. 4. 2023 12:08
Leuze Engineering Czech s.r.o.
20 000 Kč  •  5. 4. 2023 11:56
Kamile, posíláme Ti příspěvek a držíme palce. #posouvamehranice
Laskavý dárce
300 Kč  •  5. 4. 2023 11:41
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  5. 4. 2023 11:29
Štědrý dárce
300 Kč  •  5. 4. 2023 10:46
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  5. 4. 2023 10:31
Milý dárce
600 Kč  •  5. 4. 2023 8:55
Štědrý dárce
300 Kč  •  5. 4. 2023 8:00
Bláhyč
2 323 Kč  •  4. 4. 2023 22:50
Drž se, kamaráde. Nechť je tvůj úsměv stále stejně zářivej a srdce nám plní naděje na letní poslech z pořádnejch beden!
Ondra Hála
1 000 Kč  •  4. 4. 2023 20:42
Kamile, ať to vyjde a vozík ti pomůže.
Pavlina V.
600 Kč  •  4. 4. 2023 18:37
Kamile jsi neuvěřitelný bojovník! Moc tě zdravím 🍀
Honza a Hanka Č.K.
2 000 Kč  •  4. 4. 2023 11:17
Ahoj Kamile, přejeme hodně štěstí.
freedog
2 000 Kč  •  4. 4. 2023 10:56
Drž se!
Evelí
450 Kč  •  4. 4. 2023 9:35
Ať se Ti daří, Kamile! :)
Markéta
500 Kč  •  4. 4. 2023 9:02
Už to bude nějakých 13 let, co jsem z Krumlova pryč. Ale na Kamila nejde zapomenout. Přeji hodně sil a štěstí ❤️
Helča
1 000 Kč  •  4. 4. 2023 9:00
Přeju Ti štěstí, Kamile!!
Rozpočtářka s.r.o.
2 000 Kč  •  4. 4. 2023 8:58
Dárce
300 Kč  •  4. 4. 2023 7:46
Ať to klapne,Kamile.
Anastázie
200 Kč  •  3. 4. 2023 20:57
Přeji hodně sil, mnoho veselých dní a kolem sebe jen ty dobré lidi.
Emil K.
600 Kč  •  3. 4. 2023 20:37
Chlape, drž se!
Terka T.
900 Kč  •  3. 4. 2023 19:56
Kamčo, držím ti palce a přeju jen to nejlepší! ❤️
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  3. 4. 2023 19:56
Ať to vyjde ❤️
Kateřina S.
1 000 Kč  •  3. 4. 2023 19:20
Přeji ti, ať ti to vyjde!
Petra Š.
1 500 Kč  •  3. 4. 2023 18:25
Ahoj Kamile, doufám, že se podaří vybrat dost, aby zbylo i na rehabilitace. Držím palce 😉
Miroslav Kuba
500 Kč  •  3. 4. 2023 18:18
Hodně štěstí!
Laďka
300 Kč  •  3. 4. 2023 17:56
Preji vám hodně stesti a zdravi,vytrpel jste už mnoho🌺
Pavlína M.
2 000 Kč  •  3. 4. 2023 17:45
Vít Koudelka
3 000 Kč  •  3. 4. 2023 17:33
Přeji ti ať to vyjde, držíme palce 💪😁
Nataša
5 000 Kč  •  3. 4. 2023 16:48
Kamile ❤️ dáme to!
Zdenka a Vojta
1 000 Kč  •  3. 4. 2023 14:03
Hodne stesti Kamile a posilame moc pozdravu!
Tomas Drak
2 300 Kč  •  3. 4. 2023 13:42
Přeju ať se ti v tom Lišově daří kámo!
Petra V.
1 000 Kč  •  3. 4. 2023 13:08
Pro Kamila ❤️❤️❤️
Silvie Ublanská
1 000 Kč  •  3. 4. 2023 13:05
Ať se Vám daří, přeji hodně sil.
Mirka
300 Kč  •  3. 4. 2023 12:37
Hodně štěstí🍀
Anna G
300 Kč  •  3. 4. 2023 12:04
Ať se ti jen daří❤️
Jana L.
1 000 Kč  •  3. 4. 2023 11:55
Držím Ti moc palce, jsi moudrý muž a velký bojovník.
Kateřina Č.
2 000 Kč  •  3. 4. 2023 11:46
Hodně štěstí, pusu :-)
MEYRA
600 Kč  •  3. 4. 2023 11:36
:-*
Nikola B.
600 Kč  •  3. 4. 2023 11:21
Kamile, přeju všechno dobrý a ať se ti skvěle jezdí s hudbou v duši!

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat