Sbírka ukončena:

Spolu Žižkostelu

Vybráno 0 Kč 591 400 Kč
1 000 000 Kč
 -
262 dárců
Celkem se zapojilo
2 257 Kč
Průměrná výše daru
100 000 Kč
Nejvyšší dar
101 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Spolu Žižkostelu

Vybráno 0 Kč 591 400 Kč
1 000 000 Kč

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Náboženská obec CČSH na Praze 3
Datum přidání
12. 10. 2023
Poslední aktualita

25. 1. 2024 10:01

Děkujeme!

Chceme vám za celý tým Žižkostela moc poděkovat za pomoc a podporu na cestě za jeho otevřením po letech obtížné rekonstrukce. Moc si vážíme vaší finanční podpory, ale velkou radost nám dělaly i vaše vzkazy.

Vybrali jsem neuvěřitelných 591 400 Kč. Dobře teď promyslíme, co za dar pořídíme. Určitě dovybavíme velký sál potřebnou technikou a odhlučněním. Koupíme koberec a křeslo do terapeutovny. Zařídíme prostory dolního sálu. Budeme průběžně dávat vědět, jak se nám práce daří. 

Můžete nás sledovat fa fab: https://www.facebook.com/jsmezizkostel

Ještě jednou díky a zůstaňte s námi. 

Za celý tým Žižkostela zdraví

Táňa

Zobrazit celou aktualitu

Představení sbírky

Jsme Žižkostel. Komunitní centrum na pražském Žižkově, které od roku 2004 nabízí lidem zázemí pro rozvoj, podporu a setkávání.

Nabízíme terapie zdarma pro ty, kteří by na tuto službu normálně finanečně nedosáhli, provozujeme odpolední klub pro děti, kde mohou s pracovníky individuálně pracovat na svých tématech tak, aby se snižovalo riziko, že budou svůj volný čas trávit na ulicích, pracujeme v terénu, nabízíme sociální ochranu dětí v ohrožení a provozujeme potravinovou banku. Fungujeme i jako kulturní a vzdělávací prostor. 

V roce 2017 jsme se rozhodli kostel zrekonstruovat, protože už nebyl – z hlediska stavu budovy – bezpečným prostorem.

Je rok 2023 a v tuto chvíli už měl být Žižkostel v plném provozu. Jenže není.

Staly se věci, které jsme nemohli ovlivnit a na které jsme vůbec nebyli připravení. Špatně vypracované projekty, několikanásobné navýšení rozpočtu a nekonečné zamítání žádostí o další finanční podporu. Stokrát nás napadlo, že to vzdáme. Ale nevzdali jsme. Zbývá nám poslední milion korun na dovybavení a otevření Žižkostela. A proto žádáme vás. Pomozte nám, abychom dotáhli tento příběh ke šťastnému konci.

Náš příběh

Na Žižkově jsme už dvacet let. Začaly jsem jako mladé holky pracovat s dětmi na ulici. Založily jsme sociální službu – Nízkoprahový klub Husita a pronajaly si sklep v kostele na Náměstí barikád. Postupem času jsem opuštěný a prázdný kostel proměnily v živé a unikátní komunitní a umělecké centrum se zahradou.  

Ze dvou mladých holek jsme se postupně rozrostli do mnohočlenného týmu, který pevně držel všechny pilíře naší práce. Komunitní, sociální, duchovní a kulturní.

Pomohli jsme stovkám dětí i jejich rodičům dostat v životě příležitost se rozvíjet a najít tak cestu ke spokojenějšímu životu. 

Žižkostel jsme naplnili akcemi jako Žižkovská noc, Vánoce pro lidi bez domova, Jelen v lavoru – prádelna pro lidi bez domova, festival Školy improvizace, Žižcon. Proběhl tu nespočet workshopů a koncertů. Hostili jsme Prague creative morning. Ve velkém sále stál Panoptikon – jedinečná půlkruhová divadelní scéna s otočnými židlemi.

To vše jsme ale museli zastavit. 

Kostel, postavený ve dvacátých letech, nám totiž začal padat na hlavu. 

Všichni nás zrazovali od rekonstrukce a ještě k tomu z dotačních peněz. Ale stáli jsem před rozhodnutím buď celé komunitní centrum navždy uzavřít nebo kostel opravit. Jiné možnosti nebyly. A my se rozhodli, že tento unikátní prostor, který poskytnul podporu tolika lidem, zachráníme. 

V roce 2017 jsme si půjčili  800 000,- Kč na vypracování projektu s tím, že jestli dotaci nedostaneme, budeme mít v ruce alespoň hotový projekt na možnou budoucí rekonstrukci.

Dotaci jsme k naší radosti dostali a začali vybírat stavební firmu. Už tehdy se ukázalo že to nebude tak jednoduché. Rozpočet projektu měl v sobě spoustu chyb a nepřesností, musely jsem pro to anulovat dvě výběrové řízení a firmu jsme tak vybrali až po půl roce a třech kolech výběrového řízení. 

V květnu 2020 jsem konečně začali stavět. Věděli jsme, že kostel byl stavěn jako stavba dočasná, v podstatě bez plánů skutečného provedení, ale realita jeho stavu byla mnohem horší než předpokládaly odborné odhady.  To, co měly být nosné konstrukce stavby, byla jen prkna spojená páskou.

Stavební úřad zastavil všechny práce a týden na to nám zaslali demoliční výměr. 

Ten znamenal ztrátu celé dotace, úplně nový projekt a územní plán a hlavně měsíční ne-li roční proluka stavby.  

Začali jsme pro to se stavebním úřadem intenzivně jednat. Po několik kolech vyjednávání vzal úřad své rozhodnutí zpět a uznal svou chybu. 

Najali jsme nové projektanty a ti začali pracovat na projektu ke změně stavby. V květnu byl projekt hotový a my tak požádali o možnost v pracech pokračovat. Bohužel jsme museli na toto rozhodnutí čekat až do října 2021.

Do pořádných prací jsme se pustili až na jaře 2022. 

Hned pro začátek jsem nechali udělat hlubinné sondy, díky kterým jsme zjistili, že nemůžeme na stavbu postavit jeřáb, protože všude pod pozemkem je písek. Krátce na to se sesunula celá jedna část stěny, protože do ní tekla voda z řádu. Stavaři museli odstranit další zdivo, protože po roce toho, co stavba stála už se nedalo zachránit.

Celou dobu jsme vyjednávali s úředníky z dotačního titulu o možnosti udělit nám výjimky a posunout termín dokončení. Vyjednávali jsem s Pražskou diecézí CČSH o tom, aby celý projekt finančně podržela a pomohla nám tak stavbu dokončit. Z původní ceny 30 mil. se totiž rekonstrukce vyšplhala na 81 mil. Pražská diecéze nás z části podpořila tím, že vstoupila do podílového vlastnictví kostela a z části pak investiční půjčkou, kterou budeme v budoucnu splácet. A tak se stalo že …

Je září 2023 a kostel stojí! 

Jenže peníze na jeho vybavení a tedy i následné otevření už nemáme. Už je to jen poslední krok tomu, aby Žižkostel mohl, co nejdříve začít plnit svůj účel. Pokud peníze nevybereme, kostel otevřít můžeme, ale ve velmi omezeném provozu a dál doufat, že v nejbližších letech nasbíráme dostatek finančních prostředků na to, aby mohl postupně začít nabízet všechny služby, pro které je stvořen. Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Vybrané peníze využijeme na vybavení jednotlivých místností v kostele tak, aby se mohly začít, co nejdříve užívat. 

Konkrétně tedy nakoupíme:
– vybavení všech terapeutoven (skříně, pohovka, terapeutické pomůcky, …)
– vybavení kulturního sálu (baletizol, tatami, zatemňovací rolety, …)
– osazení zahrady a její vybavení (kytky, keře, sezení na zahradu, nádrže na dešťovou vodu, komposter, nářadí, …)

Peníze ze sbírky použijeme na postupné vybavení jednotlivých místností tak, aby se mohly, co nejdříve začít využívat pro své účely.

Když se nevybere cílová částka celá, vybavíme jen ty místnosti, na které nám peníze budou stačit. A kostel otevřeme v omezeném provozu.

Děkujeme za vaši podporu !Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

25. 1. 2024 10:01

Děkujeme!

Chceme vám za celý tým Žižkostela moc poděkovat za pomoc a podporu na cestě za jeho otevřením po letech obtížné rekonstrukce. Moc si vážíme vaší finanční podpory, ale velkou radost nám dělaly i vaše vzkazy.

Vybrali jsem neuvěřitelných 591 400 Kč. Dobře teď promyslíme, co za dar pořídíme. Určitě dovybavíme velký sál potřebnou technikou a odhlučněním. Koupíme koberec a křeslo do terapeutovny. Zařídíme prostory dolního sálu. Budeme průběžně dávat vědět, jak se nám práce daří. 

Můžete nás sledovat fa fab: https://www.facebook.com/jsmezizkostel

Ještě jednou díky a zůstaňte s námi. 

Za celý tým Žižkostela zdraví

Táňa

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Milý dárce
300 Kč  •  21. 1. 2024 14:17
DobroDárce
1 000 Kč  •  21. 1. 2024 11:34
Jana
207 Kč  •  21. 1. 2024 10:47
Jste super
Laskavý dárce
300 Kč  •  21. 1. 2024 8:48
Lucia P.
600 Kč  •  20. 1. 2024 23:47
Díky vesmírné za vše, co děláte!
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  20. 1. 2024 20:30
Milý dárce
400 Kč  •  20. 1. 2024 20:25
DobroDárce
10 Kč  •  20. 1. 2024 19:21
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  20. 1. 2024 14:42
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  20. 1. 2024 14:39
Štědrý dárce
200 Kč  •  20. 1. 2024 9:24
Milý dárce
1 000 Kč  •  20. 1. 2024 9:16
Dárce, který je pro každou dobrost
50 Kč  •  20. 1. 2024 1:45
Velkorysý dárce
600 Kč  •  20. 1. 2024 1:02
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  19. 1. 2024 21:51
Velkorysý dárce
150 Kč  •  19. 1. 2024 21:13
Velkorysý dárce
150 Kč  •  19. 1. 2024 21:03
Štědrý dárce
500 Kč  •  19. 1. 2024 20:19
Dobrosrdečný dárce
10 000 Kč  •  19. 1. 2024 16:32
Štědrý dárce
300 Kč  •  19. 1. 2024 16:10
Laskavý dárce
300 Kč  •  19. 1. 2024 14:57
Dobrosrdečný dárce
3 000 Kč  •  19. 1. 2024 14:48
DobroDárce
600 Kč  •  19. 1. 2024 12:44
Velkorysý dárce
200 Kč  •  18. 1. 2024 16:41
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  18. 1. 2024 10:11
Dobrosrdečný dárce
800 Kč  •  18. 1. 2024 5:10
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  17. 1. 2024 23:35
Bára s Václavem
600 Kč  •  17. 1. 2024 21:56
Milí sousedi, moc gratulujeme k znovuotevření Žižkostela, jste skvělí! Rádi zavítáme!
Tereza H.
300 Kč  •  17. 1. 2024 20:13
Těším se na nové vzpomínky a setkání!
Milý dárce
500 Kč  •  17. 1. 2024 17:43
DobroDárce
2 000 Kč  •  17. 1. 2024 15:15
Milý dárce
200 Kč  •  17. 1. 2024 14:59
Milý dárce
500 Kč  •  17. 1. 2024 14:57
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  17. 1. 2024 14:52
Štědrý dárce
3 000 Kč  •  17. 1. 2024 14:40
Štědrý dárce
300 Kč  •  17. 1. 2024 11:30
Milý dárce
1 000 Kč  •  17. 1. 2024 11:13
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  16. 1. 2024 6:51
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  14. 1. 2024 21:26
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  14. 1. 2024 16:15
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  14. 1. 2024 11:24
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  12. 1. 2024 12:48
Velkorysý dárce
300 Kč  •  12. 1. 2024 8:07
Dárce, který je pro každou dobrost
20 000 Kč  •  11. 1. 2024 22:37
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  11. 1. 2024 15:52
Štědrý dárce
200 Kč  •  11. 1. 2024 11:52
Lucie J.
1 000 Kč  •  11. 1. 2024 10:19
Ať se vám daří vytvořit komunitu, o kterou se můžou lidi opřít. Ideální role pro kostely v dnešní době.
Milý dárce
400 Kč  •  10. 1. 2024 22:25
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  10. 1. 2024 18:57
Marie L.
300 Kč  •  10. 1. 2024 12:46
Skvělá práce! Ať se daří
DobroDárce
300 Kč  •  9. 1. 2024 21:55
Milý dárce
2 000 Kč  •  9. 1. 2024 19:40
DobroDárce
300 Kč  •  8. 1. 2024 17:51
Velkorysý dárce
3 500 Kč  •  8. 1. 2024 15:29
Velkorysý dárce
500 Kč  •  8. 1. 2024 15:17
Štědrý dárce
50 Kč  •  8. 1. 2024 12:22
DobroDárce
300 Kč  •  8. 1. 2024 9:06
Štědrý dárce
600 Kč  •  8. 1. 2024 6:50
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  7. 1. 2024 23:27
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  7. 1. 2024 20:55
Petra K.
600 Kč  •  7. 1. 2024 14:25
Ať se vše podaří a děkuji Janě J., že mě na vás na své narozeniny upozornila.
Milý dárce
500 Kč  •  7. 1. 2024 7:30
Jana
300 Kč  •  6. 1. 2024 11:22
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  5. 1. 2024 22:54
Milý dárce
600 Kč  •  4. 1. 2024 9:21
Milý dárce
300 Kč  •  4. 1. 2024 9:03
Velkorysý dárce
600 Kč  •  3. 1. 2024 22:51
Štědrý dárce
600 Kč  •  3. 1. 2024 13:02
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  3. 1. 2024 10:35
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  2. 1. 2024 18:33
Štědrý dárce
400 Kč  •  2. 1. 2024 11:23
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  2. 1. 2024 9:01
Štědrý dárce
300 Kč  •  2. 1. 2024 7:10
Velkorysý dárce
300 Kč  •  1. 1. 2024 21:06
Milý dárce
10 000 Kč  •  1. 1. 2024 9:11
Milý dárce
500 Kč  •  31. 12. 2023 19:31
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  31. 12. 2023 6:24
DobroDárce
6 000 Kč  •  31. 12. 2023 4:26
Milý dárce
600 Kč  •  30. 12. 2023 22:48
Dobrosrdečný dárce
10 000 Kč  •  30. 12. 2023 22:18
Laskavý dárce
150 Kč  •  29. 12. 2023 12:33
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  28. 12. 2023 18:40
Štědrý dárce
300 Kč  •  28. 12. 2023 10:39
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  28. 12. 2023 9:57
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  27. 12. 2023 22:46
Milý dárce
1 000 Kč  •  27. 12. 2023 17:06
Laskavý dárce
600 Kč  •  26. 12. 2023 11:38
Milý dárce
600 Kč  •  25. 12. 2023 20:44
DobroDárce
300 Kč  •  25. 12. 2023 0:26
Dárce, který je pro každou dobrost
3 333 Kč  •  24. 12. 2023 15:28
DobroDárce
1 000 Kč  •  23. 12. 2023 17:38
DobroDárce
300 Kč  •  23. 12. 2023 16:55
DobroDárce
600 Kč  •  22. 12. 2023 23:20
Štědrý dárce
5 000 Kč  •  22. 12. 2023 21:45
Milý dárce
650 Kč  •  22. 12. 2023 10:41
Dárce, který je pro každou dobrost
10 000 Kč  •  22. 12. 2023 9:35
Velkorysý dárce
300 Kč  •  21. 12. 2023 23:41
DobroDárce
600 Kč  •  21. 12. 2023 15:41
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  20. 12. 2023 22:45
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  20. 12. 2023 9:50
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  20. 12. 2023 9:07
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  20. 12. 2023 8:26
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  19. 12. 2023 19:49
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  19. 12. 2023 15:48
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  19. 12. 2023 12:57
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  19. 12. 2023 8:56
Dobrosrdečný dárce
250 Kč  •  18. 12. 2023 23:19
Štědrý dárce
600 Kč  •  18. 12. 2023 22:49
Dobrosrdečný dárce
2 800 Kč  •  18. 12. 2023 15:41
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  17. 12. 2023 23:34
Marek V.
2 500 Kč  •  17. 12. 2023 21:37
Brácha a zbytek Vozkovek zdraví, obdivujeme tě a máme tě rádi :-)
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  17. 12. 2023 11:42
Milý dárce
500 Kč  •  17. 12. 2023 3:13
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  16. 12. 2023 18:50
Velkorysý dárce
300 Kč  •  16. 12. 2023 3:23
Michaela P.
600 Kč  •  15. 12. 2023 23:18
Hodně štěstí s dokončováním, Táňo, jsi hrdinka!
Milý dárce
300 Kč  •  15. 12. 2023 15:00
Velkorysý dárce
210 Kč  •  15. 12. 2023 10:12
DobroDárce
100 000 Kč  •  15. 12. 2023 10:06
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  14. 12. 2023 13:05
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  14. 12. 2023 11:08
Milý dárce
500 Kč  •  14. 12. 2023 10:44
Milý dárce
1 000 Kč  •  14. 12. 2023 7:39
Milý dárce
300 Kč  •  13. 12. 2023 18:02
DobroDárce
200 Kč  •  13. 12. 2023 12:08
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  12. 12. 2023 11:06
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  12. 12. 2023 9:56
Laskavý dárce
300 Kč  •  10. 12. 2023 16:15
Milý dárce
1 000 Kč  •  9. 12. 2023 10:06
Štědrý dárce
10 000 Kč  •  7. 12. 2023 11:05
Dobrosrdečný dárce
5 000 Kč  •  6. 12. 2023 12:30
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  5. 12. 2023 10:34
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  2. 12. 2023 17:53
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  2. 12. 2023 10:41
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  2. 12. 2023 8:04
Laskavý dárce
5 000 Kč  •  30. 11. 2023 9:45
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  27. 11. 2023 23:35
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  27. 11. 2023 22:32
Milý dárce
300 Kč  •  23. 11. 2023 10:27
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  22. 11. 2023 17:54
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  22. 11. 2023 11:57
Laskavý dárce
500 Kč  •  21. 11. 2023 21:07
Rebeka V.
800 Kč  •  21. 11. 2023 0:08
Jste nej, že jste Žižkostel vydupali znovu ze země. Strašně se těším na váš plnohodnotný návrat na Žižkov.
Velkorysý dárce
5 000 Kč  •  20. 11. 2023 10:50
DobroDárce
1 000 Kč  •  20. 11. 2023 0:49
Velkorysý dárce
300 Kč  •  19. 11. 2023 17:03
Vratislav S.
600 Kč  •  19. 11. 2023 10:52
Ať se dílo podaří.
DobroDárce
5 000 Kč  •  17. 11. 2023 17:35
Jiří Hanslík
500 Kč  •  17. 11. 2023 16:31
Přeji úspěšné dokončení projektu...
Laskavý dárce
20 000 Kč  •  16. 11. 2023 15:49
Štědrý dárce
300 Kč  •  15. 11. 2023 23:44
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  15. 11. 2023 12:21
DobroDárce
300 Kč  •  14. 11. 2023 21:20
ZU
500 Kč  •  14. 11. 2023 20:47
Držím palce!
Regina K.
1 000 Kč  •  14. 11. 2023 20:40
Ať se vše podaří:-)
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  14. 11. 2023 14:48
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  14. 11. 2023 10:35
Štědrý dárce
600 Kč  •  14. 11. 2023 9:36
Dobrosrdečný dárce
4 000 Kč  •  12. 11. 2023 22:11
Dita C.
2 000 Kč  •  12. 11. 2023 0:18
Jamky Žižkovu with love!
Velkorysý dárce
200 Kč  •  11. 11. 2023 21:51
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  11. 11. 2023 18:36
Laskavý dárce
200 Kč  •  11. 11. 2023 12:33
Štědrý dárce
300 Kč  •  11. 11. 2023 10:05
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  10. 11. 2023 21:39
DobroDárce
600 Kč  •  10. 11. 2023 18:52
Ondřejka
1 000 Kč  •  10. 11. 2023 17:25
Pomáháme druhým, pomáháme tak i nám 😊
Laskavý dárce
300 Kč  •  10. 11. 2023 8:54
KokoBe
600 Kč  •  9. 11. 2023 15:03
Pusu a sílu do závěru, těším se až se potkáme, hodně štěstí do nového života novému Žizkostelu:-)
DobroDárce
300 Kč  •  8. 11. 2023 16:59
Dobrosrdečný dárce
333 Kč  •  7. 11. 2023 13:12
Laskavý dárce
300 Kč  •  7. 11. 2023 12:38
DobroDárce
2 000 Kč  •  7. 11. 2023 12:22
Laskavý dárce
300 Kč  •  6. 11. 2023 22:54
A.J.
1 000 Kč  •  6. 11. 2023 15:14
Děkujeme za krásný prostor v Praze!
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  6. 11. 2023 8:31
Velkorysý dárce
600 Kč  •  5. 11. 2023 18:28
Buckiovi
1 000 Kč  •  3. 11. 2023 11:27
Ať se daří!
Dobrosrdečný dárce
10 000 Kč  •  3. 11. 2023 8:45
DobroDárce
100 Kč  •  2. 11. 2023 22:56
Štědrý dárce
300 Kč  •  2. 11. 2023 11:27
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  31. 10. 2023 18:56
Ondřej Rut
500 Kč  •  31. 10. 2023 15:14
Držím palce, klaním se za odvahu, houževnatost a nadšení. Žižkostel bude!
Dobrosrdečný dárce
20 Kč  •  31. 10. 2023 1:13
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  30. 10. 2023 23:49
Jiří L.
3 500 Kč  •  30. 10. 2023 6:51
Držím palce a přeju trochu toho štěstí v cílové rovince .)
Dárce, který je pro každou dobrost
1 987 Kč  •  29. 10. 2023 21:24
KNC
500 Kč  •  28. 10. 2023 23:05
🪿🪿🪿🪿🪿🪿🪿🪿🪿🪿🪿
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  26. 10. 2023 19:31
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  26. 10. 2023 11:27
Petra CS
2 000 Kč  •  25. 10. 2023 16:51
Držte se a ať je již brzy hotovo :)
DobroDárce
300 Kč  •  25. 10. 2023 15:44
Kristý
300 Kč  •  25. 10. 2023 11:26
Jste skvělí a bude to krásný 😍
Milý dárce
200 Kč  •  25. 10. 2023 8:26
m.p.
1 000 Kč  •  24. 10. 2023 22:11
Vzpomínám na všechny zážitky ze Žižkostela a nemůžu se dočkat nové éry. Jste nejlepší (a Táňo jsi nejstatečnější) a děláte z Žižkova krásné místo 🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️🤗✨
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  23. 10. 2023 10:04
Ivo D.
3 500 Kč  •  23. 10. 2023 9:30
Jste nejlepší! Už se moc těším na všechen ten život, který se na Barikády díky vám zase vrátí!
Dobrosrdečný dárce
20 000 Kč  •  22. 10. 2023 20:47
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  22. 10. 2023 18:13
mj
600 Kč  •  22. 10. 2023 18:09
díky!!
Regína
1 000 Kč  •  21. 10. 2023 19:01
Díky, že vytváříte prostor pro sdílení:-)
raist
1 000 Kč  •  18. 10. 2023 9:22
Ac z jineho mesta, tohle stoji za podporu :)
Tom
300 Kč  •  18. 10. 2023 9:02
Jste skvělí, že jste to nevzdali
Jakub V.
2 000 Kč  •  16. 10. 2023 16:23
Přeji ať se Vám vše brzy podaří dokončit! 🙏🏻😉🍀
Lída Vaňková
1 000 Kč  •  16. 10. 2023 14:23
Hodně štěstí, hodně sil! Máte můj obdiv!
Jana Machalíková
300 Kč  •  16. 10. 2023 13:52
Držím palce!
Lenka
300 Kč  •  16. 10. 2023 12:45
Už se těším, až se k vám podívám.
Theatropolis s.r.o.
50 000 Kč  •  16. 10. 2023 11:40
Těšíme se až to doděláš Táni ;-)

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat