Sbírka ukončena:

Transportní fáro pro Ghosťaky

Vybráno 0 Kč 3 717 Kč
89 997 Kč
 -
9 dárců
Celkem se zapojilo
413 Kč
Průměrná výše daru
600 Kč
Nejvyšší dar
60 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Transportní fáro pro Ghosťaky

Vybráno 0 Kč 3 717 Kč
89 997 Kč

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Spolek A.S. Ghost Czech Force
Datum přidání
22. 5. 2023
Poslední aktualita

27. 7. 2023 8:41

Poděkování

Vážení přátelé a kamarádi. všem, kteří nám přispěli moc děkujeme. Vážíme si vaší přízně a věříme, že i do budoucna budete s námi. I když se nám povedlo vybrat jen cca 5% z toho co potřebujeme budeme dál bojovat abychom dělali dětem opravdovou radost.

Přeji všem krásný zbytek letních prázdnit a uvidíme se letos ještě v Děčíně na akci, VII. ročník Běhu na podporu Vojenského fondu solidarity a Nadace policistů a hasičů.

Martin Beck – předseda vojenského spolku ASGCF

Zobrazit celou aktualitu

Představení sbírky

Dovolte abychom se představili.

Jsme vojenský spolek A.S. Ghost Czech Force z Ústí nad Labem založený v roce 2016. 

Spolek se zabývá vojenskou tematikou, zaměřuje se na doprovodné a charitativní programy pro děti, hendikepované a znevýhodněné děti

Zaměřujeme se na doprovázení různých akcí pro děti jako jsou například dětské domovy, charitativní akce nebo třeba zážitkové akce. Od roku 2016 kdy jsme vzniky jsme hlavní doménou na charitativní běhu upřímné srdce, dále pak zajišťujeme doprovodný program na  Běhu na podporu Vojenského fondu solidarity a Nadace policistů a hasičů.  Dalšími akce mi jsou například Kamion fest, Dětský dny pro děti v Ústeckém dopravním podniku, v Obci Hunťířov a od roku 2021 pořádáme Ghrinch Tour. 

Komu pomůžeme?

Většina akcí na, kterých jsme máme bez finanční odměny. Materiál, stanoviště, personál i benzín jde z našich osobních kapes a doposud jsme nečerpaly dotace a ani sponzorské dary

Snažíme se dětem připravovat plno nových atrakcí, které jsou zaměřené na pohybové, topografické a zdravotnické aktivity. Dětem se snažíme předávat zážitkovým stylem potřebné dovednosti a vědomosti, které mohou požít v reálném životě. Proto abychom mohli za dětmi jezdit potřebujeme k tomu i pořádné auto. V současné době se mačkáme v jednom malém autě a v druhém je pouze šofér včetně hodně moc věcí na naše stanoviště  jako třeba , zdravotnický materiál překážkovou dráhu, malování a hry pro děti.  V současnosti nám odešlo auto, které jsme na přepravu používaly a je tímto ohrožen celý program na tento rok

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Prostředky, které věřím, že takto získáme použijeme na starší auto, které zvládne osádku i materiál potřebný k našemu provozu. Naší vizí je transporter nebo tomu podobné auto.

Pevně věřím, že se mezi vámi najdou tací, kteří nám pomohou a my budeme moc dál dělat dětem úsměvy na rtech z absolvování našich her a překážek

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

27. 7. 2023 8:41

Poděkování

Vážení přátelé a kamarádi. všem, kteří nám přispěli moc děkujeme. Vážíme si vaší přízně a věříme, že i do budoucna budete s námi. I když se nám povedlo vybrat jen cca 5% z toho co potřebujeme budeme dál bojovat abychom dělali dětem opravdovou radost.

Přeji všem krásný zbytek letních prázdnit a uvidíme se letos ještě v Děčíně na akci, VII. ročník Běhu na podporu Vojenského fondu solidarity a Nadace policistů a hasičů.

Martin Beck – předseda vojenského spolku ASGCF

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

DobroDárce
600 Kč  •  12. 7. 2023 12:21
Laskavý dárce
300 Kč  •  27. 6. 2023 10:50
Zuzka & Lukáš & Víteček
300 Kč  •  31. 5. 2023 20:28
Přejeme s naším drobným příspěvkem, ať můžete i nadále šířit radost a pomáhat! Brzy opět na viděnou na některé z vašich akcí! Jste úžasní :)
Laskavý dárce
367 Kč  •  24. 5. 2023 19:01
Jana B.
300 Kč  •  24. 5. 2023 9:40
Děkuji moc panu Beckovi za spolupráci
Darek Ž.
600 Kč  •  24. 5. 2023 8:36
Ať se zadaří držím palce. Vždycky Ghost.
Laskavý dárce
450 Kč  •  23. 5. 2023 21:17
Velkorysý dárce
500 Kč  •  23. 5. 2023 8:48
Andry
300 Kč  •  22. 5. 2023 17:09
Tak hodně štěstí

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat