9 let jsem psal o 4 měsících sám v Indii. Pomozte mi vydat knihu TULÁK ÚŽASEM!

Milník 1/4

Zaplacená grafická úprava a sazba knihy.

Vybráno 0 Kč 36 790 Kč
30 000 Kč
17 dnů
do ukončení

Milník 2/4

Tisk 800 knih Tulák úžasem.

Vybráno 0 Kč 36 790 Kč
60 000 Kč
17 dnů
do ukončení

Milník 3/4

Tisk 1500 knih Tulák úžasem.

Vybráno 0 Kč 36 790 Kč
90 000 Kč
17 dnů
do ukončení

Milník 4/4

Hurá, můžeme vydat i audioknihu!

Vybráno 0 Kč 36 790 Kč
111 111 Kč
17 dnů
do ukončení
Zakladatel
Vítězslav Bečka
Datum přidání
28. 4. 2024

Tulák úžasem: Příběh hledání sebe v labyrintu duše a světa

V „Tulák úžasem“ se Vítězslav Bečka vydává na neohroženou cestu objevování sebe sama, která jej zavede do hloubi indického subkontinentu a ještě dále – do nejzazších koutů své duše. Tato cesta zrcadlí očistnou transformaci hlavního vypravěče – Vittala, jenž se na úbočí himálajských hor potýká s vážnou nemocí. V kaleidoskopu proměnlivých setkání, plných různých časů, míst, zvuků, tváří a příběhů se Vittal potýká s otázkou, čí realitu vlastně vnímá.

V tomto fascinujícím autobiografickém vyprávění, obohaceném o fantasmagorické prvky, se proplétají živá setkání s exotickými kulturami, mystickými viděními a introspektivními meditacemi, zatímco Vittal hledá odpovědi na nejhlubší otázky bytí. Příběh zahrnuje jak fyzická dobrodružství, tak psychické a duchovní zážitky, které překračují hranice běžného vnímání.

Kniha překonává tradiční žánrové kategorizace, míchá prvky cestopisu, seberozvoje, východní spirituality, mystiky, gonza a psychonautiky, aniž by ji plně definovala jakákoli z nich. Vittalova cesta je plná nepředvídatelných zvratů, kouzelných náhod a vřelých setkání, odhalující hlubokou duchovnost i tvrdou přízemnost života na posvátném toku Gangy.

Jeho schopnost přijímat nejistotu s nadhledem a humorem, stejně jako styk s rozmanitými bytostmi ukazuje, že skutečná cesta není o míře, ale o hledání, nacházení a přijímání života ve všech jeho barvách. Příběh se pohybuje od konstatování přes emfatické líčení až po imperativy, které posouvají vypravěče vždy o krok dále, od setkání s Alenkou z Říše divů ke Krišnovi s Rámou.

„Tulák úžasem“ není jen literární dílo, ale i vizuální a emocionální zážitek, obohacený ilustracemi výtvarníka a hudebníka Jakuba "Kittchena" Koniga. Je to magické pozvání do světa, kde každý může objevit krásu nekonečného hledání a stát se Tulákem úžasem, opouštějíc bezpečí břehů své existence a plující do neznámých vod života.

Tulák úžasem: Devítiletá cesta za vznikem epického příběhu

Před devíti lety jsem, vybaven neukojitelnou touhou po sebepoznání a věrným batohem, vykročil na cestu do Indie. Toto dobrodružství, plné nečekaných odboček a záhadných setkání, se stalo základem mého příběhu. Tvorba příběhu Tuláka úžasem se stala projektem na sobě samým, počínaje prvním slovem, nejprve v angličtině, jazyku, ve kterém se příběh odehrával. Trvalo dlouhé roky než jsem pochopil, že pravá cesta k dokončení knihy vede přes můj mateřský jazyk. Musel jsem si knihu pustit pod kůži. Ukázalo se, že skutečná výprava nakonec není o dobrodružných cestách v exotických zemích, ale ve mně samém. Kniha „Tulák úžasem“ není tedy jen příběhem o cestování; je to příběh o tvorbě, o hledání a nacházení, o proměně. Devět let jsem psal, mazal, přepisoval a s každým slovem jsem se přibližoval k jádru příběhu, který by byl hodný sdílení.

V procesu, který byl stejně bohatý a plodný jako samotný příběh v knize, jsem dílo nejprve dopsal v angličtině. Hotová kniha mi ležela v šuplíku, protože jsem nevěděl, jak ji dál posunout a necítil jsem, že by byla připravena spatřit světlo světa. Ukázalo se, že to je jen začátek. Pravé dokončení přišlo s překladem do češtiny, kdy jsem každému slovu dal nový rozměr, nový domov. Byla to cesta, která mě nakonec nejvíc změnila, stejně jako se měnil hlavní hrdina mého příběhu. Teprve po všech těch letech zkušeností jsem ji konečně dokončil při jejím přeložení – v mateřském jazyce jsem si ten příběh konečně pustil k tělu.

A když už jsem si myslel, že můj příběh nemůže být bohatší, přidal Jakub „Kittchen“ Konig, mistr audiovizuálního umění své nezaměnitelné kouzlo. Jeho ilustrace jsou více než jen doprovodem textu; jsou jeho nedílnou součástí, vytváří synchronicitu, která dodává příběhu nový rozměr. Tento všestranný český umělec narozený v roce 1978, spojuje svůj talent v hudbě, psaní a i ve vizuálním umění vytváří hluboce rezonující zážitky. Jak je pro synchronicitní příběh tvorby této knihy vlastní, většinu kreseb pro Tuláka vytvořil paralelně, dříve, než si knihu vůbec přečetl – zrovna se mu “to taky dělo.” 

„Tulák úžasem“ není jen knihou. Byl a je to životní zážitek, který vás zavede od ašrámů po velkoměsta, od tiché kontemplace po psychedelické oslavy. Je to příběh, který se dotkne každého, kdo se odváží vykročit za hranice známého, kdo hledá a touží pochopit více. Připojte se ke mně na této cestě – cestě, která je stejně intenzivní a proměnlivá jako samotný život.

Tento projekt je oslavou knihy i jejího vzniku; dvě cesty, které se proplétají a obohacují. Je to magické pozvání do světa, kde se každý může stát Tulákem úžasem.

Kdo za projektem stojí?

Vítězslav Bečka se kdysi viděl ve světě diplomacie – obraz sebe jako skvělého diplomata byl jeho rodinou kultivován od mládí. Jeho cesta však vzala zcela jiný směr. Po intenzivním zapojení do akademického a mimoškolního života na English College in Prague, plném modelových zasedání OSN a práce pro neziskové organizace, se Vítězslav setkal se syndromem vyhoření a vážným zraněním, které ho násilně a nekompromisně donutilo zastavit se a přehodnotit své životní cíle.

Následovala chvíle realizace, kdy Vítězslav pochopil, že jeho plány byly více očekáváními okolí než jeho vlastními sny. „Prostě někam jdi a kdyžtak půjdeš po prváku jinam,“ byla rada, kterou se rozhodl ignorovat. Místo toho se vydal na cestu za reálnými zkušenostmi – vzal si gap year a prací v gastronomii si vydělal na čtyřměsíční cestu do Indie. Sám, s batohem na zádech, v romantické pouťi za hledáním smyslu.

Inspirace pro „Tuláka úžasem“ se zrodila právě během této cesty. Příběh, který začal autor psát během studií ve Švýcarsku a který původně vznikal v angličtině, se stal odrazem jeho snahy zachytit autenticitu prožitků. Avšak s návratem do České republiky a znovuobjevením krásy českého jazyka se Vítězslav rozhodl dát příběhu nový domov – přeložil ho do češtiny a v tomto procesu knihu také dopsal a konečně dokončil.

Devítiletý proces tvorby „Tuláka úžasem“ byl pro Vítězslava nejen literárním, ale i osobním dobrodružstvím. Byl to čas hledání, mazání a znovuobjevování, který nakonec vyústil v dílo, jež čtenáře provede cestou plnou introspekce, transformace a hledání vlastního smyslu bytí. Před vydáním románu stihl vydal sbírku poezie „Intelektulení“, což bylo pro něj důležité útočiště během tvůrčího procesu psaní Tuláka. Poezie totiž pro Vítězslava vytvářela v nekonečném procesu psaní románu důležitý prostor pro spisovatelský “oddech”. Ilustrace od Jakuba „Kittchena“ Koniga pak Tulákovi dodávají ještě větší hloubku a estetický rozměr. 

Autorova schopnost smát se vlastním krizím identity a nepředvídatelným zvratům osudu činí z „Tuláka úžasem“ nejen román, ale i svědectví o cestě k sobě samému, o odvaze opustit známé a vydat se za hlasem své duše. Jeho příběh nám připomíná, že cesta za poznáním sebe sama bývá plná překvapení, humoru a hlubokých poznání a že někdy je třeba opustit plány na prvák a prostě se nechat unášet životem.

Jsem Vítězslav Bečka, autor knihy „Tulák úžasem“. Před devíti lety jsem se vydal na dobrodružnou cestu do Indie, která se stala inspirací pro tento příběh. Jako člověk, který si prošel syndromem vyhoření a zraněním, které mě donutilo přehodnotit život, jsem se vydal za hlasem své duše. Nyní, po devíti letech psaní, mazání a přepisování, je můj román konečně připraven spatřit světlo světa. Rád bych vás pozval, abyste se stali součástí jeho cesty – cesty, která je odrazem té mé vlastní.

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Již jsem vydal v roce 2020 básnickou sbírku Intelektulení v nákladu 500 kusů, ze kterých je pár v rámci kampaně na prodej. Intelektulení je poezie s předmluvou od ekonoma Tomáše Sedláčka. 54 básní a 54 originálních ilustrací od Davida Vančury – uměleckého malíře tvořícího filmové produkce z Hollywoodu. Unikátní sbírka tištěna na Švédský papír Munken a ručně vázána v prestižním studiu Voala.

Na co vybrané peníze použijeme?

Kniha „Tulák úžasem“ je již dopsaná a veškeré náklady spojené s jejím vznikem byly kryty z mé kapsy. Nyní se chystáme na další důležitý krok – fyzický tisk. Naše cíle jsou vysoké: skoro 200 stran ve formátu A5, s ilustracemi plných barev, které oživí každou jejich stránku. Navíc, ke každé zakoupené fyzické knize přidám bezplatně i její elektronickou verzi a taky audio verzi aby byl příběh dostupný kdykoliv a kdekoliv. 

Mým velkým snem je vytvoření audioknihy mého díla, namluvené přímo mnou. Již mám několik teaserů připravených pro tuto kampaň, ale celý projekt audioknihy – od nahrávání přes střih až po sound design – vyžaduje další financování. Chci, aby audiokniha byla scénicky výpravná, s důrazem na zvuk, který v tomto příběhu hraje nezastupitelnou roli.

Jako autor stojím před výzvou prokázat se ve světě literatury. Proto se nezastavím jen u vydání knihy. Plánuji posílat fyzické kopie knihy recenzentům, aby se příběh Tuláka úžasem dostal do co nejširšího povědomí. Tento projekt vnímám jako cestu nejen v rámci Indie a tvorby knihy, ale i jako její spojení se světem. Každá pomoc s jejím šířením přispěje k životu této cesty daleko za moje hranice. 

 • 100 Kč a více: Přispějte dobrodar na vydání Tuláka úžasem
 • 299 Kč: Kniha Tulák úžasem + e-kniha + audiokniha.
 • 399 Kč: Kniha Tulák úžasem s podpisem a věnováním + e-kniha + audiokniha.
 • 499 Kč: Kniha Tulák úžasem s podpisem a věnováním + e-kniha + audiokniha + pohlednice A5 reprodukce kresby Jakuba Koniga z knihy.
 • 999 Kč: Kniha Tulák úžasem s podpisem a věnováním + e-kniha + audiokniha + A3 plakát reprodukce obálky + sada 5× A5 pohlednic reprodukce kreseb Jakuba Koniga z knihy, podepsaných přímo Jakubem Konigem.
 • 5000 Kč: Originální kresba Jakuba Koniga použitá v knize, podepsaná autorem.

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Dobrosrdečný přispěvatel
499 Kč  •  24. 5. 2024 14:32
Patrik Borysek
299 Kč  •  15. 5. 2024 23:50
Těším se :)
Laskavý přispěvatel
999 Kč  •  15. 5. 2024 21:01
Dobrosrdečný přispěvatel
380 Kč  •  14. 5. 2024 18:43
Velkorysý přispěvatel
299 Kč  •  13. 5. 2024 18:30
Milý přispěvatel
399 Kč  •  12. 5. 2024 7:50
Lukáš T.
299 Kč  •  10. 5. 2024 18:19
#friend
Laskavý přispěvatel
299 Kč  •  9. 5. 2024 9:50
Michal R.
377 Kč  •  8. 5. 2024 20:59
Moc se těším !
Elis
299 Kč  •  8. 5. 2024 13:42
#friend
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
399 Kč  •  8. 5. 2024 10:43
Štědrý přispěvatel
2 000 Kč  •  7. 5. 2024 13:56
Vojta T.
299 Kč  •  7. 5. 2024 13:43
Prosím věnování :3 stejně jsem už dřív poslal to kilčo navíc xD
Velkorysý přispěvatel
299 Kč  •  6. 5. 2024 23:32
Laskavý přispěvatel
299 Kč  •  6. 5. 2024 16:06
Laskavý přispěvatel
399 Kč  •  5. 5. 2024 12:55
Lukáš J.
200 Kč  •  5. 5. 2024 12:49
Přeji knížke i autorovi hodně štestí ;) Mám od Tebe taky knížku Intelektulení, tak se ťeším, až najde svoje místo hned vedle ní taky TULÁK ÚŽASEM!
Velkorysý přispěvatel
380 Kč  •  5. 5. 2024 11:47
Diana P.
500 Kč  •  4. 5. 2024 19:59
Friends
Milý přispěvatel
350 Kč  •  4. 5. 2024 11:31

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

 1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
 2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
 3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Vyberte si odměnu

Přispějte dobrodar na vydání Tuláka úžasem
Přispějte 100 Kč a více

Přispějte dobrodar na vydání Tuláka úžasem

Trefilo vás to, ale nechcete nic jiného než úžasný pocit z podpory takto srdcového projektu? 

Odměna
 • 100(0) % hřejivý pocit u srdce. 
 • Vydat knížku je pěkně drahý, ale karma je zdarma (prej). 
Kniha 'Tulák úžasem' + e-kniha + audiokniha
Přispějte 299 Kč a více

Kniha ‚Tulák úžasem‘ + e-kniha + audiokniha

Unikátní možnost podpořit vznik knihy a ještě to mít za zlevněnou cenu, protože po vydání ji plánuji prodávat za 399 Kč. Ještě k tomu dostanete e-book a to se vyplatí. Pokud objednáte nyní, dostanete ještě audioknihu, protože Vám chci dát možnost si knihu vychutnat v tištěné, elektronické, či namluvené podobě.

Odměna
 • Kniha Tulák úžasem v měkké vazbě 
 • E-kniha Tulák úžasem
 • Audiokniha Tulák úžasem
Získat tuto odměnu
Kniha 'Tulák úžasem' s podpisem a věnováním + e-kniha + audiokniha
Přispějte 399 Kč a více

Kniha ‚Tulák úžasem‘ s podpisem a věnováním + e-kniha + audiokniha

Unikátní možnost podpořit vznik knihy a ještě to mít za zlevněnou cenu, ale s věnováním na přání. Ještě k tomu dostanete e-book a to se vyplatí. Pokud objednáte nyní, dostanete ještě audioknihu, protože Vám chci dát možnost si knihu vychutnat v tištěné, elektronické, či namluvené podobě.

Odměna
 • Kniha Tulák úžasem v měkké vazbě 
 • Věnování od autora (můžete specifikovat do poznámky, nebo to necháte na mě, ať se na tom kreativně vyřádím) 
 • E-kniha Tulák úžasem
 • Audiokniha Tulák úžasem
Získat tuto odměnu
Kniha 'Tulák úžasem' s podpisem a věnováním + e-kniha + audiokniha + pohlednice A5 reprodukce kresby Jakuba Koniga z knihy.
Přispějte 499 Kč a více

Kniha ‚Tulák úžasem‘ s podpisem a věnováním + e-kniha + audiokniha + pohlednice A5 reprodukce kresby Jakuba Koniga z knihy.

Unikátní možnost podpořit vznik knihy a ještě to mít za zlevněnou cenu, ale s věnováním na přání. Ještě k tomu dostanete e-book a to se vyplatí. Pokud objednáte nyní, dostanete ještě audioknihu, protože Vám chci dát možnost si knihu vychutnat v tištěné, elektronické, či namluvené podobě. K tomu všemu ještě pohlednice reprodukce titulní kresby od Jakuba Koniga. 

Odměna
 • Kniha Tulák úžasem v měkké vazbě 
 • Věnování od autora (můžete specifikovat do poznámky, nebo to necháte na mě, ať se na tom kreativně vyřádím) 
 • E-kniha Tulák úžasem
 • Audiokniha Tulák úžasem
 • Reprodukce titulkové kresby od Jakuba Koniga ve formátu A5
Získat tuto odměnu
Kniha 'Tulák úžasem' s podpisem a věnováním + e-kniha + audiokniha + plakát A3 reprodukce obálky + sada 5x A5 pohlednic reprodukce kreseb Jakuba Koniga z knihy, podepsaných přímo Jakubem Konigem.
Přispějte 999 Kč a více

Kniha ‚Tulák úžasem‘ s podpisem a věnováním + e-kniha + audiokniha + plakát A3 reprodukce obálky + sada 5× A5 pohlednic reprodukce kreseb Jakuba Koniga z knihy, podepsaných přímo Jakubem Konigem.

Totální sběratelská edice: knížka s věnováním na přání, e-knížka, audioknížka, plakát té fantastické kresby z obálky, podepsané pohlednice od Jakuba Koniga. 

Odměna
 • Kniha Tulák úžasem v měkké vazbě 
 • Věnování od autora (můžete specifikovat do poznámky, nebo to necháte na mě, ať se na tom kreativně vyřádím) 
 • E-kniha Tulák úžasem
 • Audiokniha Tulák úžasem
 • Plakát ve formátu A3 kresby z obálky
 • Reprodukce kreseb Jakuba Koniga, sada 5× A5, podepsané autorem Jakubem Konigem
Získat tuto odměnu
Originální kresba Jakuba Koniga použitá v knize, podepsaná autorem.
Přispějte 5 000 Kč a více

Originální kresba Jakuba Koniga použitá v knize, podepsaná autorem.

Zbývá 8/9

Originální kresba Jakuba Koniga použitá v knize, podepsaná autorem. Formát A5. 

Odměna Zbývá 8/9
 • Originální kresba od Jakuba Koniga, použitá v knize a podepsaná Jakubem. 
 • Ochranný obal na kresbu. 
 • Osobní předání nebo poštovné zdarma. 
Získat tuto odměnu
Sbírka poezie Intelektulení
Přispějte 331 Kč a více

Sbírka poezie Intelektulení

Zbývá 19/20

Poezie s předmluvou od ekonoma Tomáše Sedláčka. 54 básní a 54 originálních ilustrací od Davida Vančury – uměleckého malíře tvořícího filmové produkce z Hollywoodu. Unikátní sbírka tištěna na Švédský papír Munken a ručně vázána v prestižním studiu Voala.

Odměna Zbývá 19/20

INTELEKTULENÍ. 

 • Poezie s předmluvou od ekonoma Tomáše Sedláčka
 • 54 básní a 54 originálních ilustrací od Davida Vančury – uměleckého malíře tvořícího filmové produkce z Hollywoodu
 • Unikátní sbírka tištěna na Švédský papír Munken a ručně vázána prestižním studiem Voala.
Získat tuto odměnu

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu

Přispějte dobrodar na vydání Tuláka úžasem
Přispějte 100 Kč a více

Přispějte dobrodar na vydání Tuláka úžasem

Trefilo vás to, ale nechcete nic jiného než úžasný pocit z podpory takto srdcového projektu? 

Odměna
 • 100(0) % hřejivý pocit u srdce. 
 • Vydat knížku je pěkně drahý, ale karma je zdarma (prej). 
Kniha 'Tulák úžasem' + e-kniha + audiokniha
Přispějte 299 Kč a více

Kniha ‚Tulák úžasem‘ + e-kniha + audiokniha

Unikátní možnost podpořit vznik knihy a ještě to mít za zlevněnou cenu, protože po vydání ji plánuji prodávat za 399 Kč. Ještě k tomu dostanete e-book a to se vyplatí. Pokud objednáte nyní, dostanete ještě audioknihu, protože Vám chci dát možnost si knihu vychutnat v tištěné, elektronické, či namluvené podobě.

Odměna
 • Kniha Tulák úžasem v měkké vazbě 
 • E-kniha Tulák úžasem
 • Audiokniha Tulák úžasem
Získat tuto odměnu
Kniha 'Tulák úžasem' s podpisem a věnováním + e-kniha + audiokniha
Přispějte 399 Kč a více

Kniha ‚Tulák úžasem‘ s podpisem a věnováním + e-kniha + audiokniha

Unikátní možnost podpořit vznik knihy a ještě to mít za zlevněnou cenu, ale s věnováním na přání. Ještě k tomu dostanete e-book a to se vyplatí. Pokud objednáte nyní, dostanete ještě audioknihu, protože Vám chci dát možnost si knihu vychutnat v tištěné, elektronické, či namluvené podobě.

Odměna
 • Kniha Tulák úžasem v měkké vazbě 
 • Věnování od autora (můžete specifikovat do poznámky, nebo to necháte na mě, ať se na tom kreativně vyřádím) 
 • E-kniha Tulák úžasem
 • Audiokniha Tulák úžasem
Získat tuto odměnu
Kniha 'Tulák úžasem' s podpisem a věnováním + e-kniha + audiokniha + pohlednice A5 reprodukce kresby Jakuba Koniga z knihy.
Přispějte 499 Kč a více

Kniha ‚Tulák úžasem‘ s podpisem a věnováním + e-kniha + audiokniha + pohlednice A5 reprodukce kresby Jakuba Koniga z knihy.

Unikátní možnost podpořit vznik knihy a ještě to mít za zlevněnou cenu, ale s věnováním na přání. Ještě k tomu dostanete e-book a to se vyplatí. Pokud objednáte nyní, dostanete ještě audioknihu, protože Vám chci dát možnost si knihu vychutnat v tištěné, elektronické, či namluvené podobě. K tomu všemu ještě pohlednice reprodukce titulní kresby od Jakuba Koniga. 

Odměna
 • Kniha Tulák úžasem v měkké vazbě 
 • Věnování od autora (můžete specifikovat do poznámky, nebo to necháte na mě, ať se na tom kreativně vyřádím) 
 • E-kniha Tulák úžasem
 • Audiokniha Tulák úžasem
 • Reprodukce titulkové kresby od Jakuba Koniga ve formátu A5
Získat tuto odměnu
Kniha 'Tulák úžasem' s podpisem a věnováním + e-kniha + audiokniha + plakát A3 reprodukce obálky + sada 5x A5 pohlednic reprodukce kreseb Jakuba Koniga z knihy, podepsaných přímo Jakubem Konigem.
Přispějte 999 Kč a více

Kniha ‚Tulák úžasem‘ s podpisem a věnováním + e-kniha + audiokniha + plakát A3 reprodukce obálky + sada 5× A5 pohlednic reprodukce kreseb Jakuba Koniga z knihy, podepsaných přímo Jakubem Konigem.

Totální sběratelská edice: knížka s věnováním na přání, e-knížka, audioknížka, plakát té fantastické kresby z obálky, podepsané pohlednice od Jakuba Koniga. 

Odměna
 • Kniha Tulák úžasem v měkké vazbě 
 • Věnování od autora (můžete specifikovat do poznámky, nebo to necháte na mě, ať se na tom kreativně vyřádím) 
 • E-kniha Tulák úžasem
 • Audiokniha Tulák úžasem
 • Plakát ve formátu A3 kresby z obálky
 • Reprodukce kreseb Jakuba Koniga, sada 5× A5, podepsané autorem Jakubem Konigem
Získat tuto odměnu
Originální kresba Jakuba Koniga použitá v knize, podepsaná autorem.
Přispějte 5 000 Kč a více

Originální kresba Jakuba Koniga použitá v knize, podepsaná autorem.

Zbývá 8/9

Originální kresba Jakuba Koniga použitá v knize, podepsaná autorem. Formát A5. 

Odměna Zbývá 8/9
 • Originální kresba od Jakuba Koniga, použitá v knize a podepsaná Jakubem. 
 • Ochranný obal na kresbu. 
 • Osobní předání nebo poštovné zdarma. 
Získat tuto odměnu
Sbírka poezie Intelektulení
Přispějte 331 Kč a více

Sbírka poezie Intelektulení

Zbývá 19/20

Poezie s předmluvou od ekonoma Tomáše Sedláčka. 54 básní a 54 originálních ilustrací od Davida Vančury – uměleckého malíře tvořícího filmové produkce z Hollywoodu. Unikátní sbírka tištěna na Švédský papír Munken a ručně vázána v prestižním studiu Voala.

Odměna Zbývá 19/20

INTELEKTULENÍ. 

 • Poezie s předmluvou od ekonoma Tomáše Sedláčka
 • 54 básní a 54 originálních ilustrací od Davida Vančury – uměleckého malíře tvořícího filmové produkce z Hollywoodu
 • Unikátní sbírka tištěna na Švédský papír Munken a ručně vázána prestižním studiem Voala.
Získat tuto odměnu