Sbírka ukončena:

Velký sen o velkém autě, aneb pomoc pro nemocného Vincíka

Vybráno 0 Kč 261 800 Kč
500 000 Kč
 -
363 dárců
Celkem se zapojilo
721 Kč
Průměrná výše daru
20 000 Kč
Nejvyšší dar
121 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Velký sen o velkém autě, aneb pomoc pro nemocného Vincíka

Vybráno 0 Kč 261 800 Kč
500 000 Kč

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Markéta Abrhamová
Datum přidání
26. 3. 2023
Poslední aktualita

6. 8. 2023 10:35

ukončení sbírky

Chtěli bychom tímto ještě jednou poděkovat všem dárcům. Tato sbírka  je pro nás obrovskou pomocí a jsme velmi vděčni, že nám byla jako taková umožněna, jsme velmi vděčni za každou vybranou korunku, protože bez této pomoci bychom nebyli schopni automobil zakoupit. Celá vybraná částka bude použita na koupi automobilu, který je u nás využitý opravdu každý den a pro život s naším synem je nezbytný.  Moc děkujeme, jste úžasní lidé. Díky vám je náš život zase o kousek jednodušší. Přejeme vám krásné prožití zbylé části prázdnin. Děkujeme. 

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení sbírky

Osmiletý Vincek se narodil o dva měsíce dříve, měl KRVÁCENÍ DO MOZKU, v mozku mu zůstala velká jizva a přes třičtvrtě mozku má gliosy. Trpí několika závažnými nemocemi – dětskou mozkovou obrnou (DMO), epilepsií, vývojovou dysfázií (zasaženy jsou všechny složky řeči, výslovnost, porozumění i pamět), lehkou mentální retardací (LMR), ADHD a autistickými projevy v chování. 

Každý den vozíme syna do školy, na rehabilitace a terapie vzdálené 10–50 km, pravidelně jezdíme na kontroly k mnoha lékařům, pravidelně jezdíme do lázní vzdálených téměř 300 km od našeho bydliště. 

Je tedy potřeba mít velký, bezpečný a spolehlivý automobil, do kterého naložíme veškeré potřebné věci, pomůcky, vozík (benecykl), kolo a vše co je nezbytnou součástí Vincentkova života. 

Auto, které je u nás opravdu využité každý den, stojí spoustu peněz a je mimo naše finanční možnosti. 

Komu pomůžeme?

Ahoj, jmenuji se Vincek. Narodil jsem se těsně před Vánocemi 2014. Byl jsem dost nečekaný dáreček. V domečku u maminky jsem měl trávit ještě další dva měsíce (narozen ve 30+5).

KRVÁCENÍ DO MOZKU bylo způsobeno v průběhu mého narození. V mozku mi zůstala jizva, ta je příčinou všech mých problémů. 

Maminka se mnou byla v nemocnici celé Vánoce a dalších několik týdnů po nich. Byl jsem  maličký, netrávil jsem mlíčko, pomáhal mi přístroj s dýcháním (CPAP) a všude ze mě trčely nějaké hadičky. Musel jsem se naučit jíst, dýchat a také jsem musel dorůst do těch krásných dupaček, co pro mě maminka připravila. Několik týdnů jsem bydlel v proskleném domečku (inkubátoru). Vůbec se mi tam nelíbilo, tahal jsem za ty otravné  hadičky a sestřičky se na mě kvůli tomu dost zlobily.  Ale když u mě byla maminka a zpívala mi, byl jsem  nejhodnější miminko na světě. Nebyl jsem ale zcela běžné miminko, vyžadoval jsem neustálou přítomnost maminky a její náruč. Nechtěl jsme být v postýlce, kočárku, natož v náručí někoho cizího. Nesnesl jsem cizí dotek. 

Musel jsem cvičit dle Vojtovy metody, plakal jsem a křičel. Postupně jsem se ale začal otáčet na bříško, lézt, sedět, po čase jsem se postavil i na vlastní nožičky. Vyvíjel jsem se ale celkově pomaleji, než jiné děti, vypadalo to, že jsem hluchý (nereagoval jsem na hlasy, ani své jméno), neukazoval jsem, neměl jsem oční kontakt, nezajímal jsem se o běžné hračky, chodíval jsem po špičkách.  Také jsem hodně padal, zakopával, nepoužíval jsem levou ruku, byl jsem stále unavený, často jsem nevnímal své okolí (povídal jsem si pro sebe, hrál jsem si sám). Když jsem se o něco maličko uhodil, přestával jsem dýchat a byl jsem v křeči. Maminka se mnou běhala po lékařích, ale ti ji ujišťovali, že jsem v pořádku. Prý má být trpělivá, vše doženu. Také jsem velmi málo mluvil, navíc mi lidé nerozuměli. Maminka pro mě našla logopedii, pak  ergoterapii a nakonec se rozhodla vyhledat nového neurologa v jiném městě. A šlo to ráz na ráz. Musel jsem na první EEG mozku a na magnetickou rezonanci. Bylo mi diagnostikováno několik nemocí. Jako první DMO a epilepsie. Mám zasaženy všechny končetiny, levou stranu více. Na epilepsii beru 2 x denně léky (zažil jsem generalizované záchvaty i desítky zahleďování za den). Mám smíšenou vývojovou dysfázii (špatně mluvím, lidé mi často nerozumí a stává se, že ani já nerozumím jim). Mám také lehkou mentální retardaci (LMR), ADHD (a afektivní záchvaty) a autistické projevy chování. Stihl jsem si také párkrát poležet v nemocnici, třeba s RS virem nebo po prvním epileptickém záchvatu (to se ale ještě nevědělo, co to je), pak při operaci tříselné kýly nebo loni v Motole při odstranění nosních mandlí (bylo to jediné místo, kde byli ochotni mě operovat). 

Ta jizva v mé hlavičce (co zůstala po krvácení do mozku) je pěkná potvůrka. Jak rostu já, roste i ona. Kolem ní jsou velké gliosy (zasahují přes 3/4 mozku). Gliosu si můžete představit jako hustou mlhu. Prognózu nám nikdo nedá, jednoduše nikdo neví, co se bude dít dál, jak porostu. 

Jsem kluk se speciálními vzdělávacími potřebami, potřebuji ke svému životu a rozvoji speciální pomůcky a také speciální zacházení. Maminka s tatínkem to se mnou nemají lehké. Ale jsem  hrdým nositelem svého jména -Vincent (v latinském překladu znamená vítěz).  Vybojoval jsem si svůj život, jsem tu, a i když mám mnoho omezení a potřebuji hodně pomoci, tak mluvím, chodím a učím se. Každý den po škole jezdím na fyzioterapii, ergoterapii, hipoterapii a logopedii. Časté mám  kontroly a vyšetření u lékařů (pravidelné neurologie, ORL, ortopedie, oční, vyšetření krve, EEG, foniatrie, psycholog, psychiatr).  S mamkou a sestrou jezdím pravidelně do lázní. 

Maminka mi poskytuje neustálou péči a pomoc, a tak nemůže chodit do práce tak jako jiné maminky. Tatínek pracuje hodně a to sám není zcela zdráv. Pravidelně jezdívá na zákroky do nemocnice. 

Moc rád jezdím na výlety, ale jsem brzy unavený, neujdu větší vzdálenosti, točím nožky, zakopávám a padám.  Proto s sebou vozíme můj vozík – benecykl. Je to vlatně  takový můj prima kamarád. Odpočinu si v něm, vyspím se,  cítím se v něm bezpečně a jsem schovaný před zvídavými zraky okolí . Ten můj vozík se ale nedá složit a opravdu se nevejde do každého automobilu. A kolo – trojkolka, už vůbec ne.  Spoustu věcí potřebuji s sebou také na cesty do lázní. Býváme tam celý měsíc.  Potřebuji s sebou  své pomůcky, oblečení, učení, ale i hračky. Jezdíme hodně daleko, nesmíme doma nic zapomenout.  Potřebujeme tedy velký zavazadlový prostor. Někdy musíme zastavit na kraji vozovky, to když  křičím, potřebuji pomoci, potřebuji blízkost svojí mámy nebo  podat potřebné věci. 

Moc bych si takové velké auto přál. A čím déle by nám vydrželo, tím bych byl spokojenější. Nemám totiž rád změny, mám rád své věci, klid a řád. 

Snad jsem Vám řekl vše důležité. Více už ví jen moje maminka s tatínkem. Rádi Vám odpoví na všechny otázky. Já Vám moc děkuji za každou poslanou korunku, protože díky Vám se přiblížím ke splnění mého velkého snu. Budu tak díky Vám v bezpečí při všech mých cestách do školy, za cvičením i radostmi. Moc , moc děkuji, Váš Vincek. 

SLOVA RODIČŮ

Náš Vincek to v životě neměl, nemá a nikdy nebude mít snadné.  Nemoci ho budou provázet celým jeho životem. Vždy bude potřebovat pomoc druhé osoby

Když se Vincek narodil, zhroutil se nám svět. Život jsme změnili od základu. Jsme tu pro syna a jeho potřeby, pomáháme mu překonávat bariéry a pomáháme mu v dalším rozvoji. Snažíme se co nejvíce přiblížit  jeho život k životu jeho vrstevníků. Snažíme se všechen náš čas rozdělit mezi nemocného syna a jeho mladší sestřičku, která se narodila v době, kdy nás lékaři ujišťovali, že syn bude zdravý. Žít vedle nemocného brášky pro ni není snadné. 

Každý den vozíme děti do několik kilometrů vzdálené školky a školy, 4–5 x týdně na cvičení a terapie vzdálené 10–50 km. Pravidelně také jezdíme na různá vyšetření a zákroky k lékařům a specialistům ( až 100 km), a cesta do lázní znamená trávit 3–4 hodiny jízdy v automobilu. Najezdíme  opravdu veliké množství kilometrů a mít prostorné, spolehlivé a bezpečné auto, je pro nás životně důležité. Na prvním místě je tedy pro nás nákup automobilu a zaplacení  nákladů na jeho pojištění. Obrovskou položkou v našem rozpočtu jsou ale také náklady na samotnou dopravu, platby terapií (ergoterapie, logopedie, hipoterapie – cena 700 kč/45 minut), bylo by i skvělé moci syna přihlásit na robotickou neurorehabilitaci, ale jedná se o opravdu drahé cvičení. 

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Finance z této sbírky bychom použili na koupi automobilu. Bylo by úžasné, kdyby se vybrala celá částka. Určitě by pokryla i potřebné náklady spojené s pojištěním vozidla, protože i to stojí nemalé peníze. Navíc by nám takový automobil vydržel mnoho let. 

Pokud by se vybrala vyšší částka, než je ve sbírce  vypsána, veškeré prostředky bychom použili na další náklady spojené se synovo rozvojem a zdravím. Tedy na terapie, rehabilitace, poplatky spojené s lázněmi. Mohli bychom je také využít na intenzivní neurorehabilitace (pomocí robotiky, ceny se pohybují od sta tisíc výš). Mohli bychom synovi pořídit nákladné pomůcky na cvičení, rozvoj hrubé i jemné motoriky, paměti a učení, potřeby k relaxaci a uvolnění spastického svalstva (hydromasáže, snoezelen) či na koupi doplňků stravy na podporu mozkové činnosti. Všechny tyto věci jsou na pořízení velmi nákladné a mimo naše finanční možnosti. 

Pokud by se vybrala nižší částka, bude zcela jistě použita na koupi automobilu. Budeme však muset hledat ještě jiné možnosti a nákup přizpůsobit výši vybrané částky. 

Z celého srdce děkujeme všem našim dárcům. Je úžasné, že i dnes lidé pomáhají druhým. Jste skvělí!

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

6. 8. 2023 10:35

ukončení sbírky

Chtěli bychom tímto ještě jednou poděkovat všem dárcům. Tato sbírka  je pro nás obrovskou pomocí a jsme velmi vděčni, že nám byla jako taková umožněna, jsme velmi vděčni za každou vybranou korunku, protože bez této pomoci bychom nebyli schopni automobil zakoupit. Celá vybraná částka bude použita na koupi automobilu, který je u nás využitý opravdu každý den a pro život s naším synem je nezbytný.  Moc děkujeme, jste úžasní lidé. Díky vám je náš život zase o kousek jednodušší. Přejeme vám krásné prožití zbylé části prázdnin. Děkujeme. 

25. 7. 2023 20:50

ukončení sbírky

Ještě jednou chceme poděkovat všem našim dárcům. Jste prostě neuvěřitelní lidé. Jsme vám neskonale vděční, protože bez vás bychom automobil koupit nezvládli. Na ten bude použita celá vybraná částka. Děkujeme. 

21. 7. 2023 23:30

Poděkování všem dárcům

Za pár dnů nám sbírka končí. Rádi bychom tedy poděkovali všem našim dárcům. Vážíme si vaší pomoci. Jste prostě úžasní lidé.  

Celá vybraná částka bude použita na koupi automobilu. To je teď náš největší cíl. Syna tak dokážeme bezpečně dovézt na terapie a k lékaři, dokážeme tak ale i pobrat jeho vozík, případně další pomůcky. 

Ještě jednou moc a moc děkujeme.  Jsme vám  neskutečně  vděční. 

8. 7. 2023 14:26

A je to !

Za pár dnů jsme měli odjíždět z lázní domů. Trošku se nám to urychlilo. Vincek si totiž zlomil nohu. Samozřejmě pravou, tedy tu lepší, silnější, prostě tu na kterou se lépe postaví. Hodně se bál nemocnice, rentgenu, sádrování. Bylo to náročné. Z lázní jsme byli propuštěni, od včera jsme doma a snažíme se našeho Vincíka rozveselit a zabavit. 

25. 6. 2023 16:55

Prodloužení sbírky

Ahoj kamarádi, donio nám povolilo prodloužit sbírku.  Díky vám máme vybranou nádhernou částku, ale ještě nejsme schopni dát dohromady tolik korunek, abychom mohli koupit potřebný vůz. Moc vám děkujeme jak za finanční podporu sbírky, tak za její šíření. Jste skvělí. Věříme, že nám více času pomůže. Děkujeme 

18. 6. 2023 21:25

Nové zprávy

Ahoj všichni. Jsme moc rádi, že jste tady s námi. Děkujeme moc za každou vaši pomoc. Jste úžasní lidé. 

My jsme právě dorazili do lázní. Při přijetí jsme byli pochváleni samotným primářem. Prý je vidět, jak moc makáme, cvičíme a učíme se. Máme z pochvaly ohromnou radost a víme tak, že všechna ta šílená práce s Vinckem nese své ovoce. Vincek má nastaveno mnoho procedur, čeká nás intenzivní práce každý den, ale věříme, že budeme odjíždět s dalším pokrokem v zádech. 

Děkujeme a držte nám palce. :-)

19. 5. 2023 17:23

Děkujeme.

Ahoj, rádi bychom poděkovali všem, kteří přispěli do naší sbírky. Je to pro nás neuvěřitelná pomoc. Sbírka nám měla končit už za šest dnů. Od koupě automobilu jsme ale ještě velmi daleko a i přes veškeré naše úsilí se povědomí o naší sbírce šíří velmi pomalu. Proto bychom vás ještě tímto chtěli poprosit o šíření sbírky na sociálních sítích – facebook, twitter, instagram a pod.  Snad nás to posune ještě o krůček blíž k našemu cíli. Abychom ještě získali trošku času, požádali jsme donio o prodloužení sbírky. Díky tomu máme  dalších 30 dnů navíc. Jsme za to velmi vděčni.  Moc děkujeme. 

18. 5. 2023 23:27

Nová diagnóza

Dnes byl synovi diagnostikován dětský autismus, doporučena medikace, nám rodičům několik webinářů, pevné nervy a hodně sil.  Říkám si, zda nám ty síly budou stačit na vše, co nás ještě čeká. 

2. 5. 2023 19:07

Děkujeme.

Moc děkujeme všem našim dárcům. Jsme moc vděčni za každou korunku v naší  sbírce. 

3. 4. 2023 21:30

Poděkování

Moc děkujeme všem našim dárcům, jste úžasní. 

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Milý dárce
300 Kč  •  24. 7. 2023 21:51
Milý dárce
150 Kč  •  24. 7. 2023 17:44
Laskavý dárce
600 Kč  •  24. 7. 2023 17:07
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  24. 7. 2023 11:45
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  22. 7. 2023 17:31
Velkorysý dárce
150 Kč  •  20. 7. 2023 14:43
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  20. 7. 2023 10:59
Štědrý dárce
300 Kč  •  18. 7. 2023 9:34
DobroDárce
300 Kč  •  17. 7. 2023 15:25
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  17. 7. 2023 12:43
DobroDárce
300 Kč  •  16. 7. 2023 21:48
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  16. 7. 2023 20:33
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  16. 7. 2023 18:09
Milý dárce
300 Kč  •  16. 7. 2023 14:53
Štědrý dárce
200 Kč  •  16. 7. 2023 14:22
Velkorysý dárce
500 Kč  •  16. 7. 2023 13:11
Štědrý dárce
300 Kč  •  16. 7. 2023 12:41
Laskavý dárce
300 Kč  •  16. 7. 2023 12:27
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  16. 7. 2023 10:25
Štědrý dárce
300 Kč  •  16. 7. 2023 8:00
Milý dárce
200 Kč  •  13. 7. 2023 17:58
Velkorysý dárce
300 Kč  •  13. 7. 2023 16:03
Milý dárce
300 Kč  •  12. 7. 2023 9:42
Milý dárce
300 Kč  •  12. 7. 2023 2:30
Velkorysý dárce
300 Kč  •  12. 7. 2023 0:03
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  11. 7. 2023 22:15
DobroDárce
100 Kč  •  11. 7. 2023 21:27
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  11. 7. 2023 14:32
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  11. 7. 2023 8:59
Velkorysý dárce
100 Kč  •  7. 7. 2023 20:34
M-Style distributor
3 500 Kč  •  5. 7. 2023 6:51
Přejeme ať se podaří vůz koupit. Šéfis
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  4. 7. 2023 9:50
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  3. 7. 2023 10:57
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  3. 7. 2023 9:45
Štědrý dárce
100 Kč  •  2. 7. 2023 18:52
Milý dárce
2 000 Kč  •  2. 7. 2023 18:21
DobroDárce
150 Kč  •  2. 7. 2023 11:26
Milý dárce
250 Kč  •  1. 7. 2023 13:38
Štědrý dárce
200 Kč  •  1. 7. 2023 12:00
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  1. 7. 2023 11:44
Jitka D.
600 Kč  •  1. 7. 2023 10:00
Držím vám moc palce a přeji hodně štěstí 🍀
DobroDárce
600 Kč  •  1. 7. 2023 8:30
Milý dárce
600 Kč  •  30. 6. 2023 13:53
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  30. 6. 2023 8:52
Dárce, který je pro každou dobrost
50 Kč  •  29. 6. 2023 19:28
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  29. 6. 2023 14:46
Milý dárce
150 Kč  •  29. 6. 2023 7:54
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  27. 6. 2023 19:23
Štědrý dárce
300 Kč  •  27. 6. 2023 18:14
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  27. 6. 2023 14:45
DobroDárce
1 000 Kč  •  26. 6. 2023 20:19
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  26. 6. 2023 11:32
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  25. 6. 2023 23:14
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  25. 6. 2023 17:35
Milý dárce
300 Kč  •  25. 6. 2023 8:52
grupo Astrea, s.r.o.
444 Kč  •  24. 6. 2023 22:21
Drž se malý kamaráde
Laskavý dárce
600 Kč  •  24. 6. 2023 21:29
Štědrý dárce
200 Kč  •  23. 6. 2023 20:34
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  23. 6. 2023 14:45
Štědrý dárce
300 Kč  •  23. 6. 2023 11:46
Laskavý dárce
600 Kč  •  23. 6. 2023 11:16
DobroDárce
400 Kč  •  23. 6. 2023 10:44
Velkorysý dárce
600 Kč  •  23. 6. 2023 10:09
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  23. 6. 2023 6:42
Štědrý dárce
300 Kč  •  22. 6. 2023 9:08
Laskavý dárce
200 Kč  •  22. 6. 2023 7:33
Dobrosrdečný dárce
3 000 Kč  •  22. 6. 2023 7:26
Dárce, který je pro každou dobrost
150 Kč  •  21. 6. 2023 21:54
Velkorysý dárce
300 Kč  •  21. 6. 2023 21:05
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  21. 6. 2023 20:25
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  21. 6. 2023 12:25
Štědrý dárce
300 Kč  •  21. 6. 2023 9:42
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  21. 6. 2023 8:32
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  21. 6. 2023 8:03
Laskavý dárce
300 Kč  •  21. 6. 2023 7:40
Štědrý dárce
600 Kč  •  20. 6. 2023 20:46
Milý dárce
500 Kč  •  20. 6. 2023 15:52
Štědrý dárce
300 Kč  •  20. 6. 2023 14:14
DobroDárce
200 Kč  •  20. 6. 2023 13:33
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  20. 6. 2023 8:06
Velkorysý dárce
300 Kč  •  19. 6. 2023 15:35
DobroDárce
300 Kč  •  18. 6. 2023 22:12
Laskavý dárce
500 Kč  •  18. 6. 2023 20:44
Robert F.
2 000 Kč  •  18. 6. 2023 20:04
Přejeme Ti hodně síly .. Ty tu nemoc přemůžeš, náš malý hrdina jsi už teď, držíme ti všechny palce .. Tak ať jsi brzy zdravý. Bojuj a nevzdávej to!
Velkorysý dárce
5 000 Kč  •  18. 6. 2023 19:37
Velkorysý dárce
300 Kč  •  18. 6. 2023 10:43
Dárce, který je pro každou dobrost
3 500 Kč  •  18. 6. 2023 1:26
Štědrý dárce
300 Kč  •  17. 6. 2023 19:44
Laskavý dárce
500 Kč  •  17. 6. 2023 16:27
DobroDárce
300 Kč  •  17. 6. 2023 15:41
DobroDárce
1 000 Kč  •  17. 6. 2023 9:28
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  17. 6. 2023 8:06
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  17. 6. 2023 6:46
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  16. 6. 2023 20:24
Laskavý dárce
300 Kč  •  16. 6. 2023 14:03
Kateřina E.
300 Kč  •  16. 6. 2023 12:39
Držím palce ať se Vincíkův stav zlepšuje a přeji celé rodině hodně síly a dobrých lidí kolem sebe.
Velkorysý dárce
100 Kč  •  16. 6. 2023 12:12
Štědrý dárce
6 800 Kč  •  16. 6. 2023 11:47
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  16. 6. 2023 10:49
Milý dárce
300 Kč  •  16. 6. 2023 10:24
Štědrý dárce
100 Kč  •  16. 6. 2023 8:27
Milý dárce
300 Kč  •  16. 6. 2023 8:19
Laskavý dárce
500 Kč  •  16. 6. 2023 1:54
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  15. 6. 2023 23:13
Milý dárce
300 Kč  •  15. 6. 2023 22:35
Renata
300 Kč  •  15. 6. 2023 21:05
Přeji, ať se brzo splní rodině její přání, které uleví každý den v
DobroDárce
300 Kč  •  15. 6. 2023 20:57
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  15. 6. 2023 20:48
Laskavý dárce
100 Kč  •  15. 6. 2023 20:10
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  15. 6. 2023 18:01
Velkorysý dárce
600 Kč  •  15. 6. 2023 13:48
Laskavý dárce
300 Kč  •  15. 6. 2023 9:00
DobroDárce
300 Kč  •  15. 6. 2023 6:08
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  14. 6. 2023 21:23
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  14. 6. 2023 20:43
Laskavý dárce
300 Kč  •  14. 6. 2023 20:09
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  14. 6. 2023 19:18
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  14. 6. 2023 16:46
Velkorysý dárce
200 Kč  •  14. 6. 2023 14:50
Laskavý dárce
300 Kč  •  14. 6. 2023 9:50
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  14. 6. 2023 9:31
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  14. 6. 2023 8:51
Milý dárce
200 Kč  •  13. 6. 2023 21:02
Ngoc Mao
500 Kč  •  13. 6. 2023 20:51
Doufáme, že příspěvek alespoň malinko pomůže a posíláme hodně síly!
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  13. 6. 2023 20:11
DobroDárce
111 Kč  •  13. 6. 2023 19:04
Štědrý dárce
300 Kč  •  13. 6. 2023 10:19
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  13. 6. 2023 9:21
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  12. 6. 2023 22:12
Milý dárce
111 Kč  •  12. 6. 2023 17:00
Laskavý dárce
3 500 Kč  •  12. 6. 2023 13:15
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  11. 6. 2023 20:24
Štědrý dárce
300 Kč  •  11. 6. 2023 19:17
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  11. 6. 2023 19:14
DobroDárce
600 Kč  •  11. 6. 2023 15:45
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  11. 6. 2023 14:31
Milý dárce
500 Kč  •  11. 6. 2023 14:12
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  11. 6. 2023 10:43
Milý dárce
100 Kč  •  11. 6. 2023 9:51
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  11. 6. 2023 8:10
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  11. 6. 2023 7:54
Velkorysý dárce
600 Kč  •  11. 6. 2023 6:42
Milý dárce
300 Kč  •  10. 6. 2023 23:29
DobroDárce
200 Kč  •  10. 6. 2023 23:22
Velkorysý dárce
300 Kč  •  10. 6. 2023 17:34
Jarča
2 000 Kč  •  10. 6. 2023 10:53
Držte se !!
DobroDárce
20 000 Kč  •  10. 6. 2023 10:23
Miluše K.
600 Kč  •  10. 6. 2023 10:19
Držím palce!
T.
300 Kč  •  9. 6. 2023 20:15
Zkuste také některou z nadací. Např
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  9. 6. 2023 9:18
DobroDárce
300 Kč  •  9. 6. 2023 0:42
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  8. 6. 2023 23:41
Velkorysý dárce
600 Kč  •  8. 6. 2023 6:25
DobroDárce
300 Kč  •  7. 6. 2023 23:07
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  7. 6. 2023 21:16
DobroDárce
1 000 Kč  •  7. 6. 2023 20:46
Velkorysý dárce
50 Kč  •  7. 6. 2023 19:32
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  7. 6. 2023 18:35
Štědrý dárce
300 Kč  •  7. 6. 2023 17:11
Laskavý dárce
300 Kč  •  7. 6. 2023 12:35
Milý dárce
300 Kč  •  7. 6. 2023 11:28
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  7. 6. 2023 9:52
Veronika H.
500 Kč  •  7. 6. 2023 9:23
Vinci, jsi statečný kluk a máš báječné a silné rodiče, ať vám každý den přinese něco hezkého
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  7. 6. 2023 8:45
DobroDárce
300 Kč  •  7. 6. 2023 8:21
Marcela P.
1 000 Kč  •  7. 6. 2023 7:27
😘
Jedna z mnoha
500 Kč  •  7. 6. 2023 4:45
Držím palce, sny se mají plnit
Dárce, který je pro každou dobrost
222 Kč  •  6. 6. 2023 21:33
Milan
333 Kč  •  6. 6. 2023 20:27
Vše dopadne dobře!!!
Karel
2 000 Kč  •  6. 6. 2023 18:37
Rodiče zůstaňte silní. A ať je Vincíkovo zdraví jen lepší!
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  6. 6. 2023 18:35
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  6. 6. 2023 13:53
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  6. 6. 2023 8:27
Milý dárce
200 Kč  •  6. 6. 2023 8:14
DobroDárce
600 Kč  •  6. 6. 2023 7:01
Štědrý dárce
100 Kč  •  5. 6. 2023 22:20
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  5. 6. 2023 20:22
Milý dárce
500 Kč  •  5. 6. 2023 18:49
Velkorysý dárce
300 Kč  •  5. 6. 2023 17:14
DobroDárce
100 Kč  •  5. 6. 2023 14:37
Milý dárce
500 Kč  •  5. 6. 2023 8:24
Zuzana J.
1 000 Kč  •  4. 6. 2023 20:18
Přeji mnoho zdraví Vincíkovi a ještě více sil mamince a tatínlovi
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  4. 6. 2023 13:16
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  3. 6. 2023 6:48
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  2. 6. 2023 20:23
Velkorysý dárce
300 Kč  •  2. 6. 2023 14:23
Velkorysý dárce
600 Kč  •  2. 6. 2023 13:57
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  2. 6. 2023 13:06
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  2. 6. 2023 13:05
Milý dárce
600 Kč  •  2. 6. 2023 9:37
Velkorysý dárce
300 Kč  •  2. 6. 2023 9:36
DobroDárce
600 Kč  •  2. 6. 2023 9:19
Lucie P.
1 000 Kč  •  1. 6. 2023 8:53
Držím vám palce a přeji hodně sil a lásky.
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  31. 5. 2023 16:01
Dárce, který je pro každou dobrost
1 065 Kč  •  31. 5. 2023 15:42
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  31. 5. 2023 9:40
Milý dárce
600 Kč  •  31. 5. 2023 0:10
Štědrý dárce
200 Kč  •  30. 5. 2023 23:11
Lukas
200 Kč  •  30. 5. 2023 22:10
Hodně štěstí
DobroDárce
600 Kč  •  30. 5. 2023 22:00
Plašilová
300 Kč  •  29. 5. 2023 20:04
At se povede vybrat co nejvíce,
Klára
100 Kč  •  26. 5. 2023 10:18
Aspoň něco málo. Ať se daří.
Lucie D.
300 Kč  •  23. 5. 2023 20:23
Aspon maly prispevek, budu sdilet :)
Robert
600 Kč  •  20. 5. 2023 20:25
Společně všechno zvládneme ;-)
Radka
300 Kč  •  19. 5. 2023 7:55
Hodně sil, držte se!
Mirka
300 Kč  •  17. 5. 2023 8:47
Hodně štěstí
Darce z Kralup
1 000 Kč  •  16. 5. 2023 15:12
Snad se podari a budete mit vysneny vuz pro syna.
Dárce
100 Kč  •  14. 5. 2023 20:45
Alespoň maličkost
Kristyn86
300 Kč  •  14. 5. 2023 17:24
At se vybere Vinckovi na auto!
Dan R.
2 000 Kč  •  12. 5. 2023 19:31
Držím palce
Miloš
200 Kč  •  12. 5. 2023 19:00
Hodně sil 🤞
Radka
300 Kč  •  12. 4. 2023 15:12
Spoustu sil celé rodině
Tomáš A.
300 Kč  •  7. 4. 2023 14:53
AT MU TO POMUŽE
Lukáš B.
1 000 Kč  •  1. 4. 2023 10:07
hodně sil:-)
Marcela G.
1 000 Kč  •  30. 3. 2023 16:29
Ať se Vincíkovi dobře jezdí ;)
Honza
300 Kč  •  29. 3. 2023 6:48
Držím palce !
Dominik
200 Kč  •  28. 3. 2023 22:26
Never give up!

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat