Úspěšně vybráno:

Složili jste se na auto pro statečnou Ivanku

Vybráno 0 Kč 366 853 Kč
350 000 Kč
 -
557 dárců
Celkem se zapojilo
659 Kč
Průměrná výše daru
12 000 Kč
Nejvyšší dar
53 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Složili jste se na auto pro statečnou Ivanku

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
HC Sparta Praha, Petra Bradnová
Datum přidání
26. 5. 2023
Poslední aktualita

15. 9. 2023 23:37

Velké auto pro Ivanku je doma 🙏


Milí dárci, 

s velkou radostí bychom vám chtěli oznámit, že velké auto pro Ivanku je doma. Už jsme několikrát cestovali na kontroly do FN Motol s velkým autem a Ivanka si mohla s sebou vzít vozíček a je to radost ji sledovat, jak se může pohybovat sama po chodbách nemocnice a jak je spokojená, a o to jde především. Z celého srdce děkujeme všem dárcům, kteří přispěli na sbírku Ivanky a velmi děkujeme našemu patronu sbírky, hokejovému klubu HC Sparta Praha za pomoc, podporu. Moc si vážíme vaší pomoci. Přejeme všem hlavně hodně zdraví. 🙏💕🍀😉🙏
S úctou Ivanka s rodinou 💕Zobrazit celou aktualitu

Představení sbírky

Ivanka je upovídaná 4,5 letá holčička, která se statečně pere se svým osudem. Ač tomu žádné vyšetření v těhotenství nenasvědčovalo, narodila se po několikadenním vyvolávání porodu s rozštěpem páteře a několika závažnými vývojovými vadami. Ivanka svůj první měsíc na světě doslova probojovala, podstoupila několik operací, které ji zachránily život. Díky intenzivní rehabilitaci od narození dokáže stabilně sedět, lézt po zemi a zdokonaluje vysoký klek s oporou. K samostatnému pohybu používá invalidní vozíček a všude ji doprovází asistenční fenka Jelli, která je pro ni parťačkou a pomocníkem.

Ivanka je navzdory nepříznivému osudu mentálně naprosto v pořádku, a proto byla loni na jaře přijata do normální mateřské školky s asistentkou. V září ale do školky nenastoupila. Během prázdnin v loňském roce přišly další rány osudu. Ivance bylo diagnostikováno nádorové onemocnění a co je navíc smutné, dodnes není znám jeho původ. Nádor se podařilo chirurgicky odstranit. Nyní probíhá systémová léčba na dětské onkologii ve FN Motol. 

Ivanka je od narození sledována u mnoha specializovaných lékařů. převážně ve FN v Motole a rehabilituje na neuroklinikách v Praze, lázních Klimkovice, na Slovensku. V našem bydlišti se žádná takto vysoce specializovaná péče pro děti s tělesným postižením neposkytuje. Musíme tedy dojíždět ke všem lékařům, za rehabilitacemi a dalšími terapiemi. Automobil se stal nezbytnou součástí našeho života. Bohužel v našem současném automobilu není dost prostoru na kompenzační pomůcky, které potřebuji.

Komu pomůžeme?

Ahoj, jmenuji se Ivanka a narodila jsem se 25. 11. 2018. Moje problémy začaly už u maminky v bříšku na začátku těhotenství. Všechna screeningová vyšetření byla v pořádku a ošetřující gynekolog moje rodiče uklidňoval, že jde o naprosto bezproblémové těhotenství. Když jsem se po termínu a několikadenním vyvolávání porodu narodila, místo radosti na porodním sále zavládlo zděšení. Lékaři rodičům krátce po narození oznámili, že mám v bederní části zad rozsáhlý rozštěp páteře a další vývojové vady, a proto musím být ihned převezena do FN Motol v Praze. Během prvních 24 hodin mého života jsem musela podstoupit první operaci, při které lékaři uzavřeli otvor na zádech. V následujících dnech se mi začaly zvětšovat mozkové komory, protože se v nich hromadil mozkomíšní mok. Lékaři mi proto zavedli do hlavičky VP shunt, který drénuje přebytečný mok z mozku do bříška. Kromě toho jsem se narodila s ortopedickou vadou chodidel, podkovovitou ledvinou, nevyvinutým palečkem na pravé ručičce a na magnetické rezonanci mi byla diagnostikována vývojová vada mozku Arnold Chiariho malformace typu II. Prognóza lékařů byla, že ze mě bude ležák, který bude ale vnímat.

Když se můj stav stabilizoval, začala jsem v nemocnici rehabilitovat podle Vojtovy metody. Domů mě z nemocnice propustili před Vánocemi 2018. Začala se rozjíždět kolečka pravidelných kontrol u specializovaných lékařů v Praze. Musela jsem podstoupit léčbu ortopedické vady chodidel v prvních měsících života. Do FN Motol jsme dojížděli i několikrát týdně. Dále se objevil problém se svěrači a proto musím být několikrát denně cévkovaná. Doma jsme intenzivně stále cvičili Vojtovu metodu několikrát denně a radovali se z pokroků, které nikdo moc nepředpokládal, že jednou dokážu. Od prvních narozenin jsme začali přidávat i aktivní cvičení dle Bobath konceptu, hipoterapii, ergoterapii a také jsme začali dojíždět na intenzivní neurorehabilitace na kliniky v Praze, do lázní Klimkovice a na intenzivní rehabilitační pobyty na Slovensko. Díky intenzivnímu cvičení jsem se naučila stabilně sedět, lézt a trénuji vysoký klek s oporou. Bohužel samostatný stoj a chůzi nezvládnu. Doma používáme vertikalizační stojan na stoj a k samostatnému pohybu používám invalidní vozíček.  

Přestože musím hodně cvičit, jsem usměvavá holčička, moc ráda mluvím, někdy možná až moc, zpívám a mám radost ze života. Na vozíček jsem si zvykla, jezdila jsem na něm často. Na jaře loňského roku si maminka všimla, že se mi na místě, kde je kostrč udělala boule. Měla strach, jestli se mi nezačíná tvořit dekubit nebo něco podobného, protože často sedím. Boulička nemizela, rozhodli jsme se navštívit paní doktorku a poradit se, co by to mohlo být. Paní doktorka nám zařídila ultrazvukové vyšetření v místě bydliště, s tím, že bude i tak potřeba jet na vyšší pracoviště do FN Motol. Protože jsem sledovaná také na neurochirurgii ve FN Motol, naše první konzultace bouličky proběhla zde, protože byla umístěna těsně pod jizvou, která mi zůstala po operaci rozštěpu páteře po narození. Proběhla kontrola ultrazvukem i ve FN Motol, ale nebylo z toho jasné, co je to za útvar. Ve FN Motol se rozhodlo, že se provede magnetická rezonance, na kterou jsme ale musely čekat 3 měsíce. Termín vycházel na konec července. Mezitím mě díky doporučení Speciálně pedagogického centra přijali v květnu loňského roku do mateřské školy mezi zdravé děti a navíc v místě bydliště. Měla jsem mít svoji paní asistentku. Také do naší domácnosti přibyla nová členka rodiny, asistenční fenka Jellinka, která vnesla do našeho života novou pozitivní energii a my si ji od prvních okamžiků zamilovali.

Moji rodiče už byli zvyklí, že žijeme trochu jiný život než ostatní rodiny, ale snaží se celou dobu, abych žila co nejšťastnější  život a byla co nejvíce soběstačná. Těšila jsem se do školky. Maminka se chtěla vrátit do práce, alespoň na částečný úvazek. V půlce prázdnin se naší rodině převrátil život znovu. Několik hodin po vyšetření magnetickou rezonancí ve FN Motol vstoupila do našeho pokoje velká skupina lékařů, většina z nich s lítostivým výrazem ve tváři. Pan přednosta kliniky mamince oznámil, že zůstáváme, protože našli útvar, který je překvapil. Nádor. Za další hodinu už si mě vyšetřil pan doktor z dětské onkologie. Provedla se biopsie. Zjistilo se, že nádor je bohužel zhoubný. Během dvou týdnů se provedlo několik vyšetření a v půlce srpna byla zahájena onkologická léčba. Pendlujeme neustále mezi nemocnicí a domovem, jezdíme na časté kontroly k lékařům a na cvičení. Když jsme doma, stává se, že se můj stav zhorší a musím ihned odjet s maminkou do nemocnice do Prahy. Kdykoliv během dne. Doma máme neustále připravené kufry. 

Přestože byl osud k Ivance opravdu mimořádně krutý, nevzdává se, bojuje a navíc rozdává radost lidem kolem sebe. Dokonce se naučila nahrávat na telefon videa, stala se z ní asi nejmladší “youtuberka”  široko daleko. Její trnitou cestu životem můžete sledovat na Instagramu a FB

https://www.instagram.com/pomocproivanku/

https://www.facebook.com/pomocproivanku/

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Ivanka ke svému životu potřebuje spoustu pomůcek i mimo domov.

Peníze z této sbírky použijeme na částečnou úhradu velkého automobilu, abychom umožnili Ivance pohodlnou přepravu, dostatek místa pro pomůcky, zdravotní kočárek, invalidní vozíček, terénní zdravotní kočárek,  Jellinku a pro speciální zdravotní autosedačku při častém cestování za léčbou, lékařskými kontrolami a terapiemi.

Za jakýkoliv finanční příspěvek vám ze srdce děkujeme!

Ivanka, asistenční fenka Jelli, rodiče Petra a Michal

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

15. 9. 2023 23:37

Velké auto pro Ivanku je doma 🙏


Milí dárci, 

s velkou radostí bychom vám chtěli oznámit, že velké auto pro Ivanku je doma. Už jsme několikrát cestovali na kontroly do FN Motol s velkým autem a Ivanka si mohla s sebou vzít vozíček a je to radost ji sledovat, jak se může pohybovat sama po chodbách nemocnice a jak je spokojená, a o to jde především. Z celého srdce děkujeme všem dárcům, kteří přispěli na sbírku Ivanky a velmi děkujeme našemu patronu sbírky, hokejovému klubu HC Sparta Praha za pomoc, podporu. Moc si vážíme vaší pomoci. Přejeme všem hlavně hodně zdraví. 🙏💕🍀😉🙏
S úctou Ivanka s rodinou 💕Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Štědrý dárce
200 Kč  •  18. 7. 2023 12:28
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  17. 7. 2023 22:11
Štědrý dárce
10 Kč  •  15. 7. 2023 20:51
Václav Vosátka
4 073 Kč  •  15. 7. 2023 9:58
Vydražené brusle Michala Moravčíka
Aneta
300 Kč  •  14. 7. 2023 16:38
Aspoň něco málo 🙏❤️
Velkorysý dárce
111 Kč  •  14. 7. 2023 14:40
DobroDárce
300 Kč  •  14. 7. 2023 11:51
Veronika
1 000 Kč  •  13. 7. 2023 20:26
Ivanko, jsi statečná holčička a věřím, že se uzdravíš, držíme ti s dcerkou palce ❤️❤️
Štědrý dárce
300 Kč  •  13. 7. 2023 8:42
Velkorysý dárce
100 Kč  •  12. 7. 2023 18:03
Milý dárce
600 Kč  •  12. 7. 2023 13:52
Hana
300 Kč  •  12. 7. 2023 13:06
😘
Markéta F.
200 Kč  •  12. 7. 2023 9:15
❤️
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  11. 7. 2023 23:06
Velkorysý dárce
1 975 Kč  •  11. 7. 2023 22:49
Štědrý dárce
200 Kč  •  11. 7. 2023 21:45
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  11. 7. 2023 19:46
Štědrý dárce
100 Kč  •  11. 7. 2023 9:36
Milý dárce
7 000 Kč  •  10. 7. 2023 22:46
Milý dárce
7 000 Kč  •  10. 7. 2023 22:35
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  10. 7. 2023 22:31
Milý dárce
600 Kč  •  10. 7. 2023 22:16
Velkorysý dárce
12 000 Kč  •  10. 7. 2023 22:09
Míša Hájková
300 Kč  •  10. 7. 2023 21:53
Hodně štěstí Ivanko!🍀Nedej se.💪❤️
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  10. 7. 2023 21:53
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  10. 7. 2023 19:39
Laskavý dárce
300 Kč  •  10. 7. 2023 19:17
Laskavý dárce
1 234 Kč  •  10. 7. 2023 19:00
DobroDárce
500 Kč  •  10. 7. 2023 17:44
Beata
300 Kč  •  10. 7. 2023 14:53
Ivanko sleduji jak si statecna, tak aspon malo jako symbol, ze na tebe myslim. Sama jsem v invalidnim duchodu. Hodne stesti
DobroDárce
300 Kč  •  10. 7. 2023 7:30
Štědrý dárce
300 Kč  •  10. 7. 2023 0:32
Velkorysý dárce
3 500 Kč  •  9. 7. 2023 22:53
Velkorysý dárce
100 Kč  •  9. 7. 2023 22:33
B
1 000 Kč  •  9. 7. 2023 22:28
Ivanko, jsi úžasná a silná holčička. Moc na tebe myslím a doufám, že se brzy uzdravíš.
Rozárka a Mariánka
1 000 Kč  •  9. 7. 2023 21:29
Ivanko, držíme palečky, bojuj, posíláme co nejvíce zdraví, pozdravuj pejska a těšíme se na tvé nové příspěvky.
Milý dárce
150 Kč  •  9. 7. 2023 15:18
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  9. 7. 2023 12:02
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  9. 7. 2023 0:38
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  8. 7. 2023 22:01
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  8. 7. 2023 19:57
Martina a její kluci
1 600 Kč  •  8. 7. 2023 19:34
Ivanko, přihazujeme druhé kolo aby to klaplo a byla jsi mobilní 😉
Velkorysý dárce
300 Kč  •  8. 7. 2023 19:03
Štědrý dárce
100 Kč  •  8. 7. 2023 16:31
Pavla, Sofinka a Petřík
866 Kč  •  8. 7. 2023 11:52
Zaokrouhlujeme 😊 brzy se uzdrav, myslíme na Tebe Ivy! ❤️
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  8. 7. 2023 11:46
Laskavý dárce
100 Kč  •  8. 7. 2023 10:14
DobroDárce
300 Kč  •  8. 7. 2023 7:51
Milý dárce
300 Kč  •  7. 7. 2023 22:54
Milý dárce
100 Kč  •  7. 7. 2023 21:11
Dárce, který je pro každou dobrost
50 Kč  •  7. 7. 2023 21:01
DobroDárce
300 Kč  •  7. 7. 2023 20:39
Mirka
100 Kč  •  7. 7. 2023 14:56
Milá Ivanko. Jsi úžasná holčička.
Milý dárce
100 Kč  •  6. 7. 2023 10:18
DobroDárce
300 Kč  •  6. 7. 2023 8:58
Velkorysý dárce
500 Kč  •  6. 7. 2023 8:20
Laskavý dárce
200 Kč  •  5. 7. 2023 22:30
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  5. 7. 2023 19:47
Andrea
300 Kč  •  5. 7. 2023 17:48
Milá Ivanko, jsi statečná a šikovná holčička. Krásně malujes a tvořit videjka. Brzy se uzdrav🙏😇❤️
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  5. 7. 2023 16:23
Milý dárce
500 Kč  •  5. 7. 2023 13:42
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  5. 7. 2023 9:10
Milý dárce
300 Kč  •  4. 7. 2023 19:39
DobroDárce
600 Kč  •  4. 7. 2023 18:17
Dárce, který je pro každou dobrost
20 Kč  •  4. 7. 2023 17:41
DobroDárce
300 Kč  •  4. 7. 2023 15:47
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  4. 7. 2023 14:34
Štědrý dárce
20 Kč  •  4. 7. 2023 11:40
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  4. 7. 2023 11:28
Velkorysý dárce
50 Kč  •  4. 7. 2023 10:58
Velkorysý dárce
100 Kč  •  4. 7. 2023 10:55
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  4. 7. 2023 9:25
Dobrosrdečný dárce
20 Kč  •  4. 7. 2023 8:56
Velkorysý dárce
300 Kč  •  4. 7. 2023 7:53
DobroDárce
1 000 Kč  •  3. 7. 2023 20:58
Milý dárce
50 Kč  •  3. 7. 2023 20:53
Štědrý dárce
300 Kč  •  3. 7. 2023 20:31
Milý dárce
50 Kč  •  3. 7. 2023 19:53
Velkorysý dárce
200 Kč  •  3. 7. 2023 19:25
Milý dárce
600 Kč  •  3. 7. 2023 19:13
Adri a Kaja
1 301 Kč  •  3. 7. 2023 18:27
Čekáme na Tebe v Lípách
Štědrý dárce
40 Kč  •  3. 7. 2023 17:27
Štědrý dárce
100 Kč  •  3. 7. 2023 14:01
Václav Vosátko
8 888 Kč  •  3. 7. 2023 13:25
Za zakoupenou hokejku Míry Formana
Milý dárce
10 Kč  •  3. 7. 2023 13:00
DobroDárce
1 000 Kč  •  3. 7. 2023 11:49
Laskavý dárce
50 Kč  •  3. 7. 2023 11:43
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  3. 7. 2023 11:07
Velkorysý dárce
300 Kč  •  3. 7. 2023 10:57
Milý dárce
200 Kč  •  3. 7. 2023 10:50
Dobrosrdečný dárce
20 Kč  •  3. 7. 2023 10:31
N
100 Kč  •  3. 7. 2023 10:19
Jsi statečná Ivanko!
Laskavý dárce
300 Kč  •  3. 7. 2023 10:09
Liduš
100 Kč  •  3. 7. 2023 9:56
Drž se, Ivanko🍀
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  3. 7. 2023 9:42
Jana G.
200 Kč  •  3. 7. 2023 8:16
Ivanko jsi bojovnice ♥️
Laskavý dárce
100 Kč  •  3. 7. 2023 5:45
Dobrosrdečný dárce
20 Kč  •  2. 7. 2023 22:37
Milý dárce
300 Kč  •  2. 7. 2023 22:34
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  2. 7. 2023 22:26
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  2. 7. 2023 21:54
Laskavý dárce
200 Kč  •  2. 7. 2023 21:53
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  2. 7. 2023 20:49
Lenka
300 Kč  •  2. 7. 2023 20:45
❤️
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  2. 7. 2023 20:26
Milý dárce
100 Kč  •  2. 7. 2023 20:08
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  2. 7. 2023 20:06
Laskavý dárce
600 Kč  •  2. 7. 2023 20:01
Milý dárce
200 Kč  •  2. 7. 2023 19:45
Milý dárce
100 Kč  •  2. 7. 2023 19:34
Laskavý dárce
300 Kč  •  2. 7. 2023 19:32
Dobrosrdečný dárce
924 Kč  •  2. 7. 2023 19:14
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  2. 7. 2023 19:09
Štědrý dárce
300 Kč  •  2. 7. 2023 18:44
Laskavý dárce
100 Kč  •  2. 7. 2023 18:00
Nikky
100 Kč  •  2. 7. 2023 17:54
Ivanko jsi 🌞 hodně 🍀
Štědrý dárce
244 Kč  •  2. 7. 2023 17:47
Štědrý dárce
300 Kč  •  2. 7. 2023 17:40
Milý dárce
600 Kč  •  2. 7. 2023 17:34
Štědrý dárce
100 Kč  •  2. 7. 2023 17:24
Dobrosrdečný dárce
33 Kč  •  2. 7. 2023 17:24
DobroDárce
300 Kč  •  2. 7. 2023 17:21
DobroDárce
100 Kč  •  2. 7. 2023 17:10
Štědrý dárce
300 Kč  •  2. 7. 2023 17:05
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  2. 7. 2023 17:01
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  2. 7. 2023 16:26
DobroDárce
150 Kč  •  2. 7. 2023 16:24
Lucka z Brna
50 Kč  •  2. 7. 2023 16:22
Pro úžasnou a statečnou Ivanku - myslím na Vás
DobroDárce
50 Kč  •  2. 7. 2023 16:21
DobroDárce
10 Kč  •  2. 7. 2023 16:10
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  2. 7. 2023 16:07
Štědrý dárce
50 Kč  •  2. 7. 2023 15:57
Laskavý dárce
200 Kč  •  2. 7. 2023 15:47
Štědrý dárce
150 Kč  •  2. 7. 2023 15:43
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  2. 7. 2023 15:21
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  2. 7. 2023 15:19
Milý dárce
100 Kč  •  2. 7. 2023 15:18
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  2. 7. 2023 15:09
Hanka
100 Kč  •  2. 7. 2023 15:07
Držím pěsti Ivanko ❤️Jsi kouzelná holčička 😘
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  2. 7. 2023 15:06
Laskavý dárce
200 Kč  •  2. 7. 2023 15:04
Laskavý dárce
100 Kč  •  2. 7. 2023 15:02
DobroDárce
600 Kč  •  2. 7. 2023 14:57
Markuskovi
300 Kč  •  2. 7. 2023 14:54
Ivanko držíme palce !
Velkorysý dárce
100 Kč  •  2. 7. 2023 14:52
Velkorysý dárce
300 Kč  •  2. 7. 2023 14:46
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  2. 7. 2023 14:42
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  2. 7. 2023 13:54
Velkorysý dárce
200 Kč  •  2. 7. 2023 12:13
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  2. 7. 2023 10:58
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  1. 7. 2023 11:09
DobroDárce
100 Kč  •  30. 6. 2023 22:38
Velkorysý dárce
300 Kč  •  30. 6. 2023 22:25
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  30. 6. 2023 19:54
Milý dárce
500 Kč  •  30. 6. 2023 16:26
Laskavý dárce
300 Kč  •  30. 6. 2023 14:20
Milý dárce
600 Kč  •  30. 6. 2023 13:04
Milý dárce
200 Kč  •  30. 6. 2023 10:52
Laskavý dárce
200 Kč  •  30. 6. 2023 0:16
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  30. 6. 2023 0:05
Velkorysý dárce
200 Kč  •  29. 6. 2023 21:57
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  29. 6. 2023 21:43
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  29. 6. 2023 20:57
Kubečkovi
300 Kč  •  29. 6. 2023 9:19
Ivanko, jsi úžasná, statečná holčička!! Tvoje videa jsou NEJ!🤩 Všechno dobře dopadne❤️
Veronika Brádková
1 000 Kč  •  29. 6. 2023 9:02
Ivanko, sluníčko 🌸 ať ti nové auto slouží, tak jak potřebuješ 🩷
Velkorysý dárce
300 Kč  •  29. 6. 2023 8:53
Štědrý dárce
100 Kč  •  28. 6. 2023 17:57
DobroDárce
231 Kč  •  28. 6. 2023 16:30
DobroDárce
600 Kč  •  28. 6. 2023 16:07
Velkorysý dárce
300 Kč  •  27. 6. 2023 22:58
Milý dárce
1 000 Kč  •  27. 6. 2023 22:23
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  27. 6. 2023 20:08
Barča a Míšánek
2 000 Kč  •  27. 6. 2023 19:59
Držíme palce Ivance
J+V
5 000 Kč  •  27. 6. 2023 18:59
Přejeme hodně štěstí a Ivance držíme palce, aby bylo všechno dobré.
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  27. 6. 2023 15:19
Theuška a Floki
300 Kč  •  27. 6. 2023 11:13
Držíme palečky!
DobroDárce
600 Kč  •  27. 6. 2023 7:15
Laskavý dárce
100 Kč  •  26. 6. 2023 23:31
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  26. 6. 2023 23:14
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  26. 6. 2023 22:40
Velkorysý dárce
50 Kč  •  26. 6. 2023 21:42
Laskavý dárce
300 Kč  •  26. 6. 2023 19:46
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  26. 6. 2023 15:34
DobroDárce
1 000 Kč  •  26. 6. 2023 10:04
Milý dárce
200 Kč  •  26. 6. 2023 9:42
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  25. 6. 2023 10:12
Milý dárce
1 000 Kč  •  25. 6. 2023 6:14
Štědrý dárce
600 Kč  •  24. 6. 2023 20:57
Laskavý dárce
300 Kč  •  24. 6. 2023 20:19
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  24. 6. 2023 10:10
Velkorysý dárce
5 000 Kč  •  24. 6. 2023 9:49
Dobrosrdečný dárce
800 Kč  •  23. 6. 2023 23:19
Hekovi
500 Kč  •  23. 6. 2023 17:44
Ivanko, držíme palečky.
Marian
600 Kč  •  23. 6. 2023 14:52
Přeji brzké uzdravení
Dobrosrdečný dárce
2 500 Kč  •  22. 6. 2023 22:30
Dárce, který je pro každou dobrost
2 403 Kč  •  22. 6. 2023 18:03
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  22. 6. 2023 13:41
DobroDárce
165 Kč  •  22. 6. 2023 13:09
DobroDárce
200 Kč  •  21. 6. 2023 22:55
Milý dárce
300 Kč  •  21. 6. 2023 20:58
Jindří22
1 000 Kč  •  20. 6. 2023 19:49
Ivanko, sleduju tvůj obrovský boj, jsi statečná holčička, držím pěsti ❤️
Kamča
200 Kč  •  19. 6. 2023 14:33
Ivanko, držím palečky!
ruza
1 000 Kč  •  16. 6. 2023 8:33
Držím všechny palce tvým úspěchům.
Spartan
200 Kč  •  15. 6. 2023 22:28
Drzim ivance palce at svuj boj dotahne do vitezneho konce.
Ema a Pepa
600 Kč  •  15. 6. 2023 21:03
❤️máme Tě rádi ❤️
Nikola Č.
1 000 Kč  •  15. 6. 2023 16:23
Ať se celé rodině daří a překoná všechny překážky
Dagmar N.
3 500 Kč  •  13. 6. 2023 14:32
Šťastnou jizdu v novém :-) a spoustu dalších veselých jůtůbek
Richard M.
600 Kč  •  12. 6. 2023 15:10
Posílám :-* velké bojovnici. Vše dobře dopadne ;)
Kristýna Č.
200 Kč  •  12. 6. 2023 13:32
Posílám menší příspěvek na autíčko,pro to nejusměvavější sluníčko ❤️🥰
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  12. 6. 2023 12:34
Pro Tebe holčičko
Lída
300 Kč  •  12. 6. 2023 12:12
Hodně štěstí, moc držím palce 🍀
Dárce❤️
100 Kč  •  11. 6. 2023 0:04
Přeji moc moc síly ❤️
A+M
1 000 Kč  •  10. 6. 2023 15:22
Ivanko, tolik ti držíme palce! jsi sluníčko, které si zaslouží být zdravé. posíláme pozdrav Tobě, tvé rodině i Jelli.
Magda Š.
1 000 Kč  •  9. 6. 2023 23:59
Ivanko, jsi neskutečně statečná a veliká bojovnice ! Přeji Tobě i rodičům hodně síly a jen vše dobré.
Svatu
111 Kč  •  9. 6. 2023 21:35
Milá Ivanko, přeji ti vše jen to nejlepší. 😘
Katka
100 Kč  •  9. 6. 2023 12:16
hodně štěstí
Radka
300 Kč  •  9. 6. 2023 10:52
držím pěstičky
Mirek Říha
300 Kč  •  9. 6. 2023 9:08
Držím palce malé bojovnici. Mirek
Adel
200 Kč  •  8. 6. 2023 18:46
Váš příběh mě jako dětskou sestru, ale i člověka, který miluje děti, velmi zasáhl. Doufám, že Ivanka bude pořád tak krásná a chytrá holčička a že jí v jejím boji nic nezastaví.
Jarmila B. H.
1 000 Kč  •  8. 6. 2023 17:49
Ivanko, sluníčko 🍀
Glasová Aneta
2 000 Kč  •  6. 6. 2023 19:25
Držíme palce Ivanko ♥️♥️♥️
Ivana Laschova
600 Kč  •  5. 6. 2023 14:30
Veľa zdravia Ivanke ❤️
Helena J.
288 Kč  •  5. 6. 2023 9:29
Posílám pohlazení - všem !!!
Hana Hajdušková
200 Kč  •  4. 6. 2023 20:16
❤️
Pribik s mamkou
200 Kč  •  4. 6. 2023 15:39
Ivance, té největší bojovnici a nejstatečnější holčičce jakou znám. Držím palce ať se koruny vyberou
Maminka Štěpánka
1 350 Kč  •  4. 6. 2023 15:02
Se synem Štěpánkem máme Ivanku moc rádi. Sledujeme ji na instagramu a přejeme hlavně zdraví. Jsi skvělá a moc statečná holčička.
Hana J.
1 000 Kč  •  3. 6. 2023 21:25
Celé rodině přeji hodně šli a hlavně zdraví. Posílám nejen peníze, ale i energii, ať se vše podaří zvládnout 🙏 Držte se 💞
Mia
100 Kč  •  3. 6. 2023 21:06
Ivance od kamarádky a vrstevnice Miunky. Posílá také velkou pusu a objetí ❤️😘
Dana Janíčková a rodina
2 000 Kč  •  1. 6. 2023 20:43
Ivanka přejeme, ať máš autíčko co nejdříve❤️
Rodina z Třebíče
2 000 Kč  •  1. 6. 2023 19:18
Posíláme spoustu sil Ivance i její rodině!
Petr Z.
3 500 Kč  •  1. 6. 2023 18:45
Myslím na vás! Držte se!
Mirka
2 000 Kč  •  1. 6. 2023 16:39
Ivanka je stále usměvavé Sluníčko, ač jí Osud naházel hodně klacků pod nohy.. Tak jí ráda přispěji na pohodlnější jízdu životem..
Adéla
300 Kč  •  1. 6. 2023 12:32
Přeji vám hodně sil, štěstí a hlavně to zdraví. 🙏
Veronika P.
600 Kč  •  31. 5. 2023 21:00
Z celého srdce celé rodině držím palce
Pavlína
150 Kč  •  30. 5. 2023 23:38
Moc vám držíme palce. Jste úžasní a malá hrdinka 💓Zvládnete to 💓
Šárka
600 Kč  •  30. 5. 2023 23:24
LBB, pro statečnou holčičku!
Pavla P.
10 000 Kč  •  30. 5. 2023 21:24
Milá Ivanko ať Ti autíčko slouží. Jsi moc statečná holčička a moc Ti fandíme🩵💙
Míla@Janí
2 000 Kč  •  30. 5. 2023 17:31
Pro naše sluníčko :*
Žiškovi
200 Kč  •  30. 5. 2023 9:59
Držíme palce! LBB
Terka
300 Kč  •  30. 5. 2023 7:09
Pro statečnou Ivanku a její rodiče ❤️
peki
1 000 Kč  •  29. 5. 2023 10:32
♡♡♡
Milý dárce
300 Kč  •  29. 5. 2023 10:30
Tvé yůtuby mi vždy zlepší celý den <3
Markéta
500 Kč  •  29. 5. 2023 7:44
Držte se ❤️
Adéla
100 Kč  •  28. 5. 2023 20:22
Moc na vás myslím! Jste moc stateční!
Monika
500 Kč  •  28. 5. 2023 7:08
Držím vám pěsti✊
Pavla
1 000 Kč  •  27. 5. 2023 11:18
Ivanko, jsi nádherná a moc statečná holčička 🫶
Soňa T.
500 Kč  •  26. 5. 2023 22:08
Nejstatečnější Ivance a rodičům. ❤️
Dárkyně
200 Kč  •  26. 5. 2023 21:58
Ivanko! Buď pořád tak kouzelná, šikovná a hlavně usměvavá holčička :-) Držím ti moc palečky ať vybereš kolik potřebuješ a je pro tebe ten život zase o drobeček snažší!
Michaela V.
1 000 Kč  •  26. 5. 2023 21:38
Ivanko,ty nase nejkrasnejsi a nejstatecnejsi bojovnice,drzime palecky a verime,ze se v auticku s tebou bude vozit i Jellynka :-)
Andy hyska
300 Kč  •  26. 5. 2023 21:17
Již dlouho sleduji váš příběh a tak alespoň menší příspěvek dekuji

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat