Úspěšně vybráno:

Složili jste se na vozík pro Margaretku

Vybráno 0 Kč 158 218 Kč
130 000 Kč
 -
174 dárců
Celkem se zapojilo
909 Kč
Průměrná výše daru
20 000 Kč
Nejvyšší dar
60 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Složili jste se na vozík pro Margaretku

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Kateřina Matrtajová
Datum přidání
24. 10. 2022
Poslední aktualita

10. 8. 2023 15:35

Ještě koníci

Děkujeme všem, kteří přispěli!

Margaretka ještě za vybrané penízky absolvovala hiporehabilitační pobyt v Miráklu.  Sice na konci dostala virózu a strávila pár dní v nemocnici a fyzicky jí to hodilo o pár měsíců zpět, ale ono to tam někde zůstalo a tu sílu teď snad nabere zpět rychleji…

Díky!

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení sbírky

Margaretka má spinální muskulární atrofii a velký sen – naučit se chodit.

Tahle její nemoc ubírá síly a umí to dotáhnout až do konce. Díky dnešním lékům se jí naštěstí daří držet na uzdě, ale stejně se Margaretka za svým snem posouvá jen pomalinku a bez spousty nesmyslně drahých pomůcek a hlavně intenzivního a trvalého cvičení se neobejde.

A jak malá slečna roste, potřebuje pomůcky větší. Manuální vozík, na kterém teď jezdí, jí začíná být malý a tak jí chceme pořídit větší. Ale není to jen tak – protože už nemoc zaúřadovala, klasický dětský vozík je pro Margaretku moc těžký a obtížně ovladatelný. Naštěstí dnes existují extra lehké vozíky. Margaretka měla možnost si jeden takový vyzkoušet… zdravé nožky, které by běhaly, to nenahradí, ale když se opřela do kol, vozík fičel, jako by měla křídla.

Komu pomůžeme?

Narodila jsem se v zimě 2019 v Českém Krumlově. Chvíli mi to trvalo, ale nakonec to bylo bez problémů a měla jsem se čile k světu. Svědomitě jsem plnila svých pár povinnosti, krmení mi šlo, se spaním to bylo průměrný, protože venku toho bylo hodně k vidění. Dělala jsem radost a šířila dobrou náladu, což jsem vnímala jako svou hlavní povinnost. Starší brácha mě otužoval a seznamoval s životem tam venku, ale taky mě vozil v kočáře a vyprávěl mi o vlacích. Brzy také došlo na výlety do hor, co jsem vnímala se střídavým nadšením, ale vzhledem ke své klidné povaze jsem to vydržela. Všechny dovednosti které přicházejí s věkem jsem si osvojila, ale spokojila jsem se s tím na co jsem dosáhla. Zdravé, klidné a spokojené dítě.

Pak přišel podzim a v devátým měsíci jsem se pohybovala stále jen plazením, což se nezdálo rodičům ani doktorce. Sice to připisovali mé klidné povaze a kluzké podlaze, ale začali s dětskou doktorkou hledat, jak můj pohyb podpořit. Musela jsem na rehabilitace a s lehkou hypotonii jsem byla také prvně doporučena na neurologii. Pro jistotu. Mezitím jsem prošla druhým očkováním hexavakcinou, které ale přineslo vysoké horečky, prodělala jsem také šestou nemoc, s horečkami přes 40 a výletem sanitkou na pohotovost. To už rodiče začali mít strach, protože navzdory blížícím se prvním narozeninám jsem byla stále slabší a lenivější.

Na neurologii jsem se nakonec dostala až v lednu 2020 – byly Vánoce a všeobecné prodlení s tím spojené. Tou dobou jsem už cvičila Vojtovku, ale navzdory velké snaze, slzám a vztekání to velké zlepšení nepřineslo. Snažila jsem se to dohánět mluvením a jemnou motorikou, moje první návštěva neurologie skončila ještě optimisticky – že budu pravděpodobně dřív mluvit než chodit, ale také doporučením do FN Motol na EMG kvůli nevýbavným reflexům na nohách.

V Motole se to už seběhlo rychle, EMG bylo nepříjemné, o to víc že ukazovalo na problém v oblasti motoneuronu – z čeho jsem moc moudrá nebyla. Následovaly odběry pro genetické testování, výsledky za dva týdny až měsíc. Informací málo, radosti také. Den po testování jsem oslavila své první narozeniny, rodiče však byli málo nadšeni a já ani brácha jsme je nedokázali moc rozveselit. Naštěstí tu s námi byla teta, která mi upekla zdravý dort / na ty dobré mám prý ještě čas / a bylo s ní trochu zábavy.

Za týden už jsem byla zpět v Motole, tentokrát na týden s tím, že už vědí co té lenivější holce je. Já nic nevěděla, rodiče ale měli stres a já to poznala. Genetické testy potvrdili SMA, tedy spinální svalová atrofii II typu. Poté dlouhé vysvětlování, co chybějící genová informace asi způsobí, a co mě v nejbližších dnech čeká.

Bez léčby tahle nemoc postupně likviduje svaly a tím pádem i pohyblivost nejdříve nohou, rukou, pak krku a trupu. Ve finále se sami nenajíte, nepolknete, nedýcháte. Rychlost procesu je individuální, ale u typu II bývalo dožití 12–18let. A z toho velká část prakticky v paralýze a s přístroji.

Že jsem se tomuhle  osudu vyhla, je obrovská výhra. Ale aby se ten jackpot zúročil, je třeba makat, cvičit, hlídat to nezbedné, neposlušné tělo. Podáním léku se sice nemoc zastavila, ale škody, co napáchala, se nedají úplně napravit.

Po diagnóze jsem se týden v Motole statečně prala s odběry, vyšetřením, injekcí do páteře i následnými doprovodnými jevy. Nemocnici opouštím ještě slabší než předtím, a za dva týdny znovu…

Celkem jsem absolvovala 6 lumbálních punkcí (některé se podařily až na 8.vpich, některé na 2. nebo 3.)  A léčba přinesla své ovoce – měsíc po 1. narozeninách jsem se dokázala sama posadit a konečně jsem se udržela na všech čtyřech. Pak jsem za dramatických okolností dostala ke druhým narozeninám genovou léčbu Zolgensma, jako jedno z prvních dětí v ČR. Postupně jsem se dostala do stoje u opory a dneska, ve 3 a půl letech, už s oporou udělám i nějaké krůčky, z čehož máme všichni obrovskou radost. 

S maminkou poctivě cvičím každý den (teď máme několik měsíců zase vojtovu metodu 3×denně), prokládáme to cvičením u fyzioterapeutů, hipoterapiemi (koníky miluju), intenzivními rehabilitačními pobyty a lázněmi. Mezi tím absolvujeme kontroly u lékařů, ale stíhám i chodit do školky, kde můj vozík kamarádům vůbec nevadí :)

Ale s každým pokrokem jde ruku v ruce i nějaké zhoršení – asymetrie a nastupující luxace kyčlí, skolióza páteře…a další kompenzační pomůcky – ortézy, dlahy, stojan…  Ale já se nevzdávám! Jen bych teď potřebovala ten větší vozík- že mi starší brácha uteče, to je jasné, ale před tím mladším, co se teď učí lézt, bych si ráda nechala náskok :)

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

V jižních Čechách je parta šikovných kluků, kteří dokáží vyrobit takový vozík, který vám fakt dá křídla – sami jsou totiž na vozíku a vědí, co je třeba, aby to fičelo, jak má :)  A přesně tenhle extra lehký a skvěle ovladatelný vozík od firmy Ultina bych moc potřebovala. Tihle kluci dělají svojí práci fakt skvěle a ten vozík tím pádem stojí víc, než obyčejný. Ale ten rozlet, co vám dá, je k nezaplacení :) Kdyby se podařilo vybrat víc penízků, všechny je rozházím na rehabilitační a hipoterapeutické pobyty, to vám můžu slíbit!

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

10. 8. 2023 15:35

Ještě koníci

Děkujeme všem, kteří přispěli!

Margaretka ještě za vybrané penízky absolvovala hiporehabilitační pobyt v Miráklu.  Sice na konci dostala virózu a strávila pár dní v nemocnici a fyzicky jí to hodilo o pár měsíců zpět, ale ono to tam někde zůstalo a tu sílu teď snad nabere zpět rychleji…

Díky!

21. 6. 2023 23:40

Už ho máme!

,,Maminko, přesně takovýhle vozík jsem si přála celý život!"

Tak takhle zhodnotila Margaretka první projížďku… 😁 Co na to říct, že… 

,,Tak to je prima, že se ti to splnilo, viď?"

,,Jooo! Je to supeeeer!"

…a sviští dál 🦄

Děkujeme vám všem, že jste pomohli splnit jedno evidentně celoživotní přání ☺️. Moc si pomoci vážíme a nebereme ji jako samozřejmost ❤️🍀🕊️

Díky!!!

Kdybyste chtěli sledovat další Margaretčiny pokroky, můžete na její fb stránce 🙂

https://www.facebook.com/margaretkasma/

30. 12. 2022 17:07

Děkujeme Vám z celého srdce!

I když můžete mít někdy pochybnosti, svět je báječné a krásné místo. Vy jste nám to právě dokázali. Děkujeme za tuto obrovskou vlnu podpory! ❤️

Před Vánoci jsme byli zaměřit vozíček ve firmě Ultina a když vše dobře půjde, v březnu už bude Margaretka svištět s větrem o závod 🙏 

Udělali jste Vánoce kouzelné celé naší rodině, děkujeme.

Protože jste byli neuvěřitelně štědří a vybralo se víc, než na vozík potřebujeme, zaplatíme Margaretce ještě neurorehabilitace, které jí zas posunou o kousek dál k samostatnosti 🍀

Děkujeme moc a ať je v novém roce váš život plný a šťastný 🌼

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

DobroDárce
3 500 Kč  •  23. 12. 2022 10:17
DobroDárce
300 Kč  •  22. 12. 2022 11:43
DobroDárce
100 Kč  •  22. 12. 2022 9:33
Milý dárce
300 Kč  •  21. 12. 2022 22:23
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  16. 12. 2022 23:04
DobroDárce
600 Kč  •  15. 12. 2022 20:52
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  15. 12. 2022 18:19
Štědrý dárce
3 000 Kč  •  14. 12. 2022 20:33
Štědrý dárce
500 Kč  •  14. 12. 2022 7:35
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  12. 12. 2022 23:47
Štědrý dárce
200 Kč  •  12. 12. 2022 11:41
Štědrý dárce
3 000 Kč  •  11. 12. 2022 0:09
Velkorysý dárce
800 Kč  •  9. 12. 2022 22:26
DobroDárce
400 Kč  •  9. 12. 2022 13:33
DobroDárce
333 Kč  •  9. 12. 2022 10:19
Dárce, který je pro každou dobrost
10 000 Kč  •  7. 12. 2022 22:15
DobroDárce
1 000 Kč  •  6. 12. 2022 12:19
Milý dárce
100 Kč  •  6. 12. 2022 2:59
Laskavý dárce
25 Kč  •  5. 12. 2022 22:45
Velkorysý dárce
50 Kč  •  4. 12. 2022 23:41
Milý dárce
100 Kč  •  4. 12. 2022 11:32
Martina B.
1 000 Kč  •  3. 12. 2022 23:11
Od kamarada z Kosticky. Porad o Margaretce mluvi a styska se mu. Tak at novy vozik Margaretce dobre slouzi.
Laskavý dárce
20 000 Kč  •  3. 12. 2022 20:43
Dobrosrdečný dárce
3 000 Kč  •  3. 12. 2022 20:26
Dárce, který je pro každou dobrost
104 Kč  •  2. 12. 2022 21:09
Milý dárce
1 000 Kč  •  2. 12. 2022 18:48
Gabina
600 Kč  •  2. 12. 2022 13:55
Margaretko, at te vozik zaveze kam jen budes chtit! Mela jsem tu cest te videt jak na Sokole v Libni hezky cvicis skoro jako ostatni! Drzim palce
Velkorysý dárce
100 Kč  •  2. 12. 2022 10:03
Velkorysý dárce
555 Kč  •  2. 12. 2022 9:36
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  2. 12. 2022 9:31
DobroDárce
300 Kč  •  2. 12. 2022 9:08
Laskavý dárce
150 Kč  •  2. 12. 2022 9:03
Laskavý dárce
300 Kč  •  2. 12. 2022 7:20
Dobrosrdečný dárce
33 Kč  •  1. 12. 2022 16:27
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  30. 11. 2022 22:44
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  30. 11. 2022 21:40
Velkorysý dárce
600 Kč  •  30. 11. 2022 21:01
NK
100 Kč  •  30. 11. 2022 16:42
Hodně štěstí! ❤
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  30. 11. 2022 13:25
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  30. 11. 2022 10:55
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  30. 11. 2022 10:51
Milada
1 000 Kč  •  30. 11. 2022 9:10
💓
Štědrý dárce
5 000 Kč  •  30. 11. 2022 5:47
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  29. 11. 2022 23:35
Laskavý dárce
500 Kč  •  29. 11. 2022 22:15
Danny
1 000 Kč  •  29. 11. 2022 22:00
Ať to sviští :)
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  29. 11. 2022 20:43
Lukas
100 Kč  •  29. 11. 2022 20:03
At se vam dari
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  29. 11. 2022 15:29
Milý dárce
100 Kč  •  29. 11. 2022 13:36
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  29. 11. 2022 12:49
Vaněčkovi
1 000 Kč  •  29. 11. 2022 11:14
Ať má ty nejlepší možné pneu pro cesty k nám na chatu a mnohem dále!
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  29. 11. 2022 10:40
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  28. 11. 2022 20:20
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  28. 11. 2022 19:48
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  28. 11. 2022 19:46
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  28. 11. 2022 19:44
DobroDárce
1 000 Kč  •  28. 11. 2022 18:54
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  28. 11. 2022 18:14
Laskavý dárce
500 Kč  •  28. 11. 2022 12:22
Laskavý dárce
100 Kč  •  28. 11. 2022 10:52
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  28. 11. 2022 10:28
Dobrosrdečný dárce
250 Kč  •  27. 11. 2022 21:16
Milý dárce
200 Kč  •  27. 11. 2022 20:04
Štědrý dárce
200 Kč  •  27. 11. 2022 19:21
Milý dárce
200 Kč  •  27. 11. 2022 19:10
Štědrý dárce
300 Kč  •  27. 11. 2022 17:27
Milý dárce
562 Kč  •  27. 11. 2022 17:14
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  27. 11. 2022 10:52
DobroDárce
600 Kč  •  26. 11. 2022 7:48
Laskavý dárce
100 Kč  •  24. 11. 2022 18:37
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  24. 11. 2022 18:23
Ondřej V.
300 Kč  •  24. 11. 2022 15:12
<3
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  24. 11. 2022 3:07
DobroDárce
300 Kč  •  23. 11. 2022 16:14
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  23. 11. 2022 15:13
DobroDárce
300 Kč  •  23. 11. 2022 14:53
Dobrosrdečný dárce
50 Kč  •  23. 11. 2022 12:19
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  22. 11. 2022 23:36
Barbora Š.
300 Kč  •  22. 11. 2022 21:20
Ať lítáš jako vítr, Margaretko!
DobroDárce
1 000 Kč  •  22. 11. 2022 19:33
Velkorysý dárce
300 Kč  •  22. 11. 2022 13:31
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  22. 11. 2022 12:54
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  21. 11. 2022 22:03
Jakub B.
90 Kč  •  21. 11. 2022 20:33
Každá koruna se hodí. Držte se a buďte silní, zvládnete to. 🌹
Milý dárce
1 000 Kč  •  21. 11. 2022 11:30
DobroDárce
200 Kč  •  21. 11. 2022 9:17
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  21. 11. 2022 8:20
DobroDárce
200 Kč  •  21. 11. 2022 0:05
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  20. 11. 2022 22:53
Jaroslav S.
2 000 Kč  •  20. 11. 2022 21:47
At ti ten krásný úsměv výdrží, Margaretko.
Štědrý dárce
10 000 Kč  •  20. 11. 2022 21:32
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  20. 11. 2022 21:18
Milý dárce
1 000 Kč  •  20. 11. 2022 20:25
Laskavý dárce
300 Kč  •  20. 11. 2022 20:00
Dárce, který je pro každou dobrost
20 Kč  •  20. 11. 2022 19:03
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  20. 11. 2022 18:14
Laskavý dárce
100 Kč  •  20. 11. 2022 17:56
Milan
1 000 Kč  •  20. 11. 2022 17:34
Ať to Grétce pořádně lítá!
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  20. 11. 2022 16:54
Milý dárce
600 Kč  •  20. 11. 2022 14:18
DobroDárce
600 Kč  •  20. 11. 2022 11:53
Velkorysý dárce
300 Kč  •  20. 11. 2022 10:58
Matěj
10 Kč  •  20. 11. 2022 10:13
Dozvěděl jsme se o Margaret díky NENY.MUSIC
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  20. 11. 2022 9:42
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  20. 11. 2022 8:44
Milý dárce
600 Kč  •  20. 11. 2022 7:47
Milý dárce
600 Kč  •  20. 11. 2022 7:14
Laskavý dárce
200 Kč  •  20. 11. 2022 6:35
Hanka
300 Kč  •  19. 11. 2022 22:06
Posíláme hlavně hodně energie! ❤️🍀❤️
Robert S.
2 000 Kč  •  19. 11. 2022 21:25
Duha Střelka
500 Kč  •  19. 11. 2022 21:12
Ať to lítá!!!
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  19. 11. 2022 21:07
Laskavý dárce
100 Kč  •  19. 11. 2022 20:36
Lenka
111 Kč  •  19. 11. 2022 20:22
Drž se srdíčko malé
Štědrý dárce
300 Kč  •  19. 11. 2022 20:22
Věra
300 Kč  •  19. 11. 2022 19:43
Ať to sviští...nebo létá..hlavně ať je to fajn.
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  19. 11. 2022 18:53
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  19. 11. 2022 17:58
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  19. 11. 2022 14:37
Tereza
300 Kč  •  19. 11. 2022 14:18
Grétce přejeme hodně štěstí a úspěchů, a rodičům hodně sil, vytrvalosti, trpělivosti a radosti!
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  19. 11. 2022 13:17
Milý dárce
300 Kč  •  19. 11. 2022 12:44
DobroDárce
500 Kč  •  19. 11. 2022 12:16
K.
300 Kč  •  19. 11. 2022 11:51
Hodně sil…❤️
DobroDárce
600 Kč  •  19. 11. 2022 11:38
DobroDárce
2 000 Kč  •  19. 11. 2022 11:31
Štědrý dárce
600 Kč  •  19. 11. 2022 11:26
Jana B.
300 Kč  •  19. 11. 2022 10:57
Držím palce princezně a přeji co nejvíce zdraví.
Milý dárce
1 074 Kč  •  19. 11. 2022 10:45
Darinka
2 500 Kč  •  19. 11. 2022 10:37
Drzim palce, ste uzasni:)
Velkorysý dárce
300 Kč  •  19. 11. 2022 10:32
Velkorysý dárce
300 Kč  •  19. 11. 2022 10:00
Štědrý dárce
300 Kč  •  19. 11. 2022 9:48
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  19. 11. 2022 9:38
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  19. 11. 2022 9:21
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  19. 11. 2022 9:14
Dobrosrdečný dárce
3 500 Kč  •  19. 11. 2022 8:49
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  19. 11. 2022 8:45
Laskavý dárce
2 800 Kč  •  19. 11. 2022 8:31
Milý dárce
600 Kč  •  19. 11. 2022 8:25
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  19. 11. 2022 7:30
Štědrý dárce
100 Kč  •  19. 11. 2022 7:14
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  19. 11. 2022 4:10
Fedorovi
1 000 Kč  •  18. 11. 2022 23:45
At ti kola lehce roztaci. Hodne radosti v zivote preji Fedoru
Štědrý dárce
600 Kč  •  18. 11. 2022 23:15
Laskavý dárce
200 Kč  •  18. 11. 2022 23:05
DobroDárce
600 Kč  •  18. 11. 2022 22:49
Fanynka
2 000 Kč  •  18. 11. 2022 22:33
A k vozíku pořádný růžový šatičky 🤣
Simča B
600 Kč  •  18. 11. 2022 22:27
Zdravim Margaretku i Katku!!! A at to svisti!
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  18. 11. 2022 22:18
Marcel J.
300 Kč  •  18. 11. 2022 22:16
Lachtani sobě ❤️
Velkorysý dárce
300 Kč  •  18. 11. 2022 22:06
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  18. 11. 2022 21:58
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  18. 11. 2022 21:44
Fuca
300 Kč  •  18. 11. 2022 21:43
At to svisti ❤️
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  18. 11. 2022 21:39
Laskavý dárce
200 Kč  •  18. 11. 2022 21:30
Milý dárce
801 Kč  •  18. 11. 2022 21:13
Laskavý dárce
600 Kč  •  18. 11. 2022 21:07
Štědrý dárce
300 Kč  •  18. 11. 2022 21:03
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  18. 11. 2022 21:03
Janča B.
500 Kč  •  18. 11. 2022 20:48
Něco málo malé lásce
Velkorysý dárce
300 Kč  •  18. 11. 2022 20:48
Milý dárce
500 Kč  •  18. 11. 2022 20:38
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  18. 11. 2022 20:22
Milý dárce
600 Kč  •  18. 11. 2022 20:13
DobroDárce
600 Kč  •  18. 11. 2022 20:10
Štědrý dárce
100 Kč  •  18. 11. 2022 20:05
Milý dárce
300 Kč  •  18. 11. 2022 19:56
Milý dárce
500 Kč  •  18. 11. 2022 19:52
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  14. 11. 2022 19:11
Milý dárce
1 000 Kč  •  5. 11. 2022 10:38
Lenka Š.
300 Kč  •  25. 10. 2022 12:14
pozitivní výhledy do budoucna přeju:-)

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat