VŠESMÍR: Spoluprostor s přesahem

Vybráno 0 Kč 7 134 Kč
290 000 Kč
35 dnů
do ukončení
Zakladatel
Petra Žáková
Datum přidání
10. 10. 2022
Poslední aktualita

11. 10. 2022 23:59

💫 VŠESMÍR 💫

Co že je to za divné slovo? Že by překlep? 😆

Kdepak. Tohle slovo mě provází už dobrých pět let. Nosím si ho nejen v srdci, ale i na žebírku pod ním – okouzlilo mě natolik, že se stalo i součástí mého prvního tetování (které jsem samozřejmě do té doby tvrdila, že si nikdy udělat nenechám)! 😂

Je v něm totiž úplně VŠE, a ještě navíc S MÍRem… ☮️

Když mi asi před měsícem přišla do cesty nabídka pronájmu bývalého hudebního klubu Drago, byla jsem v dost zajímavé (čti ‚zdánlivě nezvýchodné‘) situaci. Kdo sledujete mé DUŠE V NÍ výlevy, něco málo už o tom asi víte… 😇

Všechno se událo velmi rychle. Vlastně mám spíš pocit, že to celé ani nedělám já, ale že se to opravdu tak nějak děje skrze mě, v naprostém souladu s jakýmsi vyšším plánem Všesmíru. 😱

Jen jsem sama sebe sledovala, jak beru telefon, vytáčím číslo bývalého provozovatele, ptám se na podmínky a mezitím jako bych odněkud stáhla hotový plán celého projektu. Věděla jsem přesně co, jak i s kým. 🤷‍♀️

Se slovy „vůbec tomu nerozumím, nemám žádné zkušenosti a netuším proč, ale vím, že to mám vzít,“ jsem si domluvila schůzku a během dalších pár minut jsem obvolala první 4 osoby, jejichž obličeje se mi během té vize ukázaly. S odložením telefonu po posledním hovoru opadla i ona mlha přede mnou mlha za mnou a v tu chvíli mě zachvátila mírná panika. Co jsem to proboha zas vymňoukla? 😲

Vůbec mi to nedávalo logický smysl. Ano, jeden můj sen sice právě po více než 20 letech zdánlivě dosáhl svého data trvanlivosti, ale hudební klub? Jako vážně?! Na koncerty jezdím ráda, to jo, ovšem pořádat je? Tohle přece není můj sen, ani moje poslání – vždyť jsem se teď podle všeho měla začít naplno věnovat jakési duševní osvětě? Po třech měsících absolutní stopky na všech frontách je tohle ale průchozí… Já jsem zase průchozí! Cítím, jak mnou proudí návaly tvořivé energie. Takže není, co řešit – jde se na průzkumy!🧐

Fast forward pár týdnů… Stále se to děje. Způsobem #tonevymyslíš. Těžko uvěřitelnými shodami okolností se ke mně vracejí lidé z mé dávné minulosti (a všichni jsou teď ‚náááhodou‘ v podobně přelomovém období jako já). Přidávají se noví. Když netlačím a nechávám to plynout, všechno do sebe naprosto perfektně zapadá jako kostičky tetrisu. Konečně to celé začíná dávat smysl. 🤩

Takže – tohle je ten Všesmír! Vzniká mi (nám) tady pod rukama něco velkého. Tak velkého, že mě to chvílemi děsí, tak to raději beru postupně, krůček po krůčku. Učím se následovat vedení, i když hlava ještě nechápe a často protestuje. Už teď má tenhle projekt obrovský přesah, a to ještě ani já netuším, co čeká za hranicí toho, kam si teď dovolím vidět. 🙈

Prostě #BudeToVšesmírné. Už je. A to jsme teprve na začátku!😉

Zobrazit celou aktualitu

Představení projektu

Živá hudba. Kulturní scéna. Divadelní představení. Program pro děti. Alternativa. Vzdělávací semináře. Taneční lekce. Zábava. Odborné konference. Seberozvojové workshopy.

Co všechno by se dalo dělat, kdybychom měli v Novém Jičíně vhodné prostory? Napadá nás asi milion věcí – kolik vás? 

V dnešní době je kultura, pohyb a naplněný společenský život naprosto zásadní pro naše duševní zdraví a pohodu. Pojďme se tedy spojit, plánovat, vymýšlet a hlavně společně tvořit naše město – k takovému obrazu, jaký si přejeme pro sebe, naše děti i třeba pro návštěvníky zdaleka. 

On tady totiž jeden takový perfektní prostor je – nedávno se z něj po 8 letech činnosti odstěhoval hudební klub Drago. Proto jsme dali hlavy dohromady a rozhodli jsme se ho zase zprovoznit – tentokrát ale v nové, plnější a ještě zajímavější podobě!

Tradici živé hudby chceme určitě zachovat (a část výtěžku z každého koncertu věnujeme na dobročinné účely), klub byl ale přes týden nevyužitý, a to se chystáme změnit. Multi-program na měsíc listopad už se pomalu rýsuje! :) A protože nápadů na zajímavé aktivity je mnoho, a některé z nich vyžadují i trochu jiný typ prostor, rozhodli jsme se přibrat ke klubu také zrekonstruovanou část bývalých Sirkových lázní.

Rádi bychom ujasnili, že není naší ambicí proměnit klub v diskotéku a protahovat provoz do ranních hodin. Jsme si vědomi umístění klubu a podnikáme aktivní kroky k tomu, abychom možné nepříjemné situace eliminovali. Zároveň nechceme konkurovat oficiálním akcím města (naopak už navazujeme spolupráci i s MěKS)! Cítíme ale, že je potřeba někde začít. Máme chuť a elán na tom společně zamakat (a ne jen nadávat, že tady něco chybí) a hledáme cesty, jak uspokojit potřeby všech zúčastněných. Jde to. Jdeme cestou spolupráce (win-win-win!) a pouštíme se do toho hned! 

K rozjezdu tak velkého projektu ale potřebujeme i pomoc vás všech, kterým není nedostačující volnočasové vyžití v Novém Jičíně úplně fuk. Stejně jako nám…

Tak co, jdete do toho s námi? :)

Kdo za projektem stojí?

Petra Žáková

Iniciátor a zastřešující element celého projektu. Továrna na bláznivé (čti geniální) nápady. :) Novojičínská patriotka, průkopnice a multipotenciálka s talentem vytvářet v rámci svých projektů obrovský přesah, propojovat je a udržovat lidský přístup. Když už se do něčeho pustí, tak vždy naplno, do všeho strčí nos a vše potřebuje vyzkoušet, pochopit, osvojit… Ráda dělá věci ‚jinak‘, nebo ještě lépe – jako první! 
Je kapacitou ve světě sportovního cheerleadingu, kterému se věnuje posledních 22 let. Díky tomu má mimo jiné i bohaté zkušenosti s vedením malých i velkých projektů – a také lidí. Co si budem, ukočírovat bandu puberťáků během nácviku salt a lidských pyramid, to není nic pro slabé povahy… a tahle povaha své svěřence z FunTime Athletics Nový Jičín dovedla až na klubové Mistrovství světa. 
Kromě trenérky, manažerky a porotkyně je to také vášnivá bodyworkerka, tanečnice, lektorka a průvodkyně v oblasti vědomého seberozvoje a velká milovnice hudby (hlavně té “černé” – jou jou). Nedělá jí problém vyrazit na koncert oblíbeného interpreta na druhý konec republiky – takže nebude mít ani problém dostat druhý konec republiky sem k nám! :)

---

Tým nadšenců, který Peťka sestavila, čítá dokonalou směsici nejrůznějších lidských talentů – od Key Account manažerů, přes odborníky na pohostinství, finance, umění, grafiku či kulturní dění, až po markeťáky. Vybalancované je to mezi námi i názorově, hudebním vkusem a barvou vlasů. Což je záruka toho, že se v novém klubu můžete těšit na opravdu širokou škálu různorodých akcí! 

Členové týmu (v abecedním pořadí):

Vendula Kovárová 
Usměvavá, podnikavá maminka na mateřské dovolené, která se nerada nudí. Jakožto máma skoro dvouleté holčičky a tříměsíčních dvojčátek, ale stále tak trochu workoholik, se ráda zapojuje do zajímavých projektů, tím pádem nesmí chybět ani u tohoto. A protože finance se dají řídit i na dálku, bude podpora tohoto projektu ze Zlína. 

Jana Malachtová
Umělecká duše s obrovskými sny a taky s velkým nadšením. Jakožto milovník umění a tvorby pomocí různých technik se ráda zapojila do rozvoje kultury v Novém Jičíně. Mimo tvorbu se také věnuje seberozvoji. A protože miluje lidi, tak se těší na společná setkání se všemi nadšenci do našeho kulturního dění.

Lucie Miková
Akční, efektivní žena na mateřské dovolené. Ráda stojím za fotoaparátem a tvořím příběhy, vzpomínky pro své kamarády a nejen je. Jsem technicky založená, tady mi to pálí a proto mě zajímá práce napříč programy. Pro tento projekt jsem v roli grafika a možné podpory z technického, IT hlediska. 
Mimo tvorby a práce jako takové se věnuji seberozvoji, sebevzdělávání. Těším se na spolupráci a zrození něčeho výjimečného.

Bob a Kačka Segeťovi
Jsme rodiče dvou dětí a dvou setrů, kteří neví kam dřív skočit, ale tomuto nápadu a myšlence se prostě nedalo říct ne! Fandíme klubu, kam si můžeme vyrazit večer ve dvou, ale zároveň nabízí akce, na které můžeme přijít i s dětmi jako celá rodina!

Veronika Vahalíková
Pozitivní energická markeťačka, podnikavá žena, maminka 2 dětí a mediální konzultantka, která svou téměř nevyčerpatelnou energii dává do všeho, co dělá. Svými nápady a vhledy ráda inspiruje druhé a motivuje je k akci. Miluje život, lidi, dobré jídlo a rodný Nový Jičín, proto ráda podpoří jakýkoliv smysluplný projekt, který tohle město dokáže obohatit.

Zuzka Vitková
Pragmatická žena s nohama na zemi, ale hlavou v oblacích, která ke spokojenému životu potřebuje stále nové výzvy. Svou kreativitu a strategické myšlení uplatňuje nejen ve peněžním světě, kde se věnuje investičnímu a finančnímu plánování, ale také spoluprací na projektech, které rozvíjí její rodné město. Je zakladatelkou Dámského money klubu, spolupořadatelkou akce Zažít Nový Jičín jinak a aktivně participuje i v oblasti školství a vzdělávání (nejen svých 3 dětí). 

Jitka Žáková 
Hudba, zpěv, souznění, radost, sdílení… V současné době kapely Do pohody a Sladíme a každý volný víkend úžasná muzikantská setkání v okolí… Věří, že hudba a zpěv léčí a sbližuje lidi. A v Novém Jičíně tohle podle ní zatím chybí. :)

Dále pak Soňa Kučerová, Tereza Malířová, Renáta Botošová, Markéta Sedlářová a další (jména postupně přibývají a budeme je sem doplňovat)!

Na co vybrané peníze použijeme?

Avizovaná částka je opravdu čisté minimum pro to, abychom vůbec mohli zahájit provoz. Před listopadovým otevřením je nutné složit kauce a zálohy za pronájem prostor a taky za bar, obložení a pódium (odkup od původního provozovatele), pořídit základní vybavení a spotřební materiál do obou provozoven, udělat revize, zřídit webové stránky, zajistit propagaci apod.

Pokud jste ale Drago někdy v minulosti navštívili, asi tušíte, kde jsou jeho slabiny – a na těch my chceme zapracovat. Vybrané peníze nad tento limit bychom proto použili především na technické a stavební úpravy. A protože náš nový klub už nebude sloužit pouze k hudebním akcím, ale má potenciál stát se multifunkčním prostorem, bude těch úprav potřeba o něco více… Předběžná suma potřebná k těmto účelům se pohybuje na hranici 490,000,-Kč.

No a v neposlední řadě, jestliže společně vybereme vyšší částku, použijeme část peněz na odměny členů týmu, kteří se o záchranu klubu zasloužili, případně na provozní a mzdové náklady v prvních měsících po zahájení provozu. Nebudeme si nic nalhávat – jsme v tom teď sice všichni dobrovolně, ale aby projekt fungoval dlouhodobě a ke spokojenosti nás všech (jak provozovatelů, tak i návštěvníků), je potřeba schopné lidi taky dobře zaplatit… ;)

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

11. 10. 2022 23:59

💫 VŠESMÍR 💫

Co že je to za divné slovo? Že by překlep? 😆

Kdepak. Tohle slovo mě provází už dobrých pět let. Nosím si ho nejen v srdci, ale i na žebírku pod ním – okouzlilo mě natolik, že se stalo i součástí mého prvního tetování (které jsem samozřejmě do té doby tvrdila, že si nikdy udělat nenechám)! 😂

Je v něm totiž úplně VŠE, a ještě navíc S MÍRem… ☮️

Když mi asi před měsícem přišla do cesty nabídka pronájmu bývalého hudebního klubu Drago, byla jsem v dost zajímavé (čti ‚zdánlivě nezvýchodné‘) situaci. Kdo sledujete mé DUŠE V NÍ výlevy, něco málo už o tom asi víte… 😇

Všechno se událo velmi rychle. Vlastně mám spíš pocit, že to celé ani nedělám já, ale že se to opravdu tak nějak děje skrze mě, v naprostém souladu s jakýmsi vyšším plánem Všesmíru. 😱

Jen jsem sama sebe sledovala, jak beru telefon, vytáčím číslo bývalého provozovatele, ptám se na podmínky a mezitím jako bych odněkud stáhla hotový plán celého projektu. Věděla jsem přesně co, jak i s kým. 🤷‍♀️

Se slovy „vůbec tomu nerozumím, nemám žádné zkušenosti a netuším proč, ale vím, že to mám vzít,“ jsem si domluvila schůzku a během dalších pár minut jsem obvolala první 4 osoby, jejichž obličeje se mi během té vize ukázaly. S odložením telefonu po posledním hovoru opadla i ona mlha přede mnou mlha za mnou a v tu chvíli mě zachvátila mírná panika. Co jsem to proboha zas vymňoukla? 😲

Vůbec mi to nedávalo logický smysl. Ano, jeden můj sen sice právě po více než 20 letech zdánlivě dosáhl svého data trvanlivosti, ale hudební klub? Jako vážně?! Na koncerty jezdím ráda, to jo, ovšem pořádat je? Tohle přece není můj sen, ani moje poslání – vždyť jsem se teď podle všeho měla začít naplno věnovat jakési duševní osvětě? Po třech měsících absolutní stopky na všech frontách je tohle ale průchozí… Já jsem zase průchozí! Cítím, jak mnou proudí návaly tvořivé energie. Takže není, co řešit – jde se na průzkumy!🧐

Fast forward pár týdnů… Stále se to děje. Způsobem #tonevymyslíš. Těžko uvěřitelnými shodami okolností se ke mně vracejí lidé z mé dávné minulosti (a všichni jsou teď ‚náááhodou‘ v podobně přelomovém období jako já). Přidávají se noví. Když netlačím a nechávám to plynout, všechno do sebe naprosto perfektně zapadá jako kostičky tetrisu. Konečně to celé začíná dávat smysl. 🤩

Takže – tohle je ten Všesmír! Vzniká mi (nám) tady pod rukama něco velkého. Tak velkého, že mě to chvílemi děsí, tak to raději beru postupně, krůček po krůčku. Učím se následovat vedení, i když hlava ještě nechápe a často protestuje. Už teď má tenhle projekt obrovský přesah, a to ještě ani já netuším, co čeká za hranicí toho, kam si teď dovolím vidět. 🙈

Prostě #BudeToVšesmírné. Už je. A to jsme teprve na začátku!😉

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Velkorysý přispěvatel
300 Kč  •  1. 12. 2022 11:26
Štědrý přispěvatel
450 Kč  •  23. 11. 2022 1:19
Velkorysý přispěvatel
100 Kč  •  10. 11. 2022 10:12
Veronika Halfarová
150 Kč  •  15. 10. 2022 18:46
Držím palce :)
Velkorysý přispěvatel
1 111 Kč  •  15. 10. 2022 12:04
Dobrosrdečný přispěvatel
1 111 Kč  •  12. 10. 2022 11:48
Štědrý přispěvatel
550 Kč  •  12. 10. 2022 8:31
Dobrosrdečný přispěvatel
350 Kč  •  11. 10. 2022 13:36
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
350 Kč  •  11. 10. 2022 13:29
Zuzana S.
150 Kč  •  11. 10. 2022 13:04
Fandím vám!
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
550 Kč  •  11. 10. 2022 11:21
Laskavý přispěvatel
1 001 Kč  •  11. 10. 2022 10:20
Štědrý přispěvatel
350 Kč  •  11. 10. 2022 8:28
Laskavý přispěvatel
500 Kč  •  10. 10. 2022 22:33
Milý přispěvatel
111 Kč  •  10. 10. 2022 22:25

Přemýšlíte, jak ještě více pomoci?

Přidejte k této sbírce Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci. Předáme 100 % vybrané částky.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, ikdyž se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Vyberte si odměnu

Jsme v tom SPOLU
Přispějte 100 Kč a více

Jsme v tom SPOLU

Daruji jen tak – jsem součástí změny, kterou chci kolem sebe vidět

Odměna

Odměnou je mi dobrý pocit z podpory smysluplného projektu! :)

Kolečko NAVÍC
Přispějte 150 Kč a více

Kolečko NAVÍC

Zbývá 18/20

Dřevěné kolečko s magnetem zdobené ručně vypalovaným logem/mottem

Odměna Zbývá 18/20

Odměnou je mi dobrý pocit z podpory smysluplného projektu a jedna dřevěná placka s ručně vypalovaným logem/mottem, kterou můžu mít díky šikovnému magnetku stále na očích! :)

Vstupenka POHYB
Přispějte 250 Kč a více

Vstupenka POHYB

Zbývá 10/10

Vstupenka na pohybovou lekci dle vlastního výběru (např. ranní dynamické meditace, základy gymnastiky pro dospělé, taneční hodiny a další budou přibývat)

Odměna Zbývá 10/10

Odměnou je mi dobrý pocit z podpory smysluplného projektu a jeden volný vstup na pohybově zaměřenou lekci dle vlastního výběru! :)

Odměnu si mohu vybrat do konce sezony 2022/2023 a z důvodu omezené kapacity volných vstupů na každé lekci si místo zarezervuji předem.

Vstupenka RODINA
Přispějte 350 Kč a více

Vstupenka RODINA

Zbývá 7/10

Rodinná vstupenka na akci pro děti dle vlastního výběru (např. Mikulášské odpoledne, loutkové divadlo, maškarní bál a další budou přibývat)

Odměna Zbývá 7/10

Odměnou je mi dobrý pocit z podpory smysluplného projektu a volný vstup pro celou rodinu na jednu akci pro děti dle vlastního výběru! :)

Odměnu si mohu vybrat do konce sezony 2022/2023 a z důvodu omezené kapacity volných vstupů na každé akci si místo zarezervuji předem.

Vstupenka platí pro 2 dospělé a max. 3 děti (nemusíme být nutně rodiče a sourozenci, ale jsme všichni z jedné rodiny). 

Vstupenka SEMINÁŘ
Přispějte 450 Kč a více

Vstupenka SEMINÁŘ

Zbývá 8/10

Vstupenka na přednášku / seminář dle vlastního výběru (např. konstelační hrátky, dramaterapie, práce se sny, finanční gramotnost, ženská cykličnost, základy fotografie a další budou přibývat)

Odměna Zbývá 8/10

Odměnou je mi dobrý pocit z podpory smysluplného projektu a jeden volný vstup na přednášku nebo seminář dle vlastního výběru! :)

Odměnu si mohu vybrat do konce sezony 2022/2023 a z důvodu omezené kapacity volných vstupů na každou akci si místo zarezervuji předem.

Vstupenka KONCERT
Přispějte 550 Kč a více

Vstupenka KONCERT

Zbývá 8/10

Vstupenka na živý koncert dle vlastního výběru (např. rock, pop, hip hop, mantry, indie, reggae, folk a další budou přibývat)

Odměna Zbývá 8/10

Odměnou je mi dobrý pocit z podpory smysluplného projektu a jeden volný vstup na koncert dle vlastního výběru! :)

Odměnu si mohu vybrat do konce sezony 2022/2023 a z důvodu omezené kapacity volných vstupů na každém koncertě si místo zarezervuji předem.

Vstupenka VIP KONCERT PRO DVA
Přispějte 1 500 Kč a více

Vstupenka VIP KONCERT PRO DVA

Zbývá 10/10

Vstupenka na živý koncert dle vlastního výběru pro dvě osoby (např. rock, punk, pop, hip hop, alternativa, indie, reggae, folk a další budou přibývat), welcome drink, meet & greet a soukromý odvoz

Odměna Zbývá 10/10

Odměnou je mi dobrý pocit z podpory smysluplného projektu a volný VIP vstup pro dvě osoby na koncert dle vlastního výběru! :)

Odměnu si mohu vybrat do konce sezony 2022/2023 a z důvodu omezené kapacity volných vstupů na každém koncertě a nutnosti domluvit případné setkání s interpretem dopředu si místo zarezervuji předem.

V ceně mám také dva welcome drinky dle aktuální nabídky na baru a odvoz po akci soukromým vozem (do vzdálenosti 10 km od místa konání).

Místo na zemi (aneb Adoptuj si sedací POLŠTÁŘEK)
Přispějte 1 000 Kč a více

Místo na zemi (aneb Adoptuj si sedací POLŠTÁŘEK)

Zbývá 48/50

Zakoupením této odměny přispívám na pořízení sedacího polštáře, který ponese mé jméno!

Odměna Zbývá 48/50

Odměnou je mi dobrý pocit z podpory smysluplného projektu a má jmenovka na pořízeném sedacím polštářku, který bude využíván během přednášek a seminářů v klubu i ve studiu! :)

Polštářek nevlastním ani nemám výhradní právo na něj umístit své pozadí, je-li zrovna obsazen… ;)

Místo v prostoru (aneb Adoptuj si skládací ŽIDLIČKU)
Přispějte 2 000 Kč a více

Místo v prostoru (aneb Adoptuj si skládací ŽIDLIČKU)

Zbývá 50/50

Zakoupením této odměny přispívám na pořízení skládací židličky, která ponese mé jméno!

Odměna Zbývá 50/50

Odměnou je mi dobrý pocit z podpory smysluplného projektu a má jmenovka na pořízené skládací židličce, která bude využívána během přednášek a představení v klubu i ve studiu! :)

Židličku nevlastním ani nemám výhradní právo na ni umístit své pozadí, je-li zrovna obsazena… ;)

Místo na baru (aneb Adoptuj si barovou STOLIČKU)
Přispějte 3 000 Kč a více

Místo na baru (aneb Adoptuj si barovou STOLIČKU)

Zbývá 10/10

Zakoupením této odměny přispívám na pořízení barové stoličky, která ponese mé jméno!

Odměna Zbývá 10/10

Odměnou je mi dobrý pocit z podpory smysluplného projektu a má jmenovka na pořízené barové stoličce, která bude využívána během naprosté většiny akcí v klubu! :)

Stoličku nevlastním ani nemám výhradní právo na ni umístit své pozadí, je-li zrovna obsazena… ;)

Místo u stolu (aneb Adoptuj si pohodlné KŘESÍLKO)
Přispějte 4 000 Kč a více

Místo u stolu (aneb Adoptuj si pohodlné KŘESÍLKO)

Zbývá 5/5

Zakoupením této odměny přispívám na pořízení pohodlného křesílka, které ponese mé jméno!

Odměna Zbývá 5/5

Odměnou je mi dobrý pocit z podpory smysluplného projektu a má jmenovka na pořízeném pohodlném křesílku, které bude využíváno během naprosté většiny akcí v klubu! :)

Křesílko nevlastním ani nemám výhradní právo na něj umístit své pozadí, je-li zrovna obsazeno… ;)

Místo v klubu (aneb Adoptuj si kousek PROSTORU)
Přispějte 5 000 Kč a více

Místo v klubu (aneb Adoptuj si kousek PROSTORU)

Zbývá 5/5

Zakoupením této odměny přispívám na pořízení většího vybavení a mé jméno se objeví na zdi ‚Spolutvůrců‘!

Odměna Zbývá 5/5

Odměnou je mi dobrý pocit z podpory smysluplného projektu a mé jméno na klubové zdi SpoluTvůrců, která ponese seznam všech adoptivních rodičů prostoru! :)

Pořízené vybavení nevlastním ani nemám výhradní právo jej okupovat, je-li zrovna používáno… ;)

Celý klub (aneb Prostor pro SOUKROMOU AKCI)
Přispějte 10 000 Kč a více

Celý klub (aneb Prostor pro SOUKROMOU AKCI)

Zbývá 2/2

Pronájem klubu na soukromou akci

Odměna Zbývá 2/2

Odměnou je mi dobrý pocit z podpory smysluplného projektu a pronájem klubu na mou vlastní soukromou akci! :)

Odměnu si mohu vybrat do konce sezony 2022/2023 a z důvodu omezené kapacity klubu si termín rezervuji s dostatečným předstihem.

Odměna zahrnuje čistě pronájem prostoru v rozsahu celodenní akce ve všední den (pondělí až čtvrtek) a/nebo půldenní či večerní akce o víkendu (pátek až neděle + státní svátky) – další služby je možné domluvit za příplatek dle konkrétních požadavků.

Anděl STRÁŽNÝ
Přispějte 11 000 Kč a více

Anděl STRÁŽNÝ

Zbývá 1/1

Darem přispívám k zajištění bezpečného provozu klubu

Odměna Zbývá 1/1

Odměnou je mi dobrý pocit z podpory smysluplného projektu a mé jméno na výsadním místě na zdi SpoluTvůrců tohoto báječného prostoru! :)

Vlastní sticker na auto (od Šturmkanclu)
Přispějte 150 Kč a více

Vlastní sticker na auto (od Šturmkanclu)

Zbývá 10/10

Samolepka na auto dle vlastního návrhu

Odměna Zbývá 10/10

Odměnou je mi dobrý pocit z podpory smysluplného projektu a samolepka na auto s mým vlastním motivem, která mi přisviští od všesmírného parťáka Šturmkancl! :)

Hrnek s vlastním motivem (od Šturmkanclu)
Přispějte 250 Kč a více

Hrnek s vlastním motivem (od Šturmkanclu)

Zbývá 10/10

Hrnek s vlastním motivem

Odměna Zbývá 10/10

Odměnou je mi dobrý pocit z podpory smysluplného projektu a hrnek potištěný mým vlastním motivem, který mi přisviští od všesmírného parťáka Šturmkancl! :)

Triko s vlastním motivem od Šturmkanclu
Přispějte 350 Kč a více

Triko s vlastním motivem od Šturmkanclu

Zbývá 10/10

Triko s vlastním motivem

Odměna Zbývá 10/10

Odměnou je mi dobrý pocit z podpory smysluplného projektu a bílé triko potištěné mým vlastním motivem, které mi přisviští od všesmírného parťáka Šturmkancl! :)

Podložka do kočárku (od Hajanu)
Přispějte 1 000 Kč a více

Podložka do kočárku (od Hajanu)

Zbývá 2/2

Podložka do kočárku

Odměna Zbývá 2/2

Odměnou je mi dobrý pocit z podpory smysluplného projektu a podložka do kočárku, která mi přisviští od všesmírného parťáka Hajan – Kidiloo! :)

Nánožník na kočárek (od Hajanu)
Přispějte 1 300 Kč a více

Nánožník na kočárek (od Hajanu)

Zbývá 2/2

Nánožník na kočárek

Odměna Zbývá 2/2

Odměnou je mi dobrý pocit z podpory smysluplného projektu a nánožník na kočárek, který mi přisviští od všesmírného parťáka Hajan – Kidiloo! :)

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu

Jsme v tom SPOLU
Přispějte 100 Kč a více

Jsme v tom SPOLU

Daruji jen tak – jsem součástí změny, kterou chci kolem sebe vidět

Odměna

Odměnou je mi dobrý pocit z podpory smysluplného projektu! :)

Kolečko NAVÍC
Přispějte 150 Kč a více

Kolečko NAVÍC

Zbývá 18/20

Dřevěné kolečko s magnetem zdobené ručně vypalovaným logem/mottem

Odměna Zbývá 18/20

Odměnou je mi dobrý pocit z podpory smysluplného projektu a jedna dřevěná placka s ručně vypalovaným logem/mottem, kterou můžu mít díky šikovnému magnetku stále na očích! :)

Vstupenka POHYB
Přispějte 250 Kč a více

Vstupenka POHYB

Zbývá 10/10

Vstupenka na pohybovou lekci dle vlastního výběru (např. ranní dynamické meditace, základy gymnastiky pro dospělé, taneční hodiny a další budou přibývat)

Odměna Zbývá 10/10

Odměnou je mi dobrý pocit z podpory smysluplného projektu a jeden volný vstup na pohybově zaměřenou lekci dle vlastního výběru! :)

Odměnu si mohu vybrat do konce sezony 2022/2023 a z důvodu omezené kapacity volných vstupů na každé lekci si místo zarezervuji předem.

Vstupenka RODINA
Přispějte 350 Kč a více

Vstupenka RODINA

Zbývá 7/10

Rodinná vstupenka na akci pro děti dle vlastního výběru (např. Mikulášské odpoledne, loutkové divadlo, maškarní bál a další budou přibývat)

Odměna Zbývá 7/10

Odměnou je mi dobrý pocit z podpory smysluplného projektu a volný vstup pro celou rodinu na jednu akci pro děti dle vlastního výběru! :)

Odměnu si mohu vybrat do konce sezony 2022/2023 a z důvodu omezené kapacity volných vstupů na každé akci si místo zarezervuji předem.

Vstupenka platí pro 2 dospělé a max. 3 děti (nemusíme být nutně rodiče a sourozenci, ale jsme všichni z jedné rodiny). 

Vstupenka SEMINÁŘ
Přispějte 450 Kč a více

Vstupenka SEMINÁŘ

Zbývá 8/10

Vstupenka na přednášku / seminář dle vlastního výběru (např. konstelační hrátky, dramaterapie, práce se sny, finanční gramotnost, ženská cykličnost, základy fotografie a další budou přibývat)

Odměna Zbývá 8/10

Odměnou je mi dobrý pocit z podpory smysluplného projektu a jeden volný vstup na přednášku nebo seminář dle vlastního výběru! :)

Odměnu si mohu vybrat do konce sezony 2022/2023 a z důvodu omezené kapacity volných vstupů na každou akci si místo zarezervuji předem.

Vstupenka KONCERT
Přispějte 550 Kč a více

Vstupenka KONCERT

Zbývá 8/10

Vstupenka na živý koncert dle vlastního výběru (např. rock, pop, hip hop, mantry, indie, reggae, folk a další budou přibývat)

Odměna Zbývá 8/10

Odměnou je mi dobrý pocit z podpory smysluplného projektu a jeden volný vstup na koncert dle vlastního výběru! :)

Odměnu si mohu vybrat do konce sezony 2022/2023 a z důvodu omezené kapacity volných vstupů na každém koncertě si místo zarezervuji předem.

Vstupenka VIP KONCERT PRO DVA
Přispějte 1 500 Kč a více

Vstupenka VIP KONCERT PRO DVA

Zbývá 10/10

Vstupenka na živý koncert dle vlastního výběru pro dvě osoby (např. rock, punk, pop, hip hop, alternativa, indie, reggae, folk a další budou přibývat), welcome drink, meet & greet a soukromý odvoz

Odměna Zbývá 10/10

Odměnou je mi dobrý pocit z podpory smysluplného projektu a volný VIP vstup pro dvě osoby na koncert dle vlastního výběru! :)

Odměnu si mohu vybrat do konce sezony 2022/2023 a z důvodu omezené kapacity volných vstupů na každém koncertě a nutnosti domluvit případné setkání s interpretem dopředu si místo zarezervuji předem.

V ceně mám také dva welcome drinky dle aktuální nabídky na baru a odvoz po akci soukromým vozem (do vzdálenosti 10 km od místa konání).

Místo na zemi (aneb Adoptuj si sedací POLŠTÁŘEK)
Přispějte 1 000 Kč a více

Místo na zemi (aneb Adoptuj si sedací POLŠTÁŘEK)

Zbývá 48/50

Zakoupením této odměny přispívám na pořízení sedacího polštáře, který ponese mé jméno!

Odměna Zbývá 48/50

Odměnou je mi dobrý pocit z podpory smysluplného projektu a má jmenovka na pořízeném sedacím polštářku, který bude využíván během přednášek a seminářů v klubu i ve studiu! :)

Polštářek nevlastním ani nemám výhradní právo na něj umístit své pozadí, je-li zrovna obsazen… ;)

Místo v prostoru (aneb Adoptuj si skládací ŽIDLIČKU)
Přispějte 2 000 Kč a více

Místo v prostoru (aneb Adoptuj si skládací ŽIDLIČKU)

Zbývá 50/50

Zakoupením této odměny přispívám na pořízení skládací židličky, která ponese mé jméno!

Odměna Zbývá 50/50

Odměnou je mi dobrý pocit z podpory smysluplného projektu a má jmenovka na pořízené skládací židličce, která bude využívána během přednášek a představení v klubu i ve studiu! :)

Židličku nevlastním ani nemám výhradní právo na ni umístit své pozadí, je-li zrovna obsazena… ;)

Místo na baru (aneb Adoptuj si barovou STOLIČKU)
Přispějte 3 000 Kč a více

Místo na baru (aneb Adoptuj si barovou STOLIČKU)

Zbývá 10/10

Zakoupením této odměny přispívám na pořízení barové stoličky, která ponese mé jméno!

Odměna Zbývá 10/10

Odměnou je mi dobrý pocit z podpory smysluplného projektu a má jmenovka na pořízené barové stoličce, která bude využívána během naprosté většiny akcí v klubu! :)

Stoličku nevlastním ani nemám výhradní právo na ni umístit své pozadí, je-li zrovna obsazena… ;)

Místo u stolu (aneb Adoptuj si pohodlné KŘESÍLKO)
Přispějte 4 000 Kč a více

Místo u stolu (aneb Adoptuj si pohodlné KŘESÍLKO)

Zbývá 5/5

Zakoupením této odměny přispívám na pořízení pohodlného křesílka, které ponese mé jméno!

Odměna Zbývá 5/5

Odměnou je mi dobrý pocit z podpory smysluplného projektu a má jmenovka na pořízeném pohodlném křesílku, které bude využíváno během naprosté většiny akcí v klubu! :)

Křesílko nevlastním ani nemám výhradní právo na něj umístit své pozadí, je-li zrovna obsazeno… ;)

Místo v klubu (aneb Adoptuj si kousek PROSTORU)
Přispějte 5 000 Kč a více

Místo v klubu (aneb Adoptuj si kousek PROSTORU)

Zbývá 5/5

Zakoupením této odměny přispívám na pořízení většího vybavení a mé jméno se objeví na zdi ‚Spolutvůrců‘!

Odměna Zbývá 5/5

Odměnou je mi dobrý pocit z podpory smysluplného projektu a mé jméno na klubové zdi SpoluTvůrců, která ponese seznam všech adoptivních rodičů prostoru! :)

Pořízené vybavení nevlastním ani nemám výhradní právo jej okupovat, je-li zrovna používáno… ;)

Celý klub (aneb Prostor pro SOUKROMOU AKCI)
Přispějte 10 000 Kč a více

Celý klub (aneb Prostor pro SOUKROMOU AKCI)

Zbývá 2/2

Pronájem klubu na soukromou akci

Odměna Zbývá 2/2

Odměnou je mi dobrý pocit z podpory smysluplného projektu a pronájem klubu na mou vlastní soukromou akci! :)

Odměnu si mohu vybrat do konce sezony 2022/2023 a z důvodu omezené kapacity klubu si termín rezervuji s dostatečným předstihem.

Odměna zahrnuje čistě pronájem prostoru v rozsahu celodenní akce ve všední den (pondělí až čtvrtek) a/nebo půldenní či večerní akce o víkendu (pátek až neděle + státní svátky) – další služby je možné domluvit za příplatek dle konkrétních požadavků.

Anděl STRÁŽNÝ
Přispějte 11 000 Kč a více

Anděl STRÁŽNÝ

Zbývá 1/1

Darem přispívám k zajištění bezpečného provozu klubu

Odměna Zbývá 1/1

Odměnou je mi dobrý pocit z podpory smysluplného projektu a mé jméno na výsadním místě na zdi SpoluTvůrců tohoto báječného prostoru! :)

Vlastní sticker na auto (od Šturmkanclu)
Přispějte 150 Kč a více

Vlastní sticker na auto (od Šturmkanclu)

Zbývá 10/10

Samolepka na auto dle vlastního návrhu

Odměna Zbývá 10/10

Odměnou je mi dobrý pocit z podpory smysluplného projektu a samolepka na auto s mým vlastním motivem, která mi přisviští od všesmírného parťáka Šturmkancl! :)

Hrnek s vlastním motivem (od Šturmkanclu)
Přispějte 250 Kč a více

Hrnek s vlastním motivem (od Šturmkanclu)

Zbývá 10/10

Hrnek s vlastním motivem

Odměna Zbývá 10/10

Odměnou je mi dobrý pocit z podpory smysluplného projektu a hrnek potištěný mým vlastním motivem, který mi přisviští od všesmírného parťáka Šturmkancl! :)

Triko s vlastním motivem od Šturmkanclu
Přispějte 350 Kč a více

Triko s vlastním motivem od Šturmkanclu

Zbývá 10/10

Triko s vlastním motivem

Odměna Zbývá 10/10

Odměnou je mi dobrý pocit z podpory smysluplného projektu a bílé triko potištěné mým vlastním motivem, které mi přisviští od všesmírného parťáka Šturmkancl! :)

Podložka do kočárku (od Hajanu)
Přispějte 1 000 Kč a více

Podložka do kočárku (od Hajanu)

Zbývá 2/2

Podložka do kočárku

Odměna Zbývá 2/2

Odměnou je mi dobrý pocit z podpory smysluplného projektu a podložka do kočárku, která mi přisviští od všesmírného parťáka Hajan – Kidiloo! :)

Nánožník na kočárek (od Hajanu)
Přispějte 1 300 Kč a více

Nánožník na kočárek (od Hajanu)

Zbývá 2/2

Nánožník na kočárek

Odměna Zbývá 2/2

Odměnou je mi dobrý pocit z podpory smysluplného projektu a nánožník na kočárek, který mi přisviští od všesmírného parťáka Hajan – Kidiloo! :)