Podpořte projekt Světlo mého srdce – Jindřich Štreit

Milník 1/3

Zrealizujeme 3 celovečerní narozeninové pořady J. Štreita v Olomouci, Zlíně a Praze. Buďte u toho s námi. Podpořte dobrou věc.

Vybráno 0 Kč 89 538 Kč
150 000 Kč
45 dnů
do ukončení

Milník 2/3

Natočíme CD Světlo mého srdce a vydáme druhé vydání knihy Věřím na zázraky + kalendáře + Jindrovy pastelky.

Vybráno 0 Kč 89 538 Kč
250 000 Kč
45 dnů
do ukončení

Milník 3/3

Pořídíme technické vybavení pro realizaci pořadů, dvoudenní workshop a akci Smím prosit.

Vybráno 0 Kč 89 538 Kč
500 000 Kč
45 dnů
do ukončení
Zakladatel
Spolek Ability, z. s.
Datum přidání
29. 2. 2024
Poslední aktualita

26. 3. 2024 18:21

Máte dotaz? Napište nám.

Přátelé, pokud Vás něco zajímá, chcete se na cokoli zeptat, tak nám prosím napište na abilityspolek@seznam.cz. Někteří píšete poznámku při darování, která se objeví na DONIO u daru, ale my se až časem dozvíme kontakt na vás. Má to svá pravidla. Proto se ptejte na výše uvedený email. Odpovíme co nejdříve. Děkujeme. Za realizační tým Standa.

Ps. Písničky na CD Světlo mého srdce mám všechny hotové a začátkem května zveřejníme ochutnávku. 

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení projektu

Nezměníme svět, ale chceme zpříjemnit žití. To si říkáme, když připravujeme další komponovaný pořad s Jindřichem Štreitem o jeho fotografiích spojený s písničkami. Pořad se jmenuje Světlo mého srdce a vy můžete být u jeho vzniku. Tak jako minulé pořady i tento zapojuje a inspiruje místní kulturní komunity.

Pojďte do toho s námi a zažijeme společnou radost, společné setkávání, společné sdílení zkušeností a společnou inspiraci. 

Dříve, od roku 2019 jsme zrealizovali pořad Zastavit čas a v roce 2022 pořad Věřím na zázraky. V kulturních domech, kinech a klubech jsme potkali stovky z vás. Nový pořad bude více osobní a o kousek více inspirativní. V čem? Na pořadech a v odměnách předáváme to nejlepší čeho jsme dosáhli, co jsme se naučili, co děláme. Každý z nás realizátorů je tvořivý člověk. Tak jsme se narodili a měli jsme možnost naše dary rozvíjet. A to všechno dáváme do své tvořivé práce. Jindřich Štreit je ikona sociální fotografie, písničkář Stanislav napsal stovky textů a ty nejlepší zhudebňuje, je také zkušený organizátor, Vojtech Szabó patří k evropské interpretační špičce ve hře na akordeon a spolupracuje s těmi nejlepšími hudebníky u nás. Těšíme se, že se uvidíme se na třech speciálních vystoupeních – narozeninových koncertech Jindřicha Štreita v Olomouci 5. 9. 2024, Zlíně 10. 9. 2024 a Praze 19. 9. 2024. V září se světoznámý fotograf narodil. 

Navíc jsme se domluvili, že zavítáme během roku minimálně do 12 sociálních zařízení a domovů pro seniory, kde pořad uvedeme bez nároku na honorář a budeme v tom pokračovat. Vaše podpora se promění v radost druhých. To za to stojí.     

Kdo za projektem stojí?

Projekt realizuje Spolek Ability, z.s. a výtěžek z pořadu podporuje naši kulturní a sociální činnost. Podporujeme osoby se zdravotním nebo jiným handicapem a pomáháme jim v pracovním uplatnění a ve složitých životních situacích. Tuto činnost realizujeme více než 5 let a Jindřich Štreit je naším čestným členem a ambasadorem. 

Prof. Mgr. Jindřich Štreit doctor honoris causa

Narozen 5. září 1946 ve Vsetíně. V letech 1991–2003 externě vyučoval na Filmové a televizní fakultě Akademie múzických umění v Praze. V roce 2009 získal profesuru na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. V roce 2014 Umělecká rada Vysoké školy výtvarných umění v Bratislavě Jindřichu Štreitovi udělila titul doctor honoris causa. Od roku 1991 pracuje na dokumentárních projektech ve Francii, Anglii, Brazílii, Moldávii, Rakousku, Německu, Japonsku, Číně, Maďarsku, připravil více než tisíc šest set autorských výstav a mnoha kolektivních se zúčastnil. Vydal 95 knih a mnoho katalogů. Je zastoupen v nejvýznamnějších sbírkách MoMA New York, Národní galerie Washington, Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze, Moravská galerie v Brně, Muzeum umění Olomouc a v mnoha dalších.

Stanislav Hyrák

Písničkář, textař, profesně se zaměřuje na podporu osob se specifickými potřebami. Je principálem pořadů, stará se o vše potřebné, aby akce proběhly, aby všichni ve zdraví dorazili na místo konání a potom domů. Natočil 5 CD. Šesté s názvem Světlo mého srdce se může narodit díky vaší podpoře. 

Vojtech Szabó sólový hráč na akordeon patří k evropské interpretační špičce. Věnuje se převážně jazzové, francouzské a argentinské hudbě. A teď i naší :-) hudbě.

Na co vybrané peníze použijeme?

Vybrané finance použijeme na realizaci tří narozeninových pořadů – koncertů. V Olomouci 5. 9. 2024, Zlíně 10. 9. 2024 a Praze 19. 9. 2024. U toho musíte být. Podporovat dobrou věc je pro Jindřicha Štreita samozřejmost. Nejlepší dárek pro něho je zakoupit si lístek a dorazit na místo pořadu.

   

Dále vybrané finance použijeme na dotisk knihy Věřím na zázraky, výroby kalendářů s fotografiemi od Jindřicha Štreita a vydání CD Světlo mého srdce k novému pořadu. A pořízení techniky pro realizaci vystoupení v sociálních zařízeních a jiných dobročinných akcích.

Pokud vybereme více, tak prostředky využijeme na realizaci jednoho unikátního dvoudenního workshopu a dále na realizaci pořadu jen pro vaši komunitu či firmu.

   

Je toho hodně, ale na každé naší akci cítíme vaši podporu a ptáte se co bude dál. Proto jsme se rozhodli naši činnost rozšířit  o tento projekt. Ze srdce děkujeme. 

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

26. 3. 2024 18:21

Máte dotaz? Napište nám.

Přátelé, pokud Vás něco zajímá, chcete se na cokoli zeptat, tak nám prosím napište na abilityspolek@seznam.cz. Někteří píšete poznámku při darování, která se objeví na DONIO u daru, ale my se až časem dozvíme kontakt na vás. Má to svá pravidla. Proto se ptejte na výše uvedený email. Odpovíme co nejdříve. Děkujeme. Za realizační tým Standa.

Ps. Písničky na CD Světlo mého srdce mám všechny hotové a začátkem května zveřejníme ochutnávku. 

26. 3. 2024 16:33

Do cíle cesta dlouhá

Přátelé a podporovatelé, moc děkujeme za to, že jste se připojili k naší misi. Do cíle je cesta dlouhá, jsme ve třetině, ale věříme, že se překlopíme přes první metu a ještě kousek dál. Proto jsme si už pořídili trička k pořadu a chystáme písničky na CD a fotografie do kalendáře, rezervujeme místa na pořady atd. Současně se v našem spolku věnujeme i běžné práci, kterou je podpora osob se zdravotním nebo sociálním znevýhodněním. Podporujeme cca 200 osob se specifickými potřebami a také tuto práci jste ocenili. Děkujeme z celého srdce. Za celý tým zdraví Standa.

16. 3. 2024 12:03

Kalendář J. Štreit 2025

Přátelé, představujeme odměnu Kalendář Jindřicha Štreita na rok 2025. Bude obsahovat vybrané fotografie z posledních několika let. Kalendář představíme na prvním pořadu v Olomouci, a tak bude do poslední chvíle překvapením pro všechny, kdo si ho objednají. Ale jak sami víte a znáte mistrovy fotografie, tak překvapení to bude veskrze milé. Může to být i skvělý dárek pro přátele a obchodní partnery. Děkujeme za podporu a jedeme dál.  

14. 3. 2024 15:39

Míříme k první metě

Zdravíme všechny naše podporovatele a oznamujeme, že jsme napůl cesty k první metě (150.000,- Kč). Při dosažení této mety už máme zajištěno, že co se vybere nad tuto částku je naše, myšleno našeho projektu.  Velmi si toho vážíme. Připojil se k nám také další báječný Partner projektu. Přidali jsme jednu odměnu, fotografie od Jindřicha Štreita (viz. foto dole), s podpisem autora a vstupenkou na pořad. Pokud vás někdo napadá, pošlete mu prosím odkaz na náš projekt,  ať se s námi sveze na vlně inspirace a radosti z dobrých věcí. Moc děkujeme. Za realizační tým, Standa.

8. 3. 2024 6:48

Startujeme a DĚKUJEME

Přátelé, chceme vám společně vyjádřit opravdu velký dík za to, že jste nás na DONIU podpořili jako první. Začátky jsou vždycky plná očekávání. Věříme, že se k nám přidají další a proto intenzivně pracujeme na našem společném projektu Světlo mého srdce. Na fotografii máme trička z minulého pořadu, ale už se chystají nová. Ještě jednou velký dík a uvidíme se :-). Tom, Jindra, Standa, Vojtech. 

Proč pořady realizujeme?

Může za to inspirace. Jindřich Štreit je fascinován fotografií a písničkář Stanislav texty a melodiemi. Inspirace nám dává nápady a jeden z nich byl, udělat pořad pro veřejnost. Pořad, který je zaměřený na sociální témata, sounáležitost a podporu znevýhodněných osob. A moc nás to baví.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Dobrosrdečný přispěvatel
350 Kč  •  14. 4. 2024 12:21
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  12. 4. 2024 13:33
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
350 Kč  •  11. 4. 2024 6:48
Laskavý přispěvatel
500 Kč  •  10. 4. 2024 10:43
Laskavý přispěvatel
400 Kč  •  10. 4. 2024 8:50
Milý přispěvatel
550 Kč  •  8. 4. 2024 12:13
Velkorysý přispěvatel
1 000 Kč  •  6. 4. 2024 10:57
Velkorysý přispěvatel
450 Kč  •  6. 4. 2024 10:55
Štědrý přispěvatel
400 Kč  •  6. 4. 2024 10:53
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  3. 4. 2024 22:44
Dobrosrdečný přispěvatel
5 000 Kč  •  3. 4. 2024 13:59
Štědrý přispěvatel
350 Kč  •  1. 4. 2024 12:48
Štěpánka
400 Kč  •  31. 3. 2024 23:18
Děkuji za Vaše světlo ❤️
Štědrý přispěvatel
200 Kč  •  30. 3. 2024 14:28
Štědrý přispěvatel
350 Kč  •  30. 3. 2024 11:55
Milý přispěvatel
500 Kč  •  28. 3. 2024 6:04
Štědrý přispěvatel
350 Kč  •  27. 3. 2024 18:35
Dobrosrdečný přispěvatel
500 Kč  •  27. 3. 2024 7:42
Milý přispěvatel
500 Kč  •  26. 3. 2024 19:50
Dobrosrdečný přispěvatel
888 Kč  •  26. 3. 2024 18:12
Ladislav K...
700 Kč  •  26. 3. 2024 17:56
srdečně zdravím. Chybí kalendář pro rok 2024. Za jakých podmínek lze zakoupit? Velmi děkuji
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
400 Kč  •  26. 3. 2024 17:10
Velkorysý přispěvatel
350 Kč  •  26. 3. 2024 14:04
Katerina Š.
1 000 Kč  •  26. 3. 2024 8:14
Setkat se s panem Jindřichem je mi vždy ctí🍀
Velkorysý přispěvatel
500 Kč  •  26. 3. 2024 7:41
Velkorysý přispěvatel
350 Kč  •  24. 3. 2024 20:08
Velkorysý přispěvatel
350 Kč  •  24. 3. 2024 19:59
Milý přispěvatel
350 Kč  •  23. 3. 2024 19:07
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
400 Kč  •  23. 3. 2024 12:26
Velkorysý přispěvatel
200 Kč  •  23. 3. 2024 8:08
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
350 Kč  •  17. 3. 2024 9:31
Dobrosrdečný přispěvatel
400 Kč  •  16. 3. 2024 10:15
Štědrý přispěvatel
400 Kč  •  15. 3. 2024 21:48
Štědrý přispěvatel
400 Kč  •  15. 3. 2024 21:43
Milý přispěvatel
20 000 Kč  •  14. 3. 2024 15:11
Radek G.
450 Kč  •  12. 3. 2024 6:32
Děkujia moc se těším na přátelské setkání.
Štědrý přispěvatel
1 000 Kč  •  11. 3. 2024 20:45
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  11. 3. 2024 20:42
Milý přispěvatel
500 Kč  •  9. 3. 2024 19:47
Dobrosrdečný přispěvatel
250 Kč  •  9. 3. 2024 13:10
Milý přispěvatel
400 Kč  •  8. 3. 2024 13:41
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  5. 3. 2024 20:31
Milý přispěvatel
200 Kč  •  5. 3. 2024 19:40
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  5. 3. 2024 16:37
Laskavý přispěvatel
1 050 Kč  •  5. 3. 2024 16:29
Štědrý přispěvatel
300 Kč  •  5. 3. 2024 11:32
Štědrý přispěvatel
350 Kč  •  5. 3. 2024 8:12
Velkorysý přispěvatel
20 000 Kč  •  5. 3. 2024 7:15
Milý přispěvatel
350 Kč  •  4. 3. 2024 22:01
Milý přispěvatel
350 Kč  •  4. 3. 2024 21:57
Štědrý přispěvatel
450 Kč  •  4. 3. 2024 20:08
Štědrý přispěvatel
10 000 Kč  •  4. 3. 2024 9:59
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
10 000 Kč  •  4. 3. 2024 8:47
Štědrý přispěvatel
1 000 Kč  •  3. 3. 2024 10:22
Dobrosrdečný přispěvatel
350 Kč  •  3. 3. 2024 8:58
Laskavý přispěvatel
350 Kč  •  1. 3. 2024 7:36

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Vyberte si odměnu

Odměna pro dobrý pocit
Přispějte 200 Kč a více

Odměna pro dobrý pocit

Zbývá 193/200

Někdy děláme dobré skutky jen tak. Nezištně a s radostí, která se nám vrací. Tak jako se dobré skutky vrací. 

Zbývá 193/200
Kalendář 2025 s fotografiemi Jindřicha Štreita
Přispějte 350 Kč a více

Kalendář 2025 s fotografiemi Jindřicha Štreita

Zbývá 35/51

Nadčasové fotografie vás budou doprovázet celý rok 2025.

Zbývá 35/51
Vstupenka na narozeninový koncert v Olomouci 5.9.2024
Přispějte 350 Kč a více

Vstupenka na narozeninový koncert v Olomouci 5. 9. 2024

Zbývá 114/120

Výjimečná možnost být na jediném uvedení pořadu s významnými hosty a gratulanty. Staň se jím i ty. 

Odměna Zbývá 114/120

Vstupenku pro vstup obdržíte emailem, ale na pořadu si ji vyzvednete. Bude to fotografie Jindřicha Štreita s originálním podpisem. 

Vstupenka na narozeninový koncert ve Zlíně 10.9.2024
Přispějte 350 Kč a více

Vstupenka na narozeninový koncert ve Zlíně 10. 9. 2024

Zbývá 145/150

Výjimečná možnost být na jediném uvedení pořadu s významnými hosty a gratulanty. Staň se jím i ty. 

Odměna Zbývá 145/150

Vstupenku pro vstup obdržíte emailem, ale na pořadu si ji vyzvednete. Bude to fotografie Jindřicha Štreita s originálním podpisem. 

Vstupenka na narozeninový koncert v Praze 19.9.2024
Přispějte 450 Kč a více

Vstupenka na narozeninový koncert v Praze 19. 9. 2024

Zbývá 143/150

Výjimečná možnost být na jediném uvedení pořadu s významnými hosty a gratulanty. Staň se jím i ty. 

Odměna Zbývá 143/150

Vstupenku pro vstup obdržíte emailem, ale na pořadu si ji vyzvednete. Bude to fotografie Jindřicha Štreita s originálním podpisem. 

Triko Světlo mého srdce 1
Přispějte 400 Kč a více

Triko Světlo mého srdce 1

Zbývá 28/30

Triko Světlo mého srdce, kvalitní provedení. Pro objednání je potřeba uvést velikost a pánské nebo dámské.

Zbývá 28/30
Triko Světlo mého srdce 2
Přispějte 400 Kč a více

Triko Světlo mého srdce 2

Zbývá 27/30

Triko Světlo mého srdce, kvalitní provedení. Pro objednání je potřeba uvést velikost a pánské nebo dámské.

Zbývá 27/30
Podepsaná fotografie č. 1 (DÍVKA) + vstupenka na koncert
Přispějte 1 000 Kč a více

Podepsaná fotografie č. 1 (DÍVKA) + vstupenka na koncert

Zbývá 14/15

Fotografie bude s podpisem Jindřicha Štreita. Předáme vám ji na některém z našich pořadů. K fotografii patří i jedna vstupenka na pořad. Pokud by jsme se na pořadu nesetkali, tak zajistíme náhradní dodání. 

Zbývá 14/15
Podepsaná fotografie č. 2 (Z POLE) + vstupenka na koncert
Přispějte 1 000 Kč a více

Podepsaná fotografie č. 2 (Z POLE) + vstupenka na koncert

Zbývá 14/15

Fotografie bude s podpisem Jindřicha Štreita. Předáme vám ji na některém z našich pořadů. K fotografii patří i jedna vstupenka na pořad. Pokud by jsme se na pořadu nesetkali, tak zajistíme náhradní dodání. 

Zbývá 14/15
Podepsaná fotografie č. 3 (VE ŠKOLE) + vstupenka na koncert
Přispějte 1 000 Kč a více

Podepsaná fotografie č. 3 (VE ŠKOLE) + vstupenka na koncert

Zbývá 14/15

Fotografie bude s podpisem Jindřicha Štreita. Předáme vám ji na některém z našich pořadů. K fotografii patří i jedna vstupenka na pořad. Pokud by jsme se na pořadu nesetkali, tak zajistíme náhradní dodání. 

Zbývá 14/15
Podepsaná fotografie č. 4 (U OBĚDA) + vstupenka na koncert
Přispějte 1 000 Kč a více

Podepsaná fotografie č. 4 (U OBĚDA) + vstupenka na koncert

Zbývá 15/15

Fotografie bude s podpisem Jindřicha Štreita. Předáme vám ji na některém z našich pořadů. K fotografii patří i jedna vstupenka na pořad. Pokud by jsme se na pořadu nesetkali, tak zajistíme náhradní dodání. 

Zbývá 15/15
CD Světlo mého srdce + kalendář 2025
Přispějte 500 Kč a více

CD Světlo mého srdce + kalendář 2025

Zbývá 98/100

Odměnou jsou písničky na novém CD, které patří neodmyslitelně k pořadu. A kalendář s nadčasovými fotografiemi Jindřicha Štreita.

Odměna Zbývá 98/100

CD a kalendář obdržíte poštou prostřednictvím Zásilkovny. 

Kniha Věřím na zázraky - druhé doplněné vydání
Přispějte 550 Kč a více

Kniha Věřím na zázraky – druhé doplněné vydání

Zbývá 149/150

Knihu jsme vydali k našemu předcházejícímu pořadu. Z celého nákladu nám nezbylo nic. A tak děláme dotisk a můžete ji mít. Báječné fotografie Jindřicha Štreita a jeho texty na úvod všech kapitol. Druhé doplněné vydání. 

Zbývá 149/150
Smím prosit
Přispějte 1 000 Kč a více

Smím prosit

Zbývá 98/100

Večer plný písniček, přátel, hudby a tance. Pojďte si s námi zatančit a popovídat. Bude tam celý náš tým a hlavně Jindřich Štreit. Sejdeme se v legendárním Jazz Tibet klubu v Olomouci.  Akce proběhne koncem listopadu 2024.

Zbývá 98/100
Workshop v Olomouci s Jindřichem Štreitem
Přispějte 10 000 Kč a více

Workshop v Olomouci s Jindřichem Štreitem

Zbývá 4/6

Dvoudenní workshop v Olomouci s Jindřichem Štreitem. Dozvíte se o tom jak fotografuje Jindřich Štreit, přivezete si svoji tvorbu a představíte ji, navštívíme tajemná zákoutí Olomouce, budete fotografovat a probírat vaše vzniklé snímky. Zažijete dva dny tvorby a inspirace. Odvezete si zážitky na dlouhou dobu.  

Odměna Zbývá 4/6

Teoretický program je zajištěný v krásných prostorách jedné z olomouckých galerií, plně vybavené ve všech ohledech. Ubytování bude  v kvalitním hotelu kousek od galerie.

Programový partner
Přispějte 5 000 Kč a více

Programový partner

Zbývá 2/3

Toto partnerství obnáší propagaci partnera na pořadech, vstupenkách a plakátech. Programoví partneři také obdrží knihu, CD a kalendář, vše s podpisem. Ostatní plnění je dle písemného ujednání. 

Zbývá 2/3
Partner projektu
Přispějte 10 000 Kč a více

Partner projektu

Zbývá 3/3

Staňte se PARTNEREM projektu Světlo mého srdce. Pro Partnera zrealizujeme setkání s Jindřichem Štreitem v rámci vybrané firemní akce nebo na pořadech v Olomouci, Zlíně nebo v Praze.  Dále budou Partneři na všech plakátech, v knize, na CD a při pořadech budeme mít u autogramiády roll up banner s Partnery. Partneři také obdrží 2 knihy, 2 CD a 2 kalendáře, vše s podpisem. Děkujeme a těšíme se na Vás.

Zbývá 3/3
Hlavní partner projektu
Přispějte 20 000 Kč a více

Hlavní partner projektu

Zbývá 1/3

Staňte se HLAVNÍM PARTNEREM projektu Světlo mého srdce. Pro Hlavního partnera uvedeme celý pořad na půdě jeho firmy pro zaměstnance nebo ve formátu, jak se domluvíme. Bude to nejen poutavý pořad, ale i takový teambuilding.  Dále budou Partneři na všech plakátech, v knize, na CD a při pořadech budeme mít u autogramiády roll up banner s Partnery. Partneři také obdrží 2 knihy, 2 CD a 2 kalendáře, vše s podpisem. Děkujeme a těšíme se na Vás.

Zbývá 1/3

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu

Odměna pro dobrý pocit
Přispějte 200 Kč a více

Odměna pro dobrý pocit

Zbývá 193/200

Někdy děláme dobré skutky jen tak. Nezištně a s radostí, která se nám vrací. Tak jako se dobré skutky vrací. 

Zbývá 193/200
Kalendář 2025 s fotografiemi Jindřicha Štreita
Přispějte 350 Kč a více

Kalendář 2025 s fotografiemi Jindřicha Štreita

Zbývá 35/51

Nadčasové fotografie vás budou doprovázet celý rok 2025.

Zbývá 35/51
Vstupenka na narozeninový koncert v Olomouci 5.9.2024
Přispějte 350 Kč a více

Vstupenka na narozeninový koncert v Olomouci 5. 9. 2024

Zbývá 114/120

Výjimečná možnost být na jediném uvedení pořadu s významnými hosty a gratulanty. Staň se jím i ty. 

Odměna Zbývá 114/120

Vstupenku pro vstup obdržíte emailem, ale na pořadu si ji vyzvednete. Bude to fotografie Jindřicha Štreita s originálním podpisem. 

Vstupenka na narozeninový koncert ve Zlíně 10.9.2024
Přispějte 350 Kč a více

Vstupenka na narozeninový koncert ve Zlíně 10. 9. 2024

Zbývá 145/150

Výjimečná možnost být na jediném uvedení pořadu s významnými hosty a gratulanty. Staň se jím i ty. 

Odměna Zbývá 145/150

Vstupenku pro vstup obdržíte emailem, ale na pořadu si ji vyzvednete. Bude to fotografie Jindřicha Štreita s originálním podpisem. 

Vstupenka na narozeninový koncert v Praze 19.9.2024
Přispějte 450 Kč a více

Vstupenka na narozeninový koncert v Praze 19. 9. 2024

Zbývá 143/150

Výjimečná možnost být na jediném uvedení pořadu s významnými hosty a gratulanty. Staň se jím i ty. 

Odměna Zbývá 143/150

Vstupenku pro vstup obdržíte emailem, ale na pořadu si ji vyzvednete. Bude to fotografie Jindřicha Štreita s originálním podpisem. 

Triko Světlo mého srdce 1
Přispějte 400 Kč a více

Triko Světlo mého srdce 1

Zbývá 28/30

Triko Světlo mého srdce, kvalitní provedení. Pro objednání je potřeba uvést velikost a pánské nebo dámské.

Zbývá 28/30
Triko Světlo mého srdce 2
Přispějte 400 Kč a více

Triko Světlo mého srdce 2

Zbývá 27/30

Triko Světlo mého srdce, kvalitní provedení. Pro objednání je potřeba uvést velikost a pánské nebo dámské.

Zbývá 27/30
Podepsaná fotografie č. 1 (DÍVKA) + vstupenka na koncert
Přispějte 1 000 Kč a více

Podepsaná fotografie č. 1 (DÍVKA) + vstupenka na koncert

Zbývá 14/15

Fotografie bude s podpisem Jindřicha Štreita. Předáme vám ji na některém z našich pořadů. K fotografii patří i jedna vstupenka na pořad. Pokud by jsme se na pořadu nesetkali, tak zajistíme náhradní dodání. 

Zbývá 14/15
Podepsaná fotografie č. 2 (Z POLE) + vstupenka na koncert
Přispějte 1 000 Kč a více

Podepsaná fotografie č. 2 (Z POLE) + vstupenka na koncert

Zbývá 14/15

Fotografie bude s podpisem Jindřicha Štreita. Předáme vám ji na některém z našich pořadů. K fotografii patří i jedna vstupenka na pořad. Pokud by jsme se na pořadu nesetkali, tak zajistíme náhradní dodání. 

Zbývá 14/15
Podepsaná fotografie č. 3 (VE ŠKOLE) + vstupenka na koncert
Přispějte 1 000 Kč a více

Podepsaná fotografie č. 3 (VE ŠKOLE) + vstupenka na koncert

Zbývá 14/15

Fotografie bude s podpisem Jindřicha Štreita. Předáme vám ji na některém z našich pořadů. K fotografii patří i jedna vstupenka na pořad. Pokud by jsme se na pořadu nesetkali, tak zajistíme náhradní dodání. 

Zbývá 14/15
Podepsaná fotografie č. 4 (U OBĚDA) + vstupenka na koncert
Přispějte 1 000 Kč a více

Podepsaná fotografie č. 4 (U OBĚDA) + vstupenka na koncert

Zbývá 15/15

Fotografie bude s podpisem Jindřicha Štreita. Předáme vám ji na některém z našich pořadů. K fotografii patří i jedna vstupenka na pořad. Pokud by jsme se na pořadu nesetkali, tak zajistíme náhradní dodání. 

Zbývá 15/15
CD Světlo mého srdce + kalendář 2025
Přispějte 500 Kč a více

CD Světlo mého srdce + kalendář 2025

Zbývá 98/100

Odměnou jsou písničky na novém CD, které patří neodmyslitelně k pořadu. A kalendář s nadčasovými fotografiemi Jindřicha Štreita.

Odměna Zbývá 98/100

CD a kalendář obdržíte poštou prostřednictvím Zásilkovny. 

Kniha Věřím na zázraky - druhé doplněné vydání
Přispějte 550 Kč a více

Kniha Věřím na zázraky – druhé doplněné vydání

Zbývá 149/150

Knihu jsme vydali k našemu předcházejícímu pořadu. Z celého nákladu nám nezbylo nic. A tak děláme dotisk a můžete ji mít. Báječné fotografie Jindřicha Štreita a jeho texty na úvod všech kapitol. Druhé doplněné vydání. 

Zbývá 149/150
Smím prosit
Přispějte 1 000 Kč a více

Smím prosit

Zbývá 98/100

Večer plný písniček, přátel, hudby a tance. Pojďte si s námi zatančit a popovídat. Bude tam celý náš tým a hlavně Jindřich Štreit. Sejdeme se v legendárním Jazz Tibet klubu v Olomouci.  Akce proběhne koncem listopadu 2024.

Zbývá 98/100
Workshop v Olomouci s Jindřichem Štreitem
Přispějte 10 000 Kč a více

Workshop v Olomouci s Jindřichem Štreitem

Zbývá 4/6

Dvoudenní workshop v Olomouci s Jindřichem Štreitem. Dozvíte se o tom jak fotografuje Jindřich Štreit, přivezete si svoji tvorbu a představíte ji, navštívíme tajemná zákoutí Olomouce, budete fotografovat a probírat vaše vzniklé snímky. Zažijete dva dny tvorby a inspirace. Odvezete si zážitky na dlouhou dobu.  

Odměna Zbývá 4/6

Teoretický program je zajištěný v krásných prostorách jedné z olomouckých galerií, plně vybavené ve všech ohledech. Ubytování bude  v kvalitním hotelu kousek od galerie.

Programový partner
Přispějte 5 000 Kč a více

Programový partner

Zbývá 2/3

Toto partnerství obnáší propagaci partnera na pořadech, vstupenkách a plakátech. Programoví partneři také obdrží knihu, CD a kalendář, vše s podpisem. Ostatní plnění je dle písemného ujednání. 

Zbývá 2/3
Partner projektu
Přispějte 10 000 Kč a více

Partner projektu

Zbývá 3/3

Staňte se PARTNEREM projektu Světlo mého srdce. Pro Partnera zrealizujeme setkání s Jindřichem Štreitem v rámci vybrané firemní akce nebo na pořadech v Olomouci, Zlíně nebo v Praze.  Dále budou Partneři na všech plakátech, v knize, na CD a při pořadech budeme mít u autogramiády roll up banner s Partnery. Partneři také obdrží 2 knihy, 2 CD a 2 kalendáře, vše s podpisem. Děkujeme a těšíme se na Vás.

Zbývá 3/3
Hlavní partner projektu
Přispějte 20 000 Kč a více

Hlavní partner projektu

Zbývá 1/3

Staňte se HLAVNÍM PARTNEREM projektu Světlo mého srdce. Pro Hlavního partnera uvedeme celý pořad na půdě jeho firmy pro zaměstnance nebo ve formátu, jak se domluvíme. Bude to nejen poutavý pořad, ale i takový teambuilding.  Dále budou Partneři na všech plakátech, v knize, na CD a při pořadech budeme mít u autogramiády roll up banner s Partnery. Partneři také obdrží 2 knihy, 2 CD a 2 kalendáře, vše s podpisem. Děkujeme a těšíme se na Vás.

Zbývá 1/3