Úspěšně vybráno:

Pomohli jste nám zachránit srnče před sekačkou. Děkujeme!

Vybráno 0 Kč 109 990 Kč
109 990 Kč
 -
165 dárců
Celkem se zapojilo
667 Kč
Průměrná výše daru
10 000 Kč
Nejvyšší dar
75 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Pomohli jste nám zachránit srnče před sekačkou. Děkujeme!

Všechny sbírky ověřujeme

Datum přidání
26. 10. 2022
Poslední aktualita

6. 1. 2023 10:49

DRON NA CESTĚ :-) !!! Děkujeme !!! Díky vám všem a skvělému Donio, jsme to společně dokázali !!!

To je náš cíl ! :-) a díky vám a skvělému Doniu ,jsme k němu blízko . Aby si srna po narození své srnčátko vodila a učila ho všemu jako každý rodič, tak potřebuje naši pomoc ochránit její mláďátko před tím, než bude běhat a to jsou jeho první dny po narození. Bohužel lidská činnost má občas tendenci ničit živou krásu neživými predátory – technikou.

Děkujeme a naší letošní , převratnou sezónu na polích (květen-červenec) můžete sledovat po přijetí na skupince Facebook : „Zachraň srnče před sekačkou Kladensko“

Pokud by ještě někdo přispěl, peníze budou vidět na transparentním účtu a budou se za ně například pořizovat bedýnky na zakrytí srnčátek, která pod nimi budou čekat v bezpečí, až pomine nebezpečí :-) . Výdaje jsou vždy jasné a jen nutné.

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení sbírky

Náš zapsaný spolek „Zachraň srnče před sekačkou“ se aktivně podílí na záchraně srnčat v době senosečí, které probíhají na Kladensku. Touto cestou i díky vám, dárcům, usilujeme o koupi dronu s termovizí, který je do konce roku v akci a zamluvený.  Máme tedy  málo času!

Pojďte s námi změnit strašnou statistiku, a sice, že ročně umírají zcela zbytečně desítky tisíc srnčat pod žací lištou zemědělských strojů. Srnčata se rodí právě v době senosečí a protože mají instinkt nehybně ležet, a tak být chráněni před predátory, umírají právě pod zemědělskou sekačkou. Končí tak čerstvě započatý život nádherných srnčátek, která jsou na místě mrtvá, nebo v horším případě zmrzačená a dlouze a bolestivě umírají. Srna následně ještě dlouhé hodiny své srnče na poli hledá, a pokud ho najde, často je k vidění  srdcervoucí situace, jak se pokouší mrtvé srnče přivést zpět k životu a truchlí. 

Spolupracujeme se zemědělci a také mysliveckými spolky. Obě tyto strany mají ze zákona povinnost předcházet usmrcování zvěře při senosečích, ale ne vždy se ji daří plnit. Pomáháme tedy naší činností včas zajistit akci pro záchranu srnčat a těsně před sečí je odnést z plochy sečení do bezpečí.

Porost k sečení je tak hustý a nepřehledný, že srnčata a jiná drobná zvěř jsou lidskému oku téměř neviditelná, a i když nám pomáhají cvičení psi, často je nalezení mláděte dílem šťastné náhody. To chceme změnit pomocí techniky – dronem s termovizí, který časně ráno, kdy se teploty liší, odhalí vše živé naprosto přesně a dobrovolník jde pak na jisto pro mládě, které odnese do bezpečí.

Období senosečí je pro nás časově, fyzicky i emočně náročné, avšak při pohledu na srnče čekající v bezpečí na srnu víme, že naše činnost dává smysl. Pohled na rozsekané srnče z hlavy jen tak nevytěsníme, ale doufáme, že ho do budoucna i díky vám už nebudeme zažívat     (a hlavně jejich máma – srna).

Více o nás najdete na: http://zachransrnce.cz

Aktuality k naší činnosti jsou k dispozici na FB skupině: https://www.facebook.com/groups/962855841060412 

Instagram: @zachrana_srncat

Komu pomůžeme?

Pokud přispějete do naší sbírky, pomůžete především srnčatům přežít první dny svého života, jejich maminkám srnám a dalším živočichům, které termovize odhalí včas, abychom je vynesli do bezpečí. Pomůžete nám, dobrovolníkům, v efektivitě náročných záchranných akcí, protože nás dron povede najisto a je šance

zabránit ztrátám na životech srnčátek i dalších mláďat a zvěře. Dále díky úspoře času si budeme moci dovolit monitorování většího počtu polí, a rozšířit tak spolupráce do širšího okolí.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Veškeré vybrané finanční prostředky budou využity na nákup dronu DJI Mavic 2 Enterprise Advanced s termovizí, který máme již u obchodníka zarezervován. Tento dron nám umožní nalézt srnčata díky jejich rozdílné teplotě vůči okolí. Pro srnčata si tak rovnou zajdeme do dronem detekované lokality, a nebudeme muset procházet celá pole. Díky dronu budeme úspěšnější při hledání srnčat, která bychom při procházení ve vysokém a hustém porostu mohli pouhým okem přehlédnout. 

O tom, jak účinným pomocníkem je dron s termovizí při vyhledávání zvěře, se můžete přesvědčit v přiloženém ilustračním videu:

V případě, že se nevybere cílová částka, pokusíme se získat zbytek financí jiným způsobem. V nejkrajnějším případě zkusíme zrealizovat smlouvu o pronájmu dronu. Pokud se vybere částka vyšší, finance využijeme na další výbavu k dronu (např. na baterie, nabíječky, přistávací plochu).

Děkujeme všem, kteří nás podpoří.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

6. 1. 2023 10:49

DRON NA CESTĚ :-) !!! Děkujeme !!! Díky vám všem a skvělému Donio, jsme to společně dokázali !!!

To je náš cíl ! :-) a díky vám a skvělému Doniu ,jsme k němu blízko . Aby si srna po narození své srnčátko vodila a učila ho všemu jako každý rodič, tak potřebuje naši pomoc ochránit její mláďátko před tím, než bude běhat a to jsou jeho první dny po narození. Bohužel lidská činnost má občas tendenci ničit živou krásu neživými predátory – technikou.

Děkujeme a naší letošní , převratnou sezónu na polích (květen-červenec) můžete sledovat po přijetí na skupince Facebook : „Zachraň srnče před sekačkou Kladensko“

Pokud by ještě někdo přispěl, peníze budou vidět na transparentním účtu a budou se za ně například pořizovat bedýnky na zakrytí srnčátek, která pod nimi budou čekat v bezpečí, až pomine nebezpečí :-) . Výdaje jsou vždy jasné a jen nutné.

1. 1. 2023 20:20

Zdravíme 1.den v roce 2023 s dobrou zprávou :-)

Všem dárcům přejeme úspěšný start do roku 2023 ! Jste skvělí ! Protože díky vám se za 8 dní stane sen skutečností a my si půjdeme vyzvednout dron s termovizí :-) !!!                                                      Věříme, že těch zbývajících 10 000,- ještě získáme , protože milník v podobě 100 000,- dělí pouhých 26,- :-)

Děkujeme a buďte s námi letos na naší premiéře s dronem ! Třeba jen virtuálně, nebo třeba i osobně na polích a loukách  ;-)

19. 12. 2022 13:13

Blížíme se k cíli a to díky vám ! :-)

Milí přátelé srnčat, srnců a srn ! Tedy i naši :-) !

Naše sbírka na dron s termovizí se chýlí ke konci a vypadá to, že díky 125 – ti a snad ještě dalším dárcům , sesbíráme potřebnou částku na dron za velmi výhodných podmínek. Zbývá ještě 21 dnů a 27 500 ,-. Vyšel nám článek na Deník.cz a reakce přichází i z tohoto informačního zdroje. Jsme velmi vděční za podporu i možnost propagace problematiky, o které málo ještě veřejnost ví.

Přejeme vám úspěšné zakončení letošního roku, správný start do dalšího 2023 a myslete na nás od dubna do července, naši denní činnost můžete sledovat na Facebookové skupince „Zachraň srnče před sekačkou Kladensko“

DÍKY ! ***

1. 12. 2022 13:14

Velké díky 75-ti milovníkům srnčátek ! Blížíme se díky vám k polovině vybrané cílové částce! Zbývá 39 dnů do konce. Tak ještě prosíme o pomoc !

25. 11. 2022 11:21

Zachraňte s námi nejkrásnější puntíky na světě prosím !!! Už jen 45 dní a schází 65 000,-na dron.

18. 11. 2022 10:24

Tak vypadám, když se narodím :-) díky, že mě ochráníte, instinkt a maminka na to vždy nestačí…

15. 11. 2022 10:04

Třetina dronu je na cestě ! :-) Díky vaší štědrosti máme již vybráno na 1/3 dronu s termovizí !!! Jsme velmi nadšení , že to snad vyjde a příští sezóna bude veselejší :-) Děkujeme moc !!!

8. 11. 2022 14:16

Naši milí podporovatelé :-) ! Už nám schází denně jen 1450,- do konce sbírky, tak snad se zadaří :-) Překonali jsme částku 20 000,- a to díky vám ! Moc děkujeme za srnky a srnčata !

6. 11. 2022 16:33

Jste úžasní a my děkujeme ! Částka o víkendu opět poskočila na 8 000,- a vás dobrodárců je již 15 ! Budeme opět rádi za šíření dál :-)

3. 11. 2022 11:32

Už je vás 9 , kteří jste naději pro srnčátka podpořili ! ;-) budeme moc rádi, když jakkoliv pošlete dál sdílení sbírky :-) Děkujeme !!!

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Dobrosrdečný dárce
1 006 Kč  •  4. 1. 2023 22:24
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  4. 1. 2023 21:35
Milý dárce
1 000 Kč  •  4. 1. 2023 20:31
DobroDárce
100 Kč  •  4. 1. 2023 17:25
Milý dárce
1 000 Kč  •  4. 1. 2023 16:15
Milý dárce
200 Kč  •  4. 1. 2023 15:34
DobroDárce
1 000 Kč  •  4. 1. 2023 13:22
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  4. 1. 2023 12:31
Štědrý dárce
400 Kč  •  4. 1. 2023 11:38
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  4. 1. 2023 11:17
Milý dárce
1 000 Kč  •  4. 1. 2023 10:51
Velkorysý dárce
300 Kč  •  4. 1. 2023 10:34
Laskavý dárce
200 Kč  •  4. 1. 2023 9:07
Velkorysý dárce
600 Kč  •  4. 1. 2023 8:58
Velkorysý dárce
300 Kč  •  4. 1. 2023 8:55
Laskavý dárce
300 Kč  •  4. 1. 2023 8:31
Velkorysý dárce
100 Kč  •  4. 1. 2023 1:55
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  3. 1. 2023 22:25
Laskavý dárce
300 Kč  •  3. 1. 2023 21:16
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  2. 1. 2023 11:02
Laskavý dárce
100 Kč  •  1. 1. 2023 20:44
Laskavý dárce
300 Kč  •  1. 1. 2023 13:16
Iveta
2 000 Kč  •  30. 12. 2022 19:12
Hodně štěstí!
Bára a Petr
1 000 Kč  •  30. 12. 2022 10:32
Fandíme vám :)
DobroDárce
1 000 Kč  •  30. 12. 2022 9:40
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  29. 12. 2022 20:13
Renata
1 000 Kč  •  29. 12. 2022 14:30
Děkuji za srnčátka.
Milý dárce
1 400 Kč  •  28. 12. 2022 10:32
Milý dárce
500 Kč  •  27. 12. 2022 13:32
Gabriela Kubíková
400 Kč  •  25. 12. 2022 0:18
Držím moc palce!
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  24. 12. 2022 8:39
DobroDárce
2 000 Kč  •  24. 12. 2022 6:46
Tomáš Pavlovič
1 000 Kč  •  23. 12. 2022 23:07
Díky za váš čas a obětavost!
Štědrý dárce
100 Kč  •  22. 12. 2022 21:34
Milý dárce
1 000 Kč  •  21. 12. 2022 13:08
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  21. 12. 2022 12:23
Milý dárce
300 Kč  •  21. 12. 2022 0:11
Štědrý dárce
100 Kč  •  20. 12. 2022 22:20
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  20. 12. 2022 17:33
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  20. 12. 2022 14:12
DobroDárce
1 000 Kč  •  18. 12. 2022 20:58
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  18. 12. 2022 19:23
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  18. 12. 2022 19:21
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  18. 12. 2022 17:38
Dobrosrdečný dárce
750 Kč  •  18. 12. 2022 17:00
Laskavý dárce
300 Kč  •  18. 12. 2022 13:26
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  17. 12. 2022 21:59
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  17. 12. 2022 9:37
Dobrosrdečný dárce
400 Kč  •  17. 12. 2022 8:57
Velkorysý dárce
500 Kč  •  15. 12. 2022 18:25
DobroDárce
300 Kč  •  15. 12. 2022 15:13
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  15. 12. 2022 11:58
DobroDárce
300 Kč  •  15. 12. 2022 10:40
tuček dušan
2 000 Kč  •  15. 12. 2022 9:20
Jsem moc rád, že jsem mohl přispět na dobrou věc
Martin Hanzal
1 000 Kč  •  15. 12. 2022 0:55
Moc díky za vaši aktivitu v této oblasti.
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  15. 12. 2022 0:28
Milý dárce
600 Kč  •  14. 12. 2022 22:14
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  14. 12. 2022 21:02
Laskavý dárce
600 Kč  •  14. 12. 2022 20:43
Štědrý dárce
300 Kč  •  14. 12. 2022 18:50
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  14. 12. 2022 18:34
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  14. 12. 2022 18:04
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  14. 12. 2022 13:57
Štědrý dárce
200 Kč  •  14. 12. 2022 8:31
Milý dárce
1 000 Kč  •  13. 12. 2022 11:46
DobroDárce
1 500 Kč  •  12. 12. 2022 17:06
Dana H.
1 000 Kč  •  11. 12. 2022 23:53
Moc si vážím toho že pomáháte a děkuji Vám za to!
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  11. 12. 2022 21:42
Velkorysý dárce
500 Kč  •  11. 12. 2022 20:42
Štědrý dárce
600 Kč  •  10. 12. 2022 10:40
Velkorysý dárce
300 Kč  •  9. 12. 2022 9:41
Klára
200 Kč  •  9. 12. 2022 6:50
Děkuji za to, co děláte! :-)
Laskavý dárce
300 Kč  •  8. 12. 2022 12:13
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  8. 12. 2022 11:36
Štědrý dárce
300 Kč  •  8. 12. 2022 2:40
Velkorysý dárce
200 Kč  •  7. 12. 2022 23:34
Štědrý dárce
200 Kč  •  7. 12. 2022 15:55
Dobrosrdečný dárce
33 Kč  •  6. 12. 2022 23:46
Milý dárce
3 500 Kč  •  6. 12. 2022 19:52
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  6. 12. 2022 18:22
Štědrý dárce
300 Kč  •  6. 12. 2022 8:10
Štědrý dárce
300 Kč  •  5. 12. 2022 20:17
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  5. 12. 2022 12:29
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  4. 12. 2022 22:49
Laskavý dárce
200 Kč  •  4. 12. 2022 18:41
Milý dárce
300 Kč  •  4. 12. 2022 12:44
Milý dárce
500 Kč  •  3. 12. 2022 21:42
Katerina Gogova
500 Kč  •  3. 12. 2022 7:11
Děkuji za to co dělate!!!!!
Adéla J.
500 Kč  •  1. 12. 2022 19:02
na život srnčátek
Štědrý dárce
300 Kč  •  1. 12. 2022 18:21
DobroDárce
600 Kč  •  30. 11. 2022 23:22
Milý dárce
50 Kč  •  30. 11. 2022 14:35
Dobrosrdečný dárce
111 Kč  •  29. 11. 2022 23:01
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  28. 11. 2022 13:04
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  27. 11. 2022 17:58
DobroDárce
600 Kč  •  27. 11. 2022 11:51
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  27. 11. 2022 3:54
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  26. 11. 2022 20:55
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  25. 11. 2022 20:58
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  25. 11. 2022 20:15
Dárce, který je pro každou dobrost
3 500 Kč  •  25. 11. 2022 11:26
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  23. 11. 2022 0:00
Štědrý dárce
600 Kč  •  21. 11. 2022 20:11
Štědrý dárce
600 Kč  •  21. 11. 2022 8:08
Velkorysý dárce
500 Kč  •  20. 11. 2022 23:00
Dobrosrdečný dárce
40 Kč  •  20. 11. 2022 16:37
DobroDárce
300 Kč  •  20. 11. 2022 9:55
Alena
500 Kč  •  19. 11. 2022 17:28
Dekuji, ze tohle pro srncatka delate ❤️doufam, ze se castka vybere! 🦌
Laskavý dárce
200 Kč  •  19. 11. 2022 14:39
Velkorysý dárce
100 Kč  •  17. 11. 2022 17:03
Laskavý dárce
400 Kč  •  17. 11. 2022 15:10
Štědrý dárce
300 Kč  •  16. 11. 2022 18:44
Laskavý dárce
600 Kč  •  16. 11. 2022 8:28
Štědrý dárce
500 Kč  •  15. 11. 2022 22:19
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  15. 11. 2022 14:55
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  15. 11. 2022 13:53
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  15. 11. 2022 13:29
Milý dárce
200 Kč  •  15. 11. 2022 12:18
Milý dárce
200 Kč  •  14. 11. 2022 22:32
Ivana K.
5 000 Kč  •  14. 11. 2022 14:45
Děkuji za boj proti zbytečnému agroutrpení.
David Kačírek
1 500 Kč  •  14. 11. 2022 13:29
Přeji mnoho štěstí Vám i srnčatům, ať se sbírka vydaří a předejde se zbytečnému utrpení.
Milý dárce
1 000 Kč  •  14. 11. 2022 11:32
Dobrosrdečný dárce
1 500 Kč  •  14. 11. 2022 10:59
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  14. 11. 2022 10:44
Laskavý dárce
100 Kč  •  14. 11. 2022 10:30
Velkorysý dárce
500 Kč  •  14. 11. 2022 9:04
Štědrý dárce
300 Kč  •  14. 11. 2022 0:14
Laskavý dárce
150 Kč  •  13. 11. 2022 23:00
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  13. 11. 2022 21:37
Laskavý dárce
50 Kč  •  13. 11. 2022 17:41
DobroDárce
300 Kč  •  11. 11. 2022 9:48
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  10. 11. 2022 21:57
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  10. 11. 2022 13:01
Laskavý dárce
500 Kč  •  10. 11. 2022 8:44
Milý dárce
500 Kč  •  10. 11. 2022 8:09
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  10. 11. 2022 8:07
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  9. 11. 2022 19:58
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  9. 11. 2022 19:32
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  9. 11. 2022 18:01
Velkorysý dárce
300 Kč  •  9. 11. 2022 14:21
Milý dárce
100 Kč  •  8. 11. 2022 20:22
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  8. 11. 2022 15:20
Laskavý dárce
220 Kč  •  7. 11. 2022 14:08
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  7. 11. 2022 13:12
Velkorysý dárce
10 000 Kč  •  7. 11. 2022 7:52
Milý dárce
300 Kč  •  6. 11. 2022 21:35
Milý dárce
80 Kč  •  6. 11. 2022 20:06
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  6. 11. 2022 17:23
DobroDárce
300 Kč  •  6. 11. 2022 17:18
Michaela L.
1 000 Kč  •  6. 11. 2022 13:36
Držím palce, ať se částka vybere a díky za to, co děláte.
Laskavý dárce
300 Kč  •  6. 11. 2022 11:44
Laskavý dárce
300 Kč  •  6. 11. 2022 11:36
Štědrý dárce
200 Kč  •  6. 11. 2022 11:34
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  6. 11. 2022 10:04
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  6. 11. 2022 9:25
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  6. 11. 2022 9:06
DobroDárce
600 Kč  •  2. 11. 2022 22:38
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  31. 10. 2022 19:25
DobroDárce
600 Kč  •  31. 10. 2022 19:10
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  28. 10. 2022 20:06
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  28. 10. 2022 18:36
Laskavý dárce
300 Kč  •  28. 10. 2022 10:25
Adéla Š.
1 000 Kč  •  28. 10. 2022 10:09
Stydim se, posledni 3 roky, co se mi narodily deti, uz se prochazeni neucastnim. Tak alespon maly prispevek ❤
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  28. 10. 2022 1:21
Štědrý dárce
300 Kč  •  27. 10. 2022 9:32

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, ikdyž se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat