Úspěšně vybráno:

Zachránili jste srnčata a drobnou zvěř v období senosečí v Moravskoslezském kraji

Milník 1/1

K pořízení termovizního dronu značky DJI Mavic 3 Thermal – DJI M3T včetně příslušenství – baterie a další…

Vybráno 0 Kč 170 000 Kč
170 000 Kč
 -
219 dárců
Celkem se zapojilo
776 Kč
Průměrná výše daru
20 000 Kč
Nejvyšší dar
91 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Zachránili jste srnčata a drobnou zvěř v období senosečí v Moravskoslezském kraji

Milník 1/1

K pořízení termovizního dronu značky DJI Mavic 3 Thermal – DJI M3T včetně příslušenství – baterie a další…

Vybráno 0 Kč 170 000 Kč
170 000 Kč

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Myslivecký spolek Václavovice u Frýdku – Místku
Datum přidání
1. 6. 2023
Poslední aktualita

30. 8. 2023 15:05

Máme DRON!!! Díky vám!!!

Děkuji z celého srdce všem lidem, firmám, že jste mi pomohli sbírku dostat do jejího finále!!! Díky vašim darům, jste zachránili spousty srnčat. Jsme na konci sbírky, splnil se sen, který se stává skutečností. Dron je již objednaný, pak už se jen vše naučit a příští rok huráááá do polí!!! Jsem vděčná za takové lidi, jako jste vy!

Společně jsme to dokázali !!!!!

Přeji všem krásné dny plné pohody a hlavně pevné zdraví.

Vaše Kateřina!

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení sbírky

Dobrý den,

mé jméno je Kateřina, je mi 38 let, jsem člen mysliveckého spolku MS Václavovice, kde také vedu myslivecký kroužek pro děti. Jsem ale hlavně dlouholetý dobrovolník na senosečích. Pocházím z klidného, zeleného města Havířov, kde je v okolí spousta polí, menší lesíky, prostě krásné místo na žití nejen pro lidi, ale také pro zvěř.  Co mne ke koníčku myslivost vůbec přivedlo? Byla to právě záchrana srnčat před senosečí. Jsem myslivec, ale takový, který tento koníček dělá srdcem a o zvěř se i celoročně stará a proto senoseče beru jako každoroční zapojení se za samozřejmost! Dobrovolnou aktivitu, jako je vyhánění srnčat, dělám již 9 let a jsem zaregistrována i na portále SENOSEC.CZU.CZ.

NEJEN SRNČATA HYNOU POD KOLY SEKAČEK!!!

Dobrovolníků se psy či bez, kteří brzy ráno a ve svém volném čase mnohdy před prací vyjdou do polí vyhnat zvěř, není vždy dostatek. Hlavně metoda procházení luk není příliš efektivní. V tak hustém porostu jde zvěř velmi těžce najít. Mnohdy jste od ní na centimetry a nevšimnete si jí. Jsou takto krytá a chráněná před predátory.

Zažila jsem si v této dobrovolné, každoroční akci i spousty slz, kdy jsem z pole musela tato posekaná někdy ještě živá srnčata z porostu odstranit. Ta chvíle, kdy si řeknete, proč? Tam jsem přeci šla, jak se to mohlo stát? Ta bezmoc je strašná a mne tyto chvíle vždy psychicky položí. Když pak jdete k večeru a zpovzdálí sledujete místo, kde bylo posečené srnče a máma srna jej volá svým pískáním, ale bohužel ho nemá od svého mláděte opětované je srdcervoucí. Nářek srny, která se sklání nad mrtvým tělem svého mláděte a píská, ten pískot se změní v jiný smutný tón, vžene i silným povahám slzy do očí.

Pak jsou tu ty radostné chvíle, kdy zachráníte hnízdo zaječích mláďat, koroptev sedící na vejcích či vynesete srnče. To jsou ty chvíle, kdy si řeknete ano, má to smysl a pocit na duši je k nezaplacení.

 V našem kraji je komunikace (hlášení sečí) mezi myslivci a zemědělci myslím na dobré úrovni.  Předem ohlášená seč, nám dá čas sehnat dobrovolníky.

NEJVĚTŠÍM POMOCNÍKEM JE DRON S TERMOVIZÍ.

Bohužel chůze v porostu je velmi náročná a procento záchrany zvěře je velmi malé. Jediné troufám si říct 100% řešení, jak zabránit takovému úhynu mláďat pod žacím strojem je termovizní dron. Ráno jsou louky chladnější, než je zahřeje slunce a srnčata v hustém porostu lehce najdete. Takto nalezené srnče můžeme odnést v trsu trávy do papírové krabice, případně velké přepravky vystlané trávou, aby se minimalizoval jakýkoliv lidský pach. Po ukončení seče, můžeme mláďata vypustit zpět do pole. Srnčí pouto je velmi silné a srna své mládě přijme.

Věřím, že tato metoda za použití termovizního dronu, je jedinou záchranou pro tyto bezbranné malé tvory, kteří vidí světlo světa pouhých pár dní., někdy i hodin.  Proč jim nedat šanci koukat na svět trochu déle.

MUSÍME SI POMÁHAT!              

Dobrovolníka dělám v okolí Havířova, Českého Těšína, Frýdku – Místku a Ostravy. Jezdím ráno před prací tam, kde zrovna pomoc potřebují. Loni byly ztráty na srnčí zvěři velké. Pokud by se vybraly peníze na pořízení termovizního dronu značky DJI Mavic 3 Thermal – DJI M3T a k tomu potřebné věci (školení, zkoušky online, baterie…), ráda bych tímto já nebo kolega z místního mysliveckého spolku usnadnila práci a pomohla tak svým kolegům a hlavně zvěři. Pokud se nám nezadaří vybrat uvedenou částku, budou vybrané finanční prostředky použity také na ochranu zvěře, a to např. pachové ohradníky či jiné prostředky k ochraně mláďat.

BEZ VÁS BY TO NEŠLO…

Chtěla bych vám všem čtenářům – dárcům ze srdce poděkovat za dočtení mého příspěvku do konce. Budu doufat, že se můj sen pořídit termovizní dron stane skutečností a budu tak moci konečně jít do záchrany srnčat naplno s pocitem, že každý krok, který jsem pro tato mláďata udělala, měl a má smysl….

Za finanční pomoc ještě jednou z celého srdce všem děkuji.

Kateřina Matusik

Komu pomůžeme?

Srnčatům a drobné zvěři, jako jsou mláďata zajíčků či ptactvu. Termovizním dronem je snadno v hustém porostu můžeme nalézt. Procházení luk není 100% záchranou. Mnohdy zvěř dobrovolníci nenajdou. Dronem pomůžeme i jim, aby je snadno nalezli a mohli odnést do bezpečí než seč na daném poli skončí.

Dron hlavně usnadní nám dobrovolníkům lepší orientaci v porostu a srnčata budou termem lépe viditelené.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

MUSÍME SI POMÁHAT!              

Dobrovolníka dělám v okolí Havířova, Českého Těšína, Frýdku – Místku a Ostravy. Jezdím ráno před prací tam, kde zrovna pomoc potřebují. Loni byly ztráty na srnčí zvěři velké. Pokud by se vybraly peníze na pořízení termovizního dronu značky DJI Mavic 3 Thermal – DJI M3T a k tomu potřebné věci (školení, zkoušky online, baterie…), ráda bych tímto já nebo kolega z místního mysliveckého spolku usnadnila práci a pomohla tak svým kolegům a hlavně zvěři. Pokud se nám nezadaří vybrat uvedenou částku, budou finanční prostředky použity také na ochranu zvěře, a to pachové ohradníky a jiné prostředky k ochraně mláďat.

BEZ VÁS BY TO NEŠLO…

Chtěla bych vám všem čtenářům – dobrovolníkům ze srdce poděkovat za dočtení mého příspěvku do konce. Budu doufat, že se můj sen pořídit termovizní dron stane skutečností a budu tak moci konečně jít do záchrany srnčat naplno s pocitem, že každý krok, který jsem pro tato mláďata udělala, měl a má smysl….

Za finanční pomoc z celého srdce všem děkuji.

Kateřina Matusik

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

30. 8. 2023 15:05

Máme DRON!!! Díky vám!!!

Děkuji z celého srdce všem lidem, firmám, že jste mi pomohli sbírku dostat do jejího finále!!! Díky vašim darům, jste zachránili spousty srnčat. Jsme na konci sbírky, splnil se sen, který se stává skutečností. Dron je již objednaný, pak už se jen vše naučit a příští rok huráááá do polí!!! Jsem vděčná za takové lidi, jako jste vy!

Společně jsme to dokázali !!!!!

Přeji všem krásné dny plné pohody a hlavně pevné zdraví.

Vaše Kateřina!

24. 8. 2023 11:01

NESKUTEČNÉ sen se plní, a to jen díky vám přátelé!!!

Již zbývá jen pár dní do konce sbírky, ale již teď vybraná částka uhradí zmiňovaný dron! Za další penízky se bude dron pojišťovat, aby nám sloužil co nejdéle!!! Z celého srdce vám děkuji za vaše finanční dary! Jsem neskutečně šťasná, že se to povedlo! To vše je jen díky vám lidem,firmám, kterým není osud srnčat a dalších mláďat lhostejný. Moc si vážím toho, že jste si našli v této uspěchané a i finančně náročné době čas, a zaslali jste jakoukoliv částku, abychom se dostali do cíle. Mnohokrát děkuji, že JSTE, že jsou lidé ještě s dobrým srdcem…

Těším se, že příští rok v sezónu senosečí nebudou mé oči jen pro pláč, ale budou to oči plné štěstí a radosti, ze spousty zachráněných srnčat!!!

S úctou, Kateřina Matusik

13. 7. 2023 13:42

Jste báječní!! Děkuji! Děkuji! Věřím, že to dotáhneme spolu do finále a dron k záchraně mláďat pořídíme!!

Z celého srdce děkuji všem přispěvatelům,  ať už firmám, nebo lidem!!! Jste skvělí a neskutečně si toho vážím, že si najdete chvilku v této uspěchané době, a přispějete jakýmkoliv příspěvkem na tuto dobrou věc!!! Věřím, že to společně dotáhneme do finále a díky vám, tak zachráníme spousta mláďat s použitím dronu s termemovizí. Kdyby mohly mámy srny mluvit naší řečí, věřím, že by také děkovaly za svá zachráněná mláďata!!

Sbírka byla již propagována na Českém rozhlase Ostrava, a také proběhla reportáž přímo z térénu ze senosečí (https://polar.cz/zpravy/moravskoslezsky-kraj/cely-ms-kraj/11000037803/clanek).

Vzhledem k tomu, že do finální částky zbývá vybrat ještě nějaké finance, poprosila jsem tým DONIO o prodloužení sbírky o další měsíc.

Společně to dokážeme!!! Zázraky se dějí i v dnešní negativní době, věřím tomu!!!

S úctou Kateřina Matusik a členové MS Václavovice

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Dobrosrdečný dárce
8 200 Kč  •  29. 8. 2023 19:45
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  29. 8. 2023 14:20
Kateřina M.
800 Kč  •  29. 8. 2023 8:51
Za psí salón Dingo Havířov! Děkuji💚Romana Topičová
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  28. 8. 2023 12:22
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  25. 8. 2023 20:14
DobroDárce
100 Kč  •  25. 8. 2023 12:49
DobroDárce
200 Kč  •  24. 8. 2023 16:00
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  24. 8. 2023 15:06
DobroDárce
300 Kč  •  24. 8. 2023 10:55
Laskavý dárce
300 Kč  •  24. 8. 2023 10:14
Dárce, který je pro každou dobrost
5 000 Kč  •  24. 8. 2023 6:14
Barbora O.
2 000 Kč  •  21. 8. 2023 12:15
Je skvelé co děláte.
Milý dárce
300 Kč  •  21. 8. 2023 10:47
Laskavý dárce
3 600 Kč  •  18. 8. 2023 13:38
Milý dárce
5 000 Kč  •  18. 8. 2023 10:14
Dobrosrdečný dárce
20 000 Kč  •  18. 8. 2023 9:10
Martina
300 Kč  •  17. 8. 2023 20:43
Snad se to podaří
Milý dárce
100 Kč  •  16. 8. 2023 14:25
Masaryková Elena
1 000 Kč  •  14. 8. 2023 13:03
Doufám, že ten dron vyjde :-)
Kateřina M.
150 Kč  •  14. 8. 2023 7:20
Máme 120.000,- jste skvělí!!!! Do konce zbývá už jen pár dní, pojďte, společně sbírku posuneme do jejího finále, dron máme na dosah!!!
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  11. 8. 2023 15:04
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  11. 8. 2023 10:07
Štědrý dárce
100 Kč  •  11. 8. 2023 8:24
Laskavý dárce
600 Kč  •  11. 8. 2023 5:59
Milý dárce
600 Kč  •  11. 8. 2023 2:34
DobroDárce
150 Kč  •  10. 8. 2023 20:40
Velkorysý dárce
300 Kč  •  10. 8. 2023 18:13
Velkorysý dárce
200 Kč  •  10. 8. 2023 16:43
Velkorysý dárce
600 Kč  •  10. 8. 2023 16:22
Štědrý dárce
150 Kč  •  10. 8. 2023 13:56
Laskavý dárce
200 Kč  •  10. 8. 2023 13:17
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  10. 8. 2023 12:53
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  9. 8. 2023 11:14
Laskavý dárce
300 Kč  •  8. 8. 2023 7:09
Štědrý dárce
300 Kč  •  6. 8. 2023 0:17
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  5. 8. 2023 18:07
Velkorysý dárce
100 Kč  •  4. 8. 2023 15:08
Štědrý dárce
100 Kč  •  4. 8. 2023 13:27
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  4. 8. 2023 11:39
DobroDárce
300 Kč  •  2. 8. 2023 16:11
Laskavý dárce
600 Kč  •  30. 7. 2023 4:51
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  26. 7. 2023 22:48
DobroDárce
1 000 Kč  •  26. 7. 2023 20:38
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  23. 7. 2023 19:44
DobroDárce
500 Kč  •  21. 7. 2023 11:10
Velkorysý dárce
150 Kč  •  21. 7. 2023 7:24
DobroDárce
1 000 Kč  •  19. 7. 2023 10:36
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  19. 7. 2023 8:25
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  18. 7. 2023 11:28
DobroDárce
5 000 Kč  •  18. 7. 2023 10:46
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  18. 7. 2023 10:21
DobroDárce
600 Kč  •  18. 7. 2023 9:43
DobroDárce
300 Kč  •  18. 7. 2023 9:20
Laskavý dárce
100 Kč  •  18. 7. 2023 8:57
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  18. 7. 2023 8:36
Anetta Nyitraiová
200 Kč  •  17. 7. 2023 15:22
Děkujeme za vaší pomoc🙂
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  16. 7. 2023 14:29
Kateřina Matusik
523 Kč  •  14. 7. 2023 7:49
Přátelé jste úžasní!!! 🙏🍀💚Jsme za polovinou!!! Máme ještě víc jak měsíc do ukončení sbírky, věřím, že to dáme, ty zvířecí mimina si to zaslouží!! 💚
DobroDárce
600 Kč  •  14. 7. 2023 0:04
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  13. 7. 2023 11:18
Dobrosrdečný dárce
470 Kč  •  11. 7. 2023 20:37
Velkorysý dárce
3 500 Kč  •  10. 7. 2023 9:39
David B.
600 Kč  •  8. 7. 2023 12:48
Ti malí si to zaslouží.
DobroDárce
500 Kč  •  3. 7. 2023 12:21
Dárce, který je pro každou dobrost
80 Kč  •  2. 7. 2023 20:53
Laskavý dárce
300 Kč  •  1. 7. 2023 19:47
Myslivecký spolek
5 000 Kč  •  30. 6. 2023 12:57
Karel je náš...
Štědrý dárce
10 Kč  •  29. 6. 2023 0:15
Lada
300 Kč  •  28. 6. 2023 21:50
Ať jich zachráníte co nejvíc 🙏🏼❤️
Plechovky
600 Kč  •  27. 6. 2023 20:26
Co nejvíc zachráněných zvířátek ❤️
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  27. 6. 2023 9:50
Štědrý dárce
300 Kč  •  27. 6. 2023 9:39
Velkorysý dárce
200 Kč  •  27. 6. 2023 9:06
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  26. 6. 2023 20:28
DobroDárce
300 Kč  •  26. 6. 2023 15:46
Laskavý dárce
600 Kč  •  26. 6. 2023 14:33
Milý dárce
100 Kč  •  26. 6. 2023 13:25
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  26. 6. 2023 10:55
Milý dárce
500 Kč  •  26. 6. 2023 10:13
Milý dárce
100 Kč  •  26. 6. 2023 9:40
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  26. 6. 2023 8:26
Najzarka
500 Kč  •  25. 6. 2023 23:00
Děkuji za Vaši činnost ❤️
Milý dárce
100 Kč  •  25. 6. 2023 22:40
Štědrý dárce
200 Kč  •  25. 6. 2023 22:38
Jan Szturc
500 Kč  •  25. 6. 2023 22:31
Furt ve střehu. Ať se sbírka vydaří.
Laskavý dárce
20 Kč  •  25. 6. 2023 22:30
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  25. 6. 2023 22:20
Štědrý dárce
300 Kč  •  25. 6. 2023 22:12
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  25. 6. 2023 21:24
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  25. 6. 2023 21:21
Milý dárce
400 Kč  •  25. 6. 2023 20:52
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  25. 6. 2023 19:16
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  25. 6. 2023 10:15
Laskavý dárce
100 Kč  •  24. 6. 2023 22:11
Milý dárce
300 Kč  •  24. 6. 2023 20:22
Velkorysý dárce
600 Kč  •  23. 6. 2023 13:47
Laskavý dárce
100 Kč  •  23. 6. 2023 5:05
Milý dárce
100 Kč  •  22. 6. 2023 17:35
Velké díky za to, co pro ty maličké děláte! ♥️
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  22. 6. 2023 15:58
Milý dárce
300 Kč  •  22. 6. 2023 12:19
Štědrý dárce
500 Kč  •  22. 6. 2023 8:41
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  21. 6. 2023 17:19
DobroDárce
200 Kč  •  21. 6. 2023 11:21
Velkorysý dárce
200 Kč  •  21. 6. 2023 5:53
N.
300 Kč  •  20. 6. 2023 13:05
Velkorysý dárce
300 Kč  •  20. 6. 2023 11:41
DobroDárce
300 Kč  •  20. 6. 2023 10:47
Velkorysý dárce
3 500 Kč  •  20. 6. 2023 7:15
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  20. 6. 2023 6:45
Milý dárce
200 Kč  •  19. 6. 2023 23:43
Štědrý dárce
500 Kč  •  19. 6. 2023 23:04
DobroDárce
200 Kč  •  19. 6. 2023 21:29
DobroDárce
1 000 Kč  •  19. 6. 2023 20:39
Velkorysý dárce
300 Kč  •  19. 6. 2023 14:51
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  19. 6. 2023 13:12
Iva
300 Kč  •  18. 6. 2023 17:01
Děkuji Vám za Vaši úžasnou práci i za srnčátka ❤
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  18. 6. 2023 14:08
Dárce, který je pro každou dobrost
400 Kč  •  18. 6. 2023 8:24
Dárce, který je pro každou dobrost
3 500 Kč  •  18. 6. 2023 1:06
Velkorysý dárce
300 Kč  •  17. 6. 2023 17:29
Dárce, který je pro každou dobrost
505 Kč  •  15. 6. 2023 21:57
Velkorysý dárce
500 Kč  •  15. 6. 2023 21:19
Velkorysý dárce
500 Kč  •  15. 6. 2023 18:35
Laskavý dárce
300 Kč  •  15. 6. 2023 16:50
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  15. 6. 2023 13:59
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  14. 6. 2023 20:11
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  14. 6. 2023 18:18
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  14. 6. 2023 8:46
DobroDárce
150 Kč  •  13. 6. 2023 23:58
Štědrý dárce
300 Kč  •  13. 6. 2023 21:59
DobroDárce
300 Kč  •  13. 6. 2023 20:48
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  13. 6. 2023 20:41
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  13. 6. 2023 20:24
DobroDárce
100 Kč  •  13. 6. 2023 19:50
Dárce, který je pro každou dobrost
400 Kč  •  13. 6. 2023 18:34
Velkorysý dárce
300 Kč  •  13. 6. 2023 18:24
DobroDárce
1 000 Kč  •  13. 6. 2023 17:56
DobroDárce
300 Kč  •  13. 6. 2023 17:51
DobroDárce
300 Kč  •  13. 6. 2023 17:26
DobroDárce
1 000 Kč  •  13. 6. 2023 17:23
Milý dárce
300 Kč  •  13. 6. 2023 17:21
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  13. 6. 2023 17:06
Milý dárce
300 Kč  •  13. 6. 2023 17:00
Laskavý dárce
100 Kč  •  13. 6. 2023 16:42
Milý dárce
300 Kč  •  13. 6. 2023 16:30
Milý dárce
150 Kč  •  13. 6. 2023 15:13
DobroDárce
1 000 Kč  •  13. 6. 2023 14:44
DobroDárce
300 Kč  •  13. 6. 2023 14:21
DobroDárce
300 Kč  •  13. 6. 2023 13:58
Laskavý dárce
300 Kč  •  13. 6. 2023 13:03
Štědrý dárce
100 Kč  •  13. 6. 2023 11:14
Ža+P+B
100 Kč  •  13. 6. 2023 9:35
Něco málo na záchranu zvířecích miminek.
Dobrosrdečný dárce
150 Kč  •  13. 6. 2023 9:11
Laskavý dárce
300 Kč  •  12. 6. 2023 23:31
Laskavý dárce
500 Kč  •  9. 6. 2023 15:25
Kuba
1 000 Kč  •  9. 6. 2023 14:53
Fandím Vám v tom, co děláte, vážím si toho a držím Vám palce, ať se projekt podaří ! a fandím Vám
Milý dárce
300 Kč  •  9. 6. 2023 14:44
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  9. 6. 2023 11:01
Dobrosrdečný dárce
5 000 Kč  •  9. 6. 2023 10:14
Laskavý dárce
200 Kč  •  9. 6. 2023 9:32
Štědrý dárce
100 Kč  •  8. 6. 2023 23:38
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  8. 6. 2023 12:37
Milý dárce
600 Kč  •  8. 6. 2023 9:12
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  7. 6. 2023 21:28
Milý dárce
2 000 Kč  •  7. 6. 2023 19:00
Štědrý dárce
10 000 Kč  •  6. 6. 2023 10:37
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  6. 6. 2023 7:20
Jana P.
300 Kč  •  5. 6. 2023 21:36
Děkuji, že srnčatům pomáháte přežít. Moc držím palce!
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  5. 6. 2023 19:46
Štědrý dárce
300 Kč  •  5. 6. 2023 18:56
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  5. 6. 2023 17:12
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  5. 6. 2023 15:23
Laskavý dárce
600 Kč  •  5. 6. 2023 14:52
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  5. 6. 2023 13:46
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  5. 6. 2023 13:14
Štědrý dárce
600 Kč  •  5. 6. 2023 10:53
Štědrý dárce
500 Kč  •  5. 6. 2023 10:52
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  5. 6. 2023 9:38
Laskavý dárce
300 Kč  •  5. 6. 2023 8:32
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  5. 6. 2023 8:13
Velkorysý dárce
300 Kč  •  5. 6. 2023 7:01
Laskavý dárce
500 Kč  •  4. 6. 2023 22:11
Laskavý dárce
100 Kč  •  4. 6. 2023 20:50
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  4. 6. 2023 20:30
DobroDárce
300 Kč  •  4. 6. 2023 14:25
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  4. 6. 2023 13:43
Štědrý dárce
500 Kč  •  4. 6. 2023 11:59
Lesee
2 000 Kč  •  3. 6. 2023 17:56
Velkorysý dárce
100 Kč  •  3. 6. 2023 15:16
Kateřina M.
500 Kč  •  3. 6. 2023 13:23
Market děkuji, je to tu
Štědrý dárce
100 Kč  •  3. 6. 2023 12:37
Laskavý dárce
150 Kč  •  3. 6. 2023 12:22
Laskavý dárce
600 Kč  •  3. 6. 2023 11:45
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  3. 6. 2023 10:04
Laskavý dárce
600 Kč  •  3. 6. 2023 8:27
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  2. 6. 2023 22:32
Velkorysý dárce
300 Kč  •  2. 6. 2023 19:07
Alžběta K.
500 Kč  •  2. 6. 2023 19:05
Ať se daří! Klobouk dolů 🫶
Milý dárce
300 Kč  •  2. 6. 2023 17:07
Milý dárce
200 Kč  •  2. 6. 2023 16:51
Kamil V
1 000 Kč  •  2. 6. 2023 16:12
Hodně štěsti
Vítek
1 000 Kč  •  2. 6. 2023 15:26
Hodně štěstí s výběrem!

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat