Vánoční zázrak Blesku

7 Vytvořených sbírek
1 300 906 Kč Celkem vybráno

Udělejme společně vánoční zázrak pro rodiny, které to potřebují.

Advent je tady. Čas očekávání, zda se přání splní, kdy se těšíme na Vánoce, na společné chvíle radosti u stromečku a rodinnou pohodu. 

Bohužel, každý nemá takové štěstí a mnozí denně prosí o zázrak, aby mohli přinést svým blízkým aspoň kousek štěstí. Proto je tu Vánoční zázrak Blesku: 6 příběhů, 6 rodin, které potřebují naši společnou pomoc. 

Bojují, ale sami vše utáhnout jednoduše nedokážou… Ať už se jedná o maminku blonďatého andílka, která chce dopřát dceři elektrický invalidní vozík. O silnou ženu-hrdinku, která se obětovala pro ostatní, o které pečuje. O usměvavou a statečnou dívenku s těžkými epileptickými záchvaty, kvůli které její blízcí v noci nespí, nemají totiž na přístroj, který by ji hlídal. 

Pojďme jim pomoci, vyčarujme jim znovu úsměvy na tvářích a udělejme pro ně vánoční zázrak…

Pokud vybereme v některé ze sbírek více než 100 %, peníze budou přerozděleny do ostatních sbírek Vánočního zázraku Blesku.

O projektu 
Nový projekt Blesku Vánoční zázrak si dal za cíl vybrat peníze a pomoci tím konkrétním rodinám, které to potřebují. Starají se například o vážně nemocné děti, o své blízké a finančně vše zvládat samy nedokážou. Vybraly si proto vždy jednu konkrétní věc či službu, která by jim jejich boj s osudem ulehčila. A na tu se bude ve sbírce vybírat. Každý z příběhů má i své patrony z řad celebrit. Ti pak čtenářům Blesku a Blesk.cz osudy těchto rodin přiblíží.

Sbírky

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat