Žít svůj sen – Sbírkou a srdcem pomoci Honzovi k novému autu

Vybráno 0 Kč 371 120 Kč
600 000 Kč
9 dnů
do ukončení

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět Sdílet
Zakladatel
Iveta Stančíková
Datum přidání
9. 12. 2022

Představení sbírky

Rád bych se Vám představil. Jmenuji se Jan Kuňák. V listopadu jsem oslavil 28 narozeniny. Nevím, zda bohužel nebo bohudík trpím od narození vlivem předčasného porodu  Dětskou mozkovou obrnou kvadruspasticidou, oční vadou centrální zrakové dráhy, což je nález trvalý, který nelze zlepšit léky, operací ani brýlemi. Mé předčasné narození a velmi nízká porodní váha 1100 g mi přinesly do života velké komplikace, kterými byl nejdříve boj o můj život, vlivem krvácení do mozku, poruch v dýchání, dlouhá doba v inkubátoru na oddělení neonatologie, nevyzrálý mozek. Lékařské prognózy byly hodně špatné.

Svůj život  jsem si vybojoval na úkor celoživotního těžkého postižení. V domácí péči mě čekalo pravidelné cvičení Vojtovy metody, oční kontroly, návštěvy pracovnic Střediska ranné péče. Celé své dětství jsem trávil rehabilitacemi, lékařskými kontrolami, posléze i mnoha operacemi, pobyty v lázních, atd. Cvičení Vojtovy metody jsem nikdy neměl rád i přes to, že mi hodně pomáhalo na uvolnění spastického svalstva.

Moje dětská léta utekla jak ta voda, ukončil jsem již povinnou školní docházku a v současné době jsem většinu času s maminkou doma. Navštěvuji denní stacionář, kde se cítím velmi dobře. Oblíbil jsem si některé paní vychovatelky, kterým se rád svěřuji s tím, co mě trápí, co jsem zažil a jaké mám pocity.

Můj bývalý asistent a kamarád Radim se o našem životě vyjádřil takto:  "Honza, kterého osobně léta znám, je super kluk s radostným přístupem k životu, který to fakt nemá (neměl) lehké. Pokud se rozhodnete přispět, vězte, že podpoříte fakt správnou věc a pomůžete nejen Honzovi, ale hlavně jeho mamince, která je neuvěřitelně obětavá a přitom neustále a vždy s úsměvem na rtech a v dobré náladě, i když vím, že hluboko uvnitř nese fakt velký balvan, kde na to bere sílu? Nevím, nechápu? Tohle jsou hrdinové všedních dnů. Ale i tahle síla má své limity. Pokud můžete trošku ten balvan nadlehčit, tak možnost tu je…

Komu pomůžeme?

Milí ,,štědří" přátelé a dárci, dovolím si Vás všechny poprosit o sbírku, či finanční nebo jakoukoliv pomoc na pořízení motorového vozidla pro mě samotného. 

Jsem odkázán na celodenní pomoc většinou mé maminky a svých sourozenců. Přestože věnujeme mnoho času rehabilitacím, mám větší spazmy a křeče. Manipulace se mnou je velmi těžká a namáhavá např. do vozíku, do auta. Takto se totiž projevuje každá dětská mozková obrna. I když jsem velmi pozitivní člověk, někdy mě právě tato obrna přinese, ale už nepřekvapí třeba to, že se hodiny mohu dívat před sebe na kousek čokolády, kterou miluji a můj mozek mi nedovolí dát signál rukám, aby si ji vzaly a daly do úst. Takto se mohu jen dívat a nechat si zajít chuť. 

I přes můj těžký handicap jsem velký optimista, neustále s úsměvem na tváři a mám rád život, mám rád společnost a kamarády. Mnohé kamarády jsem měl možnost poznat právě pro svůj handicap a pro svou lásku k rockové hudbě. Jednoho takového kamaráda jsem v loňském roce bohužel ztratil.

Jakmile mi toto začne chybět, mé myšlenky se sklání k tomu, že jsem si nikdy nemyslel, že se budu jen doslova ,,plazit jako pes".

Dle slov mé mamky jsem její baterkou, kterou se vzájemně denně nabíjíme a hlavně právě já jsem učitelem života pro mé tři mladší zdravé bratry. Maminka mi dává hodně lásky a mí bráchové jsou mou oporou. 

Mimo denní stacionář mě vozí bratři do Brány, což je spolek dobrovolníků, kteří pořádají pro handicapované mladé lidi výlety, zábavné víkendy, přednášky, večírky či charitativní sbírky na jejich činnost. Tady nacházím to pravé zázemí, kde se pobavím, přijdu na jiné myšlenky. Díky těmto dobrovolníkům nacházím své ideály a můj život má smysl. Ono není vůbec jednoduché, když si plně uvědomujete své omezení a musíte se vyrovnávat s tím, že potřebujete ve svým 28 letech v běžných činnostech pomoc druhého.

A abyste mě moji milí měli možnost poznat ještě více, tak to nejlepší na konec, bez čehož bych měl v životě prázdno, tak je rocková a metalová hudba. Mou velkou zálibou jsou koncerty a festivaly. Za jejich navštěvování vděčím mé mamince, která se mnou sdílí můj tak dlouhý volný čas a její tak drahocenný. Právě ona mě dokáže často překvapit vstupenkou k narozeninám na Arakain, Dymytry, Lucii, Sonatu Arcticu, Scorpions. Poslední velký koncert, který jsem navštívil, byl koncert Metallicy minulý rok v červnu. Bylo to zatím největší překvapení a splněný sen, který mi splnila Nadace Světluška.

Bez invalidního vozíku se prakticky nemohu kamkoli dostat. Bydlím v obci Trnávka, kde není žádná vlaková doprava a autobusová doprava je komplikovaná. Doposud jsem se dopravoval běžným typem osobního vozu, což je pro mě již nevhodné pro můj těžký tělesný handicap. Pro mé naložení a vyložení jsou nutné dvě osoby, přičemž i tak je velmi fyzicky náročné při mé výšce a ztuhlosti končetin, usadit do zadní části vozu, kde tento prostor neposkytuje potřebnou oporu hlavy ani končetin a je pro mě celkově velmi nepohodlný. Pro naložení vozíku je nutné jej nejprve rozebrat, jelikož v běžném stavu se do vozu nevejde, což je opět fyzicky a časově náročné a díky častému rozkládání vozíku, tento pak častěji jeví známky opotřebení a potřeby drobných i větších oprav. 

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze z této sbírky budou použity na pořízení nového automobilu. Pro mou přepravu by bylo nejvhodnější vozidlo s úpravou, tj. rampou pro vjezd na invalidním vozíku tak, abych mohl po celou dobu být bezpečně a pohodlně usazen ve svém speciálním vozíku. Pro účely delších cest by bylo vhodné, aby automobil měl i úpravu předního sedadla vedle řidiče, tak, abych mohl být bezproblémově na toto sedadlo usazen a byl bych po dobu přepravy v přímém kontaktu s doprovázející osobou. 

Pro mou budoucí bezproblémovou přepravu máme vybrané vozidlo Volkswagen Caddy s prodlouženou verzí nebo Ford Tourneo Connect kam se musí dodatečně provést úprava plošiny, ukotvení vozíku a speciálního sedadla. Pořizovací cena takového užitkového vozidla bez úprav je hodně vysoká cca. 850 000,- Kč. Máme vybrané právě tyto dvě značky vozidla pro poskytnutí slevy invalidům až 16 procent, pro jeho kvalitu a spolehlivost. I když jsme požádali i úřad o příspěvek na úpravu plošiny, neumožňuje nám naše finanční situace financovat automobil jen z našich prostředků. Můj nejmladší bratr navštěvuje ještě základní školu, druhý bratr studuje na vysoké škole v Brně. O rok mladší bratr pracuje teprve druhý rok.

Milý dárci, pokud mi můžete finančně pomoci, budu Vám z celého srdce velmi vděčný i za celou moji rodinu. Nový automobil mi umožní bezproblémovou přepravu na invalidním vozíku, cestování bude pro mě bezpečné, co nejvíce pohodlné a pro pečující (maminku, bratry) fyzicky nenáročné. Každodenní přeprava nebude pro mne psychickým vypětím. Nadále budu moci jezdit na rehabilitace, do lázní, na vytoužené koncerty, které vyplňují můj tak trochu omezený život. 

Dárci, pokud se vybere financí méně, budeme muset oslovit další nadace a pořízení automobilu se prodlouží, než ho celé budeme schopni dofinancovat. 

Pokud byste byli tak moc štědří dárci, zbylo by i na mou asistentku, na odlehčovací službu v Hrabyni či Pomněnce, nebo na rehabilitace, které nehradí pojišťovna, na letní tábor se Vzduchoplavci.

Závěrem Vám všem chci ze srdce velice poděkovat za finanční dary a za Vaši pomoc v dnešní nelehké době obzvlášť. 

Díky Vám budu moci dál žít svůj sen.

S úctou Honza Kuňák

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  28. 3. 2023 7:57
Milý dárce
600 Kč  •  23. 3. 2023 16:49
DobroDárce
200 Kč  •  20. 3. 2023 22:04
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  20. 3. 2023 9:59
Laskavý dárce
300 Kč  •  19. 3. 2023 20:29
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  19. 3. 2023 19:15
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  18. 3. 2023 15:44
Velkorysý dárce
600 Kč  •  18. 3. 2023 15:40
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  17. 3. 2023 9:52
Dárce, který je pro každou dobrost
30 000 Kč  •  17. 3. 2023 9:50
DobroDárce
1 000 Kč  •  15. 3. 2023 22:47
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  15. 3. 2023 17:25
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  15. 3. 2023 10:06
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  14. 3. 2023 15:37
DobroDárce
2 000 Kč  •  13. 3. 2023 13:09
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  12. 3. 2023 9:53
Laskavý dárce
300 Kč  •  9. 3. 2023 19:25
Laskavý dárce
200 Kč  •  9. 3. 2023 14:46
Milý dárce
300 Kč  •  9. 3. 2023 11:52
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  8. 3. 2023 9:08
Velkorysý dárce
400 Kč  •  7. 3. 2023 17:10
L.
100 Kč  •  7. 3. 2023 17:09
🍀🚗
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  7. 3. 2023 15:19
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  7. 3. 2023 8:27
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  6. 3. 2023 9:12
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  5. 3. 2023 20:59
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  5. 3. 2023 17:53
Velkorysý dárce
200 Kč  •  5. 3. 2023 16:44
Laskavý dárce
100 Kč  •  5. 3. 2023 15:23
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  5. 3. 2023 11:24
Laskavý dárce
400 Kč  •  5. 3. 2023 0:09
Opitzova
500 Kč  •  5. 3. 2023 0:06
Olga M.
300 Kč  •  5. 3. 2023 0:05
Velkorysý dárce
150 Kč  •  4. 3. 2023 13:29
Milý dárce
500 Kč  •  3. 3. 2023 20:27
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  2. 3. 2023 23:26
Ať se daří, Honzo!
500 Kč  •  2. 3. 2023 22:32
Marta
7 000 Kč  •  2. 3. 2023 20:13
Zdravím XD
Dobrosrdečný dárce
7 000 Kč  •  2. 3. 2023 11:51
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  2. 3. 2023 11:49
Grimovi
1 000 Kč  •  2. 3. 2023 0:56
Hodně zdraví a ať se sbírka podaří
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  1. 3. 2023 23:07
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  1. 3. 2023 20:48
DobroDárce
1 000 Kč  •  1. 3. 2023 17:17
Milý dárce
600 Kč  •  1. 3. 2023 13:36
Laskavý dárce
200 Kč  •  1. 3. 2023 0:08
Ke štěstí
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  1. 3. 2023 0:06
Ať se ti bezpečně jezdí!
Olga s rodinou
1 000 Kč  •  1. 3. 2023 0:02
Dobrosrdečný dárce
3 500 Kč  •  28. 2. 2023 19:33
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  28. 2. 2023 18:37
Štěpánovi z Rapotína
2 500 Kč  •  28. 2. 2023 10:22
Ivetko a Honzíku, máme vás a přejeme spoustu štěstí.
Milý dárce
5 000 Kč  •  27. 2. 2023 13:30
Milý dárce
1 000 Kč  •  27. 2. 2023 8:55
MiSt
1 111 Kč  •  27. 2. 2023 7:31
Štědrý dárce
100 Kč  •  27. 2. 2023 7:29
Milý dárce
600 Kč  •  26. 2. 2023 21:55
Studénka
3 800 Kč  •  25. 2. 2023 18:08
Složili jsme se v domově, snad to pomůže
Milý dárce
600 Kč  •  25. 2. 2023 13:37
Velkorysý dárce
25 Kč  •  25. 2. 2023 12:42
Dobrosrdečný dárce
5 000 Kč  •  24. 2. 2023 23:57
Petrášovi z Velkých Losin
1 000 Kč  •  24. 2. 2023 18:23
DobroDárce
2 000 Kč  •  24. 2. 2023 10:49
OA Šumperk
1 200 Kč  •  23. 2. 2023 21:56
Vám fandí 👍
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  23. 2. 2023 21:11
Velkorysý dárce
600 Kč  •  23. 2. 2023 14:04
Milý dárce
1 000 Kč  •  22. 2. 2023 18:00
Milý dárce
15 000 Kč  •  22. 2. 2023 12:29
Babička
1 111 Kč  •  21. 2. 2023 23:05
Honzovi z nebe
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  21. 2. 2023 22:18
Milý dárce
1 000 Kč  •  21. 2. 2023 22:11
Laskavý dárce
934 Kč  •  21. 2. 2023 9:23
Obec Trnávka
10 000 Kč  •  20. 2. 2023 20:59
Hanka
500 Kč  •  20. 2. 2023 20:57
Ať se ti Honzo splní všechny životní sny.
Rubinovi
1 000 Kč  •  20. 2. 2023 20:54
Honzikovi ke snadnějšímu životu
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  20. 2. 2023 16:06
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  20. 2. 2023 14:11
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  20. 2. 2023 7:57
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  19. 2. 2023 17:39
Milý dárce
2 000 Kč  •  18. 2. 2023 22:20
Milý dárce
300 Kč  •  18. 2. 2023 12:53
Laskavý dárce
3 500 Kč  •  18. 2. 2023 10:08
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  17. 2. 2023 20:10
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  17. 2. 2023 19:41
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  17. 2. 2023 17:50
Jiri Urban
1 000 Kč  •  17. 2. 2023 17:08
pro aspoň trochu lepší žití v tom "průšvihu"
DobroDárce
20 000 Kč  •  17. 2. 2023 15:38
DobroDárce
2 000 Kč  •  17. 2. 2023 13:06
SVARMETAL s.r.o.
5 000 Kč  •  17. 2. 2023 12:27
hodně štěstí přeje SVARMETAL s.r.o.
Laskavý dárce
200 Kč  •  17. 2. 2023 11:23
Gabriela P.
500 Kč  •  17. 2. 2023 11:16
držím palce Honzo!
Milý dárce
300 Kč  •  17. 2. 2023 10:52
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  17. 2. 2023 9:26
Veselí
600 Kč  •  17. 2. 2023 8:56
Držíme palce
Siemens 5
200 Kč  •  17. 2. 2023 0:52
Zdraví Honzu
Siemens 4
200 Kč  •  17. 2. 2023 0:50
Zdravíme Honzu
Siemens 3
200 Kč  •  17. 2. 2023 0:49
Zdraví Honzu
Siemens 2
200 Kč  •  17. 2. 2023 0:48
Zdravíme Honzu
Siemens 1
200 Kč  •  17. 2. 2023 0:47
Zdravím Honzu
Štědrý dárce
100 Kč  •  16. 2. 2023 21:13
Milý dárce
1 000 Kč  •  16. 2. 2023 19:08
DobroDárce
2 000 Kč  •  16. 2. 2023 10:29
DobroDárce
1 000 Kč  •  15. 2. 2023 16:06
Velkorysý dárce
600 Kč  •  15. 2. 2023 10:14
Štědrý dárce
200 Kč  •  15. 2. 2023 8:35
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  15. 2. 2023 8:03
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  14. 2. 2023 20:31
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  14. 2. 2023 19:10
Ať se ti Honzo daří!
Milý dárce
10 000 Kč  •  14. 2. 2023 15:52
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  13. 2. 2023 18:54
Dárce, který je pro každou dobrost
5 000 Kč  •  13. 2. 2023 14:14
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  13. 2. 2023 12:46
DobroDárce
1 000 Kč  •  12. 2. 2023 9:16
Velkorysý dárce
600 Kč  •  10. 2. 2023 22:26
Milý dárce
500 Kč  •  10. 2. 2023 21:42
DobroDárce
500 Kč  •  10. 2. 2023 21:05
Milý dárce
300 Kč  •  10. 2. 2023 19:56
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  10. 2. 2023 15:46
DobroDárce
300 Kč  •  10. 2. 2023 14:05
Velkorysý dárce
300 Kč  •  10. 2. 2023 14:01
Milý dárce
500 Kč  •  10. 2. 2023 8:29
Přeji hodně zdárně ujetých kilometrů
DobroDárce
200 Kč  •  10. 2. 2023 8:28
Hodně zdaru
Velkorysý dárce
500 Kč  •  9. 2. 2023 15:18
Honzíkovi i jeho statečné mamce hodně síly a pevné zdraví!
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  8. 2. 2023 20:18
Milý dárce
1 000 Kč  •  7. 2. 2023 20:30
Milý dárce
600 Kč  •  7. 2. 2023 20:28
Velkorysý dárce
300 Kč  •  7. 2. 2023 13:17
DobroDárce
200 Kč  •  7. 2. 2023 0:27
Na naději
Velkorysý dárce
500 Kč  •  7. 2. 2023 0:26
Z nebe
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  6. 2. 2023 9:57
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  6. 2. 2023 8:06
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  5. 2. 2023 16:31
Pepův kolega z práce
100 Kč  •  5. 2. 2023 16:30
Laskavý dárce
300 Kč  •  4. 2. 2023 20:36
Přeji co nejlepší budoucnost
Štědrý dárce
600 Kč  •  3. 2. 2023 23:05
Štědrý dárce
200 Kč  •  3. 2. 2023 21:11
Přeji ti hodně dobrých lidí a aby bylo auto co nejdříve
Laskavý dárce
300 Kč  •  3. 2. 2023 21:09
Honzovi k lehčímu životu
DobroDárce
1 000 Kč  •  2. 2. 2023 21:16
Hodně štěstí na cestách
Pepa Š.
2 000 Kč  •  2. 2. 2023 20:30
Posílám ti ještě znovu něco málo
Kámoš
500 Kč  •  2. 2. 2023 20:01
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  2. 2. 2023 19:59
Tak co Honzo, jakou barvu jsi vybral?
DobroDárce
200 Kč  •  2. 2. 2023 18:37
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  2. 2. 2023 18:35
Milý dárce
300 Kč  •  2. 2. 2023 18:34
Šimečkovi
2 000 Kč  •  1. 2. 2023 22:57
Laďa
500 Kč  •  1. 2. 2023 22:54
Šťastné cesty
Eva
500 Kč  •  1. 2. 2023 22:53
Velkorysý dárce
500 Kč  •  1. 2. 2023 22:51
Od sousedů
500 Kč  •  1. 2. 2023 22:50
Honzo hodně štěstí k novému autu
Milý dárce
500 Kč  •  1. 2. 2023 18:26
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  1. 2. 2023 14:29
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  1. 2. 2023 11:05
Drobný dárce
500 Kč  •  31. 1. 2023 23:32
Spolužák
1 000 Kč  •  31. 1. 2023 23:29
Zdravím, tady mamčin spolužák, ať auto slouží.
Štědrý dárce
300 Kč  •  31. 1. 2023 7:35
Laskavý dárce
500 Kč  •  30. 1. 2023 21:25
Milý dárce
1 000 Kč  •  30. 1. 2023 19:32
Milý dárce
200 Kč  •  30. 1. 2023 17:37
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  30. 1. 2023 14:33
Laskavý dárce
300 Kč  •  29. 1. 2023 22:37
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  29. 1. 2023 21:28
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  29. 1. 2023 15:48
Milý dárce
600 Kč  •  28. 1. 2023 18:58
Kája K.
1 000 Kč  •  27. 1. 2023 21:29
Hodně zdárných cest za hudbou
Svaťa
1 000 Kč  •  27. 1. 2023 21:26
Bob
500 Kč  •  27. 1. 2023 21:24
Ať auto dobře slouží
Kamila
2 000 Kč  •  27. 1. 2023 21:22
Honzovi od Kamily
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  27. 1. 2023 18:03
DobroDárce
300 Kč  •  26. 1. 2023 10:28
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  26. 1. 2023 9:17
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  26. 1. 2023 6:53
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  25. 1. 2023 21:13
Iveta Z.
1 000 Kč  •  25. 1. 2023 19:28
Hodně radosti z nového auta :-)
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  25. 1. 2023 15:20
Milý dárce
1 000 Kč  •  25. 1. 2023 13:44
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  25. 1. 2023 13:09
DobroDárce
300 Kč  •  25. 1. 2023 10:46
Laskavý dárce
300 Kč  •  25. 1. 2023 7:42
Dárce, který je pro každou dobrost
30 Kč  •  24. 1. 2023 20:55
DobroDárce
300 Kč  •  24. 1. 2023 17:58
DobroDárce
300 Kč  •  24. 1. 2023 17:41
Tomaš
1 000 Kč  •  24. 1. 2023 15:18
Honzík ať to klapne s tím autem a zadriftuješ si s ním na letišťi
Štědrý dárce
600 Kč  •  24. 1. 2023 13:54
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  24. 1. 2023 12:45
DobroDárce
300 Kč  •  23. 1. 2023 21:36
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  23. 1. 2023 21:15
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  23. 1. 2023 19:37
Laskavý dárce
100 Kč  •  23. 1. 2023 16:55
🍀
Laskavý dárce
100 Kč  •  23. 1. 2023 16:12
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  23. 1. 2023 8:07
Milý dárce
500 Kč  •  22. 1. 2023 17:17
Klara S.
600 Kč  •  22. 1. 2023 16:41
Drzim moc palce!
Milý dárce
2 000 Kč  •  19. 1. 2023 19:56
Energetik
1 000 Kč  •  17. 1. 2023 18:42
Laskavý dárce
600 Kč  •  17. 1. 2023 18:13
Tomáš S.
600 Kč  •  17. 1. 2023 0:36
Honzo, snad to všechno dobře vyjde. Těším se, až se zase uvidíme v bráně :)
Alena
600 Kč  •  16. 1. 2023 17:34
držím palce
Jiri A.
1 000 Kč  •  16. 1. 2023 15:30
Honzíku, přejeme Ti mnoho dobrolidí a andělů všude kolem
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  16. 1. 2023 13:21
DobroDárce
1 000 Kč  •  16. 1. 2023 13:08
Laskavý dárce
600 Kč  •  16. 1. 2023 12:58
Eva M.
500 Kč  •  15. 1. 2023 15:36
Honzo, držte se! Přeji hodně hudebních zážitků.
Kája
600 Kč  •  14. 1. 2023 21:12
Z příběhu vnímám spoustu naděje a optimismu. Opatrujte se. 🤍
Pavla S.
300 Kč  •  11. 1. 2023 16:54
Bojovníku drž se✌️😉
Šárka
300 Kč  •  11. 1. 2023 15:43
Přeju Honzovi a jeho mamince, aby se na auto podařilo vybrat.
Daniel Jaros
300 Kč  •  11. 1. 2023 9:53
Moc rád jsem ti prispel a přeju ti krásné nové auto Honzo jak mám ja.Dan.
Iveta H.
1 000 Kč  •  7. 1. 2023 16:01
Honzíku, kéž vše vyjde a ty si můžeš dál plnit své sny, objímají Hovadíci
Milada N.
500 Kč  •  7. 1. 2023 13:57
Ať se Honzíkovi daří co nejlépe ❤️
Mery
1 000 Kč  •  7. 1. 2023 13:18
držím palce...
Léňa
1 000 Kč  •  3. 1. 2023 22:29
Hodně štěstí Honzo k novému autu :)
Marta M.
5 000 Kč  •  2. 1. 2023 12:35
Zdravím, ať se daří XD
Aneta
300 Kč  •  22. 12. 2022 18:57
🍀
David
2 000 Kč  •  22. 12. 2022 13:54
Honzíku zdravím z Olomouce
Renca
73 Kč  •  20. 12. 2022 15:30
Honziku drzim palce,at se na nove auticko vybere ❤️
Jana V.
500 Kč  •  14. 12. 2022 10:15
Držím všechny palce!
Martina P.
1 000 Kč  •  13. 12. 2022 22:06
Honzo hodně štěstí!🍀❤️
Lenka
300 Kč  •  13. 12. 2022 11:51
Ať se vám to podaří a auto slouží 🙂
Marie K.
2 000 Kč  •  13. 12. 2022 8:18
Honzíku dobrá věc se jistě podaří, nepřestávej věřit!
Jana
500 Kč  •  12. 12. 2022 10:00
Přeji hodně štěsti😍
Jitka a Pavol
1 000 Kč  •  11. 12. 2022 14:29
Pozdrav od kamarádů

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, ikdyž se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Líbí se vám tato sbírka? Podpořte ji Dobrovýzvou.

Složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.
Jak to funguje

Vzkazy

L.
100 Kč  •  7. 3. 2023 17:09
🍀🚗
Marta
7 000 Kč  •  2. 3. 2023 20:13
Zdravím XD
Grimovi
1 000 Kč  •  2. 3. 2023 0:56
Hodně zdraví a ať se sbírka podaří
Laskavý dárce
200 Kč  •  1. 3. 2023 0:08
Ke štěstí
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  1. 3. 2023 0:06
Ať se ti bezpečně jezdí!
Štěpánovi z Rapotína
2 500 Kč  •  28. 2. 2023 10:22
Ivetko a Honzíku, máme vás a přejeme spoustu štěstí.
Studénka
3 800 Kč  •  25. 2. 2023 18:08
Složili jsme se v domově, snad to pomůže
OA Šumperk
1 200 Kč  •  23. 2. 2023 21:56
Vám fandí 👍

Kdo další daroval?

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám