Projekt ukončen:

Živina – rozvoj české výroby potravin

Vybráno 0 Kč 0 Kč
500 000 Kč
Živina - rozvoj české výroby potravin
0 přispěvatelů
Celkem se zapojilo
0 Kč
Průměrná výše příspěvku
0 Kč
Nejvyšší příspěvek
42 dnů
Vybráno za
Více o tomto projektu

Živina – rozvoj české výroby potravin

Vybráno 0 Kč 0 Kč
500 000 Kč
Datum přidání
6. 12. 2021

Představení projektu

Je pro vás také důležité, co jíte? Víte, že to, co jíte, ovlivňuje vaši náladu a kvalitu života? Jsme čeští výrobci kvalitních a funkčních potravin. Podporujeme tuzemské pěstitele, vyrábíme dle tradičních receptur, poctivě. Do našich výrobků nepřidáváme žádná barviva, škroby ani chemické konzervační látky. Vyrábíme například probiotické Kimchi, které podporuje střevní mikrobiom a první Kimchi omáčky, které jinde nekoupíte. Velmi oblíbený domácí pečený kečup, nebo námi ochucené sladké Tahinády. Naším cílem je zjednodušit a zpestřit i domácí stravu, která má dopad na jejich zdraví a kvalitu života. Rádi bychom naši výrobu obohatili o výrobu rostlinných nápojů. Plánovali jsme velké předvánoční prodeje na trzích a dalších vánočních akcích. Tyto se konat nemohou a naše vize je zrazu daleko dál než jsme si přáli. 

Kdo za projektem stojí?

Za projektem manufaktury potravin Živina stojí Martin a jeho tým. Martin je vizionář, táta dvou kluků a skvělý chlap. Má dobré nápady, sám se rád stravuje kvalitně, racionálně. Vede k tomu i svoje děti a motivuje celé své okolí, aby také o jídle přemýšleli a přinesly tyto gastro zážitky i domů na jejich jídelní stoly.

Na co vybrané peníze použijeme?

Máme myšlenku, máme data. Víte, že mléčné alternativy v Česku vyzkoušelo již 48 % spotřebitelů a dalších 41 % uvažuje o jejich vyzkoušení? Spotřeba živočišných zdrojů razantně roste a je dlouhodobě neudržitelná. Věříme, že s myšlenkou Živiny budeme prospěšní nejen planetě, ale i zažívání všech, kteří si tento problém uvědomují. Za získané finanční prostředky přispějeme na výrobní linku pro rostlinné nápoje. S vaší podporou a díky Martinovým zkušenostem a vášní pro jídlo tak věříme, že na český trh doručíme rostlinný nápoj, který bude plně nahrazovat mléko. 

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Na příběh zatím nikdo nepřispěl. Buďte první.

Chcete autorovi projektu něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vyberte si odměnu

Donio je určeno také autorům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu