Kniha Z lásky ke vzpomínkám

Milník 1/2

Projekt se uskuteční, i když v menším nákladu, než jsme si přály. Vy však dostanete Vaši vybranou odměnu Z lásky ke vzpomínkám.

Vybráno 0 Kč 125 620 Kč
100 000 Kč
7 dnů
do ukončení

Milník 2/2

Veškeré zakoupené knihy v rámci Donio kampaně na přání zdarma pojmenujeme jako poděkování za vaši podporu!

Vybráno 0 Kč 125 620 Kč
200 000 Kč
7 dnů
do ukončení
Zakladatel
Sebastiana Chomiszak & Renáta Tšponová
Datum přidání
4. 9. 2023
Poslední aktualita

27. 9. 2023 20:34

TvVydra hlásí: Vydří Frajer už má svou tašku!

Přejeme Vám krásný den plný vyder!

Slavnostně oznamujeme, že vydří taška s naším Frajerem už má svou finální podobu. Na našem Instagramu a Facebooku se tento týden vybíralo ze tří motivů. V hlasování vyhrál jednoznačně Frajer s kávou ležérně odloženou na leknínu.

Moc děkujeme všem, kteří se zapojili do hlasování a samozřejmě všem, kdo už si stihli tašku na podporu vydání knihy Já, rostu zakoupit. U všech, kteří se do teď rozhodovali, jestli je pro ně naše taška ta pravá, moc doufáme, že jste si našeho Frajera zamilovali stejně jako my a snad se potkáme u nás na Donio. Budeme Vás natěšeně vyhlížet! :)

Dneškem začíná poslední týden naší kampaně.

Máme splněno 62% z cílové částky a moc doufáme, že nám pomůžete dotáhnout to až do konce! Pokud se nám povede vybrat zbývajících 75 000 Kč, všechny knihy pořízené v rámci kampaně ručně pojmenujeme zdarma jako dárek v hodnotě 250 Kč za Vaši podporu.

Budeme moc rády, pokud kampaň ještě stihnete podpořit sdílením, aby se naše vydry dostaly k ještě více lidem, dokud je čas. :)

Moc děkujeme a plavemééé dál!

Se srdečným pozdravem Z lásky ke vzpomínkám,

Sebi & Renča

Instagram: @zlaskykevzpominkam

Facebook: Z lásky ke vzpomínkám

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení projektu

Co si vybavíte za šťastné vzpomínky, když se řekne dětství?

První jízda na kole, která skončila v maliní. Nekonečné hodiny houpání v tom dřevěném kohoutovi. Oranžová Tatrovka u dědy na dvoře. Jahody s mlékem a (tehdy ještě bílým! :D) cukrem, protože to byl přece ten křišťálový, co tak krásně křupe. Mohly bychom pokračovat, ale jsme cíti, tak teď vidíme trochu rozmazaně. 

Všechny tyhle vzpomínky a hromadu dalších můžete uchovat v naší knize Já, rostu. Třeba i dětské plány pracovního života: “Budu napichovačka čertů.” (Fakt nevíme, kde na to přišla.) I to jak ty plány vidí rodina na základě toho, jak se malá archeoložka nebo letec chovají a co je nejvíc baví. 

Jsme Sebi a Renča, ty dvě holky, co spolu dělají Z lásky ke vzpomínkám. Naše první kniha Já, miminko, slouží pro uchování vzpomínek na první rok života miminka a provází jí malý mýval. Teď po více než pěti letech chceme našemu mývalovi pořídit starší sestru, vydru, hlavní hvězdu 2. dílu s názvem Já, rostu. Knihy vydáváme ve spolupráci s nakladatelstvím POP – PAP, kde si zakládají na tom, aby každý titul byl unikátní a umožnil čtenáři dobrodružný zážitek ze čtení i prohlížení… A jakou knihu si děti budou prohlížet s větším nadšením než tu, která povídá příběh právě jejich vlastního života?

Proč si tedy k uchování vzpomínek vybrat zrovna naši knihu? 

  1. Viděli jste ty vydry?! K sežrání. (Stejně jako ty děti, to bude ladit jedna báseň.)
  2. Naši knihu pro nás ručně vyrábí zkušení knihaři z grafického studia Voala v Praze na Letné.
  3. Kniha má unikátní šitou vazbu speciálně vymyšlenou jako album, abyste ji mohli zavřít i po nalepení fotek a v rodině vydržela na památku po generace.
  4. Už více než 1000 dětí má naši první knihu Já, miminko z dvou předchozích nákladů, a tak víme, že vazba stále drží! 
  5. Na papír, kterému svěříte své nejkrásnější vzpomínky, se vám bude skvěle psát a je příjemný na dotek. Přijel k nám ze Švédska (i když asi přes Karibik, jak vysvětlíme dále, pokud dočtete až na konec) a jeho oficiální certifikace zaručují šetrnost k přírodě – ano, myslíme na budoucnost a snažíme se žít “eko bio ezo”. 
  6. Rozměr knihy je 29 × 22 cm a má 76 stran. Kniha je opravdu velká, až to naše zákazníky mile překvapí, když ji dostanou do rukou. 
  7. Pokud máte doma již 1. díl, Já, miminko, můžete se s druhým dílem těšit na dokonalé sladění a ozdobu vaší knihovny. Protože kniha Já, rostu se bude ve vzhledu lišit pouze drobnou změnou odstínu plátna hřbetu. Něco jako když chcete, aby sourozenci ladili na rodinném focení, ale naše knihy se bez pomoci nezvládnou zamazat marmeládou. 

Kniha Já, rostu je určena pro uchování vzpomínek dětí zhruba od 2 do 6 let. Proč zhruba? Protože se snažíme v našich vzpomínkových knihách dát prostor rodičovské fantazii. Nabízíme možnosti, co do knihy napsat nebo jaké fotky do ní nalepit, zároveň ale nechceme nikoho tlačit do podrobných zápisů, kdy vyrašil, který zub a jaké bylo ten den počasí. Někdy jediná fotka vydá za tisíc slov. I proto jsme knihu navrhly graficky tak, aby šel každý nadpis pohodlně schovat. Lze tak vytvořit stránky dle vašich potřeb, kde nikdo ani nepozná, že bylo něco z obsahu knihy změněno. Někdo zvládne knihu zaplnit dříve, někdo si pošetří stránky na delší dobu. Poslední “nápovědu” dáváme chronologicky na 1. den školní docházky. Nicméně kniha obsahuje ještě volné stránky Galerie, a tak nástupem do 1. třídy můžete, ale taky nemusíte, skončit. Podívejte se na obsah knihy pro lepší představu, jaké vzpomínky vám můžeme pomoci uchovat.

Proč jsme ale tady na Donio, když už fungujeme 5 let? Abychom byly upřímné, knihu Já, rostu máme z velké části v šuplíku už hodně dlouho. Svědčí o tom i seznam nadšenců, kteří si ji předrezervovali, když jsme před lety (uff) oznámily, že vyjde. Jenže nás zastihla stejná situace jako všechny ostatní malé značky… Covid stopnul práci náš všech. Kniha byla hotová, ale papír na její výrobu nikde. Jasně, mohli jsme jít do levnějšího papíru horší kvality, ale kdo nás znáte, tak víte, že s kvalitou nerady hýbeme jinam než směrem nahoru. Jako zodpovědné podnikatelky jsme se na druhý díl připravovaly dlouho dopředu a na investici šetřily. Nakonec vše dobře dopadlo a papír se objevil, nicméně zřejmě nastoupil na špatnou loď a přicestoval prostřednictvím okružní plavby po Karibiku All inclusive Riviéra Cruise. Stejně jako třeba ve stavebnictví šly ceny i v našem oboru raketově nahoru. Na molo spolu s papírem vystoupila okázale i nepříjemná tetička Inflace s drinkem v kokosu v ruce. A to už jsme si říkaly, že si to asi jdeme hodit, stejně jako spousta našich přátel s krásným ručně vyráběným zbožím v Čechách. Jenže co dál? Nechat hotovou knihu v tom šuplíku? Když nám několikrát týdně psaly naše báječné zákaznice, jak se těší na vydry a kdy už to bude? Tak proto jsme tady, protože když si prohlížíme, co jsme vytvořily, tak nám samotným trhá žíly (a srdce), že by to nemělo spatřit světlo světa… Už jste viděli ty vydří čumáčky?! To se nedá! 

Kdo za projektem stojí?

Co byste o nás měli vědět? 

Jmenujeme se Sebastiána Chomiszak a Renáta Tšponová. Z lásky ke vzpomínkám už spolu tvoříme přes pět let. Obě pocházíme z Moravy, což se pozná třeba tak, že na obou našich svatbách byla hlavním nápojem slivovice. Obě rády uchováváme vzpomínky. Fotky u nás nenajdete jen v mobilu, ale pěkně vytištěné, takže u nás neplatí, že by kovářova kobyla chodila bosa. A taky obě hrajeme Dungeons and Dragons, což znamená, že si v práci naštěstí nelezeme na nervy natolik, abychom spolu nechtěly o víkendech virtuálně lovit upíry. 

Sebi vystudovala magisterský obor Marketingové komunikace na Fakultě multimediálních komunikací UTB ve Zlíně. Povoláním je dula, doprovází ženy v těhotenství, při porodu a v šestinedělí. Její dcera Josefína, (ta napichovačka čertů, viz. výše) byla inspirací číslo 1 pro knihu Já, miminko. Teď už má Sebi doma vyplněnou i druhou knihu pro svého syna Obadiáše. (A vydání Já, rostu vůbec nedělá kvůli sobě, protože miluje scrapbooking a teď nemá kam lepit další fotky…)

Renča vystudovala magisterský obor Ilustrace a grafický design se specializací Ilustrace na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara ZČU v Plzni. Pracuje jako grafička v Plzeňském Prazdroji a ilustrátorka na volné noze. Kresba je jejím koníčkem a o to víc, když se spojí s cestováním. Svůj čas ráda věnuje tvorbě a zajímavým projektům, kterým vytváří ilustrace či celkovou vizuální podobu, jako právě pro knihu Já, miminko a Já, rostu. Je ilustrátorkou dětské knihy Putování za minísky od Moniky Zoubkové.

Na co vybrané peníze použijeme?

Co máme v plánu, pokud bude kampaň díky vám úspěšná? 

1. milník

Podařilo se nám vybrat 100 000 Kč, projekt se uskuteční, i když v menším nákladu, než jsme si přály. Hlavní pro nás je, že vy dostanete vaši vybranou odměnu Z lásky ke vzpomínkám. (A taky si s dovolením necháme jednu knihu pro každé naše dítě, protože by se jednou mohlo profláknout, že jsme vydávaly tak úžasnou knihu, a „jak je možné, že já ji nemám mami?!“)

2. milník

V případě, že se nám podaří vybrat 200 000 Kč či více, skáčeme radostí a slibujeme, že veškeré zakoupené knihy v rámci Donio kampaně na přání zdarma pojmenujeme jako poděkování za vaši podporu. Pokud tedy budete chtít, stačí nám napsat jméno děťátka, kterému chcete knihu věnovat v přesném tvaru. Př. „Já, Fazole“, „Já, Fazolka“ nebo třeba „Já, Klíček“. Naše ilustrátorka, Renáta Tšponová, vám jméno ručně napíše svým krasopísmem.

3. milník

Cože? Že by se nám povedlo vybrat 400 000 Kč?! Jste úplně nejvíc cool, a tak vám chceme poděkovat super užitečným způsobem. Nadšení vložíme do předmětů, které vám ušetří čas a zpříjemní vyplňování. Balíček od nás dostanete jako dárek a hezky zabalený, jak už od nás znáte.

Jsme moc rády, že jste dočetli až sem. Doufáme, že vás náš projekt oslovil. Pokud chcete naše vydry podpořit i bez výběru některé z odměn, moc nám pomůže, když naši kampaň nasdílíte mezi svou rodinu a přátele či na sociálních sítích. 

Díky sdílení naše vydry doplavou zase o kousek dál. 

Moc vám děkujeme!

Z lásky ke vzpomínkám, 

Sebi a Renča

Zlaskykevzpominkam.cz

Instagram: @zlaskykevzpominkam

Facebook: Z lásky ke vzpomínkám

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

27. 9. 2023 20:34

TvVydra hlásí: Vydří Frajer už má svou tašku!

Přejeme Vám krásný den plný vyder!

Slavnostně oznamujeme, že vydří taška s naším Frajerem už má svou finální podobu. Na našem Instagramu a Facebooku se tento týden vybíralo ze tří motivů. V hlasování vyhrál jednoznačně Frajer s kávou ležérně odloženou na leknínu.

Moc děkujeme všem, kteří se zapojili do hlasování a samozřejmě všem, kdo už si stihli tašku na podporu vydání knihy Já, rostu zakoupit. U všech, kteří se do teď rozhodovali, jestli je pro ně naše taška ta pravá, moc doufáme, že jste si našeho Frajera zamilovali stejně jako my a snad se potkáme u nás na Donio. Budeme Vás natěšeně vyhlížet! :)

Dneškem začíná poslední týden naší kampaně.

Máme splněno 62% z cílové částky a moc doufáme, že nám pomůžete dotáhnout to až do konce! Pokud se nám povede vybrat zbývajících 75 000 Kč, všechny knihy pořízené v rámci kampaně ručně pojmenujeme zdarma jako dárek v hodnotě 250 Kč za Vaši podporu.

Budeme moc rády, pokud kampaň ještě stihnete podpořit sdílením, aby se naše vydry dostaly k ještě více lidem, dokud je čas. :)

Moc děkujeme a plavemééé dál!

Se srdečným pozdravem Z lásky ke vzpomínkám,

Sebi & Renča

Instagram: @zlaskykevzpominkam

Facebook: Z lásky ke vzpomínkám

13. 9. 2023 11:36

TvVydra hlásí: 1. milník Z lásky ke vzpomínkám splněn!

Přejeme krásný den plný slunce!

U nás to totiž úplně září… 52% za 7 dní kampaně!!! 🤩
Je to vůbec možné!? Je! A to jen díky vám. Moc děkujeme vám všem, kteří jste zatím podpořili vydání naší knihy Já, rostu. Ať už sdílením nebo zakoupením vydřích dárků u nás na Donio.cz/zlaskykevzpominkam. 🤗

Díky, díky, díky! 🙌

To znamená, že máme splněn 1. milník a co teď?!

Teď je před námi 2. milník, který skrývá odměnu. 💛

Pokud se nám tahle velká výzva povede splnit, tak jako dárek pojmenujeme zdarma všechny knihy zakoupené v rámci kampaně. 📚Mimo kampaň stojí ruční pojmenování knih 250 Kč. Proto nám nezapomínejte při vyplňování údajů během pořizování odměn psát jméno děťátka, po kterém chcete knihu pojmenovat do poznámky. Ať se může naše úžasná ilustrátorka, Renča, pustit do pojmenovávání knih hned po skončení kampaně. ;)

A taky kampaň sdílejte mezi své známé a na sociálních sítích, abychom to na ten 2. milník doopravdy dotáhly! 🥳🦦💪

Moc děkujeme a plavemééé dál!

Se srdečným pozdravem Z lásky ke vzpomínkám,

Sebi & Renča

Instagram: @zlaskykevzpominkam

Facebook: Z lásky ke vzpomínkám

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Štědrý přispěvatel
250 Kč  •  26. 9. 2023 14:30
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
250 Kč  •  26. 9. 2023 9:15
Milý přispěvatel
1 000 Kč  •  26. 9. 2023 8:25
Laskavý přispěvatel
400 Kč  •  23. 9. 2023 11:21
Milý přispěvatel
350 Kč  •  22. 9. 2023 13:21
Milý přispěvatel
250 Kč  •  22. 9. 2023 11:20
Malý příspěvek, ale od srdce
100 Kč  •  22. 9. 2023 10:52
Ať vydry doplavou co nejdál!
Štědrý přispěvatel
250 Kč  •  21. 9. 2023 16:17
Barbora O.
330 Kč  •  20. 9. 2023 12:48
Krásný projekt!
Velkorysý přispěvatel
980 Kč  •  19. 9. 2023 21:43
Laskavý přispěvatel
250 Kč  •  18. 9. 2023 21:50
Milý přispěvatel
300 Kč  •  18. 9. 2023 21:31
Velkorysý přispěvatel
390 Kč  •  18. 9. 2023 19:51
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
400 Kč  •  17. 9. 2023 23:43
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 500 Kč  •  17. 9. 2023 23:39
Štědrý přispěvatel
100 Kč  •  17. 9. 2023 7:45
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
390 Kč  •  16. 9. 2023 22:16
Laskavý přispěvatel
330 Kč  •  15. 9. 2023 11:50
Anna
7 990 Kč  •  15. 9. 2023 11:38
Udělaly jste mi velkou radost a potěšení a moc vám fandím. Krásných vkusných a kvalitních věcí si velmi vážím. Váš vydří parťák... 👌🍀💛🦦
Dobrosrdečný přispěvatel
390 Kč  •  14. 9. 2023 11:41
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
270 Kč  •  13. 9. 2023 21:58
Štědrý přispěvatel
2 590 Kč  •  13. 9. 2023 21:54
Štědrý přispěvatel
2 490 Kč  •  13. 9. 2023 12:13
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 990 Kč  •  12. 9. 2023 22:19
Štědrý přispěvatel
550 Kč  •  12. 9. 2023 22:05
Milý přispěvatel
1 990 Kč  •  12. 9. 2023 14:46
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  12. 9. 2023 13:15
Štědrý přispěvatel
2 490 Kč  •  12. 9. 2023 10:01
Štědrý přispěvatel
800 Kč  •  12. 9. 2023 9:30
Laskavý přispěvatel
390 Kč  •  12. 9. 2023 9:24
Štědrý přispěvatel
200 Kč  •  11. 9. 2023 20:29
Milý přispěvatel
300 Kč  •  11. 9. 2023 15:46
Dobrosrdečný přispěvatel
2 490 Kč  •  11. 9. 2023 15:32
Kristýna M.
5 990 Kč  •  11. 9. 2023 14:35
Moc děkuju holkám, že jsou takové srdcařky, a držím palce k úspěšnému dokončení projektu! :-)
Silvie
2 490 Kč  •  11. 9. 2023 11:47
nejlepší album pro děti! Děkuji za to, co děláte.
Velkorysý přispěvatel
4 990 Kč  •  11. 9. 2023 11:46
Velkorysý přispěvatel
250 Kč  •  9. 9. 2023 19:46
Štědrý přispěvatel
2 490 Kč  •  9. 9. 2023 7:42
Laskavý přispěvatel
2 490 Kč  •  9. 9. 2023 6:39
Dobrosrdečný přispěvatel
330 Kč  •  8. 9. 2023 13:07
Dobrosrdečný přispěvatel
330 Kč  •  8. 9. 2023 11:16
Laskavý přispěvatel
500 Kč  •  8. 9. 2023 10:42
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
2 490 Kč  •  8. 9. 2023 10:31
Laskavý přispěvatel
490 Kč  •  8. 9. 2023 8:16
Štědrý přispěvatel
390 Kč  •  8. 9. 2023 8:14
Milý přispěvatel
490 Kč  •  7. 9. 2023 18:46
Velkorysý přispěvatel
2 490 Kč  •  7. 9. 2023 8:31
M.
500 Kč  •  6. 9. 2023 20:29
Držím palce ✊
Laskavý přispěvatel
500 Kč  •  6. 9. 2023 20:02
Dobrosrdečný přispěvatel
7 990 Kč  •  6. 9. 2023 19:58
Milý přispěvatel
250 Kč  •  6. 9. 2023 18:36
Laskavý přispěvatel
390 Kč  •  6. 9. 2023 18:33
Milý přispěvatel
2 100 Kč  •  6. 9. 2023 6:36
Milý přispěvatel
330 Kč  •  6. 9. 2023 0:10
Milý přispěvatel
1 990 Kč  •  5. 9. 2023 23:50
Laskavý přispěvatel
1 990 Kč  •  5. 9. 2023 23:47
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
490 Kč  •  5. 9. 2023 22:11
Laskavý přispěvatel
1 990 Kč  •  5. 9. 2023 21:58
Velkorysý přispěvatel
250 Kč  •  5. 9. 2023 21:32
Dobrosrdečný přispěvatel
250 Kč  •  5. 9. 2023 20:56
Dobrosrdečný přispěvatel
1 990 Kč  •  5. 9. 2023 20:40
Milý přispěvatel
250 Kč  •  5. 9. 2023 20:26
Štědrý přispěvatel
1 990 Kč  •  5. 9. 2023 19:20
Laskavý přispěvatel
4 700 Kč  •  5. 9. 2023 18:47
Milý přispěvatel
1 990 Kč  •  5. 9. 2023 18:45
Laskavý přispěvatel
1 990 Kč  •  5. 9. 2023 14:42
Klára P.
1 990 Kč  •  5. 9. 2023 14:41
První kniha je nejúžasnějsí a nejoriginálnější na trhu. Druhý díl mi přijde ale unikátní i svým obsahem (od 2 let). Navíc boží ilustrace a jistě hodiny práce 😍
Štědrý přispěvatel
1 990 Kč  •  5. 9. 2023 14:07
Štědrý přispěvatel
1 990 Kč  •  5. 9. 2023 13:46
Laskavý přispěvatel
1 990 Kč  •  5. 9. 2023 13:40
Štědrý přispěvatel
2 250 Kč  •  5. 9. 2023 13:15
Milý přispěvatel
1 990 Kč  •  5. 9. 2023 12:50
Velkorysý přispěvatel
1 990 Kč  •  5. 9. 2023 12:46
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 990 Kč  •  5. 9. 2023 11:18
Milý přispěvatel
4 310 Kč  •  5. 9. 2023 10:01
Laskavý přispěvatel
2 000 Kč  •  5. 9. 2023 7:36
Štědrý přispěvatel
1 990 Kč  •  5. 9. 2023 7:25
Štědrý přispěvatel
1 990 Kč  •  5. 9. 2023 7:20
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 990 Kč  •  5. 9. 2023 6:48
Dobrosrdečný přispěvatel
1 990 Kč  •  5. 9. 2023 6:46
Dobrosrdečný přispěvatel
1 990 Kč  •  5. 9. 2023 0:09
Milý přispěvatel
1 990 Kč  •  5. 9. 2023 0:03

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Vyberte si odměnu

Kniha Já, rostu
Přispějte 2 490 Kč a více

Kniha Já, rostu

Uchovejte si vzpomínky na nejvtipnější období ze života vašich dětí. Všechny ty hlášky na účet dospělých (nejlépe úplně cizích), oblíbené písničky nebo první pokusy o jízdu na kole. Hlava možná zapomene, telefon nedopatřením ztratíte, harddisk přestane fungovat, ale tuhle knihu budete mít doma napořád. :)

V knize najdete originální texty, které vytvořila Sebastiána Chomiszak, a ručně psané písmo, které stejně jako celou vizuální podobu knihy a vydří ilustrace, vytvořila naše ilustrátorka a grafička, Renáta Tšponová.

Papír použitý na výrobu knihy:

– Knižní desky jsou vyrobeny z bílé lepenky Oppaboga Wood Pulp a knižní blok tvoří papír Munken Pure Rough.

– Oppboga Wood Pulp Gramáž 1 270 g/m2 / Volumen 1,96 Přirozeně bílá dřevitá lepenka, vyráběná z neutrálního PH.

– Munken Pure Rough 300 g/m2 Papír, který má skvělé tiskové i psací vlastnosti a je příjemný na dotek.

Rozměr knihy 29 × 22 cm a bude mít 76 stran.

Odměna

1× kniha Já, rostu

1× poštovné a balné

Dobrý pocit s rozvrhem Z lásky ke vzpomínkám
Přispějte 100 Kč a více

Dobrý pocit s rozvrhem Z lásky ke vzpomínkám

Z lásky ke vzpomínkám chci podpořit tuzemskou tvorbu a vydry. 

Odměna

∞ Dobrý pocit

1× Rozvrh hodin pro malé školáky, který vám pošleme do mailu k vytištění ve formátu PDF. 

Balíček pro milovníky nálepek
Přispějte 250 Kč a více

Balíček pro milovníky nálepek

Polep to a polep tohle a s tímhle balíčkem polepíte vše!

Pro podporu vydání vydří knihy jsme pro vás připravily dvojici papírových samolepek na arších A5 s tím, že úplně nové nálepky s vydrami lze pořídit pouze tady na Donio. Každý arch obsahuje 12 nálepek, dohromady tedy 24 příležitostí, jak zařadit vydry do vašeho života.

Odměna

1 x samolepky A5 Vydra a její okolí

1 x samolepky A5 Vydra a léto

1 x poštovné a balné

VYdroMALOVÁNKY
Přispějte 330 Kč a více

VYdroMALOVÁNKY

Naše dvacetistránkové vydří vymalovánky v praktickém formátu A5 jsou potěchou oka pro každé dítě a v mnoha případech i pro dospělé, kteří už nechtějí věčně dokupovat oranžové pastelky na mrkve králíčka Binga. Dokonce můžete nenápadně pár listů scizit a udělat si z nich vlastní antistresové omalovánky. Tady se kreativitě rozhodně meze nekladou…

Pro rodiče: Koupí této odměny nezískáte pouze dárky pro své děti, ale také několik minut (u některých dětí!) až hodin klidu. Tedy než jim spadne pastelka nebo se začnou hádat mezi sebou, pokud máte doma dvojtou či troujtou či ještě větší dávku. V tom případě doporučujeme navýšit počet balíčků… ;)

Pro mladé a neklidné: Koupí této odměny si uděláte radost, protože si to zasloužíte a ještě uděláte radost nám, Sebi a Renče, které si to zalouží taky!

Odměna

1× VydrOMALOVÁNKY

1 x poštovné a balné

Vydří taška
Přispějte 390 Kč a více

Vydří taška

Vaše současná plátěnka už není jako dřív? Poslední nákup byl příliš těžký a uši se začaly párat? Skvrny od pomerančů už nelze vyprat? Chcete reprezentovat a být ekologičtí, ale vaší tašce chybí jiskra? Možná jste ji jen dlouho nevzali na rande… Pardon, jiné téma! Zkrátka obohaťte svůj nosící šatník o naši tašku s originálním potiskem, ručně (jak jinak) dělaným naší ilustrátorkou, Renátou Tšponovou, jejíž umělecký skill evidentně nezná mezí. 

A jaký ten potisk vlastně bude? Hlavní hvězdou naší tašky bude vydří strýc Frajer a my moc děkujeme všem, kdo se zapojili do hlasování na našich sociálních sítích a pomohli tak rozhodnout finální podobu! Můžete se těšit na pohodáře s kávou ležérně odloženou na leknínu. ;)

Odměna

1× taška ze 100% bavlny, rozměr 380 × 420 mm, uši tašky jsou dlouhé 70 cm a prošíváné křížovým stehem pro pevnost a vyšší nosnost

1 x poštovné a balné    

Vydří hrneček
Přispějte 490 Kč a více

Vydří hrneček

Hrnečky Z lásky ke vzpomínkám jsou zpět! Na podporu vydání knihy Já, rostu jsme se rozhodly vyrobit novou limitku hrnků, tentokrát v hlavní roli s vydrou. A protože jste na Instagramu hlasovali, tak tentokrát nebudou z plechu, ale z porcelánu, abyste nemuseli čekat, až svařák vystydne, než je vezmete do rukou. :D Na zdraví!

Odměna

1× porcelánový hrnek české výroby o objemu 310 ml, rozměr 80 mm x 95 mm

1 x poštovné a balné

Naše knihy pro uchování vzpomínek od těhotenství po nástup do 1. třídy
Přispějte 4 990 Kč a více

Naše knihy pro uchování vzpomínek od těhotenství po nástup do 1. třídy

Zbývá 3/5

Oznámil někdo v okolí velkou novinu a vy přemýšlíte nad velkým dárkem? Můžete darovat obě naše knihy najednou a jako bonus dostanete navíc ještě milníkové kartičky na focení s miminkem a přáníčko. 

A pozor – nemusíte si tohle velké sousto ukousnout sami. Na takto velký dárek se může složit celá rodina / kancelář/ parta kamarádek či kamarádů / hosté na baby shower. Na památku všech darujících vám v balíčku pošleme i přání k narození miminka, aby se všichni zúčastnění mohli podepsat.

Odměna Zbývá 3/5

1× kniha Já, miminko 

1× kniha Já, rostu

1× milníkové kartičky jako dárek

1× přání k narození miminka jako dárek

1 x poštovné a dárkově balené, abyste mohli balíček rovnou předat

Čestný vydří parťák
Přispějte 7 990 Kč a více

Čestný vydří parťák

Zbývá 3/5

Budeme moc rády, když nás kontaktujete s báječným úmyslem podpořit vydání knihy Já, rostu a společně vymyslíme, co pro vás můžeme na oplátku udělat.

Odměna Zbývá 3/5

1 x oficiální titul Čestný vydří parťák

Kniha Já, rostu pro nejrychlejší plavce
Vyprodáno

Kniha Já, rostu pro nejrychlejší plavce

Zbývá 0/27

Kniha Já, rostu je pokračováním naší knihy Já, miminko a je určená pro vzpomínky dětí od 2 do 6 let, končí nástupem do školy. Najdete v ní kamarádku našeho mývala, vydru, která bude provázet 76 stranami knihy.  

Odměna Zbývá 0/27

1 x kniha Já, rostu

1 x poštovné a balné

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu

Kniha Já, rostu
Přispějte 2 490 Kč a více

Kniha Já, rostu

Uchovejte si vzpomínky na nejvtipnější období ze života vašich dětí. Všechny ty hlášky na účet dospělých (nejlépe úplně cizích), oblíbené písničky nebo první pokusy o jízdu na kole. Hlava možná zapomene, telefon nedopatřením ztratíte, harddisk přestane fungovat, ale tuhle knihu budete mít doma napořád. :)

V knize najdete originální texty, které vytvořila Sebastiána Chomiszak, a ručně psané písmo, které stejně jako celou vizuální podobu knihy a vydří ilustrace, vytvořila naše ilustrátorka a grafička, Renáta Tšponová.

Papír použitý na výrobu knihy:

– Knižní desky jsou vyrobeny z bílé lepenky Oppaboga Wood Pulp a knižní blok tvoří papír Munken Pure Rough.

– Oppboga Wood Pulp Gramáž 1 270 g/m2 / Volumen 1,96 Přirozeně bílá dřevitá lepenka, vyráběná z neutrálního PH.

– Munken Pure Rough 300 g/m2 Papír, který má skvělé tiskové i psací vlastnosti a je příjemný na dotek.

Rozměr knihy 29 × 22 cm a bude mít 76 stran.

Odměna

1× kniha Já, rostu

1× poštovné a balné

Dobrý pocit s rozvrhem Z lásky ke vzpomínkám
Přispějte 100 Kč a více

Dobrý pocit s rozvrhem Z lásky ke vzpomínkám

Z lásky ke vzpomínkám chci podpořit tuzemskou tvorbu a vydry. 

Odměna

∞ Dobrý pocit

1× Rozvrh hodin pro malé školáky, který vám pošleme do mailu k vytištění ve formátu PDF. 

Balíček pro milovníky nálepek
Přispějte 250 Kč a více

Balíček pro milovníky nálepek

Polep to a polep tohle a s tímhle balíčkem polepíte vše!

Pro podporu vydání vydří knihy jsme pro vás připravily dvojici papírových samolepek na arších A5 s tím, že úplně nové nálepky s vydrami lze pořídit pouze tady na Donio. Každý arch obsahuje 12 nálepek, dohromady tedy 24 příležitostí, jak zařadit vydry do vašeho života.

Odměna

1 x samolepky A5 Vydra a její okolí

1 x samolepky A5 Vydra a léto

1 x poštovné a balné

VYdroMALOVÁNKY
Přispějte 330 Kč a více

VYdroMALOVÁNKY

Naše dvacetistránkové vydří vymalovánky v praktickém formátu A5 jsou potěchou oka pro každé dítě a v mnoha případech i pro dospělé, kteří už nechtějí věčně dokupovat oranžové pastelky na mrkve králíčka Binga. Dokonce můžete nenápadně pár listů scizit a udělat si z nich vlastní antistresové omalovánky. Tady se kreativitě rozhodně meze nekladou…

Pro rodiče: Koupí této odměny nezískáte pouze dárky pro své děti, ale také několik minut (u některých dětí!) až hodin klidu. Tedy než jim spadne pastelka nebo se začnou hádat mezi sebou, pokud máte doma dvojtou či troujtou či ještě větší dávku. V tom případě doporučujeme navýšit počet balíčků… ;)

Pro mladé a neklidné: Koupí této odměny si uděláte radost, protože si to zasloužíte a ještě uděláte radost nám, Sebi a Renče, které si to zalouží taky!

Odměna

1× VydrOMALOVÁNKY

1 x poštovné a balné

Vydří taška
Přispějte 390 Kč a více

Vydří taška

Vaše současná plátěnka už není jako dřív? Poslední nákup byl příliš těžký a uši se začaly párat? Skvrny od pomerančů už nelze vyprat? Chcete reprezentovat a být ekologičtí, ale vaší tašce chybí jiskra? Možná jste ji jen dlouho nevzali na rande… Pardon, jiné téma! Zkrátka obohaťte svůj nosící šatník o naši tašku s originálním potiskem, ručně (jak jinak) dělaným naší ilustrátorkou, Renátou Tšponovou, jejíž umělecký skill evidentně nezná mezí. 

A jaký ten potisk vlastně bude? Hlavní hvězdou naší tašky bude vydří strýc Frajer a my moc děkujeme všem, kdo se zapojili do hlasování na našich sociálních sítích a pomohli tak rozhodnout finální podobu! Můžete se těšit na pohodáře s kávou ležérně odloženou na leknínu. ;)

Odměna

1× taška ze 100% bavlny, rozměr 380 × 420 mm, uši tašky jsou dlouhé 70 cm a prošíváné křížovým stehem pro pevnost a vyšší nosnost

1 x poštovné a balné    

Vydří hrneček
Přispějte 490 Kč a více

Vydří hrneček

Hrnečky Z lásky ke vzpomínkám jsou zpět! Na podporu vydání knihy Já, rostu jsme se rozhodly vyrobit novou limitku hrnků, tentokrát v hlavní roli s vydrou. A protože jste na Instagramu hlasovali, tak tentokrát nebudou z plechu, ale z porcelánu, abyste nemuseli čekat, až svařák vystydne, než je vezmete do rukou. :D Na zdraví!

Odměna

1× porcelánový hrnek české výroby o objemu 310 ml, rozměr 80 mm x 95 mm

1 x poštovné a balné

Naše knihy pro uchování vzpomínek od těhotenství po nástup do 1. třídy
Přispějte 4 990 Kč a více

Naše knihy pro uchování vzpomínek od těhotenství po nástup do 1. třídy

Zbývá 3/5

Oznámil někdo v okolí velkou novinu a vy přemýšlíte nad velkým dárkem? Můžete darovat obě naše knihy najednou a jako bonus dostanete navíc ještě milníkové kartičky na focení s miminkem a přáníčko. 

A pozor – nemusíte si tohle velké sousto ukousnout sami. Na takto velký dárek se může složit celá rodina / kancelář/ parta kamarádek či kamarádů / hosté na baby shower. Na památku všech darujících vám v balíčku pošleme i přání k narození miminka, aby se všichni zúčastnění mohli podepsat.

Odměna Zbývá 3/5

1× kniha Já, miminko 

1× kniha Já, rostu

1× milníkové kartičky jako dárek

1× přání k narození miminka jako dárek

1 x poštovné a dárkově balené, abyste mohli balíček rovnou předat

Čestný vydří parťák
Přispějte 7 990 Kč a více

Čestný vydří parťák

Zbývá 3/5

Budeme moc rády, když nás kontaktujete s báječným úmyslem podpořit vydání knihy Já, rostu a společně vymyslíme, co pro vás můžeme na oplátku udělat.

Odměna Zbývá 3/5

1 x oficiální titul Čestný vydří parťák

Kniha Já, rostu pro nejrychlejší plavce
Vyprodáno

Kniha Já, rostu pro nejrychlejší plavce

Zbývá 0/27

Kniha Já, rostu je pokračováním naší knihy Já, miminko a je určená pro vzpomínky dětí od 2 do 6 let, končí nástupem do školy. Najdete v ní kamarádku našeho mývala, vydru, která bude provázet 76 stranami knihy.  

Odměna Zbývá 0/27

1 x kniha Já, rostu

1 x poštovné a balné