Úspěšně vybráno:

Kniha Z lásky ke vzpomínkám

Milník 1/2

Projekt se uskuteční, i když v menším nákladu, než jsme si přály. Vy však dostanete Vaši vybranou odměnu Z lásky ke vzpomínkám.

Vybráno 0 Kč 236 349 Kč
100 000 Kč

Milník 2/2

Veškeré zakoupené knihy v rámci Donio kampaně na přání zdarma pojmenujeme jako poděkování za vaši podporu!

Vybráno 0 Kč 236 349 Kč
200 000 Kč
 -
150 přispěvatelů
Celkem se zapojilo
1 576 Kč
Průměrná výše příspěvku
7 990 Kč
Nejvyšší příspěvek
38 dnů
Vybráno za
Více o tomto projektu

Kniha Z lásky ke vzpomínkám

Milník 1/2

Projekt se uskuteční, i když v menším nákladu, než jsme si přály. Vy však dostanete Vaši vybranou odměnu Z lásky ke vzpomínkám.

Vybráno 0 Kč 236 349 Kč
100 000 Kč

Milník 2/2

Veškeré zakoupené knihy v rámci Donio kampaně na přání zdarma pojmenujeme jako poděkování za vaši podporu!

Vybráno 0 Kč 236 349 Kč
200 000 Kč
Zakladatel
Sebastiana Chomiszak & Renáta Tšponová
Datum přidání
4. 9. 2023
Poslední aktualita

11. 12. 2023 17:22

TvVydra hlásí: Jsme na prášky. 🤒

Přejeme vám krásný předvánoční čas bez bacilů!

Bohužel tentokrát píšeme nejen s dobrými zprávami, ale rovnou začneme tou špatnou. V naší knihárně na pražské Letné se rozmohl bacil a většina knihařů onemocněla. Protože naše kniha vyžaduje velkou míru šikovnosti a hlavně profesionální přístup, nestíhá se vyrobit tolik kusů, aby se v tomto roce dostalo na vás všechny. Víme, že jsme slíbily doručení do Vánoc a moc nás mrzí, že slib některým z vás porušíme. Chtěly bychom se alespoň pokusit nezklamat ty, kterým na Ježíšku záleží, a proto moc prosíme vás ostatní, kteří na knihu nespěcháte – napište nám, jestli vám nevadí doručení až v lednu. Moc nám to pomůže rozlišit, čí balíček může počkat. 🎄 Děkujeme!

Teď ty dobré zprávy:

🎁 Odměna VydrOMALOVÁNKY už je ode dneška v rukou Zásilkovny a míří za vámi. 🤗

🎁 Odměna Vydří hrnečky jsou u vás doma už nějaký ten den a doufáme, že vám z nich chutná! 🤩

🎁 Zatím jsme zvládly odeslat skoro 50 knih Já, rostu a Já, miminko, všechny krásně přejmenované naší ilustrátorkou, Renčou. 🙌

🎁 Dohromady jsme do dnešního dne odeslaly přes 80 odměn. 🎉

🎁 Tuto sobotu máte ještě možnost převzít si vaši odměnu osobně v Českých Budějovicích na akci Pa-peer. Prosíme, dejte nám vědět předem, pokud by se vám to hodilo. 😉

Doufáme, že jsme vás příliš nezklamaly a že budou mít z vyder radost i ti z vás, jejichž odeslání knih se odloží na leden. Moc prosíme, ozvěte se nám, pokud na knihy nespěcháte.

Děkujeme moc! 🤗

Se srdečným pozdravem Z lásky ke vzpomínkám,

Sebi & Renča

Instagram: @zlaskykevzpominkam

Facebook: Z lásky ke vzpomínkám

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení projektu

Co si vybavíte za šťastné vzpomínky, když se řekne dětství?

První jízda na kole, která skončila v maliní. Nekonečné hodiny houpání v tom dřevěném kohoutovi. Oranžová Tatrovka u dědy na dvoře. Jahody s mlékem a (tehdy ještě bílým! :D) cukrem, protože to byl přece ten křišťálový, co tak krásně křupe. Mohly bychom pokračovat, ale jsme cíti, tak teď vidíme trochu rozmazaně. 

Všechny tyhle vzpomínky a hromadu dalších můžete uchovat v naší knize Já, rostu. Třeba i dětské plány pracovního života: “Budu napichovačka čertů.” (Fakt nevíme, kde na to přišla.) I to jak ty plány vidí rodina na základě toho, jak se malá archeoložka nebo letec chovají a co je nejvíc baví. 

Jsme Sebi a Renča, ty dvě holky, co spolu dělají Z lásky ke vzpomínkám. Naše první kniha Já, miminko, slouží pro uchování vzpomínek na první rok života miminka a provází jí malý mýval. Teď po více než pěti letech chceme našemu mývalovi pořídit starší sestru, vydru, hlavní hvězdu 2. dílu s názvem Já, rostu. Knihy vydáváme ve spolupráci s nakladatelstvím POP – PAP, kde si zakládají na tom, aby každý titul byl unikátní a umožnil čtenáři dobrodružný zážitek ze čtení i prohlížení… A jakou knihu si děti budou prohlížet s větším nadšením než tu, která povídá příběh právě jejich vlastního života?

Proč si tedy k uchování vzpomínek vybrat zrovna naši knihu? 

  1. Viděli jste ty vydry?! K sežrání. (Stejně jako ty děti, to bude ladit jedna báseň.)
  2. Naši knihu pro nás ručně vyrábí zkušení knihaři z grafického studia Voala v Praze na Letné.
  3. Kniha má unikátní šitou vazbu speciálně vymyšlenou jako album, abyste ji mohli zavřít i po nalepení fotek a v rodině vydržela na památku po generace.
  4. Už více než 1000 dětí má naši první knihu Já, miminko z dvou předchozích nákladů, a tak víme, že vazba stále drží! 
  5. Na papír, kterému svěříte své nejkrásnější vzpomínky, se vám bude skvěle psát a je příjemný na dotek. Přijel k nám ze Švédska (i když asi přes Karibik, jak vysvětlíme dále, pokud dočtete až na konec) a jeho oficiální certifikace zaručují šetrnost k přírodě – ano, myslíme na budoucnost a snažíme se žít “eko bio ezo”. 
  6. Rozměr knihy je 29 × 22 cm a má 76 stran. Kniha je opravdu velká, až to naše zákazníky mile překvapí, když ji dostanou do rukou. 
  7. Pokud máte doma již 1. díl, Já, miminko, můžete se s druhým dílem těšit na dokonalé sladění a ozdobu vaší knihovny. Protože kniha Já, rostu se bude ve vzhledu lišit pouze drobnou změnou odstínu plátna hřbetu. Něco jako když chcete, aby sourozenci ladili na rodinném focení, ale naše knihy se bez pomoci nezvládnou zamazat marmeládou. 

Kniha Já, rostu je určena pro uchování vzpomínek dětí zhruba od 2 do 6 let. Proč zhruba? Protože se snažíme v našich vzpomínkových knihách dát prostor rodičovské fantazii. Nabízíme možnosti, co do knihy napsat nebo jaké fotky do ní nalepit, zároveň ale nechceme nikoho tlačit do podrobných zápisů, kdy vyrašil, který zub a jaké bylo ten den počasí. Někdy jediná fotka vydá za tisíc slov. I proto jsme knihu navrhly graficky tak, aby šel každý nadpis pohodlně schovat. Lze tak vytvořit stránky dle vašich potřeb, kde nikdo ani nepozná, že bylo něco z obsahu knihy změněno. Někdo zvládne knihu zaplnit dříve, někdo si pošetří stránky na delší dobu. Poslední “nápovědu” dáváme chronologicky na 1. den školní docházky. Nicméně kniha obsahuje ještě volné stránky Galerie, a tak nástupem do 1. třídy můžete, ale taky nemusíte, skončit. Podívejte se na obsah knihy pro lepší představu, jaké vzpomínky vám můžeme pomoci uchovat.

Proč jsme ale tady na Donio, když už fungujeme 5 let? Abychom byly upřímné, knihu Já, rostu máme z velké části v šuplíku už hodně dlouho. Svědčí o tom i seznam nadšenců, kteří si ji předrezervovali, když jsme před lety (uff) oznámily, že vyjde. Jenže nás zastihla stejná situace jako všechny ostatní malé značky… Covid stopnul práci náš všech. Kniha byla hotová, ale papír na její výrobu nikde. Jasně, mohli jsme jít do levnějšího papíru horší kvality, ale kdo nás znáte, tak víte, že s kvalitou nerady hýbeme jinam než směrem nahoru. Jako zodpovědné podnikatelky jsme se na druhý díl připravovaly dlouho dopředu a na investici šetřily. Nakonec vše dobře dopadlo a papír se objevil, nicméně zřejmě nastoupil na špatnou loď a přicestoval prostřednictvím okružní plavby po Karibiku All inclusive Riviéra Cruise. Stejně jako třeba ve stavebnictví šly ceny i v našem oboru raketově nahoru. Na molo spolu s papírem vystoupila okázale i nepříjemná tetička Inflace s drinkem v kokosu v ruce. A to už jsme si říkaly, že si to asi jdeme hodit, stejně jako spousta našich přátel s krásným ručně vyráběným zbožím v Čechách. Jenže co dál? Nechat hotovou knihu v tom šuplíku? Když nám několikrát týdně psaly naše báječné zákaznice, jak se těší na vydry a kdy už to bude? Tak proto jsme tady, protože když si prohlížíme, co jsme vytvořily, tak nám samotným trhá žíly (a srdce), že by to nemělo spatřit světlo světa… Už jste viděli ty vydří čumáčky?! To se nedá! 

Kdo za projektem stojí?

Co byste o nás měli vědět? 

Jmenujeme se Sebastiána Chomiszak a Renáta Tšponová. Z lásky ke vzpomínkám už spolu tvoříme přes pět let. Obě pocházíme z Moravy, což se pozná třeba tak, že na obou našich svatbách byla hlavním nápojem slivovice. Obě rády uchováváme vzpomínky. Fotky u nás nenajdete jen v mobilu, ale pěkně vytištěné, takže u nás neplatí, že by kovářova kobyla chodila bosa. A taky obě hrajeme Dungeons and Dragons, což znamená, že si v práci naštěstí nelezeme na nervy natolik, abychom spolu nechtěly o víkendech virtuálně lovit upíry. 

Sebi vystudovala magisterský obor Marketingové komunikace na Fakultě multimediálních komunikací UTB ve Zlíně. Povoláním je dula, doprovází ženy v těhotenství, při porodu a v šestinedělí. Její dcera Josefína, (ta napichovačka čertů, viz. výše) byla inspirací číslo 1 pro knihu Já, miminko. Teď už má Sebi doma vyplněnou i druhou knihu pro svého syna Obadiáše. (A vydání Já, rostu vůbec nedělá kvůli sobě, protože miluje scrapbooking a teď nemá kam lepit další fotky…)

Renča vystudovala magisterský obor Ilustrace a grafický design se specializací Ilustrace na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara ZČU v Plzni. Pracuje jako grafička v Plzeňském Prazdroji a ilustrátorka na volné noze. Kresba je jejím koníčkem a o to víc, když se spojí s cestováním. Svůj čas ráda věnuje tvorbě a zajímavým projektům, kterým vytváří ilustrace či celkovou vizuální podobu, jako právě pro knihu Já, miminko a Já, rostu. Je ilustrátorkou dětské knihy Putování za minísky od Moniky Zoubkové.

Na co vybrané peníze použijeme?

Co máme v plánu, pokud bude kampaň díky vám úspěšná? 

1. milník

Podařilo se nám vybrat 100 000 Kč, projekt se uskuteční, i když v menším nákladu, než jsme si přály. Hlavní pro nás je, že vy dostanete vaši vybranou odměnu Z lásky ke vzpomínkám. (A taky si s dovolením necháme jednu knihu pro každé naše dítě, protože by se jednou mohlo profláknout, že jsme vydávaly tak úžasnou knihu, a „jak je možné, že já ji nemám mami?!“)

2. milník

V případě, že se nám podaří vybrat 200 000 Kč či více, skáčeme radostí a slibujeme, že veškeré zakoupené knihy v rámci Donio kampaně na přání zdarma pojmenujeme jako poděkování za vaši podporu. Pokud tedy budete chtít, stačí nám napsat jméno děťátka, kterému chcete knihu věnovat v přesném tvaru. Př. „Já, Fazole“, „Já, Fazolka“ nebo třeba „Já, Klíček“. Naše ilustrátorka, Renáta Tšponová, vám jméno ručně napíše svým krasopísmem.

3. milník

Cože? Že by se nám povedlo vybrat 400 000 Kč?! Jste úplně nejvíc cool, a tak vám chceme poděkovat super užitečným způsobem. Nadšení vložíme do předmětů, které vám ušetří čas a zpříjemní vyplňování. Balíček od nás dostanete jako dárek a hezky zabalený, jak už od nás znáte.

Jsme moc rády, že jste dočetli až sem. Doufáme, že vás náš projekt oslovil. Pokud chcete naše vydry podpořit i bez výběru některé z odměn, moc nám pomůže, když naši kampaň nasdílíte mezi svou rodinu a přátele či na sociálních sítích. 

Díky sdílení naše vydry doplavou zase o kousek dál. 

Moc vám děkujeme!

Z lásky ke vzpomínkám, 

Sebi a Renča

Zlaskykevzpominkam.cz

Instagram: @zlaskykevzpominkam

Facebook: Z lásky ke vzpomínkám

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

11. 12. 2023 17:22

TvVydra hlásí: Jsme na prášky. 🤒

Přejeme vám krásný předvánoční čas bez bacilů!

Bohužel tentokrát píšeme nejen s dobrými zprávami, ale rovnou začneme tou špatnou. V naší knihárně na pražské Letné se rozmohl bacil a většina knihařů onemocněla. Protože naše kniha vyžaduje velkou míru šikovnosti a hlavně profesionální přístup, nestíhá se vyrobit tolik kusů, aby se v tomto roce dostalo na vás všechny. Víme, že jsme slíbily doručení do Vánoc a moc nás mrzí, že slib některým z vás porušíme. Chtěly bychom se alespoň pokusit nezklamat ty, kterým na Ježíšku záleží, a proto moc prosíme vás ostatní, kteří na knihu nespěcháte – napište nám, jestli vám nevadí doručení až v lednu. Moc nám to pomůže rozlišit, čí balíček může počkat. 🎄 Děkujeme!

Teď ty dobré zprávy:

🎁 Odměna VydrOMALOVÁNKY už je ode dneška v rukou Zásilkovny a míří za vámi. 🤗

🎁 Odměna Vydří hrnečky jsou u vás doma už nějaký ten den a doufáme, že vám z nich chutná! 🤩

🎁 Zatím jsme zvládly odeslat skoro 50 knih Já, rostu a Já, miminko, všechny krásně přejmenované naší ilustrátorkou, Renčou. 🙌

🎁 Dohromady jsme do dnešního dne odeslaly přes 80 odměn. 🎉

🎁 Tuto sobotu máte ještě možnost převzít si vaši odměnu osobně v Českých Budějovicích na akci Pa-peer. Prosíme, dejte nám vědět předem, pokud by se vám to hodilo. 😉

Doufáme, že jsme vás příliš nezklamaly a že budou mít z vyder radost i ti z vás, jejichž odeslání knih se odloží na leden. Moc prosíme, ozvěte se nám, pokud na knihy nespěcháte.

Děkujeme moc! 🤗

Se srdečným pozdravem Z lásky ke vzpomínkám,

Sebi & Renča

Instagram: @zlaskykevzpominkam

Facebook: Z lásky ke vzpomínkám

29. 11. 2023 19:02

TvVydra hlásí: Balíme!!! 🤩🦦🎁

Přejeme vám krasný advent!

Hlásíme se se spoustou dobrých zpráv a výměnou za to vás chceme poprosit o součinnost. 🤗

Dostala se nám do rukou 1. vyrobená várka knih a celá už má své přiřazené majitele – prosím, ozvěte se nám, pokud na knihy spěcháte, abychom vám odeslaly vydry či mývaly hned z další várky. 💪

Na řadu zatím přišli všichni ti, kteří si řekli o dřívější doručení a také ti, kteří nám poctivě vyplnili kolonku s pojmenováním knihy. Pokud nechcete, aby vám kniha přišla bez jména v základní verzi a jméno jste si psali sami, moc prosíme, napište nám co nejdříve, jak máme vaši knihu pojmenovat. 😉

Pro pražské a jihočeské ještě máme speciální nabídku vyzvednout si odměny osobně na akcích:

9. – 10. 12. 2023 Le Market v Praze

16. 12. 2023 Pa-peer v Českých Budějovicích 

Dá se tak snížit pravděpodobnost předvánočních problémů s poštou. Jen nám, prosím, dejte vědět dopředu, abychom vám balíček nachystaly už doma. 🎁

Další báječnou zprávou je, že už jsme z výroby vyzvedly vydří hrnečky. ☕ Po několikadenním balení jsou už zabydlené v krabičkách a připravené brzy vyrazit na cestu za vámi a vašimi čaji, kávami a svařáky!

Naší ilustrátorce, Renče, se také podařilo dokončit VYdroMALOVÁNKY – byla to mnohem větší fuška, než čekala a některé ilustrace musela úplně změnit, ale o to krásnější budou a už se moc těšíme, až přijdou z tiskárny. ☺️

A jak vypadá doručování odměn prakticky?

Aktuálně sněhem a ledem dopravujeme balíčky na poštu či Zásilkovnu a jakmile balíček odešleme, píšeme vám email, abyste měli přehled o doručení a nic nepropásli. 😎

Doufáme, že jsme vás potěšily, tak jako vy nás vaší podporou. Už se moc těšíme, až naše vydry u vás najdou nový domov. 🏡

Se srdečným pozdravem Z lásky ke vzpomínkám,

Sebi & Renča

Instagram: @zlaskykevzpominkam

Facebook: Z lásky ke vzpomínkám

19. 10. 2023 19:08

TvVydra hlásí: JE TO TAM NA 118%!!!🤩

Zdravíme Z lásky ke vzpomínkám!

Rády bychom poděkovaly všem, kdo nám s kampaní jakkoli pomohli, ať už sdílením nebo koupí nějaké odměny. Zároveň bychom vám ještě chtěly moc poděkovat za trpělivost, protože s koncem kampaně na nás hned naskákaly podzimní nachlazení a nestíháme tak, jak jsme měly po kampani v plánu. 
Na Donio vás přispělo přesně 150 a povedlo se vybrat celkem 236 349 Kč!

Díky tomu, že se dosáhlo 2. milníku bude naše úžasná ilustrátorka, Renča Tšponová, pojmenovávat všechny knihy zakoupené v rámci kampaně zdarma jako dárek. Jestli jste tak ještě neučinili, určitě nám dejte vědět, jak si přejete knihu pojmenovat. :)

Kdy můžete očekávat doručení odměn za vaši pomoc?

🐾 Rozvrhy budeme rozesílat mailem nejpozději v příštím týdnu.

🐾 Na samolepky se můžete těšit během příštích dvou týdnů.

🐾 VydrOMALOVÁNKY budou hotové v polovině listopadu.

🐾 Tašky čekají na ruční tvorbu linorytu v druhé polovině listopadu.

🐾 Hrneček s Frajerem brzy bude mít svůj první testovací exemplář a následná výroba by měla trvat měsíc.

🐾 Knihy jsou ve fázi šití vazby a první kusy bychom měly dostat v polovině listopadu.

Pevně doufáme, že tyto odhady mají tak akorát optimismu jako reality a že budeme moci rozesílat balíčky co nevidět! Pokud už teď víte, že knihu potřebujete co nejdříve, napište nám, abychom vám knihu poslaly z první vyrobené várky. ;)

Zároveň nás čeká pár marketů, kam s mývaly a vydrami pojedeme. Kdybyste už teď věděli, že se na některou z akcí chystáte, můžete nám dát vědět a my vám balíček připravíme k osobnímu převzetí:

11. 11. 2023 Papír Fest v Praze

18. 11. 2023 Ostrovský jarmark Radosti v Ostrově nad Ohří

9. – 10. 12. 2023 Le Market v Praze

16. 12. 2023 Pa-peer v Českých Budějovicích 

To, že kniha Já, rostu vyjde, pro nás moc znamená. Je v ní vykreslen život jedné malé vydry a její rodiny, ale každá jedna ilustrace nám něčím připomíná naše vlastní dětství. Pečení perníčků s babičkou, dřevěné kostky či elegantní maminka s kávou v ruce a obřím slamákem na hlavě. Jsme moc šťastné, že svěříte své nejkrásnější vzpomínky právě stránkám Z lásky ke vzpomínkám. 🦦

Vydrám zdar!!! ☺️

Se srdečným pozdravem Z lásky ke vzpomínkám,

Sebi & Renča

Instagram: @zlaskykevzpominkam

Facebook: Z lásky ke vzpomínkám

12. 10. 2023 0:03

TvVydra hlásí: Všechny knihy na přání zdarma pojmenujeme!

Zdravíme Z lásky ke vzpomínkám!
Je tu poslední den naší kampaně pro knihu Já, rostu a my máme ohromnou radost z toho, že už můžeme díky vám slavit 108%!!!

To, že jsme splnily 2. milník znamená, že všechny knihy Já, rostu i Já, miminko zakoupené v rámci kampaně pojmenujeme zdarma jako dárek za vaši podporu. Kdo jste tak ještě neučinili, určitě nám, prosím, napište, jestli a jak chcete vaši knihu pojmenovat.

A pokud ještě váháte, zda si naši knihu pořídit nebo ji doporučit někomu ze svého okolí, tak připomínáme, že kniha tady na Donio je k dostání výhodněji, než později u nás na eshopu a teď navíc i s pojmenováním zdarma. ;)

Moc děkujeme za vaši podporu a přejeme vám báječný den plný vyder!

Se srdečným pozdravem Z lásky ke vzpomínkám,

Sebi & Renča

Instagram: @zlaskykevzpominkam

Facebook: Z lásky ke vzpomínkám

10. 10. 2023 14:35

TvVydra hlásí: Knihy Z lásky ke vzpomínkám výhodněji už jen do zítra!

Zdravíme Z lásky ke vzpomínkám!

Zítra je poslední den vydří kampaně na podporu vydání naší knihy Já, rostu pro uchování vzpomínek dětí od 2 do 6 let.

Zároveň se vyprodala kniha Já, miminko a tak jsme se rozhodly spustit její předprodej ještě na Donio s tím, že stejně jako knihu Já, rostu, pořídíte během kampaně knihu Já, miminko výhodněji než později u nás na eshopu. 🙌

Doručení stihneme nejpozději do Vánoc, jestli tedy uvažujete nadělit naši knihu někomu pod stromeček, máte teď jedinečnou šanci. A navíc dostanete ke knize Já, miminko mývalí samolepky A4 jako dárek. 🤗

Kampaň končí už za 2 dny a díky vám se nám povedlo dostat na neuvěřitelných 83%. 🥳

Pokud ještě váháte, zda si pořídit nějaký vánoční dárek do zásoby, ještě nám zbývá pár kousků ostatních odměn – vybrat si můžete vydří hrneček, tašku, omalovánky či samolepky. 💛

A pokud jste vášniví čtenáři, tak si můžete přečíst hned 2 nové články na našem blogu o tom, jak jsme zvládaly přípravu na kampaň a pak i její samotný průběh. 😉

Blog Když potřebujete být v plné síle

Blog Řada nešťastných příhod

Budeme moc rády, pokud kampaň ještě podpoříte sdílením, aby naše vydry doplavaly ještě o kousek dál. :)

Děkujeme za Váš čas i podporu a přejeme krásný den plný vyder!

Se srdečným pozdravem Z lásky ke vzpomínkám,

Sebi & Renča

Instagram: @zlaskykevzpominkam

Facebook: Z lásky ke vzpomínkám

4. 10. 2023 19:18

TvVydra hlásí: Naostřete si pastelky!

Přejeme vám krásný den plný relaxačních činností jako je třeba omalovávání!

Naše VydrOMALOVÁNKY už dostávají finální podobu, a tak bychom vám rády ukázaly, co vás uvnitř čeká. 💛

Vytvořit takové omalovánky z našich ilustrací není jen tak. Chce to hodně úprav a předělávek, aby byly ilustrace k vymalování vhodné. Tak třeba narozeninové lacláče byly úplně černé, ale pro potřebu omalovánek je naše ilustrátorka Renča překreslila vzorem dračích šupin. Proč dračích? Protože Renča ráda všechno dračí. 😁 Viděli jste třeba ten kruh vydří dámičky s kávou? A oblíbený plyšák naší vydry, kterého má ve školce na spinkání, je taky drak. 😁

Celkem bude ve vydřích omalovánkách 10 dvoustránkových motivů v sešitu formátu A5. Tak si na své přijdou milovníci antistresových omalovánek i rodiče s už tak nacpanými batohy. Vejdou se všude a udělají radost kdekoli.

Doufáme, že vás nahlédnutí do obsahu omalovánek potěšilo a budeme moc rády, když je doporučíte nadšeným umělcům ve svém okolí. 💛

Aktuálně máme splněno 73% z cílové částky. Pokud se nám povede vybrat zbývajících 54 000 Kč, knihy pořízené tady na Donio ručně pojmenujeme zdarma jako dárek v hodnotě 250 Kč za vaši podporu.🙂 Vznikne tak třeba Já, Petříček, rostu. Pojmenování funguje úplně stejně jako u 1. dílu Já, miminko:

A jak můžete pomoci tomu, aby se to povedlo a kniha vám opravdu přišla s krásně vepsaným jménem? Podpořte kampaň sdílením, aby se naše vydry dostaly k ještě více lidem. 🙂

Moc děkujeme a plavemééé dál!

Se srdečným pozdravem Z lásky ke vzpomínkám,

Sebi & Renča

PS.: Chystáme ještě jednu odměnu, ale o tom až v příští aktualitě. 😊 Ahóóóój! 

Instagram: @zlaskykevzpominkam

Facebook: Z lásky ke vzpomínkám

27. 9. 2023 20:34

TvVydra hlásí: Vydří Frajer už má svou tašku!

Přejeme Vám krásný den plný vyder!

Slavnostně oznamujeme, že vydří taška s naším Frajerem už má svou finální podobu. Na našem Instagramu a Facebooku se tento týden vybíralo ze tří motivů. V hlasování vyhrál jednoznačně Frajer s kávou ležérně odloženou na leknínu.

Moc děkujeme všem, kteří se zapojili do hlasování a samozřejmě všem, kdo už si stihli tašku na podporu vydání knihy Já, rostu zakoupit. U všech, kteří se do teď rozhodovali, jestli je pro ně naše taška ta pravá, moc doufáme, že jste si našeho Frajera zamilovali stejně jako my a snad se potkáme u nás na Donio. Budeme Vás natěšeně vyhlížet! :)

Dneškem začíná poslední týden naší kampaně.

Máme splněno 62% z cílové částky a moc doufáme, že nám pomůžete dotáhnout to až do konce! Pokud se nám povede vybrat zbývajících 75 000 Kč, všechny knihy pořízené v rámci kampaně ručně pojmenujeme zdarma jako dárek v hodnotě 250 Kč za Vaši podporu.

Budeme moc rády, pokud kampaň ještě stihnete podpořit sdílením, aby se naše vydry dostaly k ještě více lidem, dokud je čas. :)

Moc děkujeme a plavemééé dál!

Se srdečným pozdravem Z lásky ke vzpomínkám,

Sebi & Renča

Instagram: @zlaskykevzpominkam

Facebook: Z lásky ke vzpomínkám

13. 9. 2023 11:36

TvVydra hlásí: 1. milník Z lásky ke vzpomínkám splněn!

Přejeme krásný den plný slunce!

U nás to totiž úplně září… 52% za 7 dní kampaně!!! 🤩
Je to vůbec možné!? Je! A to jen díky vám. Moc děkujeme vám všem, kteří jste zatím podpořili vydání naší knihy Já, rostu. Ať už sdílením nebo zakoupením vydřích dárků u nás na Donio.cz/zlaskykevzpominkam. 🤗

Díky, díky, díky! 🙌

To znamená, že máme splněn 1. milník a co teď?!

Teď je před námi 2. milník, který skrývá odměnu. 💛

Pokud se nám tahle velká výzva povede splnit, tak jako dárek pojmenujeme zdarma všechny knihy zakoupené v rámci kampaně. 📚Mimo kampaň stojí ruční pojmenování knih 250 Kč. Proto nám nezapomínejte při vyplňování údajů během pořizování odměn psát jméno děťátka, po kterém chcete knihu pojmenovat do poznámky. Ať se může naše úžasná ilustrátorka, Renča, pustit do pojmenovávání knih hned po skončení kampaně. ;)

A taky kampaň sdílejte mezi své známé a na sociálních sítích, abychom to na ten 2. milník doopravdy dotáhly! 🥳🦦💪

Moc děkujeme a plavemééé dál!

Se srdečným pozdravem Z lásky ke vzpomínkám,

Sebi & Renča

Instagram: @zlaskykevzpominkam

Facebook: Z lásky ke vzpomínkám

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Hanh Luong
490 Kč  •  12. 10. 2023 22:55
Gratuluju autorkám k úspěšně kampani a přeju hodně štěstí s budoucími projekty! 🥳
Laskavý přispěvatel
490 Kč  •  12. 10. 2023 22:07
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
250 Kč  •  12. 10. 2023 18:44
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
2 490 Kč  •  12. 10. 2023 18:41
Štědrý přispěvatel
250 Kč  •  12. 10. 2023 17:49
Štědrý přispěvatel
2 490 Kč  •  12. 10. 2023 17:41
Dobrosrdečný přispěvatel
490 Kč  •  12. 10. 2023 17:19
Velkorysý přispěvatel
2 490 Kč  •  12. 10. 2023 16:17
Milý přispěvatel
2 490 Kč  •  12. 10. 2023 12:54
Velkorysý přispěvatel
4 990 Kč  •  12. 10. 2023 11:24
Štědrý přispěvatel
2 490 Kč  •  12. 10. 2023 10:46
Velkorysý přispěvatel
390 Kč  •  12. 10. 2023 10:02
Milý přispěvatel
2 490 Kč  •  11. 10. 2023 22:35
Laskavý přispěvatel
2 490 Kč  •  11. 10. 2023 22:28
Štědrý přispěvatel
2 490 Kč  •  11. 10. 2023 22:27
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
2 490 Kč  •  11. 10. 2023 22:21
Štědrý přispěvatel
2 490 Kč  •  11. 10. 2023 21:04
Dobrosrdečný přispěvatel
2 490 Kč  •  11. 10. 2023 19:52
Velkorysý přispěvatel
100 Kč  •  11. 10. 2023 19:29
Štědrý přispěvatel
2 490 Kč  •  11. 10. 2023 17:46
Štědrý přispěvatel
2 490 Kč  •  11. 10. 2023 17:27

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Vyberte si odměnu

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu