Otevření ateliéru Monsterance 🖤

Milník 1/3

Na vybavení ateliéru

Vybráno 0 Kč 157 350 Kč
150 000 Kč
33 dnů
do ukončení

Milník 2/3

Na vybavení ateliéru + 3 měsíce provozu

Vybráno 0 Kč 157 350 Kč
360 000 Kč
33 dnů
do ukončení

Milník 3/3

Na vybavení ateliéru + 6 měsíců provozu

Vybráno 0 Kč 157 350 Kč
570 000 Kč
33 dnů
do ukončení
Zakladatel
Monsterance s.r.o.
Datum přidání
12. 2. 2024
Poslední aktualita

20. 2. 2024 21:33

Slavíme uzavření 1. milníku!!! 🥳

Přátelé, děkuji! 

Právě se nám podařilo dosáhnout uzavření 1. milníku na vybavení ateliéru! Pořídím za to stoly, židle, výstavní skřínky, regály, pult, tapety, barvy, světla a další věci! :-) 
A časem snad i dojde na realizaci interiéru profi designerem, v tom by se dal klidně utopit celý balík, ale tento první běh si chceme realizovat co nejvíce svépomocí! Jsem fanynkou toho, věci co nejrychleji uvést do pohybu a poté zdokonalovat a zdokonalovat.

Děkuji za Vaší podporu!
A. 


Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení projektu

Mým snem je vytvořit sdílený prostor pro umělce a šperkaře v Praze 1. Bude to takové první skromné fitness centrum kreativity. Můžete do ateliéru přijít dát si výbornou kávu, sednout si k velkému stolu a v krásném kreativním prostředí vytvořit něco, co vám udělá radost.       

Strávit tu příjemný tvořivý čas s kamarádkou nebo v klidu o samotě. Odpočinout si a upustit uzdu Vaší fantazii. 

Pořádaly by se tu i výstavy obrazů i šperků, rukodělné kurzy, vernisáže, networkingy malých podnikatelů, přehlídky malých designerů… 

Zájemci budou moci navštívit mnou vedené kurzy drátování, ale také kurzy vedené i ostatními dráteníky z našeho Českého spolku dráteníků.  

Sloužil by také jako dlouhodobé místo pro vystavení rukodělných výrobků s možností jejich prodeje

Zkrátka takový ráj pro tvořivé nadšence.

Je to projekt, který mi dává velký smysl. Rozvíjí tvořivé dovednosti, poskytuje místo pro odpočinek, vybití Vaší kreativity a ponoření se do uměleckého světa.

Zároveň nabízí spoustu možností pro umělce, kteří se tu mohou prezentovat, vést kurzy a prodávat své výrobky. 

Rozšiřuje tedy kulturní i vzdělávací možnosti hlavního města Prahy a zároveň poskytuje příležitost pro realizaci malých umělců, designerů a podnikatelů. 

Pokud se vše vydaří a povede se nám otevření ateliéru zrealizovat, bude v pátek 5. 4. velké „Grand opening“, slavnostní otevření se skvělým jídlem, pitím a tombolou, na které je každý z mých podporovatelů zde na Donio srdečně zván nehledě na výši jeho příspěvku. 

Jsem moc vděčná za Vaši podporu na cestě k dosažení tohoto snu. 
Prosím též o sdílení na vašich sociálních sítích, moc děkuji! 

Vaše Anička ♥

Kdo za projektem stojí?

Jmenuji se Anna Benešová a do výroby šperků jsem se zamilovala už v dětství. Drátuji od svých 10 let, jen jsem postupem času vyměnila korálky a včelí drát za zlato, stříbro a drahé kameny.

Mými kurzy drátování v ČR i zahraničí prošlo v posledních 12 letech několik tisíc lidí. Pro absolventy, kteří se řemeslem živí, jsem založila Český spolek dráteníků.

Věnuji se i psaní knih s tématikou techniky drátování a sama navrhuji a tvořím autorské šperky z mědi i drahých kovů, které najdete v mém e-shopu. 

Vystudovala jsem obor Umění, hudba a média na Philipps-universität v Marburgu a v současné době si rozšiřuji vzdělání v oboru Zlatník a klenotník v Solunce v Praze. 

Moji tvorbu můžete sledovat na mém Facebooku, Instagramu nebo LinkedInu

Cítím, že teď je ten pravý čas posunout se o velký krok dále a otevřít si svůj první veřejný ateliér. Děkuji za Vaši pomoc při plnění mého velkého snu ♥.

Na co vybrané peníze použijeme?

Podstatná část financí bude použita na spuštění ateliéru: vybavení a pronájem (na prvních 3 až 6 měsíců) krásných prostor na Praze 1 a jejich provoz. Peníze použiji na rozjezd tohoto projektu, poté je ale mým cílem, aby fungoval samostatně a byl dlouhodobě udržitelný.

Finance investuji i na nezbytné vybavení ateliéru, jako jsou pohodlná křesla, prodejní pult, židle, regály a poličky na vystavení šperků, kasy, osvětlení, velký stůl, u kterého se Vám bude krásně tvořit apod. Bez těchto položek by zkrátka nebylo možné ateliér vést.
Také chci v prostoru mít kvalitní kávovar, abych vám k tvoření mohla uvařit skvělý kafe :-). 

Rozdělila jsem to do 3 milníků:
150 000 Kč na vybavení prodejny
360 000 Kč na vybavení prodejny + 3 měsíce provozu 
570 000 Kč na vybavení prodejny + 6 měsíců provozu 

Co nejvíce věcí se pokusím udělat svépomocí a díky pomoci mých přátel a ostatních dráteníků, už máme namyšlené, co kde zrecyklujeme, spojíme, použijeme věci, co máme i doma atd. Toto je minimální základ, který ale potřebuji dát pro spuštění dokupy.

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

20. 2. 2024 21:33

Slavíme uzavření 1. milníku!!! 🥳

Přátelé, děkuji! 

Právě se nám podařilo dosáhnout uzavření 1. milníku na vybavení ateliéru! Pořídím za to stoly, židle, výstavní skřínky, regály, pult, tapety, barvy, světla a další věci! :-) 
A časem snad i dojde na realizaci interiéru profi designerem, v tom by se dal klidně utopit celý balík, ale tento první běh si chceme realizovat co nejvíce svépomocí! Jsem fanynkou toho, věci co nejrychleji uvést do pohybu a poté zdokonalovat a zdokonalovat.

Děkuji za Vaší podporu!
A. 


19. 2. 2024 12:32

Huráá! Dosáhli jsme minimální částky 25% pro úspěšné vyplacení projektu! ♥️

Milí podporovatelé,

moc děkuji za Vaše příspěvky, dnes jsem obdržela tabulku s dárci, do dneška to pro mě bylo takové malé překvapení, kdo se ukrývá za 99 podporovately mého projektu :-). 

Všem srdečně děkuji! 

Před námi je ale ještě spousta práce: do uzavření 1. milníku na vybavení ateliéru zbývá 4 350 Kč. Další milníky jsou pak provoz ateliéru na čtvrt a půl roku. Je to pouze můj hrubý odhad, ve výsledku jsou náklady na provoz vyšší, nezapočítala jsem do něho vůbec pojištění, kávovar, úklid, provoz kamerového systému či další „vedlejší výdaje“, a samozřejmě nepočítám ani svoji práci a budoucí strávený čas a ani vlastní investici. 
O víkendu jsem byla venku s kamarádkou a ta mi říkala, ať tohle ještě více zdůrazňuji a komunikuji, že náklady jsou tak dvojnásobné a já pokrývám crowdfundingem jen nutné minimum. 

Velmi si vaší podpory vážím a tady je, na čem jsem poslední týden pracovala:
– shánění a domluvení schůzky na kávovar, protože tam chci mít pro vás fakt dobrý kafe :-)
– nákres a rozměření interiéru
– našla jsem vhodný stůl i tapety
– řeším závěsný systém na korálky a dráty
– našla jsem krásná osvětlení a sestavuji si vision board (chcete ho vidět? :)) 
– sešla jsem se s Yanou Chimaerou, která mi darovala do projektu 15 svých ručně dělaných náramků s přirodninami v pryskyřici: koukněte na to! :) Yana bude mít v ateliéru vystavený i svůj stůl a lampu, těším se na to! 
– odpovídám na vaše četné dotazy a ráda! Tohle musí být jasné a naprosto chápu, pokud se chcete na něco zeptat, neváhejte mi napsat na monsterance@gmail.com 

Chcete můj projekt podpořit nějak jinak? Napište mi na výše uvedený email. 
Budu moc ráda i za sdílení na vašich sítích nebo poslání projektu vaším známým. První vlna pomalu opadá, klidně sdílejte i dvakrát! :-)

Krásný vstup do nového týdne,
A. 


15. 2. 2024 15:35

Děkuji! Do dosažení úspěšného projektu mi zbývá 5% z cílové částky! 🚀

Milí podporovatelé,

chtěla bych vám všem moc poděkovat za Vaši podporu, díky které jsme kousek před uzavřením 1. milníku a s ním i dosažení částky potřebné k úspěšnému uzavření projektu a vydání vašich odměn. 

Včera jsem na přání přidala další 2 odměny, jimiž jsou snídaně či den se mnou. Můžeme si tak povídat o životě, anebo probrat vaše či moje podnikání. Ráda poznám nové tváře a těším se, koho si tato odměna přitáhne! :-) 

I nadále prosím o vaše sdílení na sociálních sítích, díky jimž se můj projektu dostává do většího povědomí lidí. Pevně věřím, že takové místo klidu a kreativity ulici na Praze 1 pomůže a že do této rušné ulice vneseme další kapku umění. Těším se taky, že se tam budeme vídat, třeba na dobrou kávu :).

Moc děkuji,
s pokorou,
Anička 

13. 2. 2024 12:37

Jsme v půlce prvního milníku! 🙏

Jsme v půlce prvního milníku! A zároveň i v polovině částky, kterou můj projekt potřebuje, aby mi byly prostředky (a taky vaše odměny) dodány! 

Milí podporovatelé, moc vám děkuji za všechnu podporu, kterou jsem od vás od včerejšího spuštění dostala! Vážím si každého příspěvku a velmi se těším! 

Do minimální částky pro vyplacení nám zbývá ještě jednou tolik a ráda bych tu vyzvedla pár odměn, které si ještě můžete vybrat: 
– kurz na stříbrný prsten se mnou 
– stříbrný a zlatý patron, se kterými udělám rozhovor na svém blogu a rozšířím ho po svých sociálních sítích, včetně umístění vašeho loga na mém webu
– velmi kvalitní tisková fotografie v paspartě ze série „Šperk pro váš interiér“ pro všechny, kteří šperky nenosí, ale rádi by ode mě něco měli :) 

Budu moc ráda, když budete můj projekt sdílet u sebe či ho pošlete někomu, koho by mohl zajímat. 

Chybí vám ještě nějaká odměna? Napište mi! 
Děkuji mnohokrát,
A. 

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Velkorysý přispěvatel
1 000 Kč  •  26. 2. 2024 6:08
Laskavý přispěvatel
2 200 Kč  •  26. 2. 2024 2:51
Milý přispěvatel
500 Kč  •  25. 2. 2024 15:28
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
550 Kč  •  24. 2. 2024 15:08
Dobrosrdečný přispěvatel
300 Kč  •  21. 2. 2024 17:41
Dobrosrdečný přispěvatel
400 Kč  •  21. 2. 2024 6:56
Veronika Mikasova
3 000 Kč  •  20. 2. 2024 21:20
Takový úžasný projekt ráda podpořím 🤗
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
650 Kč  •  20. 2. 2024 18:05
Štědrý přispěvatel
300 Kč  •  20. 2. 2024 16:06
Dobrosrdečný přispěvatel
650 Kč  •  20. 2. 2024 12:41
Dita V.
600 Kč  •  20. 2. 2024 9:17
Prosím o náramek s přírodninou v barvě magenta nebo červená, jestli je to možné. Děkuji
Štědrý přispěvatel
250 Kč  •  20. 2. 2024 8:58
Laskavý přispěvatel
250 Kč  •  19. 2. 2024 14:41
Velkorysý přispěvatel
250 Kč  •  19. 2. 2024 13:45
Velkorysý přispěvatel
1 000 Kč  •  19. 2. 2024 13:26
Dobrosrdečný přispěvatel
250 Kč  •  19. 2. 2024 13:01
Hana
550 Kč  •  19. 2. 2024 11:47
Aničko, ať se ti splní tvůj další sen a přinášíš umělcům a rukodělkám další důkaz, že je možné se uměním živit a uspět. Děkuji i Jane z Chimaery za jeji dárek a podporu tvého ateliéru. ❤️❤️❤️
Zuzka Bartůšková
500 Kč  •  19. 2. 2024 11:21
Aničko držím palce ať to dopadne podle tvých představ
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
650 Kč  •  19. 2. 2024 11:06
Dobrosrdečný přispěvatel
2 008 Kč  •  19. 2. 2024 1:32
Laskavý přispěvatel
500 Kč  •  18. 2. 2024 21:25
Milý přispěvatel
650 Kč  •  18. 2. 2024 19:31
Dobrosrdečný přispěvatel
400 Kč  •  18. 2. 2024 18:57
Velkorysý přispěvatel
650 Kč  •  17. 2. 2024 20:30
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
250 Kč  •  17. 2. 2024 19:06
Laskavý přispěvatel
500 Kč  •  17. 2. 2024 17:51
Sylwia
250 Kč  •  17. 2. 2024 10:17
Držím palce 🍀 a budu se těšit na otvíračku!
Štědrý přispěvatel
650 Kč  •  17. 2. 2024 9:33
Velkorysý přispěvatel
650 Kč  •  17. 2. 2024 9:11
Štědrý přispěvatel
3 300 Kč  •  17. 2. 2024 8:54
Laskavý přispěvatel
250 Kč  •  17. 2. 2024 8:53
Laskavý přispěvatel
300 Kč  •  17. 2. 2024 6:24
Daniel Macek
1 000 Kč  •  16. 2. 2024 22:14
poprosíme o 4 vstupenkly, chceme přijít tým a podpořit na místě!
Štědrý přispěvatel
5 000 Kč  •  16. 2. 2024 20:50
Milý přispěvatel
650 Kč  •  16. 2. 2024 19:46
Milý přispěvatel
500 Kč  •  16. 2. 2024 19:01
EfcaH
250 Kč  •  16. 2. 2024 18:31
Držím palce!
Velkorysý přispěvatel
2 200 Kč  •  16. 2. 2024 18:30
Štědrý přispěvatel
2 200 Kč  •  16. 2. 2024 18:28
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
650 Kč  •  16. 2. 2024 13:51
Štědrý přispěvatel
2 200 Kč  •  16. 2. 2024 11:20
Štědrý přispěvatel
2 200 Kč  •  15. 2. 2024 22:42
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
650 Kč  •  15. 2. 2024 20:08
Laskavý přispěvatel
1 000 Kč  •  15. 2. 2024 18:55
Milý přispěvatel
250 Kč  •  15. 2. 2024 14:27
Andrea
650 Kč  •  15. 2. 2024 13:41
Držím pěsti! Jdi skvělá! Už se těším,až se uvidíme osobně ve tvém skvělém prostoru 🥳
Laskavý přispěvatel
1 000 Kč  •  15. 2. 2024 12:00
Renata Oxi
333 Kč  •  15. 2. 2024 11:18
Stříbrné stříkačky, vlastně kačky 😉 jsi úžasná, držím palce
Milý přispěvatel
3 300 Kč  •  15. 2. 2024 10:31
Milý přispěvatel
250 Kč  •  15. 2. 2024 10:22
Dobrosrdečný přispěvatel
500 Kč  •  15. 2. 2024 9:14
Eva Sl.
1 000 Kč  •  15. 2. 2024 7:53
těším se na kávu ☕️
Laskavý přispěvatel
5 000 Kč  •  15. 2. 2024 7:01
Velkorysý přispěvatel
250 Kč  •  15. 2. 2024 6:07
Velkorysý přispěvatel
2 200 Kč  •  14. 2. 2024 23:55
Velkorysý přispěvatel
333 Kč  •  14. 2. 2024 23:47
Katka P.
650 Kč  •  14. 2. 2024 23:14
Aničko, moc Ti fandím...
Blanka Korcová
1 000 Kč  •  14. 2. 2024 22:49
Těším se na společně strávený čas u tvoření něčeho krásného.
Laskavý přispěvatel
2 200 Kč  •  14. 2. 2024 22:31
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
2 200 Kč  •  14. 2. 2024 21:59
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
650 Kč  •  14. 2. 2024 21:27
Laskavý přispěvatel
250 Kč  •  14. 2. 2024 18:53
Lucka Kudrnová
6 000 Kč  •  14. 2. 2024 15:20
Ahoj Aničko,
Milý přispěvatel
250 Kč  •  13. 2. 2024 21:35
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
250 Kč  •  13. 2. 2024 21:16
Štědrý přispěvatel
1 000 Kč  •  13. 2. 2024 19:02
Dobrosrdečný přispěvatel
700 Kč  •  13. 2. 2024 18:19
Ať se daří, těším se na kafe 😄
Štědrý přispěvatel
650 Kč  •  13. 2. 2024 17:59
Štědrý přispěvatel
500 Kč  •  13. 2. 2024 16:46
Laskavý přispěvatel
3 000 Kč  •  13. 2. 2024 13:59
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
3 000 Kč  •  13. 2. 2024 13:26
Eva
3 000 Kč  •  13. 2. 2024 12:47
Přeji mnoho úspěchů :)
Dobrosrdečný přispěvatel
5 000 Kč  •  13. 2. 2024 10:18
Velkorysý přispěvatel
5 000 Kč  •  13. 2. 2024 10:13
Štědrý přispěvatel
300 Kč  •  13. 2. 2024 7:49
Velkorysý přispěvatel
250 Kč  •  13. 2. 2024 6:07
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
5 000 Kč  •  12. 2. 2024 23:59
Alicja Sabelová ART
3 000 Kč  •  12. 2. 2024 23:51
Aničko, realizací Tvého krasného snu pomáháš plnit sny ostatním. Těším se na tento jedinečný kreativní prostor a držím palce!
Štědrý přispěvatel
650 Kč  •  12. 2. 2024 23:31
Štědrý přispěvatel
250 Kč  •  12. 2. 2024 22:27
Štědrý přispěvatel
650 Kč  •  12. 2. 2024 21:43
Velkorysý přispěvatel
650 Kč  •  12. 2. 2024 21:08
Štědrý přispěvatel
250 Kč  •  12. 2. 2024 20:45
Velkorysý přispěvatel
250 Kč  •  12. 2. 2024 19:15
Ilona Kunstová
5 000 Kč  •  12. 2. 2024 18:30
Nickolas
Laskavý přispěvatel
3 000 Kč  •  12. 2. 2024 17:00
Laskavý přispěvatel
300 Kč  •  12. 2. 2024 13:51
Andrea G.
2 200 Kč  •  12. 2. 2024 13:41
Aničko, moc ti držím pěsti a těším se na společné tvoření!
Jitka Š.
650 Kč  •  12. 2. 2024 12:52
Držím pěsti🍀
Lenka
1 000 Kč  •  12. 2. 2024 12:52
Držím palce 😃
MONKOR Monika Veselíková
250 Kč  •  12. 2. 2024 12:31
Těším se na krásný ateliér 🥰
Velkorysý přispěvatel
650 Kč  •  12. 2. 2024 12:27
Štědrý přispěvatel
5 000 Kč  •  12. 2. 2024 12:26
Dobrosrdečný přispěvatel
250 Kč  •  12. 2. 2024 12:00
Laskavý přispěvatel
750 Kč  •  12. 2. 2024 11:50
Jaroslava M.
1 000 Kč  •  12. 2. 2024 11:43
Držím palce ať se vše podaří. U Tebe Aničko se ale snad ani jiná varianta nemůže stát :-)že
Pavča
1 000 Kč  •  12. 2. 2024 11:33
Hodně štěstí Aničko :-)
Eva Sl.
2 200 Kč  •  12. 2. 2024 11:31
Aničko, držím palce a těším se na kurz a celý na provoz. :-)
Milka Křížová
1 000 Kč  •  12. 2. 2024 11:28
Přeji hodně štěstí
Bara
650 Kč  •  12. 2. 2024 11:23
Jsi boží a moc držím palce! Pro kafe si nepřijedu, ale ráda tě podpořím ❤️
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
333 Kč  •  12. 2. 2024 11:22
Hanka R.
500 Kč  •  12. 2. 2024 11:12
Moc držím palce!
Laskavý přispěvatel
650 Kč  •  12. 2. 2024 10:24
Laskavý přispěvatel
1 000 Kč  •  12. 2. 2024 10:23
Velkorysý přispěvatel
250 Kč  •  12. 2. 2024 10:00
Laskavý přispěvatel
5 000 Kč  •  12. 2. 2024 9:48
Fanoušek
5 000 Kč  •  12. 2. 2024 9:41
Držím moc palce s Tvým snem a těším se na vznik takového krásného místa!
Štědrý přispěvatel
500 Kč  •  12. 2. 2024 9:33
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
250 Kč  •  12. 2. 2024 9:31
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
3 000 Kč  •  12. 2. 2024 9:27
Katerin Mozaika
1 500 Kč  •  12. 2. 2024 9:22
Hodně štěstí ♥
Štědrý přispěvatel
3 000 Kč  •  12. 2. 2024 9:19
Dobrosrdečný přispěvatel
2 910 Kč  •  12. 2. 2024 9:18
Katka B
3 000 Kč  •  12. 2. 2024 9:16
Ať to vyjde
Bára S.
333 Kč  •  12. 2. 2024 8:57
Ať se ti sen splní!
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
250 Kč  •  12. 2. 2024 8:54
Jolanta Balo
650 Kč  •  12. 2. 2024 8:48
Aničko, tebe nejde nepodpořit! Jsi úžasná vizionářka, moc Ti fandím!!!

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Vyberte si odměnu

Podpora jen tak (+vstupenka na Grand opening)
Přispějte 250 Kč a více

Podpora jen tak (+vstupenka na Grand opening)

Pro všechny, kteří chtějí můj projekt podpořit jen tak :-). 

+ Obdržíte volnou vstupenku na Grand opening ateliéru 5. 4. 2024 v Praze 1, pokud se podaří ateliér otevřít. 

Výborná káva v ateliéru 10 ks
Přispějte 650 Kč a více

Výborná káva v ateliéru 10 ks

Zbývá 65/100

Přijďte si vychutnat šálek skvělé kávy do kreativního ateliéru.

Poukaz na kávu platí v ateliéru v Praze 1 po dobu jednoho roku. 

+ Obdržíte také volnou vstupenku na Grand opening ateliéru 5. 4. 2024 v Praze 1 v hodnotě 250 Kč, pokud se podaří ateliér otevřít. 

Zbývá 65/100
Grafika Náčrt šperků dračí oči v paspartě
Přispějte 970 Kč a více

Grafika Náčrt šperků dračí oči v paspartě

Grafika uměleckého návrh mých autorských šperků dozdobený akvarelem s originálním podpisem autorky a jedinečným sériovým číslem. 

Můžete si vybrat návrh šperku ze série Dračích očí ze 4 barev, inspirovaných čtyřmi živly. Tedy ohněm, vodou, zemí a vzduchem. 

Každý návrh obdržíte ve formě tištěného číslovaného kvalitního printu v paspartě ve formátu A4 s mým podpisem. 

+ Obdržíte také volnou vstupenku na Grand opening ateliéru 5. 4. 2024 v Praze 1 v hodnotě 250 Kč, pokud se podaří ateliér otevřít. 

Získat tuto odměnu
VŠECHNY Grafiky šperků dračí oči v paspartě Dračích očí 3+1 ZDARMA
Přispějte 2 910 Kč a více

VŠECHNY Grafiky šperků dračí oči v paspartě Dračích očí 3+1 ZDARMA

Všechny 4 umělecké návrhy mých 4 autorských šperků dozdobené akvarelem.

Obdržíte všechny 4 návrhy šperků ze série Dračích očí ve 4 různých barvách, inspirovaných čtyřmi živly. Tedy ohněm, vodou, zemí a vzduchem. 

Každý návrh obdržíte ve formě tištěného číslovaného kvalitního printu v paspartě ve formátu A4 s mým podpisem.

+ Obdržíte také volnou vstupenku na Grand opening ateliéru 5. 4. 2024 v Praze 1 v hodnotě 250 Kč, pokud se podaří ateliér otevřít. 

Stříbrný sponzor: umístění Vašeho loga na webu + rozhovor
Přispějte 12 000 Kč a více

Stříbrný sponzor: umístění Vašeho loga na webu + rozhovor

Zbývá 10/10

Podpořte můj projekt a já ráda podpořím ten váš! :-) 

Uvedu logo Vašeho projektu na mých webových stránkách a udělám s Vámi rozhovor o Vašem projektu na mém blogu. 

Rozhovor může být písemnou formou nebo jako video z živého vysílání. 

Vaše logo by na mém webu bylo umístěno po dobu jednoho roku. 

+ Obdržíte také volnou vstupenku na Grand opening ateliéru 5. 4. 2024 v Praze 1, pokud se podaří ateliér otevřít. 

Zbývá 10/10
Zlatý sponzor: umístění Vašeho loga na webu i v ateliéru, rozhovor, sdílení Vašeho projektu
Přispějte 50 000 Kč a více

Zlatý sponzor: umístění Vašeho loga na webu i v ateliéru, rozhovor, sdílení Vašeho projektu

Zbývá 3/3

Podpořte můj projekt a já ráda podpořím ten váš! :-) 

Vystavím větší logo Vašeho projektu na mých webových stránkách v patičce, ale i fyzicky s poděkováním v ateliéru na Praze 1.

Dvakrát v tomto roce s Vámi vytvořím rozhovor o Vás, Vaší tvorbě, projektu nebo firmě.

Každý měsíc budu sdílet Váš projekt na svých sociálních sítích. 

Vaše logo bude na mém webu umístěno po dobu jednoho roku. 

+ Obdržíte také volnou vstupenku na Grand opening ateliéru 5. 4. 2024 v Praze 1, pokud se podaří ateliér otevřít. Děkuji!

Zbývá 3/3
Kurz na tvorbu stříbrného prstýnku
Přispějte 2 200 Kč a více

Kurz na tvorbu stříbrného prstýnku

Zbývá 10/20

Zúčastníte se mnou vedeného kurzu, na kterém si společně vytvoříme stříbrný pájený prstýnek. 

Naučíte se v něm, jak funguje tvrdé pájení, použijeme fluoron a stříbrnou pájku. Naučíte se, jak změřit velikosti prstenu a jak podle toho i padnoucí prstýnek vyrobit, jak se brousí a leští (půjdeme od hrubých pilníků, po smirgl až k jemným pilníčkům) a co v domácích podmínkách použít místo mořidla.

Kromě toho, že si vyrobíte krásný šperk, naučíte se i základní techniky zlatničiny. 

Po vyrobení označíme šperk ryzostní značkou 925.

V ceně kurzu je veškerý materiál a pomůcky, které na výrobu stříbrného prstenu budete potřebovat. 

Na datu konání se domluvíme, resp. vám dám na výběr několik termínů, každý bude pro max. 6 lidí, abych se vám mohla plně věnovat :-) 

+ Obdržíte také volnou vstupenku na Grand opening ateliéru 5. 4. 2024 v Praze 1, pokud se podaří ateliér otevřít. 

Zbývá 10/20
Stříbrný šperk z kolekce Minimalistic za zvýhodněnou cenu
Přispějte 3 300 Kč a více

Stříbrný šperk z kolekce Minimalistic za zvýhodněnou cenu

Zbývá 18/20

Jeden stříbrný šperk dle Vašeho výběru z kolekce Minimalistic. Můžete si vybrat stříbrný prsten, náhrdelník nebo delší náušnice. 

Všechny šperky z kolekce Minimalistic spojuje jemná ale hrubě tepaná vlnka v kontrastu s hladce vyleštěnou plochou, která odkazuje na jemnost a eleganci geometrické linie a spojení techniky z mého oblíbeného drátování: tepání drátu.

Materiál: stříbro Ag 925/1000. 

Šperk je zde za zvýhodněnou cenu, obvyklá prodejní je 3 900 Kč. 

+ Obdržíte také volnou vstupenku na Grand opening ateliéru 5. 4. 2024 v Praze 1, pokud se podaří ateliér otevřít. 

Zbývá 18/20
Získat tuto odměnu
Pronájem ateliéru na 1 den pro vaši výstavu, prodejní akci nebo celodenní kurz
Přispějte 5 000 Kč a více

Pronájem ateliéru na 1 den pro vaši výstavu, prodejní akci nebo celodenní kurz

Zbývá 2/10

Rádi byste uskutečnili Váš kurz, vernisáž nebo výstavu, ale nemáte k dispozici vhodné prostory? 

Pronajměte si ateliér na lukrativním místě v Praze 1 na jeden celý den na Vámi pořádanou akci. 

Pár info o prostoru: 
Jedná se o menší „obchod“, jedna místnost, cca 45m2. Uprostřed bude stůl pro 6 lidí, po stranách ještě možnost dalšího sezení na křeslech nebo gaučíku. 
Na co je prostor vhodný: Například pro uspořádání vlastní vernisáže nebo představení vaší nové kolekce šperků. Nebo pro tématický prodej, např. místo stání venku na handmade trhu celý den v zimě ve vlastním stanu, si můžete sami (nebo s jinou šperkařkou) pronajmout na 1 den (třeba právě o víkendu!) tento prostor a uspořádat si zde svoji prodejní akci. 
Nebo třeba svůj workshop či celodenní kurz pro uzavřenou skupinu lidí. 
Máte k této odměně dotazy? Napište mi na monsterance@gmail.com 

Zbývá 2/10
Dračí oko v mědi
Přispějte 9 500 Kč a více

Dračí oko v mědi

Zbývá 5/5

Vlastnoručně Vám vytvořím můj neznámější šperk v podobě dračího oka s barvou oka dle Vašeho přání. Dračí oko bude zasazené do měděného drátu. 

Dračí šperky jsou moje vlajková loď a tvořím je převážně na přání. Každé je originál a to včetně ruční malby na skleněný kabošon.

Dračí oko je pro odvážnou ženu, co ji nevadí na sebe poutat pozornost a miluje extravaganci a alternativní směry.

Vyberte si z provedení v barvách ohně, země, vzduchu nebo vody.

Konkrétní kabošon si vyberete po objednání z hotové palety, kontaktuji Vás přes email. 

+ Obdržíte také volnou vstupenku na Grand opening ateliéru 5. 4. 2024 v Praze 1, pokud se podaří ateliér otevřít. 

Zbývá 5/5
Získat tuto odměnu
Sada stříbrných šperků z kolekce Minimalistic za zvýhodněnou cenu
Přispějte 9 900 Kč a více

Sada stříbrných šperků z kolekce Minimalistic za zvýhodněnou cenu

Zbývá 30/30

Cenově zvýhodněný kompletní stříbrný set z kolekce Minimalistic, který obsahuje prsten, náhrdelník, dlouhé náušnice a puzetky, které v setu dostanete zdarma.  

Všechny šperky z kolekce Minimalistic spojuje jemná ale hrubě tepaná vlnka v kontrastu s hladce vyleštěnou plochou, která odkazuje na jemnost a eleganci geometrické linie a spojení techniky z mého oblíbeného drátování: tepání drátu.

Materiál: stříbro Ag 925/1000.

+ Obdržíte také volnou vstupenku na Grand opening ateliéru 5. 4. 2024 v Praze 1, pokud se podaří ateliér otevřít. 

Zbývá 30/30
Obraz: Šperk pro Váš interiér
Přispějte 12 000 Kč a více

Obraz: Šperk pro Váš interiér

Zbývá 10/10

Umělecká fotografie mých šperků a kolekce obrazů s názvem Šperk pro Váš interiér. 

Jedním z důležitých stavebních kamenů mojí tvorby se staly špičkové fotografie. Velmi detailní obraz malého šperku, aby byl ostrý, se vytvoří tak, že se daný šperk pomyslně rozkouskuje na jednotlivé pruhy a části. Ty se ostře vyfotí. 

Kdo se zabýváte fotografií víte, že vždy může být ostrá pouze jedna část. Aby byl tedy šperk na fotografii ostrý po celé své délce, složí se pak finální obraz z vícero fotografií, v mém případě až ze 30 kusů!

Každá fotografie je tištěna kvalitním archiválním tiskem s životností přesahující 100 let. Každá fotografie je pak ručně paspartována a číslována: z každého motivu uvolňuji pouze 10 kusů. K obrazu dostanete také certifikát pravosti s mým podpisem. 

+ Obdržíte také volnou vstupenku na Grand opening ateliéru 5. 4. 2024 v Praze 1, pokud se podaří ateliér otevřít. 

Zbývá 10/10
Stříbrné dračí oko za zvýhodněnou cenu
Přispějte 24 000 Kč a více

Stříbrné dračí oko za zvýhodněnou cenu

Zbývá 3/3

Mnou vytvořený stříbrný šperk v podobě dračího oka s barvou oka dle Vašeho přání. Dračí oko bude zasazeno do stříbra. 

Dračí šperky jsou moje vlajková loď a tvořím je převážně na přání. Každé je originál a to včetně ruční malby na skleněný kabošon.

Dračí oko je pro odvážnou ženu, co ji nevadí na sebe poutat pozornost a miluje extravaganci a alternativní směry.

Vyberte si z provedení v barvách ohně, země, vzduchu nebo vody. Fotografie u jednotlivých variant šperku jsou pouze ilustrační. U elementu země a ohně jsou zobrazeny měděné šperky, Vy však obdržíte šperk stříbrný.

Konkrétní kabošon si vyberete po objednání z hotové palety, kontaktuji Vás přes email. 

+ Obdržíte také volnou vstupenku na Grand opening ateliéru 5. 4. 2024 v Praze 1, pokud se podaří ateliér otevřít. 

Zbývá 3/3
Získat tuto odměnu
Osobní mentoring po dobu 6 týdnů
Přispějte 33 000 Kč a více

Osobní mentoring po dobu 6 týdnů

Zbývá 3/3

Poskytnu Vám strategický business mentoring k Vašemu podnikání po dobu 6 týdnů. Vhodné především pro rukodělné či online podnikatele, kteří se chystají na mezinárodní trh.

Budeme se scházet po dobu 6 týdnů buď online nebo naživo v Praze, celkem 6 x setkání + jsem vám k dispozici na občasné brainstormingy na messengeru.

Nabídka exkluzivně zde na Donio, v minulém roce jsem osobní konzultace zastavila, rozhodla věnovat se především svému projektu a jeho mezinárodní expanzi. Stále ale dostávám poptávky na konzultace, které s díky odmítám. Pokud jste jedním ze zájemců či jste o mentoringu se mnou uvažovali, toto je vaše šance :-). Po vyprodání míst či skončení této sbírky nabídku opět uzavřu. V případě jakýkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu monsterance@gmail.com
Budu též ráda, když si před zakoupením této odměny zavoláme a zjistíme, zda je to pro vás to pravé. V mentoringu si totiž musí sednout obě strany a taky si na rovinu říci, zda spolu stanovených cílů mohou dosáhnout.

Zbývá 3/3
Zlaté dračí oko
Přispějte 105 000 Kč a více

Zlaté dračí oko

Zbývá 1/1

Pořiďte si můj signature šperk v jeho nejluxusnější podobě! 

Mnou vytvořený luxusní přívěsek v podobě dračího oka s barvou oka dle Vašeho přání. Dračí oko bude zasazeno ve 14karátovém zlatě a řádně opuncováno na českém puncovním úřadě. 

Barvu i zpracování spolu vybereme, součástí je i konzultace naživo či online. 

+ Obdržíte také volnou vstupenku na Grand opening ateliéru 5. 4. 2024 v Praze 1, pokud se podaří ateliér otevřít. 

Zbývá 1/1
Snídaně s Annou Monsterance (2 hod)
Přispějte 5 000 Kč a více

Snídaně s Annou Monsterance (2 hod)

Zbývá 3/3

Půjdeme spolu na snídani, u které probereme, kam nás to zavane :-). Můžeme se bavit o vašem businessu, o mém businessu, ale i si jen tak povídat. 

Strávíme spolu minimálně 2 hoďky někde v kavárně v Praze, na místě i času domluvíme. 

Těším se, že poznám nové lidi i vaše příběhy :),
A.

*Nejedná se o plnohodnotnou business konzultaci, která by zahrnovala moji přípravu a plné soustředění se na Vaše podnikatelské téma. Pokud máte zájem jít podnikatelsky do hloubky, mrkněte prosím na odměnu, která se jmenuje „6týdenní mentoring“. Díky! 

Zbývá 3/3
Den s Annou Monsterance (6 hod)
Přispějte 12 000 Kč a více

Den s Annou Monsterance (6 hod)

Zbývá 3/3

Strávíme spolu den a můžeme jít, kam budete chtít: třeba na procházku, na výlet nebo do wellness. Můžeme se bavit o vašem businessu, o mém businessu, ale i si jen tak povídat. 

Strávíme spolu minimálně 6 hodin a ideálně někde v Praze anebo spolu z Prahy vyjedeme třeba vlakem někam na výlet. 

Těším se, že poznám nové lidi i vaše příběhy :),
A.

*Nejedná se o plnohodnotnou business konzultaci, která by zahrnovala moji přípravu a plné soustředění se na Vaše podnikatelské téma. Sice toho za 6 hodin můžeme probrat hodně, ale nejedná se o hodiny plné soustředění se na business téma. Pokud máte zájem jít podnikatelsky do hloubky, mrkněte prosím na odměnu, která se jmenuje „6týdenní mentoring“. Díky!  

Zbývá 3/3
Pronájem ateliéru na CELÝ VÍKEND pro vaši výstavu, prodejní akci nebo celodenní kurz
Přispějte 10 000 Kč a více

Pronájem ateliéru na CELÝ VÍKEND pro vaši výstavu, prodejní akci nebo celodenní kurz

Zbývá 5/5

Rádi byste uskutečnili Váš kurz, vernisáž nebo výstavu, ale nemáte k dispozici vhodné prostory? 

Pronajměte si ateliér na lukrativním místě v Praze 1 na jeden celý víkend na Vámi pořádanou akci. 

Pár info o prostoru: 
Jedná se o menší „obchod“, jedna místnost, cca 45m2. Uprostřed bude stůl pro 4–5 lidí, po stranách ještě možnost dalšího sezení na křeslech nebo gaučíku. 
Na co je prostor vhodný: Například pro uspořádání vlastní vernisáže nebo představení vaší nové kolekce šperků. Nebo pro tématický prodej, např. místo stání venku na handmade trhu celý den v zimě ve vlastním stanu, si můžete sami (nebo s jinou šperkařkou) pronajmout na 1 den (třeba právě o víkendu!) tento prostor a uspořádat si zde svoji prodejní akci. 
Nebo třeba svůj workshop či celodenní kurz pro uzavřenou skupinu lidí. 
Máte k této odměně dotazy?
Napište mi na monsterance@gmail.com  
Nelze uplatnit v měsících listopad-prosinec 

Zbývá 5/5
Náramek na šňůrce s přírodninou a minerály od Chimaery
Přispějte 550 Kč a více

Náramek na šňůrce s přírodninou a minerály od Chimaery

Zbývá 12/15

Náramek na šňůrce s přírodninou a minerály od Chimaery. 
Jana mi věnovala celkem 15 ks originálních ručně vyráběných náramků ze svojí dílny, v každém je ukryt kousek přírody. Doplněny jsou broušenými kameny. 
Šperk je velice jemný, minimalistický a hodí se na běžné nošení. 

Každý náramek je trochu jiný, budu vybírat náhodně, pokud ale máte svého favorita, napište mi :-). 

Odesílat budu poštou anebo si ho můžete vybrat a vyzvednout přímo na otvíračce. 

Odměna Zbývá 12/15

+ vstup na Grand opening 

Místo pro Vaše šperky v ateliéru (na 3 měsíce)
Vyprodáno

Místo pro Vaše šperky v ateliéru (na 3 měsíce)

Zbývá 0/10

Tvoříte šperky a rádi byste našli místo k jejich prodeji? Ráda Vám Vaše šperky vystavím v ateliéru na lukrativním místě v Praze 1. 

Váš příspěvek by činil 1 000 Kč/měsíčně, minimální délka vystavení jsou 3 měsíce. Do budoucna budu pronájem nabízet spojený s % provizí za prodané kusy, od svých dárců v této Donio sbírce nebudu žádnou provizi požadovat! 

Můžete si koupit tuto i třeba odměnu 2× a tím si zajistit 6 měsíců pronájmu :) 

Velikost místa nemám zatím přesně v cm, buď se bude jedna o třetinu celé velké poličky podél okna do pasáže nebo o místo v nasvícené „buňce“ na zdi vedle poklady. O všem se můžeme dohodnout, budu se vám snažit vyjít co nejvíce vstříc, aby vaše šperky/výrobky dostaly takové místo, které si zaslouží! 

+ Obdržíte také volnou vstupenku na Grand opening ateliéru 5. 4. 2024 v Praze 1 v hodnotě 250 Kč, pokud se podaří ateliér otevřít. 

Zbývá 0/10

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu

Podpora jen tak (+vstupenka na Grand opening)
Přispějte 250 Kč a více

Podpora jen tak (+vstupenka na Grand opening)

Pro všechny, kteří chtějí můj projekt podpořit jen tak :-). 

+ Obdržíte volnou vstupenku na Grand opening ateliéru 5. 4. 2024 v Praze 1, pokud se podaří ateliér otevřít. 

Výborná káva v ateliéru 10 ks
Přispějte 650 Kč a více

Výborná káva v ateliéru 10 ks

Zbývá 65/100

Přijďte si vychutnat šálek skvělé kávy do kreativního ateliéru.

Poukaz na kávu platí v ateliéru v Praze 1 po dobu jednoho roku. 

+ Obdržíte také volnou vstupenku na Grand opening ateliéru 5. 4. 2024 v Praze 1 v hodnotě 250 Kč, pokud se podaří ateliér otevřít. 

Zbývá 65/100
Grafika Náčrt šperků dračí oči v paspartě
Přispějte 970 Kč a více

Grafika Náčrt šperků dračí oči v paspartě

Grafika uměleckého návrh mých autorských šperků dozdobený akvarelem s originálním podpisem autorky a jedinečným sériovým číslem. 

Můžete si vybrat návrh šperku ze série Dračích očí ze 4 barev, inspirovaných čtyřmi živly. Tedy ohněm, vodou, zemí a vzduchem. 

Každý návrh obdržíte ve formě tištěného číslovaného kvalitního printu v paspartě ve formátu A4 s mým podpisem. 

+ Obdržíte také volnou vstupenku na Grand opening ateliéru 5. 4. 2024 v Praze 1 v hodnotě 250 Kč, pokud se podaří ateliér otevřít. 

Získat tuto odměnu
VŠECHNY Grafiky šperků dračí oči v paspartě Dračích očí 3+1 ZDARMA
Přispějte 2 910 Kč a více

VŠECHNY Grafiky šperků dračí oči v paspartě Dračích očí 3+1 ZDARMA

Všechny 4 umělecké návrhy mých 4 autorských šperků dozdobené akvarelem.

Obdržíte všechny 4 návrhy šperků ze série Dračích očí ve 4 různých barvách, inspirovaných čtyřmi živly. Tedy ohněm, vodou, zemí a vzduchem. 

Každý návrh obdržíte ve formě tištěného číslovaného kvalitního printu v paspartě ve formátu A4 s mým podpisem.

+ Obdržíte také volnou vstupenku na Grand opening ateliéru 5. 4. 2024 v Praze 1 v hodnotě 250 Kč, pokud se podaří ateliér otevřít. 

Stříbrný sponzor: umístění Vašeho loga na webu + rozhovor
Přispějte 12 000 Kč a více

Stříbrný sponzor: umístění Vašeho loga na webu + rozhovor

Zbývá 10/10

Podpořte můj projekt a já ráda podpořím ten váš! :-) 

Uvedu logo Vašeho projektu na mých webových stránkách a udělám s Vámi rozhovor o Vašem projektu na mém blogu. 

Rozhovor může být písemnou formou nebo jako video z živého vysílání. 

Vaše logo by na mém webu bylo umístěno po dobu jednoho roku. 

+ Obdržíte také volnou vstupenku na Grand opening ateliéru 5. 4. 2024 v Praze 1, pokud se podaří ateliér otevřít. 

Zbývá 10/10
Zlatý sponzor: umístění Vašeho loga na webu i v ateliéru, rozhovor, sdílení Vašeho projektu
Přispějte 50 000 Kč a více

Zlatý sponzor: umístění Vašeho loga na webu i v ateliéru, rozhovor, sdílení Vašeho projektu

Zbývá 3/3

Podpořte můj projekt a já ráda podpořím ten váš! :-) 

Vystavím větší logo Vašeho projektu na mých webových stránkách v patičce, ale i fyzicky s poděkováním v ateliéru na Praze 1.

Dvakrát v tomto roce s Vámi vytvořím rozhovor o Vás, Vaší tvorbě, projektu nebo firmě.

Každý měsíc budu sdílet Váš projekt na svých sociálních sítích. 

Vaše logo bude na mém webu umístěno po dobu jednoho roku. 

+ Obdržíte také volnou vstupenku na Grand opening ateliéru 5. 4. 2024 v Praze 1, pokud se podaří ateliér otevřít. Děkuji!

Zbývá 3/3
Kurz na tvorbu stříbrného prstýnku
Přispějte 2 200 Kč a více

Kurz na tvorbu stříbrného prstýnku

Zbývá 10/20

Zúčastníte se mnou vedeného kurzu, na kterém si společně vytvoříme stříbrný pájený prstýnek. 

Naučíte se v něm, jak funguje tvrdé pájení, použijeme fluoron a stříbrnou pájku. Naučíte se, jak změřit velikosti prstenu a jak podle toho i padnoucí prstýnek vyrobit, jak se brousí a leští (půjdeme od hrubých pilníků, po smirgl až k jemným pilníčkům) a co v domácích podmínkách použít místo mořidla.

Kromě toho, že si vyrobíte krásný šperk, naučíte se i základní techniky zlatničiny. 

Po vyrobení označíme šperk ryzostní značkou 925.

V ceně kurzu je veškerý materiál a pomůcky, které na výrobu stříbrného prstenu budete potřebovat. 

Na datu konání se domluvíme, resp. vám dám na výběr několik termínů, každý bude pro max. 6 lidí, abych se vám mohla plně věnovat :-) 

+ Obdržíte také volnou vstupenku na Grand opening ateliéru 5. 4. 2024 v Praze 1, pokud se podaří ateliér otevřít. 

Zbývá 10/20
Stříbrný šperk z kolekce Minimalistic za zvýhodněnou cenu
Přispějte 3 300 Kč a více

Stříbrný šperk z kolekce Minimalistic za zvýhodněnou cenu

Zbývá 18/20

Jeden stříbrný šperk dle Vašeho výběru z kolekce Minimalistic. Můžete si vybrat stříbrný prsten, náhrdelník nebo delší náušnice. 

Všechny šperky z kolekce Minimalistic spojuje jemná ale hrubě tepaná vlnka v kontrastu s hladce vyleštěnou plochou, která odkazuje na jemnost a eleganci geometrické linie a spojení techniky z mého oblíbeného drátování: tepání drátu.

Materiál: stříbro Ag 925/1000. 

Šperk je zde za zvýhodněnou cenu, obvyklá prodejní je 3 900 Kč. 

+ Obdržíte také volnou vstupenku na Grand opening ateliéru 5. 4. 2024 v Praze 1, pokud se podaří ateliér otevřít. 

Zbývá 18/20
Získat tuto odměnu
Pronájem ateliéru na 1 den pro vaši výstavu, prodejní akci nebo celodenní kurz
Přispějte 5 000 Kč a více

Pronájem ateliéru na 1 den pro vaši výstavu, prodejní akci nebo celodenní kurz

Zbývá 2/10

Rádi byste uskutečnili Váš kurz, vernisáž nebo výstavu, ale nemáte k dispozici vhodné prostory? 

Pronajměte si ateliér na lukrativním místě v Praze 1 na jeden celý den na Vámi pořádanou akci. 

Pár info o prostoru: 
Jedná se o menší „obchod“, jedna místnost, cca 45m2. Uprostřed bude stůl pro 6 lidí, po stranách ještě možnost dalšího sezení na křeslech nebo gaučíku. 
Na co je prostor vhodný: Například pro uspořádání vlastní vernisáže nebo představení vaší nové kolekce šperků. Nebo pro tématický prodej, např. místo stání venku na handmade trhu celý den v zimě ve vlastním stanu, si můžete sami (nebo s jinou šperkařkou) pronajmout na 1 den (třeba právě o víkendu!) tento prostor a uspořádat si zde svoji prodejní akci. 
Nebo třeba svůj workshop či celodenní kurz pro uzavřenou skupinu lidí. 
Máte k této odměně dotazy? Napište mi na monsterance@gmail.com 

Zbývá 2/10
Dračí oko v mědi
Přispějte 9 500 Kč a více

Dračí oko v mědi

Zbývá 5/5

Vlastnoručně Vám vytvořím můj neznámější šperk v podobě dračího oka s barvou oka dle Vašeho přání. Dračí oko bude zasazené do měděného drátu. 

Dračí šperky jsou moje vlajková loď a tvořím je převážně na přání. Každé je originál a to včetně ruční malby na skleněný kabošon.

Dračí oko je pro odvážnou ženu, co ji nevadí na sebe poutat pozornost a miluje extravaganci a alternativní směry.

Vyberte si z provedení v barvách ohně, země, vzduchu nebo vody.

Konkrétní kabošon si vyberete po objednání z hotové palety, kontaktuji Vás přes email. 

+ Obdržíte také volnou vstupenku na Grand opening ateliéru 5. 4. 2024 v Praze 1, pokud se podaří ateliér otevřít. 

Zbývá 5/5
Získat tuto odměnu
Sada stříbrných šperků z kolekce Minimalistic za zvýhodněnou cenu
Přispějte 9 900 Kč a více

Sada stříbrných šperků z kolekce Minimalistic za zvýhodněnou cenu

Zbývá 30/30

Cenově zvýhodněný kompletní stříbrný set z kolekce Minimalistic, který obsahuje prsten, náhrdelník, dlouhé náušnice a puzetky, které v setu dostanete zdarma.  

Všechny šperky z kolekce Minimalistic spojuje jemná ale hrubě tepaná vlnka v kontrastu s hladce vyleštěnou plochou, která odkazuje na jemnost a eleganci geometrické linie a spojení techniky z mého oblíbeného drátování: tepání drátu.

Materiál: stříbro Ag 925/1000.

+ Obdržíte také volnou vstupenku na Grand opening ateliéru 5. 4. 2024 v Praze 1, pokud se podaří ateliér otevřít. 

Zbývá 30/30
Obraz: Šperk pro Váš interiér
Přispějte 12 000 Kč a více

Obraz: Šperk pro Váš interiér

Zbývá 10/10

Umělecká fotografie mých šperků a kolekce obrazů s názvem Šperk pro Váš interiér. 

Jedním z důležitých stavebních kamenů mojí tvorby se staly špičkové fotografie. Velmi detailní obraz malého šperku, aby byl ostrý, se vytvoří tak, že se daný šperk pomyslně rozkouskuje na jednotlivé pruhy a části. Ty se ostře vyfotí. 

Kdo se zabýváte fotografií víte, že vždy může být ostrá pouze jedna část. Aby byl tedy šperk na fotografii ostrý po celé své délce, složí se pak finální obraz z vícero fotografií, v mém případě až ze 30 kusů!

Každá fotografie je tištěna kvalitním archiválním tiskem s životností přesahující 100 let. Každá fotografie je pak ručně paspartována a číslována: z každého motivu uvolňuji pouze 10 kusů. K obrazu dostanete také certifikát pravosti s mým podpisem. 

+ Obdržíte také volnou vstupenku na Grand opening ateliéru 5. 4. 2024 v Praze 1, pokud se podaří ateliér otevřít. 

Zbývá 10/10
Stříbrné dračí oko za zvýhodněnou cenu
Přispějte 24 000 Kč a více

Stříbrné dračí oko za zvýhodněnou cenu

Zbývá 3/3

Mnou vytvořený stříbrný šperk v podobě dračího oka s barvou oka dle Vašeho přání. Dračí oko bude zasazeno do stříbra. 

Dračí šperky jsou moje vlajková loď a tvořím je převážně na přání. Každé je originál a to včetně ruční malby na skleněný kabošon.

Dračí oko je pro odvážnou ženu, co ji nevadí na sebe poutat pozornost a miluje extravaganci a alternativní směry.

Vyberte si z provedení v barvách ohně, země, vzduchu nebo vody. Fotografie u jednotlivých variant šperku jsou pouze ilustrační. U elementu země a ohně jsou zobrazeny měděné šperky, Vy však obdržíte šperk stříbrný.

Konkrétní kabošon si vyberete po objednání z hotové palety, kontaktuji Vás přes email. 

+ Obdržíte také volnou vstupenku na Grand opening ateliéru 5. 4. 2024 v Praze 1, pokud se podaří ateliér otevřít. 

Zbývá 3/3
Získat tuto odměnu
Osobní mentoring po dobu 6 týdnů
Přispějte 33 000 Kč a více

Osobní mentoring po dobu 6 týdnů

Zbývá 3/3

Poskytnu Vám strategický business mentoring k Vašemu podnikání po dobu 6 týdnů. Vhodné především pro rukodělné či online podnikatele, kteří se chystají na mezinárodní trh.

Budeme se scházet po dobu 6 týdnů buď online nebo naživo v Praze, celkem 6 x setkání + jsem vám k dispozici na občasné brainstormingy na messengeru.

Nabídka exkluzivně zde na Donio, v minulém roce jsem osobní konzultace zastavila, rozhodla věnovat se především svému projektu a jeho mezinárodní expanzi. Stále ale dostávám poptávky na konzultace, které s díky odmítám. Pokud jste jedním ze zájemců či jste o mentoringu se mnou uvažovali, toto je vaše šance :-). Po vyprodání míst či skončení této sbírky nabídku opět uzavřu. V případě jakýkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu monsterance@gmail.com
Budu též ráda, když si před zakoupením této odměny zavoláme a zjistíme, zda je to pro vás to pravé. V mentoringu si totiž musí sednout obě strany a taky si na rovinu říci, zda spolu stanovených cílů mohou dosáhnout.

Zbývá 3/3
Zlaté dračí oko
Přispějte 105 000 Kč a více

Zlaté dračí oko

Zbývá 1/1

Pořiďte si můj signature šperk v jeho nejluxusnější podobě! 

Mnou vytvořený luxusní přívěsek v podobě dračího oka s barvou oka dle Vašeho přání. Dračí oko bude zasazeno ve 14karátovém zlatě a řádně opuncováno na českém puncovním úřadě. 

Barvu i zpracování spolu vybereme, součástí je i konzultace naživo či online. 

+ Obdržíte také volnou vstupenku na Grand opening ateliéru 5. 4. 2024 v Praze 1, pokud se podaří ateliér otevřít. 

Zbývá 1/1
Snídaně s Annou Monsterance (2 hod)
Přispějte 5 000 Kč a více

Snídaně s Annou Monsterance (2 hod)

Zbývá 3/3

Půjdeme spolu na snídani, u které probereme, kam nás to zavane :-). Můžeme se bavit o vašem businessu, o mém businessu, ale i si jen tak povídat. 

Strávíme spolu minimálně 2 hoďky někde v kavárně v Praze, na místě i času domluvíme. 

Těším se, že poznám nové lidi i vaše příběhy :),
A.

*Nejedná se o plnohodnotnou business konzultaci, která by zahrnovala moji přípravu a plné soustředění se na Vaše podnikatelské téma. Pokud máte zájem jít podnikatelsky do hloubky, mrkněte prosím na odměnu, která se jmenuje „6týdenní mentoring“. Díky! 

Zbývá 3/3
Den s Annou Monsterance (6 hod)
Přispějte 12 000 Kč a více

Den s Annou Monsterance (6 hod)

Zbývá 3/3

Strávíme spolu den a můžeme jít, kam budete chtít: třeba na procházku, na výlet nebo do wellness. Můžeme se bavit o vašem businessu, o mém businessu, ale i si jen tak povídat. 

Strávíme spolu minimálně 6 hodin a ideálně někde v Praze anebo spolu z Prahy vyjedeme třeba vlakem někam na výlet. 

Těším se, že poznám nové lidi i vaše příběhy :),
A.

*Nejedná se o plnohodnotnou business konzultaci, která by zahrnovala moji přípravu a plné soustředění se na Vaše podnikatelské téma. Sice toho za 6 hodin můžeme probrat hodně, ale nejedná se o hodiny plné soustředění se na business téma. Pokud máte zájem jít podnikatelsky do hloubky, mrkněte prosím na odměnu, která se jmenuje „6týdenní mentoring“. Díky!  

Zbývá 3/3
Pronájem ateliéru na CELÝ VÍKEND pro vaši výstavu, prodejní akci nebo celodenní kurz
Přispějte 10 000 Kč a více

Pronájem ateliéru na CELÝ VÍKEND pro vaši výstavu, prodejní akci nebo celodenní kurz

Zbývá 5/5

Rádi byste uskutečnili Váš kurz, vernisáž nebo výstavu, ale nemáte k dispozici vhodné prostory? 

Pronajměte si ateliér na lukrativním místě v Praze 1 na jeden celý víkend na Vámi pořádanou akci. 

Pár info o prostoru: 
Jedná se o menší „obchod“, jedna místnost, cca 45m2. Uprostřed bude stůl pro 4–5 lidí, po stranách ještě možnost dalšího sezení na křeslech nebo gaučíku. 
Na co je prostor vhodný: Například pro uspořádání vlastní vernisáže nebo představení vaší nové kolekce šperků. Nebo pro tématický prodej, např. místo stání venku na handmade trhu celý den v zimě ve vlastním stanu, si můžete sami (nebo s jinou šperkařkou) pronajmout na 1 den (třeba právě o víkendu!) tento prostor a uspořádat si zde svoji prodejní akci. 
Nebo třeba svůj workshop či celodenní kurz pro uzavřenou skupinu lidí. 
Máte k této odměně dotazy?
Napište mi na monsterance@gmail.com  
Nelze uplatnit v měsících listopad-prosinec 

Zbývá 5/5
Náramek na šňůrce s přírodninou a minerály od Chimaery
Přispějte 550 Kč a více

Náramek na šňůrce s přírodninou a minerály od Chimaery

Zbývá 12/15

Náramek na šňůrce s přírodninou a minerály od Chimaery. 
Jana mi věnovala celkem 15 ks originálních ručně vyráběných náramků ze svojí dílny, v každém je ukryt kousek přírody. Doplněny jsou broušenými kameny. 
Šperk je velice jemný, minimalistický a hodí se na běžné nošení. 

Každý náramek je trochu jiný, budu vybírat náhodně, pokud ale máte svého favorita, napište mi :-). 

Odesílat budu poštou anebo si ho můžete vybrat a vyzvednout přímo na otvíračce. 

Odměna Zbývá 12/15

+ vstup na Grand opening 

Místo pro Vaše šperky v ateliéru (na 3 měsíce)
Vyprodáno

Místo pro Vaše šperky v ateliéru (na 3 měsíce)

Zbývá 0/10

Tvoříte šperky a rádi byste našli místo k jejich prodeji? Ráda Vám Vaše šperky vystavím v ateliéru na lukrativním místě v Praze 1. 

Váš příspěvek by činil 1 000 Kč/měsíčně, minimální délka vystavení jsou 3 měsíce. Do budoucna budu pronájem nabízet spojený s % provizí za prodané kusy, od svých dárců v této Donio sbírce nebudu žádnou provizi požadovat! 

Můžete si koupit tuto i třeba odměnu 2× a tím si zajistit 6 měsíců pronájmu :) 

Velikost místa nemám zatím přesně v cm, buď se bude jedna o třetinu celé velké poličky podél okna do pasáže nebo o místo v nasvícené „buňce“ na zdi vedle poklady. O všem se můžeme dohodnout, budu se vám snažit vyjít co nejvíce vstříc, aby vaše šperky/výrobky dostaly takové místo, které si zaslouží! 

+ Obdržíte také volnou vstupenku na Grand opening ateliéru 5. 4. 2024 v Praze 1 v hodnotě 250 Kč, pokud se podaří ateliér otevřít. 

Zbývá 0/10