Spojení platformy Donio s OKTAGON MMA přineslo přes milion korun na dobročinné účely

tisková zpráva

Praha 17. 5. 2023 – Dárcovská platforma Donio se spojila s organizací OKTAGON MMA, aby umožnila milovníkům bojového umění přispět na dobročinnost na pár kliků. V rámci kampaně V každém z nás je bojovník se vybralo přes milion korun na pět konkrétních příběhů na Donio.cz.

Když se lidé spojí za jasně daným cílem, dokážou vlastními silami nevídané věci. Zápasníci z OKTAGON MMA společně se známými osobnostmi spojili své síly, aby společně šířili myšlenku, že v každém z nás je bojovník. “Že jsou hlavní hrdinové dobročinných sbírek velcí bojovníci, o tom není pochyb. Proto jsme neváhali a kývli jsme na spolupráci v kampani V každém z nás je bojovník.” říká David Procházka, zakladatel Donio. Československá organizace OKTAGON MMA, vybrala 5 příběhů, které spolu s fanoušky MMA podpořila.

Kampaň se setkala s velkým úspěchem, k aktuálnímu dni bylo vysbíráno 1 142 934 Kč na 5 vybraných příběhů “Jsme nadšení, že Donio mohlo být součástí této kampaně a že jsme mohli pomoci těm, kteří to potřebují. Tak jako u každé sbírky či projektu, 100 % vybraných peněz poputují zakladatelům sbírek.” říká Cristina Baron, která má v Donio na starosti marketing.

Do kampaně se zapojili zápasníci jako je například David Kozma, Patrik Kincl, Zdeněk Polívka, ale i samotný zakladatel organizace Ondřej Novotný. Z veřejně známých osobností se zapojili například Lucie Vondráčková, Libor Bouček, Václav Noid Bárta, Michal Holán, Josef Maršálek či Aleš Háma a to ať už jako patroni konkrétní sbírky, nebo podporovatelé.

Konkrétní příběhy a další informace najdete na https://www.donio.cz/oktagon

Podívejte se na i na další sbírky, které na Donio aktuálně běží: www.donio.cz

Kontakt pro média

Máte-li zájem o rozhovor, podklady nebo fotografie, neváhejte se nám ozvat. I mediální podpora je ohromná pomoc na cestě ke zdárnému konci sbírek, které pomáhají. Jsme zkrátka pro každou mediální dobrost, tak se nám ozvěte. <3

Na vaše zprávy se těšíme na donio@donio.cz.

Odpovědi na nejčastější otázky, které v Donio dostáváme.