Úspěšně vybráno:

Přispěli jste na rehabilitace pro Samíka

Vybráno 0 Kč 154 668 Kč
150 000 Kč
 -
383 dárců
Celkem se zapojilo
404 Kč
Průměrná výše daru
7 777 Kč
Nejvyšší dar
55 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Přispěli jste na rehabilitace pro Samíka

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Hana Tarantová
Datum přidání
23. 12. 2021
Poslední aktualita

27. 1. 2024 19:04

Moje malé po-krůčky

Milí dárci. Rád bych se s Vámi podělil o své malé pokroky, kterých jsem dosáhl díky rehabilitacím. Sice jsem většinu času na vozíku, ale už mám po operaci nožičky, dostal jsem nové dlahy a díky intenzivnímu cvičení už zvládám první krůčky s oporou. Díky, že jste mi dali šanci.

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Prosíme o pomoc pro dvouletého chlapce Samuela, který neměl snadný start do života a dostal do vínku seznam nepříjemných diagnóz, kterým se jeho chytrá hlavička nehodlá podřídit. Zvládl obrovský kus práce díky rehabilitacím a rád by pokračoval v terapiích. Rodina spolupracuje se širokým spektrem odborníků a specialistů. Bohužel jak možná znáte i z jiných příběhů a osobních zkušeností, mnoho rehabilitačních cvičení není hrazena ze zdravotního pojištění a velká část nákladů tak zůstává na rodině.  

Váš dar může pomoci jednomu malému čertíkovi, aby překonal svá omezení a dokázal vykročit do života po svých.

Maminka Hana 

Chceme poděkovat všem dárcům, kteří podpořili Samíka a ukázali, že mají srdce na dlani. Sam, pevně věříme, jednou bude samostatně chodit a má k tomu hezky našlápnuto také díky Vaší podpoře.

Všem ještě jednou velké poděkování ❤️ Hodně štěstí i Vám 🍀🍀🍀

Maminka Hana 

Komu pomůžeme?

Ahoj, náš poklad se jmenuje Samuel a chtěla bych vám popsat příběh naší rodiny.

Samuel byl dlouho vytouženým synkem. Odtud i jeho jméno, odkazující na příběh o vymodleném dítěti ze Starého zákona. Maminka, táta s širší rodinou se těšili na termín očekávaného porodu v prosinci 2019. Samík se však chtěl na svět podívat a narodil se o 6 týdnů dříve. Měl krásnou váhu 2820g. Byl očekávané zdravé miminko. Bohužel se ukázalo, že vše není tak jak se původně zdálo.
V bříšku u maminky mu bylo moc hezky, ale nikdo netušil, že svaly jsou slaboučké a téměř okamžitě po porodu se začaly projevovat první diagnózy.

Centrální Hypotonický syndrom (slabé napětí svalů), pes ecquinovarus (špatné postavení nožky) a pár dnů na to zdrcující zjištění, že malý poklad v peřince postrádá téměř veškeré reflexy, včetně polykacího. Nedokáže tedy polykat a není schopen vůbec samostatně přijímat potravu. To byl největší problém se kterým Sam bojoval čtyři měsíce na novorozeneckých odděleních JIRP a JIP.  

Samík během hospitalizace dostal sondu přes nosík zavedenou do žaludku a později kvůli komplikacím až do střeva. Pouze díky tomuto zákroku byl schopný přijímat mateřské mléko a následně umělou stravu. Neschopnost polknout i vlastní sliny bránila Samovi v dýchání. Občas maličký zmodral i mamince v náručí a nemohl se sám nadechnout. Bez přístrojů se neobešel a maminka aby si rodinný poklad mohla odnést domů, se naučila ovládal pumpu na podávání mléka a odsávačku hlenů. Lékaři mu voperovali sondu do bříška, aby mohl přijímat stravu přes PEG.

Přes neblahý začátek se téměř po čtyřech měsících rodina konečně sešla doma a maličký poprvé usínal ve své postýlce.

Prognóza nebyla vůbec hezká. Diagnózy se rozšířily o poruchu zraku (nystagmus) a poslední ranou byl i špatný sluch (nedoslýchavost). Základní diagnozou byla těžká hypotonie s prognozou, že Samík bude ležící dítě, které nikdy nebude chodit. Rodiče postrádali pozitivní vyhlídky ze strany lékařů, přesto nic nevzdali a malému Samuelovi se plně věnovali.

Sam ohromně zabojoval. Cvičil Vojtovu metodu a tátu s mámou překvapil pár dnů před Vánoci roku 2020 kdy se poprvé v roce a dvou měsících sám posadil. Tímto okamžikem začal mílovými kroky dělat další a další pokroky a snažil se vše co nejrychleji dohnat. Za vydatné podpory se za půl roku pokusil i postavit. Jeho zvídavost, ochota a zájem o okolí byly nezastavitelné.

Potřeboval doplnit též možnost komunikace kvůli zhoršenému sluchu a rodiče se s malým začali učit znakovému jazyku aby mohl rozvíjet i komunikační dovednosti. Během krátké chvíle Sam zvládl porozumět prvním znakům a sám je začal aktivně používat. Jeho oblíbený je “ven” na procházku. Nyní jsou Samovi dva roky a měsíc. Svým výkonem naprosto zbořil původní prognózy lékařů. Jeho chytrá hlavička dokázala během několika měsíců dohnat pokrok téměř za celý rok. I přes četná omezení pohybu je Samík veselý, hloubavý, zkoumavý a velice učenlivý kluk, který nadšeně nasává nové zážitky, učí se znakovat nová slovíčka a neúnavně objevuje okolní svět.

Malý bojovník se již dokáže postavit. Zkouší první krůčky s oporou. K samostatné chůzi však potřebuje nácvik chůze na opakovaných rehabilitacích. Kvůli špatnému postavení nožek nemá při pokusu o chůzi stabilitu. Stojí jednou nožičkou na nártu a druhou vytáčí ven. Očekáváme chirurgický zákrok, spočívající v uvolnění zkrácené Achillovy šlachy. Ruku v ruce s tímto zákrokem však budou nutné další rehabilitační pobyty a pomůcky umožňující podporu chůze. Ty však mnohokrát rodina hradí sama.

Sam se těší na okamžik kdy udělá první samostatné krůčky a začne běhat a Vy dárci mu v tomto boji můžete velmi pomoct. 

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Vybrané prostředky by byly primárně využity na pokryti nákladů na intenzivní terapie v Centru Hájek. Pobyty v tomto rehabilitačním centru jsou vhodné opakované, ale bohužel nejsou hrazené ze zdravotního pojištění. Jeden pobyt vychází cenově na částku 76 tis., celkem tedy 228 tis. Kč. Takovýto výdaj si jako rodina už bohužel nemůžeme dovolit a přitom s ohledem na dosavadní pokroky víme, jak moc by našemu synkovi intenzívní cvičení pod vedením odborníků pomohlo.

Řadu věcí dokážeme zvládnout sami, ale jsou věci, se kterými musí pomoci zkušený fyzioterapeut.

Pokud by se vybrala menší částka nebo naopak vyšší, využijeme zbylé prostředky na Dětskou fyzioterapii Plzeň, kam nyní pravidelně, ambulantně docházíme a kterou rovněž hradíme ze svého.

Dále by zbylé prostředky byly využity na uhrazení dopravy k lékařům, kde jsme častými hosty, případně na zdravotnicky materiál, léky, pomůcky například chodítko a terapie s cílem zlepšení kvality života a začlenění do kolektivu. Za veškeré dary pro naše zlatíčko všem dárcům velice děkujeme.

Rodiče Hana a Zbyněk

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

27. 1. 2024 19:04

Moje malé po-krůčky

Milí dárci. Rád bych se s Vámi podělil o své malé pokroky, kterých jsem dosáhl díky rehabilitacím. Sice jsem většinu času na vozíku, ale už mám po operaci nožičky, dostal jsem nové dlahy a díky intenzivnímu cvičení už zvládám první krůčky s oporou. Díky, že jste mi dali šanci.

6. 10. 2022 20:47

Poděkování od Samíka

Ahojky tady opět šikula Samík,

všem, kteří mi pomohli se sbírkou na cvičení a rehabilitace, všem kteří na mě mysleli a zajímají se o mě pokroky moc děkuji.  Proběhla zatím jedna rehabilitace a pak jsem byl v nemocnici se zápalem plic, který mě občas trápí. Následně menší operace nosní mandle. Před nedávnem jsem se vrátil z lázní.
Můžu Vám říct, že cvičení mě hrozně baví a taky tam mají různé prolézačky a spoustu zajímavých hraček které mě lákají dělat další a další pokroky. Posiluji ručičky abych mohl ovládat invalidní vozíček. 
Joooo budu mít svou vlastní káru a budu ji sám řídit. Už mě nebudou muset všude tlačit a budu ujíždět aby se i maminka trochu proběhla. Ale to jí neříkejte. To by pak nebyla žádná sranda. 
Váš Samík

Samuel udělal ohromné pokroky. Naučil se další znaky a začal hezky “povídat” ručičkami. Ukazuje nám jak chce jít na skluzavku, houpačku a kde jezdí vlaky a spoustu dalšího. 
Rehabilitace pomohly Samíkovi k nácviku chůze. Prozatím samostatné krůčky nejsou možné, ale čeká nás sádrování obou nožek a operace achillové šlachy na pravé. Po tomto zákroku, kdy bude Samík asi 2 až 3 měsíce v sádrách, začneme opět s intenzivními rehabilitacemi. To už bude vhodná chvíle na zkoušení opravdové chůze a pokusy o první skutečné krůčky. Na tyto rehabilitace po náročném zákroku máme ještě schovanou a připravenou část penízků od vás.
Samík zvládl velký kus cesty a má spoustu úkolů před sebou. Všem co mu drží palečky moc děkujeme za Vaši podporu. 
Máma Hana a táta Zbyněk

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Štědrý dárce
50 Kč  •  9. 2. 2022 20:58
Dobrosrdečný dárce
30 Kč  •  8. 2. 2022 9:19
Dárce, který je pro každou dobrost
10 Kč  •  8. 2. 2022 7:32
DobroDárce
400 Kč  •  7. 2. 2022 20:25
DobroDárce
300 Kč  •  7. 2. 2022 17:11
Milý dárce
50 Kč  •  7. 2. 2022 14:51
DobroDárce
80 Kč  •  7. 2. 2022 13:49
Dobrosrdečný dárce
333 Kč  •  7. 2. 2022 13:14
DobroDárce
100 Kč  •  7. 2. 2022 7:14
Laskavý dárce
100 Kč  •  6. 2. 2022 22:53
Velkorysý dárce
4 000 Kč  •  5. 2. 2022 22:41
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  5. 2. 2022 19:37
Milý dárce
50 Kč  •  5. 2. 2022 18:25
Milý dárce
240 Kč  •  5. 2. 2022 16:51
Velkorysý dárce
70 Kč  •  5. 2. 2022 7:47
Milý dárce
70 Kč  •  5. 2. 2022 2:24
Štědrý dárce
200 Kč  •  5. 2. 2022 2:05
Štědrý dárce
50 Kč  •  5. 2. 2022 0:11
Milý dárce
400 Kč  •  4. 2. 2022 23:35
Velkorysý dárce
300 Kč  •  4. 2. 2022 23:13
Milý dárce
370 Kč  •  4. 2. 2022 23:11
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  4. 2. 2022 22:56
Štědrý dárce
100 Kč  •  4. 2. 2022 22:03
DobroDárce
350 Kč  •  4. 2. 2022 21:34
Veronika L.
80 Kč  •  4. 2. 2022 20:00
Jsi šikulka Samíku 🍀❤️🧸
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  4. 2. 2022 19:53
Štědrý dárce
70 Kč  •  4. 2. 2022 19:42
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  4. 2. 2022 19:12
Milý dárce
100 Kč  •  4. 2. 2022 18:24
DobroDárce
150 Kč  •  4. 2. 2022 17:33
Jana S.
1 111 Kč  •  4. 2. 2022 17:12
Jsi jednička!
Laskavý dárce
55 Kč  •  4. 2. 2022 16:53
Velkorysý dárce
500 Kč  •  4. 2. 2022 16:52
Laskavý dárce
300 Kč  •  4. 2. 2022 16:48
DobroDárce
111 Kč  •  4. 2. 2022 16:45
Velkorysý dárce
130 Kč  •  4. 2. 2022 16:36
Dobrosrdečný dárce
400 Kč  •  4. 2. 2022 14:44
Dárce, který je pro každou dobrost
350 Kč  •  4. 2. 2022 11:18
Milý dárce
40 Kč  •  4. 2. 2022 10:34
Štědrý dárce
500 Kč  •  4. 2. 2022 10:29
Dárce, který je pro každou dobrost
350 Kč  •  4. 2. 2022 9:07
Laskavý dárce
150 Kč  •  4. 2. 2022 0:17
Štědrý dárce
450 Kč  •  3. 2. 2022 21:29
Velkorysý dárce
100 Kč  •  3. 2. 2022 18:57
DobroDárce
450 Kč  •  3. 2. 2022 18:09
Dárce, který je pro každou dobrost
260 Kč  •  3. 2. 2022 18:01
DobroDárce
330 Kč  •  3. 2. 2022 18:01
Milý dárce
350 Kč  •  3. 2. 2022 17:47
DobroDárce
212 Kč  •  3. 2. 2022 15:05
Laskavý dárce
223 Kč  •  3. 2. 2022 14:55
Štědrý dárce
150 Kč  •  3. 2. 2022 13:55
Štědrý dárce
150 Kč  •  3. 2. 2022 13:34
DobroDárce
180 Kč  •  3. 2. 2022 13:16
Dárce, který je pro každou dobrost
150 Kč  •  3. 2. 2022 13:06
Kateřina M.
1 000 Kč  •  3. 2. 2022 11:55
Krásný den přeji :)
Milý dárce
230 Kč  •  3. 2. 2022 11:48
Laskavý dárce
150 Kč  •  3. 2. 2022 11:31
Štědrý dárce
100 Kč  •  3. 2. 2022 11:28
Velkorysý dárce
200 Kč  •  3. 2. 2022 11:10
Laskavý dárce
122 Kč  •  3. 2. 2022 10:51
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  3. 2. 2022 10:38
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  3. 2. 2022 10:33
Velkorysý dárce
240 Kč  •  3. 2. 2022 9:56
Milý dárce
101 Kč  •  3. 2. 2022 9:53
DobroDárce
470 Kč  •  3. 2. 2022 9:52
Velkorysý dárce
505 Kč  •  3. 2. 2022 9:50
DobroDárce
700 Kč  •  3. 2. 2022 9:44
Dobrosrdečný dárce
1 300 Kč  •  3. 2. 2022 9:40
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  3. 2. 2022 9:36
Dárce, který je pro každou dobrost
150 Kč  •  3. 2. 2022 9:32
Laskavý dárce
582 Kč  •  3. 2. 2022 8:49
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  3. 2. 2022 8:34
Štědrý dárce
250 Kč  •  3. 2. 2022 8:07
Velkorysý dárce
150 Kč  •  3. 2. 2022 7:37
Štědrý dárce
120 Kč  •  3. 2. 2022 7:30
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  3. 2. 2022 6:39
Dárce, který je pro každou dobrost
800 Kč  •  3. 2. 2022 4:16
Velkorysý dárce
1 500 Kč  •  3. 2. 2022 0:08
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  2. 2. 2022 22:38
Laskavý dárce
350 Kč  •  2. 2. 2022 22:35
Velkorysý dárce
220 Kč  •  2. 2. 2022 22:32
DobroDárce
3 556 Kč  •  2. 2. 2022 21:46
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  2. 2. 2022 21:42
Velkorysý dárce
10 Kč  •  2. 2. 2022 21:42
DobroDárce
400 Kč  •  2. 2. 2022 21:40
Laskavý dárce
30 Kč  •  2. 2. 2022 21:33
Štědrý dárce
125 Kč  •  2. 2. 2022 21:31
Dobrosrdečný dárce
50 Kč  •  2. 2. 2022 21:28
Milý dárce
450 Kč  •  2. 2. 2022 21:22
Milý dárce
666 Kč  •  2. 2. 2022 21:21
Daria H.
150 Kč  •  2. 2. 2022 21:15
Myslim na vas a drzim palce🍀✊🏻💛
DobroDárce
300 Kč  •  2. 2. 2022 21:14
Dobrosrdečný dárce
150 Kč  •  2. 2. 2022 21:14
Dobrosrdečný dárce
212 Kč  •  2. 2. 2022 21:14
Štědrý dárce
420 Kč  •  2. 2. 2022 21:05
Štědrý dárce
230 Kč  •  2. 2. 2022 20:47
Dobrosrdečný dárce
90 Kč  •  2. 2. 2022 20:46
Milý dárce
230 Kč  •  2. 2. 2022 20:33
Milý dárce
200 Kč  •  2. 2. 2022 20:29
Milý dárce
460 Kč  •  2. 2. 2022 20:29
Dárce, který je pro každou dobrost
50 Kč  •  2. 2. 2022 20:29
Dárce, který je pro každou dobrost
150 Kč  •  2. 2. 2022 20:28
DobroDárce
300 Kč  •  2. 2. 2022 20:28
Dárce, který je pro každou dobrost
180 Kč  •  2. 2. 2022 20:26
Milý dárce
50 Kč  •  2. 2. 2022 20:22
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  2. 2. 2022 20:22
Milý dárce
110 Kč  •  2. 2. 2022 20:22
Velkorysý dárce
350 Kč  •  2. 2. 2022 20:17
Milý dárce
66 Kč  •  2. 2. 2022 20:15
Laskavý dárce
50 Kč  •  2. 2. 2022 20:13
Štědrý dárce
122 Kč  •  2. 2. 2022 20:12
Laskavý dárce
150 Kč  •  2. 2. 2022 20:10
Laskavý dárce
200 Kč  •  2. 2. 2022 20:10
Dobrosrdečný dárce
310 Kč  •  2. 2. 2022 20:09
Velkorysý dárce
5 555 Kč  •  2. 2. 2022 20:08
DobroDárce
200 Kč  •  2. 2. 2022 20:07
Velkorysý dárce
400 Kč  •  2. 2. 2022 20:07
DobroDárce
144 Kč  •  2. 2. 2022 20:06
Dobrosrdečný dárce
44 Kč  •  2. 2. 2022 19:31
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  2. 2. 2022 18:23
DobroDárce
50 Kč  •  2. 2. 2022 16:17
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  2. 2. 2022 11:36
Milý dárce
110 Kč  •  2. 2. 2022 11:24
Laskavý dárce
100 Kč  •  2. 2. 2022 11:09
Dobrosrdečný dárce
410 Kč  •  2. 2. 2022 10:50
Laskavý dárce
50 Kč  •  2. 2. 2022 10:48
Laskavý dárce
230 Kč  •  2. 2. 2022 10:17
Velkorysý dárce
222 Kč  •  2. 2. 2022 9:49
Dobrosrdečný dárce
80 Kč  •  2. 2. 2022 9:46
Dárce, který je pro každou dobrost
222 Kč  •  2. 2. 2022 9:00
Velkorysý dárce
300 Kč  •  2. 2. 2022 8:46
Dobrosrdečný dárce
370 Kč  •  2. 2. 2022 8:45
Laskavý dárce
100 Kč  •  1. 2. 2022 21:50
Štědrý dárce
500 Kč  •  1. 2. 2022 19:29
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  1. 2. 2022 18:06
Milý dárce
30 Kč  •  1. 2. 2022 16:37
Laskavý dárce
160 Kč  •  1. 2. 2022 16:32
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  1. 2. 2022 16:27
Milý dárce
140 Kč  •  1. 2. 2022 15:06
Dárce, který je pro každou dobrost
80 Kč  •  1. 2. 2022 14:59
Štědrý dárce
150 Kč  •  1. 2. 2022 14:50
Velkorysý dárce
130 Kč  •  1. 2. 2022 14:48
Dárce, který je pro každou dobrost
50 Kč  •  1. 2. 2022 14:09
DobroDárce
500 Kč  •  1. 2. 2022 13:03
DobroDárce
100 Kč  •  1. 2. 2022 11:23
Velkorysý dárce
100 Kč  •  1. 2. 2022 10:11
Laskavý dárce
133 Kč  •  1. 2. 2022 10:09
Dobrosrdečný dárce
150 Kč  •  1. 2. 2022 9:51
DobroDárce
105 Kč  •  1. 2. 2022 9:48
DobroDárce
620 Kč  •  1. 2. 2022 9:03
Štědrý dárce
80 Kč  •  1. 2. 2022 8:58
Dárce, který je pro každou dobrost
400 Kč  •  1. 2. 2022 8:56
Dárce, který je pro každou dobrost
140 Kč  •  1. 2. 2022 8:29
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  1. 2. 2022 8:29
DobroDárce
100 Kč  •  1. 2. 2022 8:27
Laskavý dárce
150 Kč  •  1. 2. 2022 8:09
Milý dárce
250 Kč  •  1. 2. 2022 7:15
Milý dárce
300 Kč  •  31. 1. 2022 21:09
DobroDárce
150 Kč  •  31. 1. 2022 21:03
Dobrosrdečný dárce
123 Kč  •  31. 1. 2022 20:59
Laskavý dárce
100 Kč  •  31. 1. 2022 20:09
Dárce, který je pro každou dobrost
110 Kč  •  31. 1. 2022 19:53
DobroDárce
260 Kč  •  31. 1. 2022 19:49
Laskavý dárce
370 Kč  •  31. 1. 2022 19:48
DobroDárce
60 Kč  •  31. 1. 2022 19:48
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  31. 1. 2022 19:25
Dárce, který je pro každou dobrost
440 Kč  •  31. 1. 2022 18:28
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  31. 1. 2022 17:56
Dobrosrdečný dárce
260 Kč  •  31. 1. 2022 16:42
Dobrosrdečný dárce
150 Kč  •  31. 1. 2022 16:36
Štědrý dárce
150 Kč  •  31. 1. 2022 16:28
Štědrý dárce
80 Kč  •  31. 1. 2022 16:06
Dárce, který je pro každou dobrost
120 Kč  •  31. 1. 2022 15:59
Dárce, který je pro každou dobrost
400 Kč  •  31. 1. 2022 15:54
Laskavý dárce
200 Kč  •  31. 1. 2022 15:47
Laskavý dárce
100 Kč  •  31. 1. 2022 15:19
Dobrosrdečný dárce
170 Kč  •  31. 1. 2022 14:47
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  31. 1. 2022 14:00
Velkorysý dárce
500 Kč  •  31. 1. 2022 13:57
Milý dárce
80 Kč  •  31. 1. 2022 13:34
DobroDárce
60 Kč  •  31. 1. 2022 13:27
Štědrý dárce
100 Kč  •  31. 1. 2022 13:26
Štědrý dárce
377 Kč  •  31. 1. 2022 13:20
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  31. 1. 2022 13:17
DobroDárce
350 Kč  •  31. 1. 2022 12:56
Velkorysý dárce
30 Kč  •  31. 1. 2022 12:53
Velkorysý dárce
50 Kč  •  31. 1. 2022 12:51
Velkorysý dárce
20 Kč  •  31. 1. 2022 12:48
Dárce, který je pro každou dobrost
30 Kč  •  31. 1. 2022 12:46
Laskavý dárce
400 Kč  •  31. 1. 2022 12:21
DobroDárce
270 Kč  •  31. 1. 2022 11:55
Milý dárce
230 Kč  •  31. 1. 2022 11:52
Štědrý dárce
180 Kč  •  31. 1. 2022 11:47
Milý dárce
250 Kč  •  31. 1. 2022 11:35
Štědrý dárce
260 Kč  •  31. 1. 2022 11:35
DobroDárce
200 Kč  •  31. 1. 2022 10:42
Dobrosrdečný dárce
150 Kč  •  31. 1. 2022 10:11
Laskavý dárce
100 Kč  •  31. 1. 2022 10:06
Milý dárce
300 Kč  •  31. 1. 2022 10:04
DobroDárce
50 Kč  •  31. 1. 2022 9:42
Gabriela Š.
410 Kč  •  31. 1. 2022 8:52
Ať se brzy daří běhat po tomto světě 🤞
Malý-pirát.cz / @malypirat
300 Kč  •  30. 1. 2022 20:56
<°]]]><
Michaela Kantorová
160 Kč  •  30. 1. 2022 20:16
Držíme palečky 👍 Myšáci 😉
Michaela Kantorová
160 Kč  •  30. 1. 2022 20:15
Myšáci 😉
Iva
500 Kč  •  25. 1. 2022 8:58
Preji Samikovi a cele jeho rodine samou radost a dalsi a dalsi pokroky.Posilam energii a drzim pesti,at prichazi jen same radosti
Rena
300 Kč  •  24. 1. 2022 18:46
Přeji Samíkovi a rodince hodně síly a štěstí:)
Iris
500 Kč  •  13. 1. 2022 12:56
Samy
200 Kč  •  12. 1. 2022 20:27
držíme palce:)
Zuzana
500 Kč  •  10. 1. 2022 13:46
Samiku zlaticko nase das to mame ta velmi radi. Jsme vdacni ze jste soucasti naseho zivota dakujeme💕😘☺❤👍
Milý dárce
1 000 Kč  •  9. 1. 2022 21:36
Moc cele rodine drzime palce! Jste uzasni!!!
Katka
500 Kč  •  9. 1. 2022 16:58
🧡
M.
100 Kč  •  7. 1. 2022 21:14
Hodně štěstí 🍀
Josef R.
500 Kč  •  28. 12. 2021 22:22
Drž se, Samíku.
Ruf + Mirka
300 Kč  •  27. 12. 2021 10:14
Držíme pěsti!
Jana Ž.
1 000 Kč  •  26. 12. 2021 20:27
Držíme palce!
Petr Z
200 Kč  •  25. 12. 2021 22:19
Držím palce malému - velkému bojovníkovi.
Nenu + Vašek
3 000 Kč  •  25. 12. 2021 19:14
Držíme palce a prajeme veľa sily.
Zuzana
1 000 Kč  •  24. 12. 2021 19:56
Krásné Vánoce!
Zuzana Š.
1 000 Kč  •  24. 12. 2021 17:59
Janičko přejeme Samíkovi spoustu kroků ať těch malých tak i těch velkých!
Andrea
333 Kč  •  24. 12. 2021 15:13
Držím palce...
Petr
500 Kč  •  24. 12. 2021 14:43
ať se daří :-)
Martin a Sjůza Polívkovi
500 Kč  •  24. 12. 2021 14:00
Držte se
Jana S.
1 000 Kč  •  24. 12. 2021 13:48
Krásné Vánoce a brzký běh!
Rozálka
500 Kč  •  24. 12. 2021 11:41
Od sousedky z nemocnice
Ondřej M.
300 Kč  •  24. 12. 2021 9:48
Přeji plno sil celé rodině.
Lenka a Anicka
500 Kč  •  23. 12. 2021 12:33
Samiku držíme ti palce

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat