Jak Donio funguje?

Donio je platforma pro všechny, kteří chtějí změnit svůj nebo něčí životní příběh. Čekají vás výdaje spojené s nákladnou léčbou? Váš kulturní projekt potřebuje podporu? Nebo máte nápad na podnikání či projekt? Požádejte o pomoc veřejnost a podpořte svůj příběh přes Donio.

Předáme vám 100 % vybrané částky. Jak je to možné? Náš provoz hradí dobrovolné příspěvky našich dárců, proto si nebereme žádné provize ani poplatky. Navíc hradíme i poplatky spojené s bankovními transakcemi.

Začít vybírat
Recenze zakladatelů sbírek a projektů

Dobročinné sbírky

Jsme tu pro všechny, kteří by rádi založili dobročinnou sbírku.

Jak založit sbírku?

Napište nám o svém příběhu přes formulář, do 48 hodin se vám ozveme, ověříme všechny náležitosti, společně vyladíme detaily sbírky a pustíme ji do světa.

Založení sbírky na Donio je rychlé, jednoduché a probíhá online, proto můžete vše vyřídit z pohodlí domova. A především – založíte-li svou sbírku na Donio, vyhnete se povinnosti přijatý finanční dar zdanit. Více informací o této problematice se dozvíte na stránce o veřejných sbírkách a transparentních účtech .

Komerční projekty

V kategorii Komerční projekty pomáháme zaběhlým projektům i novým nápadům pomocí odměnového crowdfundingu.

Jak založit projekt?

Vše probíhá online, proto je založení projektu na Donio rychlé a jednoduché. Vyplňte formulář co nejpodrobnějšími informacemi a my se vám do 48 hodin ozveme.

Poradíme vám, jak crowdfundingovou kampaň nejlépe sestavit, abyste si mohli svůj sen opravdu splnit. Vaši cílovou částku rozdělíme na milníky a vy se tudíž nemusíte bát, že o vybranou částku přijdete. Částku vám vyplatíme již při splnění 25 % cílové částky.

Proč Donio?

100 %,
to je Donio
Ano, opravdu vám předáme 100 % vybrané částky. Jak je to možné? Naším cílem je pomáhat naplno všem, kteří to potřebují. Svůj provoz proto hradíme z dobrovolných příspěvků dárců, ne z provizí od zakladatelů sbírek či projektů.
Bankovní
poplatky
Znáte ten pocit, když nemůžete zaplatit kartou, protože obchodník nechce platit poplatky spojené s bankovními transakcemi? Tak to se vám u nás nestane. Nejenže vám předáme 100 %, ale také zaplatíme poplatky za platby.
Hlavně jednoduše
a rychle
Donio vzniklo, aby pomáhat bylo jednodušší. A my své slovo držíme! Díky tomu, že vše probíhá online, můžete založit projekt nebo sbírku z pohodlí svého domova. Nebo klidně ze zahraničí.
Jsme světoví!
Výhodou online platformy je především její přístupnost, ať už jste vy nebo vaši dárci kdekoliv. Nejenže vám může kdokoliv poslat příspěvek klidně z druhého konce světa, na Donio si můžete založit sbírku nebo projekt s využitím financí v 29 zemích světa.
Finance vyplatíme,
i když nedosáhnete
cílové částky
Své finance dostanete ve 100% výši i v případě, že se vám nepodaří vybrat cílová částka. U komerčních projektů ovšem platí, že je nutné získat alespoň čtvrtinu cílové částky. Dobročinné sbírky žádné takové podmínky nemají.

Líbí se vám, jak fungujeme?

Začít vybírat