Donio pro (dobré) firmy

Je vaše firma pro každou dobrost?

Podpořte svoje CSR na Donio. Vyberte si jednu nebo více dobročinných sbírek, které chcete jako firma či oddělení podpořit, a částku, kterou jste ochotni předat – i malý dar je velká pomoc.

Zjistit více

Jak může právě vaše firma pomoci?

Dvojnásobení darů

Díky vám se každý dárcovský příspěvek bude počítat 2×. Vyberete si konkrétní sbírku a částku, do které bude vaše firma všechny dary zdvojnásobovat.

Jednorázový dar s certifikátem

Jakýkoliv dar se počítá – malý, velký, pravidelný i jednorázový. Pokud si chcete svůj dobrý skutek dát za rámeček, vystavíme vám Certifikát dobrosti.

Dobrozvyk aneb pravidelné darování

Vyberete si měsíční částku, kterou chcete pravidelně posílat, a poté již jen s kolegy vybírejte každý měsíc jednu sbírku, které se dar připíše.

Jak zdvojnásobit dary?

  1. Vyberte již existující sbírku nebo založte svou (např. zaměstnaneckou – tedy tu, kterou rozešlete mezi své zaměstnance, aby se na pomoc složili s vámi)
  2. Určete si maximální rozpočet, který chcete na sbírku přispět
  3. Ozvěte se nám na donio@donio.cz a my zařídíme zbytek

Vybrat příběh

Jak vypěstovat Dobrozvyk?

  1. Zvolte si částku a po jakou dobu chcete pomáhat
  2. Zaplaťte Dobrozvyk
  3. E-mailem vám zašleme kupón s unikátním kódem
  4. Každý měsíc vám připomeneme, abyste vybrali příběh, který chcete podpořit

Koupit Dobrozvyk Více o Dobrozvyku

Připojte se k dobrým firmám

Jako společensky odpovědnou firmu vás uvedeme u nás na webu a u sbírek, které podpoříte. Hlavně ale dopřejete sobě i svým zaměstnancům neuvěřitelný pocit dobrosti.

Digismoothie Glami ProfiSMS Miton

Nejčastější dotazy

Jak získáme Certifikát dobrosti?

Certifikát dobrosti obdržíte v e-mailu po zaplacení vašeho příspěvku. Přijde vám společně s příběhem a malým bonusem v podobě Certifikátu dobrosti ve formátu Stories, který můžete sdílet na firemních sociálních sítích.

Pokud e-mail nevidíte v doručené poště, zkuste zkontrolovat složku Spam či Hromadné. V případě, že Vám e-mail do maximálně 2 hodin od zaplacení příspěvku opravdu nedorazil, kontaktujte nás na e-mailu donio@donio.cz.

Jak funguje Dobrozvyk?

Dobrozvyk jsme vytvořili pro ty, kteří chtějí pomáhat pravidelně. Předplatíte si Dobrozvyk na počet měsíců, po které chcete pravidelně přispívat, a my se vám každý měsíc připomeneme, abyste na pomoc nezapomněli. Více informací si můžete přečíst na naší stránce o Dobrozvyku.

Zajímá mě více o dvojnásobení darů.

Ozvěte se nám na donio@donio.cz nebo naší Míše na tel. +420 731 169 400, rádi s vámi spolupráci podrobně projdeme.

Certifikát mi nepřišel, co mám dělat?

Pokud vám Certifikát nedorazil (a nenašli jste jej ani ve složce Spam, Hromadné, …), kontaktujte nás prosím na e-mailu donio@donio.cz.

Je možné se zapojit s firmou i jinak?

Rozhodně! Stačí se nám ozvat na donio@donio.cz a rádi s vámi vymyslíme spolupráci na míru.

Je možné podporovat nějaký projekt nebo sbírku dlouhodobě?

Určitě.

Pokud chcete pomoci některé z dlouhodobých sbírek, stačí na stránce sbírky zvolit možnost “Pravidelně” u přispění. Dlouhodobou sbírku poznáte právě podle této možnosti na stránce, u klasických sbírek je možnost přispění pouze jednorázová.

Pokud byste rádi dlouhodobě pomáhali vybrané neziskové organizaci, která má pod sebou více sbírek, ideální volbou je Dobrozvyk, který máte předplacený na několik měsíců dopředu. Každý měsíc jen znovu potvrdíte, že se váš příspěvek pošle právě na sbírku vaší oblíbené organizace.

Jaký je rozdíl mezi Certifikátem dobrosti a Dobrozvykem?

Certifikát dobrosti slouží jako hezké potvrzení o dobrém skutku a dostanete ho při jednorázovém přispění, pokud v příspěvkovém formuláři zaškrtnete políčko „Chci certifikát dobrosti.“

Do e-mailu vám společně s Certifikátem zašleme i příběh ze sbírky ve formátu pdf, abyste si jej mohli vytisknout a přiložit k Certifikátu dobrosti.

Dobrozvyk je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí pomáhat pravidelně a dopřát si tak dlouhodobý dobrý pocit. Dobrozvyk si můžete předplatit třeba na 3 měsíce nebo klidně na celý rok například částkou 200 Kč měsíčně a my se vám každý měsíc připomeneme, abyste vybrali příběh, který chcete pomoct změnit.