Pomáháme silným příběhům i dobrým nápadům

#DonioRodina

Donio

Jsme tu pro všechny! Ať u nás založíte sbírku na komunitní zahradu, na výdaje spojené s nákladnou léčbou nebo máte nápad na podnikání a potřebujete pomoci s rozjezdem, můžete vybírat peníze přes Donio a my vám pošleme 100 % vybrané částky.

Donio Dobro

Jsme pro každou dobrost. Na Donio Dobro je možné založit dobročinnou sbírku pro kohokoliv, ať se jedná o nemocného kamaráda nebo třeba o záchranu kulturní instituce.

Donio Plus

Crowdfundingovými kampaněmi podporujeme skvělé nápady, které potřebují na startu pomoc. Donio Plus je tu pro podnikatele i lidi, kteří si jen chtějí splnit vlastní sen.

Proč být na Donio Dobro a Donio Plus?

  • Předáme 100 % vybrané částky.
  • Hradíme za vás náklady spojené s platební transakcí.
  • Založení sbírky a projektu je snadné a rychlé.
  • Lidé vás mohou snadno podpořit, ať jsou kdekoli.

Kdo jsme my

Donio založil David Procházka, který už od školních let rád pomáhá druhým. David se obklopil týmem mladých inspirativních lidí, kteří do projektu vkládají své zkušenosti i srdce.

Donio ale není jen místem, kde získat finance pro sbírku nebo projekt. Od samého začátku se věnujeme edukaci a připravujeme zajímavý obsah tak, aby byl atraktivní pro uživatele napříč věkovými kategoriemi. Donio vzniklo, aby pomáhat druhým bylo jednodušší. Naším cílem je udělat z filantropie pozitivní návyk. I malou částkou lze totiž díky crowdfundingu někomu změnit život k lepšímu.

Chcete nám cokoliv napsat? Na vaše zprávy se těšíme na donio@donio.cz. Nebo se můžete každému z nás ozvat na krestnijmeno@donio.cz.

#DonioRodina

David Procházka

David
Procházka

Zakladatel a ředitel

David přišel s nápadem založit Donio a také nás dal všechny dohromady. Už na střední dělal malá gesta, která způsobovala velkou radost: třeba v zimě s batohem plným termosek rozléval lidem bez domova čaj. V Donio se stará o to, aby vše fungovalo a abychom postavili tu nejlepší platformu, která vyvolá lidem na tvářích úsměvy.

Chcete s námi spolupracovat? david@donio.cz – 722 431 795

Michaela Dyntarová

Michaela
Dyntarová

Správce Donio Dobro sbírek

Než se k nám Míša přidala, studovala podnikovou ekonomiku na TUL v Liberci a hodně cestovala. Taky strávila nějaký čas na Erasmu v Portugalsku a ve Finsku. V Donio zakládá sbírky, které najdete převážně v kategoriích děti a rodina, vzdělávání, zdraví a zvířata. Protože pomoc druhým má ve svém DNA, ráda vás provede celým procesem od začátku do konce.

Přemýšlíte o založení sbírky? michaela@donio.cz – 723 453 018

Eva Kašpárková

Eva
Kašpárková

Správce Donio Dobro sbírek

Pravděpodobně i vy jste byli v některém divadle nebo na filmovém festivalu, který Eva pomáhala organizovat. Díky dobrovolnické práci v Česku i zahraničí si ale uvědomila, jak velkou radost jí dělá radost druhých, a tak přišla k nám. V Donio se věnuje sbírkám v kategoriích kultura, příroda a ekologie, komunita, senioři a tématu rodičů samoživitelů.

Potřebujete poradit se založením sbírky? eva@donio.cz – 724 795 323

Lucie Hanáčková

Lucie
Hanáčková

Správce Donio Plus projektů

Lucie nám tak dlouho fandila, až se k nám přidala. Do týmu přinesla nejen mnohaleté zkušenosti s digitálním marketingem a e-commerce, ale i velké srdce. Má u nás na starosti Donio Plus, které je určeno autorům zajímavých nápadů, kteří pro ně hledají financování, nebo lidem, kteří chtějí posunout svůj vlastní projekt o krok dál.

Chcete založit projekt na Donio Plus?
lucie@donio.cz – 777 835 030

Natallia Mičková

Natallia
Mičková

Správce Donio Plus projektů + marketing

Natálka se před 8 lety přestěhovala do Prahy z Běloruska. Založila a rozběhla květinový byznys, sbírala zkušenosti v kreativní agentuře, a nakonec se s námi rozhodla pomáhat. V Donio se stará o sekci Plus, protože moc dobře ví, jak těžké je „dělat něco svého“. Zároveň vymýšlí marketingové kreativní koncepty, abychom oslovili ty správné komunity.

Chcete založit projekt na Donio Plus nebo nám navrhnout marketingovou spolupráci?
natallia@donio.cz – 774 026 142

Martin Hujer

Martin
Hujer

Šéf vývoje

Coby zkušený vývojář vedl Martin například projekt Driveto. Pro Donio vyvíjí technologicky propracovanou, přitom uživatelsky jednoduchou platformu, aby darování bylo pro všechny co nejjednodušší. Nejen o vývoji v PHP píše Martin blog. A když nepíše, vaří a učí se španělsky.

Jakub Nešpor

Jakub
Nešpor

UX/UI design

Kuba je náš designér a autor brandové identity. Od samého začátku pracuje na UX/UI, aby bylo Donio pro všechny, kteří na naše stránky zavítají, co nejpřehlednější. Kuba má zkušenosti jak z práce v agentuře, tak z produktové firmy v zahraničí. Ač pochází z drsného severu (z Liberce), je hrdým libeňským patriotem.

Zuzka Kučerová

Zuzka
Kučerová

Sociální sítě

Zuzka zajišťuje, aby se o našich sbírkách a projektech dozvěděli fanoušci Donio sociálních sítí. Pomoc druhým je pro ni stejně podstatná jako kreativita, a proto kromě nás pracuje pro další kulturní projekty a pomáhá s brandem udržitelným značkám, které si jdou vlastní cestou.

Chcete jí něco říct?
zuzka@donio.cz – 725 190 210

Tereza Kudrfalcová

Tereza
Kudrfalcová

Administrativa a účetnictví

Terka má v Donio na starosti administrativu, účetnictví a ladný chod kanceláře. Eviduje darovací smlouvy a stará se o to, že se vybrané finance dostanou k dotyčným včas. Než připlula po Vltavě do Prahy, aby studovala ČZU, žila v jižních Čechách, kde má rodinu. Sportuje, čte a miluje Netflix. A je s námi pro každou dobrost.

MS

Martin
Slavíček

Vývojář

Martin se věnuje vývoji nových funkcionalit webu, aby přispívání bylo ještě snazší.