Pomáháme silným příběhům i dobrým nápadům

#DonioRodina

Donio

Donio je platforma pro všechny, kteří chtějí změnit svůj nebo něčí životní příběh. Ať už založíte sbírku na komunitní zahradu, na výdaje spojené s nákladnou léčbou nebo máte nápad na podnikání, můžete požádat o pomoc veřejnost a podpořit svůj příběh přes Donio.

Předáme vám 100 % vybrané částky. Jak je to možné? Náš provoz hradí dobrovolné příspěvky našich dárců, proto si nebereme žádné provize ani poplatky. Navíc hradíme i poplatky spojené s bankovními transakcemi.

Dobročinné sbírky

Rádi pomůžeme všem, kteří by rádi založili dobročinnou sbírku. Ať už se jedná o nemocného kamaráda, podporu neziskové organizace nebo třeba záchranu kulturního projektu, jsme tady pro vás.

Komerční projekty

Pomocí odměnového crowdfundingu na Donio pomáháme zaběhlým projektům i novým nápadům. Chcete svůj projekt inovovat či jinak rozšířit? Máte u nás své místo!

Proč Donio?

  • Předáme 100 % vybrané částky
  • Hradíme za vás náklady spojené s platebními transakcemi
  • Založení sbírky či projektu je snadné a rychlé
  • Lidé vás mohou snadno podpořit, ať jsou kdekoli

Jak fungujeme

Kdo jsme my

Donio založil David Procházka, který už od školních let rád pomáhá druhým. David se obklopil týmem mladých inspirativních lidí, kteří do projektu vkládají své zkušenosti i srdce.

Donio ale není jen místem, kde získat finance pro sbírku nebo projekt. Od samého začátku se věnujeme edukaci a připravujeme zajímavý obsah tak, aby byl atraktivní pro uživatele napříč věkovými kategoriemi. Donio vzniklo, aby pomáhat druhým bylo jednodušší. Naším cílem je udělat z filantropie pozitivní návyk. I malou částkou lze totiž díky crowdfundingu někomu změnit život k lepšímu.

Chcete nám cokoliv napsat? Na vaše zprávy se těšíme na donio@donio.cz. Nebo se můžete každému z nás ozvat na jmeno@donio.cz.

#DonioTým

David Procházka

David
Procházka

Zakladatel

David přišel s nápadem založit Donio a také nás dal všechny dohromady. Už na střední dělal malá gesta, která způsobovala velkou radost: třeba v zimě s batohem plným termosek rozléval lidem bez domova čaj. V Donio se stará o to, aby vše fungovalo a abychom postavili tu nejlepší platformu, která vyvolá lidem na tvářích úsměvy.

Chcete s námi spolupracovat? david@donio.cz

Nicole Luková

Nicole
Luková

Dobročinné sbírky

Nicole se od malička pohybuje okolo zvířat a sportu, což nakonec propojila a několik let se věnovala jízdě na koni. Svou komunikativnost a pomoc druhým využívá v Doniu u dobročinných sbírek, které pomáhají zejména lidem, ale i zvířatům.

Přemýšlíte o založení dobročinné sbírky? pribehy@donio.cz – 736 299 227

Lucie Lorencová

Lucie
Lorencová

Komerční projekty

Lucie nám tak dlouho fandila, až se k nám přidala. Do týmu přinesla nejen mnohaleté zkušenosti s digitálním marketingem a e-commerce, ale i velké srdce. Má u nás na starosti komerční projekty, v rámci kterých pomáháme zakladatelům zajímavých nápadů, kteří pro ně hledají financování, nebo lidem, kteří chtějí posunout svůj vlastní projekt o krok dál.

Chcete založit komerční projekt?
lucie@donio.cz – 777 835 030

Michaela Hajátková

Michaela
Hajátková

COO&HR

Míša pochází z Vysočiny a k nám do Donio si našla cestu, protože chtěla pomáhat lidem a hledala práci, která má smysl. Má hodně koníčků, ale nejdůležitější je pro ni tvoření a sport. Míša má u nás na starosti provoz a HR.

Máte zájem o práci v Donio, nebo Vás zajímá cokoliv ohledně fungování? michaela.hajatkova@donio.cz – 731 169 400

Michaela Pavelková

Michaela
Pavelková

Back office and customer care

Míša pochází z Valašska, možnosti velkoměsta ji přilákaly do Prahy, kde hledala práci, která jí bude dělat radost a bude mít smysl a tak si našla cestu do Donio. Nejraději tráví čas v přírodě, baví ji fotografování a cestování. V Doniu má na starosti veškerou administrativu spojenou s chodem společnosti.

Potřebujete s něčím poradit? donio@donio.cz

Cristina Carmen Baron

Cristina
Carmen Baron

Marketing a PR

Cristina k nám přišla z Moravy, i když původ má v Peru. Své několikaleté zkušenosti práce v marketingu pro mezinárodní značky v rámci marketingové agentury po nějaké době toužila převést do smysluplnějšího projektu. V tu chvíli jí do života vstoupilo Donio, pro které dělá jeho tvář. Mimo práci ji baví móda, cestování a gastronomie.

Máte dotaz týkající se komunikace či spolupráce? cristina@donio.cz – 606 331 365

Martin Slavíček

Martin
Slavíček

Vývojář

Martin se věnuje vývoji nových funkcionalit webu, aby přispívání bylo ještě snazší.

Josef Šupka

Josef
Šupka

Vývojář

Josef je původem ze Slovácka, ale už delší čas žije v Praze. Do Donia ho přivedla touha pracovat na smysluplném projektu. Má na starost zlepšování webu a jeho rozšiřování o nové možnosti.

František Soudek

František
Soudek

Product manager

František se před pár měsíci přestěhoval do Prahy, kde se jako spoluzakladatel podílí na dobročinné aukční platformě DOBROBOT. Slovo dalo slovo a našla se příležitost i pro spolupráci v Donio, kde má nyní na starosti řízení produktového vývoje. Jeho životními hodnotami jsou láska, smysluplnost, jednoduchost a rovnováha. Přeje si být inspirací pro druhé a pomáhat ostatním nacházet svoje životní poslání.