Pomáháme silným příběhům i dobrým nápadům

#DonioRodina

Donio

Jsme tu pro všechny! Ať u nás založíte sbírku na komunitní zahradu, na výdaje spojené s nákladnou léčbou nebo máte nápad na podnikání a potřebujete pomoci s rozjezdem, můžete vybírat peníze přes Donio a my vám pošleme 100 % vybrané částky.

Donio Dobro

Jsme pro každou dobrost. Na Donio Dobro je možné založit dobročinnou sbírku pro kohokoliv, ať se jedná o nemocného kamaráda nebo třeba o záchranu kulturní instituce.

Donio Plus

Crowdfundingovými kampaněmi podporujeme skvělé nápady, které potřebují na startu pomoc. Donio Plus je tu pro podnikatele i lidi, kteří si jen chtějí splnit vlastní sen.

Proč být na Donio Dobro a Donio Plus?

  • Předáme 100 % vybrané částky.
  • Hradíme za vás náklady spojené s platební transakcí.
  • Založení sbírky a projektu je snadné a rychlé.
  • Lidé vás mohou snadno podpořit, ať jsou kdekoli.

Jak fungujeme

Kdo jsme my

Donio založil David Procházka, který už od školních let rád pomáhá druhým. David se obklopil týmem mladých inspirativních lidí, kteří do projektu vkládají své zkušenosti i srdce.

Donio ale není jen místem, kde získat finance pro sbírku nebo projekt. Od samého začátku se věnujeme edukaci a připravujeme zajímavý obsah tak, aby byl atraktivní pro uživatele napříč věkovými kategoriemi. Donio vzniklo, aby pomáhat druhým bylo jednodušší. Naším cílem je udělat z filantropie pozitivní návyk. I malou částkou lze totiž díky crowdfundingu někomu změnit život k lepšímu.

Chcete nám cokoliv napsat? Na vaše zprávy se těšíme na donio@donio.cz. Nebo se můžete každému z nás ozvat na krestnijmeno@donio.cz.

#DonioTým

David Procházka

David
Procházka

Zakladatel

David přišel s nápadem založit Donio a také nás dal všechny dohromady. Už na střední dělal malá gesta, která způsobovala velkou radost: třeba v zimě s batohem plným termosek rozléval lidem bez domova čaj. V Donio se stará o to, aby vše fungovalo a abychom postavili tu nejlepší platformu, která vyvolá lidem na tvářích úsměvy.

Chcete s námi spolupracovat? david@donio.cz – 722 431 795

Michaela Hajátková

Michaela
Hajátková

Donio Dobro sbírky

Míša pochází z Vysočiny, studuje ekonomiku v Pardubicích a k nám do Donio si našla cestu, protože chce pomáhat lidem a hledala práci, která má smysl. Má hodně koníčků, ale nejdůležitější je pro ni tvoření. Pečuje o sbírky, které najdete převážně v kategoriích komunita, příroda, ekologie, senioři, vzdělávání, zdraví a zvířata.

Přemýšlíte o založení sbírky? pribehy@donio.cz – 731 169 400

Lucie Hanáčková

Lucie
Hanáčková

Donio Plus projekty

Lucie nám tak dlouho fandila, až se k nám přidala. Do týmu přinesla nejen mnohaleté zkušenosti s digitálním marketingem a e-commerce, ale i velké srdce. Má u nás na starosti Donio Plus, které je určeno autorům zajímavých nápadů, kteří pro ně hledají financování, nebo lidem, kteří chtějí posunout svůj vlastní projekt o krok dál.

Chcete založit projekt na Donio Plus?
lucie@donio.cz – 777 835 030

Michaela Dyntarová

Michaela
Dyntarová

Donio Dobro sbírky

Než se k nám Míša přidala, studovala podnikovou ekonomiku na TUL v Liberci a hodně cestovala. Taky strávila nějaký čas na Erasmu v Portugalsku a ve Finsku. V Donio zakládá sbírky, které najdete převážně v kategorii děti a rodina. Protože pomoc druhým má ve svém DNA, ráda vás provede celým procesem od začátku do konce.

Přemýšlíte o založení sbírky? michaela@donio.cz – 723 453 018

Natallia Mičková

Natallia
Mičková

Donio Plus projekty

Naty se před 8 lety přestěhovala do Prahy z Běloruska. Založila a rozběhla květinový byznys, sbírala zkušenosti v kreativní agentuře, a nakonec se s námi rozhodla pomáhat. V Donio se stará o projekty na Donio Plus, protože moc dobře ví, jak těžké je „dělat něco svého“.

natallia@donio.cz

Martin Hujer

Martin
Hujer

IT

Coby zkušený vývojář vedl Martin například projekt Driveto. Pro Donio vyvíjí technologicky propracovanou, přitom uživatelsky jednoduchou platformu, aby darování bylo pro všechny co nejjednodušší. Nejen o vývoji v PHP píše Martin blog. A když nepíše, vaří a učí se španělsky.

Michaela Kulhánková

Michaela
Kulhánková

Marketing, PR, brand

Míša se před pár lety rozhodla přestěhovat do Prahy, aby odstartovala kariéru v marketingu. Postupně sbírala zkušenosti v agentuře a menší firmě, kde se naučila, jak se brodit vodami onlinu. Přestože se k nám Míša původně hlásila na jinou pozici, její přístup a nadšení nás zaujalo natolik, že jsme si plácli.

Máte dotaz týkající se komunikace či spolupráce?
michaela.kulhankova@donio.cz – 725 865 190

Michal Damborský

Michal
Damborský

UX/UI design

Michal se dlouhodobě věnuje návrhu digitálních služeb, které budou mít lidé rádi. Věří, že dobrý design má pomáhat, a proto se k nám s radostí přidal. V Donio se stará o to, aby byla naše služba co nejpřehlednější, snadno se používala a lidé si ji zamilovali.

MS

Martin
Slavíček

Vývojář

Martin se věnuje vývoji nových funkcionalit webu, aby přispívání bylo ještě snazší.

Tomáš Vítek

Tomáš
Vítek

Vývojář

Tom k nám přišel z digitální agentury, když hledal v práci smysl. Líbí se mu solidarita a soucit mezi lidmi, baví ho programování a pomáhá nám s rozšiřováním možností Donia, aby si dobro našlo cestu k vám snáz. A když zrovna nepracuje, rád se toulá přírodou, běhá nebo lenoší u knížky.

Josef Šupka

Josef
Šupka

Vývojář

Josef je původem ze Slovácka, ale už delší čas žije v Praze. Do Donia ho přivedla touha pracovat na smysluplném projektu. Má na starost zlepšování webu a jeho rozšiřování o nové možnosti.