Jsme pro každou dobrost.

#DonioRodina

Donio

Donio je dárcovská platforma, na které můžete snadno vytvořit sbírku pro sebe, kamaráda, který onemocněl, nebo se třeba složit na komunitní zahradu. Donio Plus je pak určeno projektům, produktům či společnostem, které chtějí vyzvat svou komunitu o finanční podporu.

Jsme zkrátka pro každou dobrost.

Proč být na Donio a Donio Plus?

  • Předáme 100 % vybrané částky.
  • Hradíme za vás náklady spojené s platební transakcí.
  • Založení sbírky a projektu je snadné a rychlé.
  • Lidé vás mohou snadno podpořit, ať jsou kdekoli.

Kdo jsme my

Donio založil David Procházka, který už od školních let rád pomáhá druhým. David se obklopil týmem mladých inspirativních lidí, kteří do projektu vkládají své zkušenosti i srdce.

Donio ale není jen místem, kde získat finance pro sbírku nebo projekt. Od samého začátku se věnujeme edukaci a připravujeme zajímavý obsah tak, aby byl atraktivní pro uživatele napříč věkovými kategoriemi. Donio vzniklo, aby pomáhat druhým bylo jednodušší. Naším cílem je udělat z dárcovství pozitivní návyk. I malou částku lze totiž díky crowdfundingu někomu změnit život k lepšímu.

Chcete nám cokoliv napsat? Na vaše zprávy se těšíme na donio@donio.cz. Nebo se můžete každému z nás ozvat na krestnijmeno@donio.cz.

#DonioRodina

David Procházka

David
Procházka

zakladatel a ředitel

David přišel s nápadem založit Donio a také nás dal všechny dohromady. Už na střední dělal malá gesta, která způsobovala velkou radost: třeba v zimě s batohem plným termosek rozléval lidem bez domova čaj. Díky nadačnímu fondu Společný cíl, který založil, získal první pracovní zkušenosti s pomocí lidem bez finančních prostředků. V Donio se stará o to, aby vše fungovalo a abychom postavili tu nejlepší platformu, která vyvolá lidem na tvářích úsměvy.

Lada Brůnová

Lada
Brůnová

brand a content

Lada působila roky v komunikačních agenturách, kde pracovala pro velké nadnárodní klienty. Před sedmi lety se rozhodla přejít do neziskovém sektoru. Projektů, které mají smysl a které různým lidem pomáhají, má za sebou několik: nejpyšnější je na vedení pražského týmu Creative Mornings a kampaň #prsakoule pro Loono. Do Donio přišla, aby pomohla se strategií, navázala smysluplná partnerství a postarala se o to, že se o nás dozví co nejvíce lidí.

Chcete s námi spolupracovat? Nebo o nás napsat? lada@donio.cz739 659 456

Eva Kašpárková

Eva
Kašpárková

správce Donio sbírek

Pravděpodobně i vy jste byli v některém divadle nebo na filmovém festivalu, který Eva pomáhala organizovat. Díky dobrovolnické práci v Česku i zahraničí si ale uvědomila, jak velkou radost jí dělá radost druhých, a tak přišla k nám. Do Donio přinesla nejen zkušenosti a kontakty na patrony, se kterými navazuje smysluplné spolupráce, ale taky moravskou veselost.

Potřebujete poradit se založením sbírky #kulturažije? eva@donio.cz724 795 323

Michaela Dyntarová

Michaela
Dyntarová

správce uživatelských sbírek

Čerstvá absolventka vysoké školy Míša k nám nastoupila, aby získala praxi v projektu, který jí byl od samého začátku sympatický. Míša pomáhá zakládat sbírky, které u nás na Donio najdete.

Přemýšlíte o založení sbírky i vy? Míša je pro každou dobrost. michaela@donio.cz723 453 018

Lucie Hanáčková

Lucie
Hanáčková

Donio Plus

Lucie nám tak dlouho fandila, až se k nám přidala. Do týmu přinesla nejen mnohaleté zkušenosti s digitálním marketingem a e-commerce, ale i velké srdce. Má u nás na starosti Donio Plus, které je určeno autorům zajímavých nápadů, kteří pro ně hledají financování.

Chcete založit projekt na Donio Plus?
lucie@donio.cz777 835 030

Martin Hujer

Martin
Hujer

šéf vývoje

Coby zkušený vývojář vedl Martin například projekt Driveto. Pro Donio vyvíjí technologicky propracovanou, přitom uživatelsky jednoduchou platformu, aby darování bylo pro všechny co nejjednodušší. Nejen o vývoji v PHP píše Martin blog. A když nepíše, vaří a učí se španělsky.

Jakub Nešpor

Jakub
Nešpor

UX/UI design

Kuba je náš designér a autor brandové identity. Od samého začátku pracuje na UX/UI, aby bylo Donio pro všechny, kteří na naše stránky zavítají, co nejpřehlednější. Kuba má zkušenosti jak z práce v agentuře, tak z produktové firmy v zahraničí. Ač pochází z drsného severu (z Liberce), je hrdým libeňským patriotem.

Tereza Kudrfalcová

Tereza
Kudrfalcová

administrativa a účetnictví

Terka má v Donio na starosti administrativu, účetnictví a ladný chod kanceláře. Eviduje darovací smlouvy a stará se o to, že se vybrané finance dostanou k dotyčným včas. Než připlula po Vltavě do Prahy, aby studovala ČZU, žila v jižních Čechách, kde má rodinu. Sportuje, čte a miluje Netflix. A je s námi pro každou dobrost.