Dokončené akce

Jakmile vybereme dostatečné částky pro naše první akce, do této sekce nahrajeme veškeré detaily. Uvidíte například, jak probíhalo předání daru, nebo jak probíhalo setkání výherců s danou osobností.

Za snahu vrátit Ivu zpět do sedla čeká teď jednoho z vás trénink s Lukášem Krpálkem

Iva Záděrová miluje koně. Jako každá jezdkyně spadla mnohokrát. Jenže tento pád byl fatální. Rehabilitace na Slovensku ji dokázala vrátit cit do ramenou a Iva už sama dýchá. Je na začátku svého životního boje. 

43 900 Kč

vybráno z 43 900 kč

Pomohli jste Renatě sehnat peníze na léčbu vodícího psa Xanta a setkali jste se s Jakubem Kohákem

Asi všichni víme, že pro nevidomé je pes víc, než nejlepší přítel. Ten Renatit potřebuje nutně operaci srdce. Jakubem Kohákem se rozhodl s Donwiem pomoci. Pozval do televizní soutěže Tvoje tvář má známý hlas dva z dárců, kteří pomůžou peníze na léčbu Xanta sehnat. Děkujeme!

60 100 Kč

vybráno z 60 000 kč

Pomohli jste splnit poslední Sabinčino přání a setkali jste se s Lucií Bílou na jejím koncertě v O2

Chtěli jsme pomoci Sabince s opravou domu u prarodičů. Tak, aby splňoval přísné hygienické podmínky pro pobyt v onkologické léčbě a ona nemusela být neustále v nemocnici. Sabinka ale zemřela dřív, než jsme stačili její sen splnit. A tak jsme se rozhodli splnit její poslední přání - aby byli bráškové šťastní...

32 500 Kč

vybráno z 32 500 kč

Pomohli jste rodině, která přišla o tátu - jednoho z vás čeká setkání s Jirkou Macháčkem

Na výlet vyjeli jako čtyřčlenná rodina, ale v nemocnici se probudili už jen tři. Táta dvou malých dětí nehodu nepřežil. Rozhodli jsme se jim ulehčit alespoň nelehkou finanční situaci a celým tím ruchem kolem sbírky je alespoň malinko odpoutat od trápení. 

98 460 Kč

vybráno z 97 000 kč

Přispěli jste Ríšovi na asistenta a získali tak možnost užít si večer s Karlem Zimou

Ríšovi ještě nebylo ani šest let a už má za sebou několik operací. Brzy má jít do školy, kde se může více začlenit do dětského kolektivu, jenže bez asistentky ho kvůli jeho hendikepům nechtějí nikde vzít. Ale díky vám už rodina na několika měsíční plat pro Ríšovu pomocnici dosáhne. 

81 000 Kč

vybráno z 81 000 kč