Sbírka ukončena:

Pomoc pro zaměstnance a rodinné příslušníky z Ukrajiny od RN PARNTERS s.r.o

Vybráno 0 Kč 300 Kč
od 1 dárce
 -
1 dárce
Celkem se zapojilo
300 Kč
Průměrná výše daru
300 Kč
Nejvyšší dar
62 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Pomoc pro zaměstnance a rodinné příslušníky z Ukrajiny od RN PARNTERS s.r.o

Vybráno 0 Kč 300 Kč
od 1 dárce

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
RN PARNTERS
Datum přidání
1. 3. 2022

Kdo sbírku organizuje?

Jsme pracovní agentura RN PARNTERS a již několik let pomáháme ukrajinským pracovníkům najít legální práci v ČR. Máme ve společnosti ukrajinsky hovořící kolegy a náš tým od pátku zajišťuje pomoc, dopravu a ubytování pro rodiny. Lidé z Ukrajiny jsou nejen naši zaměstnanci, kolegové ale i přátelé. 

Potřebují získat zázemí, kde by mohli být v bezpečí a spolu. Finanční i hmotnou nouzi tam, kde bude nejvíce vidět.

Komu pomůžeme?

Rodinám, přátelům a příbuzným našich zaměstnanců z Ukrajiny,  ale i přímo našim kolegům a kolegyním, které se díky válce nemají kam vrátit. kteří se bojí o své rodiny, přátele a příbuzné a přišli o své domovy. Jsou to konkrétní rodiny a konkrétní příběhy lidí, které osobně známe a může se jim dostat cílené pomoci. 

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Každou darovanou korunu využijeme na pomoc našim zaměstnancům z Ukrajiny a jejich rodinám. Pomoc bude použita na základní potraviny, hygienické potřeby, ubytování, lékařské služby, sim karty, překlady a další věci, které bude potřeba těmto lidem poskytnout. V případě přetrvávajícího konfliktu i na nákup školních pomůcek a dalších výdajů spojených se zařazením do každodenního života.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

DobroDárce
300 Kč  •  2. 3. 2022 16:46

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat