Sbírka ukončena:

Sbírka na nový/bazarový automobil pro vážně nemocného, invalidního muže

Vybráno 0 Kč 427 585 Kč
500 000 Kč
 -
628 dárců
Celkem se zapojilo
681 Kč
Průměrná výše daru
10 000 Kč
Nejvyšší dar
78 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Sbírka na nový/bazarový automobil pro vážně nemocného, invalidního muže

Vybráno 0 Kč 427 585 Kč
500 000 Kč

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Filip Havlín
Datum přidání
10. 1. 2023
Poslední aktualita

1. 2. 2024 18:49

Podpora

Vážení dárci, 

Srdečně děkuji těm kteří mě přispěli a podařilo se vybrat na opravu jednoho zubu že tři. Mám díky Vám méně bolesti a srdce jste mě zalili slunečními paprsky. Moc moc děkuji.

Pokud chcete pomocí s opravou dvou zubu, krmení a léčbu moji a mého pejska 1384206028/3030 budu Velmi vděčný.

Ještě jednou děkuji, jste skvělí. 

Filip

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení sbírky

Sbírka je ukončena

Pokud by jste byly tak laskavý jako osoba nebo firma a měli zájem podpořit prostředky pro opravu staršího již zakoupeného vozidla můžete mě kontaktovat: filip@havlin.cz.

v loňském roce jsem byl 9 měsíců nemocný, objevila se u mě agresivní nevyléčitelná nemoc. 

Ze zdravého může, který měl rád, vodáctví, cestování a přírodu, jsem se dostal do plného invalidního důchodu, čekám na ZTP.

To, že můj život nezačal zrovna hezky je, mírně řečeno, eufemismus. Začal v dětském domově, po té jsem už s podporou rodiny postupně zvládl přechod ze zvláštní školy na běžnou základní, pak střední průmyslovou školu a ČVUT strojní. Věci jsem nevzdával, když něco nešlo, našla se vždycky cesta. Celý život jsem pracoval a nepobíral žádné podpory, podporoval útulky pro psy, podporoval různé dobročinné sbírky. Až do doby, kdy jsem onemocněl. 

Je mým osobním přáním, aby maminky a tatínkové, kteří se dostali do role samoživitelů, měli větší podporu od státu v jejich těžké situaci ♥ Bohužel je nyní nemohu podporovat sám.

Moje dražší polovička trpí srdečním onemocněním a jsme spolu už 20 let. 

Máme 9letou fenku belgického ovčáka, jménem Zara, která byla před nemocí a o to víc teď v nemoci mojí nepostradatelnou parťačkou. Každý pejskař to pochopí. Bohužel je nemocná a náklady na veterinární léčbu a speciální krmení činí orientačně 3700 Kč měsíčně. Vlastním vozidlem ji budu moc lépe dopravovat k veterináři, do přírody, k rybníku, který miluje mimo blízké okolí. Peníze, které ušetřím za taxi ap. služby díky vlastnímu vozidlu budu moc investovat třeba do hraček, pamlsku a samozřejmě i na jiné lidské potřeby včetně živobytí a další výdaje. 

Podstupuji biologickou léčbou mozku, nedávno mi diagnostikoval onemocnění CHOPN  (chronická obstrukční nemoc plic – dá se pouze brzdit její postup) , těžkou ventilační poruchu plic, Astma v nejtěžší formě, trpím bolestmi, dušností, nezvládám nést zátěž a trpím nefyzickým onemocněním, beru zhruba 19 léků denně.

Léčba všech onemocnění si vybírá svou daň vedlejšími účinky léků na zvýšených hodnotách jaterních, ledvinách, zubech, z části léková obezita, zánět žaludku, a další… například bolesti zubů mám velmi častou a musím vynakládat nemalé finanční prostředky na zubaře, díky léčbě kortikoidy, které jsou pro zuby nezdravé. 

Velmi by mi pomohl zachovalý automobil, do kterého bych nemusel hned investovat. S výpadkem mého příjmu již nemáme po uhrazení všech závazků a běžných výdajů další volné finance. Snažím se pracovat, ale je to v mém stavu poměrně komplikované.

 Koupit velmi levně auto určitě lze, ale ve výsledku vyjde velmi draze na nespotřebních opravách a je tam riziko že v brzké době přijdou velké investice technických základu vozidla, nikoliv předměty běžného opotřebení. Kamarád automechanik obchazi autobazary, carvago a nalezl automobil 5, 6 let starý kolem 100T km najeto v hodnotě 480 tisíc, který doporučuje, že by mě zdravotně sedl, má moji důvěru a věřím, že vybere nejlépe. 

Automobil by mi pomohl při nákupech, při dojíždění k lékařům, na aplikaci biologické léčby, na rehabilitace, pro léky, na terapie, k veterináři, do přírody a dostat se na místa na které se jen těžko dostanu a nemusel bych být vázán na své zdravotní limity a toho co ujdu se svým onemocněním.

Stal bych se znovu mobilní a mohl se podívat dál než dojdu po rovince a nebo s obtížemi do kopce se zastávkami, mohl bych k lékaři, pro léky, na terapie…, mnohem snadněji. Někdy se mi povede a pomůžou přátelé a známí, kteří, ač jsou velmi ochotní a podporují mě, jsou však časově velmi limitován, často musím využívat placených odvozu abych se dostal kam potřebuji, MHD nezvládám je pro mě fyzicky náročná, protože se mě nedostává dechu a tím se prudce snižuje výkon organizmu. Pomůžete nejen mě, ale i mému psovi, se kterým se dostanu do přírody nebo k veterináři.

Ze srdce pokorně děkuji laskavým dárcům za štědrost, která mi pomáhá zase trochu žít.

Mám i další příjem – transparentní informace pro dárce, který je předmětem soudního řízení o stržení na plnění soudního nařízení, splatkoveho kalendáře. Výtěžku ze zdravotní sbírky na nákup vozidla se tento postih netýká. (nutná nezbytná zvláštní a kompenzační zdravotní pomůcka – potvrzeno lékařem).  K tomu mam  invalidní důchod 3. plného stupně, zatím ve vyšší 11 500 korun.

Dáváte mi naději.  ♥ 

Komu pomůžeme?

Pomůžete muži ve středním věku, v plné invaliditě, který se do ní dostal z důvodu vážných zdravotních omezení, pomůžete také staršímu psovi, který by se tím snáze dostane na veterinu, do přírody. Zdravotní prognóza progresivního onemocnění není příznivá, omezení řidičského oprávnění není. Dáte šanci na zlepšení kvality života. Na aktivní souboj s nemocí. Velmi by mi to pomohlo, splnil by se mi sen. 

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Podle vybrané částky plánuji automobil pravděpodobně z bazaru, kde základní parametry budou stav vozidla, úspornost a min. nutné investice do oprav, kromě bežného opotřebení, které je u každého automobilu. Pokud by se částka vybrala celá, mohl bych si pravděpodobně pořídit automobil zcela nový nižší třídy, nižší střední třídy. 

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

1. 2. 2024 18:49

Podpora

Vážení dárci, 

Srdečně děkuji těm kteří mě přispěli a podařilo se vybrat na opravu jednoho zubu že tři. Mám díky Vám méně bolesti a srdce jste mě zalili slunečními paprsky. Moc moc děkuji.

Pokud chcete pomocí s opravou dvou zubu, krmení a léčbu moji a mého pejska 1384206028/3030 budu Velmi vděčný.

Ještě jednou děkuji, jste skvělí. 

Filip

24. 1. 2024 16:53

2024

20. 9. 2023 16:35

Podpora

15. 9. 2023 14:26

Podpora

5. 9. 2023 19:05

Poděkování za podporu

16. 8. 2023 11:01

Poděkování

10. 5. 2023 13:37

Poděkování

Děkuji moc

4. 4. 2023 14:54

Sbírka ukončena

Dobrý den,

děkuji Všem, kteří podpořili tento projekt, automobil byl zakoupen a Doniu zasláno potvrzení o koupi. Děkuji za podporu tohoto projektu.

Přeji Vám hodně zdraví. 

Pokud by jste byly tak laskavý jako osoba nebo firma a měli zájem podpořit prostředky pro opravu staršího vozidla můžete mě kontaktovat: filip@havlin.cz.

29. 3. 2023 22:38

Finále

Vážení dárci, zítra a dnes je poslední možnost podpořit sbirku. V pátek bude již sbirka ukončena. Moc Vám děkuji že jste pomohli, podpořili jeden z mnoha osudu a dali šanci na lepší a kvalitnější život, podpora mobility z které bude mít uzitej nepřímo i můj čtyř nohy miláček Zara. 

K cíli schází zhruba 45 000, ale myslím, že je čas dát šanci ostatním sbírkam a osudum lidí. Budu rád pokud podpoříte sbirku, každá koruna znamená zachovalé jsi vůz. Všechny převody i platby kartou dnes nebo zítra se ještě pripisi. 

Děkuji za Vaši stedrost a že jste opravdu mě dali naději, úsměv, optimismus a neskutečně dojali. Jsem za Vaši podporu velmi velmi vděčný.

Přeji vám hodně zdraví a aby jste byly spokojeni a měli jste kolem sebe lidi co vás mají rádi takový jaký jste. 

25. 3. 2023 22:17

Blížíme se do finále

Schází vybrat na vůz nižší střední třídy 50 000, děkuji moc všem kteří pomohli, obzvláště v tak složité době pro všechny. Od splnění snu plné v uvozovkách mobility ♥ schází kousek, věřím vám že společně dobehnene do finále. Moc děkuji laskavým dárcům, já i pejsek ♥ 

22. 3. 2023 18:32

ukočená sbírka

ukočená sbírka

18. 3. 2023 17:36

ukočená sbírka

ukočená sbírka

13. 3. 2023 10:26

ukočená sbírka

ukočená sbírka

8. 3. 2023 9:59

ukočená sbírka

ukočená sbírka

2. 3. 2023 10:11

ukočená sbírka

ukočená sbírka

27. 2. 2023 9:11

ukočená sbírka

ukočená sbírka

21. 2. 2023 15:59

ukočená sbírka

ukočená sbírka

15. 2. 2023 14:36

ukočená sbírka

ukočená sbírka

9. 2. 2023 13:21

ukočená sbírka

ukočená sbírka

6. 2. 2023 10:57

ukočená sbírka

ukočená sbírka

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Dárce, který je pro každou dobrost
10 000 Kč  •  30. 3. 2023 14:31
Milý dárce
1 000 Kč  •  30. 3. 2023 13:01
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  27. 3. 2023 20:06
Dárce
3 000 Kč  •  27. 3. 2023 19:47
Vytrvejte, Filipe!
Velkorysý dárce
300 Kč  •  27. 3. 2023 16:14
Milý dárce
600 Kč  •  27. 3. 2023 14:26
Velkorysý dárce
100 Kč  •  27. 3. 2023 9:15
Štědrý dárce
200 Kč  •  26. 3. 2023 11:22
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  25. 3. 2023 13:01
Laskavý dárce
600 Kč  •  24. 3. 2023 23:01
Milý dárce
1 000 Kč  •  24. 3. 2023 19:08
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  24. 3. 2023 16:41
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  23. 3. 2023 14:37
Milý dárce
600 Kč  •  23. 3. 2023 11:46
Štědrý dárce
150 Kč  •  21. 3. 2023 19:08
Milý dárce
300 Kč  •  21. 3. 2023 18:42
Dárce, který je pro každou dobrost
50 Kč  •  21. 3. 2023 16:36
Milý dárce
300 Kč  •  21. 3. 2023 11:09
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  21. 3. 2023 9:41
DobroDárce
1 000 Kč  •  20. 3. 2023 22:19
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  20. 3. 2023 17:33
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  20. 3. 2023 17:07
Laskavý dárce
100 Kč  •  20. 3. 2023 16:41
Štědrý dárce
600 Kč  •  20. 3. 2023 9:44
Dobrosrdečný dárce
1 500 Kč  •  19. 3. 2023 22:33
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  19. 3. 2023 22:30
Velkorysý dárce
5 000 Kč  •  19. 3. 2023 20:48
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  19. 3. 2023 14:22
At se Vám podaří vybrat cílová částka
Radovan Pešák
1 000 Kč  •  19. 3. 2023 9:42
Moc přeji ať se daří
DobroDárce
1 000 Kč  •  19. 3. 2023 6:44
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  18. 3. 2023 21:34
Laskavý dárce
300 Kč  •  18. 3. 2023 18:37
Laskavý dárce
500 Kč  •  18. 3. 2023 13:18
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  17. 3. 2023 22:49
Štědrý dárce
300 Kč  •  17. 3. 2023 21:39
Laskavý dárce
300 Kč  •  17. 3. 2023 21:28
Laskavý dárce
600 Kč  •  17. 3. 2023 20:49
Velkorysý dárce
200 Kč  •  17. 3. 2023 19:48
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  17. 3. 2023 15:55
Štědrý dárce
20 Kč  •  17. 3. 2023 15:37
Velkorysý dárce
10 000 Kč  •  17. 3. 2023 15:23
Velkorysý dárce
100 Kč  •  17. 3. 2023 15:11
Laskavý dárce
300 Kč  •  17. 3. 2023 14:37
Milý dárce
600 Kč  •  17. 3. 2023 13:07
Velkorysý dárce
300 Kč  •  17. 3. 2023 12:11
Laskavý dárce
300 Kč  •  17. 3. 2023 10:53
Michal K.
600 Kč  •  17. 3. 2023 9:50
Držím palce!
Milý dárce
300 Kč  •  17. 3. 2023 9:39
Míra Liberec
300 Kč  •  17. 3. 2023 9:18
Drž se kamaráde 😉
Milý dárce
100 Kč  •  17. 3. 2023 7:27
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  17. 3. 2023 0:13
Laskavý dárce
100 Kč  •  16. 3. 2023 22:48
DobroDárce
200 Kč  •  16. 3. 2023 22:40
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  16. 3. 2023 20:48
Velkorysý dárce
100 Kč  •  16. 3. 2023 19:58
Laskavý dárce
300 Kč  •  16. 3. 2023 19:44
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  16. 3. 2023 19:13
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  16. 3. 2023 18:46
Chlape drž se
Radim
1 000 Kč  •  16. 3. 2023 17:25
Drzim palce, drzte se..
Štědrý dárce
600 Kč  •  16. 3. 2023 15:45
Velkorysý dárce
300 Kč  •  16. 3. 2023 14:35
Laskavý dárce
300 Kč  •  16. 3. 2023 12:33
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  16. 3. 2023 12:15
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  15. 3. 2023 12:19
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  15. 3. 2023 10:57
Vratislav
1 000 Kč  •  14. 3. 2023 20:44
Držte se.
Michaela Kulhánková
600 Kč  •  14. 3. 2023 19:41
Posíláme příspěvek pro Vás a Vaši fenku. Držte se! Bude líp.
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  14. 3. 2023 15:18
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  14. 3. 2023 12:24
DobroDárce
300 Kč  •  14. 3. 2023 11:30
Milý dárce
1 000 Kč  •  14. 3. 2023 7:22
Velkorysý dárce
600 Kč  •  13. 3. 2023 18:21
Velkorysý dárce
100 Kč  •  13. 3. 2023 14:03
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  13. 3. 2023 13:57
Štědrý dárce
200 Kč  •  13. 3. 2023 13:19
Petr
1 000 Kč  •  13. 3. 2023 10:05
Ať se sbírka povede
Dobrosrdečný dárce
8 000 Kč  •  13. 3. 2023 9:20
Skvělý bývalý kolega, hodně zdraví
Dárce, který je pro každou dobrost
700 Kč  •  13. 3. 2023 8:33
Milý dárce
300 Kč  •  11. 3. 2023 16:14
Držím vám palce
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  11. 3. 2023 14:20
Držte se, závist je slepá.
Velkorysý dárce
300 Kč  •  11. 3. 2023 12:50
Dárce, který je pro každou dobrost
10 Kč  •  11. 3. 2023 12:13
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  11. 3. 2023 8:08
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  10. 3. 2023 21:06
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  10. 3. 2023 13:04
Štědrý dárce
300 Kč  •  9. 3. 2023 20:21
Velkorysý dárce
100 Kč  •  9. 3. 2023 18:59
Simona
600 Kč  •  9. 3. 2023 10:32
DobroDárce
1 000 Kč  •  8. 3. 2023 21:46
Dobrosrdečný dárce
5 555 Kč  •  8. 3. 2023 16:16
Eva
1 000 Kč  •  8. 3. 2023 14:30
Držím palce!
Laskavý dárce
500 Kč  •  8. 3. 2023 9:46
Milý dárce
300 Kč  •  7. 3. 2023 23:34
Štědrý dárce
300 Kč  •  7. 3. 2023 22:44
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  7. 3. 2023 22:40
DobroDárce
500 Kč  •  7. 3. 2023 19:51
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  7. 3. 2023 19:38
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  7. 3. 2023 18:14
DobroDárce
1 000 Kč  •  7. 3. 2023 14:53
Laskavý dárce
600 Kč  •  7. 3. 2023 14:38
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  7. 3. 2023 12:47
Milý dárce
300 Kč  •  7. 3. 2023 12:31
Laskavý dárce
300 Kč  •  7. 3. 2023 12:04
Milý dárce
300 Kč  •  6. 3. 2023 21:09
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  6. 3. 2023 21:02
Milý dárce
600 Kč  •  6. 3. 2023 19:03
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  6. 3. 2023 15:48
Dárce, který je pro každou dobrost
2 500 Kč  •  6. 3. 2023 13:48
Milý dárce
100 Kč  •  6. 3. 2023 13:16
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  6. 3. 2023 11:14
Velkorysý dárce
600 Kč  •  6. 3. 2023 10:36
Laskavý dárce
300 Kč  •  6. 3. 2023 9:39
Laskavý dárce
600 Kč  •  6. 3. 2023 9:02
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  6. 3. 2023 5:53
Milý dárce
1 000 Kč  •  5. 3. 2023 20:34
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  5. 3. 2023 17:54
Štědrý dárce
400 Kč  •  5. 3. 2023 15:37
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  5. 3. 2023 14:49
Velkorysý dárce
10 000 Kč  •  4. 3. 2023 23:27
Milý dárce
600 Kč  •  4. 3. 2023 23:22
Milý dárce
1 000 Kč  •  4. 3. 2023 20:54
Laskavý dárce
600 Kč  •  4. 3. 2023 20:07
Milý dárce
1 000 Kč  •  4. 3. 2023 19:40
Martina
500 Kč  •  4. 3. 2023 17:32
Držte se
Laskavý dárce
600 Kč  •  4. 3. 2023 15:53
Milý dárce
600 Kč  •  4. 3. 2023 13:39
DobroDárce
1 000 Kč  •  4. 3. 2023 9:16
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  3. 3. 2023 19:18
Jana N.
2 000 Kč  •  3. 3. 2023 15:59
Držím Vám palce!
Milý dárce
600 Kč  •  3. 3. 2023 10:14
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  3. 3. 2023 5:31
Štědrý dárce
300 Kč  •  2. 3. 2023 15:34
DobroDárce
300 Kč  •  2. 3. 2023 15:02
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  2. 3. 2023 14:17
Laskavý dárce
300 Kč  •  2. 3. 2023 11:22
Laskavý dárce
300 Kč  •  2. 3. 2023 10:18
Štědrý dárce
300 Kč  •  2. 3. 2023 9:39
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  2. 3. 2023 6:04
Dobrosrdečný dárce
3 500 Kč  •  2. 3. 2023 5:36
Dárce, který je pro každou dobrost
50 Kč  •  1. 3. 2023 23:34
Velkorysý dárce
500 Kč  •  1. 3. 2023 23:02
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  1. 3. 2023 23:00
Tomáš Š.
500 Kč  •  1. 3. 2023 17:59
Držím palce Filipe, snáď aj tá moja trocha pomôže.
Velkorysý dárce
600 Kč  •  1. 3. 2023 14:05
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  1. 3. 2023 13:19
Štědrý dárce
300 Kč  •  28. 2. 2023 20:45
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  28. 2. 2023 20:34
Velkorysý dárce
300 Kč  •  28. 2. 2023 14:21
Petr
1 000 Kč  •  28. 2. 2023 6:52
Drž se, chlape!
DobroDárce
600 Kč  •  27. 2. 2023 20:53
DobroDárce
600 Kč  •  27. 2. 2023 19:57
Velkorysý dárce
200 Kč  •  27. 2. 2023 17:23
Velkorysý dárce
10 000 Kč  •  27. 2. 2023 16:56
DobroDárce
100 Kč  •  27. 2. 2023 11:18
Milý dárce
1 000 Kč  •  27. 2. 2023 9:34
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  27. 2. 2023 8:36
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  26. 2. 2023 17:57
Milý dárce
1 000 Kč  •  26. 2. 2023 17:32
Milý dárce
300 Kč  •  26. 2. 2023 8:13
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  25. 2. 2023 14:37
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  25. 2. 2023 10:52
Laskavý dárce
50 Kč  •  25. 2. 2023 9:53
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  25. 2. 2023 8:51
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  25. 2. 2023 8:30
Richard K.
3 500 Kč  •  24. 2. 2023 18:01
Filipe, držte se, ať se sbírka vydaří a auto pak dobře slouží.
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  24. 2. 2023 16:57
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  24. 2. 2023 11:21
DobroDárce
600 Kč  •  23. 2. 2023 20:24
Štědrý dárce
500 Kč  •  23. 2. 2023 8:56
Štědrý dárce
300 Kč  •  23. 2. 2023 8:23
Michal V.
1 000 Kč  •  22. 2. 2023 16:16
Držte se!
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  22. 2. 2023 12:30
Štědrý dárce
150 Kč  •  22. 2. 2023 11:47
Milý dárce
300 Kč  •  22. 2. 2023 11:39
Dárce, který je pro každou dobrost
3 500 Kč  •  22. 2. 2023 11:37
Velkorysý dárce
600 Kč  •  22. 2. 2023 10:13
Štědrý dárce
500 Kč  •  22. 2. 2023 9:56
Edita
600 Kč  •  22. 2. 2023 9:42
Filipe, držím pěsti. Ať je brzy lépe.
Jirka F.
300 Kč  •  21. 2. 2023 20:45
Drzim palce obema.
David
300 Kč  •  21. 2. 2023 17:45
Filipe, držím palce.
Velkorysý dárce
300 Kč  •  21. 2. 2023 11:19
Dárce, který je pro každou dobrost
1 800 Kč  •  21. 2. 2023 11:06
DobroDárce
300 Kč  •  21. 2. 2023 8:15
Laskavý dárce
300 Kč  •  21. 2. 2023 7:57
DobroDárce
300 Kč  •  21. 2. 2023 7:14
Milý dárce
100 Kč  •  21. 2. 2023 0:23
Laskavý dárce
300 Kč  •  20. 2. 2023 22:12
jb
200 Kč  •  20. 2. 2023 21:48
drz se a nic nevzdavat
Laskavý dárce
600 Kč  •  20. 2. 2023 18:38
Laskavý dárce
100 Kč  •  20. 2. 2023 16:05
DobroDárce
1 000 Kč  •  20. 2. 2023 15:14
Štědrý dárce
600 Kč  •  20. 2. 2023 14:32
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  20. 2. 2023 14:01
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  20. 2. 2023 13:06
Velkorysý dárce
600 Kč  •  20. 2. 2023 12:41
Štědrý dárce
600 Kč  •  20. 2. 2023 9:23
Dárce, který je pro každou dobrost
650 Kč  •  20. 2. 2023 9:04
Milý dárce
1 000 Kč  •  20. 2. 2023 8:35
Jakub N.
500 Kč  •  20. 2. 2023 8:31
Nech sa darí :)
Milý dárce
100 Kč  •  20. 2. 2023 7:48
Tomáš
50 Kč  •  17. 2. 2023 14:57
Každá koruna je dobrá
Rossum & Hamilton s.r.o.
3 500 Kč  •  16. 2. 2023 11:32
Hodně sil!
Kristina
500 Kč  •  15. 2. 2023 15:50
Držte se, Filipe, to zvládnete! 🤗
Lenka P.
1 000 Kč  •  15. 2. 2023 9:16
Držte se a pozdravujte pejska😉
Tomáš A.
600 Kč  •  14. 2. 2023 15:02
Mrzí mě, co se Vám stalo.Přeji hodně štěstí. Doufám, že se vybere co nejvíc peněz.
Diana K.
300 Kč  •  14. 2. 2023 11:23
Držte se! Ať se vybere potřebná částka, která Vám pomůže.
SP
300 Kč  •  14. 2. 2023 11:22
Zaro, Filipe! Držím Vám palce! Máte můj velký obdiv!
Eliška
200 Kč  •  14. 2. 2023 11:12
Držte se!
Pit
2 000 Kč  •  10. 2. 2023 14:51
Držím vám oboum palce 😉
Dana
300 Kč  •  9. 2. 2023 19:51
Držte se!
Jaroslav Mrákava
1 000 Kč  •  9. 2. 2023 17:36
Život není lehký tak alespoň něco málo aby se ti ulehčil.
Pavla S.
5 000 Kč  •  9. 2. 2023 9:09
Přeji hodně sil.
Eva Z
300 Kč  •  9. 2. 2023 8:35
Držte se!
Lucie
101 Kč  •  9. 2. 2023 8:03
Hodně sil a hlavně ať se vybere potřebná částka a můžete jezdit
Renata
300 Kč  •  9. 2. 2023 7:14
Přeji Vám spoustu sil, štěstí a ať se podaří nemoc udržet co nejdéle pod kontrolou! ❤️
Jana
200 Kč  •  8. 2. 2023 22:03
Držím palce, ať se podaří auto získat a můžete žít co nejvíc naplno. Pusu fence! Držte se 🙏
Kačka
200 Kč  •  8. 2. 2023 20:37
Držte se nevzdávejte se!
Štědrý dárce
300 Kč  •  8. 2. 2023 20:32
Hodně štěstí, od Viki a Dodíka ❤️
Věra H.
600 Kč  •  8. 2. 2023 19:14
Přeji hodně štěstí a sil
Jiří S.
300 Kč  •  8. 2. 2023 17:58
Držím palce!
Bara
500 Kč  •  7. 2. 2023 21:52
Hodně štěstí!
Iva H.
600 Kč  •  7. 2. 2023 20:05
Zdravím a přeji ať se daří.
Hanka
300 Kč  •  7. 2. 2023 19:28
Držím Vám oběma palce.
Ondra
600 Kč  •  7. 2. 2023 19:17
pro fenku a ať se vám oběma daří
Martina Kociánová
100 Kč  •  7. 2. 2023 3:47
Pejskaři si musí pomáhat ❤️
Katka
100 Kč  •  6. 2. 2023 22:56
Držím vám pěsti 🍀
Kuba
300 Kč  •  6. 2. 2023 21:07
Držím palce!
Štědrý dárce
600 Kč  •  6. 2. 2023 9:11
Drzim palce vsem clenum domacnosti❤️
katy y.
250 Kč  •  5. 2. 2023 22:23
hodne stesti obem!
Klara
600 Kč  •  5. 2. 2023 20:44
Pro Vaši fenku
Laskavý dárce
300 Kč  •  5. 2. 2023 18:43
Drzte se, jste bojovnik a mate muj obdiv!
Maroš
1 000 Kč  •  4. 2. 2023 15:31
Přeju ať vše dobře dopadne jak Vám tak i psovi.
Iva
500 Kč  •  1. 2. 2023 19:29
Přeji ať se povede na automobil vybrat.
Laskavý dárce
300 Kč  •  1. 2. 2023 15:10
Přeji hodně síly a štěstí ❤️🍀
Janet D.
100 Kč  •  1. 2. 2023 0:43
Hodně síly❤️
Elen
500 Kč  •  31. 1. 2023 22:46
Drzte se! ❤️
Nikola Š.
300 Kč  •  31. 1. 2023 14:03
Silvie S.
300 Kč  •  31. 1. 2023 13:43
Přeji vše dobré

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat