Sbírka ukončena:

Podpořte prostřednictvím olomouckého Flop shopu české a slovenské designéry

Vybráno 0 Kč 178 Kč
od 2 dárců
Podpořte prostřednictvím olomouckého Flop shopu české a slovenské designéry
2 dárci
Celkem se zapojilo
89 Kč
Průměrná výše daru
100 Kč
Nejvyšší dar
130 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Podpořte prostřednictvím olomouckého Flop shopu české a slovenské designéry

Vybráno 0 Kč 178 Kč
od 2 dárců
Tvůrce
Flop Shop
Datum přidání
23. 4. 2020

Flop shop vznikl zhruba před osmi lety z nadšení pro tvorbu malých českých návrhářů a designérů. Byl prvním obchodem svého druhu představující jejich tvorbu v Olomouci. Za ty roky se stal olomouckou stálicí, bez které si už leckdo nedokáže centrum města představit. V současné době se o obchod staráme dvě, Vendula a Eliška, obě do Flopu také přispíváme svými autorskými šperky a výrobky. Flop shop je naše srdeční záležitost.

Proč pomoci?

Mnoho lidí si už Olomouc bez Flopu neumí představit. Mnozí se do města pravidelně vracejí, aby nás navštívili a podívali se, jak rosteme. Obchod za tu dobu prodělal mnohé změny, některá období pro něj byla těžší, ale věrní zákazníci ho vždy podpořili a podrželi. Flop shop tak mohl dál dělat radost jim i všem autorům, kteří v něm mohou dostat své výrobky blíže lidem. Zatím se však nikdy nestalo, že by musel být obchod nuceně uzavřen pro své zákazníky, což je pro něj zatím ta nejtěžší zkouška.

Na co peníze použijeme?

Nařízení spojená s koronavirem jsou těžká pro všechny, avšak pro obchod, který musí platit nemalý měsíční nájem a ostatní poplatky mohou být likvidační. My dvě, které Flop vlastníme, uděláme všechno proto, aby pro Vás v Olomouci zůstal. Můžeme nějakou dobu pracovat zadarmo, ale ani to nejde donekonečna. Jakékoli vybrané peníze nám moc pomohou udržet obchod alespoň na nule a nespadnout příliš hluboko do červených čísel, ze kterých se už dostává zpět jen těžko.

Pomozte nám udržet olomoucký Flop shop v provozu, abyste u nás mohli i nadále nakupovat krásné věci od českých a slovenských autorů vyrobené s láskou a příběhem. Abyste si je mohli osahat přímo na prodejně a oblečení si v klidu vyzkoušet.

Zároveň tím podpořte i všech našich 80 prodejců, kteří pro vás své výrobky vytváří a mohou je ve Flopu přímo prezentovat. Protože Flop shop je srdeční záležitost pro všechny. 

Také bychom Vám rády za příspěvek nabídly dárkový poukaz na nákup ve Flop shopu, který můžete využít jak v kamenné prodejně v Olomouci, tak na našem novém eshopu, který jsme aktuálně spustily. Prostřednictvím poukazu podpoříte nejen Flop shop, ale také naše autory, kteří získávají většinu peněz právě z prodeje svých výrobků.

Dárce, který je pro každou dobrost
78 Kč  •  14. 5. 2020 0:25
Laskavý dárce
100 Kč  •  27. 4. 2020 8:43

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám