Podpořme vznik inscenace umělecké skupiny Depresivní děti

Milník 1/4

Teď už máme základ pro kostýmy našich 30 hereček, zvládneme je obléct komplet?

Vybráno 0 Kč 118 275 Kč
37 500 Kč
18 dnů a 4 hodiny
do ukončení

Milník 2/4

Hurá, máme kostýmy, zvládneme podpořit i výpravu?

Vybráno 0 Kč 118 275 Kč
75 000 Kč
18 dnů a 4 hodiny
do ukončení

Milník 3/4

Máme základní vybavení hotelu Chateau Switzerland, dotáhneme to?

Vybráno 0 Kč 118 275 Kč
112 500 Kč
18 dnů a 4 hodiny
do ukončení

Milník 4/4

Můžeme představení doladit k dokonalosti! Děkujeme vám.

Vybráno 0 Kč 118 275 Kč
150 000 Kč
18 dnů a 4 hodiny
do ukončení

Podpořit tento projekt

.

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu

Přispějte 1 500 Kč a více

2 vstupenky na generálku

Buďte první a získejte 2 vstupenky na generální zkoušku, která proběhne 16. září 2020. Budete první diváci. Získáte tak předstih před ostatními, kteří vás již nikdy nedohoní.

Odměna Zbývá 11/20
 • 1 × dvě vstupenky na generální zkoušku
Přispějte 790 Kč a více

Vstupenka na Happy end

Zajistěte si už teď svůj Happy end! Získáte nejen vstupenku na představení, ale i poděkování podepsané režisérem.

Odměna Zbývá 4/15
 • 1× vstupenka na představení
Přispějte 450 Kč a více

Pralinkový set “DEATH IS SWEET”

Set lahodných pralinek speciálně vytvořený pro náš projekt. Pralinky v podobě malých lebek se rozpustí na jazyku stejně jako život před nebeskými branami. Obdržíte i poděkování podepsané režisérem.

Odměna Zbývá 46/50
 • 1 × pralinkový set + poděkování režiséra
Přispějte 2 500 Kč a více

Vstupenka na Happy end + libovolné představení Depresivních dětí

Zakoupením odměny si zajistíte vstupenku na představení Happy end a zároveň si vyberete další představení z repertoáru, který nabízí Depresivní děti. Mimo vstupenky a podepsaného plakátu Happy endu získáte také mimořádně dobrý pocit.

Odměna Zbývá 20/20
 • 1 × vstupenka na Happy end + libovolné představení Depresivních dětí
Přispějte 150 Kč a více

Dobrý pocit a poděkování

Ceníme si vaší pomoci a rádi vám to napíšeme do e-mailu.

Odměna Zbývá 96/100
 • 1 × poděkování
Přispějte 1 500 Kč a více

Prohlídka kláštera Sv. Gabriela / hotelu Chateau Switzerland

Zažijte hotel Chateau Switzerland a především celý klášter sv. Gabriela jinak než běžní klienti. Naše fenomenální scénografky Jana Preková a Martina Zwyrtek vás provedou naší úžasnou lokací, vysvětlí vám svůj přístup k celému projektu a nechají vás zatoulat se v labyrintu místností kláštera sv. Gabriela, včetně kostela s unikátními beuronskými malbami.

Odměna Zbývá 17/20
 • 1 × ojedinělá návštěva kostela s komentovanou procházkou
Přispějte 350 Kč a více

Pohled s motivem našeho projektu a podpisem režiséra

Pošleme vám pohled s motivem našeho projektu. Přijde poštou a podepíše ho náš režisér. Až umře, bude to cenný autogram.

Odměna Zbývá 99/100
 • 1 × pohled s motivem našeho projektu a podpisem režiséra
Přispějte 900 Kč a více

Dárková taška “DEATH IS COOL”

V krásné tašce “Death is cool” naleznete spoustu dárečků: podepsaný plakát Happy endu, fotku tvůrčího týmu v tištěné podobě, set lahodných pralinek “Death is sweet” i speciální víno. Pochutnáte si, potěšíte se a ještě nám pomůžete.

Odměna Zbývá 28/30
 • 1 × dárková taška (set pralinek, víno, podepsaný plakát a fotka tvůrčího týmu v tišněné podobě)
Přispějte 250 Kč a více

Poděkování a naše fotka

Zašleme vám děkovný e-mail s fotografií našeho týmu. Můžete ji použít jako spořič obrazovky nebo si ji vytisknout a dát na ledničku, na poličku nebo do své soukromé krypty.

Odměna Zbývá 100/100
 • 1 × poděkování s fotkou
Přispějte 3 000 Kč a více

Designové náušnice

Minimalistické designové náušnice z “fairminded” stříbra ateliéru Juna, který si zakládá na kvalitě, estetické vytříbenosti i ekologické udržitelnosti svých šperků, vás ozdobí stejně jako vědomí, že jste napomohli zrodu naší divadelní inscenace.

Odměna Zbývá 4/4
 • 1 × náušnice z “fairminded” stříbra ateliéru Juna
Přispějte 2 500 Kč a více

Lekce funerální angličtiny

Víte, jak se anglicky řekne „žal“, „rozklad“, „podsvětí” nebo „rozptylová loučka”? Rozumíte monologu hrobníka z Shakespearova Hamleta? Po hodině s naší performerkou Beckou McFadden si osvojíte kompletní funerální angličtinu natolik, že se budete chtít nechat pohřbít v anglosaské oblasti. Lekce proběhne v kruhu do 5 žáků a podávat se bude velmi britský čaj.

Odměna Zbývá 10/10
 • 1 × hodina neobyvklé výuky angličtiny
Přispějte 3 500 Kč a více

Instagramové focení v kulisách představení

Originální set fotografií, které vás zpodobní přímo v kulisách našeho představení, pro vás zhotoví naše performerka Angelina Rud. Vaše tvář ozdobí instagram Depresivních dětí a fotografie vám samozřejmě budou k dispozici i pro vlastní potřebu.

Odměna Zbývá 9/10
 • 1 × originální set fotografií včetně vstupu
Přispějte 4 000 Kč a více

Vaše posmrtná maska

Posmrtná maska se zpravidla odlévá až po skonu, vy máte ale příležitost získat ji už zaživa. Naše performerka a sochařka Veronika Hurtová udělá odlitek vaší tváře, který si můžete vystavit doma v obýváku nebo už nyní v rodinné hrobce. Štěstí přeje připraveným.

Odměna Zbývá 9/10
 • 1 × odlitek tváře za přítomnosti sochařky Veroniky Hurtové
Přispějte 4 500 Kč a více

Workshop minimalistického šperku s Junou

Workshop s Junou, ateliérem unikátních etických šperků. Staňte se na dvě hodiny šperkařem či šperkařkou a vyrobte si za asistence designérky Radky Junové vlastní prstýnek a k němu náušnice do setu. Zda je budete nosit na pohřby, či do divadla, to už záleží jen na vás (v našem projektu lze kombinovat obojí).

Odměna Zbývá 2/2
 • 1 × 2 hodiny výroby šperků s asistencí
Přispějte 5 000 Kč a více

Venčení režiséra

Náš režisér Jakub Čermák má od ledna štěně, krvelačného voříška Mefista, který je cvičen na nahánění a dávení neposlušných herců. Záměr ale úplně nevyšel, takže můžete s Mefistem na hodinové procházce vyvenčit pana režiséra. Ten se bude krom Mefíčka věnovat již pouze vám, vezme vás do kavárny a zahrne vás svými režijními fantaziemi.

Odměna Zbývá 2/5
 • 1 × procházka s panem režisérem
Přispějte 9 000 Kč a více

Dvě VIP vstupenky na premiéru

Tato odměna je sestavena pro divadelní fajnšmekry, kteří si chtějí večer strávený v našem hotelu Chateau Switzerland užít a vychutnat se vším všudy. Součástí vaší odměny budou nejen 2 VIP vstupenky na premiéru, ale také naše speciální občerstvení, výjimečná dárková sada a především účast na popremiérovém večírku. Ideální koupě, pokud chcete překvapit svou drahou polovičku, ale také ideální příležitost, jak ji třeba poslat na smrt.

Odměna Zbývá 19/20
 • 1 × dvě VIP vstupenky na premiéru představení
Přispějte 12 000 Kč a více

Operní koncert u vás doma, na zahradě či ve firmě

Koncert operní divy Evy Kývalové ve vašem obýváku, na zahradě nebo večírku. Eva pro vás vypustí slavíka ze svého hrdla v jedné ze dvou variant programu v délce 45 minut – buď operní gala (Mozart, Verdi, Donizetti, Strauss, Massenet), či písňový recitál (Dvořák, Janáček, Bernstein, Martinů, Schuman…) Nechte klasickou hudbu nadchnout nejen sebe, ale i své přátele. 

Odměna Zbývá 3/3
 • 1 × koncert
Přispějte 15 000 Kč a více

Herecká role

Staňte se naší hereckou hvězdou. Zažijte potlesk. Zažijte divadelní euforii. Zažijte nadpozemský řev našeho režiséra. Na dvou zkouškách se připravíte, a pak odehrajete svou roli po boku ostatních. Navíc dostanete vstupenku na reprízu, ať se na vás může přijít podívat partner, maminka nebo závistivá sousedka. ALE POZOR! Tato odměna je určena pouze ženám. Mužům, bohužel, nemůže být umožněno v představení vystupovat.

Odměna Zbývá 4/4
 • 1 × divadelní role
Přispějte 30 000 Kč a více

Párty Depresivních dětí u vás doma

Nejlepší je domácí. Uspořádáme vám domácí párty a postaráme se o netradiční zábavu. Ať už u vás doma, nebo v jiném prostoru. Připravíme krátký divadelní výstup. Budeme konverzovat, bavit a hýčkat vás i vaše přátele. Naše herečky ozdobí váš večírek, náš režisér vám bude lichotit. Společné téma nalezneme snadno, protože získáte i dvě vstupenky na premiéru Happy endu. Přesvědčte se, že nuda není na našem repertoáru.

Odměna Zbývá 2/3
 • 1 × párty
Přispějte 50 000 Kč a více

Partner projektu

Budeme vás milovat! Jsme v zásadě monogamní a naši partneři se mají jako v bavlnce. Lásku a péči projevíme dvěma vstupenkami na premiéru, dvěma na reprízu, umístíme vaše jméno či název společnosti a logo na plakát a poděkujeme na stránkách Depresivních dětí. Účast na slavnostním večírku a rautu je samozřejmostí. K tomu ještě přihodíme dárkovou tašku a merch Happy endu.

Odměna Zbývá 3/3
 • 1 × partnerství
Tvůrce
Depresivní děti touží po penězích
Datum přidání
23. 7. 2020

Co je to Happy end v hotelu Chateau Switzerland?

Jedinečný divadelní počin umělecké skupiny Depresivní děti touží po penězích, který můžete pomoci uskutečnit a zároveň získat některou z atraktivních odměn.

Geniální lokace bývalého klášter sv. Gabriela na Smíchově se promění v luxusní hotel Chateau Switerzland, kde si diváci mohou užít svůj mimořádný makabrózní večer

Čeká vás operní koncert, filozofická masterclass, poslední večeře v restauraci, varieté Le Petite Mort...

100 diváků ~ 30 hereček ~ 15 druhů smrti ~ 6 večerů ~ 1 život ~ 150 000 Kč od vás


Kdo za projektem stojí?

Umělecký gang Depresivní děti touží po penězích, který od roku 2004 realizuje řadu výjimečných uměleckých projektů. 

Věnujeme se jak divokým adaptacím klasiky (120 dnů Sodomy, Naši furianti, Maryša mlčí), tak interaktivnímu a imerzivnímu divadlu (Bordel L'Amour, Marie Stuartovna – Anatomie dramatu). 

Nezvyklá prostředí oživujeme uměním, reagujeme na současná společenská témata, vnášíme silné interpretační přístupy, propagujeme a vytváříme progresivní současné umění různých žánrů a druhů (divadlo, literatura, video, film, výtvarné umění). 

Zkrátka obohacujeme kulturní život v republice, a to ve městě i na venkově.

Opakovaně jsme získali nominaci na Cenu Divadelních novin (2018 a 2019). Radost nám udělalo druhé místo na soutěžním festivalu OFFenzíva v Ostravě (2019) i to, že náš frontman Jakub Čermák byl letos oceněn Cenou české divadelní D.N.A. za mimořádný počin na poli nového divadla. 

Podpořme vznik inscenace umělecké skupiny Depresivní děti

Na co konkrétně použijeme získané finance?

Potřebujeme zařídit řadu mimořádných prostor, aby působily jako nejrůznější místnosti luxusního a podivného hotelu Chateau Switzerland.

Diváci v něm budou moci navštívit exkluzivní restauraci Memento, temné varieté La Petite Mort, tajemnou aukční síň Carpe diem, koncertní či divadelní sál i řadu soukromých pokojů – vždy s výhledem na druhý břeh. 

Našich 30 hereček během představení několikrát obmění kostým. 

Prostředky, které získáme prostřednictvím crowdfundingu, proto použijeme na výpravu. Pokud se nám podaří vybrat celkovou částku 150 000 Kč, poputují finance do divadelní výpravy.

Naším přáním je vytvořit dokonalou iluzi. 

Podpořme vznik inscenace umělecké skupiny Depresivní děti
Jakub Čermák
666 Kč  •  14. 8. 2020 11:29
Epitaf: "Nikdy nezabil nikoho, kdo by si to nezasloužil."
Milý přispěvatel
1 500 Kč  •  12. 8. 2020 15:05
Milý přispěvatel
1 500 Kč  •  12. 8. 2020 14:55
Martin B.
1 500 Kč  •  12. 8. 2020 14:49
Nemohl bych snést pocit, kdyby nemohl nejlepší režisér současnosti dohnat své nápady k dokonalosti kvůli takové přízemní věci, jako jsou peníze!
Martin B.
9 000 Kč  •  12. 8. 2020 14:44
Nemohl bych snést pocit, kdyby
Velkorysý přispěvatel
790 Kč  •  11. 8. 2020 15:19
Velkorysý přispěvatel
790 Kč  •  11. 8. 2020 15:17
Zero One Entertainment s.r.o.
39 000 Kč  •  11. 8. 2020 10:36
Od filmu pro divadlo. Dan Reed
Velkorysý přispěvatel
900 Kč  •  10. 8. 2020 18:38
Laskavý přispěvatel
1 500 Kč  •  8. 8. 2020 9:12
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 500 Kč  •  7. 8. 2020 8:08
Dobrosrdečný přispěvatel
790 Kč  •  5. 8. 2020 10:34
Laskavý přispěvatel
900 Kč  •  5. 8. 2020 10:31
Laskavý přispěvatel
20 000 Kč  •  5. 8. 2020 10:19
Laskavý přispěvatel
1 500 Kč  •  4. 8. 2020 11:56
Štědrý přispěvatel
790 Kč  •  3. 8. 2020 20:13
Laskavý přispěvatel
790 Kč  •  3. 8. 2020 20:01
Dobrosrdečný přispěvatel
790 Kč  •  2. 8. 2020 15:56
Dobrosrdečný přispěvatel
790 Kč  •  2. 8. 2020 15:55
Martina Kafu
1 500 Kč  •  1. 8. 2020 18:58
Opravdu moc se těším! Tento typ divadla mi v ČR opravdu chybí.
Dagmar K.
350 Kč  •  31. 7. 2020 22:24
Vypada to skvele! Drzim palce ;-)
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
790 Kč  •  31. 7. 2020 11:33
Jitka a Milan Mašátovi
790 Kč  •  31. 7. 2020 11:28
Těšíme se na vaše představení.
Laskavý přispěvatel
900 Kč  •  31. 7. 2020 9:05
Velkorysý přispěvatel
1 500 Kč  •  30. 7. 2020 11:27
Laskavý přispěvatel
5 000 Kč  •  29. 7. 2020 13:33
Milý přispěvatel
3 500 Kč  •  29. 7. 2020 13:25
Štědrý přispěvatel
780 Kč  •  28. 7. 2020 23:15
Velkorysý přispěvatel
2 000 Kč  •  28. 7. 2020 23:01
Tajný ctitel
4 000 Kč  •  28. 7. 2020 21:56
Nadšený přispěvatel
7 500 Kč  •  28. 7. 2020 21:49
Urcite to bude skvělé, držím palce!
Dobrosrdečný přispěvatel
1 500 Kč  •  28. 7. 2020 19:41
Dobrosrdečný přispěvatel
150 Kč  •  27. 7. 2020 12:58
Lenka Schreiberová
450 Kč  •  26. 7. 2020 12:03
Zlomte vaz! 🙏🙏🙏
Štědrý přispěvatel
300 Kč  •  25. 7. 2020 16:33
Milý přispěvatel
169 Kč  •  25. 7. 2020 0:11
Velkorysý přispěvatel
150 Kč  •  24. 7. 2020 17:17
Dobrosrdečný přispěvatel
1 500 Kč  •  23. 7. 2020 18:34
Velkorysý přispěvatel
450 Kč  •  23. 7. 2020 15:37

Chcete autorovi projektu něco vzkázat?

Milník 1/4

Teď už máme základ pro kostýmy našich 30 hereček, zvládneme je obléct komplet?

Vybráno 0 Kč 118 275 Kč
37 500 Kč
18 dnů a 4 hodiny
do ukončení

Milník 2/4

Hurá, máme kostýmy, zvládneme podpořit i výpravu?

Vybráno 0 Kč 118 275 Kč
75 000 Kč
18 dnů a 4 hodiny
do ukončení

Milník 3/4

Máme základní vybavení hotelu Chateau Switzerland, dotáhneme to?

Vybráno 0 Kč 118 275 Kč
112 500 Kč
18 dnů a 4 hodiny
do ukončení

Milník 4/4

Můžeme představení doladit k dokonalosti! Děkujeme vám.

Vybráno 0 Kč 118 275 Kč
150 000 Kč
18 dnů a 4 hodiny
do ukončení

Podpořit tento projekt

Přispěvatelé

Jakub Čermák
666 Kč  •  14. 8. 2020 11:29
Epitaf: "Nikdy nezabil nikoho, kdo by si to nezasloužil."
Martin B.
1 500 Kč  •  12. 8. 2020 14:49
Nemohl bych snést pocit, kdyby nemohl nejlepší režisér současnosti dohnat své nápady k dokonalosti kvůli takové přízemní věci, jako jsou peníze!
Martin B.
9 000 Kč  •  12. 8. 2020 14:44
Nemohl bych snést pocit, kdyby
Zero One Entertainment s.r.o.
39 000 Kč  •  11. 8. 2020 10:36
Od filmu pro divadlo. Dan Reed
Martina Kafu
1 500 Kč  •  1. 8. 2020 18:58
Opravdu moc se těším! Tento typ divadla mi v ČR opravdu chybí.
Dagmar K.
350 Kč  •  31. 7. 2020 22:24
Vypada to skvele! Drzim palce ;-)
Jitka a Milan Mašátovi
790 Kč  •  31. 7. 2020 11:28
Těšíme se na vaše představení.
Nadšený přispěvatel
7 500 Kč  •  28. 7. 2020 21:49
Urcite to bude skvělé, držím palce!

Kdo další přispěl?

Donio Plus je určeno autorům zajímavých nápadů, které může finančně podpořit kdokoli. Projekty na Donio Plus nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Jak Donio Plus funguje?

1
Donio Plus je určeno projektům, produktům či společnostem.
2
Chcete vyzvat svou komunitu o finanční podporu? Ozvěte se Lucii Hanáčkové: lucie@donio.cz777 835 030
3
Projekt běží, můžete začít vybírat peníze. Pošleme vám tipy, jak na to.
4
Po ukončení vám odešleme 100 % vybrané částky. Stačí dosáhnout alespoň prvního finančního milníku.

Chcete vyzvat svou komunitu o finanční podporu vašeho projektu? Jsme pro každou dobrost.

Napište nám

Skrýt odměny

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu

Přispějte 1 500 Kč a více

2 vstupenky na generálku

Buďte první a získejte 2 vstupenky na generální zkoušku, která proběhne 16. září 2020. Budete první diváci. Získáte tak předstih před ostatními, kteří vás již nikdy nedohoní.

Odměna Zbývá 11/20
 • 1 × dvě vstupenky na generální zkoušku
Přispět
Přispějte 790 Kč a více

Vstupenka na Happy end

Zajistěte si už teď svůj Happy end! Získáte nejen vstupenku na představení, ale i poděkování podepsané režisérem.

Odměna Zbývá 4/15
 • 1× vstupenka na představení
Přispět
Přispějte 450 Kč a více

Pralinkový set “DEATH IS SWEET”

Set lahodných pralinek speciálně vytvořený pro náš projekt. Pralinky v podobě malých lebek se rozpustí na jazyku stejně jako život před nebeskými branami. Obdržíte i poděkování podepsané režisérem.

Odměna Zbývá 46/50
 • 1 × pralinkový set + poděkování režiséra
Přispět
Přispějte 2 500 Kč a více

Vstupenka na Happy end + libovolné představení Depresivních dětí

Zakoupením odměny si zajistíte vstupenku na představení Happy end a zároveň si vyberete další představení z repertoáru, který nabízí Depresivní děti. Mimo vstupenky a podepsaného plakátu Happy endu získáte také mimořádně dobrý pocit.

Odměna Zbývá 20/20
 • 1 × vstupenka na Happy end + libovolné představení Depresivních dětí
Přispět
Přispějte 150 Kč a více

Dobrý pocit a poděkování

Ceníme si vaší pomoci a rádi vám to napíšeme do e-mailu.

Odměna Zbývá 96/100
 • 1 × poděkování
Přispět
Přispějte 1 500 Kč a více

Prohlídka kláštera Sv. Gabriela / hotelu Chateau Switzerland

Zažijte hotel Chateau Switzerland a především celý klášter sv. Gabriela jinak než běžní klienti. Naše fenomenální scénografky Jana Preková a Martina Zwyrtek vás provedou naší úžasnou lokací, vysvětlí vám svůj přístup k celému projektu a nechají vás zatoulat se v labyrintu místností kláštera sv. Gabriela, včetně kostela s unikátními beuronskými malbami.

Odměna Zbývá 17/20
 • 1 × ojedinělá návštěva kostela s komentovanou procházkou
Přispět
Přispějte 350 Kč a více

Pohled s motivem našeho projektu a podpisem režiséra

Pošleme vám pohled s motivem našeho projektu. Přijde poštou a podepíše ho náš režisér. Až umře, bude to cenný autogram.

Odměna Zbývá 99/100
 • 1 × pohled s motivem našeho projektu a podpisem režiséra
Přispět
Přispějte 900 Kč a více

Dárková taška “DEATH IS COOL”

V krásné tašce “Death is cool” naleznete spoustu dárečků: podepsaný plakát Happy endu, fotku tvůrčího týmu v tištěné podobě, set lahodných pralinek “Death is sweet” i speciální víno. Pochutnáte si, potěšíte se a ještě nám pomůžete.

Odměna Zbývá 28/30
 • 1 × dárková taška (set pralinek, víno, podepsaný plakát a fotka tvůrčího týmu v tišněné podobě)
Přispět
Přispějte 250 Kč a více

Poděkování a naše fotka

Zašleme vám děkovný e-mail s fotografií našeho týmu. Můžete ji použít jako spořič obrazovky nebo si ji vytisknout a dát na ledničku, na poličku nebo do své soukromé krypty.

Odměna Zbývá 100/100
 • 1 × poděkování s fotkou
Přispět
Přispějte 3 000 Kč a více

Designové náušnice

Minimalistické designové náušnice z “fairminded” stříbra ateliéru Juna, který si zakládá na kvalitě, estetické vytříbenosti i ekologické udržitelnosti svých šperků, vás ozdobí stejně jako vědomí, že jste napomohli zrodu naší divadelní inscenace.

Odměna Zbývá 4/4
 • 1 × náušnice z “fairminded” stříbra ateliéru Juna
Přispět
Přispějte 2 500 Kč a více

Lekce funerální angličtiny

Víte, jak se anglicky řekne „žal“, „rozklad“, „podsvětí” nebo „rozptylová loučka”? Rozumíte monologu hrobníka z Shakespearova Hamleta? Po hodině s naší performerkou Beckou McFadden si osvojíte kompletní funerální angličtinu natolik, že se budete chtít nechat pohřbít v anglosaské oblasti. Lekce proběhne v kruhu do 5 žáků a podávat se bude velmi britský čaj.

Odměna Zbývá 10/10
 • 1 × hodina neobyvklé výuky angličtiny
Přispět
Přispějte 3 500 Kč a více

Instagramové focení v kulisách představení

Originální set fotografií, které vás zpodobní přímo v kulisách našeho představení, pro vás zhotoví naše performerka Angelina Rud. Vaše tvář ozdobí instagram Depresivních dětí a fotografie vám samozřejmě budou k dispozici i pro vlastní potřebu.

Odměna Zbývá 9/10
 • 1 × originální set fotografií včetně vstupu
Přispět
Přispějte 4 000 Kč a více

Vaše posmrtná maska

Posmrtná maska se zpravidla odlévá až po skonu, vy máte ale příležitost získat ji už zaživa. Naše performerka a sochařka Veronika Hurtová udělá odlitek vaší tváře, který si můžete vystavit doma v obýváku nebo už nyní v rodinné hrobce. Štěstí přeje připraveným.

Odměna Zbývá 9/10
 • 1 × odlitek tváře za přítomnosti sochařky Veroniky Hurtové
Přispět
Přispějte 4 500 Kč a více

Workshop minimalistického šperku s Junou

Workshop s Junou, ateliérem unikátních etických šperků. Staňte se na dvě hodiny šperkařem či šperkařkou a vyrobte si za asistence designérky Radky Junové vlastní prstýnek a k němu náušnice do setu. Zda je budete nosit na pohřby, či do divadla, to už záleží jen na vás (v našem projektu lze kombinovat obojí).

Odměna Zbývá 2/2
 • 1 × 2 hodiny výroby šperků s asistencí
Přispět
Přispějte 5 000 Kč a více

Venčení režiséra

Náš režisér Jakub Čermák má od ledna štěně, krvelačného voříška Mefista, který je cvičen na nahánění a dávení neposlušných herců. Záměr ale úplně nevyšel, takže můžete s Mefistem na hodinové procházce vyvenčit pana režiséra. Ten se bude krom Mefíčka věnovat již pouze vám, vezme vás do kavárny a zahrne vás svými režijními fantaziemi.

Odměna Zbývá 2/5
 • 1 × procházka s panem režisérem
Přispět
Přispějte 9 000 Kč a více

Dvě VIP vstupenky na premiéru

Tato odměna je sestavena pro divadelní fajnšmekry, kteří si chtějí večer strávený v našem hotelu Chateau Switzerland užít a vychutnat se vším všudy. Součástí vaší odměny budou nejen 2 VIP vstupenky na premiéru, ale také naše speciální občerstvení, výjimečná dárková sada a především účast na popremiérovém večírku. Ideální koupě, pokud chcete překvapit svou drahou polovičku, ale také ideální příležitost, jak ji třeba poslat na smrt.

Odměna Zbývá 19/20
 • 1 × dvě VIP vstupenky na premiéru představení
Přispět
Přispějte 12 000 Kč a více

Operní koncert u vás doma, na zahradě či ve firmě

Koncert operní divy Evy Kývalové ve vašem obýváku, na zahradě nebo večírku. Eva pro vás vypustí slavíka ze svého hrdla v jedné ze dvou variant programu v délce 45 minut – buď operní gala (Mozart, Verdi, Donizetti, Strauss, Massenet), či písňový recitál (Dvořák, Janáček, Bernstein, Martinů, Schuman…) Nechte klasickou hudbu nadchnout nejen sebe, ale i své přátele. 

Odměna Zbývá 3/3
 • 1 × koncert
Přispět
Přispějte 15 000 Kč a více

Herecká role

Staňte se naší hereckou hvězdou. Zažijte potlesk. Zažijte divadelní euforii. Zažijte nadpozemský řev našeho režiséra. Na dvou zkouškách se připravíte, a pak odehrajete svou roli po boku ostatních. Navíc dostanete vstupenku na reprízu, ať se na vás může přijít podívat partner, maminka nebo závistivá sousedka. ALE POZOR! Tato odměna je určena pouze ženám. Mužům, bohužel, nemůže být umožněno v představení vystupovat.

Odměna Zbývá 4/4
 • 1 × divadelní role
Přispět
Přispějte 30 000 Kč a více

Párty Depresivních dětí u vás doma

Nejlepší je domácí. Uspořádáme vám domácí párty a postaráme se o netradiční zábavu. Ať už u vás doma, nebo v jiném prostoru. Připravíme krátký divadelní výstup. Budeme konverzovat, bavit a hýčkat vás i vaše přátele. Naše herečky ozdobí váš večírek, náš režisér vám bude lichotit. Společné téma nalezneme snadno, protože získáte i dvě vstupenky na premiéru Happy endu. Přesvědčte se, že nuda není na našem repertoáru.

Odměna Zbývá 2/3
 • 1 × párty
Přispět
Přispějte 50 000 Kč a více

Partner projektu

Budeme vás milovat! Jsme v zásadě monogamní a naši partneři se mají jako v bavlnce. Lásku a péči projevíme dvěma vstupenkami na premiéru, dvěma na reprízu, umístíme vaše jméno či název společnosti a logo na plakát a poděkujeme na stránkách Depresivních dětí. Účast na slavnostním večírku a rautu je samozřejmostí. K tomu ještě přihodíme dárkovou tašku a merch Happy endu.

Odměna Zbývá 3/3
 • 1 × partnerství
Přispět