Sbírka ukončena:

Vitamíny do první linie #vitaminydoprvnilinie

Vybráno 0 Kč 50 Kč
od 1 dárce
Vitamíny do první linie #vitaminydoprvnilinie
1 dárce
Celkem se zapojilo
50 Kč
Průměrná výše daru
50 Kč
Nejvyšší dar
129 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Vitamíny do první linie #vitaminydoprvnilinie

Vybráno 0 Kč 50 Kč
od 1 dárce
Tvůrce
Fruitisimo
Datum přidání
24. 4. 2020

VITAMÍNY DO PRVNÍ LINIE je projekt, který má zásobit energii a podpořit imunitu těm, kteří to stále potřebují nejvíce. Těm, kteří v první linii svádějí boj se zákeřným virem Covid-19.

Balíček #vitaminydoprvnilinie (sendvič, balíček ovoce a 0,3 l čerstvý drink CÉČKO) doručíme za každou stokoronu, tam kde splní svůj účel i užitek.

Jak to vše začalo a proč to děláme?

Volně navazujeme na úspěšný projekt #vitaminovainjekce, který se v polovině dubna podařilo dovršit a díky němu se průběžně dostává (a ještě dostane) dohromady více jak 6 000 čerstvých 0,5l ovocných šťáv ke zdravotníkům a záchranářům (např. pro FN Motol, IKEM, ÚVN Střešovice, Nemocnice Královské Vinohrady, Sedlčany, FN Brno Bohunice, Nemocnice u sv. Anny v Brně a řady dalších). Projekt se setkal se značnou pozitivní odezvou nejen u obdarovaného „vyšťaveného“ zdravotnického personálu, ale také u našich obchodních partnerů, kteří se chtěli zapojit. Přišel tak nápad na nový projekt #vitaminyzdravotnikum, balíček produktů se sendvičem, ovocem a čerstvě odšťavenou šťávou.

Sami lidé, přispěvatelé, nám potvrdili, že chtějí pomáhat s námi. Začaly se šířit prosby a dotazy, jestli nedokážeme dělat více. Nabídky chodily různé, od malých finančních příspěvků až po snahu nabídnout pomocnou ruku v podobě posily naší rozvozové i distribuční sítě. Tohle bylo jasným znamením, že tento typ projektů má smysl.

Nejen díky tomu má nový projekt #vitaminyzdravotnikum ještě větší kapacitu, jelikož se do něj zapojují další 2 silní partneři: Sklizeno a Titbit. Všechny nás totiž spojuje nejen chuť pomáhat, ale také filosofie našich firem, které nabízejí produkty podporující zdravý životní styl. Sestavil se tak balíček 3 produktů:

 • Sklizeno: Sendvič s vaječnou pomazánkou 
 • Titbit: balíček ovoce (banán, pomeranč, jablko, kiwi) 
 • Fruitisimo: drink CÉČKO 0,3l 

Vše výše uvedené připravujeme pouze za surovinové, část personálních nákladů, náklady spojené s logistikou, balením.

Balíček #vitaminydoprvnilinie za 100 Kč, je navržen tak, aby doplnil současným „koronahrdinům“ potřebnou dávku energie i vitamínů. 

Kde všude #vitaminydoprvnilinie budou podporovat imunitu?

Primárně chceme dále podporovat ty nejvytíženější střediska, podaří-li se projektu vybrat dostatek prostředků, rádi rozšíříme o další zasažená místa.

Primární místa určení:

 • Fakultní nemocnice Královské Vinohrady
 • FN Motol
 • Ústřední vojenská nemocnice Praha Střešovice
 • Fakultní nemocnice Brno Bohunice
 • Nemocnice na Bulovce
 • Nemocnice Sedlčany
 • Fakultní nemocnice Plzeň
 • Fakultní nemocnice Hradec Králové

Sekundárními místy určení jsou pečovatelské domy a domovy pro seniory.

Cíl je v tomto ohledu jasný, za pomoci realizované sbírky podpořit co nejvíce zdravotnického personálu a s pomocí příspěvků jednotlivců rozdat #vitaminydoprvnilinie mnohem častěji!

Velkorysý dárce
50 Kč  •  7. 4. 2021 10:10

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám