Auto pro Maximka

Vybráno 0 Kč 655 106 Kč
1 000 000 Kč
4 dny
do ukončení

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět Sdílet

Všechny sbírky ověřujeme

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Jana Motyčková
Datum přidání
4. 10. 2023
Poslední aktualita

26. 10. 2023 13:55

VÍC JAK POLOVINA ❤️🙏🏼❤️

Z celého srdceúžasným lidem za velkou podporu finanční, psychickou a za váš čas věnovaný Maximkovu příběhu❤️. Velmi si toho vážíme 🙏🏼🙏🏼🙏🏼.

Maximek je zdravý. Ve škole si užívá canisku s Edíkem, podzimní tvoření a nově také rehabilitace s paní Hankou. Doma relaxace a odpočinek🙂🍀.

J❤️M❤️L

Zobrazit celou aktualitu

Představení sbírky

Ahoj, jmenuji se Maxim a je mi 12 let. Od narození bojuji s DMO – dětskou mozkovou obrnou. Mám zasažené obě ruce i nohy. Další zdravotní komplikací, která mne trápí je TĚŽKÁ EPILEPSIE – záchvaty mám několikrát za den, což mne hodně vyčerpává a jsem unavený. Můj mentální vývoj je označen za TMR – těžkou mentální retardaci, která odpovídá 4 měsíčnímu dítěti. 

Ve třech letech jsem se smál, mohl jsem sedět na speciální židličce, hrát si s hračkami a sám jíst, ale momentálně už jen ležím a koukám se kolem sebe. Potřebuji 24 hodinovou péči. Od šesti let mám v žaludku zavedenou speciální sondu – PEG, protože jsem už nedokázal polykat žádné jídlo a pití.

Denně mne rodiče vozí do speciální školy, k lékařům, na rehabilitaci, do dětského centra. Pokud to počasí dovolí, rádi jezdíme na výlety. 

Vzhledem k mému těžkému postižení je pro mě jakákoliv manipulace a pohyb s mým tělem nepříjemná a bolí (polohování, oblékání, krmení do sondy, hygiena.)

Nejvíce nepříjemný je pro mě přesun z vozíku do autosedačky a zpět. Vzhledem k tomu, že se toto opakuje několikrát za den, bych si moc přál velké auto s nájezdovou rampou, kam mně máma a táta navezou i s vozíkem. Vlezl by se tam i můj speciální kočár na výlety, odsávačka a další věci, které nezbytně potřebuju. Taky by to byla úleva pro moji maminku, která mně teď musí do auta a zpět přenášet v náručí. 

Proto jsme se rozhodli Vás všechny požádat o pomoc na cestě k pořízení nového velkého auta pro snadnější a bezpečnější přepravu. 

Komu pomůžeme?

Maximek se narodil předčasně, ve 35.týdnu těhotenství, náročným a komplikovaným císařským řezem, bez známek života. Musel být resuscitován. Resuscitace byla sice úspěšná, ale po několika hodinách došlo opět k zástavě dechu.  Nedostatečným okysličením došlo k nevratnému poškození mozku. V té době nám nikdo neřekl, jak velké poškození to bude. Slýchali jsme, že musíme čekat, že čas ukáže. Maximka urgentně převezli na neonatologické oddělení FNO, viděla jsem jej pouze na fotce, protože já sama jsem z kvůli pooperačním komplikacím musela zůstat v nemocnici. Trápilo mne, že jsem nemohla být od první minuty s ním.

 Největší šok přišel pátý den po Maximkově narození. Lékařka mi, mezi dveřmi, chladně a stroze řekla: „BUDETE MÍT POSTIZENÉ DÍTĚ“. „TO MI PŘECE NEMŮŽETE JEN TAK ŘÍCT…“, ale ona se otočila a odešla.  Na tuto situaci nikdy nezapomenu. „TO PŘECE NEMŮŽE BÝT PRAVDA…“, byla jsem sama, plná vzteku, bezmoci, chtělo se mi brečet. V takovém okamžiku se vám v hlavě honí tisíc myšlenek, i na to nejhorší. Ano, chtěla jsem skočit z okna. Díky partnerovi (dnes již manželovi), který za námi oběma dennodenně jezdil, vozilmiminku mléko a seděl hodiny u inkubátoru, jsem to neudělala.

 Po dlouhých deseti dnech mě propustili a já mohla poprvé za Maximkem.

 Bylo to nejhorší období našich životů.  I po těch letech, mi při vzpomínce na tento den buší srdce a hrnou se mi slzy do očí. Přišel den D, kdy jsem měla poprvé vidět svého chlapečka Maximka.

 Celou noc jsem nespala, byla plná strachu, obav, zda to zvládnu, jaké to vlastně bude. Byla jsem nervózní a vůbec jsem nebyla šťastná…

 BYLA TO LÁSKA NA PRVNÍ POHLED. Byl nádherný a hrozně malinký. Domů nás pustili po 4 týdnech, jakmile jsme zvládli krmení a péči o něj.  Tím to pro nás ale nekončilo. Začal kolotoč pravidelných kontrol: neurologie, neurochirurgie, pediatr, oční, ortopedie…

 Od 3 měsíce jsme začali rehabilitovat, Maxim prospíval, ale pomalu. Miloval dlouhé procházky za každého počasí a nejvíc náruč rodičů. Zdálo se, že vše bude dobré… V pátém měsíci se u něj objevily záškuby a záhledy, třesoucí se stavy. Naplno se projevila EPILEPSIE.

Maximek absolvoval několik vyšetřeni EEG, magnetickou rezonanci a CT mozku. Byla mu předepsaná antiepileptika, ale moc mu nezabírala. Proto jsme souhlasili s aplikací kortikoidovékůry, která byla podmíněna dlouhou, 8 týdnu trvající hospitalizaci. Epileptické záchvaty se zmírnily. Tuto léčbu absolvoval ještě jednou, ve dvou letech. Dále užíval léky a my se mohli věnovat jeho vývoji. Maximek prospíval, hezky jedl i pil, s léky také nebyl problém. Užívali jsme si každé volno, chodili na dlouhé procházky sami i s přáteli, jezdili k babičce, do zoo, byli jsme v lázních a trávili čas i se zdravými dětmi.

Ve dvou letech Maximek nastoupil do DRS – dětskéhorehabilitačního stacionáře na denní pobyt s diagnózou:

 • DMO – dětská mozková obrna, centrální kvadruparéza s levostrannou prevalencí

• MR – mentální retardace s vývojovou úrovni do poloviny II.   trimenonu

* Mikrocefalie – těžká, vývojová porucha projevující se předčasným ukončením růstu mozku a obvykle i celé hlavy, hlavním příznakem je malý obvod lebky.

• Sekundární epilepsie – farmakorezistentní

• Dítě s prodělanou hypoxicko-ischemickou encefalopatii v novorozeneckém období – nedostatek kyslíku při porodu

• Oční vada: strabismus – šilhání, astigmatismus – oční vada vzniklá v důsledku nepravidelného zakřivení rohovky. Korekce brýlemi tři dioptrie.

• Neočkovaný, plně na plenách.

Na pobyt v DRS si musel Maximek první tři měsíce zvykat, ale poté si to tam užíval. Součástí denního pobytu byla rehabilitace, ergoterapie a logopedie. Jeho vývoj šel malými krůčky kupředu.  S dopomocí speciální židličky dokázal i sedět a hrát si s hračkami, miloval knížky, nádherně se smál, vnímal okolí. Zvládali jsme i hippoterapii. BYLO TO KRÁSNÉ OBDOBÍ.

Kolem čtvrtého roku věku se Maximkovi zhoršila epilepsie, přibývalo záchvatů. Lékaři museli upravit a navýšit medikaci. Výrazné zlepšení to ale nepřineslo. Byli jsme na konzultaci i v jiné nemocnici, ale také nic.

Maximkův vývoj se prudce zpomalil a po krátkém čase sezastavil. Začal se ve svém vývoji vracet zpět.  Přestával mít zájem o hračky, knížky, přestal používat ručičky, smát se. Zhoršilo se i krmení, měl obtíže s polykáním. Každé jídlo, pití, a hlavně podávání léků, bylo velké trápení a stres pro nás oba. V tomto období musel Maximek podstoupit operaci, kde mu uvolnili podkolenní šlachy a třísla, aby mohl kvalitněji rehabilitovat a pohyb pro něj nebyl tak náročný a bolestivý. Dlouhých pět týdnu měl na obou nožičkách sádry a poté následovala intenzivní rehabilitace v lázních.

 Trápení s jídlem a pitím bylo čím dál větší. Tekutiny a léky jsme museli podávat stříkačkou pomalinku a někdy se ani to nepovedlo. Mixovanou a pevnou stravu jsme dávali po maličkých dávkách a trvalo to dlouho.

Když už trápení s krmením bylo tak velké, dokonce život ohrožující, byl mu v šesti letech zaveden PEG- gastrostomickátuba, sloužící ke krmení speciální nutriční stravou, přímo do bříška.  

 Nechtěli jsme, dlouho jsme zavedení oddalovali. Pro mě to bylo tak nějak nepřirozené. Chtěli jsme to zvládnout bez sondy, ale nešlo to, bylo to velice náročné a vyčerpávající. Nakonec jsme se s PEG sžili a Maximkovi se ulevilo. Hodně nám pomohli právě v dětském rehabilitačním stacionáři.

 Dnes Maximek navštěvuje pátou třídu speciální školy, má to tam moc rád. Paní učitelka a asistentky skvěle zvládají výuku i péči o těžce postižené děti.

Epilepsie se nelepší, už nedrží ani hlavu, je z něj hadrový panáček na úrovni čtyřměsíčního miminka, má těžkou skoliózu, která utlačuje pravou plíci – bývá kvůli tomu často nemocný (letos v létě byl měsíc na dětském ARO se zápalem plic). Od loňského roku jsme začali také používat odsávačku hlenů, aby mohl lépe dýchat. Maximek je plně odkázán na 24 hodinovou péči druhé osoby.

 Snažíme se pro našeho syna dělat vše, co je v našich silách. Zkvalitnit a zpříjemnit mu život co nejlépe.

Je to náš MILÁČEK.

Teď ale potřebujeme i vaši pomoc. 🍀❤️

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Vybrané  peníze použijeme na pořízení nového velkého  automobilu, které nám umožní jednoduše naložit Maximka s vozíčkem a ostatními jemu potřebnými věcmi včetně již zmiňovaného sportovního kočárku. Pokud bude penízků více pořídíme oxygenator a upravíme koupelnu na bezbarierovou. Maximek už nebude muset absolvovat pro něj náročný a hodně nepříjemný přesun z vozíku do autosedačky a zpět, a to několikrát denně, 

Velké auto je pro Maximka důležité, abychom mu zajistili bezpečnější a stabilnější převoz a aspoň malinko zpříjemnili a zkvalitnili už tak náročné žití.

Z celého srdce děkujeme za podporu. ❤️
Přejeme vám hodně zdraví a spokojenosti 🍀

Jana ❤️ Lukáš ❤️ Maximek

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

26. 10. 2023 13:55

VÍC JAK POLOVINA ❤️🙏🏼❤️

Z celého srdceúžasným lidem za velkou podporu finanční, psychickou a za váš čas věnovaný Maximkovu příběhu❤️. Velmi si toho vážíme 🙏🏼🙏🏼🙏🏼.

Maximek je zdravý. Ve škole si užívá canisku s Edíkem, podzimní tvoření a nově také rehabilitace s paní Hankou. Doma relaxace a odpočinek🙂🍀.

J❤️M❤️L

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Dobrosrdečný dárce
10 000 Kč  •  1. 12. 2023 18:30
Markéta K.
5 000 Kč  •  30. 11. 2023 23:07
Máte náš obdiv. Držíme vám palce a ať vám auto slouží. 4M
Tipsport Opavská OV-PORUBA
10 000 Kč  •  30. 11. 2023 17:19
Věrní štamgasti také umí podpořit kamaráda 🍀🍀🍀
Eva Pochylová
3 650 Kč  •  30. 11. 2023 17:09
Dětský Eva Bazárek
Jana a Radim
1 000 Kč  •  27. 11. 2023 20:11
Myslíme na Vás
K+Z+H❤
600 Kč  •  26. 11. 2023 11:20
I
500 Kč  •  25. 11. 2023 11:27
Good luck ❤️
J.H.
2 000 Kč  •  23. 11. 2023 9:14
Maximkovi J.H.
Milý dárce
100 Kč  •  19. 11. 2023 11:39
DobroDárce
2 000 Kč  •  15. 11. 2023 20:40
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  14. 11. 2023 15:19
Velkorysý dárce
500 Kč  •  14. 11. 2023 10:53
Velkorysý dárce
800 Kč  •  13. 11. 2023 13:22
DobroDárce
2 500 Kč  •  11. 11. 2023 23:51
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  11. 11. 2023 21:36
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  11. 11. 2023 1:56
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  10. 11. 2023 18:55
Velkorysý dárce
100 Kč  •  10. 11. 2023 14:48
Laskavý dárce
600 Kč  •  10. 11. 2023 11:55
Milý dárce
300 Kč  •  10. 11. 2023 8:12
Dobrodárkyně
11 984 Kč  •  7. 11. 2023 14:51
Hodně sil a zdaru!
Holky Hruška
1 800 Kč  •  7. 11. 2023 7:27
Míla T.
100 Kč  •  6. 11. 2023 12:05
Alespoň kousíček blize k cili
DobroDárce
2 000 Kč  •  5. 11. 2023 21:18
Patrik Raš
300 Kč  •  5. 11. 2023 12:18
Držete se a hodně sil a štěstí!
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  4. 11. 2023 22:43
Filip
22 Kč  •  4. 11. 2023 22:27
<3
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  4. 11. 2023 21:08
Janicko, Monty a Maxiku at se podari vybrat pro co nejvice na auto s rampou. 😉Drzime palce
Velkorysý dárce
300 Kč  •  3. 11. 2023 22:29
Dárce, který je pro každou dobrost
5 000 Kč  •  1. 11. 2023 19:02
DobroDárce
30 000 Kč  •  1. 11. 2023 14:26
Od K+J+K+O z 🍐
Velkorysý dárce
300 Kč  •  30. 10. 2023 17:12
Andy
500 Kč  •  30. 10. 2023 15:48
Přejí Maxikovy aby mu vůz ulehčil co nejlíp 🥰
DobroDárce
300 Kč  •  30. 10. 2023 10:53
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  30. 10. 2023 7:27
Laskavý dárce
400 Kč  •  29. 10. 2023 18:11
Štědrý dárce
100 Kč  •  29. 10. 2023 17:32
Milý dárce
500 Kč  •  28. 10. 2023 10:11
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  28. 10. 2023 7:35
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  27. 10. 2023 16:36
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  27. 10. 2023 15:21
DobroDárce
1 000 Kč  •  27. 10. 2023 14:43
Laskavý dárce
22 Kč  •  27. 10. 2023 11:28
Štědrý dárce
222 Kč  •  26. 10. 2023 19:15
DobroDárce
22 Kč  •  26. 10. 2023 18:40
bubus
100 Kč  •  26. 10. 2023 18:32
auto co nejdříve
Z
1 000 Kč  •  26. 10. 2023 15:40
Hodně sil celé rodince♡
Daniel
22 Kč  •  26. 10. 2023 14:57
Kazmovo dolar na dobrou věc
Velkorysý dárce
200 Kč  •  26. 10. 2023 9:22
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  25. 10. 2023 22:19
Štědrý dárce
500 Kč  •  25. 10. 2023 20:20
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  25. 10. 2023 19:53
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  25. 10. 2023 19:32
DobroDárce
300 Kč  •  25. 10. 2023 17:57
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  25. 10. 2023 14:57
Milý dárce
2 000 Kč  •  25. 10. 2023 14:23
Milý dárce
150 Kč  •  25. 10. 2023 13:51
Velkorysý dárce
300 Kč  •  25. 10. 2023 13:29
DobroDárce
300 Kč  •  25. 10. 2023 12:47
DobroDárce
100 Kč  •  25. 10. 2023 12:29
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  25. 10. 2023 11:16
DobroDárce
200 Kč  •  25. 10. 2023 10:41
Dárce, který je pro každou dobrost
150 Kč  •  25. 10. 2023 10:33
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  25. 10. 2023 9:47
Laskavý dárce
600 Kč  •  25. 10. 2023 9:07
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  25. 10. 2023 8:56
Štědrý dárce
600 Kč  •  25. 10. 2023 8:22
DobroDárce
100 Kč  •  25. 10. 2023 8:05
DobroDárce
300 Kč  •  25. 10. 2023 7:31
DobroDárce
50 Kč  •  25. 10. 2023 7:16
DobroDárce
200 Kč  •  25. 10. 2023 6:48
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  25. 10. 2023 5:41
Laskavý dárce
100 Kč  •  24. 10. 2023 21:15
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  24. 10. 2023 21:14
DobroDárce
1 000 Kč  •  24. 10. 2023 21:04
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  24. 10. 2023 20:49
Laskavý dárce
250 Kč  •  24. 10. 2023 20:25
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  24. 10. 2023 20:25
Rena
300 Kč  •  24. 10. 2023 19:33
Ať máte auto co nejdříve:):)
DobroDárce
600 Kč  •  24. 10. 2023 18:34
Dárce, který je pro každou dobrost
400 Kč  •  24. 10. 2023 18:09
Štědrý dárce
600 Kč  •  24. 10. 2023 17:51
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  24. 10. 2023 17:50
Štědrý dárce
200 Kč  •  24. 10. 2023 17:47
DobroDárce
300 Kč  •  24. 10. 2023 17:27
Jana M
500 Kč  •  24. 10. 2023 17:18
Maxíku, tobě i tvé rodině velmi fandím. Tvůj příběh mě velmi zasáhl. Přeji mnoho sil
DobroDárce
300 Kč  •  24. 10. 2023 17:12
Štědrý dárce
100 Kč  •  24. 10. 2023 17:04
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  24. 10. 2023 16:56
Velkorysý dárce
600 Kč  •  24. 10. 2023 16:49
Velkorysý dárce
5 000 Kč  •  24. 10. 2023 16:31
Milý dárce
100 Kč  •  24. 10. 2023 9:12
Dárce, který je pro každou dobrost
10 Kč  •  23. 10. 2023 19:08
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  23. 10. 2023 16:27
Laskavý dárce
2 500 Kč  •  23. 10. 2023 13:56
Milý dárce
22 Kč  •  22. 10. 2023 21:52
DobroDárce
22 Kč  •  22. 10. 2023 21:46
DobroDárce
22 Kč  •  22. 10. 2023 21:30
Dobrosrdečný dárce
22 Kč  •  22. 10. 2023 21:29
Dárce, který je pro každou dobrost
22 Kč  •  22. 10. 2023 15:04
Velkorysý dárce
22 Kč  •  22. 10. 2023 14:26
Štědrý dárce
22 Kč  •  22. 10. 2023 13:57
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  21. 10. 2023 15:24
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  21. 10. 2023 14:05
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  20. 10. 2023 16:02
Dobrosrdečný dárce
40 000 Kč  •  20. 10. 2023 14:22
Skener
2 000 Kč  •  20. 10. 2023 13:03
Ať se na auto vybere co nejdříve ;-)
Dárce, který je pro každou dobrost
3 500 Kč  •  20. 10. 2023 13:03
Milý dárce
200 Kč  •  20. 10. 2023 12:48
DobroDárce
300 Kč  •  20. 10. 2023 12:09
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  20. 10. 2023 10:35
Velkorysý dárce
100 Kč  •  20. 10. 2023 9:26
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  19. 10. 2023 17:25
Laskavý dárce
300 Kč  •  19. 10. 2023 17:18
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  19. 10. 2023 14:40
Štědrý dárce
600 Kč  •  18. 10. 2023 22:30
Štědrý dárce
600 Kč  •  18. 10. 2023 21:41
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  18. 10. 2023 19:36
Velkorysý dárce
300 Kč  •  18. 10. 2023 17:37
NF
100 Kč  •  18. 10. 2023 17:36
❤️
Milý dárce
300 Kč  •  18. 10. 2023 10:37
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  18. 10. 2023 7:51
Štědrý dárce
10 000 Kč  •  17. 10. 2023 23:01
Velkorysý dárce
300 Kč  •  17. 10. 2023 19:05
Laskavý dárce
300 Kč  •  17. 10. 2023 19:05
Milý dárce
200 Kč  •  17. 10. 2023 19:02
Laskavý dárce
500 Kč  •  17. 10. 2023 9:04
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  17. 10. 2023 6:53
Štědrý dárce
16 Kč  •  16. 10. 2023 21:06
Dobrosrdečný dárce
16 Kč  •  16. 10. 2023 21:06
Milý dárce
16 Kč  •  16. 10. 2023 21:05
Velkorysý dárce
16 Kč  •  16. 10. 2023 21:04
Štědrý dárce
500 Kč  •  16. 10. 2023 20:49
Štědrý dárce
200 Kč  •  16. 10. 2023 20:37
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  16. 10. 2023 12:49
Milý dárce
5 000 Kč  •  16. 10. 2023 9:50
DobroDárce
2 000 Kč  •  15. 10. 2023 18:53
DobroDárce
1 000 Kč  •  15. 10. 2023 18:45
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  15. 10. 2023 12:54
Laskavý dárce
5 000 Kč  •  15. 10. 2023 9:41
Dobrosrdečný dárce
150 Kč  •  14. 10. 2023 15:21
Velkorysý dárce
100 Kč  •  14. 10. 2023 15:16
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  14. 10. 2023 13:30
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  14. 10. 2023 9:04
Adam a Týna
100 Kč  •  14. 10. 2023 8:27
Ať vše výjde jak má❤️
Motoškolahlučín
1 500 Kč  •  14. 10. 2023 8:07
Držím palce ... ať máte auto co nejdříve
Laskavý dárce
100 Kč  •  13. 10. 2023 21:52
Petřík Závodný
1 000 Kč  •  13. 10. 2023 21:22
Kamarádovi ve zbraní ❤️💋
Iveta Pipeta
500 Kč  •  13. 10. 2023 21:22
Jani držím pěsti ať se vybere na autíčko co nejvíce. Opatrujte se.
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  13. 10. 2023 21:11
DobroDárce
200 Kč  •  13. 10. 2023 21:05
Laskavý dárce
500 Kč  •  13. 10. 2023 21:00
Štědrý dárce
600 Kč  •  13. 10. 2023 20:45
DobroDárce
600 Kč  •  13. 10. 2023 20:23
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  13. 10. 2023 20:09
Laskavý dárce
500 Kč  •  13. 10. 2023 17:05
Velkorysý dárce
200 000 Kč  •  13. 10. 2023 16:26
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  13. 10. 2023 14:22
Jani držte se!!!
Velkorysý dárce
50 Kč  •  13. 10. 2023 14:13
Velkorysý dárce
200 Kč  •  13. 10. 2023 10:22
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  13. 10. 2023 10:04
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  12. 10. 2023 21:47
Milý dárce
300 Kč  •  12. 10. 2023 19:46
Milý dárce
22 Kč  •  12. 10. 2023 1:45
Štědrý dárce
300 Kč  •  11. 10. 2023 22:29
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  11. 10. 2023 21:11
Milý dárce
100 Kč  •  11. 10. 2023 18:31
Laskavý dárce
150 Kč  •  11. 10. 2023 17:28
DobroDárce
100 Kč  •  11. 10. 2023 16:33
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  11. 10. 2023 14:41
Lenka Š.
300 Kč  •  11. 10. 2023 11:22
Kéž bych mohla přispět více! Ať se daří a věřím, že se na auto vybere a bude dobře sloužit. Mám vás ráda, papa L.
Milý dárce
70 Kč  •  11. 10. 2023 10:32
DobroDárce
100 Kč  •  11. 10. 2023 9:23
Laskavý dárce
100 Kč  •  11. 10. 2023 9:09
DobroDárce
1 000 Kč  •  11. 10. 2023 5:40
Štědrý dárce
5 000 Kč  •  10. 10. 2023 21:36
Milý dárce
800 Kč  •  10. 10. 2023 20:35
Velkorysý dárce
5 000 Kč  •  10. 10. 2023 20:16
Štědrý dárce
100 Kč  •  10. 10. 2023 18:18
Štědrý dárce
10 000 Kč  •  10. 10. 2023 18:17
DobroDárce
300 Kč  •  10. 10. 2023 14:39
Milý dárce
300 Kč  •  10. 10. 2023 14:15
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  10. 10. 2023 13:28
DobroDárce
500 Kč  •  10. 10. 2023 13:00
Dobrosrdečný dárce
158 Kč  •  10. 10. 2023 11:47
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  10. 10. 2023 10:46
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  10. 10. 2023 10:35
DobroDárce
1 000 Kč  •  10. 10. 2023 10:35
Edita U.
1 000 Kč  •  10. 10. 2023 9:43
Obdivujeme Vaši sílu a rádi přispíváme Maximkovi i rodičům na potřebné auto *
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  10. 10. 2023 9:14
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  10. 10. 2023 9:01
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  10. 10. 2023 9:01
DobroDárce
300 Kč  •  10. 10. 2023 8:55
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  10. 10. 2023 8:52
Milý dárce
1 000 Kč  •  10. 10. 2023 8:29
Laskavý dárce
600 Kč  •  10. 10. 2023 8:10
DobroDárce
600 Kč  •  9. 10. 2023 23:37
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  9. 10. 2023 22:57
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  9. 10. 2023 22:03
Milý dárce
300 Kč  •  9. 10. 2023 21:47
Markéta M.
15 000 Kč  •  9. 10. 2023 20:35
Obdivuji péči a lásku, kterou dáváte Maximkovi a držím palce,ať se podaří získat prostředky na auto, s nímž společně vyrazíte na spoustu krásných výletů :-)
Velkorysý dárce
500 Kč  •  7. 10. 2023 4:30
🍀
Linda L.
2 000 Kč  •  6. 10. 2023 20:45
Jani, přeji vám mnoho sil a držím pěsti, ať auto pro Maximka můžete pořídit co nejdříve 🙏
DobroDárce
150 Kč  •  6. 10. 2023 18:19
💙💙💙
Jana O.
1 000 Kč  •  6. 10. 2023 14:30
Studio Silueta Havířov
5 000 Kč  •  6. 10. 2023 10:41
Přejeme vám hodně sil a držíme palce, ať se penízky vyberou 🍀
Ivi
300 Kč  •  6. 10. 2023 9:33
Drž se chlapečku, rodičům hodně sil, obdivuji Vás.
N.
200 Kč  •  6. 10. 2023 8:12
Maximovi ať se vede,
AMK Profi-Technic s.r.o.
5 000 Kč  •  6. 10. 2023 6:23
Držíme pěsti, Jani. Markéta
Velkorysý dárce
22 Kč  •  5. 10. 2023 22:21
Hodně štěstí❤️
Josefína
700 Kč  •  5. 10. 2023 13:16
Hodně štěstí
Kája ❤️
2 000 Kč  •  5. 10. 2023 11:51
Ládik
4 000 Kč  •  5. 10. 2023 11:48
Babička Jana
5 000 Kč  •  5. 10. 2023 11:40
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  5. 10. 2023 9:09
Dobrodarce
2 000 Kč  •  5. 10. 2023 8:44
Myslíme na Vás, držte se!
Nikola Jiřincová
50 Kč  •  5. 10. 2023 8:27
Držím palečky. Ať se vybere a autíčko pořídíte..🤩
Kateřina S.
1 000 Kč  •  5. 10. 2023 8:13
Držím palečky ať se co nejdříve podaří koupit auto👍🙂
I
600 Kč  •  4. 10. 2023 23:27
Good luck ❤️
Karel
1 000 Kč  •  4. 10. 2023 21:55
Ať to vyjde.
Sylva
2 000 Kč  •  4. 10. 2023 21:49
Držím palce, Jani
Verča
1 000 Kč  •  4. 10. 2023 21:31
Hodně sil Vám všem😘
Teta Edita a Peťula
5 000 Kč  •  4. 10. 2023 13:52
♥️♥️♥️

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Líbí se vám tato sbírka? Podpořte ji Dobrovýzvou.

Složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.
Jak to funguje

Vzkazy

Markéta K.
5 000 Kč  •  30. 11. 2023 23:07
Máte náš obdiv. Držíme vám palce a ať vám auto slouží. 4M
Tipsport Opavská OV-PORUBA
10 000 Kč  •  30. 11. 2023 17:19
Věrní štamgasti také umí podpořit kamaráda 🍀🍀🍀
Eva Pochylová
3 650 Kč  •  30. 11. 2023 17:09
Dětský Eva Bazárek
Jana a Radim
1 000 Kč  •  27. 11. 2023 20:11
Myslíme na Vás
I
500 Kč  •  25. 11. 2023 11:27
Good luck ❤️
J.H.
2 000 Kč  •  23. 11. 2023 9:14
Maximkovi J.H.
Dobrodárkyně
11 984 Kč  •  7. 11. 2023 14:51
Hodně sil a zdaru!
Míla T.
100 Kč  •  6. 11. 2023 12:05
Alespoň kousíček blize k cili

Kdo další daroval?

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat