Projekt ukončen:

Busy Box pro děti a jejich unavené rodiče

Vybráno 0 Kč 0 Kč
49 000 Kč
 -
0 přispěvatelů
Celkem se zapojilo
0 Kč
Průměrná výše příspěvku
0 Kč
Nejvyšší příspěvek
90 dnů
Vybráno za
Více o tomto projektu

Busy Box pro děti a jejich unavené rodiče

Vybráno 0 Kč 0 Kč
49 000 Kč
Zakladatel
Andrea Kotorová
Datum přidání
13. 12. 2023

Představení projektu

Busy Box

pro človíčky s malýma ručičkama ale velkou představivostí!

V jednoduchosti je krása, začnu tedy velice jednoduše. Projekt nosím ve své mysli již několik týdnů, nemohu z toho spát, nemohu přestat být tak (až úděsně) nadšená. Konečně. Konečně mi došlo, co chci dělat, jaké je mé poslání a co mi ještě chybělo. 

Busy Box. Boxík plný senzorických a tématických hraček pro rozvoj dětské mysli, jemné motoriky a jejich kouzelného, pohádkového vnitřního světa.

Smyslem Busy Boxu je rozvíjet dětskou mysl, nechat děti být déle dětmi. Zatímco si máma s tátou může dát nohy stůl, vypít kafe, nebo si v klidu popovídat s vědomím, že jejich dítě sedí vedle nich u stolečku a nesnaží se zmrzačit, netahá toaletní papír po bytě, nebo prostě pořád jenom neciví na Binga.

A jako máma dobře vím, že vymýšlet každý den něco může být k zbláznění a někde doma už je možná slyšet televize víc, než dětský smích. A to je škoda.

Pro někoho to totiž může znamenat přemýšlet dopředu, plánovat, připravovat a všechno chystat. A potom zjistit, že k vodovkám chybí štětec, že modelína dávno vyschla, pastelky jsou zlomené a perníčky na zdobení snědl pes.

Projet Busy Box je přesně to, co bych si přála a to nejen pro své děti, ale pro všechny. Cenově naprosto dostupný box který by mamince pravidelně přišel přímo do domácnosti a zajistil tak zábavu na odpoledne která zrovna nejsou naplněna výlety. A to vše za pár korun. 

Busy Box ve kterém by každý týden byla jiná tématická zábava. Busy Box na který by se každý týden těšily dětské ručičky a Busy Box na který by se každý pravidelně těšila i maminka s tatínkem.

Kdo za projektem stojí?

Máma.

Nejsem žádná bláznivá biomatka, netrpím pocitem, že děti mají sedět u dřevěných klacků a mobil nevidět ani z vlaku. 

Jsem máma která ale nemůže týdně nechat děti navštěvovat herny, jsem máma která je někdy trochu unavená, ale šťastná, když vidím své dítě jak tvoří, tvoří si svůj svět, žije v přítomnosti a dělá od každého kousek. A jsem máma která by Busy Box zkrátka chtěla. 

Jsem máma které je líto, že nemůže svým dětem dopřát všechno co je nám na instagramu doporučováno, jsem máma na kterou společnost tlačí, že pokud se slevovým kódem nezakoupím předražené sety hraček od influencerů, nedělám pro své dítě dostatek.

Jsem máma, která „na to“ nemá a pak jí to mrzí.

Jsem normální žena která ví, že takových maminek je mnoho, těch, co chtějí pro své děti víc. Že takových maminek co hledají zábavu, dělají pro ně maximum a kterým by se nejen ve shonu hodilo, aby měly doma vždy připraveno pro své děti něco ke tvoření a zaměstnání jejich mysli.

Busy Box je to, co bych si přála, aby někdo udělal pro mě, pro nás. Pro naše děti. Busy Box je box plný tvoření který si budou moci dovolit naprosto všechny domácnosti.

Busy Box není předraženou krabicí bez duše.

Na co vybrané peníze použijeme?

Projektu Busy Box tak moc věřím, že jsem si naprosto jistá jeho úspěchem. Věřím, že mnoho rodičů ocení jeho potenciál. A protože tomu věřím, nestydím se říct si o pomoc, protože bez pomoci se projekt Busy Boxu zdrží o několik měsíců než z brigády, co mám k rodičovské dovolené, našetřím dostatek peněz na nákup prvních komponentů do Busy Boxíků.

A několik měsíců u dětí znamená strašně moc. 

Webové stránky a marketing jsou naštěstí úlohou ve které jsem se jako samouk dostatečně vzdělala, proto by vybrané peníze putovaly výhradně na tvořící materiály, obalové materiály a několik stovek na tiskárnu a marketing.

Mým snem je dělat tolik Busy Boxů, že budu moct v budoucnu zaměstnat i další maminky a budeme spolu vymýšlet, tvořit, kompletovat a odesílat Busy Boxy do všech domácností.

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Omlouváme se, ale přehled dárců je dočasně nedostupný. Na nápravě pracujeme. Děkujeme za pochopení.

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Vyberte si odměnu

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu