Cestování časem

Vybráno 0 Kč 100 Kč
3 500 000 Kč
57 dnů
do ukončení
Zakladatel
Pavel Žalský
Datum přidání
8. 11. 2023

Představení projektu

Dobrý den, 

jmenuji se Pavel a rád bych Vám představil projekt, který Vám na základě nejmodernějších technologií poskytne zážitek, který by Vás pár let nazpátek ani nenapadl.

Jelikož již 6 let podnikám v cestovním ruchu a turistům vyprávím o historii naši krásné země, vždy jsem si říkal že bych jim to chtěl víc přiblížit. No a najednou přišla pandemie.

 V době pandemie jsem měl hodně času na přemýšlení, co se bude dít až pandemie skončí, v čem podnikat, jestli pokračovat v tom co dělám a stále se mi honila hlavou myšlenka, jak přiblížit historii lidem víc než jen vyprávěním o ní.

Jednoho dne v noci se mi zdál sen o cestování časem. První co mě napadlo, blbost. Jenže já ho měl v hlavě celý den. Když jsem se prokazoval při cestování po ČR že mohu pracovně opustit Prahu, v době největšího omezení, vyrazil jsem do přírody a tam jsem myšlenku dokončil.

Celou dobu pandemie Covidu jsem pracoval na business plánu a na projektu, díky kterému se podíváme do historie a fyzicky se ji projdeme.

Díky moderní technologii se můžeme podívat kamkoli. Do zahraničí, můžeme se podívat na byt který si chceme koupit aniž bychom tam fyzicky stali a nyní i do historie naši země, našeho města či Vaší krásné vesničky. Můžeme být součástí důležitých historických milníků i když většina z nás nebyla ani na světě nebo jsme si v tu dobu hráli s kamarády na dětském hřišti, či běhali po loukách a užívali si dětství🙂.

Jak jsem již napověděl, díky rozšířené realitě a umělé inteligenci, se stanete součástí historických příběhů. Pomocí dobových fotografií, vytvoříme okruhy, které spoji největší a nejzajímavější události které se v naši zemi stali. Každý návštěvník, který si bude chtít okruh projít buď sám, s průvodcem, nebo se skupinou svých přátel, dostane k zapůjčení brýle se softwarem, ve kterých uvidí, jak ta oblast ve které je, vypadala v době důležitých historických událostí. Samozřejmě na prvním místě je bezpečnost, takže v našem projektu bude vidět to co se aktuálně děje kolem nás, ovšem vizuál okolí bude takový, jaký ho budete chtít vidět.

No a jelikož chci poskytnout autentický zažitek, tak za pomoci aplikace v telefonu která bude propojena s brýlemi, při zastávkách na určitých místech uvidíte události které se tam stali. Například na Václavském náměstí, bude v roce 1989 součástí davu v době revoluce, uvidí atentát na Heidricha, vypálení Lidic a mnoho dalších zajímavých událostí. Podmínka bude že to místo bude muset fyzicky navštívit.

Samozřejmě součástí projektu bude hlasový pruvodce, který bude součástí aplikace a který se bude dát napojit na vaše sluchátka a nebo pro početnější skupiny počítáme s průvodci licencovanými, kteří Vám profesionálně poví vše co byste měli vědět :). Kombinace vyprávění historie kterou budete reálně procházet je skvělá.

Jelikož máme spousty pěkných míst s dlouhou historií, nebude Praha a okolí jediným a posledním městem v mém projektu.

Zároveň projekt cestování časem přinese do jakýchkoli měst a vesnic kde není příliš rozvinutý turistický ruch, klienty, turisty a to proto-že, pro ně bude prohlídka nového místa vic zajímavá a lépe si představí kde vlastně jsou a co we tam odehrálo. 🙂

Ovšem, protože výroba software a vývoj stojí peníze, dotace trvají a ja nyní takovým obnosem nedisponuji, prosím Vás o pomoc.  Budete se podílet na vzniku nového projektu který se v zapíše do historie a pokud se dokáže vybrat celá částka, tak bude hotov již v červnu roku 2024. 
Vše bude vyrobeno v ČR. Software, nakup brýlí a firma bude registrovaná v České republice.

Předem děkuji a věřím že se nám společně podaří ukázat celému světu že máme unikátní projekt který nám umožní cestovat časem do historie naši země a ambice jsou velké, samozřejmě se zaměřím na všechny naše kraje, hrady, zámky, vesničky i města.🇨🇿🫶

Jestli jste text dovezli až sem, tak Vám ze srdce děkuji a i malý příspěvek pomůže nastartovat veliký projekt o naši zemi🫶.

Pavel 

Kdo za projektem stojí?

Za projektem stojím já, Pavel Žalský. Jsem jediným vizionářem a zároveň tvůrcem projektu ,,cestování v čase”. Moji obchodní partneři, budou následně představeni. Bude se jednat o softwarové firmy. Všechny mají základ v České republice.

Na co vybrané peníze použijeme?

Peníze budou použity na vývoj software, nákup brýlí a marketing. Zároveň budu usilovat aby se můj projekt stal nástrojem k vzdělávání studentů na základních, středních a vysokých školách a gymnáziích.

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Laskavý přispěvatel
100 Kč  •  8. 11. 2023 16:12

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Vyberte si odměnu

Začínáme cestovat za 100 kč 🫶
Přispějte 100 Kč a více

Začínáme cestovat za 100 kč 🫶

Zbývá 9999/10000

Děkuji že jste se rozhodli přispět krásných 100 Kč. Každá částka pomůže, abychom společně začali psát příběh o naši zemi😊.

Jako poděkování, obdržíte malý dáreček a zároveň budete mít dobrý pocit z pomoci🫶🙂

Zbývá 9999/10000
Začínáme cestovat za  500 kč
Přispějte 500 Kč a více

Začínáme cestovat za 500 kč

Zbývá 10000/10000

Dobrý den, děkuji a vážím si Vašeho finančního příspěvku. Vaše pětisetkoruna, bude dalším stavebním kámenem projektu, který změní pohled na historii naší země 🫶.

Jako poděkování, obdržíte malé překvapení a zároveň budete mít dobrý pocit z Vaší pomoci.🫶😊

Odměna Zbývá 10000/10000

Zazitek cestování v čase a soukromý průvodce.

Začínáme cestovat za 5000 Kč
Přispějte 5 000 Kč a více

Začínáme cestovat za 5000 Kč

Zbývá 5000/5000

Dobrý den, děkuji a moc si vážím všech Vašich příspěvků.

Pomáháte naši zemi, v rozvoji a zároveň měníte s námi všemi, pohled na historii naší země. Za to Vám patří obrovské 🫶.

Jako poděkování za Váš příspěvek, obdržíte  dva vouchery na prohlídku dvou základních okruhů v Praze, které budou spuštěny jako první.

Zbývá 5000/5000
Začínáme cestovat za 50000 Kč
Přispějte 50 000 Kč a více

Začínáme cestovat za 50000 Kč

Zbývá 50/50

Dobrý den, děkuji Vám za Váš finanční příspěvek a Vážím si Vašeho zájmu, pomoci našemu společnému projektu. 

Jako poděkování bych Vám do e-mailové schránky pošlu možnost využít vouchery na jednotlivé okruhy, které budou v průběhu 6 měsíců otevřeny.

Vouchery Vám přijdou na Vaši e-mailovou adresu a vy budete tak první kteří si vyzkouší cestování časem a to v každém novém místě které bude otevřené. Vouchery získá každá osoba 3.

Zbývá 50/50
Cestujeme časem za 200000
Přispějte 200 000 Kč a více

Cestujeme časem za 200000

Zbývá 10/10

Dobrý den, velice si vážím navázání naši společné spolupráce.

Jako poděkování, Vám zašlu VIP silver card, kde budete mít možnost účastnit se všech veřejných námi pořádaných akcí, včetně slavnostního uvedení projektu na trh. Zároveň vždy budete zváni mezi 10 VIP klientů, kteří si budou moci vyzkoušet každý náš projekt a to zcela zdarma.

Zbývá 10/10
Cestujeme v čase za 700000 Kč
Přispějte 200 000 Kč a více

Cestujeme v čase za 700000 Kč

Dobrý den, velice si vážím navázání naši společné spolupráce.

Jako poděkování, Vám zašlu VIP gold card, kde budete mít možnost účastnit se všech veřejných námi pořádaných akcí, včetně slavnostního uvedení projektu na trh. Zároveň vždy budete zváni mezi 5 VIP klientů, kteří si budou moci vyzkoušet každý náš projekt a to zcela zdarma.

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu

Začínáme cestovat za 100 kč 🫶
Přispějte 100 Kč a více

Začínáme cestovat za 100 kč 🫶

Zbývá 9999/10000

Děkuji že jste se rozhodli přispět krásných 100 Kč. Každá částka pomůže, abychom společně začali psát příběh o naši zemi😊.

Jako poděkování, obdržíte malý dáreček a zároveň budete mít dobrý pocit z pomoci🫶🙂

Zbývá 9999/10000
Začínáme cestovat za  500 kč
Přispějte 500 Kč a více

Začínáme cestovat za 500 kč

Zbývá 10000/10000

Dobrý den, děkuji a vážím si Vašeho finančního příspěvku. Vaše pětisetkoruna, bude dalším stavebním kámenem projektu, který změní pohled na historii naší země 🫶.

Jako poděkování, obdržíte malé překvapení a zároveň budete mít dobrý pocit z Vaší pomoci.🫶😊

Odměna Zbývá 10000/10000

Zazitek cestování v čase a soukromý průvodce.

Začínáme cestovat za 5000 Kč
Přispějte 5 000 Kč a více

Začínáme cestovat za 5000 Kč

Zbývá 5000/5000

Dobrý den, děkuji a moc si vážím všech Vašich příspěvků.

Pomáháte naši zemi, v rozvoji a zároveň měníte s námi všemi, pohled na historii naší země. Za to Vám patří obrovské 🫶.

Jako poděkování za Váš příspěvek, obdržíte  dva vouchery na prohlídku dvou základních okruhů v Praze, které budou spuštěny jako první.

Zbývá 5000/5000
Začínáme cestovat za 50000 Kč
Přispějte 50 000 Kč a více

Začínáme cestovat za 50000 Kč

Zbývá 50/50

Dobrý den, děkuji Vám za Váš finanční příspěvek a Vážím si Vašeho zájmu, pomoci našemu společnému projektu. 

Jako poděkování bych Vám do e-mailové schránky pošlu možnost využít vouchery na jednotlivé okruhy, které budou v průběhu 6 měsíců otevřeny.

Vouchery Vám přijdou na Vaši e-mailovou adresu a vy budete tak první kteří si vyzkouší cestování časem a to v každém novém místě které bude otevřené. Vouchery získá každá osoba 3.

Zbývá 50/50
Cestujeme časem za 200000
Přispějte 200 000 Kč a více

Cestujeme časem za 200000

Zbývá 10/10

Dobrý den, velice si vážím navázání naši společné spolupráce.

Jako poděkování, Vám zašlu VIP silver card, kde budete mít možnost účastnit se všech veřejných námi pořádaných akcí, včetně slavnostního uvedení projektu na trh. Zároveň vždy budete zváni mezi 10 VIP klientů, kteří si budou moci vyzkoušet každý náš projekt a to zcela zdarma.

Zbývá 10/10
Cestujeme v čase za 700000 Kč
Přispějte 200 000 Kč a více

Cestujeme v čase za 700000 Kč

Dobrý den, velice si vážím navázání naši společné spolupráce.

Jako poděkování, Vám zašlu VIP gold card, kde budete mít možnost účastnit se všech veřejných námi pořádaných akcí, včetně slavnostního uvedení projektu na trh. Zároveň vždy budete zváni mezi 5 VIP klientů, kteří si budou moci vyzkoušet každý náš projekt a to zcela zdarma.