Sbírka ukončena:

Chemoterapie pro Kuki

Vybráno 0 Kč 51 500 Kč
60 000 Kč
 -
116 dárců
Celkem se zapojilo
444 Kč
Průměrná výše daru
10 000 Kč
Nejvyšší dar
4 dny
Vybráno za
Více o této sbírce

Chemoterapie pro Kuki

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Karolína Kalousová
Datum přidání
19. 1. 2024
Poslední aktualita

6. 2. 2024 15:25

Kuki nás bohužel opustila, ale vaše peníze pomohou dalším ;)

Dobrý den, vím že mnoho z vás mi psalo, jestli je stále možné poslat dar naší Kuki. Bohužel Kuki stav se náhle zhoršil a tak jsme se ni museli po konzultaci s naší veterinářkou rozloučit. Jako onkolog nejlépe věděla jak na tom Kuki je, věděla že jsme se snažili co to šlo i s vaší pomocí ( věděla o naší sbírce ) a o to více nás zdrtilo zjištění, že se Kuki za poslední 3 týdny takto zhoršila a bohužel už ani vidina nového léku by ji nepomohla. S Kuki jsme se rozloučili doma v pátek 26. 1. 2024 dříve než začala mít nesnesitelné bolesti, které by ji už ani léky neutlumily. Poslední dny strávila se svojí milovanou rodinou a řádně se se všemi rozloučila. 

Nicméně ještě jednou bychom chtěli vám všem poděkovat za vaši podporu i za vaše dary. Byli jste neskuteční a díky vám všem se podařilo vybrat 51 500 Kč.  Dlouho jsem přemýšlela co s vybranými penězi udělat. Vaše dary pomohou dále dalším potřebným. Dar jsem rozeslala na spolky, které se zabývají pomocí zvířatům v nouzi.

Odkazy na sbírky vám posílám níže:

Druhá šance pro laboratorní bígly

Pomáhej s úsměvem Jezevčíkům v nuzi

Pomoc opuštěným psím stařečkům

Šmudlina se rozšiřuje – fáze 3

OZ FRBUL

Kde bohužel občanské sdružení nemá svoji sbírku na stránkách, ale pracujeme na tom abych jim mohla poslat zbytek daru ( 11 500 Kč) z vaší sbírky. Už v původním příběhu jsem psala že kdybychom vybrali více peněz než budeme potřebovat, tak bychom je chtěli podpořit. Sleduji je už několik let a jejich práce je úžasná a péče o buldočky dokáže být finančně hodně náročná. Bohužel buldočkové jsou dosti populární plemeno, se kterým se rádo obchoduje a o to větší problémy pak ti chudáčci mají.  Ale není to tak jednoduché jako přispět na sbírky na stránkách DONIO.CZ . Zde si i můžete dohledat že jsem přispěla na sbírky které vám uveřejňuji. 

Doufám že i vy máte rados, že vaše peníze pomáhají dále pejskům v nouzi. Ať už jim pomůžeme rozšířit ŠMUDLINU.  Pomůžeme Bíglúm z laboratoří, kteří tam jsou pro nás všechny ikdyž se mi tedy vůbec nelíbí že něco takového u nás funguje. Pomůžeme  starým pejskům o které je náročné se starat a bohužel málokdo je chce. Ale také pomůžeme zajistit nové prostory pro Jezevčíky v nouzi, kde se starají o hromadu pejsků (především jezevčíků), kteří jsou staří, na vozíčku, i jinak nemocní. Ale kdybyste viděli ty jejich videa tak ani jednomu určitě nechybí chuť žít a dokáží si užívat každou chvíli.

Dar na DONIO posílám ze svých peněz jako poděkování za to že jsme měli možnost díky vám všem pomoci alespoň dalším co to potřebují.

Moc vám děkujeme :)

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení sbírky

Ahoj, jmenuji se Karolína a ráda bych vám představila Kuki, nejúžasnějšího psího parťáka, co jsem si adoptovala před lety a pro kterou bych chtěla udělat tuhle sbírku. Momentálně podstupujeme chemoterapii a byl nám doporučen nový lék, který je finančně velice nákladný.

Kuki podstupuje chemoterapii, která když zabere by ji mohla dát klid na stáří a možnost zemřít stářím a ne v bolestech kvůli rakovině. Kuki by díky tomu mohla s námi zůstat ještě nějakou dobu a užívat si stáří. Kuki jsem si adoptovala před šesti lety, kdy to byla zachráněná fenečka z množírny. Měla své zdravotní problémy, kvůli kterým by už pro dotyčného byla pouze přítěží a to ji „vysvobodilo“. Za celý život co ji znám nikdy nebyla zdravý pes, ale nikdy ji to neomezovalo v tom aby si užívala každý den. Nejdůležitější je, že nikdy díky svému menšímu handicapu neměla bolesti a omezoval ji jen minimálně. Kuki špatně ovládá své tělo, které ji neposlouchá tak jak by mělo a tak často upadává na zem, ráda se o někoho opírá a občas ani neběží přímo rovně. Vše se nesmírně zlepšilo stálým prostředím a tím že nemá takový stres. Je to skvělý parťák a všem co jsme ji poznali změnila život a i pohled na svět. Protože i když nevíme přesně co vše prožila, miluje lidi nade vše a je velmi společenská. Ráda se s námi valí na gauči, chodí na procházky a menší výlety do přírody, odpočívá s námi na zahradě, ráda si hraje se svými hračkami i se svými psími kamarády. I po letech nás dokáže překvapit. Učili jsme se společně chodit po schodech a dokonce se odvážila i s námi jít do vody po břicho a v létě se tak ochladit. Ze všeho nejvíc ale samozřejmě miluje když dostane něco dobrého. Je to prostě skvělý, veselý pes a to i teď kdy má svoji nemoc. Kdybychom neviděli její bouli na krku ve velikosti golfového míčku, ani bychom neřekli že je tak vážně nemocná, protože chuť užívat si vše na sto procent ji neopouští. Užívá si každý den a my si užíváme každý den s ní. Za dobu co ji mám už byl několikrát nějaký problém, kvůli kterému jsme byli na veterině, ale nikdy to nebylo tak zlé jak teď.

Kuki má metastatický adenokarcinom, který se bohužel po první operaci vrátil a podstupuje každé tři týdny chemoterapii. Léčba je finančně dosti náročná, ale snažíme se ze všech sil to nějak zvládnout. Bohužel nikdy nejde vše tak jak bychom chtěli a i přes naši snahu se obáváme, že ji nebudeme moci zajistit nový lék, který nám byl doporučen.

Komu pomůžeme?

Kuki je zachráněná 1O letá fenečka z množírny, kterou jsem si adoptovala před 6 lety. Je to nejúžasnější parťák do života. Všem nám změnila pohled na svět i pohled na to jak vypadají pejsci z nevhodných podmínek. I když na první pohled vypadá jako zdravý pes, tak jím za celou dobu u nás nikdy nebyla, ale nikdy ji to moc neomezovalo. I když své tělo špatně ovládá, ráda chodí na procházky do přírody, hraje si s námi, sama se svými hračkami, i se svými psími kamarády. Miluje válení na zahradě, na gauči, v posteli, v autě… Víceméně miluje cokoli co děláme, hlavně když je s námi a není sama. Samozřejmě ze všeho nejvíc ale miluje jídlo. Bohužel loni v létě se Kuki udělala boule na krku, kterou jsme nechali odstranit, ale vrátila se zpět. Naštěstí ji to ale nijak neomezuje a nebýt boule, nikdo by nevěděl že je Kuki nemocná. Má stále sil na rozdávání, je velmi veselá, energická a o to více nás to motivuje pomoci jí s jejím bojem s rakovinou.  Snažíme se užívat si každý společný den jak jen to jde a chodíme alespoň na malé procházky když není čas. V klidu ujde ale i sedm kilometrů což si myslím je úžasné vzhledem k jejímu věku a nemoci.

Kuki má metastaticný adenokarcinom, který se bohužel po první operaci vrátil. Komplexní přístup ve stádiu tohoto onemocnění zahrnoval radioterapii, následně chirurgii s pooperační chemoterapií. Zprvu jsme byli pro tenhle postup, nakonec jsme ale upustili od radioterapie kvůli Kuki. Víme že špatně snáší prostředí klinik a hlavně jsou pro ni i pro nás velmi těžké její stavy po narkóze. Je ve stresu a tím jak už normálně špatně ovládá své tělo, tak stav po narkóze je pro ni opravdu utrpení a vidíme jí to na očích i na jejím chování k nám. Opravdu kdyby mohla tak by nám toho rozhodně hodně řekla a poděkovala nám za každou narkózu kterou jsme ji dopřáli. Tak jsme se vzhledem k jejímu chování i věku rozhodli, že ji chceme stresovat co nejméně to jde a zajistit ji důstojné dožití. S cílem zpomalit progresi onemocnění jsme u Kuki zvolili cestu kombinace intravenózní chemoterapie a cílenou léčbu na základě genetického vyšetření nádoru. Genetickým vyšetřením se efekt léčby významně zlepšuje, avšak lék který vyšel jako lék vhodný v kombinování léčby u Kuki, je finančně velmi náročný. Lék se kupuje jednorázově. Vydrží pak na rok léčby, avšak jednorázová částka 60 000 Kč opravdu není málo. Takto velká částka je to protože se používá v humánní ( lidské ) medicíně a my si tím pádem musíme koupit celé balení. Zkoušeli jsme se i domluvit s dalšími majiteli, kteří by tento lék také potřebovali ( chápeme že lék není levný ), ale bohužel ho nechtějí. Tím naše šance na rozdělení nákladů na lék zmizely. Pro Kuki by bylo dobré, kdyby ho mohla začít brát co nejdříve. Bohužel s náklady na dopravu ( jsme z Domažlicka a jezdíme do Prahy ), chemoterapií a vitamíny na podporu imunity, které jsou pro nás momentálně pravidelné měsíční výdaje, nevíme kdy a jestli vůbec dáme dohromady 60 000 Kč na její nový lék. Nebo to dopadne tak, že dáme peníze na lék, ale už ji nebudeme moci zajistit další chemoterapii. Bohužel nám to finančně nevychází tak jak jsme původně mysleli.

Její život se razantně změnil na konci léta, kdy jsme ji nechali vyndat bouli na krku, která se jí bohužel vrátila. Nějakou chvilku jsme hledali někoho kdo by nám uměl poradit co máme dělat. Rozhodně jsme nechtěli čekat na to až ji to začne ohrožovat na životě, protože jsme viděli jak boule na krku roste. Nakonec jsme našli na doporučení lidí kliniku RegiaVet v Praze kam jsme se ihned objednali.V říjnu 2023 ( 13. 10. ) Kuki udělali vstupní onkologické vyšetření a my se dozvěděli jak na tom opravdu je a co nás čeká. Věděli jsme, že to pro nás bude náročné psychicky i finančně. I když jsme měli nějakou představu ohledně toho jak to finančně zvládneme, život nám stejně ukázal že to nebude podle našich představ.O týden později jsme se dozvěděli naše možnosti a Kuki dostala své první léky. My jsme si museli pečlivě promyslet čemu všemu chceme Kuki vystavit a jak to zvládneme. Poté jsme museli nechat odebrat vzorky na klinice v Praze a poslat na genetické sekvenování do Ameriky, kvůli doporučení co nejlepšího léku pro Kuki. A Kuki dostala zároveň svoji první intravenózní chemoterapii ( 25. 11. 2023 ). Od té doby jezdíme každé tři týdny na chemoterapii, kterou si myslíme že snáší dobře.

Naše dny probíhají celkem klidně a bez omezení. Problém je v tom do Kuki dostat všechny léky a vitamíny, protože čím déle to bere, tím více se ve všem rejpe a snaží se tam najít léky. Takže hledáme stále jiné způsoby jak ji to vše podat.  Mlsná na sušené maso ji ale honí stále. Naše dny tedy spočívají v tom dostat do Kuki vše potřebné a jinak si užívat sebe navzájem. Chodit na procházky, jezdit na návštěvy, mlsat dobroty, válet se na gauči a koukat na telku. Každý třetí týden musíme na chemoterapii do Prahy. Týden po chemoterapii a den před další chodíme na krevní testy k našemu veterináři, abychom nemuseli jezdit až do Prahy. Testy ale potřebujeme, abychom věděli jak Kuki reaguje na chemoterapii. Každý den se snažíme jí zajistit vše co potřebuje, ale hlavně ji zahrnujeme láskou stejně jako ona nás.

Tím jak tohle vše zvládá skvěle nám dává neskutečnou sílu za ní bojovat i když to občas není lehké. 

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Celá částka půjde čistě jen na koupi nového léku, případně na léčbu kterou již Kuki má. Bohužel i ostatní léky, kontroly a vyšetření stojí hodně peněz a nevím jak dlouho bude v našich silách to vše finančně zvládnout. I když člověk počítal s tím že to bude finančně náročné, bohužel nikdy nic nejde podle plánu a nevíme jak dlouho budeme schopni to vše finančně zvládnout. Věříme, že bychom tím mohli aspoň zastavit šíření rakoviny a Kuki by mohla zemřít v klidu stářím.

I kdybychom nevybrali cílovou částku tak budeme nesmírně rádi i za to co se vybere, protože každá koruna nám neskutečně pomůže. Sami nevíme jak dlouho Kuki bude bojovat a kolik nás to vše bude ještě stát. Aktuálně se Kuki rozhodně nevzdává a když si odmyslíme bouli, funguje stejně jako před tím než jsme zjistili jak vážné to je. Nechceme to vzdát stejně jako to nevzdává naše Kuki a budeme bojovat dokud to půjde.

Kdybychom dokázali vybrat částku větší tak určitě nemáme v plánu si ji nechat. Budeme se i tak snažit to co nejvíce financovat ze svých peněz, ale občas bohužel musíme platit větší částky najednou a v dost krátkých intervalech a tak bychom peníze použili na léčbu pro Kuki. Po tom co by Kuki už chemoterapii nepotřebovala, bychom zbytek věnovali na OZ FRBUL. Jsou to skvělí lidé, kteří se starají o pejsky v nouzi ( hlavně francouzský buldoček, mopsíci a další kříženci bull plemen ) a my jsme je podpořili aspoň nějakou částkou když jsme mohli a oni potřebovali nějakou pomoc. Odvádí skvělou práci a ta péče o zvířata je opravdu finančně náročná, o čemž jsme se bohužel přesvědčili osobně. A nám jsou buldočci velmi blízcí, protože sami máme jednoho buldočka doma. 

Moc děkujeme všem, kterým není osud naší Kuki lhostejný a vážíme si vaší pomoci, díky které můžeme za Kuki bojovat do posledních chvil. Sami jsme se snažili pomoci ostatním když jsme mohli a tak snad se dostane pomoci i Kuki. Moc vám děkujeme za každou korunu, která Kuki zajistí nový lék, léčbu a potřebnou péči.

To vše děláme, protože ona si zaslouží, abychom za ní bojovali ať to stojí co to stojí. Za to co nám dává každý den, je tohle maličkost, kterou pro ni můžeme udělat. 

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

6. 2. 2024 15:25

Kuki nás bohužel opustila, ale vaše peníze pomohou dalším ;)

Dobrý den, vím že mnoho z vás mi psalo, jestli je stále možné poslat dar naší Kuki. Bohužel Kuki stav se náhle zhoršil a tak jsme se ni museli po konzultaci s naší veterinářkou rozloučit. Jako onkolog nejlépe věděla jak na tom Kuki je, věděla že jsme se snažili co to šlo i s vaší pomocí ( věděla o naší sbírce ) a o to více nás zdrtilo zjištění, že se Kuki za poslední 3 týdny takto zhoršila a bohužel už ani vidina nového léku by ji nepomohla. S Kuki jsme se rozloučili doma v pátek 26. 1. 2024 dříve než začala mít nesnesitelné bolesti, které by ji už ani léky neutlumily. Poslední dny strávila se svojí milovanou rodinou a řádně se se všemi rozloučila. 

Nicméně ještě jednou bychom chtěli vám všem poděkovat za vaši podporu i za vaše dary. Byli jste neskuteční a díky vám všem se podařilo vybrat 51 500 Kč.  Dlouho jsem přemýšlela co s vybranými penězi udělat. Vaše dary pomohou dále dalším potřebným. Dar jsem rozeslala na spolky, které se zabývají pomocí zvířatům v nouzi.

Odkazy na sbírky vám posílám níže:

Druhá šance pro laboratorní bígly

Pomáhej s úsměvem Jezevčíkům v nuzi

Pomoc opuštěným psím stařečkům

Šmudlina se rozšiřuje – fáze 3

OZ FRBUL

Kde bohužel občanské sdružení nemá svoji sbírku na stránkách, ale pracujeme na tom abych jim mohla poslat zbytek daru ( 11 500 Kč) z vaší sbírky. Už v původním příběhu jsem psala že kdybychom vybrali více peněz než budeme potřebovat, tak bychom je chtěli podpořit. Sleduji je už několik let a jejich práce je úžasná a péče o buldočky dokáže být finančně hodně náročná. Bohužel buldočkové jsou dosti populární plemeno, se kterým se rádo obchoduje a o to větší problémy pak ti chudáčci mají.  Ale není to tak jednoduché jako přispět na sbírky na stránkách DONIO.CZ . Zde si i můžete dohledat že jsem přispěla na sbírky které vám uveřejňuji. 

Doufám že i vy máte rados, že vaše peníze pomáhají dále pejskům v nouzi. Ať už jim pomůžeme rozšířit ŠMUDLINU.  Pomůžeme Bíglúm z laboratoří, kteří tam jsou pro nás všechny ikdyž se mi tedy vůbec nelíbí že něco takového u nás funguje. Pomůžeme  starým pejskům o které je náročné se starat a bohužel málokdo je chce. Ale také pomůžeme zajistit nové prostory pro Jezevčíky v nouzi, kde se starají o hromadu pejsků (především jezevčíků), kteří jsou staří, na vozíčku, i jinak nemocní. Ale kdybyste viděli ty jejich videa tak ani jednomu určitě nechybí chuť žít a dokáží si užívat každou chvíli.

Dar na DONIO posílám ze svých peněz jako poděkování za to že jsme měli možnost díky vám všem pomoci alespoň dalším co to potřebují.

Moc vám děkujeme :)

22. 1. 2024 5:41

Už jen polovina

Podařilo se vám společně složit už na polovinu léku. Všem vám moc děkujeme. I malá částka nesmírně pomůže když nás bude více. Prosím sdílejte dál 👏🙏💪🐾🍀

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

DobroDárce
200 Kč  •  24. 1. 2024 6:35
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  23. 1. 2024 22:17
:-)
402 Kč  •  23. 1. 2024 22:13
Nemám rád nezaokrouhlené částky :-)
Laskavý dárce
250 Kč  •  23. 1. 2024 21:59
Laskavý dárce
150 Kč  •  23. 1. 2024 21:09
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  23. 1. 2024 20:55
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  23. 1. 2024 20:04
Milý dárce
200 Kč  •  23. 1. 2024 19:46
Dana
300 Kč  •  23. 1. 2024 19:15
Hodně štěstí. ❤️
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  23. 1. 2024 19:09
Laskavý dárce
500 Kč  •  23. 1. 2024 18:58
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  23. 1. 2024 18:48
Štědrý dárce
300 Kč  •  23. 1. 2024 18:41
Milý dárce
100 Kč  •  23. 1. 2024 18:37
Anita
300 Kč  •  23. 1. 2024 18:30
Hodně štěstí 🍀
Štědrý dárce
300 Kč  •  23. 1. 2024 18:25
Štědrý dárce
300 Kč  •  23. 1. 2024 17:34
Laskavý dárce
300 Kč  •  23. 1. 2024 15:31
Milý dárce
50 Kč  •  23. 1. 2024 14:54
Velkorysý dárce
100 Kč  •  23. 1. 2024 14:07
Velkorysý dárce
300 Kč  •  23. 1. 2024 13:51
Nikol G.
300 Kč  •  23. 1. 2024 13:15
Přeji brzké uzdravení :-)
DobroDárce
300 Kč  •  23. 1. 2024 9:37
DobroDárce
300 Kč  •  23. 1. 2024 7:58
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  23. 1. 2024 7:54
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  23. 1. 2024 7:39
Petra & Honza
600 Kč  •  22. 1. 2024 20:44
Placatky musí držet při sobě 🐶
Štědrý dárce
150 Kč  •  22. 1. 2024 20:27
Renáta Ku
400 Kč  •  22. 1. 2024 20:16
Kuki holčičko krásná, Ty jsi bojovnice doufám že se částka vybere rychle ať můžeš léčbu zahájit co nejdřív🙏Držíme ti palce a Lili packy,zvládneš to 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️ Myslíme ba tebe
DobroDárce
300 Kč  •  22. 1. 2024 20:14
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  22. 1. 2024 20:04
LM
500 Kč  •  22. 1. 2024 19:32
Kuki bojuj
Velkorysý dárce
300 Kč  •  22. 1. 2024 18:57
Štědrý dárce
100 Kč  •  22. 1. 2024 17:10
Štědrý dárce
500 Kč  •  22. 1. 2024 15:00
Velkorysý dárce
100 Kč  •  22. 1. 2024 13:45
Velkorysý dárce
100 Kč  •  22. 1. 2024 13:17
Kristyna
100 Kč  •  22. 1. 2024 12:54
Drzim koblizkovi palce!
Dárce, který je pro každou dobrost
50 Kč  •  22. 1. 2024 12:53
❤️
Štědrý dárce
600 Kč  •  22. 1. 2024 12:44
Štědrý dárce
200 Kč  •  22. 1. 2024 12:44
Laskavý dárce
100 Kč  •  22. 1. 2024 12:38
Štědrý dárce
150 Kč  •  22. 1. 2024 12:33
Laskavý dárce
200 Kč  •  22. 1. 2024 12:14
DobroDárce
200 Kč  •  22. 1. 2024 12:11
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  22. 1. 2024 11:35
Lenka
300 Kč  •  22. 1. 2024 11:31
Držím všechny palečky, co mám k brzkému uzdravení ❤️
Štědrý dárce
600 Kč  •  22. 1. 2024 11:08
Laskavý dárce
200 Kč  •  22. 1. 2024 10:25
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  22. 1. 2024 9:45
Milý dárce
40 Kč  •  22. 1. 2024 9:40
Velkorysý dárce
600 Kč  •  22. 1. 2024 9:39
Milý dárce
100 Kč  •  22. 1. 2024 8:50
Dárce, který je pro každou dobrost
3 500 Kč  •  22. 1. 2024 8:03
Velkorysý dárce
100 Kč  •  22. 1. 2024 5:03
Milý dárce
300 Kč  •  22. 1. 2024 5:02
Velkorysý dárce
100 Kč  •  22. 1. 2024 0:22
DobroDárce
500 Kč  •  21. 1. 2024 23:28
DobroDárce
50 Kč  •  21. 1. 2024 22:56
Velkorysý dárce
100 Kč  •  21. 1. 2024 22:51
DobroDárce
300 Kč  •  21. 1. 2024 21:44
Dobrosrdečný dárce
50 Kč  •  21. 1. 2024 21:40
Laskavý dárce
200 Kč  •  21. 1. 2024 21:37
Milý dárce
100 Kč  •  21. 1. 2024 21:22
DobroDárce
50 Kč  •  21. 1. 2024 21:21
Milý dárce
100 Kč  •  21. 1. 2024 21:18
DobroDárce
50 Kč  •  21. 1. 2024 21:11
Laskavý dárce
300 Kč  •  21. 1. 2024 20:44
Milý dárce
500 Kč  •  21. 1. 2024 20:04
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  21. 1. 2024 18:41
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  21. 1. 2024 18:35
Štědrý dárce
100 Kč  •  21. 1. 2024 18:19
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  21. 1. 2024 17:47
Zdenka J.
300 Kč  •  21. 1. 2024 15:54
Držím palce 🤍🐶
Štědrý dárce
300 Kč  •  21. 1. 2024 15:23
Milovnice buldočků
100 Kč  •  21. 1. 2024 13:20
Brzy se uzdrav Kuki!❤️
Lenka H.
200 Kč  •  21. 1. 2024 10:24
Otík drží všechny tlapky
Anička K.
200 Kč  •  21. 1. 2024 10:03
Drž se prdelko❤️
Gary 🐾
500 Kč  •  21. 1. 2024 9:48
Hodně štěstíčka, držíme ✊🙏🍀♥️
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  21. 1. 2024 8:47
Marti a Elvisek
100 Kč  •  21. 1. 2024 8:00
alespon malinko posilam a sdilim dal🐶❤️
Dobrosrdečný dárce
50 Kč  •  21. 1. 2024 6:57
DobroDárce
100 Kč  •  21. 1. 2024 1:15
Velkorysý dárce
600 Kč  •  21. 1. 2024 1:02
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  21. 1. 2024 0:49
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  20. 1. 2024 22:46
DobroDárce
1 000 Kč  •  20. 1. 2024 22:45
DobroDárce
100 Kč  •  20. 1. 2024 22:44
Luk
200 Kč  •  20. 1. 2024 22:38
držíme palce
Štědrý dárce
100 Kč  •  20. 1. 2024 22:28
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  20. 1. 2024 22:22
Verka a Mona Pospíšilky
200 Kč  •  20. 1. 2024 22:15
Uzdrav se placicko
Milý dárce
300 Kč  •  20. 1. 2024 22:07
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  20. 1. 2024 22:07
DobroDárce
100 Kč  •  20. 1. 2024 22:04
DobroDárce
150 Kč  •  20. 1. 2024 22:02
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  20. 1. 2024 21:49
Štědrý dárce
300 Kč  •  20. 1. 2024 20:35
Velkorysý dárce
200 Kč  •  20. 1. 2024 20:15
DobroDárce
200 Kč  •  20. 1. 2024 19:40
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  20. 1. 2024 18:23
Pepík a Vladi
1 000 Kč  •  20. 1. 2024 16:04
Drž s a hodně sil 🫶
Velkorysý dárce
108 Kč  •  20. 1. 2024 15:13
Luďa
200 Kč  •  20. 1. 2024 14:32
Držíme Kuki pěsti
Gabriela P.
100 Kč  •  20. 1. 2024 13:21
Mnoho stest a sily ❤️🙏🏻
Milý dárce
10 000 Kč  •  20. 1. 2024 13:21
Štědrý dárce
50 Kč  •  20. 1. 2024 13:10
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  20. 1. 2024 13:08
Laskavý dárce
300 Kč  •  20. 1. 2024 11:59
DobroDárce
1 000 Kč  •  20. 1. 2024 11:57
Milý dárce
3 500 Kč  •  20. 1. 2024 11:46
Velkorysý dárce
100 Kč  •  20. 1. 2024 11:37
Štědrý dárce
600 Kč  •  20. 1. 2024 11:18
Štědrý dárce
300 Kč  •  20. 1. 2024 10:58
Štědrý dárce
300 Kč  •  20. 1. 2024 10:33
Milý dárce
300 Kč  •  20. 1. 2024 10:25

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat