Chlapeček s neznámou leukodystrofií

Vybráno 0 Kč 83 902 Kč
od 239 dárců
13 dnů
do ukončení

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět Sdílet

Všechny sbírky ověřujeme

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Anna Reimannová
Datum přidání
16. 10. 2023
Poslední aktualita

3. 12. 2023 19:37

GM1

Všem moc děkujeme za podporu!

Tak jsme obrželi odpověď zpět z Amsterdamu. Vypadá to, že v ČR vyhodnotili MRI chybně. Dle nich by se jednalo spíš o GM1 gangliosidózu. Pokusíme se jejich diagnózu potvrdit v ČR, pokud to půjde. 

Tato diagnóza s sebou nese dobrou a špatnou zprávu. Špatná je, že je extrémně rychle progresivní a miminka s tímto typem se nedožívají více než 2–3 let. 

Ta dobrá zpráva je, že před necelým rokem se započala v zahraničí experimentální genová terapie a zatím vypadá úspěšně. Zda máme šanci se na ni dostat nikdo neví. Nejdříve je potřeba potvrdit diagnózu, a to ideálně co nejdříve, vzhledem k rychlé progresi. 

Představa, že mají v Amsterdamu pravdu, a my bychom čekali 9–12 měsíců na další MRI dle doporučení ČR, tak by se toho možná ani nedočkal…

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení sbírky

Azrael je veselý devítiměsíční chlapeček, plný života. Rád se směje, miluje svoji sestřičku, je zvědavý a vše ho zajímá.

Od narození má ale zdravotní problémy – nemohl otevřít dokořán pusinku a ani se kojit, ani pít z lahvičky, ale vyšetření dlouho nikam nevedla. 

V 5m mu byla diagnostikována mírná forma Pierre Robinovi sekvence. 

V 7m byly provedeny testy metabolických vad a MRI. Když přišly výsledky, svět se nám otočil vzhůru nohama

Nález na MRI svědčí pro Leukodystrofii. O jaký typ se jedná zatím nikdo nedokáže říct, nicméně všechny jsou progresivní.  Zároveň se vyskytla i metabolická vada, ale opět je potřeba bližší dovyšetření. 

Každý den jezdíme po lékařích a terapiích – fyzioterapie, ergoterapie, kraniosakrální terapie, logoped, neurologie aj. Nyní nás čeká další hospitalizace. Probíhají komplexní genetické testy, zatím ale výsledky nic neprokázaly.

Azrael má i 2,5r starou zdravou sestřičku, která ho nadevše miluje. 

Vzhledem k časové i finační náročnosti péče o syna jsme všechny úspory již vyčerpali. Maminka musela přerušit studium na vysoké škole, kde ji pouze poslední semestr, a tatínek Azýho musel omezit práci na minimum, aby se staral o dceru. 

Finance by byly využité především na terapie a ošetření, dále na doplňky stravy pro syna a potřebné terapeutické pomůcky. 

Komu pomůžeme?

Syn se narodil v termínu, ale poslední dva měsíce v bříšku nerostl. Nikdo netuší, proč tomu tak bylo, placenta i průtoky byly do porodu v pořádku. Od narození neotevřel pusinku dokořán. Nemohl se kojit ani pít z lahvičky. Krmili jsme tedy panákovkou odsátým mlékem. Jezdili jsme od lékaře k lékaři, snažili se přijít na to, proč pusinku neotevře.

V 5 týdnech jsme byli na střižení uzdičky. Několik měsíců jsme jezdili co týden až dva na osteodynamiku, která částečně pomohla, a z půl centimetru otevře již na centimetr a půl, ale stále né zcela. 

V 5m zjištěn submukózní rozštěp měkkého patra 1. typu, vzhledem k ustupující bradičce diagnostikována Pierre Robinova sequence v mírné formě. Nicméně při této kontrole nám doporučili počkat půl roku, že se jeho stav zlepší.


V tu chvíli jsme si také začali všímat, že se zhoršil na bříšku. Přestal pást koníčky, začal přepadávat, objednali jsme se na neurologii a fyzioterapii. 


Tam se čekalo měsíc na EEG a téměř další měsíc na vyšetření. Po vyšetření jsme začali ihned s intenzivním cvičením Vojtovky. Po dvou týdnech se stav nezlepšil a byli jsme odeslaní do nemocnice – hospitalizace a různá vyšetření. 


V 7m tedy proběhlo vyšetření MRI – zjištěna porucha myelinizace bílé hmoty supratentoriálně – nález svědčí pro Leukodystofii. Zároveň se vyskytly nespecifické metabolické poruchy. 

Následně jsme byli odesláni do Prahy na nejlepší dětskou neurologii. I vzhledem k dalšímu těhotenství se začaly urychleně genetické testy, kde zatím nic nenašli. 


Leukodystrofie jsou progresivní onemocnění a stav se bude dle lékařů s největší pravděpodobností zhoršovat. O jaký typ se jedná zatím bohužel nevíme. Nikdo nedokáže říct, kolik má syn času, zda bude někdy schopný chytit hračku, zda bude jednou sedět či chodit. Zda se vůběc dožije dospělost, nebo i jen první třídy. U většiny typů mu postupně budou slábnout svaly, nebude schopný polykat, časem neuvidí, neuslyší, nebude schopný sám dýchat, až odejde…

Stále doufáme, že se někde stala chyba a o leukodystrofii se nejedná. Ale pokud tomu tak opravdu je, chceme, aby čas, který má, využil na plno a zažil co nejvíce krásných momentů.


Aktuální jezdíme na Ergoterapii, Fyzioterapii, Kraniosakrální terapii, Neurologii a ke klinickému logopedovi. Blíží se i termín návštěvy klinického psychologa. 

V budoucnu mohou být potřeba i lázeňské pobyty. 

Azrael má také starší sestřičku – zdravou 2,5r starou holčičku, která ho miluje. Neustále ho objímá, snaží se ho krmit, miluje ho, hraje si s ním, ukazuje hračky, rozesmívá ho. 


Vzhledem k neznámým metabolickým vadám syn přibírá minimálně a jsou potřeba vysokokalorické příkrmy. Denně sní více jak 1kg příkrmů a vypije přibližně 600ml odsátého mléka.. Zároveň potřebuje různé doplňky stravy.

Dcera je zatím malinká a péči také potřebuje. Zároveň časté návštěvy terapeutů a lékařů – 4–5 dní v týdnu, zabírají hodně času a přítel – otec Azýho a Ysery, byl nucen téměř přestat pracovat. To se samozřejmě výrazně odrazilo na financích. 

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Přednostně budou finance využité na terapie, ošetření, terapeutické pomůcky a doplňky stravy. 

Dále také na dopravu na veškerá vyšetření. A základní potřeby pro děti, na které nám vzhledem k situaci zbývá absolutní minimum. 

V budoucnu je pravděpodobné, že budou potřeba i intenzivní rehabilitační pobyty, které nejsou hrazeny zdravotní pojišťovnou a různé další pomůcky. 

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

3. 12. 2023 19:37

GM1

Všem moc děkujeme za podporu!

Tak jsme obrželi odpověď zpět z Amsterdamu. Vypadá to, že v ČR vyhodnotili MRI chybně. Dle nich by se jednalo spíš o GM1 gangliosidózu. Pokusíme se jejich diagnózu potvrdit v ČR, pokud to půjde. 

Tato diagnóza s sebou nese dobrou a špatnou zprávu. Špatná je, že je extrémně rychle progresivní a miminka s tímto typem se nedožívají více než 2–3 let. 

Ta dobrá zpráva je, že před necelým rokem se započala v zahraničí experimentální genová terapie a zatím vypadá úspěšně. Zda máme šanci se na ni dostat nikdo neví. Nejdříve je potřeba potvrdit diagnózu, a to ideálně co nejdříve, vzhledem k rychlé progresi. 

Představa, že mají v Amsterdamu pravdu, a my bychom čekali 9–12 měsíců na další MRI dle doporučení ČR, tak by se toho možná ani nedočkal…

18. 11. 2023 18:30

Amsterdam

Moc všem děkujeme za podporu! Podařilo se nám zkontaktovat Centrum pro leukodystrofie v Amsterdamu a vypadá to, že nás přijmou do péče.

Rozhodnutí lékařů v ČR „čekat 9–12m na další MRI a vyhodnotit z toho“ se jim nelíbí. Nyní prochází výsledky magnetické rezonance ze 7m. Až budeme vědět víc, hned dáme vědět! 

Moc děkujeme za podporu a prosím sdílejte. Možná léčba v Amsterdamu nebude hrazena ze zdravotního pojištění, ale je to pro syna šance. Šance na život. 

4. 11. 2023 9:49

Děkujeme

Děkujeme všem za podporu! Máme za sebou další týdenní hospitalizaci. 

Výsledky lumbálky budou za dva měsíce. Další magnetická rezonance se bude dělat až za dalších 9 měsíců. Do té doby nebudeme vědět, jak rychle to bude progresovat. 

Dle lékařů šance není. Ale my se nevzdáváme a nadále věříme. 

Kontaktovali jsme několik světových center pro leukodystrofie a čekáme na odpovědi. 

Určitě dáme vědět. 

Ještě jednou děkujeme 

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Štědrý dárce
300 Kč  •  27. 11. 2023 22:05
Slávka
500 Kč  •  26. 11. 2023 15:06
Přeju, ať se vše v dobré obrátí. <3
Laskavý dárce
300 Kč  •  18. 11. 2023 19:24
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  18. 11. 2023 19:13
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  18. 11. 2023 12:45
Velkorysý dárce
300 Kč  •  17. 11. 2023 21:41
Milý dárce
100 Kč  •  16. 11. 2023 0:16
Laskavý dárce
600 Kč  •  15. 11. 2023 21:22
Milý dárce
300 Kč  •  15. 11. 2023 20:17
Štědrý dárce
600 Kč  •  15. 11. 2023 10:56
Milý dárce
300 Kč  •  15. 11. 2023 8:13
DobroDárce
100 Kč  •  14. 11. 2023 22:50
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  14. 11. 2023 22:45
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  14. 11. 2023 21:40
Velkorysý dárce
100 Kč  •  14. 11. 2023 21:24
Velkorysý dárce
200 Kč  •  14. 11. 2023 21:09
Velkorysý dárce
100 Kč  •  14. 11. 2023 21:03
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  14. 11. 2023 13:51
DobroDárce
1 000 Kč  •  14. 11. 2023 11:38
Laskavý dárce
100 Kč  •  14. 11. 2023 8:18
Milý dárce
200 Kč  •  14. 11. 2023 7:34
Velkorysý dárce
300 Kč  •  14. 11. 2023 3:05
Laskavý dárce
300 Kč  •  14. 11. 2023 0:57
Milý dárce
50 Kč  •  13. 11. 2023 23:49
Dobrosrdečný dárce
291 Kč  •  13. 11. 2023 23:47
Velkorysý dárce
300 Kč  •  13. 11. 2023 23:05
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  13. 11. 2023 22:55
Milý dárce
600 Kč  •  13. 11. 2023 22:48
DobroDárce
100 Kč  •  13. 11. 2023 22:40
Milý dárce
111 Kč  •  13. 11. 2023 22:35
Štědrý dárce
300 Kč  •  13. 11. 2023 22:28
Velkorysý dárce
100 Kč  •  13. 11. 2023 22:02
Dobrosrdečný dárce
150 Kč  •  13. 11. 2023 21:53
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  13. 11. 2023 17:52
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  13. 11. 2023 16:40
Štědrý dárce
300 Kč  •  13. 11. 2023 16:06
Milý dárce
300 Kč  •  13. 11. 2023 14:09
Milý dárce
300 Kč  •  13. 11. 2023 13:46
Laskavý dárce
300 Kč  •  13. 11. 2023 13:46
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  13. 11. 2023 13:05
Kateřina A.
600 Kč  •  13. 11. 2023 12:26
Všechno štěstí světa.
Štědrý dárce
200 Kč  •  13. 11. 2023 11:52
Laskavý dárce
200 Kč  •  13. 11. 2023 11:30
Velkorysý dárce
100 Kč  •  13. 11. 2023 11:24
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  13. 11. 2023 10:34
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  13. 11. 2023 10:31
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  13. 11. 2023 10:29
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  13. 11. 2023 9:57
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  13. 11. 2023 9:35
DobroDárce
150 Kč  •  13. 11. 2023 9:22
Jitka
600 Kč  •  13. 11. 2023 9:11
♥️jste statečná maminka…oběma chlapečkům přeji jen radost a úsměv na tváři♥️
Milý dárce
300 Kč  •  13. 11. 2023 9:10
Milý dárce
1 000 Kč  •  13. 11. 2023 9:01
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  13. 11. 2023 8:55
Milý dárce
300 Kč  •  13. 11. 2023 8:26
DobroDárce
300 Kč  •  13. 11. 2023 8:17
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  13. 11. 2023 8:11
DobroDárce
100 Kč  •  13. 11. 2023 8:07
Milý dárce
600 Kč  •  13. 11. 2023 8:04
Velkorysý dárce
300 Kč  •  13. 11. 2023 7:56
Milý dárce
100 Kč  •  13. 11. 2023 7:54
Milý dárce
100 Kč  •  13. 11. 2023 7:47
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  13. 11. 2023 7:46
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  13. 11. 2023 7:41
Velkorysý dárce
100 Kč  •  13. 11. 2023 7:22
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  13. 11. 2023 7:12
Laskavý dárce
300 Kč  •  13. 11. 2023 6:59
Milý dárce
1 000 Kč  •  13. 11. 2023 6:52
Laskavý dárce
100 Kč  •  13. 11. 2023 6:48
Velkorysý dárce
300 Kč  •  13. 11. 2023 6:12
Dobrosrdečný dárce
240 Kč  •  13. 11. 2023 5:54
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  12. 11. 2023 21:56
Štědrý dárce
600 Kč  •  12. 11. 2023 11:32
Milý dárce
300 Kč  •  12. 11. 2023 8:18
Laskavý dárce
300 Kč  •  11. 11. 2023 22:30
DobroDárce
100 Kč  •  11. 11. 2023 22:05
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  11. 11. 2023 21:34
Laskavý dárce
300 Kč  •  11. 11. 2023 20:06
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  11. 11. 2023 18:51
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  11. 11. 2023 16:21
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  11. 11. 2023 16:08
Velkorysý dárce
300 Kč  •  11. 11. 2023 14:02
Štědrý dárce
300 Kč  •  11. 11. 2023 13:15
Milý dárce
300 Kč  •  11. 11. 2023 12:38
Laskavý dárce
200 Kč  •  11. 11. 2023 12:17
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  11. 11. 2023 11:43
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  11. 11. 2023 11:34
Štědrý dárce
300 Kč  •  11. 11. 2023 11:17
Milý dárce
150 Kč  •  11. 11. 2023 10:34
DobroDárce
300 Kč  •  11. 11. 2023 10:19
Laskavý dárce
300 Kč  •  11. 11. 2023 9:55
Velkorysý dárce
500 Kč  •  11. 11. 2023 9:22
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  11. 11. 2023 8:48
Štědrý dárce
300 Kč  •  11. 11. 2023 8:39
Velkorysý dárce
100 Kč  •  11. 11. 2023 8:34
Laskavý dárce
300 Kč  •  11. 11. 2023 8:06
Laskavý dárce
600 Kč  •  11. 11. 2023 7:56
Štědrý dárce
300 Kč  •  11. 11. 2023 7:54
Milý dárce
1 000 Kč  •  11. 11. 2023 7:52
Laskavý dárce
600 Kč  •  11. 11. 2023 7:46
Laskavý dárce
300 Kč  •  11. 11. 2023 7:33
PSM Eva
1 111 Kč  •  11. 11. 2023 7:27
Přeji mnoho štěstí a posílám sílu ❤️
DobroDárce
300 Kč  •  11. 11. 2023 6:59
Martina
300 Kč  •  11. 11. 2023 6:55
Drzte se! Preji hodne sil!
Milý dárce
300 Kč  •  11. 11. 2023 6:31
DobroDárce
100 Kč  •  11. 11. 2023 6:07
Dani
111 Kč  •  11. 11. 2023 6:01
Posílám mnoho sil 😘
DobroDárce
111 Kč  •  11. 11. 2023 5:32
Laskavý dárce
600 Kč  •  11. 11. 2023 5:23
E.F.
200 Kč  •  11. 11. 2023 5:03
Hodně štěstí a sil 🩵
DobroDárce
300 Kč  •  11. 11. 2023 3:12
Laskavý dárce
234 Kč  •  11. 11. 2023 1:38
Laskavý dárce
600 Kč  •  11. 11. 2023 1:02
DobroDárce
600 Kč  •  11. 11. 2023 0:32
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  11. 11. 2023 0:30
Velkorysý dárce
200 Kč  •  11. 11. 2023 0:27
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  10. 11. 2023 23:56
Dárce, který je pro každou dobrost
136 Kč  •  10. 11. 2023 23:52
DobroDárce
100 Kč  •  10. 11. 2023 23:47
Milý dárce
300 Kč  •  10. 11. 2023 23:32
Velkorysý dárce
300 Kč  •  10. 11. 2023 23:32
Velkorysý dárce
600 Kč  •  10. 11. 2023 23:30
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  10. 11. 2023 23:30
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  10. 11. 2023 23:29
Dárce, který je pro každou dobrost
777 Kč  •  10. 11. 2023 23:26
Velkorysý dárce
600 Kč  •  10. 11. 2023 23:15
DobroDárce
500 Kč  •  10. 11. 2023 23:08
Laskavý dárce
600 Kč  •  10. 11. 2023 23:04
Laskavý dárce
600 Kč  •  10. 11. 2023 22:54
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  10. 11. 2023 22:49
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  10. 11. 2023 22:47
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  10. 11. 2023 22:45
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  10. 11. 2023 22:33
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  10. 11. 2023 22:31
DobroDárce
300 Kč  •  10. 11. 2023 22:27
Milý dárce
100 Kč  •  10. 11. 2023 22:27
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  10. 11. 2023 22:26
Velkorysý dárce
100 Kč  •  10. 11. 2023 22:26
Katka
777 Kč  •  10. 11. 2023 22:25
Opatrujte se♥️🍀🙏🫂👍
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  10. 11. 2023 22:23
Velkorysý dárce
300 Kč  •  10. 11. 2023 22:21
Laskavý dárce
50 Kč  •  10. 11. 2023 22:20
Milý dárce
100 Kč  •  10. 11. 2023 22:08
Dagmar Součková
300 Kč  •  10. 11. 2023 22:08
Objímám ❤️
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  10. 11. 2023 22:05
Štědrý dárce
3 500 Kč  •  10. 11. 2023 22:04
Štědrý dárce
600 Kč  •  10. 11. 2023 22:01
DobroDárce
300 Kč  •  10. 11. 2023 22:01
Milý dárce
100 Kč  •  10. 11. 2023 22:00
DobroDárce
150 Kč  •  10. 11. 2023 22:00
Štědrý dárce
100 Kč  •  10. 11. 2023 21:56
DobroDárce
200 Kč  •  10. 11. 2023 21:55
Laskavý dárce
300 Kč  •  10. 11. 2023 21:51
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  10. 11. 2023 21:49
Štědrý dárce
150 Kč  •  10. 11. 2023 21:45
Laskavý dárce
300 Kč  •  10. 11. 2023 21:44
Velkorysý dárce
300 Kč  •  10. 11. 2023 21:43
Štědrý dárce
300 Kč  •  10. 11. 2023 21:38
Posílám sílu a objetí celé vaší rodině ❤️
Štědrý dárce
100 Kč  •  10. 11. 2023 21:37
Velkorysý dárce
100 Kč  •  10. 11. 2023 21:36
Velkorysý dárce
100 Kč  •  10. 11. 2023 21:34
Štědrý dárce
200 Kč  •  10. 11. 2023 21:34
Štědrý dárce
300 Kč  •  10. 11. 2023 21:33
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  10. 11. 2023 21:33
Štědrý dárce
100 Kč  •  10. 11. 2023 21:30
Velkorysý dárce
300 Kč  •  10. 11. 2023 21:29
Štědrý dárce
50 Kč  •  10. 11. 2023 21:28
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  10. 11. 2023 21:28
DobroDárce
100 Kč  •  10. 11. 2023 21:27
Milý dárce
300 Kč  •  10. 11. 2023 21:26
Velkorysý dárce
300 Kč  •  10. 11. 2023 21:24
Milý dárce
200 Kč  •  10. 11. 2023 21:23
Štědrý dárce
200 Kč  •  10. 11. 2023 21:19
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  10. 11. 2023 21:18
Milý dárce
600 Kč  •  10. 11. 2023 9:27
Laskavý dárce
150 Kč  •  9. 11. 2023 23:46
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  9. 11. 2023 22:38
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  9. 11. 2023 22:12
Dobrosrdečný dárce
111 Kč  •  9. 11. 2023 21:54
Laskavý dárce
200 Kč  •  9. 11. 2023 19:32
Dárce, který je pro každou dobrost
150 Kč  •  9. 11. 2023 14:32
Velkorysý dárce
50 Kč  •  9. 11. 2023 13:46
Veronika
600 Kč  •  9. 11. 2023 13:07
Milovaní, držím vám palce a prajem veľa síl. Verím, že sa udeje zázrak a Azraelko bude zdravý. Želám Vám to z celého srdca.
Milý dárce
100 Kč  •  9. 11. 2023 10:23
DobroDárce
200 Kč  •  9. 11. 2023 7:31
Štědrý dárce
300 Kč  •  9. 11. 2023 7:30
DobroDárce
150 Kč  •  8. 11. 2023 22:18
Štědrý dárce
111 Kč  •  8. 11. 2023 21:50
Laskavý dárce
100 Kč  •  8. 11. 2023 21:08
DobroDárce
111 Kč  •  8. 11. 2023 21:00
Velkorysý dárce
100 Kč  •  8. 11. 2023 20:59
DobroDárce
300 Kč  •  8. 11. 2023 20:50
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  8. 11. 2023 20:25
Laskavý dárce
100 Kč  •  8. 11. 2023 20:22
DobroDárce
300 Kč  •  8. 11. 2023 20:15
Štědrý dárce
100 Kč  •  8. 11. 2023 20:15
Štědrý dárce
300 Kč  •  29. 10. 2023 9:26
Štědrý dárce
200 Kč  •  28. 10. 2023 20:38
DobroDárce
200 Kč  •  28. 10. 2023 20:01
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  27. 10. 2023 21:17
Nikola Onderová
600 Kč  •  21. 10. 2023 20:39
Ani, je mi to moc líto a D
Pavel K.
500 Kč  •  18. 10. 2023 8:47
Držím palce, bojovníku 🥲🍀

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Líbí se vám tato sbírka? Podpořte ji Dobrovýzvou.

Složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.
Jak to funguje

Vzkazy

Slávka
500 Kč  •  26. 11. 2023 15:06
Přeju, ať se vše v dobré obrátí. <3
Kateřina A.
600 Kč  •  13. 11. 2023 12:26
Všechno štěstí světa.
Jitka
600 Kč  •  13. 11. 2023 9:11
♥️jste statečná maminka…oběma chlapečkům přeji jen radost a úsměv na tváři♥️
PSM Eva
1 111 Kč  •  11. 11. 2023 7:27
Přeji mnoho štěstí a posílám sílu ❤️
Martina
300 Kč  •  11. 11. 2023 6:55
Drzte se! Preji hodne sil!
Dani
111 Kč  •  11. 11. 2023 6:01
Posílám mnoho sil 😘
E.F.
200 Kč  •  11. 11. 2023 5:03
Hodně štěstí a sil 🩵
Katka
777 Kč  •  10. 11. 2023 22:25
Opatrujte se♥️🍀🙏🫂👍

Kdo další daroval?

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat