Sbírka ukončena:

Darujte Coffey čas

Vybráno 0 Kč 31 550 Kč
350 000 Kč
 -
45 dárců
Celkem se zapojilo
701 Kč
Průměrná výše daru
10 000 Kč
Nejvyšší dar
30 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Jakub Ďurica
Datum přidání
4. 9. 2023
Poslední aktualita

17. 9. 2023 16:48

Aktuální info/

Ahoj všem, od zahájení sbírky proběhlo další onkologické vyšetření. Vzhledem k velikosti nádoru už prakticky nešlo jít na ozařování, Cof tedy dostala první chemoterapii a zadali jsme genetické sekvenování nádoru, aby se případně určil lék, který by měl cíleně zabrat. Cof se daří dobře, i když upřímně bylo jí i lépe. 

Nádor v tuto chvíli neroste, ale ani se nezmenšuje. Za týden máme další chemo. Všem moc děkujeme!🐶🤤

/

Hi all, since begining od campaign we were on another oncology examination. Due to size of tumor radiotheraphy was not the best option, so Cof had her first classic chemotheraphy and lab in US started genetical sequencing of tumor so there could be targeting cure. Cof is doing well, but to be honest, she can be better.

Tumor is actually not groving but also not getting smaller. We have scheduled next chemo next week. 

Thank you all very much! 🐶🤤

Zobrazit celou aktualitu

„Kdo jsem? Jmenuju se Coffey, jako kafe, ale napsaný jinak.“

„My name is Coffey. Like the drink, only not spelled the same.“

Jo, jestli jste si vzpomněli po přečtení nadpisu na film Zelená Míle tak se vážně jmenuju úplně stejně jako ten velký pán co uměl léčit, akorát já jsem teď ta, co by léčit potřebovala. Dokonce takového pána už znám (požívá teda přístroje, ne holé ruce) a k tomu aby mě mohl dál léčit vás prosím o pomoc.

/

If you remember movie Green Mile, my name is same as that big guy who can heal. Now I am the one who needs healing, i even know a guy, who can heal me, but with machines, not hands and i need help from you, so he can heal me. 

Letošní jaro, lezou po mě klošové a skáču si přes kaluže. Doma na mě páníček kouká, že mám nějaký divný štípanec na noze. Za pár dní je ze štípance boule. Veterina. Histologie. Podezření na lipom. Roste. Nemůžu moc chodit, trochu to bolí. Veterina. Operace. Výsledek histopatologie útvaru po vyndání: Měkkotkáňový Sarkom. 

/

This spring, i am having fun. Home, my master see weird bite on my leg. Few days later its bigger. Veterinary clinic. Histology. Maybe lipom. It is growing, hurts to walk. Veterinary clinic. Operation. Histopatolgy: soft tissue sarcoma.

Teda útvaru, on to byl spíš míč na rugby. No nic, zotavuju se z operace, prognóza dobrá, až na tu zlou rakovinu, to je prý pěkná potvora. Že se ráda vrací… Pan doktor co mě operoval byl moc šikovný, ale říkal, že to bylo tak velké, že nelze zaručit, že vyndal vše  i s okraji.

/

Size was like rugby ball. I am getting better, prognosis is good. Doctor, who makes operation says, that object was so big, so he can not guarantee, that everything was extracter with copmlete sides, we will see.

Užívám si léto, a najednou koukáme, že ta potvora si ho chce užít taky. Se mnou… Další operace, jsem moc šikovná, pan doktor taky. Musím se rychle zotavit abych mohla do vody což miluju a hlavně taky nastoupit léčbu – elektrochemoterapii. Pár vyšetření, jestli mi ta potvora nevlezla i do plic a do bříška, vše ok, jdeme na to. 3–4 sezení v intervalech dvou týdnů.

/

I am enjoying summer, and we see that somethin is growing again. Next operation, i need to get well soon, so i can swim in water, which i love. and start nwe treatment – electrochemotherapy. Few procedures if i am ok inside and we are starting therapy, 3 or 4 cycles in two week intervals.

Po prvním sezení je mi dobře (nejen tahle fotka je starší, když byste se divili, že nemám jizvu) , hraju si se ségrou na zahradě. No byla jsem tak veselá, že se mi tom místě po zákroku vytvořila podkožní tekutina, tak další sezení posouváme, musí se to doléčit. Nevadí, vše vypadá ok. Druhé sezení, taky pohodička, trochu mě to tedy den poté unavuje a musím jíst nějaké léky jako podporu, nechutnaj mi, takže páničci mi řikaj, že jsem husička, když mi je cpou do krku. Jsem Bloodhound, ne husička, za trest je vždy oslintám. 

/

After first threatment i am getting better, i play with my sister on garden. I was so happy, that some liqid appears in zone after surgery, so i must wait with next electrochemotherapy. I dont want to eat much, bud i am getting still better.

 Před třetím sezením jsem přestala baštit, což obvykle dělám s chutí, jedeme na kontrolu a ty léky, co jsem nechtěla jíst mi rozhodily žaludek. Sezení se posouvá, léky už nebaštím a žaludek už mám zdravý. Akorát teda mezitím se mi zase na boku udělala boule a už víme, že mi tam zase roste ten podkožní sarkom. Na něj už je v téhle fázi další sezení zbytečné…

/

Before third threatment something again appears on my side. So electrochemo is stopped and we are resheduling treatment. Its still possible to heal me, but it will be more expensive.

Jiná léčba je ještě možná, ale dost drahá. Jsem už zase moc veselá a hravá, nejsem žádný smutný pejsek, akorát, když mi ta boule pořád poroste, tak už nebudu mít tolik času taková zůstat. A to je to, o co bych vás chtěla požádat. O peníze na léčbu, která mi dá čas zůstat tady a být šťastný a zdravý pejsek.   

Komu pomůžeme?

Pomůžete hlavně Coffey, chceme zkusit veškeré možnosti léčby, na které budeme mít finanční prostředky. Cof je pojištěná, ale další možností léčby je radioterapie a případně nějaké cílené sekvenování nádoru. Obojí se provádí v zahraničí a na to už finanční prostředky nemáme, ani pojišťovna to neuhradí, pokud se je podaří získat tak léčbu podstoupí. 

Nechtěli jsme sbírku původně zakládat, celou léčbu jsme dosud hradili sami nebo přes pojištění, ale v tuhle chvíli už došlo k vyčerpání našich možností. Máme spoustu lékařských zpráv, o tom nádoru i celkové kondici Cof, jedná se soft-tissue sarcoma, stage II. Tedy podkožní (měkotkáňový sarkom – nádor). Je to prostě taková boule co roste a roste relativně rychle a pokud bude dál růst tak to nedopadne dobře. Co je důležité, je že kromě toho nádoru je Cof zdravá a vitální, letos oslavila 8 let, ale na svůj věk je na tom výborně, nemá problémy s chůzí, běhá, plave, vidí, slyší, slintá :) . Prostě  jinak je zdravý pejsek. 

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze chceme použít na další léčbu, což je zejména ozařování (radioterapie) a případně cílená léčba dle genetické sekvence nádoru.

S léčbou jsou samozřejmě spojeny další náklady (doprava, léky, lékařská vyšetření, zajištění ubytování v blízkosti kliniky – Německo/Rakousko, atp.). Nepočítám s tím, že veškeré náklady budeme hradit jen z vybraných prostředků, ale drtivou většinu už ano.

Nejdražší je radioterapie, ta se pohybuje okolo nižších stovek tisíc. Ostatní náklady budou také v desítkách tisíc, nechci uvádět přesné částky, protože vše se bude odvíjet od průběhu léčby a nechci tedy cenu ani podhodnotit ani nadhodnotit…

Částku, co by přesáhla peníze, které bude nutné vynaložit na léčbu a věci okolo bych pak rád poslal na nějaký útulek, nebo třeba dalším pejskům, kteří budou nemocní a bude na ně sbírka.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

17. 9. 2023 16:48

Aktuální info/

Ahoj všem, od zahájení sbírky proběhlo další onkologické vyšetření. Vzhledem k velikosti nádoru už prakticky nešlo jít na ozařování, Cof tedy dostala první chemoterapii a zadali jsme genetické sekvenování nádoru, aby se případně určil lék, který by měl cíleně zabrat. Cof se daří dobře, i když upřímně bylo jí i lépe. 

Nádor v tuto chvíli neroste, ale ani se nezmenšuje. Za týden máme další chemo. Všem moc děkujeme!🐶🤤

/

Hi all, since begining od campaign we were on another oncology examination. Due to size of tumor radiotheraphy was not the best option, so Cof had her first classic chemotheraphy and lab in US started genetical sequencing of tumor so there could be targeting cure. Cof is doing well, but to be honest, she can be better.

Tumor is actually not groving but also not getting smaller. We have scheduled next chemo next week. 

Thank you all very much! 🐶🤤

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Milý dárce
300 Kč  •  1. 10. 2023 8:27
Dobrosrdečný dárce
3 500 Kč  •  30. 9. 2023 19:58
DobroDárce
100 Kč  •  29. 9. 2023 7:52
Velkorysý dárce
100 Kč  •  28. 9. 2023 4:58
Milý dárce
150 Kč  •  27. 9. 2023 10:14
Laskavý dárce
200 Kč  •  27. 9. 2023 8:18
Velkorysý dárce
300 Kč  •  27. 9. 2023 2:22
Milý dárce
300 Kč  •  26. 9. 2023 21:59
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  26. 9. 2023 20:54
DobroDárce
50 Kč  •  26. 9. 2023 20:53
Laskavý dárce
150 Kč  •  26. 9. 2023 20:41
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  26. 9. 2023 19:56
Laskavý dárce
100 Kč  •  26. 9. 2023 18:10
Milý dárce
150 Kč  •  26. 9. 2023 15:24
Velkorysý dárce
350 Kč  •  26. 9. 2023 11:36
Štědrý dárce
100 Kč  •  26. 9. 2023 9:19
Milý dárce
300 Kč  •  26. 9. 2023 6:57
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  26. 9. 2023 6:39
Štědrý dárce
100 Kč  •  26. 9. 2023 5:42
Laskavý dárce
300 Kč  •  25. 9. 2023 22:02
DobroDárce
100 Kč  •  25. 9. 2023 10:13
Vladimíra Čečková
300 Kč  •  24. 9. 2023 20:46
Uzdrav se hned, borkyně. 😉
Velkorysý dárce
300 Kč  •  24. 9. 2023 9:49
Velkorysý dárce
200 Kč  •  20. 9. 2023 21:40
Laskavý dárce
100 Kč  •  20. 9. 2023 15:15
DobroDárce
200 Kč  •  19. 9. 2023 18:10
Štědrý dárce
500 Kč  •  16. 9. 2023 8:28
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  15. 9. 2023 14:35
Ben, Abiňák a Azorek
1 000 Kč  •  15. 9. 2023 12:53
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  15. 9. 2023 12:23
Cairo
500 Kč  •  15. 9. 2023 11:46
Držte se!
DobroDárce
600 Kč  •  15. 9. 2023 11:02
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  15. 9. 2023 10:59
Milý dárce
1 000 Kč  •  15. 9. 2023 10:31
DobroDárce
1 000 Kč  •  15. 9. 2023 10:28
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  15. 9. 2023 10:14
Ľubica a její zrzavá smečka
500 Kč  •  15. 9. 2023 8:44
Moc držíme palce i ťapičky ✊🍀❤️ Držte se!
Laskavý dárce
300 Kč  •  14. 9. 2023 22:54
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  14. 9. 2023 18:36
Velkorysý dárce
200 Kč  •  14. 9. 2023 7:49
Milý dárce
500 Kč  •  13. 9. 2023 21:55
Nikol
300 Kč  •  13. 9. 2023 21:29
Kapac
10 000 Kč  •  13. 9. 2023 21:20
Drzim palce! ✊
Nela
1 000 Kč  •  13. 9. 2023 20:52
S Broskvičkou posilame spoustu lásky <3
Štědrý dárce
300 Kč  •  6. 9. 2023 22:51

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat