Úspěšně vybráno:

Pomohli jste Sašovi

Vybráno 0 Kč 100 217 Kč
100 000 Kč
 -
176 dárců
Celkem se zapojilo
569 Kč
Průměrná výše daru
10 000 Kč
Nejvyšší dar
27 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Pomohli jste Sašovi

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Petr Fojcik
Datum přidání
12. 1. 2024
Poslední aktualita

9. 2. 2024 18:14

Přátelé děkujeme že může Sašík být ve stacionáři CSP Třinec se svojí osobní asistentkou

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení sbírky

Rádi bychom vybrali peníze pro našeho syna Alexandra, který má vážné kombinované postižení, je nevidomý a má těžkou mentální retardaci. Chtěli bychom, aby mohl dál navštěvovat stacionář v Třinci (CSP Třinec), kde má kompletní péči. Má tam osobní asistentku, rehabilitace, hipoterapie a tyflologii v neposlední řadě je tam velice rád a posouvá ho to dopředu… Navštěvuje tam speciální školu.

Komu pomůžeme?

Chtěli jsme se s vámi podělit o náš životní boj a příběh poděkovat vám za finanční dar  na stacionář a osobní asistenci pro našeho syna Alexandra.

Náš příběh začal v dubnu 2013, kdy se nám narodil náš milovaný Alexandr ve 24. týdnu těhotenství. Vážil pouhých 550 gramů a měřil 25 centimetrů. Pamatuji si na ten den jako dnes. Přiběhl jsem do nemocnice a má žena už jela na sál z důvodu akutní sekce. Náš syn Alexandr byl po porodu krátkodobě resuscitován a hned převezen na neonatologické oddělení do Ostravy.

A tak začal náš boj… Hned ten den jsem jel do Fakultní nemocnice Ostrava za svým synem, má manželka jela už za dva dny po císaři. Jezdili jsme za Alexandrem každý den. Na začátku nám dávali pětiprocentní šanci na přežití.

Alexandr byl hned po příjezdu do nemocnice připojen na dlouhodobou úplnou plicní ventilaci a byl mu aplikován Curosurf. Průběh hospitalizace se nám hned od začátku začal komplikovat, pro otevřenou tepennou dučej v srdíčku musel být převezen do IKEMu v Praze, kde mu byla chirurgicky uzavřena. A následně byl stále připojen na úplnou plicní ventilaci. To, co jsme prožívali v srdci, se nedá popsat. Ta bolest a pocit beznaděje… A bylo hůř. Náš syn bohužel o pár dnů později prodělal novorozeneckou sepsi. Z toho důvodu měsíc bojoval o život. Jelikož měl vodu v bříšku, byl taktéž operován ve Fakultní nemocnici Ostrava. Dostával šest antibiotik a celý měsíc bojoval o to, aby mohl žít. A když už se zdálo, že bude konec, náš syn začal po měsíci a půl bojovat a začal se zlepšovat. Antibiotika začala reagovat.

A potom pro nás přišel těžký ortel – nález ROP 3 na pravém očičku a ROP 5 na celém. Byla mu provedena oboustranná laserová fotokoagulace v celkové anestezii. Náš syn ji naštěstí přežil, ale bohužel už bylo pozdě. Oční lékař nám řekl, že je slepý na levé očičko a že pravé zachrání další operace. Radikální výkon na pravém očičku, aby vůbec viděl stíny. Dali jsme souhlas s operací, ale bohužel už to nepomohlo.

Dva dny před propuštěním domů k němu manželka nastoupila do nemocnice. O tři dny později Alexandr zkolaboval a skončil opět na úplné plicní ventilaci a opět na jIP.

Náš syn byl propuštěn z nemocnice po šesti měsících, kdy byl celkem 1867 hodin připojen na přímé plicní ventilaci, měl 21 krevních transfuzí a několik antibiotik a léků. Prodělal těžkou sepsi, tři operace i žloutenku a další nemoci. V den, kdy Alexe pouštěli domů, měl celkem 21 diagnóz a musel chodit do 13 ambulancí.

A jak šel čas, prodělali jsme další operaci očí a výsledek žádný. Náš syn Alexandr dnes z 550 gramů váží 13,5 gramů a z 25 centimetrů měří 96. Sice je jeho vývoj opožděný, je bohužel nevidomý a neslyší na pravé ouško, ale žije. A my ho milujeme víc než kohokoliv na světě. Ten šestiměsíční maraton, kdy jsme každý den jezdili za Alexem s mlékem, nám dal sílu, že vše překonáme. Těch souhlasů s operacemi, těch papírů, co jsme podepsali, abychom mu zachránili život, i za cenu, že to nezvládne, nikdy nebudeme litovat. Sice máme ještě deset ambulancí (neurologie, pomologie, ušní, psycholog, psychiatr, gastroenterologie, genetika, oční, alergologie, enterologie), které navštěvujeme, ale žijeme a to je hlavní. Sice nikdy neuvidí krásy světa, ale může je vnímat hmatem i čichem. Ani nevím, jak jsme to jako rodiče zvládli, ale jsme šťastní, že ho máme, že se směje, hraje si.

Čeká nás ještě dlouhý maraton, ale to zvládneme, i když je nevidomý, má mikrocefalie, těžkou bronchitidu a epilepsii, dětskou mozkovou obrnu, neslyší na pravé ucho a tak dále. Ale je to náš poklad, umí se smát, radovat a být šťastný a za to děkujeme Bohu

A jak pokračoval nás život když jsme dojeli domu z Alexem tak jsme skoro každý týden jezdili s nim do nemocnice na kontroly a krmili ho injekční stříkačka. Alex nám začal chodit trochu ve 3 letech a v současné době má velké problémy z chůzi z důvodu toho ze má hypoplazie pravé mozkové hemisféry. V roce 2016 byla alexovi diagnostikována epilepsie a sekundární mikrocefalie. Přestala mu růst hlavička v současnosti se stále již 5 let drží na 45 Cm . Taktéž nám přibyli další ambulance jako urologie , endokrinologie , psychiatrie a psycholog. Bohužel se alex již několik let drží na stejně váze a chybí mu růstový hormon. Taktéž mu byla v roce 2018 diagnostikována těžká mentální retardace, autismus, adhd, a hlavně agresivní chování kdy se alex bije do hlavičky, křičí, a je úzkostlivy. K dnešnímu dni alex užívá 13 druhu léku a 4 druhu foukatek. Má astmatické a epileptické záchvaty a prognóza vzhledem k mikrocefalie a celkovému stavu je velmi špatná. Proto se snažíme dat alexovi vše co můžem a být mu těmi nejlepšími rodiči …k dnešnímu dni má nás syn 21 diagnóz kdy jsou některé trvale a nedají se změnit.Nas syn je v 10 letech  mentálně na 12–18 měsíců a již se to moc lepsit nebude. Stále zvyšujeme medikaci proti epilepsie a astma…těžká mentální retardace.

Nás syn alex je v 10. Letech plné odkázán na peci druhé osoby nosí celodenně plenky a je plné krmen a jeho chůze je stále horší kdy vravora a padá není schopen ujít bez opory víc jak 2. Metry…má koňské nohy a jeho pece je 24 /7hodinová kdy z důvodu toho ze je nevidomy a má těžkou retardaci se vůbec neorientuje v prostoru ani místě.....

Vzhledem k tomu ze má těžké diagnózy jako mikrocefalie,slepota a těžká mentální retardace atd je prognóza do budoucna nejistá.....snažíme se s Alexem být co nejvíce a věnovat mu a hlavně dat vše co máme. Moc ho milujeme a je nám vším. rozhodli jsme se pro sbírku na stacionář  a osobní asistence. Naš syn za svůj život zažil více bolesti a více utrpení než kterýkoliv jiný člověk a myslím si jako tatínek že si zaslouží takovou být tam kde je šťastný a spokojený.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Vzhledem k tomu že je Saša  těžce mentálně a fyzicky postižený tak mu tyto terapie ve stacionáři pomahaji jak už v léčbě dětské mozkové obrny tak těžké mentální retardace tak ADHD nebo agresivity nebo epilepsie.

Rád bych proto sasikovi dopřál možnost aby mohl další roky navštěvovat centrum sociální pomoci v Třinci stacionář kde je šťastný má tam osobní asistentku a veškeré rehabilitace a logopedii a ty položku peníze budou použity zásadní na zaplacení osobní asistence a stacionáre. Peníze budou použity výhradně na zajištění péče o našeho syna ve stacionáři a s tím spojené výdaje.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

9. 2. 2024 18:14

Přátelé děkujeme že může Sašík být ve stacionáři CSP Třinec se svojí osobní asistentkou

9. 2. 2024 11:27

Poděkování

Dobrý den chtěli bychom moc poděkovat všem dobrým lidem kteří přispěli sašovi na stacionář a osobní asistenci a díky tomu bude moc Saša navštěvovat další roky stacionář v Třinci. Moc vám děkujeme za každý váš poslaný Dar jste úžasní sašík moc děkuje.petr a Janka Fojcikovi 

7. 2. 2024 20:05

Poděkování

Chtěli bychom tímto poděkovat moc dárci který poslal 9000 Kč a také chceme poděkovat všem dárcům kteří se složili sašovi na stacionář s osobní asistenci přátelé zvládli jsme to dokázali jsme vybrat za necelých 30 dní částku kdy bude moc Saša navštěvovat stacionář a bude mít osobní asistenci a veškeré služby s tím spojené. Chceme vám z celého srdce poděkovat a říct že jste andělé moc vám Sašík děkuje A děkuji za to že na něho myslíte. děkujeme…Petr a Janka Fojcikovi

7. 2. 2024 18:16

Ještě kousek moc děkujeme

Přátelé a kamarádi děkujeme za každý váš Dar a to že jsme překonali hranici 90 tisíc…věříme že zvládneme sbírku dotáhnout do konce.Dekujeme všem 175 andělům jste skvěli…

28. 1. 2024 10:12

Děkujeme

Dobrý den přátelé chceme vám moc poděkovat za všechny vaše dáry všem 134 dárcům díky vašim darům bude moc sašík navštěvovat stacionář a mít osobní asistenci moc vás z celého srdce děkujeme.ale naše sbírka nekončí A proto prosíme i nadále o sdílení a pomoc jste skvělí úžasní a moc vám za vše děkujeme sašík děkuje že bude mít  péči kterou potřebujete děkujeme 

19. 1. 2024 18:33

Poděkování

Přátelé dnes to je krásných sedm dní co jsme založili sbírku chtěli bychom vám z celého srdce poděkovat za každý dar který jste poslali za každé sdílení které jste sdíleli. Moc vám za všechny dary děkujeme a věříme že se nakonec vybere a Saša bude šťastný blížíme se k půlce částky moc vám za to děkujeme věříme že to zvládneme a děkujeme vám za celou naší rodinu hlavně za Sašu.dekujeme .....

17. 1. 2024 20:52

Děkujeme

Přátelé sešlo se zde 41 andělů kterým není ukradený život našeho syna a to že bude šťastný ve stacionáři se svojí asistentkou. Sbírka ještě zdaleka nekončí a věříme že se najde ještě hodně andělů kteří přispějí a budu třeba sbírku sdílet a dostane se co nejvíce lidem. Moc vám děkujeme za vaše dary hlavně za vaše nádherné dobré skutky děkujeme 

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Velkorysý dárce
9 000 Kč  •  7. 2. 2024 18:22
DobroDárce
100 Kč  •  7. 2. 2024 11:43
Štědrý dárce
200 Kč  •  7. 2. 2024 11:32
Dobrosrdečný dárce
400 Kč  •  6. 2. 2024 20:26
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  6. 2. 2024 19:50
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  6. 2. 2024 18:25
Laskavý dárce
300 Kč  •  5. 2. 2024 14:23
Milý dárce
600 Kč  •  3. 2. 2024 22:59
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  3. 2. 2024 11:21
Štědrý dárce
100 Kč  •  2. 2. 2024 23:06
DobroDárce
600 Kč  •  2. 2. 2024 20:12
Velkorysý dárce
300 Kč  •  2. 2. 2024 12:28
DobroDárce
200 Kč  •  2. 2. 2024 9:17
Velkorysý dárce
300 Kč  •  2. 2. 2024 7:58
Štědrý dárce
300 Kč  •  1. 2. 2024 22:08
Štědrý dárce
600 Kč  •  1. 2. 2024 21:39
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  1. 2. 2024 21:31
Dárce, který je pro každou dobrost
50 Kč  •  1. 2. 2024 21:10
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  1. 2. 2024 20:33
Milý dárce
300 Kč  •  1. 2. 2024 20:06
Milý dárce
1 000 Kč  •  1. 2. 2024 18:32
Velkorysý dárce
100 Kč  •  1. 2. 2024 17:52
Štědrý dárce
100 Kč  •  1. 2. 2024 11:59
DobroDárce
600 Kč  •  1. 2. 2024 11:57
Laskavý dárce
100 Kč  •  1. 2. 2024 10:24
Velkorysý dárce
600 Kč  •  1. 2. 2024 8:55
Štědrý dárce
300 Kč  •  1. 2. 2024 8:42
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  31. 1. 2024 22:04
Dárce, který je pro každou dobrost
3 500 Kč  •  31. 1. 2024 18:10
DobroDárce
600 Kč  •  31. 1. 2024 14:53
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  31. 1. 2024 14:09
Dobro dárce
100 Kč  •  31. 1. 2024 9:31
❤️
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  30. 1. 2024 23:18
DobroDárce
100 Kč  •  30. 1. 2024 21:54
Laskavý dárce
300 Kč  •  30. 1. 2024 20:00
Laskavý dárce
300 Kč  •  30. 1. 2024 19:40
Laskavý dárce
600 Kč  •  30. 1. 2024 19:30
DobroDárce
300 Kč  •  30. 1. 2024 19:28
Laskavý dárce
200 Kč  •  30. 1. 2024 12:58
Štědrý dárce
200 Kč  •  30. 1. 2024 12:33
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  30. 1. 2024 11:41
Velkorysý dárce
100 Kč  •  30. 1. 2024 11:40
Laskavý dárce
200 Kč  •  30. 1. 2024 9:13
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  28. 1. 2024 17:13
Milý dárce
300 Kč  •  27. 1. 2024 21:36
Velkorysý dárce
100 Kč  •  27. 1. 2024 16:16
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  27. 1. 2024 15:20
DobroDárce
100 Kč  •  26. 1. 2024 21:45
DobroDárce
300 Kč  •  26. 1. 2024 19:09
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  26. 1. 2024 18:38
Štědrý dárce
206 Kč  •  26. 1. 2024 12:48
Štědrý dárce
200 Kč  •  26. 1. 2024 11:45
❤️
Štědrý dárce
200 Kč  •  26. 1. 2024 7:32
Laskavý dárce
200 Kč  •  25. 1. 2024 20:39
DobroDárce
300 Kč  •  25. 1. 2024 16:27
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  25. 1. 2024 16:23
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  25. 1. 2024 15:59
DobroDárce
500 Kč  •  25. 1. 2024 15:24
Štědrý dárce
600 Kč  •  25. 1. 2024 14:17
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  25. 1. 2024 14:10
Velkorysý dárce
300 Kč  •  25. 1. 2024 13:18
Milý dárce
100 Kč  •  25. 1. 2024 13:17
Milý dárce
600 Kč  •  25. 1. 2024 11:46
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  25. 1. 2024 10:55
Velkorysý dárce
200 Kč  •  25. 1. 2024 10:40
Milý dárce
1 000 Kč  •  25. 1. 2024 9:53
Milý dárce
300 Kč  •  25. 1. 2024 9:22
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  25. 1. 2024 8:24
Laskavý dárce
300 Kč  •  25. 1. 2024 8:20
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  25. 1. 2024 6:50
Milý dárce
50 Kč  •  25. 1. 2024 4:59
Laskavý dárce
600 Kč  •  25. 1. 2024 2:55
Laskavý dárce
300 Kč  •  25. 1. 2024 2:53
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  24. 1. 2024 21:56
Laskavý dárce
300 Kč  •  24. 1. 2024 21:53
Velkorysý dárce
250 Kč  •  24. 1. 2024 21:07
Velkorysý dárce
80 Kč  •  24. 1. 2024 20:50
Laskavý dárce
70 Kč  •  24. 1. 2024 20:28
DobroDárce
1 000 Kč  •  24. 1. 2024 20:15
DobroDárce
300 Kč  •  24. 1. 2024 19:41
Štědrý dárce
100 Kč  •  24. 1. 2024 19:35
DobroDárce
300 Kč  •  24. 1. 2024 17:27
Laskavý dárce
200 Kč  •  24. 1. 2024 16:59
Laskavý dárce
600 Kč  •  24. 1. 2024 16:52
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  24. 1. 2024 16:46
Laskavý dárce
500 Kč  •  24. 1. 2024 16:08
Laskavý dárce
300 Kč  •  24. 1. 2024 16:00
Milý dárce
1 000 Kč  •  24. 1. 2024 14:34
Milý dárce
200 Kč  •  24. 1. 2024 7:16
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  24. 1. 2024 6:55
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  23. 1. 2024 21:02
Milý dárce
1 000 Kč  •  23. 1. 2024 18:11
Štědrý dárce
600 Kč  •  22. 1. 2024 22:24
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  22. 1. 2024 20:25
Milý dárce
600 Kč  •  21. 1. 2024 10:03
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  20. 1. 2024 22:22
Esterka P.
100 Kč  •  20. 1. 2024 11:33
Ať se daří 😉
Milý dárce
300 Kč  •  20. 1. 2024 7:33
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  19. 1. 2024 23:11
DobroDárce
2 000 Kč  •  19. 1. 2024 20:51
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  19. 1. 2024 20:24
DobroDárce
111 Kč  •  19. 1. 2024 19:35
Dárce
300 Kč  •  19. 1. 2024 15:37
Přeji hodně síly:))
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  19. 1. 2024 12:34
Milý dárce
100 Kč  •  19. 1. 2024 12:05
DobroDárce
200 Kč  •  19. 1. 2024 11:07
Velkorysý dárce
100 Kč  •  19. 1. 2024 10:37
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  19. 1. 2024 10:15
Dobrosrdečný dárce
550 Kč  •  19. 1. 2024 9:43
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  19. 1. 2024 6:44
Štědrý dárce
600 Kč  •  19. 1. 2024 3:55
Štědrý dárce
200 Kč  •  19. 1. 2024 0:14
Laskavý dárce
200 Kč  •  19. 1. 2024 0:13
Velkorysý dárce
200 Kč  •  18. 1. 2024 23:08
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  18. 1. 2024 21:51
Štědrý dárce
600 Kč  •  18. 1. 2024 18:58
DobroDárce
100 Kč  •  18. 1. 2024 18:57
Milý dárce
300 Kč  •  18. 1. 2024 18:44
Laskavý dárce
600 Kč  •  18. 1. 2024 18:41
Štědrý dárce
300 Kč  •  18. 1. 2024 18:25
Velkorysý dárce
200 Kč  •  18. 1. 2024 17:59
Milý dárce
100 Kč  •  18. 1. 2024 17:10
Štědrý dárce
600 Kč  •  18. 1. 2024 16:23
Štědrý dárce
300 Kč  •  18. 1. 2024 13:12
Milý dárce
200 Kč  •  18. 1. 2024 9:35
DobroDárce
600 Kč  •  18. 1. 2024 7:44
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  18. 1. 2024 6:35
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  18. 1. 2024 5:10
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  17. 1. 2024 23:35
Milý dárce
600 Kč  •  17. 1. 2024 22:57
DobroDárce
100 Kč  •  17. 1. 2024 21:49
Dárce, který je pro každou dobrost
10 000 Kč  •  17. 1. 2024 21:09
Milý dárce
500 Kč  •  17. 1. 2024 20:37
Laskavý dárce
600 Kč  •  17. 1. 2024 20:30
Velkorysý dárce
600 Kč  •  17. 1. 2024 18:54
Štědrý dárce
300 Kč  •  17. 1. 2024 18:22
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  17. 1. 2024 15:44
Laskavý dárce
600 Kč  •  17. 1. 2024 15:30
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  17. 1. 2024 11:50
Milý dárce
300 Kč  •  17. 1. 2024 8:49
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  17. 1. 2024 8:42
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  17. 1. 2024 5:22
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  17. 1. 2024 0:17
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  16. 1. 2024 22:34
Milý dárce
200 Kč  •  16. 1. 2024 21:44
Laskavý dárce
300 Kč  •  16. 1. 2024 21:29
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  16. 1. 2024 21:17
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  16. 1. 2024 20:47
Štědrý dárce
200 Kč  •  16. 1. 2024 17:54
Štědrý dárce
300 Kč  •  16. 1. 2024 17:39
Laskavý dárce
600 Kč  •  16. 1. 2024 8:46
Štědrý dárce
300 Kč  •  16. 1. 2024 8:36
Laskavý dárce
600 Kč  •  16. 1. 2024 8:19
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  16. 1. 2024 6:04
Laskavý dárce
600 Kč  •  16. 1. 2024 0:04
Dárce, který je pro každou dobrost
3 500 Kč  •  15. 1. 2024 22:04
Milý dárce
300 Kč  •  15. 1. 2024 21:30
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  15. 1. 2024 21:16
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  15. 1. 2024 20:33
Velkorysý dárce
200 Kč  •  15. 1. 2024 19:41
XXX
100 Kč  •  15. 1. 2024 15:23
Buď šťastný
Laskavý dárce
200 Kč  •  15. 1. 2024 13:46
Štědrý dárce
50 Kč  •  15. 1. 2024 12:28
Velkorysý dárce
300 Kč  •  15. 1. 2024 10:01
Štědrý dárce
600 Kč  •  15. 1. 2024 9:49
Štědrý dárce
300 Kč  •  15. 1. 2024 9:34
Milý dárce
300 Kč  •  15. 1. 2024 9:01
DobroDárce
300 Kč  •  15. 1. 2024 9:00
Milý dárce
300 Kč  •  15. 1. 2024 7:54
Dobrosrdečný dárce
1 100 Kč  •  14. 1. 2024 22:26
Velkorysý dárce
200 Kč  •  14. 1. 2024 22:19
Milý dárce
200 Kč  •  14. 1. 2024 17:29
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  14. 1. 2024 14:16
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  13. 1. 2024 18:29
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  13. 1. 2024 13:05
Velkorysý dárce
300 Kč  •  12. 1. 2024 23:59
Drž se broučku🙏jsi statečný a velký bojovník 🍀🍀🍀🍀

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat