Podpořte novou knihu pro děti ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK

Zakladatel
Katarína Fiala
Datum přidání
1. 11. 2022
Poslední aktualita

28. 11. 2022 11:31

KNIHA UŽ JE NA SVĚTĚ! – MŮŽETE PODPOŘIT TADY NA DONIO:)

Zobrazit celou aktualitu

Představení projektu

Nová kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK – to jsou dva příběhy v jedné knize. Jeden je z pohledu Áni a druhý z pohledu Alexe. Vy si můžete vybrat, ze které strany začnete knížku číst dřív. 

„Áňa a Alex jsou dvojčata a chodí spolu do čtvrté třídy. Pokud máte děti školou povinné a jsou na prvním stupni, budou se u této knihy skvěle bavit. Áňa ráda tančí a vaří. Alex raději jí, kreslí komiksové obrázky a čte. Jeho oblíbený komiksový hrdina je Očkarin, který má psa Nufa – o nich se v příběhu také dočtete. Knížku doprovází veselé originální obrázky.“

Děti si novou knihu užijí tak jako naše dosavadní knihy. Ohlasy máme veliké! O knížkách 1. A a 2. A nám rodiče píšou, že je čtou holky i kluci, a to několikrát za sebou. Vánoční knihu si oblíbily i paní učitelky a v prosinci ji předčítají žákům ve školách. Detektivka je svižná a dětem se líbí, že spolu s hlavními hrdiny pátrají po tom, kdo krade parfémy. S knížkami chodím do škol na autorská čtení. Těší mě, že jsou u dětí  oblíbené. Také mám radost, že nyní spolu s ilustrátorkou Vendulkou Šafránkovou připravujeme knížku ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK, která vyjde k Vánocům 2022. Neváhejte si ji objednat, stačí kliknout na odměny.

-

Pro představu jsou v projektu použity i fotky našich předchozích knih.

Kdo za projektem stojí?

Jmenuji se Katarína Fiala a spolu s ilustrátorkou Vendulkou Šafránkovou jsme už vydaly čtyři oblíbené knížky pro děti. Jako pátá vychází kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK. Je na ní zajímavé, že v jedné knize najdete dva příběhy. Dříve než vyjde, musely jsme vynaložit velké úsilí, jako bychom vydávaly knížky dvě. Dva příběhy, dvojnásobný počet ilustrací, ale očekávejte i dvojnásobné množství zábavy pro děti!

Ilustrátorka Vendula Šafránková se zabývá především tvorbou pro děti, ať už v klasické knižní ilustraci, komiksu nebo animaci. Miluje kresbu, do které promítá hravost, humor i fantazii. Baví ji znázornění pohybu, i proto vystudovala obor „Klasická animovaná tvorba“ na UTB ve Zlíně. Aktuálně pracuje jako ilustrátorka, animátorka a grafička na volné noze. Je matkou tří dětí, jejichž veselé řádění je pro ni nekonečnou inspirací.

Nová kniha obsahuje dva příběhy dvou odlišných dětí, Áni a Alexe, proto také každou část ilustrovala jiným způsobem. V Deníku Áni jsou to kreslené „fotografie“, které zachycují okamžiky z jejího příběhu. V Deníku Alexe najdete obrázky, které jako by kreslil sám Alex. Všechny ilustrace jsou černobílé a děti si je tak samy mohou vybarvit. Kniha tedy slouží i jako omalovánky.

-

Katarína dříve psala a tvořila pro dospělé, zejména monodramata, která hrála na scéně v rámci festivalů poezie nebo v pravidelných pořadech v literárních kavárnách. Absolvovala dvouletou hereckou školu při divadle „M“ v Duchcově. Po založení rodiny žasla nad bohatostí dětské fantazie a začala tvořit pro děti. Její knihy jsou inspirované dětskými hrami, dobrodružstvím každodenních dnů – takže se v nich čtenáři snadno poznávají. Vtáhne je do děje, jako by to prožívaly ony, klade důraz na rodinu, hezké vztahy a rozvíjí v dětech fantazii a tvořivost.

Několikrát do roka pořádala zábavná odpoledne pro rodiny. Přebásnila klasické pohádky, do rolí herců obsadila děti a jako režisérka vyzdvihla jejich osobitý talent. Představení si získala velkou oblibu a akce se konaly po dobu jedenácti let venku na hřišti – Na houpačkách, odkud také pochází název nakladatelství.

V této chvíli je bohatě ilustrovaná kniha v tiskárně a my se těšíme, že si ji děti budou moct užít a začtou se do veselých příběhů z pohledu čtvrťačky Áni a jejího stejně starého bratra Alexe. Díky různému pohledu na stejnou situaci očima holky a kluka je kniha tak zábavná. I když jsou oba sourozenci, mají odlišné záliby i spoustu jiných zážitků, které děti jistě pobaví. Věříme, že se čtenáři budou ke knize rádi vracet a najdou v ní situace, které jim budou blízké. Těší nás, že po vydání knihy se k nám vždy dostanou reakce spokojených čtenářů, rodičů i učitelů. Doufáme, že i tato kniha bude patřit k těm oblíbeným.

-

Přejeme Vám příjemnou zábavu při čtení!

Na co vybrané peníze použijeme?

Kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK si vyžaduje dvojnásobné náklady – jako bychom vydávaly knížky dvě. Kromě autorky a ilustrátorky pracují na knížce další lidé – korektorka, redaktoři, sazeč a nakonec jde kniha do tiskárny. Každý z nás knize věnuje spoustu času a do své práce vkládáme maximální úsilí. Všem nám zaleží na tom, aby bylo její zpracování, tzn. text, ilustrace i její vizuální a technická část, co nejlepší. Věříme, že právě díky této píli si kniha najde velkou oblibu u dětí. 

-

Děkujeme za Vaši podporu, které si nesmírně vážíme! 

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

28. 11. 2022 11:31

KNIHA UŽ JE NA SVĚTĚ! – MŮŽETE PODPOŘIT TADY NA DONIO:)

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Milý přispěvatel
1 500 Kč  •  22. 11. 2022 13:54
Laskavý přispěvatel
1 500 Kč  •  22. 11. 2022 13:46
Dobrosrdečný přispěvatel
800 Kč  •  5. 11. 2022 11:16
Jana M.
700 Kč  •  2. 11. 2022 16:00
Hodně úspěchu přeji!
Milý přispěvatel
1 500 Kč  •  2. 11. 2022 15:47
Laskavý přispěvatel
500 Kč  •  1. 11. 2022 21:50
Dobrosrdečný přispěvatel
1 500 Kč  •  1. 11. 2022 17:56

Přemýšlíte, jak ještě více pomoci?

Přidejte k této sbírce Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci. Předáme 100 % vybrané částky.

Jak Dobrovýzva funguje

 1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
 2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
 3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, ikdyž se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Vyberte si odměnu

Daruji stovku nebo dvě
Přispějte 100 Kč a více

Daruji stovku nebo dvě

Chci vás podpořit. Dám vám stovku nebo dvě jen tak.

Odměna

Odměnou Vám bude skvělý pocit z toho, že podpoříte jedinečnou knihu pro školou povinné děti.

Děkujeme!

Kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK s originálními POHLEDNICEMI a VĚNOVÁNÍM včetně poštovného.
Přispějte 500 Kč a více

Kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK s originálními POHLEDNICEMI a VĚNOVÁNÍM včetně poštovného.

Zbývá 89/90

Úžasná knížka pro děti + originální pohlednice + věnování + poštovné.

Knižní novinka Ánin deník / Alexův deník – dva příběhy v jedné knize a k tomu originální pohlednice s ilustracemi, které najdete také uvnitř knihy. 

Knížka je bohatě ilustrovaná.

Odměna Zbývá 89/90

Až kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK vyjde, pošleme Vám odměnu mezi prvními. Stihneme to k Vánocům 2022.

Kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK a kniha 1. A, obě s věnováním včetně poštovného.
Přispějte 700 Kč a více

Kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK a kniha 1. A, obě s věnováním včetně poštovného.

Zbývá 29/30

Dvě úžasné knížky pro děti s věnováním + poštovné.

Knižní novinka Ánin deník / Alexův deník – dva příběhy v jedné knize a k tomu knížka 1. A, která je psaná z pohledu veselé prvňačky Káti. Co všechno se dá zažít v první třídě, najdete právě v této knize, která si našla oblibu jak u kluků, tak u holek.

Obě knížky jsou bohatě ilustrované.

Odměna Zbývá 29/30

Až kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK vyjde, pošleme Vám odměnu mezi prvními. Stihneme to k Vánocům 2022.

Kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK a kniha 2. A, obě s věnováním včetně poštovného.
Přispějte 700 Kč a více

Kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK a kniha 2. A, obě s věnováním včetně poštovného.

Zbývá 29/30

Dvě úžasné knížky pro děti s věnováním + poštovné.

Knižní novinka Ánin deník / Alexův deník – dva příběhy v jedné knize a k tomu knížka 2. A, která je také velmi zábavná! Tato knížka je psaná z pohledu Káti, a její rodinu právě navštívila teta s dětmi. Jak to u nich vypadá? Je jich plný dům a vše je vzhůru nohama. Vždyť si to představte… Šest dětí! A jejich maminky jsou dvojčata. Za těch pár dnů se stanou neuvěřitelné věci!

Obě knížky jsou bohatě ilustrované.

Odměna Zbývá 29/30

Až kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK vyjde, pošleme Vám odměnu mezi prvními. Stihneme to k Vánocům 2022.

Kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK a knížka ZÁHADA UKRADENÝCH PARFÉMŮ, obě s věnováním včetně poštovného.
Přispějte 700 Kč a více

Kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK a knížka ZÁHADA UKRADENÝCH PARFÉMŮ, obě s věnováním včetně poštovného.

Zbývá 30/30

Dvě úžasné knížky pro děti s věnováním + poštovné.

Knižní novinka Ánin deník / Alexův deník – dva příběhy v jedné knize a k tomu knížka Záhada ukradených parfémů. Kdosi krade drahé parfémy a tajně je odnáší ze známé parfumerie. Luisa Lampariová je už bezradná. Pokaždé zmizí parfémy za bílého dne a pachatelem je někdo, kdo u ní pracuje. Ale kdo ze zaměstnanců by se je odvážil krást a jak? To už je otázka pro detektivní klub K+K!

Obě knížky jsou bohatě ilustrované.

Odměna Zbývá 30/30

Až kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK vyjde, pošleme Vám odměnu mezi prvními. Stihneme to k Vánocům 2022.

Kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK a kniha ÚŽASNÉ VÁNOCE MATYÁŠE KOTRBY, obě s věnováním včetně poštovného.
Přispějte 750 Kč a více

Kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK a kniha ÚŽASNÉ VÁNOCE MATYÁŠE KOTRBY, obě s věnováním včetně poštovného.

Zbývá 30/30

Dvě úžasné knížky pro děti s věnováním + poštovné.

Knižní novinka Ánin deník / Alexův deník – dva příběhy v jedné knize a k tomu veselá knížka Úžasné Vánoce Matyáše Kotrby. Matyáš a Mája jsou takoví normální školáci. Zajímají je úkoly. Jak je to možné? Mají totiž úžasný adventní kalendář! 24 neobvyklých úkolů, na každý den jeden. Jenomže před Vánocemi se toho hodně děje. A jéje! Mikuláš, čerti a andělé, dobré skutky, vánoční přání, spadlý stromek, špatné známky, hromada sněhu, zavřená škola, skvělé dárky a Ježíšek… Tak tyhle Vánoce jsou opravdu velmi veselé!

Vánoční knížka obsahuje 24 adventních úkolů, 500 obrázků a klade si jeden cíl – zažít úžasné Vánoce!

Obě knížky jsou bohatě ilustrované.

Odměna Zbývá 30/30

Až kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK vyjde, pošleme Vám odměnu mezi prvními. Stihneme to k Vánocům 2022.

Kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK + 4 dětské knihy: 1. A, 2. A, ZÁHADA UKRADENÝCH PARFÉMŮ a ÚŽASNÉ VÁNOCE MATYÁŠE KOTRBY, všechny s věnováním včetně poštovného.
Přispějte 1 500 Kč a více

Kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK + 4 dětské knihy: 1. A, 2. A, ZÁHADA UKRADENÝCH PARFÉMŮ a ÚŽASNÉ VÁNOCE MATYÁŠE KOTRBY, všechny s věnováním včetně poštovného.

Zbývá 11/13

Pět úžasných knížek pro děti s věnováním + poštovné.

Vydané knížky si našly velkou oblibu u dětí. Věříme, že i Vám se budou líbit a děti si je přečtou i několikrát za sebou – tak, jak nám rodiče dětí často píšou. Přejeme Vám veselou zábavu při čtení!

Všechny knížky jsou bohatě ilustrované.

Odměna Zbývá 11/13

Až kniha DENÍK vyjde, pošleme Vám odměnu mezi prvními. Stihneme to k Vánocům 2022.

5x kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK + 1x kniha 1. A + 1x kniha 2. A + 1x kniha ZÁHADA UKRADENÝCH PARFÉMŮ + 1x kniha ÚŽASNÉ VÁNOCE MATYÁŠE KOTRBY + vše s věnováním včetně poštovného.
Přispějte 3 000 Kč a více

5× kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK + 1× kniha 1. A + 1× kniha 2. A + 1× kniha ZÁHADA UKRADENÝCH PARFÉMŮ + 1× kniha ÚŽASNÉ VÁNOCE MATYÁŠE KOTRBY + vše s věnováním včetně poštovného.

Zbývá 10/10

Celkem devět úžasných knih pro děti s věnováním + poštovné.

Vydané knížky si našly velkou oblibu u dětí. Věříme, že i Vám se budou líbit a děti si je přečtou i několikrát za sebou – tak, jak nám rodiče dětí často píšou. Přejeme Vám veselou zábavu při čtení!

Všechny knížky jsou bohatě ilustrované.

Odměna Zbývá 10/10

Až kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK vyjde, pošleme Vám odměnu mezi prvními. Stihneme to k Vánocům 2022.

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu

Daruji stovku nebo dvě
Přispějte 100 Kč a více

Daruji stovku nebo dvě

Chci vás podpořit. Dám vám stovku nebo dvě jen tak.

Odměna

Odměnou Vám bude skvělý pocit z toho, že podpoříte jedinečnou knihu pro školou povinné děti.

Děkujeme!

Kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK s originálními POHLEDNICEMI a VĚNOVÁNÍM včetně poštovného.
Přispějte 500 Kč a více

Kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK s originálními POHLEDNICEMI a VĚNOVÁNÍM včetně poštovného.

Zbývá 89/90

Úžasná knížka pro děti + originální pohlednice + věnování + poštovné.

Knižní novinka Ánin deník / Alexův deník – dva příběhy v jedné knize a k tomu originální pohlednice s ilustracemi, které najdete také uvnitř knihy. 

Knížka je bohatě ilustrovaná.

Odměna Zbývá 89/90

Až kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK vyjde, pošleme Vám odměnu mezi prvními. Stihneme to k Vánocům 2022.

Kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK a kniha 1. A, obě s věnováním včetně poštovného.
Přispějte 700 Kč a více

Kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK a kniha 1. A, obě s věnováním včetně poštovného.

Zbývá 29/30

Dvě úžasné knížky pro děti s věnováním + poštovné.

Knižní novinka Ánin deník / Alexův deník – dva příběhy v jedné knize a k tomu knížka 1. A, která je psaná z pohledu veselé prvňačky Káti. Co všechno se dá zažít v první třídě, najdete právě v této knize, která si našla oblibu jak u kluků, tak u holek.

Obě knížky jsou bohatě ilustrované.

Odměna Zbývá 29/30

Až kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK vyjde, pošleme Vám odměnu mezi prvními. Stihneme to k Vánocům 2022.

Kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK a kniha 2. A, obě s věnováním včetně poštovného.
Přispějte 700 Kč a více

Kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK a kniha 2. A, obě s věnováním včetně poštovného.

Zbývá 29/30

Dvě úžasné knížky pro děti s věnováním + poštovné.

Knižní novinka Ánin deník / Alexův deník – dva příběhy v jedné knize a k tomu knížka 2. A, která je také velmi zábavná! Tato knížka je psaná z pohledu Káti, a její rodinu právě navštívila teta s dětmi. Jak to u nich vypadá? Je jich plný dům a vše je vzhůru nohama. Vždyť si to představte… Šest dětí! A jejich maminky jsou dvojčata. Za těch pár dnů se stanou neuvěřitelné věci!

Obě knížky jsou bohatě ilustrované.

Odměna Zbývá 29/30

Až kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK vyjde, pošleme Vám odměnu mezi prvními. Stihneme to k Vánocům 2022.

Kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK a knížka ZÁHADA UKRADENÝCH PARFÉMŮ, obě s věnováním včetně poštovného.
Přispějte 700 Kč a více

Kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK a knížka ZÁHADA UKRADENÝCH PARFÉMŮ, obě s věnováním včetně poštovného.

Zbývá 30/30

Dvě úžasné knížky pro děti s věnováním + poštovné.

Knižní novinka Ánin deník / Alexův deník – dva příběhy v jedné knize a k tomu knížka Záhada ukradených parfémů. Kdosi krade drahé parfémy a tajně je odnáší ze známé parfumerie. Luisa Lampariová je už bezradná. Pokaždé zmizí parfémy za bílého dne a pachatelem je někdo, kdo u ní pracuje. Ale kdo ze zaměstnanců by se je odvážil krást a jak? To už je otázka pro detektivní klub K+K!

Obě knížky jsou bohatě ilustrované.

Odměna Zbývá 30/30

Až kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK vyjde, pošleme Vám odměnu mezi prvními. Stihneme to k Vánocům 2022.

Kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK a kniha ÚŽASNÉ VÁNOCE MATYÁŠE KOTRBY, obě s věnováním včetně poštovného.
Přispějte 750 Kč a více

Kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK a kniha ÚŽASNÉ VÁNOCE MATYÁŠE KOTRBY, obě s věnováním včetně poštovného.

Zbývá 30/30

Dvě úžasné knížky pro děti s věnováním + poštovné.

Knižní novinka Ánin deník / Alexův deník – dva příběhy v jedné knize a k tomu veselá knížka Úžasné Vánoce Matyáše Kotrby. Matyáš a Mája jsou takoví normální školáci. Zajímají je úkoly. Jak je to možné? Mají totiž úžasný adventní kalendář! 24 neobvyklých úkolů, na každý den jeden. Jenomže před Vánocemi se toho hodně děje. A jéje! Mikuláš, čerti a andělé, dobré skutky, vánoční přání, spadlý stromek, špatné známky, hromada sněhu, zavřená škola, skvělé dárky a Ježíšek… Tak tyhle Vánoce jsou opravdu velmi veselé!

Vánoční knížka obsahuje 24 adventních úkolů, 500 obrázků a klade si jeden cíl – zažít úžasné Vánoce!

Obě knížky jsou bohatě ilustrované.

Odměna Zbývá 30/30

Až kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK vyjde, pošleme Vám odměnu mezi prvními. Stihneme to k Vánocům 2022.

Kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK + 4 dětské knihy: 1. A, 2. A, ZÁHADA UKRADENÝCH PARFÉMŮ a ÚŽASNÉ VÁNOCE MATYÁŠE KOTRBY, všechny s věnováním včetně poštovného.
Přispějte 1 500 Kč a více

Kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK + 4 dětské knihy: 1. A, 2. A, ZÁHADA UKRADENÝCH PARFÉMŮ a ÚŽASNÉ VÁNOCE MATYÁŠE KOTRBY, všechny s věnováním včetně poštovného.

Zbývá 11/13

Pět úžasných knížek pro děti s věnováním + poštovné.

Vydané knížky si našly velkou oblibu u dětí. Věříme, že i Vám se budou líbit a děti si je přečtou i několikrát za sebou – tak, jak nám rodiče dětí často píšou. Přejeme Vám veselou zábavu při čtení!

Všechny knížky jsou bohatě ilustrované.

Odměna Zbývá 11/13

Až kniha DENÍK vyjde, pošleme Vám odměnu mezi prvními. Stihneme to k Vánocům 2022.

5x kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK + 1x kniha 1. A + 1x kniha 2. A + 1x kniha ZÁHADA UKRADENÝCH PARFÉMŮ + 1x kniha ÚŽASNÉ VÁNOCE MATYÁŠE KOTRBY + vše s věnováním včetně poštovného.
Přispějte 3 000 Kč a více

5× kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK + 1× kniha 1. A + 1× kniha 2. A + 1× kniha ZÁHADA UKRADENÝCH PARFÉMŮ + 1× kniha ÚŽASNÉ VÁNOCE MATYÁŠE KOTRBY + vše s věnováním včetně poštovného.

Zbývá 10/10

Celkem devět úžasných knih pro děti s věnováním + poštovné.

Vydané knížky si našly velkou oblibu u dětí. Věříme, že i Vám se budou líbit a děti si je přečtou i několikrát za sebou – tak, jak nám rodiče dětí často píšou. Přejeme Vám veselou zábavu při čtení!

Všechny knížky jsou bohatě ilustrované.

Odměna Zbývá 10/10

Až kniha ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK vyjde, pošleme Vám odměnu mezi prvními. Stihneme to k Vánocům 2022.