Dost bylo žluté, zfialovíme to! Adoptuješ si levanduli?

Vybráno 0 Kč 5 700 Kč
50 000 Kč
31 dnů
do ukončení
Datum přidání
23. 3. 2022

Představení projektu

Půda je základem přírody, z půdy vzniká život. Všude se staví nebo září žlutá pole. My jsme se ale rozhodli, že kousek této cennosti, který máme, zbarvíme do fialova a půjdeme cestou pěstování levandule v bio kvalitě. Ať dělá radost jak lidem, tak přírodě. Tento úžasný fialový příběh se rodí právě zde.

Adam, který je snad od narození odkojen prací na statku, má 4 hektary krásné úrodné půdy po svých předcích, kterou už dál nechtěl nechat obhospodařovat jiné nájemce, jež ve svůj prospěch na ní sadili vše, z čeho kápl dobrý peníz. Ano, řepky nevyjímaje.

Jirka, který má pořád hlavu plnou nápadů, přišel s myšlenkou, že zajímavou plodinou, která bude lahodit jak oku, tak duši, může být právě levandule. 

Jelikož je to ale pole velké, rozhodli jsme se pro kampaň zde na Donio, abychom vás mohli požádat o nějakou tu korunku na zakoupení dostatečného množství sazenic levandule.

Slovo dalo slovo a celý plán se rozjel. Jedno bylo jasné již od začátku, vše bude BIO, žádná chemie. 

Prvním krokem, který jsme úspěšně zvládli, byl přechod na ekologický způsob hospodaření a na farmě jsme po povinném přechodném období zavedli ekologické zemědělství.

Po vyplnění snad tuny formulářů a neústavné píli, se v první polovině roku 2021 vše zdárně podařilo a pole přešlo pod ekologický způsob hospodaření s určením pro pěstování levandule v bio kvalitě.


ilustrativní foto – takto nějak to bude u nás vypadat!

Kdo za projektem stojí?

Adam: “Přes 10 let pokračuji v tradici rodinného farmaření. Chovám krávy, ovce, kozu, husy a včely. Vše, co chovám je v souladu s přírodou, tedy ekologické. K farmě patří také přilehlý pozemek, na kterém nyní plánujeme vysadit levanduli, která ze svých krásných květů poskytne potravu včelkám a dalšímu hmyzu. Zároveň vás potěší jako okouzlující místo s možností návštěvy. Navíc máme v plánu z této voňavé rostlinky vyrábět rozmanité výrobky. Ale to záleží již jen na vás, jestli nás podpoříte a dáte nám tu příležitost.”

Jirka: “Stále něco vymýšlím, hledám způsoby a cesty, nebojím se výzev ani ve formě úřednických šimlů, se kterými jsem se za ty roky naučil dobře vycházet. V lejstrech se neutopím, tabulky excelu jsou moji kamarádi a spočítat to umím. Nebojím se přiložit ruku k dílu, však jsem taky synek z dědiny. Rádi bychom s Adamem levanduli pouze nepěstovali, ale také umožnili návštěvy pole, focení v levanduli či samosběr. Ať dělá radost komukoliv. Rádi vás u nás uvidíme a budeme mít radost, když si z návštěvy s sebou odnesete čerstvě nasbíranou levanduli.”

Jsme dlouholetí kamarádi, kteří ví, do čeho jdou. Jsme na to psychicky i fyzicky připraveni a jediné co nám chybí, je vaše podpora, o kterou vás tímto žádáme. Odměnou nebudou žádné klíčenky ani použité petky od řepkového oleje, ale ty, které jsme ri pro vás připravili budou zcela jiné a nečekané.

Na co vybrané peníze použijeme?

Ač Adam má velké zkušenosti s vedením celého hospodářství, dnes často honosněji nazývané farmou a Jirka zase ví hodně o plánování, rozvoji a dotahování stanovených cílů, potřebujeme vaši pomoc. Ano, tu finanční především. 😊 Abychom mohli vše zdárně rozjet a vrhnout se na samotné pěstování, je nutné opatřit nemalé množství sazenic levandule.

A právě proto jsme založili tuto kampaň, abychom vás mohli požádat o podporu.

Máme něco naspořeno, ale aby měl celý projekt smysl a pole pořádně zfialovělo, bez vás a vaší finanční podpory to jen tak nepůjde. Pokud je vám náš projekt sympatický, budeme moc moc rádi, když jej podpoříte.

Peníze použijeme především pro zakoupení dostatečného množství sazenic. Na jeden hektar je potřeba cca 12 000 sazenic, což odpovídá ceně 300 000 Kč.

Když se dílo podaří, sazenice se rozvinou do krásných levandulí, tak z květu máme v plánu vyrábět rozmanité výrobky. např.:

 • olejíčky
 • masti
 • sirupy
 • sodovky
 • svíčky
 • čajové směsi 

Zároveň pole chceme zpřístupnit veřejnosti aby mohlo být využito pro:

 • samosběr levandule
 • focení v levanduli
 • svatební fotky
 • relax a odpočinek na pohodlných sedačkách či lehátkách

Budoucí levandule vám velice děkují. 🤩

Naše levandulové království se rozkládá na 4 hektarech kvalitní půdy v nádherném prostředí blízko Žermanického moře (rozuměj přehrady) s krásnými výhledy na vrcholky Beskyd.

Toto prostředí je zcela unikátní svým umístěním. Je zde dostatečná vláha, kvalitní půda i celodenní sluneční svit. Levandulím se zde bude dařit více než výborně.

Aby byl v tomto jedinečném levandulovém království ustanoven řád a pořádek, můžete i vy svým příspěvkem přispět k tomu, aby se levandule cítily lépe a věděly, kdo je jejich PatronemDobrou vílou či dokonce Králem.

A co třeba mít v tomto levandulovém království svůj vlastní totem

Levandule jsou velmi společenské rostlinky a nerady se cítí osaměle a opuštěně. Proto máte pouze tady jedinečnou a unikátní příležitost levanduli adoptovat, či adoptovat si rovnou celou levandulí rodinku.

Mrkněte na naše odměny. Pokud se vám náš projekt líbí, budeme moc rádi za každou podporu. Především levandule ji velmi ocení a budou fialovět blahem.

První etapa je již dosažena a tou je převod celého pole levandulového království pod ekologický způsob zemědělství. Prošli jsme přípravnou i realizační fází, splnili všechny podmínky a nyní je již půda vhodná pro ekologické zemědělství se zaměřením na pěstování levandule v BIO kvalitě.

Druhou etapou bude samotná výsadba sazenic. Můžeme začít s malým počtem sazeniček, na které máme prostředky a postupně pole rozšiřovat a provádět tuto činnost celé roky… Nebo se do toho pustit pořádně a díky vašim příspěvkům pořídit větší množství sazenic, aby celý projekt dával smysl a pole se začalo fialovět co nejvíce a co nejdříve.

Třetí etapou je samotná péče o sazenice, jejich kontrola, plevání a láskyplná starost, aby se jim dobře dařilo. Jedná se o přechodnou fázi, kdy je třeba sazenice opečovávat, než se rozvinou do květu schopných levandulí.

Čtvrtá etapa je květ samotný. Než levandule vyroste ze sazenice do keříku, který je již schopný květu, zabere to rochu času. Jakmile začnou levandule kvést, nastane ta pravá radost. Začnou se slétávat včeličky i jiný hmyz a na poli začne být živo. V této fázi rádi umožníme vstup do pole na vyznačených trasách s možností nasátí celé té energie, relaxu a pořízení pěkných fotek. Bude umožněn také samosběr a z návštěvy levandulového království si budou moci návštěvníci odnést také snůpek (kytičku) čerstvě nasbírané levandule.

Pátou etapou bude sklizeň, kdy již květy levandule budou zralé pro sběr. S partou brigádníků započnou práce na poli už od ranních hodin a neskončí se, dokud nebude hotovo. Bude nutno hlídat počasí, vlhkost i stav rostlin a květů, zda jsou již vhodné pro sběr. Jakmile nastane vhodná konstelace žádaných faktorů, nůžky započnou svou střihací práci. Chcete se k nám přidat na "Nůžkovanou s farmáři"? Rádi uvítáme každou pomocnou ruku.

Šestá etapa bude sušení. Je potřeba levandule rozdělit do svazků a vhodně umístit do sušárny. Prostor již máme předpřipravený, jen jej zaplnit fialovými voňavými květy levandule.

Sedmou etapou budou výrobky. Již nyní máme nápady na zajímavé klasické i zcela originální výrobky z květů levandule. To se ještě nechte překvapit. Doporučujeme sledovat náš Facebook (Facebook.com/deLevandule), kde vám nic neunikne a levandule budou jen rády za každý lajk či sdílení.

Rádi bychom nechali zfialovět co největší část pole. K tomu je ale potřeba velké množství sazeniček, hooodně velké množství. Vize je, plán je, pracovité ruce a odhodlání také.

Díky našemu Facebooku se již začali také ozývat hodní lidé, kteří nám nabízejí pomoc na poli. Velice si toho vážíme a moc děkujeme. První však musíme získat podporu na výsadbu sazeniček.

Plány jsou ale velké. Rádi nabídneme na poli v určených místech možnost relaxace a odpočinku, focení s levandulemi za zády a krásnými vrcholky Beskyd v pozadí a také samosběr čerstvé levandule.

Levandule je krásná, levandule opojně voní, levandule má jedinečnou barvu, levandule bude všude…

Někdo by se ještě mohl ptát, co máme proti řepce? Proti samotné řepce nic nemáme, jen díky různým podporám naši krásnou českou krajinu „zaplavila“ až příliš moc a v našem levandulovém království již nepokvete. Řepka je z hlediska půdy také kvalitní potravina, vyrábí se z ní mnoho užitečného, ale čeho je moc, toho je příliš. Nyní nastal čas pro fialovou. 

Abyste stále měli přehled, co se v levandulovém království děje, můžete levandule obdarovat svým ctěným lajkem, sledováním či sdílením na naší Facebookové stránce.

Moc děkujeme!

Jirka & Adam a moře levandulí

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Milý přispěvatel
900 Kč  •  20. 5. 2022 9:07
Štědrý přispěvatel
200 Kč  •  12. 5. 2022 19:17
Petra
600 Kč  •  12. 5. 2022 11:29
Miluji levanduli a jsem ráda že jsem mohla udělat aspoň malinko pro to,aby zde mohla růst
Dobrosrdečný přispěvatel
100 Kč  •  12. 5. 2022 9:50
Velkorysý přispěvatel
500 Kč  •  12. 5. 2022 7:22
Laskavý přispěvatel
300 Kč  •  11. 5. 2022 21:38
Andreika M.
200 Kč  •  11. 5. 2022 8:32
Zdravím! Ať se daří a levandulky vzkvétají 🤩
Laskavý přispěvatel
200 Kč  •  11. 5. 2022 7:09
Pohankova I.
500 Kč  •  11. 5. 2022 6:44
Držím palce ať se dílo podaří...fandím 😇
Adriana a Michal
500 Kč  •  10. 5. 2022 22:46
Držíme palce a fandíme vám :-)
Laskavý přispěvatel
200 Kč  •  9. 5. 2022 23:49
Dobrosrdečný přispěvatel
300 Kč  •  9. 5. 2022 22:48
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  9. 5. 2022 14:36
Dobrosrdečný přispěvatel
200 Kč  •  9. 5. 2022 13:02
Pavla Melania
500 Kč  •  12. 4. 2022 12:02
Děkuji za tento krásný projekt těmto úžasným lidem. Přeji Vám prosperitu a mnoho šťastných včel :)
Jana Š.
400 Kč  •  9. 4. 2022 21:22
Moc Vám přeji,aby jste byli v tomto projektu úspěšní.

Přemýšlíte, jak ještě více pomoci?

Přidejte k této sbírce Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci. Předáme 100 % vybrané částky.

Jak Dobrovýzva funguje

 1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
 2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
 3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, ikdyž se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Buďte první, kdo pomůže Dobrovýzvou


+ Přidat Dobrovýzvu

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vyberte si odměnu

Fandím vám a chci být součástí tohoto příběhu
Přispějte 100 Kč a více

Fandím vám a chci být součástí tohoto příběhu

Velice si vážíme vaší podpory.

Odměna

Zvěčníme vaše jméno jako poděkování online na našich levandulových stránkách. Na kterých aktuálně makáme, aby byly co nejvíce levandulové.

Každá korunka dobrá. Věřte, že váš příspěvek s péčí a uváženě investujeme do sazeniček levandulí a budeme se o ně starat s tou největší láskou a odhodláním.

Chci podpořit metr půdy
Přispějte 200 Kč a více

Chci podpořit metr půdy

Vaše jméno bude zvěčněno na webu i orientační mapce s označením parcely o velikosti celého jednoho metru čtverečního. Jen ať každý vidí vaši laskavost a podporu.

Odměna

Pole je to velké a každý kousek je potřeba obhospodařovat s péčí řádného hospodáře. Ač se to nezdá, každý metr půdy vyžaduje svou pozornost a každý příspěvek je vítaným zdrojem nadšení a úsilí vypěstovat ty nejkrásnější levandule na světě.

Chci podpořit dva metry půdy
Přispějte 300 Kč a více

Chci podpořit dva metry půdy

Vaše jméno bude zvěčněno na webu i orientační mapce s označením parcely o velikosti celých dvou metrů čtverečních. Je třeba hlásat vaše jméno do světa, jak jste skvělí a jak nám pomáháte.

Odměna

Dva metry je více než metr a my slibujeme za naši půdu, že se o ni budeme starat tak, aby na ní rostly ty nejúžasnější levandule, jaké kdy oko spatřilo.

Váš příspěvek pomůže hned dvěma metrům, které krásně zfialoví. A to je už co říct!

Chci si adoptovat levanduli
Přispějte 500 Kč a více

Chci si adoptovat levanduli

Zbývá 1997/2000

Mít adoptovanou levanduli? Ano, nyní se i vám může něco takového poštěstit!

Odměna Zbývá 1997/2000

Adoptovat si kočku, psa, veverku či křečka? Ne, nic takového. Tímto prohlašujeme, že nyní je IN adoptovat si levanduli! A to tady ještě nebylo.

Můžete se chlubit před kamarády či závistivými sousedy, že zrovna vy máte adoptovanou levanduli. Kdo něco takového má? 

U vámi adoptované levandule bude cedulka s vaším ctěným jménem, ať i levandule ví, kdo je jejím patronem.

My se o levanduli budeme s péčí a radostí starat, aby co nejvíce prospívala, rostla a krásněla.

Dárkový poukaz: Chci si adoptovat levanduli
Přispějte 500 Kč a více

Dárkový poukaz: Chci si adoptovat levanduli

Zbývá 499/500

Mít pro někoho adoptovanou levanduli? Ano, nyní je to již možné!

Odměna Zbývá 499/500

Darujte velmi originální dárek, a to adopci levandule.

Obdržíte od nás na e-mail originální dárkový certifikát, kterým můžete obdarovat své blízké, např. pod stromeček k Vánocům.

Adoptovat si kočku, psa, veverku či křečka? Ne, nic takového. Tímto prohlašujeme, že nyní je IN adoptovat si levanduli! A to tady ještě nebylo.

Můžete se chlubit před kamarády či závistivými sousedy, že zrovna vy máte adoptovanou levanduli. Kdo něco takového má? 

U vámi adoptované levandule bude cedulka s jménem, které nám uvedete při adopci do poznámky, ať i levandule ví, kdo je jejím patronem.

My se o levanduli budeme s péčí a radostí starat, aby co nejvíce prospívala, rostla a krásněla.

Zážitková makačka s farmáři
Přispějte 1 000 Kč a více

Zážitková makačka s farmáři

Zbývá 200/200

Proč platit za obyčejné zážitky ze zážitkových webů? Pořiďte si skutečně originální zážitek! 

Odměna Zbývá 200/200

Popelářem na zkoušku? Jízda ve Ferrari? Pche, to už tady bylo, co si ale zkusit vzít motyku, kbelík a jít na opravdové pole? To je reálný zážitek, na který se jen tak nezapomene.

Samozřejmě vás do toho nenutíme, ale místo dárkových voucherů na nesmysly, pořídit si zážitek hodný šikovných rukou? To je teprve to pravé levandulové.

Pokud skutečně dorazíte, rádi se s vámi seznámíme, postaráme se o vás (rozuměj pitný režim a vybavení na pole), dostanete instruktáž a vzhůru za levandulovými zážitky na poli v krásné krajině nedaleko Žermanického moře s pěknými výhledy na vrcholky Beskyd.

Zašleme vám online poukaz na tento nevšední zážitek, který můžete využít vy sami, či jej někomu darovat. Věřte, že pracovní síla se nám bude hodit a kdyby mohla levandule mluvit, určitě by vám vyjádřila vřelé díky. 

Dárkový poukaz: Zážitková makačka s farmáři
Přispějte 1 000 Kč a více

Dárkový poukaz: Zážitková makačka s farmáři

Zbývá 200/200

Proč platit za obyčejné zážitky ze zážitkových webů? Pořiďte si skutečně originální zážitek! 

Odměna Zbývá 200/200

Darujte dárkový voucher na neobyčejný zážitek.

Obdržíte od nás na e-mail originální dárkový certifikát, kterým můžete obdarovat své blízké, např. pod stromeček k Vánocům.

Popelářem na zkoušku? Jízda ve Ferrari? Pche, to už tady bylo, co si ale zkusit vzít motyku, kbelík a jít na opravdové pole? To je reálný zážitek, na který se jen tak nezapomene.

Samozřejmě vás do toho nenutíme, ale místo dárkových voucherů na nesmysly, pořídit si zážitek hodný šikovných rukou? To je teprve to pravé levandulové.

Pokud skutečně dorazíte, rádi se s vámi seznámíme, postaráme se o vás (rozuměj pitný režim a vybavení na pole), dostanete instruktáž a vzhůru za levandulovými zážitky na poli v krásné krajině nedaleko Žermanického moře s pěknými výhledy na vrcholky Beskyd.

Zašleme vám online poukaz na tento nevšední zážitek, který můžete využít vy sami, či jej někomu darovat. Nejen levandule budou mít ochromnou radost.

Chci si adoptovat levandulí rodinku
Přispějte 1 500 Kč a více

Chci si adoptovat levandulí rodinku

Zbývá 2000/2000

Adoptovat si levanduli je neskutečné množství jednotek radosti, ale co teprve celou levandulí rodinku?

Odměna Zbývá 2000/2000

Ne každá levandule je samotář a jedináček. Některé chtějí být blíže jiným, některé se druží rovnou v celých skupinkách. Přece byste nechtěli, aby takováto společenská levandule byla smutná, že je adoptována sama.

A právě proto přicházíme s jedinečným řešením. Pouze nyní si můžete adoptovat celou levandulí rodinku! Pěti levandulím uděláte neskutečnou radost, rozzáříte jejich květy tak moc do fialova, jako nikdo jiný před vámi. A to stojí za to.

U všech pěti levandulí, které budou samozřejmě pěkně u sebe, bude umístěna cedulka s vaším velectěným jménem. Jen ať všichni ví, kdo je tady tím dobrým andělem.

Dárkový poukaz: Chci si adoptovat levandulí rodinku
Přispějte 1 500 Kč a více

Dárkový poukaz: Chci si adoptovat levandulí rodinku

Zbývá 500/500

Proč platit za obyčejné zážitky ze zážitkových webů? Pořiďte si skutečně originální zážitek! 

Odměna Zbývá 500/500

Darujte dárkový voucher na neobyčejný zážitek.

Obdržíte od nás na e-mail originální dárkový certifikát, kterým můžete obdarovat své blízké, např. pod stromeček k Vánocům.

Popelářem na zkoušku? Jízda ve Ferrari? Pche, to už tady bylo, co si ale zkusit vzít motyku, kbelík a jít na opravdové pole? To je reálný zážitek, na který se jen tak nezapomene.

Samozřejmě vás do toho nenutíme, ale místo dárkových voucherů na nesmysly, pořídit si zážitek hodný šikovných rukou? To je teprve to pravé levandulové.

Pokud skutečně dorazíte, rádi se s vámi seznámíme, postaráme se o vás (rozuměj pitný režim a vybavení na pole), dostanete instruktáž a vzhůru za levandulovými zážitky na poli v krásné krajině nedaleko Žermanického moře s pěknými výhledy na vrcholky Beskyd.

Zašleme vám online poukaz na tento nevšední zážitek, který můžete využít vy sami, či jej někomu darovat. Nejen levandule budou mít ochromnou radost.

Zážitková nůžkovaná s farmáři
Přispějte 2 000 Kč a více

Zážitková nůžkovaná s farmáři

Zbývá 200/200

Proč platit za obyčejné zážitky ze zážitkových webů? Pořiďte si skutečně originální zážitek! 

Odměna Zbývá 200/200

Darujte dárkový voucher na neobyčejný zážitek.

Obdržíte od nás na e-mail originální dárkový certifikát, kterým můžete obdarovat své blízké, např. pod stromeček k Vánocům.

Popelářem na zkoušku? Jízda ve Ferrari? Pche, to už tady bylo, co si ale zkusit vzít motyku, kbelík a jít na opravdové pole? To je reálný zážitek, na který se jen tak nezapomene.

Samozřejmě vás do toho nenutíme, ale místo dárkových voucherů na nesmysly, pořídit si zážitek hodný šikovných rukou? To je teprve to pravé levandulové.

Pokud skutečně dorazíte, rádi se s vámi seznámíme, postaráme se o vás (rozuměj pitný režim a vybavení na pole), dostanete instruktáž a vzhůru za levandulovými zážitky na poli v krásné krajině nedaleko Žermanického moře s pěknými výhledy na vrcholky Beskyd.

Zašleme vám online poukaz na tento nevšední zážitek, který můžete využít vy sami, či jej někomu darovat. Nejen levandule budou mít ochromnou radost.

S levandulí na dotek
Přispějte 2 500 Kč a více

S levandulí na dotek

Zbývá 50/50

V létě je to v kurzu, každý se fotí se slunečnicemi, v jeteli či s obědem. Co ale mít krásné fotky v levanduli s pozadím vrcholků hor?

Odměna Zbývá 50/50

Zajít si do fialového ráje, pobýt v něm, užít si opojnou levandulovou vůni a krom krásných fotek si s sebou ještě něco odnést. To vše se vám dostane touto s touto odměnou za vaši podporu.

Po dobu dvou let budete moci v období květenství navštívit levandule krásně zbarvené do fialova. Udělat si úchvatné fotky, ať jen vás nebo s přáteli či celou rodinou.

Stačí se předem domluvit a jakmile začnou levandule vytvářet květy, můžete nás kdykoliv po dobu dvou let navštěvovat a fotit, fotit a fotit, dokud paměťovka bude dávat ještě nějaké ty volné bajty.

Navíc si budete moci s sebou krom krásných fotografií odnést snůpek (kytičku) vlastnoručně nasbírané levandule. Kdykoliv budete někomu své fotky ukazovat, můžete třeba sušené květy levandule jemně promnout a tím vytvořít nejen vizuální, ale také voňavý zážitek. 

Dárkový poukaz: S levandulí na dotek
Přispějte 2 500 Kč a více

Dárkový poukaz: S levandulí na dotek

Zbývá 20/20

V létě je to v kurzu, každý se fotí se slunečnicemi, v jeteli či s obědem. Co ale mít krásné fotky v levanduli s pozadím vrcholků hor?

Odměna Zbývá 20/20

Darujte krásný a voňavý dárek, a to úžasné focení v levanduli.

Obdržíte od nás na e-mail originální dárkový certifikát, kterým můžete obdarovat své blízké, např. pod stromeček k Vánocům.


Zajít si do fialového ráje, pobýt v něm, užít si opojnou levandulovou vůni a krom krásných fotek si s sebou ještě něco odnést. To vše se dostane obdarovanému tímto dárkovým poukazem.

Po dobu dvou let bude moci obdarovaný v období květenství navštívit levandule krásně zbarvené do fialova. Udělat si úchvatné fotky, ať s přáteli či rodinou.

Stačí se předem domluvit a jakmile začnou levandule vytvářet květy, je možno nás kdykoliv po dobu dvou let navštěvovat a fotit, fotit a fotit, dokud paměťovka bude dávat ještě nějaké ty volné bajty.

Navíc bude možno si s sebou krom krásných fotografií odnést snůpek (kytičku) vlastnoručně nasbírané levandule.

Dobrá krmě se samotnými farmáři
Přispějte 5 000 Kč a více

Dobrá krmě se samotnými farmáři

Zbývá 20/20

Dát si dobrou husu či kachnu se samotnými farmáři přímo na farmě? To je lahoda.

Odměna Zbývá 20/20

Ke kvalitně odvedené práci patří také kvalitní jídlo. Rádi vás uvítáme na naší farmě, seznámíme se, osobně vás provedeme a podíváme se na pole. A po této procházce bude dobrá krmě následovati.

Vážíme si vaší podpory až tak, že si žvanec od úst odtrhneme a rádi se s vámi rozdělíme. 

Jelikož na farmě nebude jen levandule, ale je zde i chov zvěře domácí (dle sezóny jsou to husy, kachny,…), dostanete za svůj velectěný dar pořádnou porci domácí drůbeže dozlatova upečené, s kůrčičkou křupající, s chutí nebeskou, a to přímo v prostředí samotné farmy.

Dobrá víla de Levandule
Přispějte 20 000 Kč a více

Dobrá víla de Levandule

Zbývá 10/10

Což se nechat zvěčnit na speciální desce dárců přímo na poli?

Odměna Zbývá 10/10

Dobrých víl není nikdy dost a levandule vás zvláště nyní potřebují tak, jako nikdy předtím. Staňte se dobrou vílou levandulí. Buďte tou tajemnou bytostí, o které si levandule v noci budou mezi sebou ševelit a malé levanduláťata budou chtít vědět o této dobré víle pokaždé víc a více.

I levandule potřebují své mýty a příběhy, které si budou předávat z generace na generaci. Budete i vy součástí levandulích příběhů?

Vaše jméno, ač zvěčněno na speciální desce, bude levandulím stále nablízku a bude tak stále slyšet v ševelení větru mezi keříky levandulí po celém poli.

Patron de Levandule
Přispějte 50 000 Kč a více

Patron de Levandule

Zbývá 4/4

Tak jako dítě může mít svého kmotra, tak i každý hektar levandulového pole hledá svého patrona.

Odměna Zbývá 4/4

Co by to bylo za levandule, kdyby si nežádaly své patrony? Každý hektar našeho fialového zázraku od Žermanického moře hledá svého patrona.

Být patronem de Levandule není jen tak. Tento honosný titul je určen pouze pro čtyři odvážlivce, kteří se nebojí podpořit levandule opravdu zajímavou částkou. Levandule zfialoví blahem a budou na vás pět oslavné levandulí písně.

Získáte jedinečný, unikátní, originální certifikát “Patron de Levandule”, kterým nejen že se budete moci chlubit svému širokému okolí, ale navíc vás bude opravňovat navštěvovat po domluvě levandulí pole, kochat se tou nádherou, pořizovat fotografie a odnášet si z návštěv snůpek (kytičku) čerstvě nasbírané levandule.

Navíc vaše výsostné jméno bude zvěčněno na “základním kameni” přímo na levandulovém poli, aby vás měly levandule stále u sebe.

Markýz či markýza de Levandule
Přispějte 100 000 Kč a více

Markýz či markýza de Levandule

Zbývá 4/4

Šlechtický titul pouze pro ty, kdo jsou ochotni se za levanduli hrdinně postavit a bránit ji před útlakem žlutých dobyvatelů.

Odměna Zbývá 4/4

Získat touto podporou levandulový šlechtický titul? Tak to tady ještě nebylo!

Speciální listinou vás pasujeme na jedinečný šlechtický levandulový stav, který sebou přináší mnohé výhody, o kterých se jiným ani nezdá.

Vaše jméno bude umístěno v jedinečném rodokmenu de Levandule.

Tento titul vás bude opravňovat kdykoliv se účastnit “Zážitkové makačky” nebo “Zážitkového nůžkování” s farmáři či tyto zážitky bezmezně komukoliv darovat.

Levandule budou provolávat “sláva” vašemu jménu a krom sluníčka se budou také otáčet k “základnímu kameni”, na kterém bude zvěčněno vaše ctěné jméno.

Všechny levandule na poli budou vědět, kdo je “Markýz či Markýza de Levandule”.

Kdykoliv se nás rozhodnete po domluvě navštívit, fotit budete moci do syta a také vždy “snůpek” (kytičku) čerstvě nasbírané levandule si budete moci s sebou odnésti.

Sláva vaší štědrosti! Ať podmanivá vůně levandule vaši cestu životem provází.

Baron či baronka de Levandule
Přispějte 200 000 Kč a více

Baron či baronka de Levandule

Zbývá 3/3

Kdo by se nechtěl honosit zajímavým titulem? A co teprve titulem, který je tak originální, že i řepka zbledne závistí.

Odměna Zbývá 3/3

Tímto titulem nezískáte pouze jedinečné postavení ve společnosti, ale budete váženým a vítaným hostem na poli levandulovém.

Získáte čestné umístění v rodokmenu de Levandule a všichni kolem budou tiše závidět. Tento titul není jen tak pro každého. Pouze na pár z vás se může usmát štěstí a honosit se titulem “Baron či Baronka de Levandule”.

Tento titul vás bude opravňovat kdykoliv se účastnit “Zážitkové makačky” nebo “Zážitkového nůžkování” s farmáři či tyto zážitky bezmezně komukoliv darovat.

Focení v poli bude pro vás zpřístupněno po domluvě prakticky kdykoliv a “snůpek” (kytička) z návštěvy je samozřejmostí.

Obdržíte jedinečnou listinu, vlastnoručně podepsanou farmáři, která vás bude opravňovat k čerpání všech privilegií, které se k tomuto titulu vážou.

Vaše jméno bude zvěčněno na dlouhé časy na “základním kameni” přímo na levandulovém poli. Každá levandule, ať velká či malé levanďuláťátko, bude moc dobře vědět, kdo jste.

Princ či princezna de Levandule
Přispějte 500 000 Kč a více

Princ či princezna de Levandule

Zbývá 2/2

Být vyšší levandulovou šlechtou, to už chce pořádnou dávku fialové odvahy.

Odměna Zbývá 2/2

Chcete-li býti velectěným a veleváženým donátorem levandulí farmy se všemi poctami, pak toto je titul právě pro vás.

Tímto titulem získáte krom speciálního postavení na vrcholu levandulové společenské pyramidy také vstup do levandulového pole prakticky kdykoliv. Můžete zde rozjímat, pořizovat nekonečné množství nádherných snímků a odnášet si z návštěv snůpku “kytičku” čerstvé levandule.

Titul “Princ či Princezna de Levandule” vás bude opravňovat kdykoliv se účastnit “Zážitkové makačky” nebo “Zážitkového nůžkování” s farmáři či tyto zážitky bezmezně komukoliv darovat a to i s dobrou krmí.

Obdržíte speciální listinu, která opravňuje k čerpání všech privilegií spjatých s tímto výjimečným titulem.

Vaše výsostné jméno bude zvěčněno na “základním kameni” levandulového pole a levandule budou hlásat slávu jménu vašemu do širého světa.

Budete umístěni na předních příčkách levandulového rodokmenu, ať každá levandule ví, kdo jste a jaká je vaše nekonečná štědrost. 

Král či královna de Levandule - tady bude fialová a hotovo
Přispějte 1 000 000 Kč a více

Král či královna de Levandule – tady bude fialová a hotovo

Zbývá 1/1

Král či královna de Levandule může být jen jeden nebo jedna! Cítíš se na to?

Odměna Zbývá 1/1

Na absolutním žebříčku levandulové šlechty můžeš být právě ty a tvé místo bude zcela jedinečné!

Levandule budou provolávat tvé jméno, dokud fialová bude fialovou a po celé levandulí generace sláva tvá známá bude.

Ano, právě tobě na poli levandulovém vztyčíme totem nesoucí tvé jméno, aby každá levandule, i v nejvzdálenějším koutě věděla, kdo jsi.

Speciální listina tě bude opravňovat vstupovat do pole a užívat si levandulového království. Rozjímat, zaznamenávat sebe i své blízké na nekonečné množství fotografií a odnášet si z návštěv čerstvou levanduli.

Tvé velectěné jméno bude zvěčněno na absolutním vrcholu levandulového rodokmenu!

Můžeš se každoročně potkávat s farmáři u dobré krmě přímo na farmě.

Kdykoliv se můžeš zúčastňovat “Zážitkové makačky” či “Zážitkového nůžkování” s farmáři a kohokoliv budeš moci obdarovávat těmito originálními zážitky.

Ať je na věky levandulích věků provolávána sláva “Králi či Královně de Levandule”!

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu

Fandím vám a chci být součástí tohoto příběhu
Přispějte 100 Kč a více

Fandím vám a chci být součástí tohoto příběhu

Velice si vážíme vaší podpory.

Odměna

Zvěčníme vaše jméno jako poděkování online na našich levandulových stránkách. Na kterých aktuálně makáme, aby byly co nejvíce levandulové.

Každá korunka dobrá. Věřte, že váš příspěvek s péčí a uváženě investujeme do sazeniček levandulí a budeme se o ně starat s tou největší láskou a odhodláním.

Chci podpořit metr půdy
Přispějte 200 Kč a více

Chci podpořit metr půdy

Vaše jméno bude zvěčněno na webu i orientační mapce s označením parcely o velikosti celého jednoho metru čtverečního. Jen ať každý vidí vaši laskavost a podporu.

Odměna

Pole je to velké a každý kousek je potřeba obhospodařovat s péčí řádného hospodáře. Ač se to nezdá, každý metr půdy vyžaduje svou pozornost a každý příspěvek je vítaným zdrojem nadšení a úsilí vypěstovat ty nejkrásnější levandule na světě.

Chci podpořit dva metry půdy
Přispějte 300 Kč a více

Chci podpořit dva metry půdy

Vaše jméno bude zvěčněno na webu i orientační mapce s označením parcely o velikosti celých dvou metrů čtverečních. Je třeba hlásat vaše jméno do světa, jak jste skvělí a jak nám pomáháte.

Odměna

Dva metry je více než metr a my slibujeme za naši půdu, že se o ni budeme starat tak, aby na ní rostly ty nejúžasnější levandule, jaké kdy oko spatřilo.

Váš příspěvek pomůže hned dvěma metrům, které krásně zfialoví. A to je už co říct!

Chci si adoptovat levanduli
Přispějte 500 Kč a více

Chci si adoptovat levanduli

Zbývá 1997/2000

Mít adoptovanou levanduli? Ano, nyní se i vám může něco takového poštěstit!

Odměna Zbývá 1997/2000

Adoptovat si kočku, psa, veverku či křečka? Ne, nic takového. Tímto prohlašujeme, že nyní je IN adoptovat si levanduli! A to tady ještě nebylo.

Můžete se chlubit před kamarády či závistivými sousedy, že zrovna vy máte adoptovanou levanduli. Kdo něco takového má? 

U vámi adoptované levandule bude cedulka s vaším ctěným jménem, ať i levandule ví, kdo je jejím patronem.

My se o levanduli budeme s péčí a radostí starat, aby co nejvíce prospívala, rostla a krásněla.

Dárkový poukaz: Chci si adoptovat levanduli
Přispějte 500 Kč a více

Dárkový poukaz: Chci si adoptovat levanduli

Zbývá 499/500

Mít pro někoho adoptovanou levanduli? Ano, nyní je to již možné!

Odměna Zbývá 499/500

Darujte velmi originální dárek, a to adopci levandule.

Obdržíte od nás na e-mail originální dárkový certifikát, kterým můžete obdarovat své blízké, např. pod stromeček k Vánocům.

Adoptovat si kočku, psa, veverku či křečka? Ne, nic takového. Tímto prohlašujeme, že nyní je IN adoptovat si levanduli! A to tady ještě nebylo.

Můžete se chlubit před kamarády či závistivými sousedy, že zrovna vy máte adoptovanou levanduli. Kdo něco takového má? 

U vámi adoptované levandule bude cedulka s jménem, které nám uvedete při adopci do poznámky, ať i levandule ví, kdo je jejím patronem.

My se o levanduli budeme s péčí a radostí starat, aby co nejvíce prospívala, rostla a krásněla.

Zážitková makačka s farmáři
Přispějte 1 000 Kč a více

Zážitková makačka s farmáři

Zbývá 200/200

Proč platit za obyčejné zážitky ze zážitkových webů? Pořiďte si skutečně originální zážitek! 

Odměna Zbývá 200/200

Popelářem na zkoušku? Jízda ve Ferrari? Pche, to už tady bylo, co si ale zkusit vzít motyku, kbelík a jít na opravdové pole? To je reálný zážitek, na který se jen tak nezapomene.

Samozřejmě vás do toho nenutíme, ale místo dárkových voucherů na nesmysly, pořídit si zážitek hodný šikovných rukou? To je teprve to pravé levandulové.

Pokud skutečně dorazíte, rádi se s vámi seznámíme, postaráme se o vás (rozuměj pitný režim a vybavení na pole), dostanete instruktáž a vzhůru za levandulovými zážitky na poli v krásné krajině nedaleko Žermanického moře s pěknými výhledy na vrcholky Beskyd.

Zašleme vám online poukaz na tento nevšední zážitek, který můžete využít vy sami, či jej někomu darovat. Věřte, že pracovní síla se nám bude hodit a kdyby mohla levandule mluvit, určitě by vám vyjádřila vřelé díky. 

Dárkový poukaz: Zážitková makačka s farmáři
Přispějte 1 000 Kč a více

Dárkový poukaz: Zážitková makačka s farmáři

Zbývá 200/200

Proč platit za obyčejné zážitky ze zážitkových webů? Pořiďte si skutečně originální zážitek! 

Odměna Zbývá 200/200

Darujte dárkový voucher na neobyčejný zážitek.

Obdržíte od nás na e-mail originální dárkový certifikát, kterým můžete obdarovat své blízké, např. pod stromeček k Vánocům.

Popelářem na zkoušku? Jízda ve Ferrari? Pche, to už tady bylo, co si ale zkusit vzít motyku, kbelík a jít na opravdové pole? To je reálný zážitek, na který se jen tak nezapomene.

Samozřejmě vás do toho nenutíme, ale místo dárkových voucherů na nesmysly, pořídit si zážitek hodný šikovných rukou? To je teprve to pravé levandulové.

Pokud skutečně dorazíte, rádi se s vámi seznámíme, postaráme se o vás (rozuměj pitný režim a vybavení na pole), dostanete instruktáž a vzhůru za levandulovými zážitky na poli v krásné krajině nedaleko Žermanického moře s pěknými výhledy na vrcholky Beskyd.

Zašleme vám online poukaz na tento nevšední zážitek, který můžete využít vy sami, či jej někomu darovat. Nejen levandule budou mít ochromnou radost.

Chci si adoptovat levandulí rodinku
Přispějte 1 500 Kč a více

Chci si adoptovat levandulí rodinku

Zbývá 2000/2000

Adoptovat si levanduli je neskutečné množství jednotek radosti, ale co teprve celou levandulí rodinku?

Odměna Zbývá 2000/2000

Ne každá levandule je samotář a jedináček. Některé chtějí být blíže jiným, některé se druží rovnou v celých skupinkách. Přece byste nechtěli, aby takováto společenská levandule byla smutná, že je adoptována sama.

A právě proto přicházíme s jedinečným řešením. Pouze nyní si můžete adoptovat celou levandulí rodinku! Pěti levandulím uděláte neskutečnou radost, rozzáříte jejich květy tak moc do fialova, jako nikdo jiný před vámi. A to stojí za to.

U všech pěti levandulí, které budou samozřejmě pěkně u sebe, bude umístěna cedulka s vaším velectěným jménem. Jen ať všichni ví, kdo je tady tím dobrým andělem.

Dárkový poukaz: Chci si adoptovat levandulí rodinku
Přispějte 1 500 Kč a více

Dárkový poukaz: Chci si adoptovat levandulí rodinku

Zbývá 500/500

Proč platit za obyčejné zážitky ze zážitkových webů? Pořiďte si skutečně originální zážitek! 

Odměna Zbývá 500/500

Darujte dárkový voucher na neobyčejný zážitek.

Obdržíte od nás na e-mail originální dárkový certifikát, kterým můžete obdarovat své blízké, např. pod stromeček k Vánocům.

Popelářem na zkoušku? Jízda ve Ferrari? Pche, to už tady bylo, co si ale zkusit vzít motyku, kbelík a jít na opravdové pole? To je reálný zážitek, na který se jen tak nezapomene.

Samozřejmě vás do toho nenutíme, ale místo dárkových voucherů na nesmysly, pořídit si zážitek hodný šikovných rukou? To je teprve to pravé levandulové.

Pokud skutečně dorazíte, rádi se s vámi seznámíme, postaráme se o vás (rozuměj pitný režim a vybavení na pole), dostanete instruktáž a vzhůru za levandulovými zážitky na poli v krásné krajině nedaleko Žermanického moře s pěknými výhledy na vrcholky Beskyd.

Zašleme vám online poukaz na tento nevšední zážitek, který můžete využít vy sami, či jej někomu darovat. Nejen levandule budou mít ochromnou radost.

Zážitková nůžkovaná s farmáři
Přispějte 2 000 Kč a více

Zážitková nůžkovaná s farmáři

Zbývá 200/200

Proč platit za obyčejné zážitky ze zážitkových webů? Pořiďte si skutečně originální zážitek! 

Odměna Zbývá 200/200

Darujte dárkový voucher na neobyčejný zážitek.

Obdržíte od nás na e-mail originální dárkový certifikát, kterým můžete obdarovat své blízké, např. pod stromeček k Vánocům.

Popelářem na zkoušku? Jízda ve Ferrari? Pche, to už tady bylo, co si ale zkusit vzít motyku, kbelík a jít na opravdové pole? To je reálný zážitek, na který se jen tak nezapomene.

Samozřejmě vás do toho nenutíme, ale místo dárkových voucherů na nesmysly, pořídit si zážitek hodný šikovných rukou? To je teprve to pravé levandulové.

Pokud skutečně dorazíte, rádi se s vámi seznámíme, postaráme se o vás (rozuměj pitný režim a vybavení na pole), dostanete instruktáž a vzhůru za levandulovými zážitky na poli v krásné krajině nedaleko Žermanického moře s pěknými výhledy na vrcholky Beskyd.

Zašleme vám online poukaz na tento nevšední zážitek, který můžete využít vy sami, či jej někomu darovat. Nejen levandule budou mít ochromnou radost.

S levandulí na dotek
Přispějte 2 500 Kč a více

S levandulí na dotek

Zbývá 50/50

V létě je to v kurzu, každý se fotí se slunečnicemi, v jeteli či s obědem. Co ale mít krásné fotky v levanduli s pozadím vrcholků hor?

Odměna Zbývá 50/50

Zajít si do fialového ráje, pobýt v něm, užít si opojnou levandulovou vůni a krom krásných fotek si s sebou ještě něco odnést. To vše se vám dostane touto s touto odměnou za vaši podporu.

Po dobu dvou let budete moci v období květenství navštívit levandule krásně zbarvené do fialova. Udělat si úchvatné fotky, ať jen vás nebo s přáteli či celou rodinou.

Stačí se předem domluvit a jakmile začnou levandule vytvářet květy, můžete nás kdykoliv po dobu dvou let navštěvovat a fotit, fotit a fotit, dokud paměťovka bude dávat ještě nějaké ty volné bajty.

Navíc si budete moci s sebou krom krásných fotografií odnést snůpek (kytičku) vlastnoručně nasbírané levandule. Kdykoliv budete někomu své fotky ukazovat, můžete třeba sušené květy levandule jemně promnout a tím vytvořít nejen vizuální, ale také voňavý zážitek. 

Dárkový poukaz: S levandulí na dotek
Přispějte 2 500 Kč a více

Dárkový poukaz: S levandulí na dotek

Zbývá 20/20

V létě je to v kurzu, každý se fotí se slunečnicemi, v jeteli či s obědem. Co ale mít krásné fotky v levanduli s pozadím vrcholků hor?

Odměna Zbývá 20/20

Darujte krásný a voňavý dárek, a to úžasné focení v levanduli.

Obdržíte od nás na e-mail originální dárkový certifikát, kterým můžete obdarovat své blízké, např. pod stromeček k Vánocům.


Zajít si do fialového ráje, pobýt v něm, užít si opojnou levandulovou vůni a krom krásných fotek si s sebou ještě něco odnést. To vše se dostane obdarovanému tímto dárkovým poukazem.

Po dobu dvou let bude moci obdarovaný v období květenství navštívit levandule krásně zbarvené do fialova. Udělat si úchvatné fotky, ať s přáteli či rodinou.

Stačí se předem domluvit a jakmile začnou levandule vytvářet květy, je možno nás kdykoliv po dobu dvou let navštěvovat a fotit, fotit a fotit, dokud paměťovka bude dávat ještě nějaké ty volné bajty.

Navíc bude možno si s sebou krom krásných fotografií odnést snůpek (kytičku) vlastnoručně nasbírané levandule.

Dobrá krmě se samotnými farmáři
Přispějte 5 000 Kč a více

Dobrá krmě se samotnými farmáři

Zbývá 20/20

Dát si dobrou husu či kachnu se samotnými farmáři přímo na farmě? To je lahoda.

Odměna Zbývá 20/20

Ke kvalitně odvedené práci patří také kvalitní jídlo. Rádi vás uvítáme na naší farmě, seznámíme se, osobně vás provedeme a podíváme se na pole. A po této procházce bude dobrá krmě následovati.

Vážíme si vaší podpory až tak, že si žvanec od úst odtrhneme a rádi se s vámi rozdělíme. 

Jelikož na farmě nebude jen levandule, ale je zde i chov zvěře domácí (dle sezóny jsou to husy, kachny,…), dostanete za svůj velectěný dar pořádnou porci domácí drůbeže dozlatova upečené, s kůrčičkou křupající, s chutí nebeskou, a to přímo v prostředí samotné farmy.

Dobrá víla de Levandule
Přispějte 20 000 Kč a více

Dobrá víla de Levandule

Zbývá 10/10

Což se nechat zvěčnit na speciální desce dárců přímo na poli?

Odměna Zbývá 10/10

Dobrých víl není nikdy dost a levandule vás zvláště nyní potřebují tak, jako nikdy předtím. Staňte se dobrou vílou levandulí. Buďte tou tajemnou bytostí, o které si levandule v noci budou mezi sebou ševelit a malé levanduláťata budou chtít vědět o této dobré víle pokaždé víc a více.

I levandule potřebují své mýty a příběhy, které si budou předávat z generace na generaci. Budete i vy součástí levandulích příběhů?

Vaše jméno, ač zvěčněno na speciální desce, bude levandulím stále nablízku a bude tak stále slyšet v ševelení větru mezi keříky levandulí po celém poli.

Patron de Levandule
Přispějte 50 000 Kč a více

Patron de Levandule

Zbývá 4/4

Tak jako dítě může mít svého kmotra, tak i každý hektar levandulového pole hledá svého patrona.

Odměna Zbývá 4/4

Co by to bylo za levandule, kdyby si nežádaly své patrony? Každý hektar našeho fialového zázraku od Žermanického moře hledá svého patrona.

Být patronem de Levandule není jen tak. Tento honosný titul je určen pouze pro čtyři odvážlivce, kteří se nebojí podpořit levandule opravdu zajímavou částkou. Levandule zfialoví blahem a budou na vás pět oslavné levandulí písně.

Získáte jedinečný, unikátní, originální certifikát “Patron de Levandule”, kterým nejen že se budete moci chlubit svému širokému okolí, ale navíc vás bude opravňovat navštěvovat po domluvě levandulí pole, kochat se tou nádherou, pořizovat fotografie a odnášet si z návštěv snůpek (kytičku) čerstvě nasbírané levandule.

Navíc vaše výsostné jméno bude zvěčněno na “základním kameni” přímo na levandulovém poli, aby vás měly levandule stále u sebe.

Markýz či markýza de Levandule
Přispějte 100 000 Kč a více

Markýz či markýza de Levandule

Zbývá 4/4

Šlechtický titul pouze pro ty, kdo jsou ochotni se za levanduli hrdinně postavit a bránit ji před útlakem žlutých dobyvatelů.

Odměna Zbývá 4/4

Získat touto podporou levandulový šlechtický titul? Tak to tady ještě nebylo!

Speciální listinou vás pasujeme na jedinečný šlechtický levandulový stav, který sebou přináší mnohé výhody, o kterých se jiným ani nezdá.

Vaše jméno bude umístěno v jedinečném rodokmenu de Levandule.

Tento titul vás bude opravňovat kdykoliv se účastnit “Zážitkové makačky” nebo “Zážitkového nůžkování” s farmáři či tyto zážitky bezmezně komukoliv darovat.

Levandule budou provolávat “sláva” vašemu jménu a krom sluníčka se budou také otáčet k “základnímu kameni”, na kterém bude zvěčněno vaše ctěné jméno.

Všechny levandule na poli budou vědět, kdo je “Markýz či Markýza de Levandule”.

Kdykoliv se nás rozhodnete po domluvě navštívit, fotit budete moci do syta a také vždy “snůpek” (kytičku) čerstvě nasbírané levandule si budete moci s sebou odnésti.

Sláva vaší štědrosti! Ať podmanivá vůně levandule vaši cestu životem provází.

Baron či baronka de Levandule
Přispějte 200 000 Kč a více

Baron či baronka de Levandule

Zbývá 3/3

Kdo by se nechtěl honosit zajímavým titulem? A co teprve titulem, který je tak originální, že i řepka zbledne závistí.

Odměna Zbývá 3/3

Tímto titulem nezískáte pouze jedinečné postavení ve společnosti, ale budete váženým a vítaným hostem na poli levandulovém.

Získáte čestné umístění v rodokmenu de Levandule a všichni kolem budou tiše závidět. Tento titul není jen tak pro každého. Pouze na pár z vás se může usmát štěstí a honosit se titulem “Baron či Baronka de Levandule”.

Tento titul vás bude opravňovat kdykoliv se účastnit “Zážitkové makačky” nebo “Zážitkového nůžkování” s farmáři či tyto zážitky bezmezně komukoliv darovat.

Focení v poli bude pro vás zpřístupněno po domluvě prakticky kdykoliv a “snůpek” (kytička) z návštěvy je samozřejmostí.

Obdržíte jedinečnou listinu, vlastnoručně podepsanou farmáři, která vás bude opravňovat k čerpání všech privilegií, které se k tomuto titulu vážou.

Vaše jméno bude zvěčněno na dlouhé časy na “základním kameni” přímo na levandulovém poli. Každá levandule, ať velká či malé levanďuláťátko, bude moc dobře vědět, kdo jste.

Princ či princezna de Levandule
Přispějte 500 000 Kč a více

Princ či princezna de Levandule

Zbývá 2/2

Být vyšší levandulovou šlechtou, to už chce pořádnou dávku fialové odvahy.

Odměna Zbývá 2/2

Chcete-li býti velectěným a veleváženým donátorem levandulí farmy se všemi poctami, pak toto je titul právě pro vás.

Tímto titulem získáte krom speciálního postavení na vrcholu levandulové společenské pyramidy také vstup do levandulového pole prakticky kdykoliv. Můžete zde rozjímat, pořizovat nekonečné množství nádherných snímků a odnášet si z návštěv snůpku “kytičku” čerstvé levandule.

Titul “Princ či Princezna de Levandule” vás bude opravňovat kdykoliv se účastnit “Zážitkové makačky” nebo “Zážitkového nůžkování” s farmáři či tyto zážitky bezmezně komukoliv darovat a to i s dobrou krmí.

Obdržíte speciální listinu, která opravňuje k čerpání všech privilegií spjatých s tímto výjimečným titulem.

Vaše výsostné jméno bude zvěčněno na “základním kameni” levandulového pole a levandule budou hlásat slávu jménu vašemu do širého světa.

Budete umístěni na předních příčkách levandulového rodokmenu, ať každá levandule ví, kdo jste a jaká je vaše nekonečná štědrost. 

Král či královna de Levandule - tady bude fialová a hotovo
Přispějte 1 000 000 Kč a více

Král či královna de Levandule – tady bude fialová a hotovo

Zbývá 1/1

Král či královna de Levandule může být jen jeden nebo jedna! Cítíš se na to?

Odměna Zbývá 1/1

Na absolutním žebříčku levandulové šlechty můžeš být právě ty a tvé místo bude zcela jedinečné!

Levandule budou provolávat tvé jméno, dokud fialová bude fialovou a po celé levandulí generace sláva tvá známá bude.

Ano, právě tobě na poli levandulovém vztyčíme totem nesoucí tvé jméno, aby každá levandule, i v nejvzdálenějším koutě věděla, kdo jsi.

Speciální listina tě bude opravňovat vstupovat do pole a užívat si levandulového království. Rozjímat, zaznamenávat sebe i své blízké na nekonečné množství fotografií a odnášet si z návštěv čerstvou levanduli.

Tvé velectěné jméno bude zvěčněno na absolutním vrcholu levandulového rodokmenu!

Můžeš se každoročně potkávat s farmáři u dobré krmě přímo na farmě.

Kdykoliv se můžeš zúčastňovat “Zážitkové makačky” či “Zážitkového nůžkování” s farmáři a kohokoliv budeš moci obdarovávat těmito originálními zážitky.

Ať je na věky levandulích věků provolávána sláva “Králi či Královně de Levandule”!