Úspěšně vybráno:

Vybudovali jste dřevěné ploty pro oddělení pejsků v dočasce

Vybráno 0 Kč 35 701 Kč
35 000 Kč
 -
34 dárců
Celkem se zapojilo
0 Kč
Průměrná výše daru
0 Kč
Nejvyšší dar
19 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Vybudovali jste dřevěné ploty pro oddělení pejsků v dočasce

Vybráno 0 Kč 35 701 Kč
35 000 Kč

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Dočasky De De, z.s.
Datum přidání
30. 6. 2023

Představení sbírky

Pro naši nejpočetnější smečku dočaskových psů spolku Dočasky De De potřebujeme zakoupit 20 kusů kvalitních dřevěných plotů.

Zdroje fotografií

Komu pomůžeme?

Pod křídly našeho spolku poskytujícího domácí dočasnou péči máme stále více a více pejsků. Ti přicházejí z různých prostředí a často si s sebou nesou špatné vzpomínky na hrůzné zacházení a těžkosti spojené s týraním.

Rádi bychom pro ně pořídili dřevěný plot, který poslouží k zajištění bezpečného prostředí mezi jednotlivými výběhy na zahrádce jedné z našich dočaskářek. Pejsci se tak budou moci venčit v klidu, odděleni právě naším vysněným plotem. Jelikož na sebe neuvidí, zamezíme stresu a případným snahám o útok. Oddělení některých chlupáčů také urychlí a usnadní společné venčení.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Váš dar využijeme na zaplacení 20 kusů kvalitních plotů z borovicového dřeva, které jsou tlakově impregnované a mají rozměry 180 × 180 cm. Pokud se cílová částka nevybere, zbytek se budeme snažit uhradit z veřejných darů zaslaných na náš transparentní účet. Vybere-li se větší částka, finance použijeme na zakoupení krmení pro naše pejsky.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Omlouváme se, ale přehled dárců je kvůli vysoké zátěži na našem webu dočasně nedostupný. Na nápravě pracujeme. Děkujeme za pochopení.

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat