Projekt ukončen:

Equestriam – ježdění pro každého

Vybráno 0 Kč 0 Kč
200 000 Kč
 -
0 přispěvatelů
Celkem se zapojilo
0 Kč
Průměrná výše příspěvku
0 Kč
Nejvyšší příspěvek
90 dnů
Vybráno za
Více o tomto projektu

Equestriam – ježdění pro každého

Zakladatel
Jana Baldyňáková
Datum přidání
14. 6. 2023

Představení projektu

Equestriam – nekroť své sny

Ať už ti je 5 nebo 50, sen o cvalu do zapadajícího slunce s vlajícími vlasy vdál můžeme mít každý. Naše vize je propojit sny s realitou. Nabídnout kvalitní jezdecké vybavení i pro ty nejmenší jezdce za přijatelnou cenu. Nabídnout zážitek v sedle či kočáře těm, jejichž vlastní nohy jim již neslouží, jak by měly. Ukázat krásu, vznešenost a láskyplnou podporu těchto majestátních zvířat každému, kdo o to projeví zájem.

Equestriam není jen značka oblečení, není to jen terapie vedle zvířete, je to náš sen pomáhat koňmi. Být tu pro ty nejmenší jezdce i pro ty kteří bojují o své místo ve společnosti.

Kdo za projektem stojí?

Kde se vzalo Equestriam

Nejprve zapálený sportovec, poté oddaná maminka a nakonec prostě jen člověk, který hledá své životní poslání. Když jsem tohle všechno spojila dohromady, vzniklo Equestriam. Můj kariérní život? Boj o přežití… 

Jmenuji se Jana Baldyňáková, je mi 24 let, mám dvě děti (7 let a 4 roky), jsem rozvedená a právě dokončuji střední školu . Máte pocit, že Vám nevychází počty ? To jen mně úplně nevyšel start mezi dospělými, věřím, že to ale úspěšně doháním. Vyzkoušela jsem si práci za kasou, hospitalizační péči jako pomocný sanitář na covidovém oddělení, výpomocné práce v zemědělství, i třeba kuchyň rychlého občerstvení. Zajímavý rozptyl na „veterinární sestřičku“ – jenže kudy dál? 

Rozhodla jsem se spojit svou vášeň pro zvířata, děti a potřebu pomáhat kdekoliv je v mých silách do jednoho projektu. Nabídnout bezplatně AAT několika projektům v mém okolí, vytvořit značku jezdeckého oblečení a vybavení, přičemž zároveň se moct věnovat i jezdeckému výcviku naší nastupující generace.

Na co vybrané peníze použijeme?

Vybrané peníze budou využity ke spuštění terapeutických programů pro lidi s psychickými či mentálními poruchami. Agendu kolem spolupráce s jednotlivými organizacemi  odpovídajícího zaměření a zajištění funkčnosti dlouhodobých plánů. Využití našich koní i psů jako pomocných pracovníků terapeuta za účelem obměny, či nové úrovně léčby.

Výroba a distribuce zakoupených produktů značky Equestriam a rozšíření povědomí o ní, jakožto finančním zázemí pro naši terapeutickou činnost.

Zajištění dostatku kvalitního bezpečnostního vybavení v různých velikostech k zapůjčení pro jezdce, kteří nám rostou před očima. 

Zakoupení, výcvik a atestace nového čtyřnohého partnera, který dokáže nahradit našeho nejstaršího matadora po jeho odchodu do zaslouženého pracovního důchodu. 

V případě vybrání částky nad stanovený limit investujeme do bezbariérového přístupu a pomůcek pro možnost obsloužení i pohybově omezených pacientů.

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Na příběh zatím nikdo nepřispěl. Buďte první.

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Vyberte si odměnu

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu