Zakladatel
Jaroslav Novak
Datum přidání
15. 11. 2022

Představení projektu

Kdysi jsem si přes pracovní úřad nechal udělat rekvalifikaci grafika v programu Corel Draw a Photoshop. Asi to byl osud. Po té jsem zkoušel dělat různou grafiku i reklamní. Ale ta mě nebavila. Našel jsem se v navrhování obrázků na trička. Jako dítě jsem chodil na základní uměleckou školu. Takže umění je mi velmi blízké. Navrhování je prozatím můj koníček, ale chtěl bych se tím začít živit. Vymyslel jsem logo Clody odvozené od slova cloudy, okřídleného dračka v pozadí slunce. Svoje logo si chci nechat patentovat a povýšit to na značku.  Svými návrhy chci dělat lidem radost. Mám asi 40cet slušných návrhů. Které bych si nechal vyrobit. Mám tolik nápadů že to nestíhám realizovat. Je to můj sen se začít živit tím co mě baví jako designer. Proto vás prosím přispějte mi na můj projekt. Předem moc děkuji.

Kdo za projektem stojí?

Za projektem stojím já Jaroslav Novak z krátkým a. Narodil jsem se v Hodoníně a bydlím z Mamkou v Hodoníně. Je mi 38 let. Trpím paranojidní schizofrenii. Před 6 lety jsem se pokusil o sebevraždu Pořezal jsem si krk a ruku. Neúspěšně. Letos jsem se pokusil otrávit prášky. Maminka mě za v času našla a zachránila mě. V součastnosti jsem zaléčený a zabít se už nechci. V dětství jsem prodělal těžkou operaci, měl jsem cévní nádor v nosohltanu. Lékaři aby mohli vyřezat nádor museli rozřezat část skeletu obličeje. Díky tomuto radikálnímu zákroku poškodili růstové zony obličeje a proto se pravá polovina obličeje nerostla. Na základní škole jsem v 6 třídě propadnul z matematiky a noví kolektiv mě nepřijal začali se mi posmívat oko sem oko tam. Zažil jsem těžkou kolektivní šikanu. I přesto všechno mám lidi rád. Stejně tak zvířata. Jsem nevzhledný ale žiju. Díky mým nápadům si chci do budoucna vydělat na rekonstrukční operaci za pomocí 3D implantátu. V součastnosti mám důchod třetího stupně. Důchod je tak malí že si nemůžu začít žít sám, kdyby nebylo mamky tak je ze mě bezdomovec. Kvůli trojkovému důchodu jsem na trhu práce nepoužitelný nechtějí mě ani chráněné dílny. Jediné co mě může zachránit jsou moje nápady na trička. Po pravdě už nic jiného ani dělat nechci navrhování mě úplně pohltilo.

Na co vybrané peníze použijeme?

Takže 350 000 tisíc na výrobu triček. To je 35 návrhů po 50kusech. Cena se liší podle počtu použitých barev. V průměru to vychází na 8000kč na jeden návrh.  50 tisíc eshop a 50 tisíc reklama na googlu.

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Na příběh zatím nikdo nepřispěl. Buďte první.

Přemýšlíte, jak ještě více pomoci?

Přidejte k této sbírce Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci. Předáme 100 % vybrané částky.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, ikdyž se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Vyberte si odměnu

Sleva 30% na jedno tričko
Přispějte 126 Kč a více

Sleva 30% na jedno tričko

Za vybrané tričko ze všech návrhů odměna se slevou 30%. na jedno tričko. A doprava zdarma.

Odměna

Sleva na všechny návrhy triček 30% 

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu

Sleva 30% na jedno tričko
Přispějte 126 Kč a více

Sleva 30% na jedno tričko

Za vybrané tričko ze všech návrhů odměna se slevou 30%. na jedno tričko. A doprava zdarma.

Odměna

Sleva na všechny návrhy triček 30%