Hadi v krajkách (studentský film)

Vybráno 0 Kč 20 620 Kč
350 000 Kč
53 dnů
do ukončení
Datum přidání
4. 7. 2022
Poslední aktualita

9. 7. 2022 22:10

AKCE! KUPUJ HADÍ MAZÁNÍ ZA ZVÝHODNĚNOU CENU!

Hadí mazání! Zdá se, že tento blahodárný produkt je poněkud opomíjen (stejně jako valná většina ostatních odměn). Rozhodli jsme se tedy udělat výhodnou akci, která platí pouze týden. Kup si Hadí mazání za 300 Kč s osobním odběrem v Praze nebo Brně!

Tahle mast je zázrak!

Zobrazit celou aktualitu

ÚVOD

Podpořte vznik filmu Hadi v krajkách (Snakes in the Lace). Na kameru Bolex jsme pro vás natočili unikátní záběry, které jsme i sami vyvolali – to vše jen pro vás, pro vaši potěchu a pobavení. Jedná se o doposud jediné natočené záběry, které slouží k propagaci a lépe vizualizují naše záměry. Kvůli penězům na vlastní realizaci filmu se obracíme na vás. Pokud se rozhodnete přispět, podpoříte vznik netradičního filmového počinu s největší hadí masovou scénou, jakou jste kdy v českém filmu viděli! Točit začínáme 11. srpna 2022, takže neváhejte! Chcete přece vidět HADÍ WOODSTOCK!

Snakes in the Lace – Hadi v krajkách. Zkuste si představit Easy Ridera zkříženého s Jarmuschovým Deadmanem a přesuňte ho na Jižní Moravu. Kdo si myslí, že uvidí Bobule, asi bude hodně překvapený. Originální krátkometrážní roadmovie pracuje s novovlnními odkazy a nebojí se narušovat vnímání některých zažitých stereotypů. Autorka námětu a režisérka zábavně kombinuje zdánlivě prosté situace spolu s výjevy hraničícími až s absurdností. Toto kličkování mezi dvěma póly vytváří vědomé napětí, které primárně nehledáme v „banálních životech obyčejných lidí“. Jenže ono tam je – důležité je pozorně se dívat kolem sebe, protože sebemenší maličkost se může stát zdrojem změny pohledu na svět. Jo a mimochodem, kdo si myslí, že had je nebezpečné a strašidelné zvíře, bude ne překvapen, ale vyveden z míry.

O DĚJI PODROBNĚJI (ANOTACE)

Kurtyzána pro lepší společnost Nana (Júlia Ilčinová) a pouliční prostitutka Jahoda (Michala Pokorná) cestují se svými hady (Sasha a Hádés) na Hadí Woodstock. Do cesty se jim připlete záhadný mladík Man Ray s kamerou (Dominik Vodička). Nanina hadí cesta se mění v poslední valčík – valčík na rozloučenou – a lpění na starých ideálech se začíná vytrácet. Jak skončí tahle spletitá jízda a co Nanu čeká na Hadím Woodstocku?

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

Júlia Ilčinová – činoherní herečka, absolvetnka JAMU, i přes nesporný temperament není její herecký potenciál ve filmu často využíván, což se režisérka postupně pokouší změnit.

Michala Pokorná – včelařka, tanečnice a humoristka, se kterou režisérka dlouhodobě spolupracuje, její extrovertní povaha ji předurčuje k velikým komediálním rolím v malých filmech.

Dominik Vodička – tanečník a choreograf, jeho um spočívá v mistrovském ovládnutí nonverbálního projevu, zde se jedná o jeho první filmovou roli, pro kterou je stěžejní pohybová symbióza s krajinou.

Další osobnosti, které se mihnou ve filmu: Petr Koza, Martin Čihák, Artyom Davidov, Tabitha Poison, Petr Buchtela a další plus jedno velké překvapení v podobě osazenstva Hadího Woodstocku.

O soundtrack se postará Frankie & The Deadbeats, parta městských kovbojů hrajících energickou hudbu, kterou režisérka charakterizuje jako „american dreamy country“.

Těšit se rovněž můžete na desítky hadů, ubíhající moravskou krajinu a divokou jízdu americkým kabrioletem.

O AUTORECH / REŽISÉRCE

Martina Pavlíková (1996) je režisérka filmu. Studuje FAMU, obor střihová skladba, současně se realizuje jako průvodkyně po Praze. Navždy fascinována cestami bez konce, charakteristická svojí excentričností, patosem a láskou k francouzské nové vlně, věčně opakující moudra amerického avantgardního tvůrce Jonase Mekase. „If you want to make a movie, don’t think about money. Money will one day appear.“ Pro film je schopna udělat cokoliv, i zaprodat svou duši, a filmy dělá, protože nic jiného neumí.

Petr Kadaňka je vizuální umělec, který stojí za kamerou a zodpovídá za komplexní výtvarnou stránku filmu. Jakožto člověka posedlého uměleckou tvorbou ho na filmu nejvíce fascinuje formování jednotné koncepce více oborů. „Služebník pohyblivého obrazu se smyslem pro filmové zrno“ (typická citace Martiny P.).

Zbylý tým je složen převážně ze studentů FAMU (zejména střihové skladby) a několika šikovných tvůrců stojících mimo instituci. Štáb tvoří Viola Bláhová, Klára Nováková, Sebastián Kučkovský, Václav Kopelec, Eliška Nováková, Vojta Konečný, Matěj Zvěřina a Petr Koza.

RATTLECINAKE A FILMOVÁ SUROVINA

Divíte se, proč je teaser natočený na klasický filmový materiál? Myslíte, že bychom jednoduše mohli vzít digitální kameru a celý proces urychlit a zjednodušit? Obraz vyladit až do úplného vyhlazení? To bychom ale nesměli být Rattlecinake. Chápeme film jako uměleckou formu a filmovou surovinu jako médium, prostřednictvím kterého dílo stvrzuje svoji autentičnost a přiznává náležitost k filmové historii. Filmové zrno je něco, co u současné digitální produkce postrádáme – dotváří charakter filmového díla, potažmo vyprávěného příběhu, což upřímně upřednostňujeme před imerzivní realitou odosobněného digitálního prostředí.

Více na rattlecinake.com

NA CO POUŽIJEME PENÍZE

Jsme tvůrci s ambicí vytvořit film tak, aby odpovídal jednotné koncepci určité výtvarné úrovně. Zároveň chceme tuto úroveň posouvat s každým novým počinem o něco dál. Proto jsme se rozhodli rozdělit cílovou částku do dvou kategorií, přičemž tou výchozí je nižší z nich:

1) 350 tis. Kč - Suma, se kterou pokryjeme nejnutnější náklady, film vznikne, my sice budeme bojovat s každým přípravným i natáčecím dnem (což už se defacto děje), ale budeme nesmírně vděční, už za tu obyčejnou možnost dělat film.

2) 500 tis. Kč a více – Suma, se kterou bude vše růžovější. Kompromisy budou, ale my je vyřešíme. Jednoduše proto, že chceme. Každá koruna se počítá, a my slibujeme, že ji využijeme ve prospěch filmu, abychom se nemuseli stydět před vámi, ani před sebou!

Na co konkrétně tedy peníze využijeme? Cílovou částku jsme stanovili v minimální míře tak, aby pokryla základní náklady spojené s výrobou filmu, tedy: zapůjčení techniky, nákup filmové suroviny a její další zpracování, zajištění ubytování a stravy pro patnáctičlenný štáb, výdaje na potřebné rekvizity a lokace, zajištění adekvátních podmínek pro hady a jejich chovatele. Veškerý štáb i aktéři pracují bez nároku na honorář.

BONUS

O PŘEDCHOZÍM FILMU

Předchozí film Maya z roku 2021 byl prvním souvislejším pokusem o natočení autorského krátkometrážního snímku na filmovou surovinu. Ve filmu se poprvé radikálněji objevují některé z motivů, které jsou režisérkou dále rozvíjeny v následující filmové tvorbě – ženy z prostředí stripbarů, zvířata (zejména hadi) nebo motiv cesty a smrti. Děj Mayi shrnuje anotace zveřejněná v rámci loňského FamuFestu:

Svůdná Maya žije kočovným životem. Vlakem cestuje sebevědomě a s grácií, jízdenku si kupovat nemusí – sama si v pánské společnosti vše potřebné zajistí. Co když jí však zkříží cestu konkurence? Neodekadentní snímek inspirovaný básní Desert Jima Morrisona, jenž divákovi připomene reklamní kulturu 80. let, zachycuje dobrodružnou cestu ženy, kterou nesvazují žádné konvence ani železniční trať. [FAMUFEST 37]

Celý film ke shlédnutí ZDE

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

9. 7. 2022 22:10

AKCE! KUPUJ HADÍ MAZÁNÍ ZA ZVÝHODNĚNOU CENU!

Hadí mazání! Zdá se, že tento blahodárný produkt je poněkud opomíjen (stejně jako valná většina ostatních odměn). Rozhodli jsme se tedy udělat výhodnou akci, která platí pouze týden. Kup si Hadí mazání za 300 Kč s osobním odběrem v Praze nebo Brně!

Tahle mast je zázrak!

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Štědrý přispěvatel
100 Kč  •  9. 8. 2022 9:51
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
6 000 Kč  •  9. 8. 2022 9:37
Velkorysý přispěvatel
800 Kč  •  24. 7. 2022 14:36
Štědrý přispěvatel
10 000 Kč  •  12. 7. 2022 18:08
Karolína B.
220 Kč  •  9. 7. 2022 14:06
Čus hadus! HADI A HADICE FOR LAJF!
Štědrý přispěvatel
100 Kč  •  7. 7. 2022 14:04
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  7. 7. 2022 12:54
Dobrosrdečný přispěvatel
1 000 Kč  •  6. 7. 2022 15:44
Laskavý přispěvatel
1 000 Kč  •  5. 7. 2022 16:11
Daniel D.
500 Kč  •  5. 7. 2022 14:49
Ať to vyjde hade!
Petr
200 Kč  •  4. 7. 2022 15:38
Hadí polibek i vám!
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  4. 7. 2022 14:06

Přemýšlíte, jak ještě více pomoci?

Přidejte k této sbírce Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci. Předáme 100 % vybrané částky.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, ikdyž se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Buďte první, kdo pomůže Dobrovýzvou


+ Přidat Dobrovýzvu

Vyberte si odměnu

Hadí pocit
Přispějte 100 Kč a více

Hadí pocit

Každá koruna se počítá. Tento příspěvek je tzv. hadí pocit, jinak řečeno dobrý pocit.

Odměna

1× Hadí pocit

Hadí polibek
Přispějte 150 Kč a více

Hadí polibek

Vděčnost za každou korunu navíc. Hadí polibek je ještě lepší než hadí pocit.

Odměna

1× Hadí polibek

Pohlednice
Přispějte 220 Kč a více

Pohlednice

Pohlednice s hadí grafikou nebo s referenční fotkou k filmu. Pošli pohlednici z Hadího Woodstocku svým kámošům nebo si ji jen připni na lednici.

Odměna

1× pohlednice včetně poštovného

Získat tuto odměnu
Scénář s poznámkami
Přispějte 500 Kč a více

Scénář s poznámkami

Zbývá 4/5

Originální scénář k filmu včetně poznámek tvůrců.

Odměna Zbývá 4/5

1× vytištěný scénář s poznámkami tvůrců včetně poštovného

1× pohlednice k filmu Hadi v krajkách

1× unikátní hadí nálepka z produkce Ensenada Entertainment

Hadí mazání
Přispějte 300 Kč a více

Hadí mazání

Zbývá 20/20

Jedná se o blahodárnou mast na bolavé končetiny či na mazání všeho druhu. V praktickém balení si ji můžeš odvézt kamkoliv včetně Hadího Woodstocku. Garantujeme regenerační účinky!

Odměna Zbývá 20/20

1× Hadí mazání (mast) s osobním odběrem Praha/Brno

1× pohlednice k filmu Hadi v krajkách

1× unikátní hadí nálepka z produkce Ensenada Entertainment

Polaroid z natáčení
Přispějte 600 Kč a více

Polaroid z natáčení

Zbývá 18/20

Originální polaroidová fotografie s podpisem našich hlavních protagonistů. Přímo z natáčení.

Odměna Zbývá 18/20

1× polaroid z natáčení včetně poštovného

1× pohlednice k filmu Hadi v krajkách

1× unikátní hadí nálepka z produkce Ensenada Entertainment

Polaroid Dominika Vodičky s podpisem
Přispějte 600 Kč a více

Polaroid Dominika Vodičky s podpisem

Zbývá 10/10

Dominik je hvězda jak taneční, tak i herecká. Neprošvihni šanci mít ve své sbírce tento unikát.

Odměna Zbývá 10/10

1× polaroid včetně poštovného

1× pohlednice k filmu Hadi v krajkách

1× unikátní hadí nálepka z produkce Ensenada Entertainment

Hadí marmeláda
Přispějte 750 Kč a více

Hadí marmeláda

Zbývá 13/15

Rodinný chutný recept matky režisérky, která se rozhodla věnovat veškeré zásoby své dceři na podporu filmu.

Odměna Zbývá 13/15

1× Hadí marmeláda s originální hadí etiketou včetně poštovného 

1× pohlednice k filmu Hadi v krajkách

1× unikátní hadí nálepka z produkce Ensenada Entertainment

Kniha „Moji přátelé hadi” s věnováním
Přispějte 1 000 Kč a více

Kniha „Moji přátelé hadi” s věnováním

Zbývá 7/7

Vše, co jsem se naučila o hadech, jsem se dozvěděla z této knihy.

Odměna Zbývá 7/7

1× kniha „Moji přátelé hadi" s věnováním včetně poštovného

1× pohlednice k filmu Hadi v krajkách

1× unikátní hadí nálepka z produkce Ensenada Entertainment

Promo fotografie
Přispějte 1 000 Kč a více

Promo fotografie

Zbývá 20/20

Jedna z promo fotografií k filmu od našeho fotografa Vojty Konečného.

Odměna Zbývá 20/20

1× digi tisk (velikost 15×21 cm) včetně poštovného

1× pohlednice k filmu Hadi v krajkách

1× unikátní hadí nálepka z produkce Ensenada Entertainment

Hadí med
Přispějte 1 300 Kč a více

Hadí med

Zbývá 15/15

Jahoda (Michala) stáčí vlastní lahodný med od ivančických včel. Med bude předán osobně spoře oděnou včelařkou na rozkvetlé louce.

Odměna Zbývá 15/15

1× Hadí med s originální hadí etiketou a předání od včelařky

1× pohlednice k filmu Hadi v krajkách

1× unikátní hadí nálepka z produkce Ensenada Entertainment

Hadí meruňkovice
Přispějte 1 500 Kč a více

Hadí meruňkovice

Zbývá 10/10

Limitovaná raritní hadí meruňkovice. Meruňky byly v roce 2021 sbírány vlastníma rukama režisérky Martiny Pavlíkové. Pravá moravská lahodná pálenka, po které budeš syčet jako had. Součástí je originální hadí etiketa.

Odměna Zbývá 10/10

1× Hadí meruňkovice (0,5 l) s originální hadí etiketou včetně poštovného

1× pohlednice k filmu Hadi v krajkách

1× unikátní hadí nálepka z produkce Ensenada Entertainment

Skupinový „table dance" s Jahodou
Přispějte 1 700 Kč a více

Skupinový „table dance" s Jahodou

Zbývá 10/10

Oblíbený svůdný tanec slečny Jahody, tentokrát „table dance". Jahoda zatančí na výběr filmové hudby a Ty získáš nezapomenutelný zážitek, kdy se film stane realitou. Tento zážitek se uskuteční ve skupině maximálně deseti lidí.

Odměna Zbývá 10/10

1× table dance ve skupině 

Den ve střižně
Přispějte 5 000 Kč a více

Den ve střižně

Zbývá 5/5

Život ve střižně není jenom koukání do monitoru, je to taky pauza na cigáro, na kafíčko, občerstvení, pokec s ostatními střihači a prostor pro vyjádření veškeré škály emocí (speciálně s Martinou). Někdy se ve střižně vůbec nepracuje a jen se tlachá, je to zkrátka podivné místo.

Odměna Zbývá 5/5

Odměna zahrnuje zážitkový pobyt ve střižně včetně jídla a pití (káva, oběd, brunch, zákusek, drink).

Premiéra + After party
Přispějte 6 000 Kč a více

Premiéra + After party

Zbývá 8/10

Nejen že uvidíš film na velkém plátně, ale hlavně budeš součástí
nezapomenutelné kulturní akce, která se zapíše do historie (pravděpodobně).

After party a pokec s herci a všemi, co něco znamenají.

Odměna Zbývá 8/10

2× V.I.P. vstupenka na premiéru

2× V.I.P. vstupenka na soukromou gala after party 

Den na place
Přispějte 10 000 Kč a více

Den na place

Zbývá 2/3

Už od natáčení filmu Maya máme poměrně velké množství zájemců zúčastnit se našich natáčení, během kterých na place nechybí krásné holky, hadi, auta, humor a poloamatérské prekérní situace. Jeden den na našem place Ti prodlouží život. Zkrátka skvělý zážitkáč, pro jednotlivce i pro páry.

Odměna Zbývá 2/3

Odměna zahrnuje zážitkový pobyt pro dvě osoby (přítomnost na place, včetně jídla a pití).

Exotický privátní tanec s Jahodou, případně i s hadím přítelem
Přispějte 10 000 Kč a více

Exotický privátní tanec s Jahodou, případně i s hadím přítelem

Oblíbený svůdný tanec slečny Jahody v soukromí. Jahoda zatančí na výběr filmové hudby a Ty získáš nezapomenutelný zážitek, kdy se film stane realitou. Je libo orientální tanec s hadem? Připlať si! Je na co se těšit.

Získat tuto odměnu
Večeře s protagonistkami
Přispějte 10 000 Kč a více

Večeře s protagonistkami

Holky Tě pozvou do své oblíbené restaurace na večeři. Unikátní příležitost popovídat si o všem, co Tě zajímá, a pochutnat si ve vytříbené společnosti.

Odměna

1× večeře a následně drink v „Baru, který neexistuje" + společnost

Získat tuto odměnu
Printy pořízené z 16mm materiálu
Přispějte 18 000 Kč a více

Printy pořízené z 16mm materiálu

Printy zahrnující tématické obrázky našich předchozích filmových počinů. Každý print je součástí limitované edice a jeho součástí bude podpis hlavní aktérky. Jedná se o raritní kolekci snímků určenou ke sběratelství. Poslední z printů je doposud neznámý, protože vzejde z tohoto filmu. Pokud máš rád překvapení, objednej si právě tento. A pak i zbylé čtyři!

Odměna

1 x print maximální kvality – světlostálý, celkově trvanlivý, ušlechtilý vzhled (velikost rámu 40×40 cm) včetně poštovného

1× pohlednice k filmu Hadi v krajkách

1× unikátní hadí nálepka z produkce Ensenada Entertainment

Získat tuto odměnu
Role ve filmu
Přispějte 20 000 Kč a více

Role ve filmu

Zbývá 2/2

Chceš být navždy zvěčněn na filmovém materiálu a zahrát si po boku našich hvězd? Kupuj!

Odměna Zbývá 2/2

1× role ve filmu (Hadí Woodstock) včetně cateringu

Rekvizita z Hadího Woodstocku
Přispějte 26 000 Kč a více

Rekvizita z Hadího Woodstocku

Zbývá 1/1

Hadí Woodstock je nejen svátek hadů, ale i umění. Pokud jsi vášnivý sběratel originálních artefaktů, je tato cena přesně pro Tebe. Limitovaná edice bude později k prodeji, takže máš jedinečnou šanci být naprosto prvním vlastníkem.

Odměna Zbývá 1/1

1× objekt velikosti cca 20×20×40 cm

1× pohlednice k filmu Hadi v krajkách

1× unikátní hadí nálepka z produkce Ensenada Entertainment

Den s režisérkou
Přispějte 50 000 Kč a více

Den s režisérkou

Zbývá 2/2

Pozoruhodné povyražení s Martinou od úsvitu do soumraku (ne naopak!).

Odměna Zbývá 2/2

1× Zážitková akce, jejíž součástí jsou například drink v Super Panda Circus nebo těstovinové potěšení v Cattani (brněnská varianta). Nebojte se, Praha nabízí srovnatelná místa.

Partner filmu
Přispějte 130 000 Kč a více

Partner filmu

Zbývá 1/1

Speciální hodnotná cena a k tomu Tvoje logo (pokud žádné nemáš, společně ho navrhneme) v úvodních titulcích a samozřejmě i ve všech propagačních materiálech a věcech s filmem souvisejících. Až vyhrajeme ceny na festivalech, uvedeme Tě v děkovné řeči.

Zbývá 1/1

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu

Hadí pocit
Přispějte 100 Kč a více

Hadí pocit

Každá koruna se počítá. Tento příspěvek je tzv. hadí pocit, jinak řečeno dobrý pocit.

Odměna

1× Hadí pocit

Hadí polibek
Přispějte 150 Kč a více

Hadí polibek

Vděčnost za každou korunu navíc. Hadí polibek je ještě lepší než hadí pocit.

Odměna

1× Hadí polibek

Pohlednice
Přispějte 220 Kč a více

Pohlednice

Pohlednice s hadí grafikou nebo s referenční fotkou k filmu. Pošli pohlednici z Hadího Woodstocku svým kámošům nebo si ji jen připni na lednici.

Odměna

1× pohlednice včetně poštovného

Získat tuto odměnu
Scénář s poznámkami
Přispějte 500 Kč a více

Scénář s poznámkami

Zbývá 4/5

Originální scénář k filmu včetně poznámek tvůrců.

Odměna Zbývá 4/5

1× vytištěný scénář s poznámkami tvůrců včetně poštovného

1× pohlednice k filmu Hadi v krajkách

1× unikátní hadí nálepka z produkce Ensenada Entertainment

Hadí mazání
Přispějte 300 Kč a více

Hadí mazání

Zbývá 20/20

Jedná se o blahodárnou mast na bolavé končetiny či na mazání všeho druhu. V praktickém balení si ji můžeš odvézt kamkoliv včetně Hadího Woodstocku. Garantujeme regenerační účinky!

Odměna Zbývá 20/20

1× Hadí mazání (mast) s osobním odběrem Praha/Brno

1× pohlednice k filmu Hadi v krajkách

1× unikátní hadí nálepka z produkce Ensenada Entertainment

Polaroid z natáčení
Přispějte 600 Kč a více

Polaroid z natáčení

Zbývá 18/20

Originální polaroidová fotografie s podpisem našich hlavních protagonistů. Přímo z natáčení.

Odměna Zbývá 18/20

1× polaroid z natáčení včetně poštovného

1× pohlednice k filmu Hadi v krajkách

1× unikátní hadí nálepka z produkce Ensenada Entertainment

Polaroid Dominika Vodičky s podpisem
Přispějte 600 Kč a více

Polaroid Dominika Vodičky s podpisem

Zbývá 10/10

Dominik je hvězda jak taneční, tak i herecká. Neprošvihni šanci mít ve své sbírce tento unikát.

Odměna Zbývá 10/10

1× polaroid včetně poštovného

1× pohlednice k filmu Hadi v krajkách

1× unikátní hadí nálepka z produkce Ensenada Entertainment

Hadí marmeláda
Přispějte 750 Kč a více

Hadí marmeláda

Zbývá 13/15

Rodinný chutný recept matky režisérky, která se rozhodla věnovat veškeré zásoby své dceři na podporu filmu.

Odměna Zbývá 13/15

1× Hadí marmeláda s originální hadí etiketou včetně poštovného 

1× pohlednice k filmu Hadi v krajkách

1× unikátní hadí nálepka z produkce Ensenada Entertainment

Kniha „Moji přátelé hadi” s věnováním
Přispějte 1 000 Kč a více

Kniha „Moji přátelé hadi” s věnováním

Zbývá 7/7

Vše, co jsem se naučila o hadech, jsem se dozvěděla z této knihy.

Odměna Zbývá 7/7

1× kniha „Moji přátelé hadi" s věnováním včetně poštovného

1× pohlednice k filmu Hadi v krajkách

1× unikátní hadí nálepka z produkce Ensenada Entertainment

Promo fotografie
Přispějte 1 000 Kč a více

Promo fotografie

Zbývá 20/20

Jedna z promo fotografií k filmu od našeho fotografa Vojty Konečného.

Odměna Zbývá 20/20

1× digi tisk (velikost 15×21 cm) včetně poštovného

1× pohlednice k filmu Hadi v krajkách

1× unikátní hadí nálepka z produkce Ensenada Entertainment

Hadí med
Přispějte 1 300 Kč a více

Hadí med

Zbývá 15/15

Jahoda (Michala) stáčí vlastní lahodný med od ivančických včel. Med bude předán osobně spoře oděnou včelařkou na rozkvetlé louce.

Odměna Zbývá 15/15

1× Hadí med s originální hadí etiketou a předání od včelařky

1× pohlednice k filmu Hadi v krajkách

1× unikátní hadí nálepka z produkce Ensenada Entertainment

Hadí meruňkovice
Přispějte 1 500 Kč a více

Hadí meruňkovice

Zbývá 10/10

Limitovaná raritní hadí meruňkovice. Meruňky byly v roce 2021 sbírány vlastníma rukama režisérky Martiny Pavlíkové. Pravá moravská lahodná pálenka, po které budeš syčet jako had. Součástí je originální hadí etiketa.

Odměna Zbývá 10/10

1× Hadí meruňkovice (0,5 l) s originální hadí etiketou včetně poštovného

1× pohlednice k filmu Hadi v krajkách

1× unikátní hadí nálepka z produkce Ensenada Entertainment

Skupinový „table dance" s Jahodou
Přispějte 1 700 Kč a více

Skupinový „table dance" s Jahodou

Zbývá 10/10

Oblíbený svůdný tanec slečny Jahody, tentokrát „table dance". Jahoda zatančí na výběr filmové hudby a Ty získáš nezapomenutelný zážitek, kdy se film stane realitou. Tento zážitek se uskuteční ve skupině maximálně deseti lidí.

Odměna Zbývá 10/10

1× table dance ve skupině 

Den ve střižně
Přispějte 5 000 Kč a více

Den ve střižně

Zbývá 5/5

Život ve střižně není jenom koukání do monitoru, je to taky pauza na cigáro, na kafíčko, občerstvení, pokec s ostatními střihači a prostor pro vyjádření veškeré škály emocí (speciálně s Martinou). Někdy se ve střižně vůbec nepracuje a jen se tlachá, je to zkrátka podivné místo.

Odměna Zbývá 5/5

Odměna zahrnuje zážitkový pobyt ve střižně včetně jídla a pití (káva, oběd, brunch, zákusek, drink).

Premiéra + After party
Přispějte 6 000 Kč a více

Premiéra + After party

Zbývá 8/10

Nejen že uvidíš film na velkém plátně, ale hlavně budeš součástí
nezapomenutelné kulturní akce, která se zapíše do historie (pravděpodobně).

After party a pokec s herci a všemi, co něco znamenají.

Odměna Zbývá 8/10

2× V.I.P. vstupenka na premiéru

2× V.I.P. vstupenka na soukromou gala after party 

Den na place
Přispějte 10 000 Kč a více

Den na place

Zbývá 2/3

Už od natáčení filmu Maya máme poměrně velké množství zájemců zúčastnit se našich natáčení, během kterých na place nechybí krásné holky, hadi, auta, humor a poloamatérské prekérní situace. Jeden den na našem place Ti prodlouží život. Zkrátka skvělý zážitkáč, pro jednotlivce i pro páry.

Odměna Zbývá 2/3

Odměna zahrnuje zážitkový pobyt pro dvě osoby (přítomnost na place, včetně jídla a pití).

Exotický privátní tanec s Jahodou, případně i s hadím přítelem
Přispějte 10 000 Kč a více

Exotický privátní tanec s Jahodou, případně i s hadím přítelem

Oblíbený svůdný tanec slečny Jahody v soukromí. Jahoda zatančí na výběr filmové hudby a Ty získáš nezapomenutelný zážitek, kdy se film stane realitou. Je libo orientální tanec s hadem? Připlať si! Je na co se těšit.

Získat tuto odměnu
Večeře s protagonistkami
Přispějte 10 000 Kč a více

Večeře s protagonistkami

Holky Tě pozvou do své oblíbené restaurace na večeři. Unikátní příležitost popovídat si o všem, co Tě zajímá, a pochutnat si ve vytříbené společnosti.

Odměna

1× večeře a následně drink v „Baru, který neexistuje" + společnost

Získat tuto odměnu
Printy pořízené z 16mm materiálu
Přispějte 18 000 Kč a více

Printy pořízené z 16mm materiálu

Printy zahrnující tématické obrázky našich předchozích filmových počinů. Každý print je součástí limitované edice a jeho součástí bude podpis hlavní aktérky. Jedná se o raritní kolekci snímků určenou ke sběratelství. Poslední z printů je doposud neznámý, protože vzejde z tohoto filmu. Pokud máš rád překvapení, objednej si právě tento. A pak i zbylé čtyři!

Odměna

1 x print maximální kvality – světlostálý, celkově trvanlivý, ušlechtilý vzhled (velikost rámu 40×40 cm) včetně poštovného

1× pohlednice k filmu Hadi v krajkách

1× unikátní hadí nálepka z produkce Ensenada Entertainment

Získat tuto odměnu
Role ve filmu
Přispějte 20 000 Kč a více

Role ve filmu

Zbývá 2/2

Chceš být navždy zvěčněn na filmovém materiálu a zahrát si po boku našich hvězd? Kupuj!

Odměna Zbývá 2/2

1× role ve filmu (Hadí Woodstock) včetně cateringu

Rekvizita z Hadího Woodstocku
Přispějte 26 000 Kč a více

Rekvizita z Hadího Woodstocku

Zbývá 1/1

Hadí Woodstock je nejen svátek hadů, ale i umění. Pokud jsi vášnivý sběratel originálních artefaktů, je tato cena přesně pro Tebe. Limitovaná edice bude později k prodeji, takže máš jedinečnou šanci být naprosto prvním vlastníkem.

Odměna Zbývá 1/1

1× objekt velikosti cca 20×20×40 cm

1× pohlednice k filmu Hadi v krajkách

1× unikátní hadí nálepka z produkce Ensenada Entertainment

Den s režisérkou
Přispějte 50 000 Kč a více

Den s režisérkou

Zbývá 2/2

Pozoruhodné povyražení s Martinou od úsvitu do soumraku (ne naopak!).

Odměna Zbývá 2/2

1× Zážitková akce, jejíž součástí jsou například drink v Super Panda Circus nebo těstovinové potěšení v Cattani (brněnská varianta). Nebojte se, Praha nabízí srovnatelná místa.

Partner filmu
Přispějte 130 000 Kč a více

Partner filmu

Zbývá 1/1

Speciální hodnotná cena a k tomu Tvoje logo (pokud žádné nemáš, společně ho navrhneme) v úvodních titulcích a samozřejmě i ve všech propagačních materiálech a věcech s filmem souvisejících. Až vyhrajeme ceny na festivalech, uvedeme Tě v děkovné řeči.

Zbývá 1/1