Projekt ukončen:

HRA KRÁLOVSTVÍ ŽEN

Vybráno 0 Kč 200 Kč
200 000 Kč
 -
2 přispěvatelé
Celkem se zapojilo
100 Kč
Průměrná výše příspěvku
100 Kč
Nejvyšší příspěvek
90 dnů
Vybráno za
Více o tomto projektu
Zakladatel
Nela Rose
Datum přidání
1. 8. 2023
Poslední aktualita

28. 8. 2023 12:06

Vše je splacené

Vše mám splacené přirozeným způsobem, nic mi už nehrozí a můžu v klidu pracovat na všech schopnostech, které mi byli předané. 

Tedy Vaší pomoc už nepotřebuji. 

A pokračovat dále ve hře/nehře Království žen.

S Láskou Nela Rose ♥♥♥ ♥

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení projektu

Hra Království žen

Celý život je jedna velká Hra, tak je dobré znát její pravidla. 

Zaměřila jsem se na ženy, protože ženy mají dar pochopit celou tuto Hru. 

Mnozí z vás jste viděli můj úvodní text, jak jsem prezentovala tuto Hru, sama sebe. To jsem jí ještě nezačala Hrát. Ke Hraní totiž potřebujeme vědomí jak na věci a situace, které se soustřeďují v Knihovnách. Ano v Knihovnách. Původně byla jedna a na základě hraní této Hry jsem objevila i další Knihovny. Jsem v dobrém šoku, to ale každý den v práci pro Knihovny, co tam objevujeme za Hry temnoty s námi. Každý den je nám jasnější a jasnější co se děje v nás a kolem nás. Celý obsah Knihoven Vás zatím nebude zajímat, protože chcete vyřešit hlavně tu svou Hru, kterou hrajete se sebou, s druhými, se Světem. 

A proto jsem dostala herní plán 15×15 políček, které když tam vstoupíte myslí, tak získáte informace, co máte dělat. Chtěla jsem vědět, kde mám finance, proč nemám hojnost, když už tak dlouho usiluji o to, co cítím, že mám dělat. Fyzicky jsem si zatrhla políčko 1 Kdo jsem a pak se šla mrknout, které věci mě dostanou k cíli mého snažení. Hrála jsem si. (Proto také název Hra). 

Musela jsem dořešit informace, které jsem ještě nezaznačila do Knihovny na toto téma (toto je moje práce), a na základě výsledků jsem si vytvořila nový účet na Linkedin Nela Rose, založila internetové stránky Nela-Rose.webnode.cz. Chápu, že mi řeknete: toto mi by poradil každý. Ale já v této hře usiluji o to, abych nebyla na nikom závislá a věděla sama co mám dělat na základě instinktu. V realitě jde o toto: Ráno se probudím a přesně vím jaké téma budu zpracovávat. Pak jdu a dělám to bez problémů. Všechno mi jde od ruky a kde je zádrhel, tak to řeším skrze Knihovnu, ať to mají druzí jednodušší. Nestojí nade mnou žádný učitel, muž, mistr, aby na mě dohlížel zda to dělám dobře. A tím roste moje já a moje sebevědomí. Moje inteligence roste, protože věci zvládám více a více. Dříve jsem zvládala vést jen druhé. Teď dovedu vést sebe, druhé a teď hovořím k Vám, takže teď řeším s Vámi ještě 3 svět. 

Vše mám rozkouskované, rozparcelované, abychom se v duchovním světě konečně vyznali. Je spousta lidí, kteří pomáhají. Otázkou je kdo jsou, co skutečně umí a kam nás skutečně vedou. Na základě Knihoven Vám přesně popíšu co dělají, kam Vás vedou, co od Vás chtějí, skrze co Vám co kradou. Protože Vaše špatné zkušenosti Vás odrazují od práce na sobě v duchovním světě. Ve světě, díky kterému si můžete ovládat svůj život. 

Je zde ale  potřeba Vaše zkušenosti z duchovního světa, protože právě pracuji na informaci, že máme tolik druhů karmy, kolik je světů. Svět já, svět druhých, svět, svět Universa (mimozemských bytostí), tak je dobré vědět, jak pracovat s Karmou a co dělat. Všechny Vaše zkušenosti a vědomosti se budou hodit, protože si na dané pracovní ploše Hry zjistíte jak jste v čem daleko a co musíte dělat, aby jste tam došli. Nejprve si nacvičíte jak pracovat s tabulkou s tím co máte a umíte, jak to spojit s fyzickým světem. A pak teprve uvidíte prázdná místa, že něco tady nefunguje. A od toho jsou tu pak Knihovny: 

Knihovna Zlatého věku Růže, které trénuje spojení fyzického a duchovního světa do jednoho celku. 

Knihovny Zlaté Atlantidy: jak dostat hojnost a naplnit své lidství na planetě Zemi

Knihovna Síria: pokročilé duchovní zákony, molekulární biologie, transformační a translokační nové technologie a nové zdroje. 

Ale tato Hra, tyto Knihovny nespatří Světlo Země,  pokud mě finančně nepodpoříte. Díky mé pravidelné práci, které věnuji všechen svůj čas, tak jsou vidět každý den pokroky, každý den se něco děje nového, proto tyto informace Vám mohu sdílet. 

Peníze vracím, pokud nejste s moji prací spokojeni. Jsem to však já, která zamezuje přístup k informacím, i když potřebuji peníze, protože na to nejste připraveni. A raději přijdu o finanční zabezpečení než bych porušila zákony duchovního rozvoje.

Takže 25. srpna 2023 musím zaplatit 91 000Kč alimenty synovi zpětně, protože celou dobu zneužívají zákony Universa, které jsem musela pochopit a dát do Knihovny, aby se tyto nespravedlnosti už neděli. A zbytkem musím platit poplatky státu, protože nemohu pracovat načerno. Pokud nezaplatím, tak přijdu v závěru o střechu nad hlavou, kterou jsem zabezpečila i dceru, a tím nebudu moci přispívat do Knihoven a tak Vás vést. 

Je to hra pro ženy a jejich návrat do svého života, do všech svých možností, darů a schopností.

Žena zde dosáhne maximálního vývoje, který sloučí dohromady všechny její znalosti, vědomosti a veškeré lekce jejího života, aby byla jednotná a vedla lehce a snadno.

A protože vedou převážně muži, které miluji, když to umí, tak se i natrénujeme a zjistíme, jak pracovat s muži, kteří neumějí vést. 

Vhodné pro ženy od 18 let.

Hlavní náplní této hry je: Skutečně vidět věci, vědět jak na ně a skutečně je měnit. Ne na okamžik, ale napořád.

Cílem hry je: Porozumět každé lekci tak, aby každá lekce byla dobrodružstvím ve fyzickém světě. 

Co k tomu používáme?

Odměny- Odměnou je samotný fakt, že konečně vidíš, měníš a rosteš do jednoty. 

Odměny exkluzivní – být u samotného zrodu Hry k tréninku samotné Spirituální inteligence.

Tresty- Při zjištění a opakovaném upozornění na ubližování druhým na základě toho, že něco víte končí tvoje Hra. Uspět můžeš jedině poctivým způsobem, a to i když je tvé okolí nepoctivé, protože Spirituální inteligence ví jak na to. 

 Co tím žena získá?

 1. Rozšíření svého okruhu působnosti ve svém životě
 2. Jít již funkční vyšlapanou cestou 
 3.  Zvyšování svých schopností, darů, talentů bez omezování i ve finančním sektoru
 4. Zvýšení své síly a moudrosti
 5. Radost ze života, jak se všechno daří
 6. Vědomí té nejlepší cesty a té nejlepší možnosti
 7. Dokončení věcí do svého cíle, do svého snažení
 8. Umět se bránit jakýmkoliv šamanům, gurum nebo mágům a pochopit na čem mají založené vědomí a své kouzlo
 9. Umět se bránit jakémukoliv nátlaku mimo nátlaku karmy
 10. A jiné neméně důležité věci, dary a talenty

Jak se hraje?

Vytvoříš si postavu, která bude následovat průvodkyni. Průvodkyně tě bude navigovat, ale ty se budeš rozhodovat co a jak prožiješ ve svém životě. Dostaneš herní plán, který budeš prozkoumávat ve svém fyzickém životě, abys věděla jak na tom skutečně jsi. 

Nejdůležitější tvou vlastností je mít zájem na svém výsledku a nepomáhat jen druhým, ale na začátku hlavně sama sobě

Co se za tím skrývá?

Spirituální inteligence ženy, která ji patří a náleží. To jsi ty a tvoje vědomí, které jsi ještě nenašla nebo neudržela. Ve spirituální inteligenci má žena skutečnou sílu a svou skutečnou moudrost.

„Spirituální inteligence ženy je vědění věcí, které jdou nad rámec rozumu, aby viděla, co se chystá a co musí udělat na své cestě k cíli.“ 

Skutečná spirituální inteligence se opírá o vztah ke Stvořitelům Universa bez prostředníků (církev, sekty, rozum). 

"Stvořitelé Universa jsou ti, kteří to tady všechno stvořili. Muž a žena. Jak na nebi, tak i na zemi. Proto je ve vedení i žena, která byla odstraněna ze svého vědomí a vědění své spirituální inteligence.

Pro spirituální inteligenci je typické, že odhaluje všechny energie, které na ní působí a jejím pravým uvědoměním, pravou spirituální inteligencí tyto energie nemají na ní žádnou sílu. Proto odolává veškerým účinkům, které chtějí zničit jádro a samotnou podstatu člověka a jeho lidství. 

Základním pravidlem Spirituální inteligence  je dodržování dobra pro všechny s ohledem na karmu, dovolením, aby se věci stali a zachování a zvyšování čistoty duše. (Více dobra, lásky a poctivosti-méně nenávisti, méně válek, méně boje)

Co je k tomu využité?

Knihovna moudrosti Spirituální inteligence– je to Knihovna, která má ve svém základu přes 8000 Knih, které se právě tvoří. 

O čem to vlastně ta Knihovna je? Je to struktura duchovního a fyzického světa, síť vědomí, které tvoří duchovní a fyzický svět. Cílem všech Knih je uzdravení duchovních a fyzických mřížek člověka do ideální podoby vzhledem k teď a tady v přirozeném proudu života.

 Osobní péče

 1. Nikdy nejsi a nebudeš sama na tuto dobrodružnou hru plnou poznání.
 2. Jsme s tebou na emailu a Discordu (aplikace online videa) při speciálních edicích
 3. Neděláme výtah ani neřešíme věci za tebe
 4. Nic není skrze roboty, za vším stojí lidé, kteří vědí jak na své slabosti
 5. Odpovědi najdeš ve hře, v nás máš pouze nakopnutí ke spojení, když už to fakt nejde a nevíš si s tím skutečně rady

  Bezpečnost je daná

 1. Karmickým postihem a nekarmickým postihem, který se neřídí žádnými pravidly.
 2. Daty, informacemi které mimo Hru Království žen a Knihovnu moudrosti Spirituální inteligence nejsou nikomu, ani ničemu předávané

 Hlavní průvodce

Nela Rose, Knihovnice, trenérka, autorka hry: Hra Království žen

Email: Hrakralovstvizen@email.cz

Facebook: Hra království žen

https://www.facebook.com/profile.php?id=100095054171245 

Na co vybrané peníze použiji?

Aby mohl tento projekt, na kterém pracuji již přes 3 roky být uvedený na trh, tak potřebuji finanční pomoc. Celou dobu jsem pomáhala druhým skrze Knihovnu, když se tvořila, a teď potřebuji já vaši pomoc. Aby mohl tento projekt, tento sen, tato vize být funkční, tak jsem se nemohla pracovat a musela přežívat jak se dalo, abych vše v dané Hře života pochopila, protože tato Hra není vymyšlená, ale pochopená prožitím, které sedí na každou věc v životě. Změníte danou věc, a změní se fyzický svět a perfektní na tom je, že všechny zásahy jsou pro všechny přirozené a přitom to řídíme. 

Došlo však k rapidnímu nárůstu finančních požadavků z ne karmických důvodů na mě a pokud je nezaplatím, tak nemám na střechu nad hlavou ani na jídlo. Jedná se o částku 100 000Kč. Další částku potřebuji na uvedení na trh, zabezpečení autorských práv, vytvoření vlastního webu, komunikaci s hráči této Hry a dořešení samého produktu do nejmenších podrobností, půjde  o částku 100 000Kč. 

Jen na vás záleží, co se bude dít, zda jste už nachystáni na skutečné a trvalé změny ve Vašem životě.

Tato hra není jen o pomoci jedné skupině lidí- ženám, ale v závěru všem, protože to jsou ženy, které přirozeně vedou, protože tvoří nový život, a pokud budou vědět jak na to, tak přivedou zpátky chlapy do ráje (nejen sexuálního), kam všichni patříme a navíc získají práci, která bude pro ně rájem jak pro dvě již prošlé a školící se Knihovnice.

Za vaši pomoc vám děkuji. Věřím ve Vás a v naši společnou moudrost a sílu. 

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

28. 8. 2023 12:06

Vše je splacené

Vše mám splacené přirozeným způsobem, nic mi už nehrozí a můžu v klidu pracovat na všech schopnostech, které mi byli předané. 

Tedy Vaší pomoc už nepotřebuji. 

A pokračovat dále ve hře/nehře Království žen.

S Láskou Nela Rose ♥♥♥ ♥

22. 8. 2023 14:33

Odkaz na skupinu na Facebooku, kde denně přináším informace a aktuality

22. 8. 2023 14:31

Hraní této Hry až po 5 letech práce na sobě

Každý člověk se musí zákonitě vyděsit, že příprava na Hru, kterou si změní život se dá až za 5 let práce na sobě. 

Důvody jsou tyto: 

1) Neovládáte svůj duchovní svět. Ano každý umí něco, má tréninky, mistrovství, má své mistry, učitele, trenéry, které navštěvuje. Pracuje s energiemi (reiky, tai-tchi,) umí čarovat, používá magii, Matrix nebo je naopak zatvrzelý ateista, který uznává jen holý rozum a postavený život na rozumu. ( K ateistovi mám jen jednu otázku: Když tě miluje druhý na základě svého srdce, pracuje tak přes rozum? )

Ovládat svůj duchovní svět je vlastně spolupracovat se všemi bytostmi v Lásce tak, že se navzájem doplňujeme. Oni mají úkol a já mám nějaký úkol. Když se propojíme, tak není problém si vyjít navzájem vstříc. Ovládat duchovní svět je také být sama sebou, ve své funkci, jít a dojít k tomu, proč jsem teď a tady na světě, proč se tady inkarnuji. K čemu jsem měla dojít. Pak teprve ovládám sama sebe. Otázka na vás? Kam Vás zavedli Vaši průvodci a co se změnilo ve vašem životě ? Jak se změnila Vaše fyzická realita?

Než na všechno přijdete sami, tak uběhne rok

2) Neovládáte vědomí, jak se bránit bytostem temnoty. Když k vám přijde od ducha přes bájná zvířata až po představitele temnoty, či mimozemské představitele, tak utečete  strachy – a to je jen v duchovní rovině. Proč myslíte, že vznikly horory, science- fiktion. Člověk tváří v tvář těmto věcem to nezvládne. My si to trénujeme v energiích, takže se to dá zvládnout a natrénovat. Ať si však nemyslíte, tyto bytosti k Vám příjdou přirozenou cestou (přes sen, rodinu, děti), takže se budete muset k tomu postavit čelem. A my víme jak na to. (Filmy ani bloky či nevěření Vám na to nepomůžou, protože být v tom v realitě je na chcípnutí). 

Než pochopíte principy, jak se dají tyto bytosti, zvířata a bohy odstranit, tak uběhne další rok

3) Neumíte projít přes ucho jehly. Je to proces, kdy se vám stane všechno nejhorší, co máte ve svých vizích a představách, a přitom zjistíte, že nejste sami, že ty 2 předešlé roky Vás nachystali, jak se máte chovat v jednotlivých situacích, co máte dělat. Vaši průvodci řeknou: tady a tady jste (na základě tabulky) a vy si vyčistíte to, co je v dané tabulce. Věřte mi, že budete rádi za nápomocnou ruku. Po ukončení se stane to, že budete imunní všem hrozbám temnoty, protože i kdyby temnota uskutečnila to co s vámi zamýšlela, tak se jí to nepodaří. A to je skvělé, co???

To máme další rok práce na sobě…

4) Neumíte si vytvářet svoje království. Nemáte svoje postavení (hlavně ženy Královny) a jste neustále šachovány. Tady je místo pro Hru Království žen, kterou jsem vám chtěla předat- nevyšlo to. Získáte políčka, jak se dané struktury ovládají a vy ihned zjistíte, co máte a nemáte vytvořené a podle toho jedete. Už vám nestojí v cestě 1) neznalost duchovního světa 2) bytosti temnoty a fyzického světa, co Vám chtějí ubližovat 3) Splnila jste základní cestu skrze ucho jehly, to znamená dojít do Království lásky hnusnými tunely. TAk teď můžete začít tvořit svůj život ve fyzickém světě a nikdo Vám v tom nebude bránit. 

Pro mě jsou lahůdkou lidi, kteří mi chtěli ublížit, neublížili a úplně se mě vyklidili z cesty. Proto si teď mohu tvořit své Království, kde jsem sama sebou v propojení se všemi.

Toto mi bude trvat také rok. 

5) 5 rok je o spojování Království. To budou lidé ve vývoji na tom tak dobře, že se budeme moci propojovat. Člověk nemůže žít sám. Vše je nachystáno tak, že se musíme propojovat. Jedině tak dosáhneme období Zlatého věku Růže. 

A o tom je celá tato Hra/ nehra . ♥♥♥ ♥

21. 8. 2023 11:28

Dokončení přesahu a dání všeho do tabulky

Konec dobrý, všechno dobré.

Hra/nehra je majetkem lidí, kteří chtějí vzít svůj život do svých rukou ve všem co člověka obklopuje. Jen někteří však budou vybráni. 

Podařilo se mi uvidět 16 tabulek, kde má každá 15× 15 políček duchovních struktur, co nás ovládají z různých civilizací a portálů. Zěmě teď, Atlantidy, Měsíc, Slunce, Síria (centrum vzdělanosti) a jiných. 

Moje stoupnutí na první políčko odstartovalo velký vývoj a růst mě a mého vědomí. Všechny informace jsou sdělované druhým přes svůj osobní růst a práci na sobě směrem ke Stvořitelům Universa. 

Udělala jsem druhý nový duchovní zákon, který říká, že kdo bude útočit na vysoké duchovní struktury lidí, tak přijde o své vědomí a ztrátu kontaktu s bytostmi Lásky. 

Můj první zákon fyzicky vyřídil jednoho učitele, který překročil zákon tím, že řekl při tréninku lidí: fyzický svět je nad svět duchovní. Dostal odměnu: ztrátu možnost trénovat lidi. Duchovní svět se mu zavřel. 

Už brzo ztratí lidé fyzickou možnost využívat duchovní svět, pokud nebudou mít vztah ke Stvořitelům Universa a nepůjdou jejich směrem. Toto je tedy můj  třetí nový duchovní zákon. 21. 8. 2023 je dnem nového směru lidství a všech životů. 

Kdo nevěří brzo uvěří, protože bude mít velmi rychle zkušenost. 

Zahrát si tuto hru/nehru hru království žen z jediné tabulky Hra Království žen, která ovládá všechny tabulky dokáží lidé až po 5 letech tréninku při práci nebo při dětech. A proč? To vám sdělím v dalších aktualitách. 

12. 8. 2023 16:37

Překročení přesahu do nejvyšší možné míry

Na základě přesahu zastavuji nabídku na možnost hrát Hru Království žen. Můžete přispívat, aby se mohla hrát Hra a využil se celý její potencionál. Internetové stránky zůstávají a budou dopsané, jakmile se dohraje první kolo Hry. 

Celá hra prostupuje životem, který přetváří do naprosté dokonalosti, tak je třeba všechno dobře zdokumentovat.  😍💎🐬🎁🧬

S Láskou Nela 

💕💕💕 💕

10. 8. 2023 14:17

Zopakování Hry 1 kola a pokračování Hry 2 kolo (řečeno tak, aby jste chápali)

V prvním kole (první týden) jsem zjistila, kde mi leží daný problém na dostatek financí. Šla jsem na to přes Knihovny, abych vytvořila cestu, když Vy jí nebudete znát. Vaším úkolem je si zjistit, zda tuto informaci jste schopni získat skrze nějaký duchovní kurs, umíte to nebo to naleznete ve fyzickém světě. Hlavní prioritou je 1) Zjistit kde se nachází Vaše vyřešení problému. 2) Nalézti skutečné informace k jeho vyřešení. 3) A pak si můžete vybrat svoji cestu. 

Jde o to, že duchovní svět má své názvosloví a vy nikdy nevíte, zda Vám to skutečně vyřeší Váš problém. A za druhé ve fyzickém světě Vám odborníci neřeknou své know-haw dopředu, takže také nebudete vědět zda Vám pomůže tento produkt, tato služba. A když si zjistíte kde naleznete odpověď na svůj problém- v jakém světě nebo v jaké čakře, tak půjdete na jistotu jak ve fyzickém světě, tak v duchovním světě. 

Například mě to ukázalo informaci, že to mohu nalézti v Čakře zemské hvězdy. Pro lidi, co tam nemají přístup jsou to Akašické záznamy. Dále mi to ukázalo, že tyto informace spadají do Knihovny Atlantidy (proto jsem jí začala vytvářet). A nakonec jsem to musela prezentovat ve fyzickém světě přes své stránky. Pokud věříte jen fyzickému světu, tak si naleznete kurs: Kdo jsem, kde vám semelou informace z Čakry zemské Hvězdy a Atlantidy a dají Vám to v novém kabátě. 

Pokračování 2 kolo ( druhý týden)

Nalezení vhodné práce. Nebráním se žádné práci, takže jsem poslala životopisy a čekám na ozvání. Již se někdo ozval. 

Ve srovnání s dřívějškem jsem poslala ve 2 krajích na různé druhy práce, ale nikdy jsem nebyla na nic vybraná. Vždycky jsem musela čekat 3 měsíce a pak ještě další měsíc než se dané místo uvolnilo. Když je toto místo políčka zablokované, tak nemáte možnost žádné práce. 

Teď se mi ozvala paní hned druhý den a mám výběrové řízení příští týden. Toto už je jiné kafe zaměstnávání. 

Takže poznatek, když budu pracovat v tomto políčku, tak dostanu práci nebo lepší práci. Vždycky je to od nic k maximu. Takže jak moc tady pracujete, tak se posouváte k lepší a lepší práci.

Doporučuji však pracovat vzhledem k potřebám ne k systematickému luxování políček. 

S Láskou Nela 🧡🧡🧡 🧡

9. 8. 2023 18:47

Pokračování hry zlomem ve vědomí

Už druhý den prochází mým vědomím, podvědomím i nevědomím velký zlom. Dostala jsem do svého vědomí další Knihovnu, jde o Knihovnu vědomí Zlaté Atlantidy a už vím o další. Co je však důležité jsou obsahy na co jsou důležité a co člověk získá do svého života. 

Všechny Knihovny se nazývají Knihovny moudrosti Spirituální inteligence (informace od Koho pocházejí).

Knihovna do které jsem investovala nejvíce času je Knihovna Zlatého věku Růže, období bez temnoty, která má právě nastat. Popisuje co všechno bude člověk prožívat a co musí vyřešit ve své hlavě, aby prošel uchem jehly. Všechny procesy jsou zrychlit takto: Prosím o vyčištění těchto bodů a ono se to stane. Takže člověk, který se vycvičí (zvětší se mu veškerá kapacita sama sebe), tak mu bude stačit jen slovo. Proto bude všechno stíhat ve svém pracovním procesu a budete chápat, co vlastně prožíváte. Všichni budou bezradní, protože tento vývoj ještě nikdy za celou dobu existence světa nebyl. 

Docela ráda bych i vytvořila něco rychlého na způsob přijímání informací (už vím cestu..jupííí, dobře že se s Vámi dělím o své vědomí..), a dokončím myšlenku: abych mohla udělat vysokou školu a všechno dohonit. Tak ráda bych rozuměla spoustě věcem, které vědí odborníci i právníci ;-) (tam chybí láska, třeba se mi podaří ji tam prosadit. všechno postupně…). 

Další Knihovou je Knihovna Zlaté Atlantidy. Ta řeší fyzický život, jak se má dovést k dokonalosti tady na této planetě Zemi. Už si nemusím vyčítat, že nemám dokonalý fyzický život, když mám teprve 2 dny práce s ním. Některé věci museli počkat, abych mohla jen říci: Ať se to stane. 

Ať se i Vám stane spousta věcí a rozvinete svůj potencionál do konce. 

S Láskou Nela 🌹🌈😍🌹

8. 8. 2023 14:11

Hraní hry zprovoznilo vědomí kdo jsem a co umím

Hra Království žen pokračuje a mně se zprovoznilo vědomí kdo jsem a co umím. Založila jsem internetové stránky Nela Rose: Nela-Rose.webnode.cz, kde jsem předala informace, které mi přišli. 

(blog zatím vynechejte :-D, na ten přijde správný čas)

Krásné úterý.  💖 💖 💖  💖

7. 8. 2023 10:36

Nákup zajíce v pytli

Otevřela jsem pytel Hry Království žen a začala jsem Hrát. O sobě nemám žádné pochyby, protože jsem se za 3 roky ujistila na výbornou, že co napíši, to funguje, protože jsem vždycky všechno ověřovala. Dnes spíše zjišťuji, co je to za úžasnou Hru, na které mám doprovázet ženy. Dostala jsem tabulku s políčky 15×15 a měla jsem zadat, co právě teď potřebuji k životu. Zobrazilo se mi políčko 1, tak jsem na něm pracovala. Dnes jsem dostala políčko 16. a pochopila celou Hru. Jak je to úžasné a brilantní. Protože ty políčka obsahují informace jak je viděn celý člověk. Každé políčko má své umístění, takže vím, kde je tato informace uložena na těle. A když zadám do vyhledavače moje přání, tak se mi přesně ukáží políčka, které musím uzdravit nebo nově vytvořit, aby se toto stalo. 

Takže nemusím čekat na muže, ani na učitele, aby mi řekli, co mě schází ke štěstí nebo že musím s muži spolupracovat, aby mě tyto struktury naplnili. Stačí znát svoji duchovní strukturu osobnosti a umět s ní pracovat. A až budu celá, tak se teprve propojit s mužem, protože pak je tam teprve ta pravá rovnost a žádná závislost. Pak teprve bude to pravé ženství a to pravé mužství. 

Je to velké dobrodružství, protože systém je velmi přesný a po Hře jen stačí sledovat, jak se fyzický svět mění pod očima.

s Láskou Nela ♥♥♥ ♥

6. 8. 2023 9:46

Vedení

Mým velením není rozum, ale Spirituální inteligence. Mám k tomu spoustu důvodů. Ale největší ten, že rozum bude poražen. Jak jsem k tomu došla? Lidé nechtějí mít nic společného s černou magií či nějakými magiemi. No a rozum s nimi spolupracuje. Černá magie se zaměřuje na nenávist, války a přání druhým toho nejhoršího. Jak se to pozná? Na přirozenosti. Když jsi ve své přirozenosti, tak přesně víš, co máš dělat a nepotřebuješ k tomu žádné sankce, žádné musím, žádné války ani žádné příkazy. Ve své přirozenosti je to být propojený se Stvořiteli Universa (bez prostředníků jako je církev, sekty, společenství), s Matkou a Otcem Země (také jsem koukala, že existuje) a celý svůj Sluneční systém – to je ta plocha, o které se bavím ve Hře Království žen mít zprovozněný, funkční.

Jenže když je také člověk „přirozený“ tak nedělá nic. Je to jen výsledkem skutečné přirozenosti, která je zahlcená povely rozumu co všechno má a co nemá dělat. A to i nevědomým procesem. Takže v tomto případě se nedělá nic, jen se odpojí rozum a zjišťuje se, co všechno rozum napovídal člověku, že má dělat. A toto řeší Knihovna vědomé Spirituální inteligence žen. 

Co se stane po odpojení rozumu? Lidé vás přestanou uznávat, že už nejste člověkem. Cože? Já musím používat černou magii, aby mě lidé uznávali???? A další věcí, že vám přestanou rozumět, protože budete mluvit jinou řečí. Proč se k výsledku svého snažení dostat za 10 let, když můžete za 7 dní??? 

Příklad ala Edison, kdyby se propojil se Spirituální inteligencí

1)Částečně by neohluchl 

2) Nemusel by tolik pracovat

3) K vynálezu by potřeboval jen pár pokusů

4) Každý jeho člen by měl svoji slávu, protože u Kulatého stolu se rozdávají informace zadarmo, ale každý je někým. Takže se už nekradou dary, schopnosti, ale navzájem se vylepšují. Tím má každý nadaný člověk své místo, kde se může rozvíjet, být sám sebou a nikdo mu jeho já neukradne. 

5) Neměl to správné vedení. V obhajobě Edisona musím říci, že v tehdejší době měl to nejsprávnější. Byl tím, kým měl být a dělal to, co měl dělat. Ale dnes už máme jiné možnosti. 

Co je to správné vedení: 

Je to dělat pod vedením správné věci

1) Dne 2. 8. jsem Vám v aktualitách s názvem: Změna popisu hry. Zmínila jsem se o 3 informacích: VIP, lepší pochopení a moje chyby. 

Jsou to informace o tom, jak velmi rychle pochopit vědění, které překládám, i když má člověk chyby. Kdybych byla moc dokonalá, tak mě ze srdce nesnášíte :-D Ale to se změní, protože budeme dokonalý všichni :-D 

Musím tu udělat změnu, kterou dám na internetové stránky s očíslováním informací, které vám tady předkládám. Protože mě všichni nesledujete od začátku, tak ani nemůžete zjistit, jakou změnu jsem udělala v popisu Hry. Protože porovnáním informací třeba už budete lépe rozumět o co jde ve Hře. 

2) Dne 3. 8. jsem Vám v aktualitách Úrovně vědomí skrze Klienty dala na příkladech jak reagovali klienti v určitých úrovních vědomí a pokaždé jinak reagovali. Jinými slovy, jinými větami. Některým rozumíte (tam je vaše vědomí), jiným nerozumíte. Tam teprve dojdete. Potřebujete 3 další dny na to, aby jste to strávili a vaše mysl věděla zda jste: začátečník (rozumíte nižším číslům), pokročilý (rozumíte středním číslům) nebo velitel (rozumíte vrchním číslům). Mezi tím probereme jiné skutečnosti. 

3) Dne 3. 8. jsem Vám v aktualitách webové stránky a jejich problematika objasnila nebo naťukla, že dokud nedojdete do konce procesu, tak nemá cenu cokoliv vytvářet. (přece nebudete opakovat moje chyby (pro mě to jsou odrazové můstky ;-) )Dále jsem se zmínila o 1) Ucho jehly 2) Knihovna moudrosti Spirituální inteligence žen 3) Hra Království žen. Všechny tyto věci navazují ve vývoji na sebe. 

Hra Království žen Vás uvede do problematiky, co právě prožíváte ze všech úhlů a pohledů, aby jste měli co nejlepší přehled. Naučí vás tady chodit. Rychle, bezbolestně, jistě se sebedůvěrou. 

Ucho jehly– je pojem průchodu do lepší existence, lepšího života. Naučíte se přirozeným způsobem přes váš akutní život (rozvody, bolesti, ztráty…a jiné postavit se všemu, z čeho máte strach a odstranit nepotřebné věci, které vás blokují. 

Knihovna moudrosti Spirituální inteligence žen je Knihovna informací, aby jste dostali přesně tu danou informaci, která Vám pomůže se dostat dále přes jakýkoliv blok. 

4) Dne 3. 8. jsem Vám v aktualitách webové stránky Muži se zapojují zprovoznila harmonii celku. Nebylo to jednoduché, ale zvládla jsem to. Hlavního Knihovníka muže jsem již oslovila. Objevila jsem zde základní zádrhel: vedení žen je jiné od mužů. A tímto odstartovávám cestu pro muže…

5) Dne 4. 8. jsem Vám v aktualitách webové stránky: web Hra Království žen utvořila web a napsala informace o mně, o co usiluji svým myšlením a kam jdu. Protože bez vědomí toho kdo jste a o co opravdu usilujete vám nebude Sluneční systém fungovat. Toto vědomí je Vaším motorem. 

6) Dnes 6. 8. jsem Vám v aktualitách webové stránky: Zapojení se do Hry Království ženy -jsem se vrátila k bodu č. 2 a rozděluji informace na začátečníky, pokročilé a vedení. Tady máte praktickou ukázku, jak se rozděluji vědomí, aby tomu všichni porozuměli. 

7) Dnešním listem shrnuji myšlenkové postupy vedení k pochopení jak mě máte pochopit i danou Hru. Vše se děje přes hry, ale je dobré znát její pravidla. Což je dalším naším tématem. Vidíte, jak všechno na sebe přirozeně navazuje a nemusíte se nikoho ptát, co máte dělat, nejsou tu žádné okna, období, kdy nevíte, co máte dělat, protože pořád víte (když tedy chcete).

Všechno je jen v hlavě. 

A hezkou věc nakonec: Abych byla sama sebou, tak k porozumění toho, co prožívám používám červená srdíčka v tomto sledu:  ♥♥♥ ♥ Znamená to bezpodmínečnou Lásku (je to energie Stvořitelů Universa). A pokud za článkem je toto označení, tak je článek vytvořený v této energii. A nemuseli se pak vnitřně ptát, jaké jsou za tím moje emoce, či co prožívám…

Takže za dnešním článkem

♥♥♥ ♥ Krásnou neděli. Nela Rose ♥♥♥ ♥

6. 8. 2023 8:09

Zapojení se do Hry Království žen

Začátečníci – Objevila jsem pole celého Království. Je velké 15×15 políček a najdeme v něm nejdůležitější světy, které obýváme a čakry, které jsou s tím spojené. Najde se tu jak psycholog, teolog, kouč, fyzický trenér či ostatní profese. Všechno tu je. Protože tady pochopíte jak se tato Hra hraje ve fyzickém světě. 

Mým prvním úkolem bylo zjistit, co právě potřebuji ve svém životě a kde na poli toto najdu. Našla jsem to, zjistila o co jde a proto Vám dnes rozděluji informace na začátečníky, pokročilé a velení. Zjistila jsem, že mě lidé neberou za odborníka. Kdybych nebyla odborníkem, tak nic tady nepíši :-D Takže já to vím, lidé s kterými pracuji to vědí, ale svět to neví. Proto jsem založila stránku www.nela-rose.webnode.cz,

kde jsem začala vysvětlovat svou práci.

Pokročilý Jedná se o to, že když přijdu do styku s nějakou věcí, tak vidím zničené pole v duchovní rovině. Když toto pole uzdravím, tak se okamžitě mění fyzický svět kolem mě.  A protože věcí, kterou neuznávám je závislost na mě, tak od začátku lidi školím, a trénuji, aby se posouvali ve svém životě beze mě, s mým návodem. Proto vznikla i Hra Království žen, kde tuto svou schopnost vysvětluji krok po kroku, aby se toto naučil Hrát každý ve svém životě. Když totiž obnovíš v sobě duchovní struktury, tak jsi zdraví a okolí tě také za něho považuje. To znamená například u kouření. Zakroužkuješ si na herní ploše, jakou oblast tento problém zaujímá, abys věděla, čeho všeho se to dotýká, jakých oblastí. A dále postupuješ dle mého návodu. Na konci se budeš 1) Divit jak jsi mohla mít ten návyk, když ho vůbec nepotřebuješ 2) Tvoje fyzické tělo se obnoví do naprostého zdraví 3) Lidé ti už nebudou věřit, že jsi měla tento problém, protože všechno zmizí. A toto se může aplikovat na cokoliv. Pokud se do tohoto principu ponoří doktorka, která chce opravdu lidem pomoci a bude k tomu povolaná Spirituální inteligencí, tak dokáže vidět co má daný člověk za problém, zastaví krvácení, zničení a všechno dá do takového stavu, že člověk bude zdravý, jen si bude potřebovat odpočinout. A není divu, protože bylo provedeno tolik myšlenkových pochodů, které se cvikem provede na slova: uzdrav se. Vše je založeno na principech Ježíše, který uzdravoval. Já tuto schopnost zatím nemám, protože ji nepotřebuji, ale dokážu dovést lékaře k tomu, aby tuto schopnost v sobě našli. Já pouze velím jak má člověk přijít ke svým darům :-D. No musíte uznat, že kdybych si vzala všechny dary, ke kterým vás dovedu, tak mě zavraždíte, jen aby jste se dostali k mým schopnostem a tím, čím měl být. Viz život Ježíše..... O tom si budeme povídat jindy. 

Velení rozeberu v dalším článku. 

4. 8. 2023 11:37

Web Hra Království žen

Ahoj 

dnes jsem pokračovala v zakládání webu a dopsala o mně. 

Mrkněte tedy jak pokračuji a o co usiluji.

hra-kralovstvi-zen.webnode.cz/

Přeji Vám krásný víkend. 

3. 8. 2023 15:46

Muži se zapojují

Pro rovnováhu této hry bylo skrze Spirituální inteligenci dovoleno pomoci mužům nalézt také své Království. Než ho můžou najít, tak je třeba vytvořit Knihovnu vědomé spirituální inteligence mužů, která trvá 3 roky než se vytvoří muž, který bude Knihovnu vést, pak začne teprve Hra Království mužů. 

Více informací v odměnách projektu. 

3. 8. 2023 10:19

Webové stránky a jejich problematika

Za 3 roky jsem vytvořila přes 13 webových stránek, ale nedokončila, protože mojí klienti rostli se mnou a potřebovali úplně jiný druh informací než na začátku. Takže to byl opravdu velký růst v celém vědomí. Provedla jsem je až tam, kam měli namířeno vzhledem ke svému vývoji. Jen dvě z nich se dostali až na úplný konec. 

Co je to úplný konec? Je to dostání se skrze ucho jehly do nového života, na kterém teď pracují i s rodinou, i s prací ve fyzickém světě.

Každou z nich jsem dovedla až tam, kde mají své skutečné místo ve svém životě z hlediska svého životního naplnění. Pracují na sobě, aby zvládli celou šíři jejich práce, což není málo, protože jedna má za úkol vedení celé Knihovny a jedna převádění skrze celou Knihovnu. To jsou věci, které dělám, ale které jsou snadno naučitelné pro ty, ke kterým ta funkce patří a náleží. Já pak budu dělat další funkce, které zase předám dalším a dalším lidem, protože tvořím lidem cestu jak na to, ale jen na lidech záleží zda tuto funkci obsadí. Začátek je vždycky placený, protože vás musím ve všem vyškolit, pak jak dosednete do své funkce, tak lidé platí vám za to, že jim předáváte své zkušenosti nejen z tohoto života, ale i minulých životů. Což já Vám předávám moje zkušenosti ze všech životů skrze Hru Království žen. 

Takže můj web je: Hra Království žen, na kterým teď budu pracovat

a budoucí Knihovnice si vytvoří svůj web, kde se budou prezentovat sami. Každý pracuje na sobě, za sebe pro druhé. Protože to bude ještě trvat rok, tak všechny informace o Knihově moudrosti Spirituální inteligence zodpovídám zatím sama. Přece jenom zvládnout přes 8 000 Knih není jen tak. Tyto Knihy se totiž píší ve 13 úrovni vědomí, aby se dostali pouze do povolaných rukou. A píšeme je všichni, můžete se přidat. 

3. 8. 2023 9:30

Úrovně vědomí skrze klienty

Pokud jste sledovali první článek, tak jsem tam provedla změnu úrovně vědomí. Aby jste to lépe pochopili, tak jsem pro vás připravila ukázky ze změn vědomí, které Vám seřadím dle 13 úrovní. Moje zacílení je na 7 úroveň vědomí, protože to pak posouvám až do 13 úrovně.

Co to jsou vůbec úrovně vědomí? Je to vědomí teď a tady skrze které chápu svět a lidi, kteří nějak mluví či píší. Moje nejoblíbenější je 13 úroveň, které rozumí už málokdo. Je to vědomí všeho se vším propojené, takže když řeknu slovo Láska, tak to znamená hluboké propojení s celým Universem, se Stvořiteli Universa (muž+žena) a je to vyjádřením nejhlubší moudrosti v Lásce. Když slovo láska řeknu lidem, kteří dosáhli nižššího úrovně vědomí tak je pro ně láska slepá, dá se koupit, je ovladatelná, musí všechno spravit a tím druhým otročí…

Zisky úrovně vědomí: (nápověda pro vás, čemu až rozumíte, tam právě jste ve svém vědomí, tam je vaše nynější zastávka)

Z 1. úrovně to lidé zachytili takto: 

Lenka Dufková

Tato práce mě velmi baví, pomáhá a naplňuje mě.

Pokud se neumíte bránit, necháváte sebou manipulovat a nemáte žádné sebevědomí, je načase to změnit. 

Naučila jsem se být sama sebou a chci na tom dále pracovat. 

Kateřina Najvarová

Tato cesta mi dává uspokojení, radost, vyčištění a návrat domů.

Z počátku jsem měla obavy, že si nebudu umět čistit karmu, emoce. S Tvou pomocí se mi zvedla odvaha a sebevědomí a vím, že v lásce jde vše. Název nalezení mojí cesty je výstižný, perfektní.  

Píšu to ze srdce, duše. Jsem úplně spokojená, nabitá, šťastná a chechtám se tu. 

Lenka Minarčíková

Ráda bych vám představila moji práci na sobě přes Očistné texty. Změna mého života nastala téměř okamžitě. Začalo se dařit nejen mě, ale i mě rodině. Zlepšily se mezilidské vztahy v pracovním kolektivu, do života se vrátila radost, láska v neposlední řadě zdraví, štěstí. Děkuji tímto Nela Rose a Stvořiteli Univerza za jejich skvělé vedení za všechno co pro mě a moji rodinu udělali a stále dělají pod jejich vedením stále rostu. 

Mě doporučení tedy zní. Věřte v sebe, ve své dary, ve své schopnosti.  

Ze 3. úrovně jsem to zachytila takto: 

Lukas Cavojský

3dny měl p. Cavojský na to, aby aplikoval informace do svého života a změnil svůj život, jinak by přišel o manželku a děti. Psal mi v pátek a v pondělí měl sezení u psycholožky, kde už věděl, že manželka mu už nechtěla dát naději a chtěla vše skončit. Ale vždy je změna možná. Posuďte sami. 

Chcel som Vás s odstupom času informovať o príbehu, ktorý sa deje u nás doma.. Už po druhom sedení s psychologickou sa začali veci meniť k lepšiemu. V tomto čase sme si domov priniesli aj psa, ktorého sme si zobrali od jednej pani, ktorá sa už o neho nemohla viac starať. Toto bol jeden z momentov, ktoré nás začali spájať opäť k sebe, pretože sme si našli nový spoločný záujem a prestali sme sa nonstop zaoberať našim vzťahom. Nastalo medzi nami psychické uvoľnenie a postupne prišli dotyky bozky a podobne. Ja som na svoju partnerku netlačil, nechal som veci plynúť presne tak, ako ste mi poradili a v nej sa skutočne niečo prebudilo. V týchto dňoch už sme na tom v našom vzťahu lepšie ako kedykoľvek predtým. Prejavujeme si úctu, láskavosť, porozumenie, pomáhame si a vážime si jeden druhého. Osobne som vesmíru vďačný za takúto skúsenosť, pretože som našiel sám seba a veľmi mi to celé pomohlo.. Rovnako sa zmenilo moje blízke okolie a už dávno som nemal taký pokoj na duši a celkovo v živote ako mám už niekoľko dní alebo týždňov. Tiež by som chcel poďakovať Vám, pretože ste skvelá žena a rozhovor s vami mi v mojej hlave ale aj v živote veľmi pomohlo. Každý deň ďakujem Stvoriteľovi a Stvoriteľke univerza za všetko čo sa mi v živote deje.. A sú to skutočné zázraky vo všetkých oblastiach môjho života a je to naozaj úžasné.. Prajem Vám pekný večer a ešte raz ďakujem

Z 5. úrovně to lidé zachytili takto: 

Petra Šmídová

Cesta Růže je jako cesta zpátky domů…ke Stvořiteli a Stvořitelce, zpátky k Lásce, k srdci, k sobě…někdy je cesta klikatá, jsou na ní kameny, ale stojí za to…každý krok je krokem ke svobodě Bytí ..... Neli děkuji za vše …

vzkaz pro ostatní : Chceš domů? Jdi za Růží … a vítej …

Z 11 úrovně to lidé zachytili takto: 

Pod vedením Nely nemám pocit, že by byla můj šéf a stála mi za zády, zda jsem udělala všechny domácí úkoly. S ní si uzdravuji svá témata, pracuji na sobě v klidu a bez traumat, nemusím se zpovídat „psychiatrovi“ nebo se bát odsuzování ze strany druhých, ale sama sebe léčím .. mám svobodnou vůli rozhodnout se, co si chci vyčistit a uzdravit, na čem pracovat a kam se posunout. Ona je tu vždy pro mě, aby mi ukázala cestu a já tak vím, že na nic nejsem sama…  Děkuji Neli ♥♥♥ ♥ Peťka

2. 8. 2023 13:58

Změna popisu hry

Ti, kdo jdou vedle mě a sledují moji práci říkám VIP lidé, protože se hodně toho moc dozví. Dnes budu měnit popis hry se zachováním všech informací a obsahu Hry pro její lepší pochopení.

Klienti mě velmi rádi sledovali při mé práci, protože rostli se mnou. Jedinou nevýhodou je moje gramatika. V mém životě zatím nebyl prostor toto změnit, takže mimo gramatiky reagujte na vše a ptejte se. Ve Hře mám již placenou opravu. Aspoň víte, že nejsem robot :-D

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Štědrý přispěvatel
100 Kč  •  10. 8. 2023 10:23
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  6. 8. 2023 10:52

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

 1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
 2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
 3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Vyberte si odměnu

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu