Projekt ukončen:

ART CLUB LORETA

Vybráno 0 Kč 200 Kč
500 000 Kč
 -
1 přispěvatel
Celkem se zapojilo
200 Kč
Průměrná výše příspěvku
200 Kč
Nejvyšší příspěvek
90 dnů
Vybráno za
Více o tomto projektu
Zakladatel
Tatana Dokučajevova
Datum přidání
14. 3. 2023

Představení projektu

Art Klub Loreta by byl ideálním místem pro všechny milovníky kultury a umění. Nachází se v historických prostorách z čtrnáctého století, kde se budou konat kulturní akce, koncerty, workshopy, vernisáže mladých a talentovaných umělců, herců a muzikantů.

Vstup do Art Klubu Loreta by připomínal vstup do historického paláce. Po příchodu by návštěvníci prošli vstupní halou, kde by byly umístěny fotografie a informace o našich kulturních akcích, a následně by pokračovali do sálu, kde se konají naše akce. Sál by byl vybaven moderní technikou pro zvuk a osvětlení, ale současně by zachovával historickou atmosféru a charakter.

V rámci našeho kulturního programu bychom pořádali různé akce, jako jsou koncerty, divadelní představení, filmové projekce, workshopy, výstavy a vernisáže. Součástí našeho programu by také byly různé kulturní akce pro děti, jako jsou divadelní představení a dílny.

Důležitou součástí Art Klubu Loreta by bylo podporování mladých a talentovaných umělců, kteří by zde měli příležitost prezentovat svá díla a umělecké projekty. Rádi bychom také spolupracovali s místními školami a organizacemi, abychom podpořili rozvoj kulturního života v naší komunitě.

Celkově by Art Klub Loreta byl místem, kde by se lidé mohli setkat a sdílet svou vášeň pro umění a kulturu. Věřím, že by se z něj stal důležitý kulturní bod na mapě Prahy a že by z něj mohli těžit nejen návštěvníci, ale i celá komunita umělců a kulturních nadšenců.

Kdo za projektem stojí?

Jsme seskupení umělců , kteří by rádi udržovali kulturní život v samém srdci Hradčan, na Loretánském náměstí.  V čele tohoto seskupení stojí profesionální divadelní režisér z Českých Budějovic, Viktor Dokučajev (článek), který má v plánu oživit starší divadelní hry a představit je v novém kabátu. 

Tým se postupně doplňuje o další zájemce z řád českých umělců.  

Na co vybrané peníze použijeme?

  1. Oprava a úprava prostor – Prostory, ve kterých se art klub nachází, potřebuji opravu nebo úpravu, aby byly vhodné pro kulturní akce. Například je potřeba malířské práce, instalace moderního zvukového a světelného systému nebo úpravy vnitřního designu. Tato úprava by pomohla zlepšit vzhled a pohodlí prostor pro návštěvníky.

  2. Marketingová a propagační činnost – Pro zajištění úspěchu art klubu by bylo nutné provádět marketingovou a propagační činnost. Bylo by nutné vytvořit webovou stránku, zajistit reklamu v místním tisku, sponzorovat sociální média a propagovat akce, které se v klubu konají. Tyto náklady by mohly být pokryty pomocí finančních prostředků.

  3. Zařízení a vybavení – Art klub by mohl potřebovat vybavení, jako jsou stoly, židle, pódium, ozvučení a další technická zařízení. Tyto věci by bylo nutné zakoupit, aby byly k dispozici pro návštěvníky, kteří přijdou na kulturní akce.

  4. Kulturní akce – Jednou z nejdůležitějších částí art klubu jsou kulturní akce, jako jsou koncerty, výstavy, představení a workshopy. Pomocí finančních prostředků by bylo možné zajistit ziskové umělce, umožnit volný vstup na určité akce, připravit a distribuovat letáky nebo zabezpečit speciální hosty.

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Laskavý přispěvatel
200 Kč  •  26. 5. 2023 14:53

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Vyberte si odměnu

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu