Úspěšně vybráno:

Ibizou na Kavkaz – Dojedeme autem za 8 tisíc do Baku a zpátky?

Vybráno 0 Kč 135 372 Kč
100 000 Kč
 -
250 přispěvatelů
Celkem se zapojilo
0 Kč
Průměrná výše příspěvku
0 Kč
Nejvyšší příspěvek
90 dnů
Vybráno za
Více o tomto projektu

Ibizou na Kavkaz – Dojedeme autem za 8 tisíc do Baku a zpátky?

Vybráno 0 Kč 135 372 Kč
100 000 Kč
Zakladatel
Svatopluk Kreidl
Datum přidání
14. 2. 2023

Představení projektu

Ahoj, já jsem Svaťa a společně s mým kamarádem Jonášem dojedeme Ibizou do Baku a zpátky!  

Seat Ibiza. Moje první auto, které jsem odkoupil od kamaráda za 8 tisíc a hned se do něj zamiloval. Ano, je pravda, že na mém autě by se našlo pár nedostatků, ale podstatné je jedno. To auto má duši! 

Rozhodl jsem se tedy, že předtím, než moje Ibiza odejde do automobilového důchodu, zaslouží si zažít pořádnou jízdu. Společně s Jonášem projedeme státy Balkánu a překročíme hranice evropského kontinentu. Přes Turecko, Gruzii a Arménii se dopravíme (doufám) až do Baku, hlavního města Ázerbájdžánu, které jsme si dali za cíl. Z Baku se potom vrátíme opět přes Turecko až domů. Snad nám z té Ibizy ještě něco zbyde!

V plánu je nachystat auto na cestu, sbalit si základní vybavení a vyrazit na východ. Spát budeme ve stanu, nebo u místních a při nejhorším prostě v autě. 

Celou cestu s vámi budeme sdílet na sociálních sítích. Budete tak mít možnost zažívat s námi všechna dobrodružství, která si pro nás cesta přichystá.

Čeká nás největší dobrodružství našeho dosavadního života a vy můžete být jeho součástí! Vyrážíme již v březnu tohoto roku! Děkujeme za podporu!

Kdo za projektem stojí?

Svatopluk Kreidl (19) a Jonáš Chocholouš (20). 

Já, Svaťa vystupuji na sociálních sítích pod přezdívkou turista_svata. Sdílím tam především své zážitky z cest. Mým snem je procestovat celý svět. Ale ne tak jak to říká každý druhý. Já to myslím vážně! Už ve čtrnácti letech jsem došel pěšky z Brna na Sněžku, a to úplně sám. Postupně jsem podnikal víc a víc podobných výletů ať už pěšky, na kole, nebo stopem. Pak se ke mně začal přidávat Jonáš a současně tvoříme skvělou cestovatelskou dvojici.

S Jonášem se známe z gymplu. V minulém roce jsme se věnovali stopování. Urazili jsme tak tisíce kilometrů napříč Srbskem, Albánií, Chorvatskem, Francií, Itálií a dalšími státy.

Letos bereme auto, o kterém někteří mluví jako o vraku, na dalekou cestu. Vtip je v tom, že ani jeden z nás se v autech nevyzná a ani jeden z nás nevlastní řidičák ještě ani rok.

Na co vybrané peníze použijeme?

Vybrané peníze použijeme především na náklady spojené s autem. Část peněz padne na naftu a opravy, kterým se nejspíš na cestě nevyhneme. Další část na úpravu auta před výjezdem, abychom dojeli dál, než do Bratislavy.

Stanovená částka nepokryje veškeré náklady, ale pomůže nám to celé finančně zvládnout. Oba jsme studenti a do projektu vynakládáme veškeré úsilí. Proto budeme za jakoukoliv podporu nesmírně vděční!

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Omlouváme se, ale přehled dárců je kvůli vysoké zátěži na našem webu dočasně nedostupný. Na nápravě pracujeme. Děkujeme za pochopení.

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Vyberte si odměnu

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu