Indiánské Teepee pro Zahradu pod horou

Vybráno 0 Kč 24 896 Kč
144 000 Kč
59 dnů
do ukončení
Zakladatel
Hana Mikšová
Datum přidání
2. 2. 2024

Představení projektu

„ZAHRADA POD HOROU“ je kouzelné místo, které si mě s překvapivou silou zavolalo na mém třetím Vision Questu – indiánském rituálu hledání vize. 

Ukázalo se mi jako místo pro odpočinek, tvoření, rodinu, ale hlavně jako místo pro SETKÁVÁNÍ se s PŘÁTELI, BYTÍ s podobně naladěnými lidmi, kteří jdou cestou srdce, harmonie. Kteří ctí Zemi se vším učením, které Život na ní přináší. Místo pro spirituální LÉČIVÉ RITUÁLY jako je rituál potní chýše, nebo rituály spojené s OSLAVAMI v kole roku.

Strejda Franta, kterému zahrada v jižních Čechách kdysi patřila a byl jejím zakladatelem, miloval zahradničení a na holé louce (původně fotbalovém hřišti) vysázel mnoho stromů, keřů, keříčků, kytiček. Založil záhony, kde pěstoval cukety a dýně, které mu rostly do obřích velikostí.  Po letech tvoří vzrostlá vegetace magickou zahradu s mnoha zákoutími.

Strejda byl duší nevyléčitelný romantik, tremp inspirovaný indiány a tak na své zahradě vybudoval něco mezi trampskou osadou a indiánskou vesnicí, Ať už to nazveme jakkoliv, ve vizi se mi ukázalo, jak mohu na již vytvořené navázat.

Jak ze SROUBKU, který sloužil jako bouda na nářadí, vykouzlit letní KUCHYNI…

…z ALTÁNKU SRDCE zahrady a místo pro tvoření, terapie, sedánky…

…z „KAJUMARI CHATKY“ místo pro odpočinek…

…z celé Zahrady RÁJ!!!

TEEPEE na Zahradě pod horou již také před mnoha lety stálo a ve vizi se objevilo jako hlavní prostor pro setkávání, kde se návštěvníci mohou sejít v kruhu ke sdílení, učení, vzájemné podpoře, oslavě…

PRVNÍ KROKY, MNOHO PRÁCE A RADOSTI Z NAPLŇOVÁNÍ VIZE

Prvních rok jsme zahradu přes letní sezónu především čistili od věcí, které s mou vizí nesouzněli. Starý nábytek, poškozené sošky trpaslíků, haldy nepoužitelného nářadí, nádobí, koberce, televize…všechno muselo pryč, bylo toho na několik kontejnerů.

Místo díky vyklizení a energetické očistě začalo dýchat, začalo se mnou komunikovat, vést mé další kroky…

První se o pozornost přihlásil Altánek. Dostal krásnou dlažbu, nový lak ze všech stran, zrenovovala se kamínka…

Altánek cítím jako SRDCE Zahrady a mou letní pracovnu. Trávím v něm hodně času při výrobě svíček, nebo přijíždí lidé na kraniosakrální ošetření…je možné v něm i přespat, meditovat, zpívat a hrát.

Sroubek – KUCHYNĚ prošel mnohem větší a náročnější rekonstrukcí. Zevnitř ho bylo potřeba kompletně přebrousit a nalakovat. Dostal krásnou novou dřevěnou podlahu, mnoho zásuvek a světýlek. Přivedli jsme k němu vodu a odpady. Lednice a sporák jsou již na svém místě …a veledůležité místo jako je kuchyně už může sloužit svému účelu.

Kajumari chatka nese své jméno po posvátném jelenu, jehož majestátný symbol na chatce visí. Chatka má částečnou rekonstrukci také za sebou v podobě obroušení a nového venkovního laku, opravy vnitřního obložení a výmalby. Potřebuje však novou podlahovou krytinu, rozvody elektřiny, postele, matrace, peřinky…Už vidím to měkké útulno pro  klidný spánek. 

POTNÍ CHÝŠE – letos na podzim zahrada zažila svou první velkou akci. Jejím hlavním záměrem bylo postavení a zasvěcení potní chýše. Zahrada doslova ožila. Má vize ožila. A bude ožívat dál skrze každé jedno další takovéto setkání a tento prastarý rituál a i skrze všechny, kteří uslyší pozvání a volání se jej zúčastnit.

TADY A TEĎ

Mnoho práce je již vykonáno avšak k dokonalosti a pohodlí v jakémkoliv počasí nám stále schází "SPOLEČENSKÁ MÍSTNOST", kterou má zajistit právě TEEPEE.  

Zahrada nyní spí zimním spánkem, ale co až jaro zeptá co jsme dělali v zimě?   

Díky Vaší laskavé podpoře se další akce může uskutečnit již příští sezónu a já věřím, že s mnohými z vás se na Zahradě pod horou potkáme, že se stanete součástí této krásné vize!!!

Kdo za projektem stojí?

MOJE MALIČKOST

Jmenuji se Hana Mikšová chcete-li Hankita a v projektu Zahrady pod horou hraji roli té, která přinesla její vizi a dává impulzy k realizaci. Nebojím se však ani obléknout si montérky, vzít do ruky lopatu, brusku, kladivo či štětec a přiložit ruku k dílu, aby se vize mohla stát skutečností.

Jsem žena, která několik dlouhých let, spíše však celý život, kráčí šamanskou cestou, učením a rozpomínáním se na dávnou moudrost své duše. Mám blízko k Lakotské tradici a jejich rituálům oslavující přírodu a přírodní síly.  Nakoukla jsem i do mnoha jiných dochovaných tradic a učení včetně Mayské, Čínské (skrze Feng shuej), Slovanské. Velmi mi dává smysl jít cestou srdce a sebepoznání, která z mé zkušenosti rozšiřuje úroveň vědomí, harmonizuje vztahy a napomáhá nalezení nejlepší verze sebe sama.

Tvořím pro vás energetické svíčky se záměrem (www.hankita.cz), praktikuji a nabízím kraniosakrální biodynamiku a konzultace s tím spojené. 

SPOLUTVŮRCOVA MALIČKOST

Pavel Maur (www.pavelmaur.cz) je „Ten, který…“ realizuje mnoho z mých vizí, protože mu byl dán dar velké zručnosti, síly i trpělivosti. Mužská síla je v takovém projektu nezbytná a není větší dar, než muž ve své síle.

Pavel kráčí podobnou cestou jako já, má vize mu je tedy velmi blízká a já věřím, že mnoho z akcí, které se budou na Zahradě pod horou konat, budou i našimi společnými projekty. 

Krom partnerské kraniosakrální biodynamiky tvoříme i hudební duo, takže se můžete těšit na hodně muziky a legrace.

RODINA

Zahrada pod horou spojuje dva rody, ze kterých pocházím, které mě naplňují silou a za které pociťuji obrovskou vděčnost. Oba moji rodiče mě v naplnění vize velmi podporují. I oni jsou SPOLUTVŮRCI tohoto kouzelného prostoru. Děkuji, děkuji, děkuji.

LAKOTSKÁ TRADICE

Děkuji za veškeré učení, které se mi dostalo v této linii moudrých předků, především však Jorgemu Redtail Hawk, který Lakotské učení donesl do Českých a Slovenských krajin. Nebýt této cesty, nevznikal by ani projekt Zahrady pod horou.

HORA

Hora! Tedy silné energetické místo na kterém stojí zřícenina hradu Choustník a kryje Zahradě záda je její mocnou ochranou a podporou. Hora je oblíbeným výletním cílem senzibilů a léčitelů.

Na co vybrané peníze použijeme?

Hlavní prioritou je z darů od Vás pořídit TEEPEE, které bude společenským centrem a zázemím všech akcí. 

Pokud budete více štědří, můžeme pod teepee pořídit i dřevěnou podlahu nebo dary použít na  opravu „Kajumari chatky“, nechat odborně ošetřit stromy arboristou, vybudovat sprchu pro větší pohodlí a komfort návštěvníků, nakoupit dřevo na posvátné ohně a rituály, opravit plot, koupit kávovar, zasadit ořešák a květiny pro radost a potěchu oka…

Pokud cítíte, že nás chcete podpořit, ale nemáte finanční prostředky, ozvěte se nám. Způsobů, kterými lze přiložit ruku k dílu je mnoho. Jsme vděčni za pomoc i rozrůstající se kruh přátel okolo Zahrady.

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Milý přispěvatel
3 555 Kč  •  28. 2. 2024 8:56
Jakub
3 555 Kč  •  28. 2. 2024 8:50
Přejeme zahradě a jejím strážcům mnoho překrásných setkání, učení, léčení, pomoci, radosti, vzájemnosti a vděčnosti <3 Aho
Dubisko
1 200 Kč  •  18. 2. 2024 21:47
🤞🤞🤞
Dobrosrdečný přispěvatel
418 Kč  •  18. 2. 2024 7:36
Milý přispěvatel
111 Kč  •  16. 2. 2024 1:01
Štědrý přispěvatel
1 111 Kč  •  15. 2. 2024 9:02
Milý přispěvatel
300 Kč  •  14. 2. 2024 13:37
Řimbaba
500 Kč  •  14. 2. 2024 11:16
Štědrý přispěvatel
1 111 Kč  •  13. 2. 2024 13:31
Laskavý přispěvatel
1 111 Kč  •  12. 2. 2024 16:09
D.
1 500 Kč  •  8. 2. 2024 14:53
Ať to roste, Haničko:-)
Milý přispěvatel
225 Kč  •  7. 2. 2024 10:19
Laskavý přispěvatel
1 111 Kč  •  6. 2. 2024 20:42
Velkorysý přispěvatel
1 111 Kč  •  3. 2. 2024 13:43
Velkorysý přispěvatel
1 200 Kč  •  3. 2. 2024 6:36
Milý přispěvatel
1 111 Kč  •  2. 2. 2024 22:09
Velkorysý přispěvatel
1 111 Kč  •  2. 2. 2024 19:19
Velkorysý přispěvatel
4 444 Kč  •  2. 2. 2024 19:03
Eva Franková
111 Kč  •  2. 2. 2024 19:03
Ať se podaří potřebná částka shromáždit co nejdříve 🙏🏼

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

 1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
 2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
 3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Vyberte si odměnu

Dobroděj - podpoří, nic nežádá, ale odměna ho nemine
Přispějte 111 Kč a více

Dobroděj – podpoří, nic nežádá, ale odměna ho nemine

S radostí podpořím Zahradu pod horou a nepotřebuji žádný dar. Odměnou mi je hřejivý pocit u srdce.

Výše daru je zcela na Vás. Od 111,- do NEKONEČNA

Odměna

Není však zcela pravda, že pro vás nic nemáme. S radostí za všechny Dobroděje i všechny dárce a podporovatele uděláme rituál VDĚČNOSTI a POŽEHNÁNÍ.

Marmeláda od maminky
Přispějte 333 Kč a více

Marmeláda od maminky

Zbývá 6/6

Marmeláda z plodů Zahrady pod horou, které natrhal tatínek, maminka pak vytvořila výbornou marmeládu, která vám může být sladkou odměnou za váš dar.

U všech odměn můžete darovanou částku libovolně navýšit dle vašeho nacítění.

Odměna Zbývá 6/6

Odměnou za váš dar bude sklenička marmelády (nejen) od maminky.

Odměnu si je možné po dohodě vyzvednou v Zahradě pod horou nebo v Praze.

Exkurze do tatínkova včelína pro jednu/dvě osoby
Přispějte 444 Kč a více

Exkurze do tatínkova včelína pro jednu/dvě osoby

Zbývá 8/8

Hned vedle Zahrady po horou stojí VČELÍN, který postavil můj děda a nyní o včelky pečuje táta. Máte možnost do včelína zavítat na návštěvu, nakouknout do úlů, pozorovat včelky jak neúnavně létají a nosí zásoby, zhluboka se nadechnout nádherné a nezaměnitelné vůně včel, medu, včelího vosku…A když pan včelař bude dobře naladěn, dozvíte se  i něco víc :D.

Tuto odměnu doporučujeme kombinovat s jinými odměnami jako např.:  „Dobrodružná noc v Teepee“ 

U všech odměn můžete darovanou částku libovolně navýšit dle vašeho nacítění.

Odměna Zbývá 8/8

Odměnou vám bude prohlídka rodinného včelína, ale i Zahrady pod horou.

Můžeme si dát společně čaj, kávu, posedět pod korunami stromů a naslouchat zpěvu ptáčků.

Získat tuto odměnu
Volňásek na koncert Hankity a Pavlita
Přispějte 555 Kč a více

Volňásek na koncert Hankity a Pavlita

Jsme duo začínajících hudebníků. Hrajeme hlavně proto, že nás baví a těší šířit medicínu hudby, která nás všechny otevírá tak jemně a laskavě. Náš repertoár je tvořen písněmi, které jsme nasbírali na šamanské cestě oslavující přírodu, život, lásku, harmonii…ale někdy se vloudí i skladba lidová nebo i zcela nečekaná rocková. Když si publikum žádá…umíme i Hrobaře :D

U všech odměn můžete darovanou částku libovolně navýšit dle vašeho nacítění.

Odměna

Vaší odměnou je pozvánka, volňásek na některý z našich hudebních setkání. Kdy a kde se včas dozvíte.

Získat tuto odměnu
Tyč pro teepee
Přispějte 1 111 Kč a více

Tyč pro teepee

Zbývá 13/20

Touto odměnou přispějete na jednu celou tyč pro teepee.

Vaše jméno bude zdobit tuto jedinečnou tyč. Můžete si jí přijet vlastnoručně podepsat.

Zbývá 13/20
Dobrodružná noc v TEEPEE pro jednu osobu se snídaní
Přispějte 1 555 Kč a více

Dobrodružná noc v TEEPEE pro jednu osobu se snídaní

Zbývá 4/4

Až se vize naplní a Teepee bude majestátně stát v Zahradě, přijedete a užijete si klidný čas v zákoutích zahrady, zpěv ptáků v korunách stromů nebo výlet po okolí. Na noc spočinete v krásném, novém týpku.

U všech odměn můžete darovanou částku libovolně navýšit dle vašeho nacítění.

Odměna Zbývá 4/4

Vaší odměnou za dar bude jedna dobrodružná noc v Teepee úplně o osamotě.

Ze samoty vás vytrhne až snídaně o kterou se vám vlastnoručně postaráme.

Účast na rituálu potní chýše
Přispějte 1 777 Kč a více

Účast na rituálu potní chýše

Zbývá 18/20

Potní chýše chcete-li Tamazcal, Sweat lodge je prastarý očistný rituál při kterém máte možnost odevzdat mnohé z toho co vám již neslouží a znovu se zrodit. 

Potní chýše je postavená z lískových prutů, pokryta látkami a dekami tak, aby v ní byla tma a neunikalo z ní teplo. Teplo přinášejí bratři kameni, kteří projdou ohněm, aby nám pomohli se očistit.

U všech odměn můžete darovanou částku libovolně navýšit dle vašeho nacítění.

Odměna Zbývá 18/20

Odměnou za váš dar bude účast na celodenním rituálu potní chýše.

Kdy se včas dozvíte.

Získat tuto odměnu
Romantická noc v Teepee pro dvě osoby se snídaní
Přispějte 3 111 Kč a více

Romantická noc v Teepee pro dvě osoby se snídaní

Zbývá 3/3

Až se vize naplní a Teepee bude majestátně stát v Zahradě, přijedete a užijete si klidný čas v zákoutích zahrady, zpěv ptáků v korunách stromů nebo výlet po okolí. Na noc spočinete v krásném, novém týpku.

U všech odměn můžete darovanou částku libovolně navýšit dle vašeho nacítění.

Odměna Zbývá 3/3

Vaší odměnou za dar bude jedna romantická noc v Teepee jen pro vás dva.

Ze samoty vás vytrhne až snídaně o kterou se vám vlastnoručně postaráme.

Dveře pro teepee
Přispějte 5 555 Kč a více

Dveře pro teepee

Zbývá 1/1

Touto odměnou přispějete na dveře a jejich příslušenství. 

Vaším privilegiem bude možnost přestřihnout stuhu při slavnostním otevření teepee. 

Zbývá 1/1
Patron a Patronka Zahrady pod Horou
Přispějte 22 222 Kč a více

Patron a Patronka Zahrady pod Horou

Patron s Patronkou jsou skuteční milovníci Zahrady pod horou i toho, co nabízí. Rádi za námi přijedou i několikrát, protože dlouhý seznam odměn k tomu velmi vybízí.

U všech odměn můžete darovanou částku libovolně navýšit dle vašeho nacítění.

Odměna

Odměnou za váš štědrý dar vám bude:

 • Víkendový pobyt v Zahradě pod horou – 2 Romantické noci v teepee se snídaní o kterou se vám vlastnoručně postaráme
 • Účast na rituálu potní chýše pro dvě osoby
 • Modlitba za Patrona a Patronku skrze rituál posvátné dýmky Chanupy
 • Exkurze do tatínkova včelína pro dvě osoby 
 • Dvě marmelády od maminky z plodů zahrady
 • Ošetření kraniosakrální biodynamikou v Altánku pro každého
 • Dva volňásky na koncert Hankity a Pavlita
 • Chrámová svíce od Hankity se záměrem dle vlastního výběru
 • Něco z plodů zahrady alá co zrovna poroste

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu

Dobroděj - podpoří, nic nežádá, ale odměna ho nemine
Přispějte 111 Kč a více

Dobroděj – podpoří, nic nežádá, ale odměna ho nemine

S radostí podpořím Zahradu pod horou a nepotřebuji žádný dar. Odměnou mi je hřejivý pocit u srdce.

Výše daru je zcela na Vás. Od 111,- do NEKONEČNA

Odměna

Není však zcela pravda, že pro vás nic nemáme. S radostí za všechny Dobroděje i všechny dárce a podporovatele uděláme rituál VDĚČNOSTI a POŽEHNÁNÍ.

Marmeláda od maminky
Přispějte 333 Kč a více

Marmeláda od maminky

Zbývá 6/6

Marmeláda z plodů Zahrady pod horou, které natrhal tatínek, maminka pak vytvořila výbornou marmeládu, která vám může být sladkou odměnou za váš dar.

U všech odměn můžete darovanou částku libovolně navýšit dle vašeho nacítění.

Odměna Zbývá 6/6

Odměnou za váš dar bude sklenička marmelády (nejen) od maminky.

Odměnu si je možné po dohodě vyzvednou v Zahradě pod horou nebo v Praze.

Exkurze do tatínkova včelína pro jednu/dvě osoby
Přispějte 444 Kč a více

Exkurze do tatínkova včelína pro jednu/dvě osoby

Zbývá 8/8

Hned vedle Zahrady po horou stojí VČELÍN, který postavil můj děda a nyní o včelky pečuje táta. Máte možnost do včelína zavítat na návštěvu, nakouknout do úlů, pozorovat včelky jak neúnavně létají a nosí zásoby, zhluboka se nadechnout nádherné a nezaměnitelné vůně včel, medu, včelího vosku…A když pan včelař bude dobře naladěn, dozvíte se  i něco víc :D.

Tuto odměnu doporučujeme kombinovat s jinými odměnami jako např.:  „Dobrodružná noc v Teepee“ 

U všech odměn můžete darovanou částku libovolně navýšit dle vašeho nacítění.

Odměna Zbývá 8/8

Odměnou vám bude prohlídka rodinného včelína, ale i Zahrady pod horou.

Můžeme si dát společně čaj, kávu, posedět pod korunami stromů a naslouchat zpěvu ptáčků.

Získat tuto odměnu
Volňásek na koncert Hankity a Pavlita
Přispějte 555 Kč a více

Volňásek na koncert Hankity a Pavlita

Jsme duo začínajících hudebníků. Hrajeme hlavně proto, že nás baví a těší šířit medicínu hudby, která nás všechny otevírá tak jemně a laskavě. Náš repertoár je tvořen písněmi, které jsme nasbírali na šamanské cestě oslavující přírodu, život, lásku, harmonii…ale někdy se vloudí i skladba lidová nebo i zcela nečekaná rocková. Když si publikum žádá…umíme i Hrobaře :D

U všech odměn můžete darovanou částku libovolně navýšit dle vašeho nacítění.

Odměna

Vaší odměnou je pozvánka, volňásek na některý z našich hudebních setkání. Kdy a kde se včas dozvíte.

Získat tuto odměnu
Tyč pro teepee
Přispějte 1 111 Kč a více

Tyč pro teepee

Zbývá 13/20

Touto odměnou přispějete na jednu celou tyč pro teepee.

Vaše jméno bude zdobit tuto jedinečnou tyč. Můžete si jí přijet vlastnoručně podepsat.

Zbývá 13/20
Dobrodružná noc v TEEPEE pro jednu osobu se snídaní
Přispějte 1 555 Kč a více

Dobrodružná noc v TEEPEE pro jednu osobu se snídaní

Zbývá 4/4

Až se vize naplní a Teepee bude majestátně stát v Zahradě, přijedete a užijete si klidný čas v zákoutích zahrady, zpěv ptáků v korunách stromů nebo výlet po okolí. Na noc spočinete v krásném, novém týpku.

U všech odměn můžete darovanou částku libovolně navýšit dle vašeho nacítění.

Odměna Zbývá 4/4

Vaší odměnou za dar bude jedna dobrodružná noc v Teepee úplně o osamotě.

Ze samoty vás vytrhne až snídaně o kterou se vám vlastnoručně postaráme.

Účast na rituálu potní chýše
Přispějte 1 777 Kč a více

Účast na rituálu potní chýše

Zbývá 18/20

Potní chýše chcete-li Tamazcal, Sweat lodge je prastarý očistný rituál při kterém máte možnost odevzdat mnohé z toho co vám již neslouží a znovu se zrodit. 

Potní chýše je postavená z lískových prutů, pokryta látkami a dekami tak, aby v ní byla tma a neunikalo z ní teplo. Teplo přinášejí bratři kameni, kteří projdou ohněm, aby nám pomohli se očistit.

U všech odměn můžete darovanou částku libovolně navýšit dle vašeho nacítění.

Odměna Zbývá 18/20

Odměnou za váš dar bude účast na celodenním rituálu potní chýše.

Kdy se včas dozvíte.

Získat tuto odměnu
Romantická noc v Teepee pro dvě osoby se snídaní
Přispějte 3 111 Kč a více

Romantická noc v Teepee pro dvě osoby se snídaní

Zbývá 3/3

Až se vize naplní a Teepee bude majestátně stát v Zahradě, přijedete a užijete si klidný čas v zákoutích zahrady, zpěv ptáků v korunách stromů nebo výlet po okolí. Na noc spočinete v krásném, novém týpku.

U všech odměn můžete darovanou částku libovolně navýšit dle vašeho nacítění.

Odměna Zbývá 3/3

Vaší odměnou za dar bude jedna romantická noc v Teepee jen pro vás dva.

Ze samoty vás vytrhne až snídaně o kterou se vám vlastnoručně postaráme.

Dveře pro teepee
Přispějte 5 555 Kč a více

Dveře pro teepee

Zbývá 1/1

Touto odměnou přispějete na dveře a jejich příslušenství. 

Vaším privilegiem bude možnost přestřihnout stuhu při slavnostním otevření teepee. 

Zbývá 1/1
Patron a Patronka Zahrady pod Horou
Přispějte 22 222 Kč a více

Patron a Patronka Zahrady pod Horou

Patron s Patronkou jsou skuteční milovníci Zahrady pod horou i toho, co nabízí. Rádi za námi přijedou i několikrát, protože dlouhý seznam odměn k tomu velmi vybízí.

U všech odměn můžete darovanou částku libovolně navýšit dle vašeho nacítění.

Odměna

Odměnou za váš štědrý dar vám bude:

 • Víkendový pobyt v Zahradě pod horou – 2 Romantické noci v teepee se snídaní o kterou se vám vlastnoručně postaráme
 • Účast na rituálu potní chýše pro dvě osoby
 • Modlitba za Patrona a Patronku skrze rituál posvátné dýmky Chanupy
 • Exkurze do tatínkova včelína pro dvě osoby 
 • Dvě marmelády od maminky z plodů zahrady
 • Ošetření kraniosakrální biodynamikou v Altánku pro každého
 • Dva volňásky na koncert Hankity a Pavlita
 • Chrámová svíce od Hankity se záměrem dle vlastního výběru
 • Něco z plodů zahrady alá co zrovna poroste